ה- VPN הטוב ביותר לטורקיה 2020

עם מונומנטים עתיקים, נופים יפהפיים ותרבות תוססת, יש הרבה מה לראות ולעשות בטורקיה. בין אם אתם מסתובבים על חוף ים או מסתובבים בהריסות, סביר להניח שתרצו להיכנס לאינטרנט במהלך שהותכם והדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות אחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בטורקיה..


לא משנה היכן אתה נמצא, חכם להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות ותגבל על ידי הגבלות באינטרנט, כמו צנזורה. צנזורה נפוצה במדינות רבות, אך גרועה בחלקה יותר מאחרות (קרא את היצירה שלנו על סין למבט טוב יותר).

צנזורה בטורקיה

ממשלת טורקיה יכולה לגרום לספקי שירותי אינטרנט להשתמש במילות מפתח כדי לחסום אתרים עם תוכן מסוים. אנגליייב מצא כי למעלה מ 114,000 אתרי אינטרנט לא היו נגישים בנובמבר 2016, הרבה יותר מ 40,000 האתרים שהיא מצאה בשנת 2013.

חסימות רבות נמצאות בתוכן שנחשב מגונה. זה כולל אתרים עם כמה מילות מפתח מיניות, מה שאומר שגם כאלה עם תוכן הקשור לקהילה הלהט”בית יכולים להיחסם. ניתן להגביל גם כל דבר שנחשב משמיץ לאיסלאם או לקידום אתאיזם.

בשנת 2017, ויקיפדיה נחסמה כדי למנוע מאנשים גישה למאמרים על המלחמה הסורית. ניתן להופיע ברשימה שחורה על תוכן שמבקר את מפלגת הצדק והפיתוח (AK Parti) ואתרי חדשות גם ברשת..

אפליקציות מדיה חברתית ותקשורת, כמו WhatsApp, Twitter, Facebook ו- YouTube, נחסמו או הוגמרו בעבר. הרשויות יכולות גם לבקש מהפלטפורמות להסיר תוכן שהן רואות מגונות.

החוק להסדרת פרסומים באינטרנט ולמאבק בפשעים שביצע אמצעי פרסום כזה – כן, זה באמת שמו – מסדיר את החסימה וההסרה של תוכן מקוון. נקרא גם חוק מס ‘5651, ונחקק בשנת 2007 כדי להגן על ילדים ולמנוע גישה לחומר בלתי חוקי ומזיק.

זה תוקן מספר פעמים כדי להרחיב את תחומי הצנזורה. ניתן לחסום תוכן הקשור להתעללות מינית בילדים, סמים, זנות, חומרים מסוכנים, גסויות, הימורים, התאבדות ופשעים נגד מייסד הרפובליקה של טורקיה..

סיבות צנזורה אחרות המוצהרות הן “להגן על הזכות לחיים, להבטיח רכוש, להבטיח ביטחון לאומי וסדר ציבורי, למנוע פשע או להגן על בריאות הציבור.” ברגע שמתקבלת החלטה על חסימת תוכן, ספקי האינטרנט חייבים לעמוד בהזמנה תוך ארבע שעות או לעמוד בקנס גדול.

בנוסף, רשות טכנולוגיות המידע והתקשורת הציגה מערכת סינון שאמורה להגן על משתמשים, בעיקר קטינים, מתכנים לא הולמים. ספקי האינטרנט חייבים להציע את זה ללקוחות, אך זה לא חובה. עם זאת, הואשמה שהיא דלת אחורית לצנזורה בגלל רוחב מילות המפתח החסומות.

כדאי גם לדעת לפני שאתה הולך שאתרים רבים ל- VPN נחסמו זמן מה ומערכת חדשה של איסורים נחשפה בשנת 2018. אם זה רק האתר, עליך להתקין את ה- VPN מראש.

נאום מקוון בטורקיה

נאום בטורקיה

החוקה הטורקית מציעה הגנה על חופש הביטוי, וקובעת כי לכל אחד יש את הזכות להביע ולהפיץ את מחשבותיהם או דעותיהם באמצעות דיבור, בכתב או באמצעות אמצעי תקשורת אחרים..

אמנם אין חוקים שמפלים פעילויות מקוונות, אך חלקים מהקוד הפלילי, חוקים נגד טרור וחקיקה אחרת חלים באופן מקוון ולא מקוון. סעיף 26 לחוקה, למשל, הוא רחב וניתן להשתמש בו כדי להעמיד לדין אנשים בגין לשון הרע.

סעיפים 125 ו -299 לחוק הפלילי הטורקי הופכים את ההשמצה לחוק בלתי חוקית ועונשה של מאסר עד שנתיים או קנס. מחגר כי עד להשמצת פקיד ציבורי, איש הצבא או הרשות האחרת וגזר הדין גובר.

על האיחוד האירופי נמתחה ביקורת על החוקים נגד הטרור של טורקיה, שאמרה כי ההגדרה שלהם “טרור” היא רחבה מדי ויש לצמצם אותה כדי למנוע העמדה לדין מיותרת של עיתונאים בגין פרסום “תעמולת טרור”.

רבים פשוט מתח ביקורת על הממשלה ואין להם קשר לטרור. למעלה מ -1,800 תיקים נפתחו בגין העלבת נשיא טורקיה רג’פ טאיפ ארדואן, כולל כמה נגד עיתונאים, קריקטוריסטים ובני נוער. המורשעים עומדים למאסר של עד חמש שנים.

כמה נעצרו והועמדו לדין בגין פוסטים ברשתות החברתיות שהיו מעורבים בהשמצה או שיתוף בתעמולה של ארגון טרור וחלקם נשלחו לכלא. לדוגמא, העיתונאית חרי טונק ניתנה לשנתיים בכלא בגין ציוצים, פוסטים בפייסבוק וסרטוני יוטיוב שנחשבים כתעמולת טרור ומאמצים ומפארים מעשים פליליים..

סטודנט באוניברסיטה, ג’יזם יריק, נידון לארבע שנים ושמונה חודשי מאסר בגין העלבת הנשיא והפצת תעמולת טרור בטוויטר. לאנשים רבים הוגשו נגדם תלונות פליליות בגין העלבת הנשיא ארדואן, לכן עליכם להיזהר במה שאתם מפרסמים ברשת.

פרטיות ומעקב בטורקיה

אמנם החוקה הטורקית שמה לה למטרה להבטיח פרטיות, אך יש מגבלות לשימוש בכלי הצפנה. ByLock, אפליקציית תקשורת, זמינה באופן נרחב במדינות רבות, אך הממשלה טענה שחברי תנועת גולן השתמשו בה ועיכבו אלפי אזרחים טורקים שהיו להם..

המעקב התרחש לאחר ניסיון ההפיכה בשנת 2016 ועשרות אלפי חשבונות המדיה החברתית מנוטרים מאז.

אזרחים רבים חשדו כי הממשלה מבצעת מעקב והודעות דוא”ל אישרו את דאגתם כאשר חשפו חוזה בין צוות ההאקינג, חברת תוכנת מעקב, לבין המינהל הכללי לביטחון, המשטרה האזרחית. הם הראו כי ה- GDS שילם 600,000 דולר לצוות האקינג מיוני 2011 עד נובמבר 2014.

בנוסף, החוק לתיקון החוק לשירותי הביון הממלכתיים וארגון הביון הלאומי מאפשר לרשויות לגשת לנתוני תקשורת ללא צו בית משפט. גופים ציבוריים ופרטיים צריכים לספק מידע אם זה יתבקש וכישלון בכך עלול לגרום למאסר.

החוק מספר 5651 מחייב את ספקי האירוח והגישה לשמור מידע על תנועה למשך שנה ולהגיש את הנתונים בחותמת זמן. עליהם לספק סיוע ל- ICTA במעקב אחר התעבורה באינטרנט.

מעבר לכל זאת, אסור לרכוש טלפונים ניידים באופן אנונימי. הקונים חייבים לספק זיהוי רשמי, ואם יבוא טלפון, יש לרשום אותו תוך 60 יום. אלה שאינם כאלה ייסגרו מהרשתות.

ה- VPN הטוב ביותר לטורקיה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר לטורקיה

לרבים מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו יש תכונות דומות, אך חלקן מתאימות יותר מאחרות במדינות מסוימות. עבור טורקיה אתה רוצה לבחור אחד עם ביטחון טוב. זה יסתיר אותך מניסיונות מעקב ושיטור מקוון. כדי ללכת עם זה, אתה רוצה מתג להרוג, אשר ישמור עליך מוגן על ידי ניתוק החיבור שלך אם ה- VPN נכשל.

פרטיותך חשובה לא פחות, ולכן על ספק לספק מדיניות ללא יומני קפדנית, שתבטיח שהפעילות המקוונת שלך תישאר חשאית.

רשת שרת גדולה תקל הרבה יותר על עקיפת צנזורה וחסימה גיאוגרפית. בנוסף, אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל לטורקיה, תצטרך לבחור ספק עם שרתים שם.

מהירויות מהירות ימנעו אתכם מצפייה בטעינת מסכי רוחב פס בלתי מוגבל יאפשרו לכם להזרים ולהוריד כמה שתרצו בלי לדאוג. אם הזרמת עומדת בסדר היום שלך, ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של Netflix עשוי להיות שימושי.

אולי תרצה גם לקחת בחשבון גורמים כמו קלות השימוש בו, באילו מכשירים הוא תומך, איכות שירות הלקוחות והאם הוא מתאים לתקציב שלך..

1. ה- VPN הטוב ביותר לטורקיה: ExpressVPN

בחרנו את ExpressVPN כמנצח שלנו בטורקיה מכיוון שהוא מציע את כל הדרוש כדי להישאר בטוחים ועוד. לעתים קרובות זה מוזכר בחמשת המאמרים המובילים שלנו מכיוון שאנחנו חושבים שזה אחד ה- VPN הטובים ביותר בסביבה. קרא על הסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את זה בסקירת ExpressVPN שלנו.

יש לו אבטחה מעולה עם הצפנת AES 256 סיביות והאפשרות להגדיל אותה אם תרצו. בנוסף, יש מתג להרוג ויש לו מדיניות אי-יומני איתנה. כל מה שביחד מבטיח לך להיות סמוי ובטוח.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

לא אמורה להיות לך בעיה למצוא שרת מתאים מכיוון שיש לו מעל 3,000 ב 94 מדינות. חלקם נמצאים בטורקיה, כלומר אתה יכול לגשת לתוכן המוגבל למדינה זו. ExpressVPN הוא חתיכת ה- VPN המהירה ביותר שלנו ואין לה כובעי רוחב פס, מה שעזר לו לזכות ב- VPN הטוב ביותר שלנו גם לקטע סטרימינג..

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, והם קלים לשימוש. יש לו גם תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. אם חווית ה- VPN שלך מוגבלת, ExpressVPN הוא בחירה טובה מכיוון שהיא עושה כמעט הכל בשבילך.

יש לו תמיכת לקוחות טובה, עם אפשרויות צ’אט חי ודוא”ל. שניהם זמינים 24/7 עם צוות מועיל ובקיא. עם זאת, אם אתה זקוק לעזרה טכנית יותר, מסלול הדוא”ל הוא הטוב ביותר.

בהשוואה לספקים אחרים, ExpressVPN הוא יקר. עם זאת, שווה את המחיר לאיכות השירות ותוכל להפחית את העלות הכוללת על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

2. NordVPN

NordVPN הוא ספק טוב אחר שלעיתים קרובות דוחף את דרכו במאמרים שלנו וזה דומה ל- ExpressVPN, כפי שתוכל לקרוא בקטע הראש בראש שלנו. יש לו שרתי אבטחה מהשורה הראשונה ושרתי כשות, שבאופן בסיסי מוסיפים הגנה רבה יותר לחיבור. יש גם מתג kill מובנה וזה לא שומר יומן של הפעילויות המקוונות שלך.

קודם

הבא

רשת השרתים שלה כוללת אלפי שרתים הפרוסים על פני 60 מדינות. בטורקיה יש 18, מה שאמור לשמח את מי שרוצה תוכן טורקי.

יש לו מהירויות טובות, אך הוא יכול להאט כאשר מתחברים למרחקים ארוכים. למרבה המזל, אין מגבלות לרוחב הפס. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע מפורט יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

לקוח שולחן העבודה זמין עבור Windows ו- macOS וניתן להתקין את היישום לנייד באנדרואיד ו- iOS. ההתקנה מהירה והפריסה פשוטה לשימוש. הוא מופיע גם ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה בין מכשירים מרובים, כך שאם יש לך הרבה טכנולוגיות, זו בחירה טובה.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנוח, אשר אמור להספיק לבעיות קלות. אם לא תוכלו לפנות לתמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל לקבלת תשובה מהירה ויסודית.

NordVPN הוא ערך נהדר לכסף, אפילו במחיר החודשי, אך תחסוך אם תירשם לתקופה ארוכה יותר. יש גם החזר של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד.

3. TorGuard

ל- TorGuard יש אבטחה טובה והיא אחת הספקיות הניתנות להתאמה אישית ביותר בביקורות ה- VPN שלנו. יש לו גם מתג להרוג מובנה ומדיניות אי-יומני איתנה להגנה שלך.

יש לו שרתים בלמעלה מ 50 מדינות, מה שמאפשר לך הרבה לעקוף חסימות, כולל כמה בטורקיה לתוכן ספציפי לאזור. עם זאת, TorGuard נאבק עם מעבר לחסימות הגיאוגרפיים של כמה שירותי סטרימינג.

כדי להבטיח גישה, תוכל לקנות אחת מכתובות ה- IP הייעודיות שלה למיקום הרצוי לך. תכונה זו זיכתה את TorGuard למקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם קטע IP ייעודי.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

המהירות אינה רעה, אך הן משתנות. אתה לא צריך לעקוב אחר רוחב הפס שאתה משתמש בו, מכיוון שאין מגבלה. לפרטים נוספים תוכלו לקרוא את סקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ניתן להתקין את TorGuard ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה קל לשימוש, אך האפליקציה לנייד יכולה להיות כאב במהלך ההתקנה.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול להשתמש במדריכים ובפורומים המקוונים לבעיות קלות. לעזרה נוספת ניתן ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. עם זאת, הצ’אט החי מנוהל על ידי חברת שירות לקוחות של צד שלישי, ולכן יתכן שהוא לא טוב לבעיות טכניות נוספות. למרבה המזל, התמיכה בדוא”ל טובה והיא זמינה 24/7. 

בעוד שהמחיר החודשי לא רע, עדיף שתבחר לתכנית ארוכה יותר. אולי לא תרצה לקפוץ ישר פנימה, אבל יש ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים כדי להקל על הדאגות שלך.

4. גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטי היא ספקית הגונה, למרות שאין לה את כל התכונות של מתחרותיה. יש לו אבטחה טובה, אך ההצפנה מוגדרת כ- 128 סיביות כברירת מחדל. ניתן לשנות זאת ידנית ל- AES 256-bit, אך אנו ממליצים. רק להיות מודע לכך שזו פעולה תאט את הקשר שלך.

יש לו מתג להרוג מובנה לשמירה על ביטחוןכם אם ה- VPN נכשל והוא לא שומר תיעוד של הפעילות המקוונת שלכם.

ל- PIA יש שרתים בלבד ב -33 מדינות, שהם הרבה פחות מספקים אחרים, אך עדיין זה אמור להספיק בכדי לעקוף חסימות. אם ברצונך לגשת לארה”ב נטפליקס, PIA צריכה להכניס אותך מכיוון שרוב השרתים שלה ממוקמים שם. עם זאת, אין בו שרתים בטורקיה.

המהירות היא אחת התכונות הטובות ביותר של PIA, אך זה בעיקר בגלל הצפנת האור בה היא משתמשת כברירת מחדל. לאחר שתגדיל את ההצפנה הוא יאט, אך זה עדיין בסדר. אין מגבלות רוחב פס, כך שאתה לא צריך לדאוג בקשר לזה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

ההתקנה קלה וניתן להשתמש בה ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות פשוטים ויחברו אותך במהירות.

עם זאת, ניתן היה לשפר את תמיכת הלקוחות שלה. אין אפשרות צ’אט חי, כך שתוכל לפנות רק לתמיכה באמצעות הדוא”ל. מסיבה זו היא איטית יותר מאחרים, אך העזרה שקיבלנו הייתה יסודית והיא זמינה 24/7. קרא את סקירת ה- PIA למידע נוסף על תהליך התמיכה. 

PIA הייתה בעבר אחת ה- VPN הזולות ביותר בסביבה, אך מחירייה עלו לאחרונה. הוא עדיין מספק שירות מלא תמורת מחיר חודשי הוגן, אך הוא תואם יותר את מתחרותיה כעת. עם זאת, אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת מנוי ארוך יותר ויש אחריות לשבעה ימים להחזר כספי לשקט נפשי נוסף.

5. VyprVPN

ל- VyprVPN אבטחה טובה ופרוטוקול זיקית משלה, המספק הצפנה נוספת למנהרת VPN. אתה מקבל גם מתג להרוג עם השירות, ויש מדיניות ללא יומנים.

אתה מקבל גישה גם לאפליקציית ההודעות Cyphr שלה, המאפשרת לך לתקשר באופן פרטי, אך האדם שאיתו אתה רוצה לדבר צריך להתקין אותו. קרא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

יש לו שרתים הפרוסים על 64 מדינות, אך הסכום הכולל מאכזב בהשוואה לבחירות המובילות שלנו. אתה אמור עדיין להיות מסוגל לעקוף הגבלות ויש כאלה באיסטנבול גם כן.

מהירויות זה בסדר, אבל לפעמים זה יכול להיות איטי ואין גבולות לשימוש ברוחב הפס.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

ניתן להתקין VyprVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS תוך דקות. הממשק שלו מתוארך, אך הוא לא קשה לשימוש.

קיימת שאלות נפוצות כדי להדריך אותך בבעיות קלות. ניתן למצוא עזרה נוספת על ידי פנייה לצוות התמיכה באמצעות צ’אט חי או דואר אלקטרוני, 24/7. הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך אחת מהאפשרויות אינן נהדרות שכן העזרה קצרה.

vyprvpn-dns

ל- VyprVPN יש מחיר סביר ויש ערבות להחזר כספי של 30 יום שאמורה לספק לך מספיק זמן לבדוק את זה לפני שאתה קונה.

ציון לשבח: מינוי רוח

למרות שזה לא יכול להיות טוב כמו הבחירות המובילות שלנו, אנחנו מרגישים ש- Windscribe צריך לקבל אזכור לטורקיה. האבטחה שלו טובה וניתנת להתאמה לצרכים שלך. יש מתג להרוג והגדרות פרטיות רבות לבחירה. נפילתו היא שהוא שומר על כמה יומנים, אם כי הנתונים שנשמרו אינם בעלי ערך אמיתי ולא ניתן לאתר אותם אחריך.

יש לו שרתים המכסים 55 מדינות. זה כולל כמה באיסטנבול ובורסה, אך הם זמינים רק באמצעות חברות המקצוענים. המהירויות שלה יהיו בסדר לרוב הפעילויות.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

אם נתקלת בבעיות, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות הצ’אט החי 24/7. הוא משתמש בנציג AI בשם גארי, אך התגובות שלו טובות. אתה יכול לפנות אליהם באמצעות דואר אלקטרוני או להשתמש בבסיס הידע ובמדריכים לבעיות קטנות יותר.

זה די יקר אלא אם כן אתה מנוי לתקופה ארוכה. יש תוכנית בחינם, אבל זה מגביל את רוחב הפס. אין מדיניות החזר, אך אתה יכול לבקש החזר כספי בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה. קרא עוד על השירות בסקירת Windscribe שלנו.

מחשבות אחרונות

במאמר זה, נתנו לך את הסיבות להשתמש ב- VPN בטורקיה ומה לחפש בבחירתך. עליך לוודא שאתה מוגן בביטחון רב וזה מגיע עם מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית.

רשת שרת גדולה תבטיח שתצליחו לעקוף חסימות והיא צריכה לכלול כאלה בטורקיה אם תרצו משם תוכן.

עם כל זה בחשבון, ExpressVPN הוא המנצח שלנו בטורקיה. זה מתקתק את כל התיבות והוא שירות נהדר מסביב. בנוסף, עם ערבות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אינך יכול להשתבש.

אם יש לך המלצות לשימוש ב- VPN בטורקיה, יידע אותנו בתגובות שלהלן. נשמח לשמוע אותם. הקפד לבדוק בארכיון ה- VPN שלנו מאמרים מעניינים אחרים. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map