ה- VPN הטוב ביותר לפקיסטן 2020

אי אפשר להתעלם מהעיתונות השלילית שמקבלת פקיסטן, אבל המדינה היא הרבה יותר ממה שהיא מתוארת לפעמים. מהרחובות ההומים של לאהור לעיירות ההר הונזה, יש הרבה מה לחקור. ובכל זאת, סביר להניח שתרצו להישאר מחוברים, אז הרכבנו את ה- VPNs הטובים ביותר לפקיסטן שיעזרו לכם לעשות זאת בבטחה.


למרות שאנו מתמקדים בסיבות לשימוש ברשת פרטית וירטואלית בפקיסטן למאמר זה, כדאי לעשות זאת ללא קשר למקום שאתה נמצא או מה אתה עושה.

מדינות רבות מטילות צנזורה כלשהי. סין היא אחת הדוגמאות הגרועות ביותר, אבל פקיסטן לא רחוקה. מעמדה היה “לא חופשי” בדו”ח Freedom of Net 2017 של Freedom House. רשות התקשורת הפקיסטנית מסדירה את מה שניתן לגשת אליו באופן מקוון ומסירה או מסננת אתרים על בסיס מוסר או גסויות, אותם היא מגדירה באופן נרחב.

עם מגוון רחב של מילות מפתח לסינון, אתרים לגיטימיים לרוב מוגבלים. דוגמא אחת לכך היא אתר החינוך המיני בארה”ב Scarleteen, שהיה קורבן לניסיון ה- PTA לחסום את כל התוכן הפורנוגרפי.

הרשויות יכולות להורות לספקי שירותי אינטרנט להגביל את הגישה לתוכן מסוים. החסימות כוללות אתרי חדשות וזכויות אדם, פורנוגרפיה, בלוגים המבטאים התנגדות פוליטית ותכנים ביקורתיים על האיסלאם.

פקיסטן ובידור באינטרנט

יחד עם אלה, יישומי מדיה חברתית ותקשורת יכולים להיות מושפעים מסינון וחסימה והסרת אתרים, כולל מפרץ הפיראטים ו- KickassTorrents, נאסרו על ידי ספקי האינטרנט (עיין באתרי ההטרינה האלטרנטיביים שלנו).

יוטיוב נחסם בדצמבר 2012 בגלל סרטון נגד האיסלאם “התמימות של המוסלמים” שהניע את ההפגנות האלימות ברחבי הערים הגדולות. האיסור הוסר בינואר 2016 כאשר גוגל השיקה גרסה מקומית עם תוכן שאוצר למשתמשים פקיסטנים. עם זאת, קל לבטל את חסימת YouTube.

באוגוסט 2016, חוק מניעת פשעים אלקטרוניים קבע עילה משפטית חדשה לצנזורה.

סעיף 34 מסמיך את ה- PTA לחסום או להסיר תכנים שהוא “רואה בכך צורך לצורך התהילה של האיסלאם או שלמות, ביטחון או הגנה של פקיסטן או כל חלק ממנו, סדר ציבורי, הגינות או מוסר, או ביחס לבוז של בית משפט או ביצוע או הסתה לעבירה על פי חוק זה. ” בנוסף, האינטרנט הקצר הושעה על ידי הממשלה בכדי להרתיע טרוריסטים להשתמש ברשתות לתכנון פיגועים.

פקיסטן וזכויות אדם

כתבים מקוונים רבים מצנזרים את עצמם, במיוחד כאשר הם כותבים על נושאים כמו דת, יחסים אזרחיים-צבאיים, חילול השם, הפגנות, זכויות נשים או סוגיות להט”בים..

בינואר 2017 דווח על חמישה בלוגרים שהיו ידועים בביקורת על הקבוצות הדתיות הצבאיות והמיליטנטיות שנעדרו כמה ימים זה מזה. ארבעה חזרו בסוף החודש לאחר שיצרו קשר עם משפחותיהם. אחד טוען שהוא עונה על ידי מוסד ממשלתי. החמישית לא נשמעה שוב ממרץ 2018.

הממשלה הכחישה כי הייתה מעורבת בהיעלמות, אך כיבתה אתרי אינטרנט הקשורים לקורבנות זמן קצר לאחר שנעלמו ובית משפט קיבל עתירה המאשימה את פייסבוק בהפצת תוכן חילול השם שפרסם הנעדרים..

חילול הקודש הוא עבירה פלילית ויכולה לשאת את עונש המוות, כפי שמראה מקרה אחד במעורבות בפייסבוק בשנת 2017. נער אפילו נעצר בגין חיבתו של פוסט חילול כביכול בפייסבוק. אנשים ניסו להסתבך לאחרים עם האשמות על כך ונשים נאשמים ברצח אנשים הקשורים לזה.

בחודש מרץ 2017 קבע בית משפט כי יש לעצור את אלה המואשמים בפרסום תוכן חילול השם במדיה החברתית עד שיסולקו..

ארגוני זכויות אדם אומרים שחוקי חילול הקודש של פקיסטן מאפשרים שימוש לרעה.

חוקים אחרים מאוימים גם על דיבור מקוון. היו מקרים ב –2015 וב –2016 בהם נדונו יחידים ל –13 שנות מאסר בגין הפצת דיבור שנאה בפייסבוק. בנוסף, פקודת לשון הרע מ -2002 מאפשרת מאסר עד חמש שנים. למרות ש- PECA החליף את הפקודה, הוא עדיין שימש.

לעיון נוסף בחוקי השמצה קפדניים, בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאינדונזיה ואת ה- VPN הטוב ביותר עבור קטעי סינגפור.

מעקב ממשלתי בפקיסטן

PECA כוללת הוראות המאפשרות שיתוף נתונים עם סוכנויות בינלאומיות, אשר בתורו מעניקות סמכויות פיקוח רחבות לרשויות בפקיסטן ואולי גם לאחרות. זה גם מחייב ספקי שירותי אינטרנט לשמור נתונים על תנועה למשך שנה לפחות ומאפשר להאריך את התקופה הזו אם יונפק צו.

על פי נתוני “פרטיות אינטרנשיונל אינטרנשיונל”, פקיסטן קיימת מעקב המוני מאז 2005 והרשויות הרחיבו את פעילות הניטור שלה במטרה לבלום את הטרור. עם זאת דווח כי יכולת המעקב שלה חורגת ממה שמותר לחוקים מקומיים ובינלאומיים.

בשנת 2013 דיווחה מעבדת Citizen כי היא מצאה ראיות לכך שתוכנת המעקב FinFisher הייתה פעילה בפקיסטן.

מאוחר יותר נודע כי התוכנה שימשה כדי להדביק מסמכי משרד של מיקרוסופט כדי לגנוב קבצים ממחשבים ממוקדים בפקיסטן. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למלזיה עבור מדינה אחרת שקשורה ל- FinFisher.

סוכנויות אבטחה יכולות לקבל צו לפקח על התקשורת על פי חוק המשפט ההוגן אם יש להם סיבה להאמין שיש איום. נותני שירות עומדים בפני זמן בכלא או קנסות משמעותיים אם הם לא מצליחים לשתף פעולה עם הצו.

בנוסף, ספקי כרטיסי ה- SIM וחברות התקשורת של ספקי האינטרנט חייבים לאמת תעודות זהות של לקוחות עם הרשות הלאומית למסד הנתונים והרישום לפני מתן השירות. הסיבה לכך היא ששירותים שלא ניתן לעקוב אחריהם יכולים להפוך לאיום ביטחוני מכיוון שניתן להשתמש בהם לתכנון פיגועים באופן אנונימי.

פשע קיברנטי בפקיסטן

התקפות סייבר הן איום עולמי, כאשר מדינות מסוימות פגיעות יותר מאחרות. פקיסטנים רגישים לרמאים, רמאים ופשע מקוון מאורגן. סחיטה והטרדה מקוונת הם גם בעיות, כמו גם מפגשים עם תוכנות זדוניות.

דו”ח משנת 2017 של Symantec Corp קבע כי פקיסטן נפגעה ממסע ריגול ברשת. היא גם רשמה את פקיסטן כאחת המדינות שהכי נוטות לתקוף. ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בתאילנד מראה מדינה פגיעה אחרת.

ה- VPN הטוב ביותר לפקיסטן 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור פקיסטן

כעת, לאחר שמילאתם את הסיבות שלכם להשתמש ב- VPN בפקיסטן, אנו עוברים את הגורמים החשובים בבחירת ספק מתוך ביקורות ה- VPN שלנו..

בהתחשב בשיטור מקוון, מעקב ממשלתי ופשעי רשת, עליכם לוודא שהספק מציע אבטחה רבה. זה ישמור אותך מוסתר ולהגן על הנתונים שלך. אנו ממליצים לבחור אחד שיש בו מתג להרוג מובנה כך שהחיבור שלך ינותק מהאינטרנט אם ה- VPN מפסיק לעבוד.

וודא שיש לה גם מדיניות אי-יומני איתנה כדי להבטיח שהספק לא ישמור רשומות על הפעילות המקוונת שלך. ככה, היא לא תוכל לספק להם אם הרשויות יבקשו.

נוסף על כך, רשת שרתים גדולה היא רעיון טוב מכיוון שהיא תעניק לך סיכוי טוב יותר לעקוף צנזורים ולעקוף חסימות גיאוגרפיים. אתה רוצה גם שיהיו מהירויות טובות, במיוחד אם אתה מתכוון להזרים.

ברור שהוא צריך לתמוך במכשיר שלך, אך ייתכן שתרצה גם לבדוק אם הוא מאפשר להתחבר לאחרים בו זמנית. קלות שימוש היא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, במיוחד אם אתה חדש להשתמש ב- VPN.

יחד עם כל זאת, תמיכת לקוחות טובה היא אידיאלית למקרה שתיתקל בבעיות והמחירים משתנים לפי ספק כך שהתקציב שלך עשוי לשחק תפקיד בהחלטה שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לפקיסטן: ExpressVPN

הבחירה המובילה שלנו עבור פקיסטן היא ExpressVPN. זה מועדף כאן ב- Cloudwards.net וצץ לעיתים קרובות במאמרים שלנו. VPNs אחרים הם טובים, אך זהו אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים. הקפד לקרוא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו בכדי לראות מדוע אנחנו כל כך אוהבים את זה.

האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר, כאשר קידוד AES 256 סיביות מבטיח שתוכלו לגלוש בבטחה. בנוסף, אתה יכול להגדיל אותו ל- 4096 סיביות להגנה נוספת, חובה בעת ביקור במדינות עם כללים נוקשים, וזו הסיבה ש- ExpressVPN הוא גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין. יש לו גם מתג להרוג, ומדיניות אי-יומני קפדנית.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ל- ExpressVPN יש רשת גדולה של שרתים לבחירה, כך שלא אמור להיות לכם בעיות למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלכם. חלק משרתיו נמצאים בפקיסטן, כך שתוכלו לגשת לתוכן המוגבל לאזור זה אם תצטרכו.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שלנו וכבונוס נוסף יש לו רוחב פס בלתי מוגבל. שני הגורמים משחקים חלק בהיותם בחירה טובה עבור סטרימינג ועזרו לו לנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו גם לקטע סטרימינג.

אם אין לך ניסיון ב- VPN, ExpressVPN היא בחירה טובה מכיוון שהיא מטפלת כמעט בכל דבר עבורך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את השרת שאתה רוצה ולוודא שאתה מחובר. אם אתה מנוסה יותר בטכנולוגיה, אתה יכול לשחק עם ההגדרות, רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה קודם.

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Safari ו- Firefox. אתה יכול להריץ ExpressVPN על עד חמישה מכשירים בו זמנית. זה פחות מכמה מתחרים, אבל עדיין מספיק עבור רוב האנשים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ל- ExpressVPN תמיכה נהדרת בלקוחות. זה איטי משירותים אחרים, אך הוא מנסה לגרום לפתור את הבעיה שלך בהקדם האפשרי באמצעות צ’אט חי. דוא”ל מועיל והכי טוב לשאילתות טכניות נוספות. צוות התמיכה בקיא וידידותי.

החיסרון של ExpressVPN הוא מחירו, מכיוון שהוא אחד הספקים היקרים ביותר בשוק. ובכל זאת, אנו ממליצים עליו מכיוון שהשירות המעולה שווה את העלות. בנוסף, עם אחריות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אין לך מה להפסיד.

2. CyberGhost

הבחירה השנייה שלנו היא CyberGhost. למרות שאינו טוב כמו ExpressVPN, יש לו אבטחה רבה וכולל מתג להרוג כחלק מהשירות. יש לו גם מדיניות ללא יומני, כך שאין תיעוד לגבי מה שהיית מתלבט באינטרנט. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

עם למעלה מ- 4,000 שרתים הפזורים ב -58 מדינות, זה נותן לך המון מה לבחירה. יש לו 10 בפקיסטן, וזה יותר מכל ספק אחר שבחנו.

לקוח חלונות VPN של Cyberghost
אה … יפה

מהירויות טובות, אך הן יכולות להיות איטיות בעת חיבור למרחקים ארוכים. בכל זאת אין מכסי רוחב פס שתדאג להם, כך שתוכל להזרים או להוריד כמה שתרצה.

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והממשק המעודכן לאחרונה קל לשימוש. CyberGhost מאפשר לך להריץ אותו בשבעה מכשירים בו זמנית, אך מגביל גם את מספר ההתקנות לשבעה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

תמיכת הלקוחות של CyberGhost היא אחת התכונות הטובות ביותר שלה. יש בסיס ידע נרחב שאמור לעזור לבעיות הנפוצות ביותר. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא המסלול המהיר ביותר, אך הצוות יסודי בכל מקרה.

יש לו תכנית חודשית במחיר סביר, אך אתה יכול לחסוך קצת כסף על ידי בחירה לטווח ארוך יותר. אם אתה רוצה לנסות את זה לפני שאתה מבצע את הקפיצה, יש ניסיון בן שבעה ימים לזמין עבור אנדרואיד ו- iOS. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי, החלה על כל הפלטפורמות.

3. NordVPN

NordVPN הוא שירות נהדר נוסף המציע אבטחה מהשורה הראשונה עם פרוטוקולי הצפנה מעולים. יש לו גם אפשרות להשתמש בשרתי כפול-הופ, המספקים הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN. יש לו מתג להרוג מובנה ומכבד את פרטיותך גם במדיניות קפדנית ללא יומני.

יש לו אפילו יותר שרתים מ- CyberGhost והם נמצאים ב -60 מדינות, כך שיש אפשרויות רבות לעקוף את המגבלות שאתה נתקל בהן. עם זאת, אין זה בפקיסטן, כך שאם אתה רוצה לגשת לתוכן המוגבל לאותה מדינה, תצטרך ללכת עם ספק אחר. עם זאת, זה עשה את הרשימה שלנו בגלל השירות המעולה שלה.

קודם

הבא

המהירויות שלה טובות, אך יכולות להיות איטיות בעת חיבור לשרת המרוחק. עם זאת, זמן מתג השרת מהיר. עם זאת, זוהי בחירה טובה עבור סטרימינג ואין לה כובעי רוחב פס.

ההתקנה היא תהליך חלק שיכול להתחבר תוך דקות. אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS והפריסות פשוטות לשימוש. בנוסף, אתה יכול להשתמש ב- NordVPN בעד שישה מכשירים בכל פעם, מה שעוזר להפוך אותו לאחד ה- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים בשוק. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אם יש לך בעיות, אתה יכול לבדוק את בסיס הידע הגדול כדי לנסות לתקן אותן בעצמך. אם זה לא מצליח, ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט חי ומייל. כמו אצל מרבית הספקים, צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר.

התוכנית החודשית שלה היא סבירה, אך התוכניות לטווח הארוך שלה חסכוניות בהרבה. אם אתה מנסה את זה ולא מוצא חן בעינך, NordVPN מציע החזר של 30 יום.

4. VyprVPN

ל- VyprVPN שפע של אבטחה כדי לשמור על הגנתך. זה כולל את פרוטוקול הזיקית שלו, שמוסיף עוד יותר הצפנה למנהרת ה- VPN. יש גם מתג kill מובנה, ולספק יש מדיניות ללא יומנים.

לא רק זה, אלא שאתה מקבל גם את אפליקציית ההודעות Cyphr שלה, המאפשרת לך לתקשר מבלי לפחד שתמשיך לחטוף אותה. האדם האחר צריך לעשות זאת גם כדי שתשתמש בזה. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

בחירת שרת VyprVPN

זה מכסה 64 מדינות, וזה טוב, אבל כמות השרתים הכוללת מאכזבת בהשוואה לבחירות המובילות שלנו. עם זאת, אתה אמור להיות מסוגל לעקוף חסימות ויש לו שרתים בפקיסטן אם זה מה שאתה צריך.

המהירויות שלה בסדר, אבל לפעמים יכולות להיות איטיות וזה לא מגביל את רוחב הפס.

ההתקנה אורכת מספר דקות בלבד ותוכלו להשתמש בה ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. עם זאת, ניתן היה לשפר את לקוח שולחן העבודה מכיוון שהפריסה אינה גדולה. לאפליקציות הניידות שלה יש עיצוב הרבה יותר פרקטי. תוכנית המנויים הבסיסית מאפשרת לך לחבר לשלושה מכשירים בכל פעם, אך אם אתה זקוק ליותר, שכבות גבוהות יותר מאפשרות עד חמישה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

מדור עזרה עם שאלות נפוצות עומד לרשותך כדי לחזור למסלול אם תתעורר בעיה. אם אתה עדיין זקוק לסיוע, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי מהיר, אך אנו ממליצים להשתמש באפשרות הדוא”ל אם הבעיה שלך מסובכת יותר מכיוון שתקבל תשובה טובה בהרבה.

VyprVPN-Homepage

התמחור של VyprVPN הוא סביר ותוכלו לנצל את ההבטחה להחזר הכספים של 30 יום, שאמורה לתת לכם מספיק זמן לראות אם תרצו..

5. TorGuard

סוף סוף יש TorGuard. אמנם זו בחירה טובה, אך אם היא מתאימה לך תלויה בצרכים שלך.

יש לו אבטחה טובה, ולמי שאוהב להתעסק בהגדרות, זהו אחד השירותים הניתנים להתאמה אישית ביותר שיש. יש לו פרוטוקולים שונים לבחירה, וכן מתג להרוג לבטיחות נוספת. גם אינך צריך לדאוג לפרטיותך, מכיוון שהוא לא שומר ביומני.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

יש לו שרתים ב 55 מדינות, אך אף אחד מהם לא נמצא בפקיסטן, כך שלא תוכל להציג משם תוכן. דבר נוסף שיש לשים לב הוא שזה לא טוב לעבור את המגבלות הגיאוגרפיות שקובעות כמה שירותי סטרימינג, מה שהופך את זה לבחירה גרועה אם אתה מתכוון להזרים.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בתכונת ה- IP הייעודית שלה. זה מובטח שיעבוד, וזו הסיבה שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו עם כתובות IP ייעודיות, אבל זה מגיע בתוספת תשלום.

המהירויות שלה בסדר, אך הן משתנות. אבל אם להיות הוגנים, האבטחה הנוספת יכולה להאט אותה. עם זאת, זה מהיר דיו ואין לו מגבלות רוחב פס. קרא את סקירת TorGuard שלנו לפרטים נוספים.

לקוחות קלים לשימוש זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. האפליקציה לנייד יכולה להיות כאב להתקנה. אתה יכול להפעיל את TorGuard בחמישה מכשירים בו זמנית.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

קיימים מדריכים מקוונים ופורום שיעזור לנושאים קלים. אתה יכול גם ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי, אך אתה מדבר עם חברת שירותי לקוחות כללית. לקבלת עזרה מעמיקה, עדיף להשתמש בתמיכת הדוא”ל.

המחיר החודשי של TorGuard אינו טוב, אך אם תירשם לתכנית ארוכה יותר, תראה חסכון מבורך. הוא מציע גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, למקרה שתגלה שזה לא מתאים לך.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שמאמר זה יעזור לכם לבחור שירות שמתאים לפקיסטן. כמובן, ייתכן שאתה בוחר אחד שיש לו שרתים בפקיסטן כדי שתוכל לגשת לתוכן שלו, אך לרוב, התרכזנו באלה שישאירו אותך מוגן במדינה.

עם הבטיחות שלך בראש, עליך לבחור אחד שיש לו ביטחון טוב כדי להעלים אותך מפני מעקב ממשלתי וסכנות מקוונות אחרות. מתג להרוג ומדיניות ללא יומנים הם שתיים מהתכונות העיקריות שצריך לחפש. תרצה גם שספק עם רשת שרתים טובה יעקוף חסימות.

ExpressVPN ממוקמת במקום הראשון עם השירות המצוין סביב הכל. זה מציע אבטחה רבה ויש לו מתג להרוג ומדיניות ללא יומנים. זה מספק תמורה טובה לכסף ועם ערבות ההחזר הכספי של 30 יום אתה לא יכול להשתבש.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בפקיסטן? ספר לנו על כך בקטע התגובות. בדוק את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map