ה- VPN הטוב ביותר לבנגלדש 2020: סכנות בדאקה

בנגלדש היא מדינה מגוונת, מהצמחייה השופעת והדלתא הנהר הגדולה ביותר בעולם ועד דאקה, “עיר המסגדים” הצפופה. יש המון דברים לראות, אך עדיין סביר להניח שתבקרו במרחב הסייבר בשלב מסוים, אז הרכבנו רשימה של ה- VPN הטובים ביותר לבנגלדש בכדי לשמור על בטיחותכם ברשת.

למרות שזה רעיון טוב להשתמש ברשת פרטית וירטואלית באשר אתם, אנו הולכים לציין מדוע חשוב להשתמש ברשת אחת בבנגלדש, בפרט.

צנזורה מקוונת בבנגלדש

צנזורה מקוונת היא בעיה נפוצה, כאשר מדינות מסוימות גרועות יותר מאחרות, כמו סין. בנגלדש אינה יוצאת דופן. למרות הגישה חופשית כרגע, ניתן לחסום אפליקציות למדיה חברתית ותקשורת. בשנת 2015 חסמה הממשלה כמה פלטפורמות “מסיבות אבטחה”, כולל פייסבוק, WhatsApp, Facebook Messenger ו- Viber.

הממשלה עשויה לחסום גישה למניעת התפשטות סאטירה או תוכן אחר שהיא לא רוצה שהציבור יראה. בשנת 2009 הוא חסם את יוטיוב כך שאנשים לא יכלו לצפות בסרטון של ראש הממשלה מדבר עם מנהיגים צבאיים. אם זה יקרה שוב, כיצד לבטל את חסימת היצירה של YouTube יכולה לעזור.

אתרי אינטרנט חדשותיים נאסרו גם לאחר פרסום מאמרים שמתחו ביקורת על הממשלה. ב -2015, בנגלדש חייבה שחוקי חדשות מקוונים יירשמו כדי להפסיק חדשות מזויפות. מדיה מודפסת כבר הייתה כפופה לרישום.

בשנת 2016 אסרה ועדת התקשורת והרגולציה של בנגלדש מאות אתרי פורנו. מאז חסמו כמעט 20,000 אתרים. ה- BTRC מצנזר תוכן על ידי הוצאת הזמנות לספקי שירותים המחויבים כחוק לשתף פעולה.

הממשלה גם ביקשה מחברות להסיר תוכן. פייסבוק, גוגל ומיקרוסופט הסכימו להגיב להסרת בקשות הכרוכות בתכנים לא הולמים וגוגל דיווחה על בקשות להוריד תוכן הכרוך בהשמצה.

חוק טכנולוגיות המידע והתקשורת מבטיח שכללי המדיה המודפסת לצנזורה, חילול לשון הרע והוצאת לשון הרע יחולו על תוכן דיגיטלי. כל דבר שקשור לנושאים דתיים או מנהיגים פוגעים מצונזר.

החוק שימש למעצר ארבעה בלוגרים שכתבו על נושאים שונים כולל קיצוניות דתית. זה שימש גם למעצר פעילים ועיתונאים המכסים מחאות ברשת. בדוגמה נוספת, נעצר סטודנט באוניברסיטה בגלל הערות שהשמיע על ראש הממשלה שייח ‘חסינה בפייסבוק.

איומים ברשת בבנגלדש

העונש למי שנמצא אשם בהוצאת לשון הרע הוא קשה, כולל עונשים של עד שנתיים מאסר, קנסות או שניהם. ICTA, בינתיים, יכול להביא עד 14 שנות מאסר. כדי להיות בטוחים, עליכם להימנע מפרסום הערות על פוליטיקה, דת או מיניות במדיה החברתית. המאמר הטוב ביותר שלנו ל- VPN לסינגפור נותן דוגמאות נוספות לעונש על דיבור מקוון.

מלבד שננזף בחוק, אירעו פיגועים מטרידים על בלוגרים ופעילים בעלי השקפות חילוניות. לפחות 39 בני אדם נהרגו על ידי קיצונים דתיים בין פברואר 2013 ליוני 2016 ובלוגרים רבים עזבו את המדינה מחשש לשלומם. חלקם היו נחושים להמשיך לכתוב ואחרים נהגו בצנזורה עצמית.

למעט במירוצי סוסים אסור להמר בהימורים בבנגלדש והעונש על תפס הוא עד מאסר של חודש וקנס של 100 טאקה ($ 1.25)..

הימורים מקוונים הפכו פופולריים למדי, אולם בהצעה שפורסמה לאחרונה לרסן את ההרגל באצטדיוני קריקט, מועצת הקריקט של בנגלדש הודיעה כי יעמדו לרשותם בתי משפט ניידים. מי שנתפס מהמר בטלפון הנייד שלו באיצטדיון, יורשע ונענש במקום.

נוסף על כל אלה, דוח של מיקרוסופט הראה כי בנגלדש הייתה אחת המדינות בסיכון ביותר להתקפות תוכנה זדוניות. יש אנשים שנאלצו לשלם הרבה כסף לפושעי רשת כדי להחזיר גישה למכשירים או לתיקים שלהם.

מעקב בבנגלדש

בעוד שבנגלדש מכירה בזכות לפרטיות, אין חוקים המגנים עליה או על נתונים, כלומר משתמשי אינטרנט וטלפונים ניידים חשופים להפרות פרטיות.

בשנת 2014 פרסם Wikileaks מסמכים שהכילו מידע על סוכנות אכיפת חוק בנגלדש שרכשה תוכנת FinFisher בשנת 2012. FinFisher היא תוכנה שהופצה על ידי Gamma International המאפשרת פיקוח על תנועה דיגיטלית..

בנוסף, דווח כי גדוד הפעולה המהיר של בנגלדש, סניף המשטרה עם תיעוד של התעללות, בחן רכישת טכנולוגיית מעקב ניידת. זה יאפשר להם לאסוף נתונים מאלפי טלפונים ניידים באזור מסוים.

דוח אחר הציע כי ממשלת בנגלדש החלה בפיקוח פולשני על המדיה החברתית, לפני תקופות הבחירות, להיסדק מקולות ביקורתיים..

בשנת 2017, דוחות הציעו כי הממשלה מתכננת להתקין ציוד מעקב באינטרנט עד מאי 2018. היא תנתח את תעבורת הרשת באמצעות בדיקת מנות עמוקה כדי לסייע לממשלה לאכוף איסורים ולוחמה צבאית..

כל טכנולוגיית המעקב נותנת סיבה טובה להשתמש ב- VPN ולהשאיר את עצמך מוסתר. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבריטניה וה- VPN הטוב ביותר עבור קטעי ארה”ב מראים שתי מדינות העוסקות במעקב פולשני. עיין בקטע שלנו בנושא מעקב ממשלתי לקבלת דוגמאות נוספות לכך.

ה- VPN הטוב ביותר לבנגלדש 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר לבנגלדש

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת VPN. בתור התחלה, אנו ממליצים לבחור באחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שיש לו אבטחה רבה. זה יועיל לך בכמה אופנים, כולל הסתרך מפני מעקב בנגלדש ושיטור מקוון. זה גם ישמור עליכם מפני איומי רשת. אנטי-וירוס טוב יעזור גם בזה.

ל- VPN צריך להיות מתג להרוג בין תכונות האבטחה שלו. זה ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN נכשל, תוך שמירת הנתונים שלך מוסתרים. כדי להבטיח שמירה על פרטיותך, בחר מדיניות שיש לה מדיניות אי-יומני מוצקה. בכך, הרשויות לא יוכלו לדעת מה עשית כי לא יהיה רשום על זה.

כדי לעקוף צנזורה, עליך לבחור ספק שיש לו רשת שרתים טובה. ככל ששרתים זמינים יותר, כך יהיה קל יותר לעקוף מגבלות, כולל חסימות גיאוגרפיים, כך שתוכל לראות את גרסת ארה”ב של Netflix או Hotstar..

אם הזרמת תהיה אחת הפעילויות העיקריות שלך, עליך לבחור גם ספק עם מהירויות טובות וללא מגבלות על רוחב הפס. ככה, לא תשתעממי כשמסתכלים על מסך טעינה או שאתה צריך לדאוג לשימוש יותר מדי נתונים.

גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון הם קלות השימוש, אילו מכשירים נתמכים וכמה חיבורים יכולים להיות לך בפעם אחת. בנוסף, תמיד טוב לקבל תמיכה מהוגנת בלקוחות. לבסוף, תרצה לוודא שכל מה שמתאים לתקציב שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לבנגלדש: ExpressVPN

ExpressVPN נמצא לעתים קרובות במקום החמש המאמרים המובילים שלנו בגלל השירות הגדול והסביבה. זהו אחד ה- VPN הטובים ביותר שקיימים ומקלת את כל התיבות לבנגלדש.

האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר עם הצפנה של 256 סיביות כברירת מחדל והאפשרות להגדיל אותה ל -4096 סיביות להגנה נוספת. יש לו גם מתג להרוג מובנה ומדיניות אי-יומני קפדנית, כך שאינך צריך לדאוג ממה שעשית באינטרנט. קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו כדי לגלות מדוע אנחנו כל כך אוהבים.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לה רשת שרתים נהדרת, עם יותר מ -3,000 פזורים ב -94 מדינות, מה שנותן לך המון לבחירה לעקיפת בלוקים. יש כאלה בהודו, כך שתוכלו לצפות ב- Hotstar, וחלקם בבנגלדש, אם תרצו שתכנים יוגבלו לזה.

ExpressVPN הוא הספק היחיד בסבב זה עם שרתים בבנגלדש. לאחרים יש כמה בקרבת מקום, אך לא במדינה עצמה, כך שאם לא היכולת לגשת לתוכן בנגלדש היא פורצת עסקות עבורך, אל תסתכל רחוק יותר.

מהירות אינה עניין שכן ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר, אך זמן מתג השרת יכול להיות מהיר יותר. בנוסף, אין לה כובעי רוחב פס כך שתוכל להזרים ולהוריד כמה שתרצה. זה עזר לו לנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו גם לקטע סטרימינג.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

למרות שאתה מסוגל להתמודד עם הגדרות, זו בחירה נהדרת אם אין לך מושג מה אתה עושה. לאחר ההתקנה, הוא עושה כמעט הכל בשבילך. כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה בוחר את מיקום השרת הנכון ושאתה מחובר אליו.

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, יחד עם הרחבות דפדפן עבור Firefox, Chrome ו- Safari. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

תמיכת הלקוחות שלה אינה המהירה ביותר, אך השירות טוב והצוות בקיא. הדרך הטובה ביותר ליצור קשר עם דלפק העזרה היא באמצעות צ’אט חי, שם הצוות ינסה לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. דוא”ל הוא אפשרות נוספת והכי טוב לשאילתות טכניות נוספות.

החיסרון ל- ExpressVPN הוא מחירו שכן הוא מהספקים היקרים ביותר. עם זאת, זה עדיין ערך רב לכסף שלך ואנו ממליצים עליו בחום. בנוסף, יש לו אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד.

2. NordVPN

NordVPN הוא שירות נהדר נוסף בביקורות ה- VPN שלנו והוא דומה ל- ExpressVPN, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הראש-בראש שלנו..

יש לו אבטחה מהשורה הראשונה והצפנה כפולה-הופ, מה שמוסיף הגנה עוד יותר לחיבור. יש לו גם מתג להרוג לבטיחות ואינו שומר יומן של הפעילות שלך. בנוסף, ניתן להתאמה אישית יותר מ- ExpressVPN, שאתה עשוי מעדיף, רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה.

קודם

הבא

למידע נוסף על האבטחה שלה, עיין בסקירת NordVPN שלנו.

יש לו אלפי שרתים לבחירה, שהם יותר מ- ExpressVPN, אבל, ב- 60 מדינות, הם נמצאים בפחות מיקומים מאשר המתחרים שלה. כמו שאמרנו קודם, בבנגלדש אין כאלה, אבל יש 21 בהודו אם אתה רוצה לראות טלוויזיה הודית.

מהירויות טובות, אך הן יכולות להיות איטיות למרחקים ארוכים. עם זאת, זמן מתג השרת מהיר, ואין מגבלות על רוחב הפס שאתה יכול להשתמש בו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ההתקנה מהירה ותוכל להתחבר תוך דקות. לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש להם פריסה פשוטה ונוחה לשימוש. NordVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר למכשירים מרובים ומאפשר שישה חיבורים בו זמנית.

תמיכת לקוחות זמינה דרך צ’אט חי ומייל. צ’אט חי יביא לך את התשובה המהירה ביותר אך שניהם יעזרו לך. יש גם בסיס ידע ידני אם אתה רוצה לנסות לתקן את הבעיה בעצמך.

יש לו תכנית חודשית משתלמת שמציעה תמורה נהדרת לכסף, אך עדיף שתירשמו לתקופה ארוכה יותר מכיוון שתחסוך לכם כסף. יתכן שלא תרגיש בנוח לצלול פנימה, אז כדאי לדעת שיש לו החזר של 30 יום למקרה שזה לא מתאים לך.

3. CyberGhost

הבחירה הבאה שלנו היא CyberGhost, שהיא ספקית איתנה למרות שהיא לא טובה כמו שתי הבחירות הראשונות שלנו. זה מציע אבטחה נהדרת, כולל מתג להרוג שלא ניתן לכבות אותו והוא לא שומר על יומני שימוש. עם זאת, זה לא ניתן להתאמה אישית כמו NordVPN.

CyberGhost מונה מעל 4,000 שרתים המנוקדים בכ- 60 מדינות, לכן לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד שיתאים לצרכים שלך. שוב, בבנגלדש אין כאלו, אבל בהודו יש כניסה 20 להופעות הודיות.

זה מהיר, אבל זה יכול להיות איטי כשאתה מתחבר לשרתים מרוחקים. יש גם רוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכל להזרים לתוכן הלב שלך. למידע נוסף על התכונות שלה, קרא את סקירת CyberGhost המלאה שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

אתה יכול להתקין CyberGhost ב- Windows ו- macOS, Android ו- iOS. הממשק שעוצב מחדש טוב בהרבה מהגרסה הישנה, ​​אך עדיין עשוי להתרגל אליו. CyberGhost מאפשר לך להריץ אותו על עד שבעה מכשירים בו-זמנית, ולהרוויח אותו במקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים, אך זהו גם מגבלות ההתקנות שיכולות להיות לך..

אם יש לך בעיות, אתה יכול לבחון את בסיס הידע הנרחב, שאמור למיין את הבעיות הנפוצות ביותר. אם נכשל בכך, תוכל ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר והצוות עוזר ויסודי בתשובותיהם.

המחיר החודשי אינו רע, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. CyberGhost מציע ניסיון למשך שבעה ימים עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS, כך שתוכלו לנסות לפני שאתם קונים. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי.

4. גישה לאינטרנט פרטי

הבא הוא גישה פרטית לאינטרנט, שהיא שירות טוב למרות שאין לו כמה תכונות כמו ספקים אחרים. יש לו אבטחה רבה אך מוגדר כברירת מחדל להצפנת 128 סיביות AES. ניתן לשנות זאת ל -266 סיביות ידנית, אך אנו ממליצים לעשות. זה מגיע גם עם מתג להרוג, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא לא שומר ביומני.

ל- PIA אלפי שרתים, למרות שהם נמצאים רק ב -33 מדינות ובעיקר מכסים את ארה”ב. זכור, אין בנגלדש, אבל יש 10 בהודו, כך שתוכלו לשבת ולצפות בדרמה הודית כלשהי..

אחת התכונות הטובות ביותר של PIA היא המהירות שלה, אך הסיבה היחידה שהיא כל כך מהירה היא ההצפנה הקלה יותר. ברגע שתגדיר את ההצפנה לרמה גבוהה יותר, אתה מאבד מהירות מסוימת, אבל זה לא חבל ואתה לא צריך לדאוג לרוחב הפס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים PIA

קל להתקנה ותוכל להתחבר במהירות. לקוחות שולחן עבודה זמינים עבור Windows ו- macOS. בנוסף, תוכלו להתקין את האפליקציה הסלולרית ב- Android ו- iOS. הם פשוט להשתמש ולהחליף שרתים זה משב רוח.

עם זאת, תמיכת הלקוחות של PIA היא אכזבה. אין צ’אט חי, רק בסיס ידע לגלוש ותמיכה בדוא”ל, 24/7. בדקנו את זה, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת ה- PIA שלנו, ומצאנו את העזרה אדיבה ומסייעת אם איטית בהרבה ממתחרות השירות.

PIA הייתה בעבר אחת ה- VPN הזולות ביותר בסביבה, אך מחירייה עלו לאחרונה. ובכל זאת, אתה מקבל שירות טוב במחיר חודשי הגון, אך אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ידי מנוי לטווח הארוך. יש גם ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים אם תחליט שגם אתה לא אוהב את זה.

5. TorGuard

אחרון חביב הוא TorGuard. זה שירות טוב אבל יש כמה סיבות שזה בא אחרון. יש לו אבטחה טובה והוא בין VPNs הניתנים להתאמה אישית ביותר שיש, מה שהופך אותו לבחירה טובה אם אתה רוצה להתעסק. יש לו פרוטוקולים שונים לבחירה ומתג להרוג לבטיחות נוספת. בנוסף, זה מכבד את פרטיותך באמצעות מדיניות ללא יומני.

torguardclientarea

ישנם שרתים רבים הפרוסים על פני 55 מדינות. אף אחד מהם לא נמצא בבנגלדש, אבל יש זוג בהודו, כך שתוכלו לקבל את הטלוויזיה ההודית שלכם. המהירות יכולה להשתנות, אך לא חבל, ואין כובעי רוחב פס.

עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב הוא שזה לא טוב להסתובב עם חסימות גיאוגרפיות לזרם, אז אולי כדאי לזכור זאת.

עם זאת, זה נותן לך את האפשרות לקבל כתובת IP ייעודית עבור המיקום שאתה צריך. זה יעלה תוספת, אבל הם מובטחים שיעבדו, וזו הסיבה שזו ה- VPN הכי טוב שלנו עם כתובות IP ייעודיות. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

הלקוחות הנוחים לשימוש של TorGuard זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, אך האפליקציות לנייד יכולות להיות כאב להתקנה. זה מאפשר לחבר חמישה מכשירים בו זמנית, אך אתה יכול לרכוש יותר אם אתה זקוק להם.

תמיכת לקוחות זמינה אם אתה זקוק לה בצורה של מדריכים מקוונים ופורום, אשר אמור לעזור לך לתקן בעיות קטנות בעצמך. אם אתה עדיין זקוק לעזרה, אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי, אך ראוי לציין שהוא מאויש על ידי חברת שירות לקוחות בסיסית, כך שהעזרה עשויה להיות בסיסית. תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7 והיא טובה.

דף הבית של TorGuard 2017

המחיר החודשי של TorGuard גבוה למדי, אך הרשמה לתכנית ארוכה יותר תביא לרווחיות מסוימת של חסכון. יש לה ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, למקרה שאתה לא מעוניין בכך.

מחשבות אחרונות

עכשיו כשאתה יודע למה אתה צריך VPN בבנגלדש, אנו מקווים שעזרנו לך לבחור אחד שמתאים לצרכים שלך. בחר אחד שיש לו אבטחה רבה עם מתג להרוג מובנה כדי להגן על עצמך מפני מעקב וסכנות אחרות. ודא שיש לה גם רשת שרתים טובה, כך שתוכל לעקוף את החסימות בהן אתה נתקל. מהירויות טובות מועילות גם כן.

ExpressVPN הוא המנצח שלנו בגלל האבטחה המובילה שלו ורשת השרתים הגדולה שלה. בנוסף, יש לו שרתים בבנגלדש, למקרה שתרצה לגשת לתוכן שמוגבל למדינה זו.

שתף את החוויות שלך עם או הצעות לבנגלדש בתגובות שלהלן. נשמח לשמוע אותם. התבונן גם במאמרי VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me