ה- VPN הטוב ביותר לברזיל בשנת 2020: סמבה למעקב

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה והיא ביתם של נוף מרהיב. יש יער גשם של אמזון, חופים אקזוטיים וערים נפלאות רבות, כמו ריו דה ז’ניירו, ופסל המשיח גובהו כ -23 מטרים. באיזה חלק מברזיל אתה בוחן, עליך להשתמש באחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות ברזיל כשאתה מקוון.


לאלו מכם שרוצים תשובה מהירה, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לברזיל. עם זאת, קיימות אפשרויות אחרות, לכן המשך לקרוא כדי לבחור אחת המתאימה ביותר לצרכים שלך.

רשת פרטית וירטואלית מועילה במובנים רבים. ראשית, זה יאבטח את החיבור שלך, יעזור לך לשמור על בטיחותך מפני כל סכנות ומעקב מקוון. זה גם יעזור לך לעקוף את כל ההגבלות, כגון חסימות גיאוגרפיים. חסימות גיאוגרפיים יכולות להיות כאב אמיתי, במיוחד אם אתה נמצא במדינה אחרת ומגלה שאתה לא יכול לצפות בתוכנית המועדפת עליך.

קח למשל את נטפליקס. אתה יכול להיות רגיל לספרייה בארה”ב, אך Netflix של ברזיל ישתנה באיך שהיא נראית ובמה שניתן לראות. למרבה המזל, VPN יכול לעזור לך לעקוף זאת על ידי מתן כתובת IP אמריקאית ולגרום לך להיראות כאילו אתה שם. באופן דומה, עבור ספריית ברזיליאן, תזדקק לכתובת IP ברזילאית.

אולם במדינות רבות קיימות מגבלות אחרות לדאוג להן. צנזורה היא בעיה הולכת וגוברת בכל רחבי העולם. סין היא אחת האשמות הגרועות ביותר. חומת האש הגדולה שלה חוסמת את אזרחיה את מרבית שירותי התוכן והמקוון והיא מאפשרת גישה לאפליקציות מורשות בלבד. אם אתה מתכנן לבקר, עליך להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בסין.

ה- VPN הטוב ביותר לברזיל 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור ברזיל

ישנם קריטריונים מסוימים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתקבלו החלטה סופית באיזה VPN תשתמשו לברזיל. 

תוכלו למצוא המון מה לבחירה ברשימת ביקורות ה VPN שלנו, אך עליכם לבחור אחד שיש לו אבטחה טובה. בכך, תהיה בטוח מכל פשעי רשת ונסתר מכל מעקב. מתג להרוג הוא גם תכונה טובה מכיוון שהוא ינתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN לא מצליח, ומגן על הנתונים הרגישים שלך.

אם אתה רוצה להסתובב, וודא ש- VPN יכסה אותך, או שתסתכן בסיכון להסתבך עם הרשויות בברזיל.

גם הפרטיות שלך חשובה. עליך לבדוק אם לחברת VPN יש מדיניות ללא יומנים. כשיש אחד במקום, אתה יכול להיות בטוח שהפעילויות המקוונות שלך לא יישמרו. 

במקרה שיש חסימות עתידיות ל- WhatsApp – או לכל תוכן ושירותים אחרים – כדאי שיהיה לרשותך רשת שרת גדולה. ככל שיש יותר שרתים בכמה שיותר מדינות, כך יהיה לכם קל למצוא שרת מתאים. כמו כן, אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל לברזיל, תצטרך ל- VPN שיהיו שם שרתים. 

מהירויות טובות מועילות כך שלא תצטרך לחכות זמן רב לטעינת התוכן. רוחב פס בלתי מוגבל הוא תכונה טובה נוספת. אם אין לך את זה, בקרוב תגיע למגבלה ותגלה ש- VPN כבר לא עובד. 

שתי התכונות חשובות אם אתה מתכנן להזרים. בנוסף, אם תרצה לגשת לנטפליקס, תצטרך לבחור אחד שיש לו את מה שנדרש כדי לעבור על פני גלאי VPN של נטפליקס. יש רק מעטים שיש להם את היכולת הזו, אבל אתה יכול למצוא כמה המלצות ייעודיות ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מערך Netflix..

תכונות אחרות שיש לחפש בהן כוללות תאימות מכשירים, ידידותיות למשתמש וכמה חיבורים בו זמנית היא מאפשרת. שירות לקוחות טוב מועיל, ומחירו עשוי להניע את החלטתך.

ה- VPN הטוב ביותר לברזיל: ExpressVPN

בחרנו ב- ExpressVPN לרשת ה- VPN הטובה ביותר לברזיל. זה מוזכר לעיתים קרובות בחמשת המאמרים המובילים שלנו, והוא גם מסמן את כל התיבות לברזיל. 

ל- ExpressVPN אבטחה מצוינת, מוגדרת להצפנה של 256 סיביות מחוץ לקופסה. אתה יכול גם להגדיל את זה, וישנו מתג להרוג מובנה שמאפשר כברירת מחדל להגנה נוספת. מדיניות ללא יומנים קיימת, כך שתוכל להיות בטוח שהפעילויות המקוונות שלך נשמרות פרטיות.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

יש לה רשת שרתים גדולה, המורכבת מיותר מ -3,000 שרתים ב -94 מדינות, כך שאתה חייב למצוא אחד שמתאים. יש גם כאלה בברזיל, כך שתוכלו לגשת לתוכן משם.

לא תהיה לך בעיה לטעון תוכן, שכן ל- ExpressVPN יש מהירויות מהירות במיוחד. למעשה, זהו ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, מה שהופך אותו ל- VPN המהיר ביותר לברזיל. בנוסף, אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, כך שאתה לא צריך לדאוג לשים גבול. 

זוהי בחירה נהדרת לסטרימינג מכיוון שהיא יכולה להיכנס כמעט לכל פלטפורמת סטרימינג שיש, ולהרוויח אותה ה- VPN הטוב ביותר לזרם הכתר. אתה תהיה מכוסה גם אם אתה רוצה סיקור. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN בחלונות, macOS, Android ו- iOS ולחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. זה קל לשימוש ובחירה נהדרת למתחילים בגלל הפשטות שלו. עם זאת, מתכננים יכולים לשנות גם הגדרות. 

בסיס ידע נוח זמין, ויש תמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני בשידור חי בהישג יד 24/7. כולם מציעים עזרה נהדרת, אך התמיכה בדוא”ל היא הטובה ביותר לבעיות טכניות נוספות.

ExpressVPN הוא יקר בהשוואה למתחרותיה, אך השירות שהוא מציע עושה את זה כדאי. בנוסף, קיימת ערבות להחזר הכסף להחזר של 30 יום, למקרה שתגלה שלא תאהב את זה.

NordVPN

NordVPN היא הבחירה השנייה שלנו, אך מלבד החיסרון שלה עם המהירות – שאליה נגיע בעוד דקה – זה דומה ל- ExpressVPN, כפי שתוכלו לקרוא בקטע הפילה ExpressVPN לעומת NordVPN..

nordvpn-review-server-navigation

יש לו אבטחה פנטסטית המוגדרת בהצפנה של 256 סיביות, אך אתה מקבל גם אפשרות להשתמש בשרתי הכפולה שלה, שמוסיפים עוד יותר אבטחה לחיבור והם הסיבה לכך ש- NordVPN מספקת כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק. מסופק מתג להרוג והוא מכבד את פרטיותך בכך שקיימת מדיניות ללא יומנים. 

ל- NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים ב 59 מדינות, מה שנותן לך הרבה מה לבחירה. יש גם 25 בברזיל, למקרה שתרצה לגשת לתוכן ברזילאי. 

המהירויות שלה טובות, אך הן עלולות להפוך לאטיות כשאתה משתמש בשרתים רחוקים. אולם זה מעביר שרתים במהירות ומגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל. זה יכול גם להיכנס לכל פלטפורמות הזרימה, וזו בחירה נהדרת אם אתה רוצה להסתובב, מכיוון שזה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. עיין בסקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

זה עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לחבר בו זמנית עד שישה מכשירים, והלקוחות קלים לשימוש. אתה יכול גם להוריד את תוספי הדפדפן עבור Chrome ו- Firefox.

בסיס ידע מועיל זמין לעזרה עצמית. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7. אחת מהאפשרויות הללו נהדרות, אבל צ’אט חי יביא לך את המענה המהיר ביותר.

המחיר של NordVPN מזמין יותר מזה של ExpressVPN, כך שהוא עשוי להיות אפשרות טובה יותר עבורך. התוכניות הארוכות יותר מציעות ערך טוב יותר מהתוכנית החודשית. יש חלון להחזר של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

CyberGhost

הבא הוא CyberGhost. יש לו אבטחה טובה, והוא מגיע עם מתג להרוג אוטומטי. זה נהדר אם אתה עשוי לשכוח להפעיל אותו, אך אתה גם לא יכול לשלוט בו, כך שהוא פועל לצמיתות. זה לא שומר יומן של הפעילויות שלך.

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

רשת השרתים של CyberGhost היא אחת הגדולות בסביבה, עם יותר מ- 5,000 שרתים ב 89 מדינות. בנוסף, ישנם 28 בברזיל, כך שתוכלו לגשת לתוכן ברזילאי. 

זה מהיר, אך כמו NordVPN, יכול להפוך לאיטי לאורך מרחקים ארוכים. אין גבולות לרוחב הפס והיא יכולה לגשת לרוב שירותי הסטרימינג. אתה תהיה מוגן גם אם אתה סוחף, ואתה יכול לצמצם את רשימת השרת לאלו המתאימים גם לבילוי. עיין בסקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף בנושא זה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. זה מאפשר עד שבעה חיבורים בו זמנית, וזה הרבה בהשוואה לבחירות האחרות שלנו, אבל לא מספיק מספיק כדי להפוך את החמישייה המובילה ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו למספר מכשירים. בנוסף, שבעה הם הגבול לכמה מכשירים ניתן להתקין עליהם.

יש לו בסיס ידע נרחב המסייע בבעיות קלות. אם נכשל בכך, יש צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. הצ’אט החי זמין 24/7 והוא האופציה המהירה ביותר, אך צוות הדוא”ל טוב יותר אם הבעיה שלך היא טכנית יותר.

CyberGhost הוא שירות לא יקר, בתנאי שתבחר בתכנית לטווח ארוך, מכיוון שהתעריף החודשי אינו גדול. תקופת ניסיון חינם למשך שבעה ימים זמינה למשתמשי אנדרואיד ו- iOS, ויש גם אחריות להחזר כספי של 445 יום..

VyprVPN

VyprVPN היא גם בחירה טובה עבור ברזיל בגלל האבטחה המצוינת שלה. Tinkerers יהנו לשחק עם ההגדרות, אך גם למצטרפים החדשים אין בעיה להשתמש בה. VyprVPN מגיע גם עם פרוטוקול הזיקית הקנייני שלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור. מסופק מתג להרוג, ויש גם מדיניות ללא יומנים.

VyprVPN-Client

רשת השרתים שלה מאכזבת בהשוואה לבחירות האחרות שלנו, אך עדיין יש יותר מ- 700 זמינים ב 64 מדינות, וזה אמור להספיק. ישנם כמה בסאו פאולו בגישה לתוכן ברזילאי.

המהירויות של VyprVPN אינן גדולות, אך הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. הוא מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל ויכסה אתכם אם תרצו סיקור. בנוסף, זה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. סקירת VyprVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. האפליקציות הסלולריות שלה הן חלק מהטובות ביותר הזמינות, ומשיגות אותה במקום ב- VPN הכי טוב שלנו ליצירת אנדרואיד. זה קל לשימוש, ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר.

בסיס ידע הוא זמין, ויש תמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני בשידור חי 24/7. צ’אט חי יחבר אותך לבוט, אך יש כפתור שתוכל ללחוץ עליו שיחבר אותך לאדם במקום זאת. 

אתה יכול לבחור בתוכנית ה”סטנדרטית “שתביא לך שלושה חיבורים, או את התוכנית” פרימיום “שתביא לך חמישה חיבורים ואת השימוש בפרוטוקול זיקית. ניתן להשיג תוכנית מחיר חודשית או שנתית, כאשר התוכנית השנתית תסתדר טוב יותר בטווח הרחוק. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לברזיל: Windscribe

הבחירה האחרונה שלנו היא Windscribe, אך זו עדיין בחירה ראויה. האבטחה שלו טובה וניתנת להתאמה אישית, וישנו מתג להרוג, אם כי זה נקרא באופן מבלבל חומת אש. ל- Windscribe תכונות פרטיות רבות, אך הוא כן מכניס מידע כלשהו. עם זאת, מידע זה נשמר למינימום ולא ניתן לקשור אותו אליך.

windscribe-slider3

ישנם יותר מ 600 שרתים ב 60 מדינות, וחלקם נמצאים בברזיל. עם זאת, עלינו לציין כי ל- Windscribe יש תוכנית חינמית ותכנית בתשלום, והשרתים הברזילאים זמינים רק בתוכנית בתשלום. 

התוכנית בתשלום תקבל גישה לכל השרתים שלה, ויש כמה הטבות אחרות. המהירות שלו טובה, וחברים בתשלום יכולים ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל. מי שנמצא בתוכנית החינמית מוגבל ל -2 ג’יגה-בתים בחודש, אך זה עולה ל -10 ג’יגה-בתים אם אתה מזין כתובת דוא”ל חוקית. 

ישנן דרכים אחרות שאתה יכול גם להגדיל את המגבלה. אם אתה תואם את התוכנית החינמית אך ברצונך לגשת לשרת בתשלום, אתה יכול להוסיף מיקום במחיר של $ 1 לחודש ועל ידי כך תגדיל את רוחב הפס שלך ב- 10GB. למעשה, כל מיקום שתוסיף עליו יקבל 10GB נוספים. 

באפשרותך להוסיף גם את שרתי Windflix המיוחדים של Windscribe, הבנויים להזרמה. משתמשים בתשלום מקבלים בכל זאת גישה אליהם. קרא את סקירת Windscribe שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

יש לו לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. תשמחו לדעת שגם התוכנית בחינם וגם בתשלום מקבלים חיבורים בלתי מוגבלים. הממשק שלו פשוט וקל לשימוש, וזה נהדר למתחילים, אך אנשים בעלי אופי טכני יותר יכולים גם להתעסק עם ההגדרות.

בסיס ידע הוא זמין, יחד עם שאלות נפוצות, מדריכי התקנה ותכנית משנה. בנוסף, ישנו צ’אט חי ודוא”ל חי 24/7. עם זאת, הצ’אט החי נשלט על ידי נציג AI בשם גארי. זה נותן תשובות טובות, אבל אם אתה מעדיף לדבר עם אדם, אתה יכול להגיש כרטיס לצוות הדוא”ל.

המחיר החודשי של Windscribe הוא יקר, אך התוכניות הארוכות יותר הופכות אותו לזול יותר בסופו של דבר. אין מדיניות החזר כספי, אך זה מכיוון שאתה יכול לבדוק אותה באמצעות התוכנית החינמית. עם זאת, אם תבקש החזר כספי בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה, הם יחויבו בשמחה.

צנזורה מקוונת בברזיל

האינטרנט של ברזיל מסווג כחינמי בחלקו, אך ישנם דיווחים מינימליים על תוכן מקוון שנחסם או מסונן. 

שירותי מדיה חברתית ושירותי מסרים זמינים בחופשיות. החסימה הבולטת היחידה לשירות כזה היא באמצעות WhatsApp. הוא נחסם מספר פעמים, אך זה נבע מכך שהוא לא נענה לבקשות מידע שיסייעו בחקירות פליליות.

ניתן לחסום אתרי טורנט בעקבות צו בית משפט. בנוסף, קיימים חוקים לטיפול בהפרת זכויות יוצרים, ויש אנשים שהועמדו לדין בגין כך, אז קחו בחשבון. 

מעקב מקוון בברזיל

פרטיות והגנה על נתונים הם זכות יסודית בחוק מרקו אזרחי דה אינטרנט בברזיל, אך עדיין יש מנדט לשמירת נתונים. תחתיו, ספקי שירותי האינטרנט נדרשים לרשום רישום ביומני המשתמשים במשך 12 חודשים, אך הוא קובע כי ניתן להשתמש ביומנים רק למטרות שיפוטיות..

למרות זאת, אושרה חקיקה בנושא פרטיות והגנת נתונים. החוק להגנת המידע הכללי נחתם בחוק באוגוסט 2018, שיסדיר את אופן השימוש, ההגנה וההעברה של נתונים אישיים.

עם זאת, מספר נקודות החמות הציבוריות החינמיות ברשת WiFi גדל במדינה, אך ממשלת העיר סאו פאולו אישרה את התוכנית “WiFi Livre Sampa”, שתאפשר לחברות המספקות WiFi ציבורי לאסוף נתוני משתמשים שנוצרו בנקודה החמה שלה עבור סיבות מסחריות. 

הממשלה משתמשת בתירוץ של אירועים גדולים ובמאבק בפשע כדי להגביר את המעקב. במהלך 2014 עד 2016 הוציא משרד הביטחון 68 מיליון ריאל ברזילאי (16.9 מיליון דולר) על ציוד מעקב. 

החוקה של ברזיל אינה מאפשרת אנונימיות באופן מקוון, ובתי משפט מצפים כי יוכלו לזהות אדם באמצעות כתובת ה- IP שלו, לפחות. אמנם אין דיווחים על איסור חסימה של VPN או חסימות, אך הדבר מרמז שהם לא יתקבלו בברכה. 

בנוסף, אנשים נדרשים לרשום את שמם האמיתי בעת רכישת טלפון נייד או גישה לחיבורי אינטרנט פרטיים.

חופש הדיבור ברשת בברזיל

חופש הביטוי נקבע בחוקה, אך יש כמה מגבלות. אזרחים יכולים בדרך כלל לדון בנושאים רגישים או פוליטיים, אך תקופות בחירות יכולות ליצור אווירה אחרת. 

הוצאת דיבה והשמצה הן עבירות פליליות. העלבה או פגיעה בכבודו של מישהו עלולה לגרום לקנס או עד שישה חודשי מאסר בפועל. ניתן להסיר פוסטים ביקורתיים, ועיתונאים מתמודדים עם איומים, הטרדות ואלימות בגלל עבודתם, במיוחד אם מדובר בשחיתות או פשע. רבים נהרגו גם הם.

בדוגמה אחת, מגיש רדיו ביקורתי נורה למוות בביתו לאחר שאיים שוב ושוב. מחקירות הרצח נמצא כי פוליטיקאי מקומי הורה לרצח.

פשע ברשת בברזיל

ברזיל היא יעד עליון לפשעי רשת. זה הוגדר כמדינה השנייה הכי ממוקדת בעולם בדו”ח של אקמאי. נעשו מאמצים להגברת הביטחון ברשת. נפתחה פיקוד לאומי בנושא הגנת הסייבר ועידת אבטחת הסייבר תתקיים בשנת 2020.

ובכל זאת, אינך יכול להתרחק לחלוטין מפשעי רשת, אלא אם כן תעבור במצב לא מקוון, ועם הגידול ב- WiFi הציבורי, יש סיכון רב מתמיד. ניתן לטפל בסביבת WiFi ציבורית בסכנות, לכן עליכם להגן על עצמכם באמצעות VPN, כמו גם אנטי-וירוס הגון..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור VPN מתאים לברזיל. עם הנוכחות הגבוהה של פשעי רשת ואפשרות למעקב, אתה צריך לבחור כזה שיש בו ביטחון ופרטיות טובים. 

בנוסף, כדי לעקוף מגבלות כלשהן, כדאי לבחור VPN שיש לו רשת שרתים גדולה. ככה, אתה יכול להיות בטוח שתמצא אחד מתאים. אם ברצונך לגשת לתכנים המוגבלים לברזיל, תצטרך לוודא שיש להם גם שרתים במדינה. 

המנצח שלנו עבור ברזיל הוא ExpressVPN בגלל האבטחה המעולה, הכבוד לפרטיות ומספר השרתים הגדול. התכונות האחרות שלה משחקות גם חלק בזכייה שלה, כמו יכולות הזרמה שלה, מהירות וקלות השימוש. זה VPN נהדר, אבל אתה יכול לגלות זאת בעצמך על ידי שימוש בערבות 30-החזר הכסף שלו.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בברזיל? ספר לנו על כך בקטע התגובות, נשמח לקרוא על כך. בדוק את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map