ה- VPN הטוב ביותר לקמבודיה בשנת 2020: פרטיות בפנום פן

בביקור בקמבודיה תוכלו לקחת את היופי של אנגקור וואט, לצלול עמוק בהיסטוריה של המדינה וליהנות במושב האחורי של טוק-טוק. המדינה שוקקת תיירים, אך תוכלו למצוא גן עדן נסתר בו תוכלו ליפול לחלוטין מהרשת. ובכל זאת, כשאתם מחוברים, כדאי להשתמש באחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות בקמבודיה.


רשתות פרטיות וירטואליות הופכות כיום לצורך הכרחי בגלל הגידול בצנזורה והמעקב בכל רחבי העולם. על ידי שימוש באחד כזה, תהיה מוגן מפני כל פיקוח וסכנות מקוונות אחרות. זה יכול גם לעזור לך לעקוף צנזורה ומגבלות אחרות, כגון חסימות גיאוגרפיים.

למשל, הספרייה של נטפליקס שונה בכל מדינה בה היא זמינה, בזכות האיסור הנהדר של נטפליקס.

לכן, בעוד שבספרייה של קמבודיה יתקיימו כמה מופעים מפתים, ייתכן מאוד שתחסר את גרסת המדינה שלך. כדי לקבל גישה לארה”ב של Netflix, תזדקק לכתובת IP אמריקאית ו- VPN יכול לעזור לך להשיג כתובת. אם אתה רוצה לדלג על ההופלה שבחירה, פשוט הירשם לחשבון ב- ExpressVPN.

ה- VPN הטוב ביותר לקמבודיה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור קמבודיה

ברשימת ביקורות ה VPN שלנו יש ספקים הגונים רבים לבחירה, אך עליך לוודא שהיא מתאימה לשימוש בקמבודיה. 

האיום במדינה במעקב מקוון והגדלת רמות פשעי האינטרנט הופך את האבטחה לגורם העיקרי כאן. ביטחון רב יגן עליך מכל סכנה ותשמור על עצמך מוסתר מעיניים סקרניות. לכלול מתג להרוג זה רעיון טוב, מכיוון שהוא ינתק אותך לחלוטין אם ה- VPN לא מצליח.

פרטיותך חשובה לא פחות, אך ביטחון טוב אינו אומר שהיא כלולה אוטומטית. לוודא שהחברה לא שומרת יומנים היא חובה. עם אישור זה, לא משנה אם הרשויות יבקשו מידע מכיוון שלא יהיה מה למסור.

כדי לעקוף צנזורה או חסימות גיאוגרפים, עליך לבחור VPN שיש לו רשת שרתים טובה. ככל שיש יותר מדינות בהן שרתים, כך יהיה לכם קל יותר לעקוף מגבלות כלשהן, ולבחור מספר מכובד זה רעיון טוב. בנוסף, אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל לקמבודיה, תרצה לוודא שיש בו שרתים.

מהירויות טובות מועילות כדי לעזור לך להתחמק ממסכי טעינה מעצבנים, כמו גם רוחב פס בלתי מוגבל, כך שאתה לא צריך לפקוח עין על הגבול שלך. הסיבה לכך היא שאם תגיע למגבלה, ה- VPN יפסיק לעבוד ואתה לא מוגן. 

תכונות אלה מועילות גם לזרם. אם זה משהו שאתה רוצה לעשות, וברצונך לגשת לנטפליקס, תצטרך לוודא ש- VPN יכול להתעלות על פני גלאי ה- VPN של Netflix. אין הרבה VPN שיכולים לעשות זאת, אבל ריכזנו את אלה שיכולים ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של Netflix..

יתכן שתרצה לשקול באילו מכשירים הוא תואם, כמה קל להשתמש בו וכמה חיבורים הוא מאפשר. שירות לקוחות הגון טוב שיהיה, ול- VPNs יש מחירים משתנים, כך שתצטרך לוודא שאתה מרוצה מהעלות.

ה- VPN הטוב ביותר לקמבודיה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא המנצח של קמבודיה. זהו VPN מצוין המספק את כל מה שאתה צריך לחוויית אינטרנט ללא לחץ. 

יש לו אבטחה פנטסטית, המוגדרת כברירת מחדל להצפנה של 256 סיביות, אך אתה יכול להגדיל אותה אם תרצה. ניתן לקבל מתג להרוג, וזה גם מופעל כברירת מחדל. בנוסף, פרטיותך נמצאת בידיים בטוחות באמצעות מדיניות ללא יומני המחמירה שלה.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

ל- ExpressVPN רשת שרתים מרשימה עם יותר מ -3,000 שרתים המכסים 94 מדינות. בנוסף, יש כאלה בקמבודיה, ומצאנו שלא הרבה VPNs עושים זאת. 

אם גישה לתוכן קמבודי היא חובה, עליכם לבחור ExpressVPN או את ההמלצה החמישית שלנו, HideMyAss. ישנה גם אפשרות להזכיר את חוסר הכבוד שלנו, אבל קרא את החלק הזה כדי לגלות מדוע זה רעיון רע. 

כשחוזרים ל- ExpressVPN, זה ה- VPN הטוב ביותר לשלב אבטחה טובה עם שרתי קמבודיה, לא תקבלו שום דבר טוב יותר, נקודה.

זהו ה- VPN המהיר ביותר בשוק, ואתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל. התכונות הללו, והעובדה שהיא יכולה להיכנס לכל פלטפורמת סטרימינג, זיכו אותה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סטרימינג. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ניתן להתקין את ExpressVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה מאפשר חמישה חיבורים בו זמנית, ויש הרחבות דפדפן עבור פיירפוקס, כרום וספארי. 

זה קל לשימוש ובחירה נהדרת למתחילים בגלל הפשטות שלו. עם זאת, גם הציצים בעלי אופי הטכנולוגי יכולים להתמודד עם ההגדרות. רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה, קודם.

בסיס ידע מועיל עומד לרשותך אם אתה נתקע. בנוסף, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות צ’אט חי ומייל, הזמין 24/7. עם זאת, עליך לעבור במסלול הדוא”ל לסוגיות טכניות נוספות.

ExpressVPN הוא יקר ואין להסתיר את הנפילה הזו. עם זאת, אתה יכול להפחית את העלות על ידי הרשמה לאחת מהתכניות הארוכות שלה. יש גם ערבות להחזר הכסף להחזר של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

NordVPN

NordVPN הוא ספק אחר שמציע אבטחה מעולה. למעשה, יש בה כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק. זה ישמור עליכם מוגנים באמצעות הגדרות ברירת המחדל שלה, אך הוא מציע גם שימוש בשרתי ה- Hop-Hop שלו, שמוסיפים הגנה רבה יותר לחיבור. זה כולל מתג להרוג, וקיימת מדיניות אי-יומני איתנה.

nordvpn-review-server-navigation

רשת השרתים שלה גדולה מזו של ExpressVPN, עם יותר מ -5,600 שרתים זמינים. עם זאת, הוא מכסה רק 60 מדינות, וגם קמבודיה אין שרתים.

המהירות מהירה בשרתים מסוימים, אם כי אלה הנמצאים רחוקים יותר סובלים לעתים קרובות ממהירות איטית יותר. אין גבולות לרוחב הפס וזה יכול בקלות להיכנס לכל שירותי הסטרימינג. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית, ויש תוספי דפדפן עבור Firefox ו- Chrome. הלקוחות גם קלים לשימוש.

אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, יש בסיס ידע שיעזור בפתרון הבעיות הנפוצות ביותר. תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל זמינים גם הם 24/7. כך או כך, העזרה טובה, אבל צ’אט חי תקבל את המענה המהיר ביותר.

NordVPN מציע תמורה טובה לכסף שלך. התוכנית החודשית אינה נהדרת, אך בסופו של דבר התוכניות הארוכות יותר זולות. יש חלון החזר של 30 יום, כך שאין מה להפסיד.

VyprVPN

בחירה הגונה נוספת עבור קמבודיה היא VyprVPN. למרות שאין בו את כל הפעמונים והשריקות של שני הבחירות הראשונות שלנו, יש לו ביטחון מצוין. ניתן להתאמה אישית, עם פרוטוקולים שונים לבחירה, ובנוסף יש לה פרוטוקול זיקית משלו להגנה נוספת. מתג להרוג כלול, ויש לו מדיניות ללא יומני.

VyprVPN-Client

כשממשלת קמבודיה עוקבת אחר התקשורת הפרטית, ראוי גם לציין כי Golden Frog, החברה שמפעילה VyprVPN, יש שירות נוסף בשם Cyphr. זו אפליקציה שמבטיחה שכל ההודעות שלך מוגנות באמצעות הצפנה. זה תואם ל- Android ול- iOS וזה בחינם, אז בהחלט כדאי לנסות.

רשת השרתים שלה קטנה בהשוואה לאחרים, אך ישנם יותר מ- 700 ב -64 מדינות, וזה עדיין מספיק לבחירה. עם זאת, אין קמבודיה שרתים.

מהירויות VyprVPNs בסדר, אך לא נהדרות. הם אמורים להיות בסדר לרוב הפעילויות וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. אתה מקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל. קרא את סקירת VyprVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

זה עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS, ותוכלו לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחרו. זה קל לשימוש, והיישומים הניידים שלו הם כמה מהטובים ביותר הזמינים, מה שהופך אותו לאחד ממבחר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאנדרואיד..

בסיס ידע פשוט זמין. צ’אט חי נגיש 24/7, אך תחילה יחבר אותך לבוט, אשר רק יצביע אותך חזרה לבסיס הידע. יש כפתור שיאפשר לך להתחבר לאדם, אך זמני ההמתנה משתנים. אימייל זמין גם הוא 24/7.

ישנן שתי חבילות לבחירה, “סטנדרטית” או “פרמיה”. החבילה ה”סטנדרטית “מעניקה לך שלושה חיבורים, אך חבילת ה”פרמיום” מספקת חמישה חיבורים ושימוש בפרוטוקול זיקית. 

לאחר שבחרת באיזו חבילה אתה רוצה, אתה יכול לבחור מהתכנית החודשית או השנתית. השנה השנתית הופכת את זה ליותר זול בטווח הרחוק, אך יש ערבות להחזר הכסף של 30 יום, למקרה שתשנה את דעתך.

CyberGhost

CyberGhost הוא שירות מכובד נוסף. יש לו אבטחה טובה כברירת מחדל וכולל מתג להרוג אוטומטי. להחזיק אוטומטית זה טוב אם אתה מישהו שישכח להפעיל אותו. עם זאת, CyberGhost מופעל לצמיתות, אשר חלקם עשויים לראות כחיסרון מכיוון שאינך יכול לשלוט בזה. מדיניות ללא כניסה מתאימה גם לפרטיות.

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

יש לה רשת שרת גדולה, אבל סך השרת יכול לעלות ויורד מדי יום, אז אנחנו רק נגיד שיש יותר מ 5,000 ביותר מ 80 מדינות. עם זאת, אין שרתים מקמבודי.

מהירויותיו מהירות, אך בדומה ל- NordVPN, הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים. אין כובעי רוחב פס והוא מסוגל להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. סקירת CyberGhost שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS והיא מאפשרת לך להתחבר לשבעה מכשירים בו זמנית. עם זאת, שבע הוא הגבול לכמות שתוכל להתקין עליו. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ופיירפוקס. זה קל לשימוש, במיוחד מאז העדכון האחרון שלו.

בסיס הידע שלה הוא נהדר, ומציע עזרה עצמית רחבה. יש גם צ’אט חי מהיר וזמין 24/7. עם זאת, אם יש לך בעיה טכנית יותר, מוטב שתפנה אותה לעבר צוות הדוא”ל.

זה לא יקר, בתנאי שלא תעבור לתוכנית החודשית. יש תקופת ניסיון בחינם למשתמשי Android ו- iOS. בנוסף, לתוכנית החודשית יש ערבות להחזר כספי של 14 יום, ולתוכניות ארוכות יותר יש 45 יום.

HideMyAss

השירות האחרון שבחרנו הוא HideMyAss, והבחירה מתבססת אך ורק על היותו בחירה שנייה אם אתה זקוק לשרתים במדינה. 

יש לו אבטחה טובה שנקבעה כברירת מחדל להצפנה של 256 סיביות. גם מתג להרוג כלול. יש לה מדיניות ללא יומני, אבל היא מדאיגה מכיוון שהיא אכן שומרת על כמה יומנים. 

hidemyass-slider4

HMA אומר שזה לא רושם את כתובת ה- IP שלך, אבל זה קשור לנתונים אחרים, כגון חותמות זמן, כתובת ה- IP של השרת בו אתה משתמש ומידע אחר. הנתונים נשמרים במשך 30 יום ובעוד שהנתונים עצמם אינם מהווים בעיה, הם יכולים להיות קשורים אליך בגלל פרטי ההרשמה שלך. 

למרות של- HMA אין מספר עצום של שרתים – כרגע עם יותר מאלף – היא מכסה 190 מדינות, וזה הרבה יותר מכל ספק אחר. יש גם בפנום פן שתיים לתוכן קמבודי.

מהירויותיו מרשימות, אך אינן המהירות ביותר שיש. אין מגבלות רוחב פס וזה יכול להיכנס לכמה רשתות סטרימינג, כולל נטפליקס. קרא את סקירת HideMyAss שלנו לקבלת הבנה טובה יותר.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות HMA

HMA תומך ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה מאפשר עד חמש חיבורים בו זמנית, והממשק קל לשימוש.

יש בסיס ידע מועיל עם הרבה מידע ומדריכים לעזרה עצמית. צ’אט חי ודוא”ל נגישים 24/7. צ’אט חי יביא לך את המענה המהיר ביותר, אך הוא הטוב ביותר לשאלות בסיסיות. אם יש לך בעיה טכנית יותר, מסלול הדוא”ל הוא הטוב ביותר.

מחירו אינו נהדר ואין אפשרות לתכנית חודשית, כך שלא תהיה לך ברירה אלא להירשם לאחת ארוכה יותר. התוכנית הקצרה ביותר זמינה היא לשנה אחת, אך יש ערבות להחזר כספי של 30 יום לשלוות נפש. יש גם ניסיון חינם בן שבעה ימים, אבל תצטרך לעשות קצת חפירות כדי למצוא אותו.

צנזורה מקוונת בקמבודיה

חירות האינטרנט של קמבודיה הידרדרה תחת הנטיות הסמכותיות של האן סן, ראש הממשלה המכהן ביותר בעולם. אתרי אינטרנט נחסמים באופן קבוע, במיוחד אם הם מפרסמים מידע המאיים על פסיקת מפלגת העם הקמבודית. ניתן גם לחסום פורנוגרפיה ואתרים מפורשים אחרים.

אתרי חדשות רבים נחסמו, ובמיוחד העיתון הקמבודי. שירות החדשות חשף שערוריות שחיתות רבות ונושאי זכויות אדם במדינה, ומהדורת ההדפס שלו ומשרד פנום פן הושבתו בשנת 2017. עם זאת, הוא ממשיך לפרסם תוכן באופן מקוון מחוץ למדינה..

אתרי חדשות אחרים נחסמו ימים ספורים לפני הבחירות הכלליות 2018. בגלל זה, לא היה סיקור על האופוזיציה, מה שנתן לראש הממשלה האן סן ולמפלגת ה- CPP על העליונה. 

בשנת 2018 הונפקה “פראקסות” בין משרדיות על ידי הממשלה שהורתה לכל ספקי האינטרנט להתקין תוכנה ולהצטייד בכלי מעקב כך שניתן יהיה לעקוב אחר אתרים ומדיה חברתית. לאחר מכן הכלים של ספקיות האינטרנט יסננו וחוסמים כל דבר שנחשב בלתי חוקי, מפלה או איום לביטחון הלאומי.

אפליקציות מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות זמינות באופן חופשי. זה כולל YouTube ו- Facebook, המהווים מקור חדשות חשוב עבור רבים.

מעקב מקוון בקמבודיה

ממשלת קמבודיה לא רק מנטרת את הפעילות המקוונת הציבורית של האזרחים, אלא גם מפקחת על התקשורת הפרטית. הם יכולים לעשות זאת מכיוון שלחוק התקשורת לשנת 2015 יש הוראות המאפשרות זאת. 

לדוגמא, סעיף 6 מחייב את מפעילי התקשורת למסור מידע תקשורת פרטי כזה למשרד הדואר והתקשורת, ללא פיקוח שיפוטי..  

בנוסף, למרות שסעיף 97 הופך את חיתוך האזרחים הרגילים לעבירה פלילית, הוא מאפשר מעקב חשאי, באישור “רשויות לגיטימיות.” זה די מאשר את המעקב הבלתי מודע על התקשורת.

באותה השנה בה הוציאה הממשלה את הפרקטות הבין משרדיות לשנת 2018 – שאיפשרו מעקב מוגזם בגלל כלי המעקב באינטרנט הנדרשים – הורתה הממשלה כי כל תעבורת הרשת במדינה תעבור דרך מרכז ניהול הנתונים החדש (DMC) שנוצר לאחרונה. אנו לא יכולים למצוא עדכונים למידע זה.

הממשלה גם דורשת כי כרטיסי ה- SIM יירשמו לבעליהם, אך הקמבודים – כולל כמה גורמי ממשל – נקטו להשתמש ביישומים מוצפנים בגלל הסיכון למעקב תקשורת..

גם יוזמה לזיהוי הוכרזה בעבר על ידי הממשלה. עם זאת, לכל האזרחים יוקצה מספר תעודת זהות בן 10 ספרות, אך הוא ספג ביקורת בגלל חוסר האבטחה למידע אישי. הוא אמור היה להתחיל בשנת 2019, אך אין מידע חדש לגביו.

חופש הדיבור ברשת בקמבודיה

חופש הביטוי נקבע בתקני זכויות האדם של החוקה, אך יש מגבלות. ביקורת גלויה על ראש הממשלה עלולה לגרום לעונש, והתקנת תוכנת ניטור על ידי ספקיות האינטרנט הקלה על משמעת את מי שכן. 

החוק הפלילי נוחת אנשים רבים בצרות. אתה יכול להיעצר בגלל הפרת הסדר הציבורי או פגיעה בכבודם של יחידים ובעלי תפקידים ציבוריים. היא שולטת בהשמצה ועלבון ציבורי ותוקנה כך שתכלול עבירה חדשה של עדה. 

עם זאת, זה לא חוקי להשמיץ את המלך, להעליב או לאיים, ומי שכן יכול להתמודד עד חמש שנות מאסר וקנס של עד 10 מיליון ריאל (כ -2,460 דולר). החוק יחול על אנשים כמו גם כלי תקשורת, מה שמוביל לצנזורה עצמית.

אנשים נענשו על פי החוק. לדוגמה, בשנת 2018 נעצר מורה בבית הספר היסודי על כך שלכאורה העלה הערות פוגעות בפייסבוק על המלך. אזרח נוסף נעצר באותה השנה בגין שיתוף תמונה וטקסט באמצעות הפייסבוק שנחשבו כעלבון למלך.

שיחות על חוק חדשות מזויף חדשות עלו לעלות בשנת 2018, מה שמשמעותו הגבלות נוספות על חופש הביטוי. שום דבר לא נקבע באבן עדיין, אבל זה עדיין נחשב. 

עיתונאים מתמודדים לעתים קרובות עם אלימות ואיומים בקמבודיה. כלי תקשורת רבים הם בבעלות ממשלתית, אך הממשלה גם מאיימת את התקשורת הפרטית בתביעות והעמדה לדין.

פשע ברשת בקמבודיה

אף על פי שהיא אינה קרובה לרמת תאילנד (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בתאילנד), קמבודיה ראתה את חלקה ההוגן בפשעי רשת במהלך השנים האחרונות. הנתונים מראים שמספר הפיגועים עלה מאז 2017, עם 4,590,076 פיגועים שהתגלו בשנת 2018. 

בשום מקום אין ביטחון מפני פשעי רשת, אלא אם כן זה מחוץ לרשת, וזה מהווה איום משמעותי על יחידים ועסקים. למרבה המזל, VPN יכול להגן עליך מפני איומים כאלה, אך חכם להתקין גם אנטי-וירוס הגון.

מחשבות אחרונות

עם מעקב, צנזורה וענישה על דיבור “מעליב” המהווים בעיה בקמבודיה, ברור שעליך להשתמש ב- VPN כשאתה מחובר. זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות וישמור על עצמך אנונימי, ובמקביל ייתן לך תכונות שימושיות אחרות.

עבור קמבודיה, עליכם לוודא שאתם בוחרים VPN עם אבטחה ופרטיות טובים, כמו גם רשת שרתים הגונה שתוכלו לעקוף את כל הבלוקים. זכור, אם ברצונך לגשת לתוכן מוגבל בקמבודיה, תצטרך שרתים במדינה. 

ExpressVPN הוא המנצח שלנו עבור קמבודיה בגלל האבטחה והפרטיות המצוינות שלו, רשת שרתים גדולה ושרתי קמבודיה. יש כמה אפשרויות VPN שיש להן שרתים במדינה, אך רק ל- ExpressVPN יש את הדרוש כדי לשמור על בטיחותך לחלוטין. למה לא לתת לו צעד עם ההבטחה להחזר הכסף עבור 30 יום?

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בקמבודיה, שתף אותו איתנו בפרק התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map