ה- VPN הטוב ביותר עבור וייטנאם 2020: מטיילים בנושא אבטחה ופרטיות

וייטנאם היא מדינה פנטסטית, עם יופי מדהים, תרבות עשירה וחופים מפוארים. זה מקום פופולרי עבור מטיילים ונוודים דיגיטליים. בין אם אתה שם כדי לחקור, לנסות את אוכל הרחוב המגוון או לצלול להיסטוריה העתיקה שלו, עדיין אתה צפוי להיכנס לאינטרנט בשלב מסוים, ועליך להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות וייטנאם להגנה.


רשת פרטית וירטואלית היא לא סתם פוני עם טריק אחד, ובווייטנאם יש כמה סיבות חשובות מדוע אתה צריך להשתמש ברשת כשתהיה שם. לרוב, VPN יסייע לכם להשיג הגבלות על העבר, כגון חסימות גיאוגרפיים. נניח שאתה רוצה לצפות בנטפליקס בארה”ב כשאתה שם. ובכן, בקרוב תבינו שלא תוכלו.

זה בגלל האיסור הנהדר של נטפליקס. לכל מדינה יש ספריית Netflix אחרת, כך שתוכל לגלות שהתוכנית שאתה רוצה לצפות אינה כלולה במדינה הנוכחית שלך.. 

למרבה המזל, אתה יכול לעקוף את זה על ידי שינוי מיקום ה- IP שלך, וזה המקום אליו נכנס VPN. פשוט קבל כתובת IP בארה”ב דרך VPN, וכן, אתה נמצא בספרייה בארה”ב.. 

עם זאת, זכור כי לחלק מה- VPN אין את מה שנדרש כדי לעבור על מערכת גילוי ה- VPN של Netflix. למאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס יש כמה המלצות ייעודיות לבחירה.

מלבד חסימות גיאוגרפיים, יש צנזורה, חסימות שירות ובעיות אחרות להתמודד איתן, אז בואו ניכנס לכל הסיבות שאתה צריך VPN בווייטנאם.

ה- VPN הטוב ביותר עבור וייטנאם 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור וייטנאם

עברנו על כל הספקים כדי למצוא את ה- VPNs הטובים ביותר עבור וייטנאם. שקלנו את התכונות של כל VPN וכמה טוב הן מיושמות. למרות שספקים עשויים להיראות שווים באזורים רבים על הנייר, זה לא אומר שהתכונות שלהם מבוצעות היטב.

עבור וייטנאם אתה צריך להתמקד בביטחון רב כדי להגן עליך ולהגן על עצמך מפני מעקב. זה גם ישמור על עצמך מפני פשעי רשת, וזה חשוב במיוחד אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי. סכנות נסתרות עלולות לרוב להסתבך בחיבורים כה מאובטחים, ולכן כדאי להתקין גם אנטי-וירוס..

פרטיותך חשובה גם כן, ותוכל להבטיח זאת באמצעות מדיניות ללא יומנים. אם יש לספק כזה, פירוש הדבר שהוא לא ירשום את הפעילויות המקוונות שלך.

כמה שרתים זמינים – והיכן – הוא גורם חשוב נוסף. ככל ששרתים רבים יותר, בכמה שיותר מקומות, כך יהיה לכם קל למצוא שרת מתאים. אם אתה רוצה לגשת לתוכן שמוגבל לווייטנאם, עליך לבחור VPN שיש לו שרתים במדינה כדי שתוכל לקבל כתובת IP וייטנאמית.. 

המהירות חשובה גם, במיוחד אם אתה מתכנן להזרים או להוריד. כלומר, אלא אם כן אתם נהנים לחכות לטעינת תוכן. הדבר נכון גם לרוחב הפס הבלתי מוגבל. אם יש לך מגבלה ותגיע אליו, ה- VPN יפסיק לעבוד, מה שאומר לא יותר הגנה ולא יותר לקבל הגבלות על העבר. 

עליכם לבדוק גם באילו מכשירים הוא תואם, כמה קל להשתמש וכמה חיבורים אתם מורשים. תמיכת לקוחות טובה היא תמיד גם דבר חשוב. לבסוף, וודא שזה נמצא בתקציב שלך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור וייטנאם: ExpressVPN

ExpressVPN הוא המועדף כאן ב- Cloudwards.net, ולא בכדי. זהו אחד ה- VPN הטובים בשוק, והוא מכסה בקלות את כל מה שאתה צריך כדי להישאר בטוח בווייטנאם. זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו גם לסין, ועם היותו יותר מסוגל לטפל בחומת האש הגדולה, אין ספק שזו בחירה מצוינת למגבלות וייטנאם..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

האבטחה מעולה וקובעת כברירת מחדל להצפנת AES 256 סיביות. יש לך גם אפשרות להגדיל אותה. יש גם מתג להרוג שמופעל אוטומטית. בנוסף, ExpressVPN לוקח את הפרטיות ברצינות ויש לה מדיניות קפדנית ללא יומנים.

רשת השרתים היא תחרותית, עם יותר מ -3,000 שרתים הפרוסים ב -94 מדינות. זה נותן לך שפע של בחירה לעקיפת בלוקים, אבל יש גם כאלה בווייטנאם, למקרה שתצטרך לגשת לתוכן מוגבל במדינה.

תשכח איך נראה מסך טעינה במהירויותיו המהירות במיוחד. למעשה, זה ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. הכניסה לשירותי סטרימינג היא משב רוח, כך שלא פלא שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג וגם רוחב פס בלתי מוגבל. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ישנם לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. כולם קלים לשימוש וזו בחירה מצוינת למתחילים מכיוון שהיא עובדת די הרבה מחוץ לקופסה. 

לאחר שהתקנת אותו, פשוט לחץ על “התחבר” ותכבה. משתמשים מנוסים יותר יכולים לשחק עם ההגדרות והתכונות, עם זאת. עד חמישה חיבורים בו זמנית מותר.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול להשתמש בבסיס ידע שימושי לבעיות קטנות. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. העזרה טובה בכל מקרה, אך מסלול הדוא”ל טוב יותר לתשובות מעמיקות יותר.

ExpressVPN יקר בהשוואה ליריביו. עם זאת, הוא מציע שירות כל כך טוב, שווה את זה. אתה יכול להוריד את העלות על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. יש [ulr id = 8428 טקסט = “30 יום הכסף להחזר הכסף”], שתוכל להשתמש בו כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

NordVPN

NordVPN הוא גם בחירה טובה עבור וייטנאם. אתה תהיה מוגן על ידי כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת, ותוכל גם להשתמש בשרתי ההופלה הכפולים שמוסיפים הגנה רבה יותר. מתג להרוג ניתן לשקט נפשי נוסף, והחברה מקפידה לא לשמור על יומני משתמשים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ישנם יותר מ -5,600 שרתים המנקדים 60 מדינות, לכן עליכם למצוא אחד שמתאים. בנוסף, ישנם 10 בווייטנאם, המאפשרים לך לגשת לתוכן המוגבל לשם. 

בסך הכל המהירויות שלו טובות, אך הן עלולות להפוך לאטיות בעת חיבור לשרתים רחוקים יותר. זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, והוא מסוגל לגשת לכל שירותי הסטרימינג. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי, למקרה שההפרעה היא משהו שאתה רוצה לעשות. סקירת NordVPN שלנו נכנסת לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והלקוחות קלים לשימוש. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

עזרה זמינה אם אתה זקוק לה. בסיס ידע יכול לסייע לך בבעיות קטנות יותר, אך יש גם צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. צ’אט חי יביא לך את התגובה המהירה ביותר, אך בכל דרך מועילה.

NordVPN מתומחר למדי, אך עדיף שתירשמו לתכנית ארוכה יותר. במקרה שאתה דואג לצלול ישר פנימה, יש תקופת החזר של 30 יום שתחזור עליה.

CyberGhost

הבא הוא CyberGhost, שהוא שירות נהדר נוסף, גם אם הוא לא ממש ברמה של שתי הבחירות הראשונות שלנו. האבטחה שלו מוצקה, והיא מגיעה עם מתג להרוג שהופעל לצמיתות. מצד אחד, זה טוב, אבל זה גם אומר שאין לך שליטה על זה. קיימת גם מדיניות אי-יומני מוצקה, כך שאתה יודע שפרטיותך מכובדת.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost חלה צמיחה משמעותית במחלקת השרתים שלה במהלך החודשים האחרונים. יש לה כיום 6,100 שרתים ב -90 מדינות, וזה ענק. יש גם שמונה בווייטנאם, למקרה שתרצו תוכן משם.

מהירויותיו מהירות אך כמו NordVPN, הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. אין מגבלות רוחב פס וזה יכול להיכנס לשירותי סטרימינג. עיין בסקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ניתן להתקין את CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והיא עודכנה לאחרונה, מה שמקנה למשתמש חוויה נעימה יותר. זה יכול לקחת קצת זמן להתרגל, אבל זה לא קשה להשתמש. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, אבל זה הגבול להתקנות. ובכל זאת, זה הפך את הרשימה שלנו ל- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים.

יש לו את אחד מבסיסי הידע הטובים ביותר שראינו, וזה נהדר לעזרה עצמית. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה יותר מבין השניים, אך תמיכה בדוא”ל עדיפה לענות על שאלות נוספות טכניות.

התוכנית החודשית אינה האפשרות הזולה ביותר, אך בחירה בתכנית ארוכה יותר הופכת את העלות לזולה למדי. יש גם ניסיון למשך שבעה ימים עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS, והתחייבות להחזר כספי לכל הלקוחות.

VyprVPN

VyprVPN לא ממש משיג את הדירוג שמבחינים האחרים שלנו עושים, אבל האבטחה המצוינת שלו הופכת אותו לבחירה טובה עבור וייטנאם. ניתן להתאמה אישית וזה נהדר לאנשים הידועים. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

בנוסף, יש לו פרוטוקול זיקית משלו שאם משתמשים בו מוסיף הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN וגורם לה להיראות כאילו אינך משתמש אפילו ב- VPN. יש גם מתג להרוג, והחברה לא מנהלת יומן של הפעילויות המקוונות שלך.

ספירת השרתים אינה גדולה, עם כ 700- ברחבי 64 מדינות. ובכל זאת, זה אמור להספיק לעקיפת בלוקים. בנוסף, ישנם כמה בהאנוי, לתוכן וייטנאמי. המהירויות שלה גם הן תת-חלקיות, אם כי הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות, וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. עיין בסקירת VyprVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא מופיע גם ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור אנדרואיד בגלל היישומים הניידים הנהדרים שלו. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים, אם כי זה תלוי באיזו תוכנית אתה בוחר.

ניתן לקבל בסיס ידע על עזרה עצמית. בנוסף, יש צ’אט חי, אך תחילה תדבר עם בוט. תהיה לך הזדמנות לבקש לדבר עם בן אדם ואז תכניס לתור. זה הרבה יותר איטי משולחנות העזרה האחרים שם, אבל תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7.

העלות תלויה באיזה שכבה תבחר. ראשית, יש את התוכנית הסטנדרטית, שנותנת לך שלושה חיבורים בו זמנית. יש את תוכנית הפרימיום, שמאפשרת לך חמישה חיבורים בו זמנית וגישה לפרוטוקול הזיקית שלה.

לאחר מכן תוכל לבחור מהתכנית החודשית או השנתית. בדומה לבחירות האחרות שלנו, התוכנית הארוכה מסתדרת טוב יותר בסופו של דבר. יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל להשתמש בהן כדי לראות אם תרצה.

רישום רוח

הבחירה האחרונה שלנו עבור וייטנאם היא Windscribe. האבטחה שלו טובה וניתנת להתאמה אישית. יש מתג להרוג, אבל הוא מכנה בצורה מבלבלת “חומת אש”. 

מדיניות ללא יומנים קיימת, אך עליך לדעת שהיא שומרת על כמה יומנים. עם זאת, זה לא בעל ערך אמיתי. רק דברים כמו כמה רוחב הפס השתמשת וחותמת זמן של הפעילות שלך. גם לא ניתן לאתר אותו.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

ספירת השרתים של Windscribe נדירה באותה מידה כמו VyprVPN. ישנם יותר מ- 600 שרתים ב- 60 מדינות לבחירה, אך זה אמור להספיק. ישנם גם בהאנוי, אך אתה יכול לגשת אליהם רק אם אתה חבר “מקצוען”. 

ל- Windscribe יש תוכנית בחינם, שהיא די טובה והגיעה למקום הראשון ביצירת ה- VPN החינמית הטובה ביותר שלנו. עם זאת, אתה לא מקבל את כל ההטבות של התוכנית בתשלום, ויש רק מספר מצומצם של שרתים שאפשר להתחבר אליהם. 

למרות שחברי “מקצוענים” מקבלים גישה לכל השרתים, באפשרותך להוסיף מיקומים באפשרות “לבנות תוכנית” עבור $ 1 לכל חודש. בכך תעלה גם את מגבלת רוחב הפס שלך.

חברי “מקצוענים” מקבלים גם רוחב פס בלתי מוגבל. אם תבחר בתכנית החינמית, תקבל 2 ג’יגה-בתים לחודש, או 10 ג’יגה-בתים לחודש אם תזין את כתובת הדוא”ל שלך. הוספת מיקום תעניק 10GB נוספים לחודש. 

מלבד כל זה, המהירויות שלו בסדר, אם כי לא מהר כמו חלקן, והיא מסוגלת להיכנס לשירותי סטרימינג. חברי “מקצוענים” מקבלים גישה לשרתי Windflix שלה, אשר בנויים לסטרימינג. כעת אתה יכול לבחור בין שרתי Windflix בארה”ב, בריטניה, קנדה ויפן. קרא את סקירת Windscribe שלנו למידע נוסף בנושא.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

Windscribe ‘תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק קל לשימוש, אך גם טינקררים יכולים לעשות כיף. זה מאפשר חיבורים ללא הגבלה.

מדריך לפיתרון בעיות זמין לעזרה עצמית, כמו גם שאלות נפוצות, מדריכי subreddit והגדרות. תמיכה בצ’אט חי ובדוא”ל זמינה 24/7. עם זאת, הצ’אט החי מעביר אותך לגארי, נציג ה- AI של Windscribe. זה מספק עזרה טובה, אך תצטרך להגיש כרטיס עם תמיכה בדוא”ל אם אתה רוצה לדבר עם אדם.

התוכנית החודשית שלו די יקרה, ולכן עדיף לבחור תוכנית ארוכה יותר. אין תקופת ניסיון בחינם או מדיניות החזר רשמית מכיוון שאתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית כדי לראות אם אתה אוהב אותה. עם זאת, אם אתה קונה את זה ומשנה את דעתך, Windscribe בדרך כלל תנפיק החזר כספי, אם תבקש בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה. 

צנזורה מקוונת בווייטנאם

האינטרנט של וייטנאם מוגבל מאוד, כאשר אתרים רבים נחסמים ומסנן תוכן. הממשלה טוענת לעשות מאמץ כזה על מנת להגן על אזרחי וייטנאם מפני תכנים מגונים או מפורשים מינית. 

עם זאת, במציאות, גם הרבה מאוד תוכן אחר נחסם. רמת הסינון כל כך חודרת שלעתים קרובות מכנים אותה חומת אש במבוק, בהנהון לחומת האש הגדולה בסין.

כל דבר שנחשב כאיום על שלטונה של המפלגה הקומוניסטית בווייטנאם יכול להיחסם. זה יכול לכלול התנגדות פוליטית, סנגור לזכויות אדם ודמוקרטיה וביקורת על הממשלה. 

ניתן גם לחסום בלוגים ואתרי פרופיל גבוה שיש להם מעקב גדול. בנוסף, ניתן לחסום גם תוכן המקדם דתות מסוימות, כולל בודהיזם וקתוליות רומית.  

אפליקציות מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות חסומות מדי פעם, במיוחד במהלך הפגנות. טוויטר, וורדפרס, בלוגר ופייסבוק כולם נחסמו בעבר. 

מעקב מקוון בווייטנאם

קבלת מידע על יכולות המעקב של הרשויות הווייטנאמיות מוגבלת, אך יש מידע זמין שמוכיח כי מעקב אפשרי. 

חברת סייבר סייברייטיב FireEye אמרה כי וייטנאם פיתחה יכולות ריגול ברשת. היעדים כללו עיתונאים וייטנאמיים מחו”ל וכן ארגונים מקומיים ובינלאומיים. אף שלא הייתה הוכחה לכך שההתקפות היו מצד ממשלת וייטנאם, הנתונים שנאספו היו מועילים רק להם.

בנוסף, קבוצת המחקר Citizen Lab מצאה תוכנת FinFisher בשרתים במדינות רבות, כולל וייטנאם. תוכנת FinFisher מסוגלת לבצע מעקב, כמו פיקוח על תקשורת וחילוץ מידע ממחשבים. 

אזרחים חייבים לספק לספקי שירותי אינטרנט וניידים זיהוי בעת רכישת שירות, ובעלי בתי קפה ברשת סייבר צריכים להתקין תוכנת מעקב ולאחסן יומני פעילות של לקוחות.. 

בבדיקה נוספת של התנגדות, חוק סייבר סייבר מחייב את חברות הטכנולוגיה לאחסן נתונים על המשתמשים הווייטנאמים ולחלוק את הנתונים עם סוכנויות מדינה, אם יתבקש. החוק מחייב גם משתמשים להירשם בשמותיהם האמיתיים, והחברות צריכות לאמת את זהות המשתמשים.

זה גם מחייב רשתות מדיה חברתית וחברות דומות אחרות לספק מידע על משתמשים הקשורים לטרור ופשעים לרשויות. עם זאת, החוק חסר כל צורך בפיקוח, מה שאומר שהוא יכול להפר. 

עם זאת, משרד המידע והתקשורת פעל עם פייסבוק וגוגל להסרת חשבונות קריטיים.

חוק וייטנאם בנושא אבטחת מידע ברשת, אשר הועבר בנובמבר 2015, מחייב גם חברות טכנולוגיה לשתף נתוני משתמשים, אך ללא הסכמת משתמשים. הוא גם קובע כי יש לתת לרשויות את מפתחות ההצפנה של החברות הללו, במידת הצורך. 

חופש הדיבור ברשת בווייטנאם

החוקה הווייטנאמית קובעת חופש דיבור, אך היא מוגבלת בפועל. המפלגה הקומוניסטית השלטת לא אוהבת לקבל ביקורת, ומשתמשי אינטרנט ועיתונאים באינטרנט יכולים להיענש על פוסטים ביקורתיים שלהם תחת חוק הפרסום, החוק להגנת סודות המדינה וקוד העונשין.. 

עיתונאים, מבקרים וחסידי דיבור חופשי רבים נכלאו, וחלקם היו נתונים לאלימות. עיתונאים זרים מסתכנים בכך שסירבונות הארכת אשרותיהם יסרבו.

בינואר 2018 ניתנו שלושה פעילים ובלוגרים בווידיאו עונשי מאסר שונים, הארוך ביותר היה שמונה שנים, על הפצת תעמולה נגד המדינה.. 

זמן קצר לאחר מכן, הבלוגר הואנג דוק בינה קיבל עונש מאסר של 14 שנה בגין הובלת מאות במחאה על משבר סביבתי. זה המשפט הקשה ביותר שניתן עד היום לפעיל וייטנאמי.

עם זאת, בסך הכל מרבית כלי התקשורת נשלטים על ידי המדינה כך שהממשלה תוכל לפקוח עין על מה שמתפרסם. 

מחשבות אחרונות

עם האינטרנט המוגבל של וייטנאם וממשל בלתי סובלני, קל לראות מדוע עליך להשתמש ב- VPN כשאתה שם. עליך לבחור אחד שיש לו אבטחה ופרטיות רבה כדי לשמור על אנונימיות. בנוסף, רשת שרתים הגונה מועילה לחלוף על כל צנזורה.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר עבור וייטנאם. בעזרתו תוכלו להיות מוגנים על ידי האבטחה המצוינת שלו ותוכלו לעבור על כל מגבלות באמצעות בסיס השרת הגדול שלה. בנוסף, השרתים הווייטנאמיים שלה אומר שאתה יכול לגשת לתוכן שמוגבל למדינה. למה לא לנסות? עם ההבטחה של 30 יום הכסף בחזרה, אין מה להפסיד.

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בווייטנאם, הודע לנו בקטע התגובות. נשמח לשמוע על זה. הקפד לבדוק את ארכיון ה- VPN שלנו כשאתה גם כאן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map