ה- VPN הטוב ביותר לארה”ב 2020: הסתתרות מהדוד סם

מכיוון שמדובר באחת המדינות הגדולות והמגוונות בעולם, ארצות הברית נתפסת במובנים רבים. אוכל מהיר, קוקה קולה, פפסי ואלביס פרסלי עולים לרוב בראש, אך זה נתפס בעיקר כארץ החופשיים. במאמר זה, נגלה עד כמה הוא מקוון בחינם ונגיד לך מדוע עליך להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בארה”ב כדי להגן על עצמך.


שימוש ברשת פרטית וירטואלית מועיל במובנים רבים. לא רק שזה כלי שימושי להשגת גישה לתוכן חסום, אלא שהוא גם יגן עליך מפני סכנות ופיקוח מקוונים.

מעקב בארה”ב

כמות המעקב הממשלתית בארה”ב הייתה אחת הגילויים המזעזעים ביותר במסמכים שדלף אדוארד סנודן בשנת 2013. זוהי אחת המדינות המפוקחות ביותר בעולם. בין אם אתם גרים שם או שאתם סתם מבקרים, חשוב שתדעו שתוכלו להיכלל במעקב כלשהו.

יש חקיקה למעקב ממשלתי, אך היא יכולה להיות מעורפלת, מה שמותיר אותה פתוחה להתעללות. החוק לחופש ארה”ב, אשר קבע מגבלות על הגישה למידע על ידי הסוכנות לביטחון לאומי בארה”ב, נחתם על ידי הנשיא ברק אובמה בשנת 2015, אך חוקים אחרים המאפשרים מעקב טרם שונו.

חוקקו גם חוקים חדשים המשפיעים על פרטיות ואחרים חודשו. סעיף 702 לחוק הפיקוח על מודיעין זר אושר מחדש עד שנת 2024. הוא קבע נהלים למעקב ואיסוף מידע מודיעיני בין מעצמות זרות.

בנוסף, חוק הבהרת השימוש החוקי בחו”ל בנתונים נחקק בשנת 2018 ומספק תהליכים ונהלים לצווי אכיפת החוק לנתונים במדינות אחרות.

המעקב שבוצע על ידי אכיפת החוק בארה”ב מנוהל על ידי חוק PATRIOT של ארה”ב, אשר התקבל לאחר פיגועי הטרור בספטמבר 11 2001. הוא נתן לממשלה סמכויות נוספות למעקב וחקירה על טרור ופעילות פלילית אחרת..

חוק חופש ארה”ב אישר מחדש חלקים מחוק הפטריוט של ארה”ב, אשר עמדו לפוג, והוסיפו הוראות כיצד הממשלה תוכל לאסוף נתונים. אפילו עם הרפורמות הללו, תוכניות מעקב מסוימות נמשכות מכיוון שחוקים אחרים מאפשרים לבצע אותם ללא פיקוח.

סעיף 702 לחוק התיקונים של FISA 2008 אישר ל- NSA לאסוף את נתוני התקשורת של המשתמשים, כולל תוכנם. זה נועד רק לאיסוף מידע על אזרחים זרים, אך התקשורת של האמריקאים נקלעת לתהליך וגם מאוחסנת. ישנם שני סוגים של אוסף: במורד הזרם ובמעלה הזרם.

אוסף הזרם התחתון, המכונה גם PRISM, מקבל נתונים מחברות טק אמריקאיות, כמו גוגל ופייסבוק. הוא אוסף את תוכן הודעות הדוא”ל של יעדים זרים, צ’אט וידאו, טקסטים, תמונות ועוד. האוסף במעלה הזרם מגבה נתונים ותכנים מהתקשורת כשהם עוברים דרך כבלי הסיבים האופטיים התת-ימיים..

אפילו עם חוק חופש ארה”ב, ה- NSA יכול לגשת לתקשורת שנאספת. זה מגביל רק את השימוש במידע בבית משפט ובהליכים אחרים.

אכיפת החוק האמריקאית מסוגלת לעקוב אחר תקשורת ותכניהם, מטא נתונים ורישומים אחרים תחת קבוצה של חוקים מורכבים. הם יכולים לעשות זאת כחלק מחקירות פליליות או ביטחון לאומי. חברות מאחסנות נתונים כאלה עד 180 יום על פי חוק התקשורת המאוחסנת והממשלה יכולה לבקש גישה לנתונים.

חוק CLOUD נחתם לחוק בשנת 2018. הוא קבע כי בקשות אכיפת החוק לנתוני משתמשים שנשלחו לחברות אמריקאיות חלו על כל נתונים שברשותם של החברות, ללא קשר למקום בו הם אוחסנו. בעבר היו בקשות מוגבלות לנתונים המאוחסנים בתחום השיפוט של ארה”ב.

מלבד תקשורת פרטית, רשויות אכיפת החוק יכולות לעקוב אחר אתרים ומדיה חברתית. בשנת 2016 דווח כי המשטרה עורכת מעקב אחר מדיה חברתית באמצעות כלי בשם Geofeedia, המאפשר למשתמשים לחפש תוכן ממקום מסוים. החברה שעומדת מאחורי הכלי משווקת למעשה את השירות שלה לרשויות אכיפת החוק.

כמו כן חלה עלייה בסוכני הגבול האמריקניים בחיפוש אחר הטלפונים הסלולריים של המטיילים ללא צו. חקיקה שתחייב את סוכני הגבול לקבל צו לפני שהחיפוש הוצג בשנת 2017, אך היא הייתה גורמת לכך שזה לא חוקי לגשת למכשיר השייך לאזרח אמריקאי או לתושב קבע. עליך להיות מודע לכך אם אתה מבקר.

צנזורה מקוונת

צנזורה באמריקה

באופן כללי, ספקי שירותי אינטרנט ומארחי אתרים לא נאלצים לצנזר תוכן, שלא כמו בחומת האש הגדולה של סין. עם זאת, יש הגבלות על סוגים מסוימים של תוכן עם סיבה טובה. פורנוגרפיית ילדים, הפרות על זכויות יוצרים ותכנים לא חוקיים כפופים להסרה אם הם מתארחים בארה”ב, אך קודם יש לקבל צו בית משפט.

עם זאת, ישנם מצבים שבהם אתה יכול להיפגע מסנן מסוג כלשהו. לדוגמה, בתי ספר מסוימים נדרשים להחזיק בתוכנת סינון כדי לחסום תכנים מגונים, לא חוקיים או מזיקים וספריות ציבוריות צריכות להיות בעלות תוכנת סינון כדי למנוע ממשתמשים לגשת לפורנוגרפיית ילדים ולתכנים מגונים או מזיקים..

כל מי שנמצא מפרסם, מפיק, מפיץ או מחזיק בפורנוגרפיית ילדים יכול היה לעמוד בעונש של עד 30 שנות מאסר על פי החוק הפדרלי..

ניטרליות נטו

כללי ניטרליות נטו שנקבעו על ידי צו האינטרנט הפתוח מבטיחים כי ספקיות האינטרנט מתייחסות לתעבורה באינטרנט באופן שווה. אולם בשנת 2017 הם בוטלו על ידי נציבות התקשורת הפדרלית בארה”ב. בלעדיהם ספקי האינטרנט יכולים להעדיף אתרים מסוימים על ידי האצתם או האטת אחרים. אתה יכול לקרוא עוד על זה בקטע נטרליות נטו שלנו.

חופש דיבור וצנזורה עצמית

חופש הדיבור ברשת מוגן על ידי סעיף 230 לחוק הגינות התקשורת משנת 1934. במקור הוא היה אמור להגביל את הדיבור החופשי באינטרנט, אולם בשנת 1996 תוקן אותו על ידי חוק התקשורת, מה שהפך אותו למקלט בטוח לאתרי אינטרנט ו פלטפורמות המכסות דיבור שנוי במחלוקת או פוליטית.

זה מונע מאתרי אינטרנט ושירותים מקוונים להיות אחראים כחוק לדברים שאחרים אומרים או עושים, ולכן בדרך כלל תוכן שנוצר על ידי המשתמש נותר לבד. עם זאת, משתמשים מפעילים צנזורה עצמית בגלל הדאגה למעקב ממשלתי והטרדה מקוונת.

דו”ח של אמנסטי אינטרנשיונל ב -2017 הראה כי 33 אחוז מהנשים בארה”ב חוו הטרדה מקוונת וכתוצאה מכך רבות מהן שינו את אופן השימוש בהן במדיה חברתית. חלקם התמודדו עם איומים על כתיבת נושאים פוליטיים.

למרות שחוקת ארה”ב מגנה על חופש העיתונות, מחלקת המשפטים של ארה”ב נוקטת לפעמים בפעילות נגד משרוקיות ועיתונאים, מה שגורם לסופרים לצנזר את עצמם, וכן.

התקפות סייבר

בשנת 2017 נדבקו מאות אלפי מחשבים ברחבי העולם על ידי תוכנה זדונית בשם WannaCry. זה הקפיא את קבצי המשתמשים ודרש תשלום כדי לבטל את נעילתם. תאגידים רבים הושפעו וזה גרם לארה”ב לחזק את האבטחה של רשתות פדרליות, אך משתמשים פרטיים נותרו להגן על עצמם.

כאשר נקודות חמות WiFi בחינם הופכות פופולריות יותר, קיימת הזדמנות רבה יותר לפשעי רשת ולהאקרים לקבל גישה למכשירים של אנשים. אינך יכול להיות בטוח עד כמה החיבור מאובטח, לכן השימוש באחד הספקים מביקורות ה- VPN שלנו הוא הגיוני, כמו גם שימוש באנטי-וירוס הגון..

ה- VPN הטוב ביותר עבור ארה”ב 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור ארה”ב

VPNs מורכבים מחלקים רבים, וחלקם חשובים יותר מאחרים, תלוי היכן אתם נמצאים. כאשר אתה בארה”ב, אתה צריך לבחור ספק שמכבד את הפרטיות. ודא שיש לה מדיניות ללא יומני קפדנית. המשמעות היא שהספק לא רושם את הפעילות המקוונת שלך, כך שהוא לא יכול היה למסור אחת מהן הוא התבקש לעשות זאת.

אתה גם רוצה שיהיה לך אבטחה רבה מכיוון שזה יגן עליך מפני התקפות מקוונות ויסתיר אותך מכל המעקב. כדי לעבור עם הביטחון הזה, זה צריך להיות מתג להרוג. זה ישמור על בטחונך אם ה- VPN נכשל על ידי ניתוקך מהאינטרנט, ויבטיח שאף אחד מהנתונים הרגישים שלך לא יידלף.

היכן שהחברה ממוקמת היא חשובה גם מכיוון שהמטה שלה בארה”ב ייפול תחת תחום השיפוט שלה. זה לא אומר ש VPNs שמבוססים שם הם רעים, אבל עבור אלה המחפשים פרטיות מלאה, עדיף לבחור אחד המבוסס במקום אחר.

גם רשת השרתים שלה חשובה. ככל שיש לו יותר שרתים, כך יהיה לכם קל יותר לגשת לתוכן. אף שצנזורה אינה בעיה גדולה בארה”ב, היא לא הדבר היחיד שיכול לחסום תוכן. חסימות גיאוגרפיות יכולות להיות כאב. על קצה המזלג, מדובר במגבלות אזוריות המוגדרות כך שניתן להציג תוכן מסוים, כגון תכניות טלוויזיה, רק במדינות מסוימות.

אולי אתה מבקר בארה”ב ורוצה לצפות בתוכנית המועדפת עליך מהבית. עם VPN אתה יכול פשוט להתחבר לשרת שם כדי להציג אותו. כך גם בצפייה בארה”ב נטפליקס ממדינה אחרת. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix אם זה בראש הרשימה שלך.

גם בחירה ב- VPN במהירויות טובות היא רעיון טוב, במיוחד אם תזרימי. תפיק תועלת מאחד שיש לו רוחב פס בלתי מוגבל.

גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון הם כמה קל להשתמש, באילו מכשירים הוא תומך וכמה אתה יכול להתחבר בו זמנית. לבסוף, שירות לקוחות הגון נחמד להיות והמחירים משתנים, שניהם עשויים להשפיע על ההחלטה שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לארה”ב: ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הכללי הטוב ביותר שקיים וגם הבחירה שלנו ל- VPN הטוב ביותר לאמריקה. עם שרתים ב 94 מדינות שונות ברחבי העולם, לא תקצר באפשרויות להתחבר אליהם, יהיו צרכיך אשר יהיו. זה גם ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג, כך שנטפליקס, הולו, BBC iPlayer ואמזון כולם זמינים. קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו למידע נוסף.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ExpressVPN תומך בפרוטוקולי IPSec, OpenVPN, PPTP ו- SSTP ועבור הצפנה מציעים 256-AES, RSA-1024 ו- RSA-4096; מערך האפשרויות הרחב הזה הציב אותו גם בראש הרשימה שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר לסין.

הוא תומך בחיבורים בחמישה מכשירים בו זמנית, כך שתוכל להפעיל אותו בטלפון ובמחשב הנייד ללא בעיה. הוא כולל גם בדיקת מהירות למציאת השרתים הסמוכים המהירים ביותר וכלי אבחון שתוכלו להשתמש בהם כדי לסייע לתמיכת לקוחות בכל בעיה שתיתקלו בהם..

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, כלומר אינו מוגבל על ידי כל חוקי שמירת נתונים, ולכן אנו מבטיחים כי אנונימיות. זה לא נהנה ממשפט בחינם, אבל עם ערבות להחזר כספי של 30 יום, צריך שיהיה לך מספיק זמן לבדוק אותו ולהחליט אם זה ה- VPN הנכון ביותר עבורך..

מתג ההרג של ExpressVPN הוא תכונה מצוינת נוספת, וכזו שצריך למצוא בכל VPN הגון – במיוחד עבור אלה החיים במדינות עם ממשלות מגבילות מאוד. אמינות עקבית, מהירות מהירה ואבטחה חזקה כל אלה הופכים את ExpressVPN למנצח בכל הקשור לגלישה בטוחה בארה”ב..

2. NordVPN

ל- NordVPN יש מדיניות קפדנית ללא כניסה והיא ממוקמת בפנמה, מה שהופך אותה ל- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב. היא כוללת את היכולת לבחור שרת ייעודי בהתאם לצרכים שלך, כולל שרתי מותאמים לסיקול ואנטי-DDoS. בין כל זה, אין שום דרך שה- NSA יכול לרגל אחריך.

קודם

הבא

הוא מציע שלל שרתים בארה”ב המספקים גישה לנטפליקס, הולו, אמזון ו- BBC iPlayer, כך שלא תהיה לך בעיה לזרום את המדיה המועדפת עליך, וגם לא להתחבר לאחד שרק בדרך ממך. המשמעות היא שתוכל לגלוש הן בצורה מאובטחת והן מהירה.

NordVPN אינו מכיל מנהרות מפוצלות כמו ExpressVPN, אך יש לו מתג הרג להגדרה כדי למקד לאפליקציות מסוימות. אם ה- VPN יירד הוא יהרוג טורנטים, למשל, אך המשך את הדפדפן והדוא”ל שלך. קרא את סקירת NordVPN המלאה שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN, המתגאה ב -5,000 שרתים מרשימים ב- 60 מדינות, אמור להתאים לצרכים של כל משתמש VPN, בין אם מדובר במדיה זורמת ובין אם נהנה מתקשורת מאובטחת. “VPN כפול” הוא תכונה של NordVPN המספקת את הפונקציונליות לשימוש בשני שרתי VPN בחיבור אחד לצורך אבטחה נוספת..

NordVPN מציע תמיכה טכנית מעולה וצ’אט חי מסביב לשעון לכל עזרה שתזדקק להם. יש לו גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, שאמורה להיות מספיק זמן כדי לקבל מושג הגון על הפונקציונליות שלה.

3. גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנט מבוססת בארה”ב, כלומר היא נופלת תחת תחום השיפוט של ה- NSA, ה- FBI ושאר האלף-בית. עם זאת, PIA הוא VPN אנונימי שאינו מחזיק יומני IP או תנועה והוא שמר על מוניטין מצוין במשך כל השנים שהוא מפעיל.

קודם

הבא

אחת התכונות האטרקטיביות ביותר של PIA היא הערך החריג לכסף שהיא מציעה. זה מספק אבטחה חזקה ומהירויות מהירות עבור חלק מהעלות של כמה שירותים אחרים עם ביצועים דומים. קרא את סקירת ה- PIA המלאה שלנו למידע נוסף.

זה לא ה- VPN הכי טוב שיש לזרם, אך עדיין מציע שפע של צדדיות בתחומים אחרים, מעבר להיותו לקוח ה- VPN הקל ביותר שיש שם. זה מופעל כולו משורת המשימות או מהדפדפן שלך, כך שאין עומס על המסך שלך. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Chrome לקבלת הפרטים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים PIA

PIA יכול לתמוך בעד חמישה חיבורים בו זמנית בכל פעם, כך שלא תהיה לך בעיה לאבטח את כל המכשירים שלך. PIA מציעה גם הצפנה של 256 סיביות והגנת דליפות DNS לאבטחה נוספת.

PIA מארחת למעלה מ- 1600 שרתים בעשר ערים מרכזיות בארה”ב ומכסה יותר מ -30 מדינות ברחבי העולם, כך שלא אמור להיות לך שום בעיה למצוא קשר קרוב אליך. PIA מציע החזר של שבעה ימים, כך שאין נזק רק לקחת אותו לסיבוב.

4. VyprVPN

ל- VyprVPN מספר רב של שרתים הפרוסים על 64 מדינות עם 10 שרתים בארה”ב והיא מציעה הצפנה חזקה, חומת אש NAT ושרתי DNS משלה כדי למנוע דליפות DNS. בבדיקות שלנו במהלך תהליך הבדיקה VyprVPN מצאנו שיש לו ביצועים הגונים לטווח המחירים ואפליקציות סלולריות מאוד ידידותיות למשתמש..

VyprVPN מבוסס בשוויץ, שהיא מדינה עם חוקי פרטיות טובים בנושא שמירת נתונים. נוסף על כך, ל- VyprVPN קיימת מדיניות פרטיות מאוד ברורה, הקובעת שהיא רושמת את כתובת ה- IP ואת זמן ההפעלה שלך עד 30 יום..

בתיאוריה זה לא מציע אנונימיות מוחלטת, אבל אין סיכוי קטן שה- NSA בכל מקרה יוכל לקבל צו מהשלטונות השוויצרים הסגור..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים VyprVPN

VyprVPN מציע עד חמישה חיבורים בו זמנית בשירות הפרימיום שלה וערך מצוין עם אבטחה חזקה, מהירויות הגון וכמה מהמחירים הנמוכים ביותר. יש לו תוכנה אינטואיטיבית קלה לשימוש עבור Windows, macOS, Android ו- iOS.

VyprVPN מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לבדוק זאת ללא טרחה.

5. CyberGhost

CyberGhost הוא VPN נוסף המפיק תועלת מפרוטוקולי מנהור L2TP / IPSec, OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec עם קידוד AES של 256 סיביות, מה שמקנה לו אבטחה ופרטיות חזקים. יש לה מעל 4,000 שרתים הפרוסים על פני 58 מדינות, מה שמאפשר לה להגיע רחבה לשירותי סטרימינג – Hulu, אמזון והגרסה האמריקאית של נטפליקס צריכים כולם להיות נגישים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

קרא את הסקירה המלאה של Cyberghost למידע נוסף.

CyberGhost מכסה עד חמישה מכשירים בו זמנית ותומך במנהור מפוצל. יש לו גם מבחר נהדר של תכונות נוספות, כולל דחיסת נתונים, הפניית HTTPS וחסימה של אתרים זדוניים, מודעות ומעקב מקוון..

ל- CyberGhost אתר מרשים, שהוא אינטואיטיבי וידידותי למשתמש כאחד. יש צ’ט חי 24/7 עם תמיכה מקומית באנגלית, צרפתית וגרמנית. התמיכה הבסיסית המוצעת היא הגונה, אם כי אם תשאלו משהו מאוד טכני, שאלתכם בדרך כלל תופנה לצוות מתקדם יותר אשר יענה עליה בהמשך באמצעות דואר אלקטרוני..

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

הימצאותה ברומניה פירושה ש- CyberGhost חופשית להפעיל מדיניות אנונימית ללא כניסה. יש לו תכונה להגנה על אפליקציות כדי להבטיח שלא תשאר בטעות ללא הגנה ומתג להרוג למקרה שחיבור ה- VPN שלך ייפול..

החיסרון של CyberGhost במקרה זה הוא שרשת השרתים שלה במדינות ובקנדה מפגרת אחרי התפשטותה האדירה באירופה. זה עדיין שירות טוב לחלוטין, הוא פשוט מציע בחירה קצת פחות טובה מהאחרים ברשימה זו. CyberGhost מציעה התחייבות להחזר כספי לנסות זאת ולניסיון חינם בן שבעה ימים עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS.

מחשבות אחרונות

מגורים בארה”ב פירושם שאתה צריך לשמור על אבטחת הנתונים שלך, או שאתה עשוי למצוא את עצמך הנהנה מתשומת לב לא רצויה מאוד. ספקי ה- VPN לעיל ישמרו על עצמכם תוך צמצום אובדן המהירות ועדיין יאפשרו לכם לזרום בחופשיות. אנו חושבים כי ExpressVPN עושה את העבודה הטובה ביותר, אך כל האלטרנטיבות האחרות הן בחירות טובות.

מה אתה חושב על הבחירה שלנו? יש לך הצעות משלך? ספרו לנו בתגובות למטה. אל תשכח לבדוק את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו, וכמו תמיד, תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map