ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור 2020: שכבת נמוך בעיר האריות

האי סינגפור, הסופר-נקי, זעיר, יושב ממש מתחת למלזיה. זה ידוע ברובע צ’יינה טאון ההיסטורי שלו, שבו נמצא מקדש שריד השיניים של בודהה, שלא לדבר על התרבות, המסורות והאוכל המגוונים שלו. עם זאת, מאחורי הירק המטופח הוא עולם מקוון בו תוכלו לחמש את עצמכם עם אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בסינגפור..


אחרי יום ארוך של טיול, לא ניתן להאשים אותך בכך שאתה רוצה בולמוס נטפליקס רגוע בחדר המלון שלך. עם זאת, בקרוב תגלה שהגרסה היחידה שאליה אתה יכול לגשת היא הגרסה הסינגפורית. זה נובע מחסימות גיאוגרפיות, אך קל לעבור את אלה, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך כיצד לקבל מדריך כתובות IP בסינגפור. עם זאת, מלבד חסימות גיאוגרפיים אתה עלול להיתקל במגבלות אחרות.

ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור 2020

צנזורה בסינגפור

למרות שמדינות מסוימות מפעילות בקרות קפדניות באינטרנט, זה של סינגפור קל בהשוואה, במיוחד לסין. למרות שהוצגה תקנת תוכן באינטרנט בשנת 1996, הממשלה נמנעת מלחסום ולסנן תוכן. ובכל זאת, תגלה שאתרים הקשורים להימורים ולפורנוגרפיה חסומים. 

סביר להניח שלא תוכלו לגשת לרוב אתרי הטורנט. הסיבה לכך היא שבית המשפט הגבוה הורה לספקי שירותי אינטרנט לחסום אתרי פירטיות. חוק זכויות היוצרים של סינגפור קובע קנסות כבדים בגין הפרה, אך הוא מכוון לאלה המבקשים להרוויח.

מעקב מקוון

לרוע המזל עבור סינגפור, הזכות לפרטיות אינה נכתבת בחוק. פירוש הדבר כי הרשויות יכולות לשמור על נתונים, לפקח על תקשורת ולבצע חיפושים ללא פיקוח שיפוטי. אלא אם כן הם רוצים לחיות מחוץ לרשת, אזרחים צריכים להירשם או להראות זיהוי לדברים שאתה יכול לקחת כמובנים מאליהם.

הממשלה מנפיקה תעודות זהות ודרכונים, אשר כל אחד מהם נדרש לבצע פעולות כמו קניית כרטיס SIM, הרשמה ל- WiFi ציבורי או הרשמה לסוגים מסוימים של אינטראקציה דיגיטלית. אנונימיות אינה מוגבלת רק בסינגפור. ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בהודו מראה מדינה אחרת המשתמשת במערכת זיהוי קפדנית.

על פי הדיווחים, בסינגפור יש מערכת פיקוח מבוססת המסוגלת לפקח על התקשורת הדיגיטלית והאינטרנט. שרתי FinFisher, המעניקים לממשלות את היכולת לפקח על מכשירים, ליירט נתונים וכן הלאה, נמצאו במדינה. הוא יכול לגשת לכל מה שהוא רוצה, גם אם הוא מוצפן.

בזכות חוק שימוש לרעה במחשב וחוק אבטחת הרשת, ניתן לאסוף מידע מכל מחשב, אפילו בזמן אמת, אם יש איום על הביטחון הלאומי. אתה יכול לקבל קנס של עד 50,000 דולר סינגפור (36,000 $), עד 10 שנות מאסר או שניהם אם לא תציית. בנוסף, המשטרה יכולה לדרוש גם מסירת פענוח פענוח.

הרשויות בסינגפור אוהבות גם לגשת לנתוני משתמשים בפלטפורמות רבות. גוגל, פייסבוק ומיקרוסופט קיבלו בקשות מידע ביחס לפשעים, כמו טרור, איומים והימורים.

בנוסף, לשעבר קבלן סוכנות הביטחון הלאומית, אדוארד סנודן, חשף כי חברת התקשורת הסינגפורית SingTel סייעה לסוכנויות הביון לגשת לתנועה המועברת בכבל טלקומוניקציה תת-ימי..

חופש הדיבור של סינגפור

החוקה של סינגפור קובעת חופש דיבור, אך יש גבולות.

חוק הסדר הציבורי והבטיחות נחקק בשנת 2018. הוא מאפשר לרשויות לאסור על תקשורת, כגון מסרים, בתקופות מסוימות, כמו הפגנות. כל מי שנמצא מפר את האיסור יכול לקבל עד שנתיים מאסר וקנס בסך 20,000 דולר סינגפור (14,500 $).

חוק מינהל הצדק של סינגפור הופך את העבירה לפרסם חומר שיכול להפריע להליכי בית המשפט. קיימים עונשים למי שמפר אותה, כאשר העונש המרבי הוא שלוש שנות מאסר וקנס של 100,000 דולר סינגפור (73,000 $). החוק משמש לעיתים קרובות נגד בלוגרים שכותבים על סוגיות כאלה. 

חוק המרדה אוסר שנאה כלפי הממשלה, הגזעים והמעמדות וכולל עונש של עד שלוש שנות מאסר. השמצה הינה עבירה פלילית על פי חוק העונשין. בחלק מהמקרים, בלוגרים התבקשו לסגור את הבלוגים שלהם, ואחרים נעצרו והוגש אישום. 

דוגמה אחת היא רועי נגרנג. הוא נקנס וקיבל עליו לשלם 150,000 דולר סינגפור (109,000 $) בגין הונאת ראש הממשלה של סינגפור. כלי תקשורת ועיתונאים נוהגים לרוב לצנזורה עצמית בגלל החוקים הנוקשים.

פשע ברשת בסינגפור

פשיעת סייבר במגמת עלייה בסינגפור. סוכנות אבטחת הסייבר בסינגפור חשפה כי בשנת 2018 דווח על 6,179 מקרי פשעי רשת, שזה גידול מ -5,351 בשנת 2017. 

בהתחשב בנתונים האלה, עדיף להיות בצד הבטוח ולוודא שהחיבור שלך מאובטח. זה נכון במיוחד אם אתה מתכוון להשתמש ב- WiFi ציבורי מכיוון שניתן לטפל בו בהאקרים ווירוסים מסוכנים. למרות שנדבר על איזו רשת פרטית וירטואלית להשתמש בהמשך, אנו ממליצים להתקין גם אנטי-וירוס נהדר.

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור סינגפור

חילקנו את הספקים הגדולים בביקורות ה- VPN שלנו בכדי להביא לכם את הטובים ביותר לסינגפור. לשם כך היינו צריכים לקחת בחשבון את התכונות של כל VPN. מרבית הספקים מציעים את אותן תכונות, אך חלקם טובים יותר ביישום שלהם מאשר לאחרים. 

המוקד של סינגפור הוא הימנעות ממעקב מקוון והתקפות סייבר, וכן עקיפת בלוקים. בחירת VPN שיש לה אבטחה רבה היא חובה מכיוון שהיא תשאיר אותך מוסתרת ותגן עליך מפני סכנות מקוונות. פרטיות חשובה גם כן, לכן וודא שהספק לא רושם יומן של פעילויותיך המקוונות ויש לו מדיניות פרטיות מאובטחת. 

כדי לעקוף חסימות שאתה נתקל בהן, תזדקק לרשת שרתים טובה. ככל ששרתים זמינים יותר, כך יהיה לכם קל יותר לעקוף מגבלות. אם ברצונך לגשת לתוכן מוגבל מקומי, אתה זקוק לשרתים הממוקמים גם בסינגפור.

באופן דומה, אם ברצונך לגשת לארה”ב נטפליקס, עליך לבחור שרת בתוך ארה”ב. נטפליקס זמין במדינות רבות, אך הספרייה שלו שונה בכל אחת מהן. קרא עוד על זה בקטע שלנו בנושא איסור נטפליקס, ואם אתה רוצה לקבל גישה במהירות, בדוק את הספקים ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה של נטפליקס..

גורם חיוני נוסף הוא המהירות, במיוחד אם אתה רוצה להזרים את התוכניות המועדפות עליך. אם תבחר בסרט איטי, תסיים את הפופקורן שלך עוד לפני שהוא נטען. ל- VPN גם לא אמורים להיות כובעי רוחב פס. ככה, לא משנה כמה תזרימי או תוריד. אם תבחר ב- VPN שכן, הוא יפסיק לעבוד כשאתה תגיע למגבלה.

שיקולים אחרים כוללים באילו מכשירים הוא תומך וכמה הם ידידותיים למשתמש. יש VPNs נפלאים למתחילים חדשים, בעוד שאחרים הם הטובים ביותר לשאר האנשים הידועים. איכות שירות הלקוחות משתנה אצל כל ספק, אך נחמד שיהיה לכם עזרה טובה למקרה שתזדקקו לו. לבסוף, עליך לוודא שהמחיר שלו מתאים לתקציב שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לסינגפור: NordVPN

NordVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו בגלל השירות הפנטסטי שהוא מציע. האבטחה שלו היא בין הטובות בשוק, כך שהיא תגן עליך. זה כולל גם את האפשרות להשתמש בהצפנה כפולה, שבעצם מוסיפה שכבת הגנה נוספת לחיבור שלך. יש לה מדיניות פרטיות איתנה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ישנם יותר מ -5,000 שרתים זמינים ב 60 מדינות, וזה סכום עצום, כלומר לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד מתאים. ביניהם 114 בסינגפור, כך שתוכלו לגשת לתכנים המוגבלים למדינה.

יש לו מהירויות טובות אבל אתה עשוי לגלות שהוא מאט כאשר הוא מחובר לשרת שהוא. עם זאת, זה בסדר לרוב הפעילויות. תקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל, כך שאין צורך לדאוג לשים גבול. 

NordVPN מעולה בכניסה לשירותי סטרימינג, ובמקרה שתרצו להסתעף, זה הגיע לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת סיבוב. למידע נוסף בסקירת NordVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות קלים לשימוש ותקבעו תוך דקות. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

אם יש לך בעיה, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנוח. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. כך או כך, תקבלו עזרה יסודית.

NordVPN מציע תמורה טובה לכסף, אך עדיף להימנע מהתוכנית החודשית. זה לא נהדר ותוכלו לחסוך כסף על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. יש אחריות של 30 יום הכספים בחזרה למקרה שלא תאהב את זה.

2. ExpressVPN

הבחירה השנייה שלנו היא ExpressVPN, שהיא אחת מהפייבוריטים של Cloudwards.net בגלל השירות הגדול והסביבה שלה. זה דומה ל- NordVPN, כפי שאתה יכול לקרוא ב- NordVPN לעומת ExpressVPN ראש בראש. יש לו אבטחה מצוינת לשמור על הגנתך ומדיניות אי-יומני איתנה. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לה רשת שרת ענקית, עם מעל 3,000 שרתים ב 94 מדינות. חלקם ממוקמים ביורונג ובמרינה ביי, סינגפור. מהירות אינה בעיה עם ExpressVPN מכיוון שהיא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. בנוסף, יש רוחב פס בלתי מוגבל. תכונות אלה עזרו לו להשיג את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע סטרימינג.

קרא עוד על הספק בסקירת ExpressVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

קל לשימוש ב- ExpressVPN. למען האמת, זו אחת האפשרויות היותר טובות אם אתה מתחיל למתחיל. זה מכיוון שהוא עושה כמעט הכל בשבילך מחוץ לקופסה. כל שעליך לעשות הוא לבחור שרת ולחץ על התחבר. זה כזה פשוט. 

ניתן להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS וזה יאפשר לך לחבר לחמישה מכשירים בו זמנית.

עזרה עומדת לרשותך אם אתה זקוק לה, עם בסיס ידע טוב שיעזור לך בבעיות הנפוצות ביותר. בנוסף, צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. לאיזו שיטה תבחר מועיל, אך בעיות טכניות נוספות צריכות להיות מופנות לתמיכה בדוא”ל מכיוון שתקבל תגובה טובה יותר.

בהשוואה ליריבותיה, ExpressVPN הוא יקר. זה נכון במיוחד אם תבחר בתעריף החודשי. זה רע, כך שתחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום לשלוות נפש נוספת.

3. CyberGhost

הבחירה הבאה שלנו היא CyberGhost. למרות שזה לא טוב כמו הבחירות המובילות שלנו, זה עדיין מתמודד. האבטחה שלו טובה והיא לא שומרת יומן על הפעילות שלך.

ישנם מעל 4,000 שרתים ב -58 מדינות, מה שנותן לך אפשרויות רבות. בנוסף, 48 מהם נמצאים בסינגפור.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות מהירות, אך בדומה ל- NordVPN, הוא יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים. עדיין, זה אמור להיות בסדר לרוב הפעילויות ואין גבולות לרוחב הפס. זה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג ומאפשר סיבוב. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק שופר בעזרת עדכון עדכני ונוח לשימוש, אך יתכן שתזדקק לזמן מה כדי להתרגל אליו. CyberGhost מאפשר לך לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה אותו במקום ב- VPN הטוב ביותר עבור מערך התקנים מרובים.

CyberGhost כולל את בסיסי הידע הטובים ביותר, כך שהוא נהדר לעזור לך לתקן בעיות קלות. אם בכל זאת אתה זקוק לעזרה, אתה יכול ליצור קשר עם הצוות באמצעות צ’אט חי 24/7, שזה הדרך המהירה ביותר לנקוט. תמיכה בדוא”ל זמינה גם היא, והיא האפשרות הטובה ביותר לבעיות טכניות נוספות.

התעריף החודשי הוא גרוע, אך בסך הכל, CyberGhost מתברר כלא יקר כשאתה נרשם לטווח ארוך יותר. יש ניסיון בן שבעה ימים, עבור אנדרואיד ו- iOS, שתוכל להשתמש בו כדי לוודא שאתה אוהב את זה. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי המכסה את כל הפלטפורמות, אשר תקפות למשך 14 יום עם התוכנית החודשית ו -45 על הפלטפורמות הארוכות יותר.

4. VyprVPN

אתה יכול גם להשתמש VyprVPN לסינגפור. יש לו אבטחה רבה הניתנת להתאמה אישית ומעניקה לך אפשרויות פרוטוקול שונות, כולל פרוטוקול הזיקית הקנייני שלה, שהוא צעד למעלה מאבטחת ברירת המחדל שלו. VyprVPN לא רושם את הפעילויות המקוונות שלך.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

בהתחשב בכך שרשויות יכולות לאסור תקשורת וחוסר אנונימיות בסינגפור, ייתכן שתכונת ההודעות Cyphr של VyprVPN תועיל. זו בעצם אפליקציית העברת הודעות מוצפנת שניתן להתקנה ב- iOS או אנדרואיד, ואתה מקבל אותה בחינם באמצעות השירות. קרא את סקירת VyprVPN שלנו למידע נוסף בנושא זה.

רשת השרתים של VyprVPN היא זעירה בהשוואה ליריבותיה. ישנם פחות מאלף שרתים המכסים 64 מדינות. עם זאת, זה כולל כמה שרתים בסינגפור, וזה עדיין אמור להספיק כדי שתוכלו להגיע לחסימות.

חסרון נוסף ל- VyprVPN הוא מהירויותיו מכיוון שהוא יכול להיות איטי. עם זאת, זה אמור להיות בסדר לרוב הפעילויות ויש רוחב פס בלתי מוגבל. הוא מסוגל להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

ניתן להשתמש ב- VyprVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק שלו קל לשימוש, אך הוא מתוארך. אתה יכול לחבר לשלושה מכשירים בו זמנית עם התוכנית הרגילה. אם אתה רוצה יותר, אתה יכול לבחור באפשרות Premium המאפשרת עד חמש.

התמיכה עומדת בפני בסיס ידע לעזרה עצמית. בנוסף, ישנו צ’אט חי ואימייל 24/7. עם זאת, אף אחד מהם אינו מעניק עזרה רבה.

אתה יכול לבחור בין התוכנית החודשית לתוכנית השנתית. עם זאת, התוכנית השנתית תעניק לך את המחיר הטוב ביותר. אתה צריך גם לבחור אם אתה רוצה את החבילה Standard או Premium. אם אתה הולך על Premium, תקבל שני חיבורים נוספים והיכולת להשתמש בפרוטוקול זיקית. יש חלון החזר של 30 יום שתוכל להשתמש בו כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

5. TorGuard

ההמלצה האחרונה שלנו היא TorGuard, ולמרות שהיא האחרונה, היא עדיין שירות טוב. יש לו כמה מהאבטחה הניתנת להתאמה אישית ביותר וכוללת מדיניות ללא יומני.

יש יותר מ -3,000 שרתים ב 55 מדינות ברשת השרתים שלה וזה כולל כמה בסינגפור. עם זאת, עליכם להתנתק מ- VPN כדי לעבור לשרתים, מה שעלול לגרום לבעיות פרטיות. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלה תלויות במיקומך ובאילו אפשרויות אבטחה תבחר. שימוש ברמות הצפנה גבוהות יותר יביא להאטה. קרא עוד על כך בסקירת TorGuard שלנו.

TorGuard מאפשר סיקור ויש רוחב פס בלתי מוגבל, אך גרסת הבסיס מתקשה להיכנס לשירותי סטרימינג. זה אפילו חסום על ידי נטפליקס. ניתן לתקן זאת באמצעות רכישת IP זורם ייעודי במחיר של 7.99 $ לחודש. זה עזר לו לנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם קטע כתובות IP ייעודי ולהשיג מקום במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו למטיילים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ל- TorGuard יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הם קלים לשימוש, אך הגרסה הניידת יכולה להיות מעצבנת להתקנה. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם, ואם אתה זקוק ליותר, אתה יכול לקנות עד 20 במחיר של $ 1 לכל חודש..

TorGuard מספק משאבים, בסיס ידע ופורום שיעזור בבעיות. יש צ’אט חי, אך תדבר עם נציג שירות לקוחות שהתקבל. מסיבה זו, עדיף לכוון שאלות טכניות לצוות התמיכה בדוא”ל, הזמין 24/7.

המחיר החודשי אינו רע, אך מנויים ארוכים יותר עובדים טוב יותר בטווח הארוך. יש ערבות להחזר כספי של שבעה ימים שתוכל לחזור עליה אם לא תרצה.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך להבין מדוע אתה זקוק ל- VPN בסינגפור וכיצד לבחור שירות הגון. האבטחה והפרטיות שלך חשובים, לכן עליך לבחור אחת עם הצפנה טובה ומדיניות ללא יומנים. 

כדי לעקוף חסימות, עליך לבחור ספק עם שפע שרתים, ואם ברצונך להציג תוכן מוגבל למדינה, לפחות אחד מאותם שרתים צריך להיות בסינגפור. מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל מועילות אף הן. 

עם כל זה בחשבון, NordVPN ממוקמת את המקום הראשון עם האבטחה והפרטיות האיכותיות והרשת השרתית המסיבית שלה הכוללת את סינגפור. הוא עונה על כל הדרישות, ועם תקופת ההחזר של 30 הימים שלה, אתה מקבל זמן רב לנסות זאת.

האם ביקרת בסינגפור והשתמשת ב- VPN? נשמח לשמוע על החוויה שלך בקטע התגובות. בדוק גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map