ה- VPN הטוב ביותר לכווית 2020: צנזורה עוקפת

כווית היא מדינה קטנה ועשירה בנפט השוכנת בין עירק לסעודיה. למרות גודלו והעובדה שהוא ברובו מדברי, יש הרבה מה לראות, כולל מוזיאונים וחופים. תוכלו לבקר במגדלי כווית המפורסמים או לשפוך ב”שדרות “, הקניון הגדול ביותר שלה. עם זאת, אם אתה מתכנן להיכנס לרשת, עליך להשתמש באחד מ- VPN הטוב ביותר עבור בחירות כווית כדי להיות בטוח.


שימוש ברשת פרטית וירטואלית מגן עליך מפני סכנות מקוונות ועוזר לעקוף מגבלות לתוכן. במאמר זה, אנו נבחן את הסיבות שעליכם להשתמש באחת מהן בכווית.

צנזורה מקוונת בכווית

צנזורה רווחת במדינות רבות, ולמרבה הצער, כווית היא אחת מהן. האינטרנט מסונן הן על ידי ספקי שירותי האינטרנט והן על ידי משרד התקשורת, כאשר אתרים נחסמים אם הם ביקורתיים כלפי הממשלה, הנחשבים בלתי מוסריים או רגישים פוליטית או נתפסים כתומכים בטרור..

תוכן שנראה משבש או פוגע בערכי החברה עלול להיות אסור, כולל חומר שהוא קריטי לאסלאם או קשור לדתות אחרות, פורנוגרפיה, סוגיות להט”בים וכל מה שקשור לטבק, אלכוהול או סמים.

IP באמצעות קול קולי אינו חוקי בכווית, כך שלא תוכלו להשתמש באפליקציות כמו Skype, Viber ו- FaceTime. בגלל זה, ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של סקייפ עשוי לעניין אותך.

בשנת 2008 הרשויות הורו לספקיות האינטרנט לחסום את יוטיוב גם לאחר העלאת סרטונים שנחשבו פוגעים במוסלמים. למרות זאת, יוטיוב עדיין היה נגיש כעבור שבוע. אם אתה מוצא שהוא חסום, VPN הטוב ביותר שלנו ל- YouTube עשוי לעזור. כמה מחוקקים כוויתיים קראו להגבלות מחמירות יותר על תוכן מקוון, במיוחד לאתרים המכילים חומר חילול השם.

מערכת שמות הדומיינים בכווית מופעלת על ידי מכון כווית למחקר מדעי והיא לא תרשום שם שאינו תואם את חוקי כווית או שעלול להזיק לסדר הציבורי. חסום מילים ושמות מגונים עם שפה עבירה.

חופש הדיבור ברשת בכווית

ניתן לחסום את כלי החדשות הקריטיים כלפי כווית ומנהיגים ערביים, בדומה למצב ב- VPN הטוב ביותר עבור קטע אל ג’זירה.

התקשורת בכווית היא בין הנאומים ביותר במדינות לאורך המפרץ הפרסי, אך עיתונאים עדיין מצנזרים את עצמם בנושאים מסוימים כמו משפחת המלוכה והאסלאם. הפניות לאסלאם הנחשבות להעליב יכולות לגרום לעונש מאסר.

דוגמא אחת לכך היא בשאר אל-סיג, עיתונאי כוויתי שנעצר בשנת 2007 לאחר שהערה שהעלבה את אמיר כווית פורסמה באתר האינטרנט שלו על ידי משתמש אנונימי. הוא הסיר את ההערה מספר שעות לאחר שהושמעה והאדם שמאחוריה זוהה ונעצר ימים לאחר מכן.

סעיף 36 לחוקה של כווית קובע כי חופש הדעה מובטח כל עוד הוא בהתאם לתנאים המפורטים בחוק, אולם חקיקת פשעי רשת כוללת כללים מגבילים לדיבור באינטרנט. זה מפלה פעילויות מסוימות העלולות לגרום למאסר וקנסות גדולים.

אנשים רבים נעצרו ואף המחוקק לשעבר עבדולאמאד דאשטי נידון לעשר שנות מאסר בגין הערות מעליבות לסעודיה ובחריין, תוך סיכון מערכת היחסים של כווית עם שתי הממלכות. הפרלמנט לשעבר הורשע בכמה מקרים דומים וקיבל בסך הכל 46 שנות מאסר.

בשנת 2014 הורשעו 13 אנשים באתגר את שליט המדינה באמצעות אמירת נאום של המחוקק לשעבר מוסלם אל ברראק, שנעצר בעצמו בשנת 2012 בגין ביקורת על מנהיג כווית. כל אחד מ -13 האנשים קיבל עונש של שנתיים מאסר בפועל.

בשנת 2017 הודיעה הממשלה כי היא מקימה ועדה שתטפל במשתמשי המדיה החברתית המפיצה שמועות, תוקפים מדינות אחרות או מסיתים עדתיות ומרדה. אלה שהוכח כי ביצעו הפרות יופנו לרשות השופטת. למען ביטחונך, הימנע מנושאים ותגובות מסוימים על אנשים.

מעקב מקוון בכווית

בעלי בתי קפה באינטרנט צריכים לנהל רישום של שמות ותעודות זהות של לקוחות ולהגישם למשרד התקשורת כשתבקש זאת. חמישים בתי קפה באינטרנט נשללו על ידי ה- MOC בשנת 2002 ברישיונותיהם בגלל שהציעו גישה לאתרי פורנוגרפיה, מה שמעיד כי הממשלה עוקבת אחר השימוש באינטרנט בהם..

ב -2008 הודיעה הממשלה כי מתוכנן חוק חדש המתוכנן לפיקוח והסדרת אתרים ובלוגים. מטרתה הייתה להגן על הסדר הציבורי, להבטיח כבוד הגינות ושמירה על ערכי החברה הכוויתית.

התובע הכללי אמר כי הוכנה הצעת חוק לפשע הקידום סגן, הסתה נגד הנהגת כווית, מסירת סודות מדינה והעלבת האסלאם ברשת. עבריינים ייענשו עם מאסר של עד שנה, שבעה אם הקורבן היה קטין, ואולי ייקנס.

בשנת 2017 פורסמו גם דיווחים כי הממשלה השיקה מערכת מעקב חדשה שכיסתה שיחות טלפון וחשבונות אישיים במדיה החברתית. שר הפנים הכוויתי הכחיש זאת.

איומים מקוונים בכווית

התקפות סייבר מהוות סיכון מצער לחיבור, וראאד אל-רומי, אנליסט אבטחת מידע ופשעי רשת, אמר כי כווית חשופה לכ -5,000 פשעים דיגיטליים בשנה..

השימוש ב- WiFi ציבורי הולך וגובר ופשיעת הרשת איתו. עליך להיות זהיר כשאתה מתחבר אליו מכיוון שאתה לא יודע כמה זה יהיה בטוח. שימוש ב- VPN יעזור לכם לשמור על בטיחות, כמו גם אחד הפתרונות הטובים ביותר לאנטי-וירוס שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר לכווית 2020

מה הופך VPN למיטב עבור כווית

ל- VPN תכונות רבות, אך חלקן חשובות יותר מאחרות במדינות מסוימות. מבחינת כווית, האבטחה היא בראש סדר העדיפויות. על ידי בחירת אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שיש לנו אבטחה רבה, אתה יכול להיות בטוח שאתה מוגן מפני איומים מקוונים ומוסתר מפני מעקב ושיטור מקוון..

זה צריך להיות גם מתג להרוג, אשר ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN לא מצליח, ומבטיח שהנתונים שלך יישארו פרטיים. אם כבר מדברים על פרטיות, תרצו מדיניות מוצקה של אי-יומני, כך שאין תיעוד של השאנניגנים המקוונים שלכם.

לאחר מכן, עליך לחפש רשת שרתים טובה. ככל שיש יותר שרתים, כך גדלים הסיכויים שלך לבטל את חסימת התוכן. זה נכון לגישה לתוכן שצונזר ועוקף חסימות גיאוגרפיים.

לדוגמה, Netflix הפכה לזמינה עבור Kuwaitis בשנת 2016, אך כדי לקבל את שירות ארה”ב המלא, תצטרך כתובת IP אמריקאית. מאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס כולל שירותים שיכולים לעזור בכך. הדבר נכון גם לגישה לתכנים המוגבלים לכווית.

אתה תרצה אחת כזו עם מהירויות טובות וללא מגבלות רוחב פס, במיוחד אם אתה מתכנן להזרים. ללא זה האחרון, ה- VPN היה מפסיק לעבוד ברגע שהכיפה הגיעה, מה שמותיר אותך לא מוגן.

גורמים נוספים שתרצה לקחת בחשבון הם קלות השימוש בה והמכשירים בהם היא תומכת. אם יש לך יותר ממכשיר אחד, תרצה גם לחשוב כמה אתה צריך להתחבר בבת אחת. נחמד לקבל תמיכה טובה גם בלקוחות, אך בסופו של דבר, המחיר עשוי להיות מה שמסיים את ההחלטה שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לכווית: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק ה- VPN הטוב ביותר בשוק והמנצח שלנו בכווית. הוא מציע שירות מעולה ומסביב שמתאים לכולם. הוא מאובטח עם AES 256 סיביות כברירת מחדל ונותן לך אפשרות להגדיל אותו אם תרצה. יש גם מתג להרוג מובנה והפרטיות שלך מכובדת באמצעות מדיניות אי-יומני איתנה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

עם למעלה מ -3,000 שרתים הפרוסים על 94 מדינות, לא אמורה להיות לך בעיה לעקוף מגבלות. כמו רוב הספקים בביקורות ה- VPN שלנו, ExpressVPN אין נוכחות שרתים בכווית, עם זאת, כך שלא תוכלו לגשת לתוכן בלעדי לאותה מדינה. אם זה פורץ עסקות, עליך לדלג לבחירה הרביעית שלנו, HideMyAss.

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר בסביבה, כך שלא תתקשו לטעון תוכן. בנוסף, זה לא מטיל כובעי רוחב פס. תכונות אלה עזרו לו להגיע במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להזרמת Roundup. קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו כדי לראות מדוע אנו חושבים שהיא כל כך טובה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ההתקנה קלה והלקוחות פשוטים לשימוש. ExpressVPN הוא הבחירה המושלמת עבור כל מי שאינו יודע מה הוא עושה שכן הוא עושה כמעט הכל בשבילך. זה זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול גם להוריד את תוספי הדפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari אם אתה מעדיף.

תמיכת הלקוחות טובה, עם צ’אט חי ואימיילים 24/7. זה איטי מכמה מיריביו, אבל לא חבל. העזרה יסודית ומנומסת גם כן.

החיסרון של ExpressVPN הוא מחירו. זה יקר בהשוואה למתחרים, אבל אתה יכול להוריד את העלות משמעותית על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. המחיר שלה עשוי לדחות אותך, אבל זה שווה את זה. חוץ מזה, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום למקרה שלא תאהב את זה.

2. NordVPN

NordVPN הוא מועדף נוסף ב- Cloudwards.net ומשווה לבחירה המובילה שלנו, כפי שתוכלו לקרוא בהזרקת ExpressVPN לעומת NordVPN. האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר ומספקת הגנה נוספת עם הצפנה כפולה.

NordVPN ניתנת להתאמה אישית יותר מ- ExpressVPN, כך שייתכן שזו המהירות שלך יותר אם תרצה להתעסק. יש לו גם מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית.

קודם

הבא

יש לו אלפי שרתים ב -60 מדינות. עם זאת, אין כווית. המהירויות הן הגון, אך יכולות להיות איטיות למרחקים ארוכים. עם זאת, אין כובעי רוחב פס שאפשר לעקוב אחריהם. החלפת שרתים קלה ומהירה מדי. קרא עוד בסקירת NordVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ההתקנה קלה ותוכל להשתמש בה ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות פשוטים לשימוש ותוכלו להתחבר תוך דקות.

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול להסתכל על בסיס הידע הנוח באתר האינטרנט שלו. זה אמור לעזור עם הבעיות הנפוצות ביותר, אך אם אתה זקוק לעזרה רבה יותר, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך בכל דרך עובדת טוב.

כמו אצל ספקים רבים אחרים, התעריף החודשי הוא די גבוה, אבל NordVPN מציע ערך רב לכסף שלך. בנוסף, על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר, אתה יכול להוריד את העלות. בנוסף מוצע החזר של 30 יום, למקרה שתחליט שזה לא בשבילך.

3. CyberGhost

CyberGhost נמצאת במקום השלישי ברשימה שלנו. יש לו אבטחה רבה, אך אינו ניתן להתאמה אישית כמו NordVPN. זה מגיע עם מתג להרוג להגנה נוספת ואינו שומר יומני על הפעילויות המקוונות שלך. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת CyberGhost המלאה שלנו.

יש לו אלפי שרתים הפרוסים על פני 59 מדינות, מה שנותן לך הרבה לעקוף רחובות, אך אין כווית כזו. המהירויות שלה הגונות, אך לא טובות כמו הבחירה העליונה שלנו, והיא יכולה להאט כאשר מתחברים למרחקים ארוכים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

אתה יכול להשתמש ב- CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, וההגדרה היא פשוטה. הממשק שלו עודכן לאחרונה, ואף על פי שהוא עשוי להתרגל מעט, קל לראות לאן אתה צריך ללכת.

תמיכת הלקוחות היא נהדרת. התחנה הראשונה שלך היא בסיס ידע נרחב שאמור ליישב את הבעיות הנפוצות ביותר. אתה יכול גם ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות צ’אט חי ומייל. הראשונה היא האפשרות המהירה ביותר, אך תמיכה בדוא”ל היא הטובה ביותר לשאילתות טכניות נוספות.

המחיר החודשי שלה הוא סביר, אך הגיוני יותר להירשם לטווח ארוך יותר מכיוון שהוא בסך הכל זול יותר. יש ניסיון של שבעה ימים שאפשר להשתמש בו אם אתה נמצא ב- Android או iOS, ויש אחריות להחזר כספי המכסה את כל הפלטפורמות. התוכנית החודשית מקבלת 14 יום ותוכניות ארוכות יותר מקבלות 45 יום.

4. HideMyAss

אף ש- HideMyAss נוחת במקום הרביעי, זה לא חבל. יש לו אבטחה טובה עם הצפנת AES 256 סיביות ומתג להרוג מובנה כדי לשמור על בטיחותך. קרא את סקירת HideMyAss שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר על השירות.

HideMyAssDownloadPage

עם זאת, לא הכל טוב. במדיניות הפרטיות שלה נאמר שהיא שומרת כמה יומנים, כולל נתונים על חיבור ומתנתק. זה לא חבל, אבל זה עשוי לרשום מידע מפורט יותר אם תתבקש על ידי הרשויות והוא צריך לשמור אותו למשך 30 יום.

יש לו יותר מ 900 שרתים, ואף על פי שזה לא כמו הבחירות המובילות שלנו, הם מתפשטים על 190 מדינות עצומות. זוהי הבחירה היחידה ברשימה שלנו עם שרתים בכווית, לכן עליכם לבחור אותה אם צפייה בתכנים המוגבלים לאותה מדינה היא בראש סדר העדיפויות שלכם. המהירויות שלה יהיו בסדר עבור מרבית הפעילויות ואין גבולות לרוחב הפס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים HideMyAss

לקוח שולחן העבודה זמין עבור Windows ו- macOS. בנוסף, יש אפליקציה לנייד לאנדרואיד ול- iOS. שניהם קלים לשימוש.

יש בסיס ידע נוח למקרה שיש לך בעיות. זה אמור להספיק כדי לפתור בעיות קלות, אך אם יש לך שאילתה טכנית יותר אתה יכול לפנות לחבר התמיכה באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. האחרון הוא המסלול המהיר ביותר והצוות ידידותי ועוזר.

דף הבית של HideMyAss

HideMyAss הוא די יקר בתעריף החודשי, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. יש משפט בן שבעה ימים, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב אותו לפני שתתחייב. רק וודא שאתה מבטל במהלך תקופת הניסיון, או שתחויב במינוי ל -12 חודשים. אפילו אם תצא מוקדם, תוכל להשתמש בו במשך כל שבעת הימים.

5. TorGuard

לבסוף יש לנו TorGuard, שהוא שירות טוב עם אבטחה הגונה הניתנת להתאמה אישית רבה. זה נהדר למי שאוהב לצבוט הגדרות, רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה. ישנו מתג להרוג הכלול בשירות ומדיניות קפדנית ללא יומנים.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

יש בו שרתים רבים ביותר מ- 50 מדינות, אבל כמו רוב הבחירות האחרות שלנו, אין כווית כזו. TorGuard מתקשה להעביר חסימות גיאוגרפיים בעבר על כמה שירותי סטרימינג, אך יש אפשרות לקנות כתובת IP ייעודית למיקום התוכן. זה עולה תוספת, אבל זה מובטח שיעבוד, וזו הסיבה שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו עם כתובות IP ייעודיות.

המהירויות בסדר, אך הם משתנים, ולא תצטרך לעקוב אחר רוחב הפס שאתה משתמש מכיוון שזה לא מוגבל. קרא את סקירת TorGuard שלנו לקבלת פרטים נוספים על השירות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ניתן להתקין את TorGuard בחלונות, macOS, Android ו- iOS, והלקוחות קלים לשימוש. האפליקציות לנייד יכולות להיות כאב להתקנה.

תמיכה זמינה בצורה של מדריכים ופורומים מקוונים, אשר אמורים להספיק כדי לפתור בעיות קלות. אם נכשל בכך, אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי. עם זאת, תועבר לחברת שירות לקוחות כללית, ולכן העזרה עשויה להיות לא גדולה. עם זאת, תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7 והעזרה טובה.

המחיר החודשי אינו רע, אך עדיף שתירשם לתקופה ארוכה יותר. יש לו גם ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, למקרה שלא תאהבו את זה.

ציון לשבח: PureVPN

ראשית, אנו רוצים להדגיש כי הסיבה היחידה ש- PureVPN מקבל אזכור כאן היא מכיוון שיש לה שרתים בכווית. אם הפעילויות שלך אינן רגישות ואתה זקוק לשרתים אלה, זו יכולה להיות בחירה הוגנת עבורך. עם זאת, לכל מטרה אחרת, השתמש באחת מהאפשרויות האחרות.

האבטחה שלו בסדר, בתנאי שתגדיר את ההצפנה ל -256 סיביות, ויש לה מתג להרוג. עם זאת, מדיניות הפרטיות שלה מוטלת בספק, מכיוון שהיא סותרת את עצמה באמירה שהיא לא שומרת יומנים. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת PureVPN שלנו.

PureVPN-דף הבית -2018

ועדיין, יש לה רשת טובה עם למעלה מ -2,000 שרתים ב -180 מדינות, כולל כאלה בכווית. המהירויות שלה בסדר וזה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, אך הממשק אינו נהדר.

שירות לקוחות זמין 24/7 באמצעות צ’אט חי ומייל. למרות שזה לא נורא, זה משאיר הרבה רצוי. PureVPN זול יותר מרוב הספקים, אם כי זה לא אמור להיות הגורם המכריע כאן, ויש אחריות להחזר הכסף של 31 יום. כדי לראות כיצד ה- VPN נערם, קרא את ההשוואה שלנו בין PureVPN לעומת ExpressVPN.

מחשבות אחרונות

כעת עליכם להבין מדוע חשוב להשתמש ב- VPN בכווית, ובתקווה, עזרנו לכם למצוא ספק מתאים.

עליכם לבחור אחד שיש בו אבטחה רבה, מתג להרוג מובנה ומדיניות אי-יומני סולידית. רשת שרתים גדולה מועילה לעקיפת חסימות ותצטרך רשת עם שרתים בכווית אם תרצה תוכן בלעדי לאזור..

אנו מכנים את ExpressVPN ל- VPN הטוב ביותר לכווית. זה מתקתק את כל התיבות לצורך אבטחה ופרטיות, יש רשת ענקית של שרתים לבחירה והיא פשוט שירות נהדר מסביב. רק הרפתקאות היא שלא קיימים שרתים בכווית. אם זה משהו שאתה צריך, HideMyAss הוא זה בשבילך, רק זכור מה אתה עושה.

הודע לנו אם יש לך המלצות לשימוש ב- VPN בכווית בהערות שלהלן. נשמח לשמוע אותם. כשאתה כאן, מדוע שלא תסתכל על מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map