ה- VPN הטוב ביותר לסרי לנקה בשנת 2020

סרי לנקה היא מדינה קטנה באי שנמצאת בקצה הדרומי של הודו. למרות שהושחתה על ידי הצונאמי בשנת 2004 ומלחמת אזרחים מרה בת 26 שנה – ועדיין סובלת מסכסוך דתי, סרי לנקה משולבת גם בהיסטוריה חיה ויופי טבעי. מקדשים מנקדים את האי וחופיו הם אינסופיים. 

עם זאת, בזמן שאתה עסוק בפרסום Selfies עם פילים אסייתיים, עליך להשתמש באחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות בסרי לנקה להגנה.

אם אתה ממהר, CyberGhost היא הבחירה הטובה ביותר לסרי לנקה, אך יש עוד המון אפשרויות, בהתאם להעדפותיך, אז המשך לקרוא כדי ללמוד עליהן. 

הבטיחות ברשת חשובה מתמיד בעולם הטכני ההולך וגובר, וסרי לנקה אינה יוצאת דופן. רשתות וירטואליות פרטיות הן חלק חשוב באבטחה מכיוון שהן מסתירות אותך מסכנות מקוונות, כמו מעקב, ועוזרות להגן עליך מפני פשעי רשת.. 

ממשלות ברחבי העולם עוקבות אחר אזרחיהן – פשוט תסתכל על סין – ועם תנופת ה- WiFi הציבורית, לעולם אינך יודע אילו סכנות אורבות בחיבורים מאובטחים היטב.. 

בנוסף, VPNs יכולים לעזור בהגבלות תוכן, כמו צנזורה וחסימה גיאוגרפית. לדוגמה, אם אתה בסרי לנקה ואתה מנסה לגשת לנטפליקס בארה”ב, לא תוכל, בזכות האיסור של נטפליקס. 

ספריית Netflix של כל מדינה שונה, כך שאם ברצונך לצפות בגרסת ארה”ב, תצטרך כתובת IP אמריקאית. באופן דומה, אם אתה רוצה את הגרסה של סרי לנקה, תצטרך כתובת IP של סרי לנקה.

ה- VPN הטוב ביותר לסרי לנקה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר לסרי לנקה

רשימת הביקורות שלנו על VPN מכילה ספקים רבים וטובים, אך עליכם לוודא כי זו שבחרתם טובה מספיק לסרי לנקה. 

בהתחשב בחסימות לאפליקציות מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות, עליך לבחור ספק VPN שיש לו רשת שרתים חזקה. עם זה, תוכל לעקוף בקלות כל חסימות עתידיות. עם זאת, אם ברצונך לגשת לתוכן של סרי לנקה, עליך לוודא של- VPN יש שרתים במדינה.

אבטחה טובה היא חובה, מכיוון שהיא תגן עליכם מפני סכנות מקוונות ותשמור עליכם מוסתרים מפני מעקב מקוון. מתג להרוג הוא גם רעיון חכם, מכיוון שהוא ינתק את הקשר שלך לחלוטין אם ה- VPN ייכשל, ישמור על הפרטים הרגישים שלך בטוחים.

פרטיות היא גורם נפרד מהביטחון. כדי להבטיח שהספק מתייחס לפרטיות ברצינות, וודא ש- VPN מציין שהוא לא שומר ביומני פעילות. ככה, השאנניגנים המקוונים שלך נשארים בסוד, לא משנה מה.

כדאי לבחור אחד שיש לו מהירות טובה. מהירויות מהירות חיוניות אם תרצו להזרים, אחרת הבילוי בערב שלכם יהיה מסך טעינה מקסים. רוחב הפס הבלתי מוגבל חשוב לא פחות, או ש- VPN יפסיק ברגע שתגיע לרף רוחב הפס, מה שמותיר אותך לא מוגן באמצע המופע המועדף עליך..

אם ברצונך לגשת לנטפליקס, תצטרך לבחור VPN שיכול לעבור את גלאי ה- VPN ברמה העולמית. לא רבים יכולים, אך אם אתה רוצה תיקון מהיר, בחר אחד מה- VPN הטוב ביותר שלנו לאחסון Netflix.

גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון כוללים עם אילו מכשירים הוא תואם וכמה קל להשתמש בהם. בנוסף, כדאי לקבל עזרה הגונה, אם תזדקק לה, ותצטרך גם לוודא שהיא תואמת את התקציב שלך..

ה- VPN הטוב ביותר לסרי לנקה: CyberGhost

בחרנו ב- CyberGhost לרשת ה- VPN הטובה ביותר לסרי לנקה. זה שירות נהדר שצומח במהירות והוא כולל תכונות רבות כדי להפוך את החוויה שלך לאחת הטובות ביותר. 

רשת השרתים של CyberGhost צמחה במהירות במהלך החודשים האחרונים, ויש כ 6,000 שרתים ב 90 מדינות, אם כי המספר המדויק משתנה לעיתים קרובות. ישנם 24 בסרי לנקה, כך שתוכלו לגשת לתכנים המוגבלים למדינה.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו אבטחה טובה, שנקבעה ל- AES 256-bit. אתה יכול להתאים זאת, עם זאת, ויש גם מתג להרוג מובנה. עם זאת, מתג ההריגה של CyberGhost שונה מרבים אחרים מכיוון שהוא מופעל לצמיתות. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג להפעיל אותו, אבל זה גם אומר שאין לך שליטה עליו. מדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן.

המהירויות שלו טובות, אם כי תגלו שהן מאטות עם שרתים מסוימים, בדרך כלל בגלל המרחק. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לשירותי סטרימינג, כולל נטפליקס. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, אם אתה זקוק להן. הממשק השתפר ולמרות שיכול להתרגל אליו, הוא קל לשימוש. 

אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה אותו במקום ברשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור רשימת מכשירים מרובים, אך שבעה הם גם הגבול להתקנות. 

ל- CyberGhost אחד מבסיסי הידע היסוד ביותר שראינו. זה יעזור לך בבעיות קלות, אבל אם אתה זקוק לעזרה נוספת, יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך צוות הדוא”ל טוב יותר לשאלות טכניות נוספות.

העלות החודשית אינה טובה, אך על ידי בחירת מנוי ארוך יותר המחיר יורד במידה ניכרת. משתמשי אנדרואיד ו- iOS יכולים לנצל ניסיון למשך שבעה ימים, אך יש גם ערבות להחזר הכסף שתחזור עליו. 

ExpressVPN

הבא הוא ExpressVPN, שהוא ספק נהדר במובנים רבים. יש לה רשת שרתים גדולה, עם יותר מ -3,000 ב 94 מדינות. בנוסף, ישנם גם בסרי לנקה. 

יש לו אבטחה מעולה ומתג להרוג, שמופעל כברירת מחדל. ExpressVPN מעריך גם את הפרטיות, ולכן קיימת מדיניות קפדנית ללא כניסה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, כך שזה, בנוסף העובדה שהוא מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, הופך אותו לבחירה נהדרת לסטרימינג. זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג, למעשה, מכיוון שהוא יכול להיכנס לכל רשת סטרימינג, כולל נטפליקס. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. זה קל לשימוש והוא בחירה נהדרת למתחילים. אתה פשוט מתקין אותו ולחץ על כפתור “התחבר” הגדול. זה מאפשר חמישה חיבורים בו זמנית.

תמיכת הלקוחות היא נהדרת, ובסיס ידע נוח זמין לעזרה עצמית. תמיכה בצ’אט חי ובדוא”ל זמינים 24/7, אך לנושאים טכניים נוספים, עדיף לעבור לנתיב הדוא”ל.

האחיזה האחת שלנו עם ExpressVPN היא מחירו. זה יקר. עם זאת, אתה מקבל המון המון כסף על הכסף שלך, אז כדאי להשקיע. בנוסף, אם תירשם לתכנית ארוכה יותר, היא תוריד את העלות ויש אחריות של 30 יום הכספי להחזר כספי למקרה שלא תאהב את זה.

NordVPN

הבחירה השלישית שלנו היא NordVPN. זה עוד שירות נהדר שיש לו את הגב. לא תהיה לך בעיה למצוא שרת מתאים לעקיפת בלוקים, מכיוון שיש יותר מ -5,000 זמינים ב- 60 מדינות. עם זאת, בסרילנקה אין כאלה, כך שלא תוכלו לגשת לתכנים המוגבלים למדינה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו אבטחה פנטסטית, ותוכלו להשתמש בשרתי הדו-הופ שלה, אם תרצו. בעיקרון הם מוסיפים יותר הגנה לחיבור. יש מתג להרוג מובנה והחברה לא שומרת יומני פעילות.

המהירויות שלה מהירות אך כמו CyberGhost, הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. ובכל זאת, הם בסדר עם רוב הפעילויות, וזה יכול להיכנס לכל שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס. גם אין מגבלות רוחב פס. סקירת NordVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ופיירפוקס. לקוחותיה קלים לשימוש, והיא מאפשרת לחבר עד שישה מכשירים בבת אחת. 

יש בסיס ידע מועיל זמין אם אתה נתקע. בנוסף, ישנו צ’אט חי ודוא”ל חי 24/7. שניהם יקבלו עזרה טובה, אך הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר.

המחיר החודשי של NordVPN אינו רע, אך הוא גם לא טוב. מוטב יהיה לך להירשם לתכנית ארוכה יותר. אנו יודעים שאולי לא תרצו לקפוץ ישר פנימה, אבל יש חלון החזר של 30 יום, למקרה שתגלו שזה לא בשבילכם.

VyprVPN

אנו יכולים גם להמליץ ​​על VyprVPN לסרי לנקה. רשת השרתים שלה אינה רחבה כמו הבחירות האחרות שלנו, אך עדיין יש יותר מ- 700 לבחירה, והם מכסים 64 מדינות. עם זאת, אין שרתי סרי לנקי לתוכן משם. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו אבטחה מעולה, שהיא ניתנת להתאמה אישית. בנוסף, VyprVPN מגיע עם פרוטוקול זיקית קנייני, שמוסיף הגנה רבה יותר למנהרת VPN. יש גם מתג להרוג ומדיניות ללא יומנים כלולה.

המהירויות שלה אינן גדולות, אך הן עדיין צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. אין מגבלות רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. עיין בביקורת VyprVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. האפליקציות לנייד שלה הן מהטובות ביותר שנתקלנו בהן, וזו הסיבה שהיא נמצאת ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד שלנו. זה קל לשימוש, ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר.

מערכת התמיכה של VyprVPN מתחילה בבסיס ידע לעזרה עצמית. ואז יש צ’אט חי הזמין 24/7. עם זאת, אתה מתחבר לבוט בהתחלה, המצביע אותך לחלקים רלוונטיים בבסיס הידע. יש כפתור להתחברות לאדם, אבל אתה מכניס תור וזמן ההמתנה משתנה. יש תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7.

ישנן שתי חבילות לבחירה. ה”סטנדרט “מגיע עם שלושה חיבורים. ה”פרמיה “מגיעה עם חמישה חיבורים ושימוש בפרוטוקול זיקית. אתה יכול לבחור מתוך מנוי חודשי או שנתי, אך זה שנתי מסתדר טוב יותר בסופו של דבר. גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לסרי לנקה: Windscribe

הבחירה האחרונה שלנו היא Windscribe. זה ספק נהדר שמציע תוכנית בחינם ותכנית “מקצוען” בתשלום. התוכנית החינמית נדיבה ומרוויחה ב- Windscribe מקום בהשוואה הטובה ביותר שלנו ל- VPN, אך אינך מקבל את כל התכונות של התוכנית בתשלום, שנדגיש כשאנחנו הולכים יחד..

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

ישנם יותר מ 600 שרתים ב 60 מדינות, וזה מספיק בשביל לעקוף בלוקים. עם זאת, אתה מקבל גישה לרשימת המדינה המלאה רק אם אתה חבר “מקצוען”. בכל מקרה אין שרתים בסרי לנקה, אז אינך צריך לדאוג לגישה למיקום זה. 

אתה יכול לעקוף את זה על ידי הוספת מיקומים תמורת $ 1 לכל חודש. בנוסף, מכיוון שרק חברים “מקצוענים” מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל, פעולה זו תרוויח לך עוד 10GB של נתונים בחודש. משתמשים בחינם מקבלים 2GB כסטנדרט, אך אתה יכול לקבל 10GB פשוט על ידי הזנת הדוא”ל שלך. 

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות, ואם אתה רוצה להזרים, חברי “מקצוענים” מקבלים גישה לשרתי Windflix שלה. הם בנויים עבור נטפליקס, כך שלא תהיה לך שום בעיה להיכנס והם זמינים בארה”ב, בריטניה, קנדה ויפן.. 

האבטחה שלו טובה וניתנת להתאמה אישית. יש מתג להרוג, למרות שזה מוזר לכינוי “חומת אש”. ל- Windscribe יש תכונות פרטיות, אך היא קובעת שהיא שומרת על כמה יומנים, כגון שימוש ברוחב הפס וחותמות זמן של פעילות. ובכל זאת, לא ניתן לאתר אותו. קרא את סקירת Windscribe שלנו למידע נוסף בנושא.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

ישנם לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, וכן הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. לממשק שלו יש חוויה ללא סלסולים בכדי להקל על העדכניות, למרות שטכנאים מסוגלים להתעסק אם הם רוצים. 

ישנם כמה כלים מועילים לעזרה עצמית. בנוסף, ישנו צ’אט חי ודוא”ל חי 24/7. הצ’ט החי מאויש על ידי נציג הבינה המלאכותית שלו, גארי. הוא די טוב, להיות הוגן, אבל כדי לדבר עם בן אדם אמיתי, תצטרך להגיש כרטיס.

אם אתה בוחר את התוכנית החודשית, זה די יקר. תוכניות ארוכות יותר מסתדרות טוב יותר, אך אין מדיניות החזר כספי. עם זאת, אם תשלח דוא”ל לחברה תוך שלושה ימים מרגע הרכישה, היא תחזיר לך אותה. עם זאת, אתה יכול להתחיל עם התוכנית החינמית כניסוי.

צנזורה מקוונת בסרי לנקה

למרות שחדירת האינטרנט של סרי לנקה המשיכה להתגבר, חופש האינטרנט ירד מעט. הגבלות לקישוריות ולפלטפורמות המדיה החברתית התרחשו במהלך אלימות ואי שקט, כלומר בשנת 2018 כאשר על פי החשד נרצח בודהיסט סינהלי על ידי קבוצה של גברים מוסלמים בעיר קאנדי.. 

לאחר המקרה הטילה הממשלה מצב חירום, ורשתות חברתיות ושירותי העברת הודעות – כולל פייסבוק, WhatsApp, Instagram ו- Viber – נחסמו ברחבי הארץ למשך כשבוע. האשמות על הפלטפורמות לא הצליחו לעצור את התפשטות דיבור השנאה והחדשות המזויפות, אשר בתורן הובילו מהומות. 

החסימה הוטלה על מנת לרסן את התסיסה, אך אנשים התקשו ליצור קשר עם בני משפחה וחברים, וגם עסקים נאבקו. 

למרות שהאיסור בוטל, הוא הוחזר מספר פעמים מאז. לאחר שיותר מ -300 בני אדם נהרגו בהפצצות ביום ראשון של חג הפסחא של כנסיות ומלונות בשנת 2019, הממשלה ציינה את האיום של מידע מוטעה ודיבור שנאה לאחר מכן, וחסמה את המדיה החברתית. האיסור נמשך יותר משבוע והוסר ב -30 באפריל.

איסור נוסף הוטל בחודש מאי לאחר שמתחים דתיים שנבנו מסדרת הפיגועים שהתנדנדו את המדינה. על פי החשד, הושפעו עסקים ומסגדים בבעלות מוסלמית, ופייסבוק, WhatsApp, Snapchat, Viber ו- YouTube נחסמו כולם. 

אין גוף עצמאי המסדיר את התוכן, אך המדינה ראתה חסימות לתכנים ואתרים מסוימים, כגון פורנוגרפיה ואתרי חדשות. מלבד זאת, התוכן ניתן לצפייה בחינם.

מעקב מקוון בסרי לנקה

למרות שתוכנית הפעולה הלאומית להגנה וקידום זכויות אדם 2017-2021 מכירה בזכות לפרטיות, יוזמות אחרות עוררו חששות. 

תעודת זהות אלקטרונית אלקטרונית חדשה, הנקראת e-NIC, הוצגה בשנת 2016, מה שמגלה את חששות הפרטיות. זוהי דרישה חוקית ומחזיקה במידע, כגון נתונים ביומטריים של אדם, טביעת אצבע ותצלום, בין היתר. 

ה- N-NIC נחוץ כדי לגשת לשירותים מסוימים במדינה, כולל שימוש בנקודות חמות WiFi ציבוריות, אך פירוש הדבר שניתן לעקוב אחר פעילות המשתמשים.. 

בנוסף, בשנת 2018, הנשיא מיתריפלה סיריסנה נפגש עם נציגי פייסבוק כדי לדון בנאום השנאה ובחדשות מזויפות על הרציף. הנציגים הסכימו כי פייסבוק אינה סובלת דיבור כזה בפלטפורמה שלה וכי היא מחויבת להסירו. 

הממשלה מאפשרת כיום גישה לפייסבוק אך היא עובדת עם הפלטפורמה למניעת דיבור שנאה ומידע שגוי. המשמעות היא שיטות פיקוח ומעקב יושמו בכדי להבטיח את ביטחון הציבור. 

חוק התקשורת מספר 27 משנת 1996 אוסר פיקוח בלתי מורשה על תקשורת אישית, אך ניתן לסקר אותם אם הם מונחים על ידי גורם רשמי או אם זה קשור לחקירה. חברות טלקומוניקציה נדרשות להיענות גם לבקשות ממשלתיות, אך גורמים רשמיים אינם נדרשים להודיע ​​על היעד. 

על פי החשד, סוכנויות ממשלתיות מחזיקות בטכנולוגיות מעקב. מסמכים שהודלפו בשנת 2015 הראו כי כמה סוכנויות פנו לחברת רוגלות האיטלקית Hacking Team. 

המסמכים חשפו את תוכניות משרד ההגנה של סרי לנקה לפתח מערכת מעקב אלקטרונית, אם כי אין הוכחה לרכישות. 

לבסוף, חברות סיניות ZTE ו- Huawei סייעו בפיתוח תשתיות ה- ICT של סרי לנקה, ולכן יש חששות שאולי חברות אלה הוסיפו גם טכנולוגית מעקב.

חופש הדיבור ברשת בסרי לנקה

החוקה של סרי לנקה מבטיחה חופש ביטוי, אך נושאים מסוימים נותרים רגישים, למשל מלחמת האזרחים. פעילי זכויות אדם הוטרדו בגלל עבודתם בנושא, וזה הרתיע את האזרחים מלדון בנושאים מסוג זה.

הסביבה התקשורתית במדינה מדאיגה, כאשר מספר גדול של סוכנויות חדשות בסרי לנקה הן בבעלות המדינה ועיתונאים רבים עומדים בפני איומים, וחלקם אף נהרגו. 

כמה עיתונאים ביקורתיים נעצרים ונכלאים תחת חקיקה, כמו חוק מניעת טרור (PTA). עם זאת, חלק גדול ממנו היה תחת ממשלתו של הנשיא לשעבר מהינדא רג’אפסקה.

דוגמא אחת לכך היא עם העיתונאית J.S. טיסיינגאם, שהואשם בשנת 2009 בשנאה גזעית וגיוס כספים לטרור והתמודד עם עונש מאסר של 20 שנה. בהמשך חונק אותו בשנת 2010 על ידי הנשיא רג’אקסה. 

תחת ממשלתו החדשה של הנשיא סיריסנה, היו מעט מעצרים ותביעות, והממשלה עובדת על החלפת ה- PTA, אך ישנם חששות כי הצעת החוק החדשה רחבה מדי.

מחשבות אחרונות

כעת עליך לדעת את כל הסיבות לכך שאתה צריך להשתמש ב- VPN בסרי לנקה. לעולם אינך יודע מתי הממשלה תטיל חסימת מדיה חברתית נוספת, ו- VPN יסייע לך לעקוף חסימות כאלה אם תצטרך. 

עליכם לבחור אחת שיש לה רשת שרתים טובה, אך עליכם לבחור גם אחת שיש לה אבטחה רבה כדי להסתיר אתכם מפני מעקב ולהגן עליכם מפני סכנות מקוונות. CyberGhost לקחה את הכתר VPN של סרי לנקה בגלל רשת השרתים האדירה שלה ואבטחה רבה. בנוסף, עם הערבות להחזר הכסף שלה, אין מה להפסיד. 

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בסרי לנקה, ספר לנו על כך בקטע התגובות. בארכיון ה- VPN שלנו יש מאמרים מעניינים יותר, אם תרצה להעיף מבט. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map