ה- VPN הטוב ביותר לוונצואלה בשנת 2020: עקיפת מדורו

ונצואלה היא מדינה עתירת נפט בחופה הצפוני של דרום אמריקה. זה מלא מראות ציוריים, מהרים ועד מפלים. עם זאת, משבר חריף לזכויות אדם נמשך במדינה. בנוסף, כאשר הנשיא ניקולאס מדורו נצמד לשלטון, עליכם לוודא שאתם נשארים בטוחים ברשת עם אחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בוונצואלה..

אם אתה זקוק לתשובה מהירה, ExpressVPN הוא הבחירה הטובה ביותר עבור ונצואלה. המשך לקרוא כדי לגלות לא רק מדוע עליך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית, אלא גם באילו תכונות החשובות ביותר למדינה.

VPN הוא כלי נהדר המציע מגוון של תכונות מועילות. לא משנה איפה אתה נמצא בעולם, אבטחה מקוונת דרושה עכשיו יותר מתמיד. על ידי שימוש ב- VPN, תעזור לעצמך להישאר מוגן מפני סכנות מקוונות, כמו פשע ברשת ומעקב. 

VPNs מציעים יותר מסתם אבטחה. הם עוזרים מאוד בכל הקשור למגבלות תוכן, כמו צנזורה וחסימה גיאוגרפית. חסימה גיאוגרפית מתרחשת לרוב בגלל הסכמי רישוי, ולכן חברות מוגבלות באשר הן יכולות לשדר באזורים שונים בעולם. 

לדוגמה, בספרייה של נטפליקס ונצואלה יהיה תוכן שונה מספריית ארה”ב. אם אתה רוצה לגשת לנטפליקס בארה”ב כשאתה בוונצואלה, תצטרך כתובת IP אמריקאית, ו- VPN יכול לעזור לך להשיג כתובת.

צנזורה היא משהו אחר לחלוטין. ממשלות ברחבי העולם שולטות במה שהאזרחים שלהם יכולים ולא יכולים לראות באינטרנט. האינטרנט של סין הוא אחד המוגבלים בעולם. חומת האש הגדולה שלה מוודאת שניתן יהיה לראות רק תוכן מאושר, ואזרחים צריכים להשתמש בגרסאות סיניות של מדיה חברתית, כמו WeChat.

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול די לעבור על כל חסימות שאתה נתקל בהן ולהישאר בטוח תוך כדי כך.

ה- VPN הטוב ביותר לוונצואלה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור ונצואלה 

יש הרבה תכונות המרכיבות VPN, וחלקן יהיו חשובות יותר עבור ונצואלה. למרות שאתה יכול פשוט לבחור אחת מהרבות בביקורות ה- VPN שלנו, ראשית עליך לוודא שיש לו את התכונות הבאות.

ונצואלה סובלת ממעט צנזורה שמכוונת לסוגים רבים של תכנים. ניתן לחסום מעת לעת אפליקציות מדיה חברתית ואפליקציות העברת הודעות. 

מסיבה זו, כדאי לוודא של- VPN שאתה בוחר יש רשת שרתים הגונה. ככל שיותר שרתים זמינים בכמה שיותר מדינות, כך הסיכוי שלך הוא לעקוף את הבלוקים.

אם אתה רוצה לגשת לתוכן שמוגבל לוונצואלה, תצטרך לוודא שיש לו שרתים במדינה כדי שתוכל לקבל כתובת IP בוונצואלה..

עם מעקב ועונש אפשרי על פוסטים קריטיים, כדאי לבחור VPN שיש לו אבטחה טובה כך שתוכלו להיות מוגנים, לא משנה מה תעשו לאינטרנט. הפרטים שלך צריכים להישאר אנונימיים כדי שלא תוכל לאתר אותך. חשוב לעבור גם עם מתג להרוג, מכיוון שזה ינתק אותך לחלוטין אם ה- VPN לא מצליח.

על הספק לכבד גם את פרטיותך, וכדי לוודא שהיא עושה זאת, בדוק כי קיימת מדיניות ללא יומני קפדנית. אם החברה אומרת שהיא לא שומרת יומני, פירוש הדבר שלא יהיה רשומה של הפעילויות המקוונות שלך.

מהירויות טובות מועילות גם כן. ככל ש- VPN מהיר יותר, כך התוכן יטען מהר יותר. רוחב פס בלתי מוגבל יתרון גם הוא, מכיוון שאחרת תגיע במהירות למגבלה וה- VPN יפסיק לעבוד, כלומר לא תהיה מוגן עוד.

אם הזרמה מופיעה ברשימת המטלות שלך, וודא ש- VPN יכול להיכנס לפלטפורמה שבחרת. אם זה Netflix שאתה רוצה, רק מספר קטן של VPN יכול לעבור את מערכת הגלישה של VPN של Netflix. אל תפחד, כיוון שאספנו את המסוגלים הטובים ביותר ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של נטפליקס.

יתכן שתרצה לשקול לאילו מכשירים ה- VPN תואם, לכמה חיבורים הוא מאפשר וידידותיות למשתמש שלו. תמיכת לקוחות הגונה היא תמיד טובה, והמחיר עשוי להשפיע על החלטתך הסופית.

ה- VPN הטוב ביותר לוונצואלה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא הכלב המוביל ברבים ממאמרי ה- VPN שלנו, בעיקר בגלל היותו ה- VPN הטוב ביותר בסך הכל. עבור ונצואלה יש לו את כל התכונות הדרושות להם, והם מיושמים היטב. 

יש לה רשת שרתים גדולה עם יותר מ -3,000 זמינים ב 94 מדינות. זה כולל גם בוונצואלה. בין אם אתה צריך לעקוף בלוקים במדינה או לקבל גישה לתוכן ונצואלי, ExpressVPN כיסה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אתה מוגן על ידי הגדרת אבטחה מעולה בהצפנת AES 256 סיביות ישר מהקופסה. אתה יכול להגדיל את זה אם אתה רוצה, גם כן. מתג להרוג כלול ומופעל כברירת מחדל, אך אתה יכול לשלוט אם ברצונך להפעיל אותו או לא. ExpressVPN מעריך פרטיות, וקיימת מדיניות אי-יומני איתנה.

טעינת תוכן תהיה בריזה, מכיוון שזה ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. יש גם רוחב פס בלתי מוגבל וזה יכול להיכנס לכל שירותי הסטרימינג, וזו הסיבה ש- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. זהו אחד ה- VPN הקלים ביותר לשימוש, ולכן זו בחירה נהדרת עבור חדשים למתחילים. Tinkerers יכולים לשחק עם ההגדרות, עם זאת.

בסיס ידע מועיל עומד לרשותך אם אתה זקוק לעזרה. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. שתיהן זמינות 24/7, אך צוות הדוא”ל עדיף לענות על שאלות מורכבות יותר.

ExpressVPN לא זול, אבל זה שווה את הכסף. אתה יכול להפוך את העלות הכוללת לזולה יותר על ידי בחירה בתוכנית ארוכה יותר. אתה מקבל שירות מעולה ובמקרה שאתה חושש לצלול פנימה יש אחריות של 30 יום הכסף להחזר כספי.

NordVPN

NordVPN היא הבחירה הבאה שלנו. זהו שירות נהדר ולא רחוק מאיכות הבחירה המובילה שלנו, כפי שתוכל לקרוא בהשוואה ExpressVPN לעומת NordVPN. 

ספירת השרתים של NordVPN גבוהה. ישנם יותר מ -5,000 בכ -60 מדינות, כך שלא תהיה לך בעיה לעבור על רחובות. עם זאת, אין ונצואלה אין שרתים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

זה מגיע עם כמה מהאבטחה הטובה ביותר סביב, מוגדרת בהצפנה AES 256 סיביות. בנוסף, אתה יכול להשתמש בשרתי ה- Double-Hop האופציונליים שלהם, המוסיפים הגנה רבה יותר לחיבור שלך. כלול מתג להרוג ומדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת, כך שאינך צריך לדאוג לפרטיות.

המהירויות שלה טובות, אך הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. אין מגבלות רוחב פס והיא יכולה לגשת לכל פלטפורמות הזרימה, כולל נטפליקס. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS. תוספי דפדפן Firefox ו- Chrome זמינים גם. אתה יכול לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית, וכל הלקוחות קל להתקנה ולהשתמש בהם.

אם אתה זקוק לעזרה, קיים בסיס ידע ידני זמין. יש גם צ’אט חי ודוא”ל 24/7. כל מסלול מועיל, אך הצ’אט החי יקבל מענה מהיר יותר. 

NordVPN מספק תמורה טובה לכספכם, אם כי עדיף להימנע מהתוכנית החודשית. הרשמה למשך זמן רב תחסוך לך כסף בטווח הרחוק. תקופת החזר של 30 יום קיימת, עם זאת, למקרה שתשנה את דעתך.

CyberGhost

CyberGhost הוא בחירה טובה נוספת עבור ונצואלה. יש לה רשת שרת ענקית, אך ספירת השרת והמדינה משתנה לעיתים קרובות. בזמן הכתיבה היו 5,700 שרתים ב -90 מדינות. ישנם גם 24 בוונצואלה, כלומר אתה יכול לגשת לתוכן ונצואלי. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו אבטחה נהדרת המוגדרת להצפנה של 256 סיביות, ויש מתג להרוג שהופעל לצמיתות. הפעלת מתג ההריגה במשרה מלאה אינה דבר רע, במיוחד אם אתה עשוי לשכוח להפעיל אותו. עם זאת, אין גם בקרות. מדיניות פרטיות קפדנית קיימת גם כן.

מהירויות CyberGhost הן מהירות, אך בדומה ל- NordVPN, יכולות להיות איטיות לאורך מרחקים ארוכים. רוחב פס בלתי מוגבל כלול, והוא יכול להיכנס גם לרוב שירותי הסטרימינג. עיין בסקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, קיימות הרחבות דפדפן Chrome ו- Firefox. הממשק קל לשימוש, אם כי יתכן והתרגל קצת.

אתה יכול לחבר בו זמנית עד שבעה מכשירים, מה שהופך אותו לאזכור מכובד ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה בין מכשירים מרובים. עם זאת, בניגוד לרבים מ- VPN אחרים, המאפשרים להתקין אותו במספר בלתי מוגבל של מכשירים, CyberGhost מגביל זאת גם לשבעה.

יש לו אחד מבסיסי הידע הטובים ביותר שראינו. בנוסף, יש צ’אט חי זמין 24/7 ותמיכה בדוא”ל. זה האחרון הוא הטוב ביותר עבור שאילתות טכניות יותר, עם זאת.

בתנאי שלא תשתתף בתכנית החודשית, CyberGhost בסך הכל די יקר. יש ניסיון חינם בן שבעה ימים זמין עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS. קיימת גם ערבות להחזר כספי, המעניקה 14 יום לתוכנית החודשית ו 45 יום לאחריות ארוכות יותר.

VyprVPN

VyprVPN הכין את הרשימה, אם כי זה לא בגלל רשת השרתים שלה. ישנם פחות מאלף שרתים ב 64 מדינות, ואף אחד מהם לא נמצא בוונצואלה. עם זאת, זה עדיין אמור להספיק בכדי לעקוף את כל הבלוקים.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

האבטחה המצוינת שלה זיכתה אותה במקום הרביעי ברשימה זו. האנשים היודעים יכולים להתמודד עם ההגדרות, אך גם למתחילים ישמחו מהפשטות שלה. VyprVPN מגיע גם עם פרוטוקול הזיקית הקנייני שלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור שלך. מתג להרוג כלול, כמו גם מדיניות ללא יומנים.

המהירויות בסדר ונאות ברוב הפעילויות. אין כובעי רוחב פס וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. קרא את סקירת VyprVPN שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

VyprVPN עובד על חלונות, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, זהו אחד ממבחר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאנדרואיד בגלל האפליקציות הניידות המצוינות שלה. הממשק קל לשימוש, ותוכלו לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחרו.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול לגשת לבסיס הידע שלה. צ’אט חי זמין גם הוא 24/7, אך תחילה תחובר לבוט. זה יענה על השאלות שלך על ידי הפנייתך לאזור הרלוונטי בבסיס הידע, אך אתה יכול להתחבר לאדם אמיתי בלחיצת כפתור. תמיכה בדוא”ל זמינה גם היא 24/7.

המחיר שתשלם יהיה תלוי בחבילה שתבחר. התוכנית ה”סטנדרטית “תקנה לך שלושה חיבורים, והתוכנית ה”פרמיה” תקנה לך חמישה חיבורים, כמו גם את השימוש בפרוטוקול הזיקית שלה. לאחר מכן תוכל לבחור את התוכנית החודשית או השנתית, אך התוכנית השנתית מסתדרת בסופו של דבר בזול יותר. גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

HideMyAss

הבחירה האחרונה שלנו היא HideMyAss, והסיבה העיקרית שהיא ביצעה את הקיצוץ היא מכיוון שיש לה שרתים בוונצואלה, כלומר אתה יכול לגשת לתוכן משם. באשר לרשת השרתים הכוללת שלה, ישנם יותר מאלף המכסים 190 מדינות עצומות, לכן אתה אמור להיות בסדר לעקוף את כל המגבלות.. 

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

קודם

הבא

האבטחה שלו טובה וקבועה בהצפנה של 256 סיביות. גם מתג להרוג כלול. למרות של- HMA יש מדיניות ללא יומני, אם אתה קורא אותה, עם זאת, תבחין שהיא אכן כן. זה מבהיר שכתובת ה- IP שלך לא נרשמת, אך היא רושמת נתונים אחרים, כגון חותמות זמן החיבור שלך, כתובת ה- IP של השרת בו אתה משתמש וכמות הנתונים המועברת.

מידע זה לבדו אם הוא בסדר, והוא לא יכול להיות קשור אליך. עם זאת, אם תירשם עם האישורים האמיתיים שלך, זה יכול להיות מצורף לזה. המידע נשמר בתיק למשך 30 יום, ואם יתבקש על ידי הרשויות, HMA רשאית לרשום מידע מפורט יותר.

המהירויות שלה מרשימות, אך הן עדיין לא המהירות בסביבה. רוחב פס בלתי מוגבל כלול והוא יכול להיכנס לכמה שירותי סטרימינג. סקירת HideMyAss שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות HMA

ניתן להשתמש ב- HideMyAss ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש לו ממשק נהדר וקל לשימוש ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בו-זמנית.

בסיס מידע ומדריכים זמינים אם אתה זקוק לעזרה. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל בשעה 24/7. צ’אט חי מהיר, אך הדבר הטוב ביותר לשאלות בסיסיות, בעוד שתמיכת הדוא”ל יכולה לענות טוב יותר על שאילתות טכניות יותר, אם כי לוקח קצת יותר זמן לענות..

ל- HMA אין תוכנית חודשית. הקצר ביותר שניתן לבחור בו הוא שנה. הנחות מיושמות בעת ההרשמה והופכות אותה לעסקה טובה יותר, אך כשמדובר בחידוש, אין הצעות. ניתן לקבל משפט בן שבעה ימים, אך תצטרך לחפש את עצמך כדי למצוא אותו. יש גם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, לשקט נפשי נוסף.

צנזורה מקוונת בוונצואלה

חופש האינטרנט בוונצואלה הולך ויורד. ממשלתה מצנזרת את האינטרנט מזה שנים, וגם קישוריות האינטרנט עצמה פחתה. אתרים רבים חסומים, כולל כלי תקשורת, אתרי הימורים, בלוגים, פורנוגרפיה ואתרים הקשורים להחלפת כספים זרים. עם זאת, חלק מהבלוקים זמניים בלבד.

על פי חוק נגד שנאה לשנת 2017, ניתן לחסום אתרים אם הרשויות רואות שהם מקדמים שנאה או חוסר סובלנות. בנוסף, יש להסיר תוכן המכיל דיבור שנאה באתרי מתווכים תוך שש שעות מרגע פרסוםו, או שניתן להטיל קנס. 

ניתן להטיל אחריות באתרי מתווך לתכנים המפורסמים תחת חוק האחריות החברתית ברדיו, טלוויזיה ומדיה אלקטרונית, וניתן לקבל עונשים חמורים בגין הפרות..

מספר פלטפורמות מדיה חברתית וכלי תקשורת נחסמו גם הם באופן רגיל ואסטרטגי. פייסבוק, טוויטר, פריסקופ ויוטיוב כולם לא היו נגישים במשך תקופות זמן קצרות, ובתחילת 2019 הושפעו אפילו יותר שירותים, כפי שהם לעתים קרובות במהלך אירועים פוליטיים רגישים..

כדי לעקוף את הגושים, אנשים רבים השתמשו בכלי עקיפה. היו דיווחים כי רשת Tor נחסמה בשנת 2018, אך נראה כי VPNs עדיין חוקיים במדינה.

מעקב מקוון בוונצואלה

הממשלה הגדילה את פעילות המעקב מאז שחררה את “Plan de la Patria” לשנת 2013 לשנת 2019, שהיא בעצם תוכנית להתפתחות כלכלית וחברתית. היא מדגישה את חיזוק ההגנה הלאומית כמו גם סדרי עדיפויות אחרים. 

דאגה בינלאומית התעוררה בקרב מומחים ופעילים בנוגע לתוכניות הממשלה להשקיע במודיעין, שבשלב מסוים הקצה לו כמעט 14 מיליארד בוליברים ונצואלים (כמיליון וחצי מיליון דולר).

בנוסף, יוזמות לאיסוף מידע אישי מאזרחים עוררו דאגה רבה יותר, במיוחד מכיוון שאין כל ערובה לפרטיות הנתונים ואופן הטיפול בהם.. 

Carnet de la Patria, שהוא בעצם תעודת זהות חובה, הוצג בשנת 2016. הוא כולל קוד QR מותאם אישית המחזיק מידע אישי, המאפשר לממשלה לדעת מה מצב האוכלוסייה.. 

אזרחים משתמשים בכרטיס כדי לגשת להטבות מסוימות, בין היתר. מי שרוצה לקנות טלפון סלולרי, כרטיס סים או גישה לפס רחב חייב להירשם עם מספר הזיהוי האישי שלו, כמו גם מידע אחר. אפליקציות סלולריות המשויכות לכרטיס מאפשרות לממשלה לעקוב אחר הנתונים האישיים והמיקומים של האזרחים.

חקיקה בנושא הגנה על מידע אישי אינה קיימת, וישנם חששות כיצד הממשלה יכולה לעשות שימוש לרעה בנתונים אישיים שנאספו בשיטות לעיל. 

בנוסף, פסק דין חדש שמטרתו להשיג ולשמר נתונים אישיים משירותי טלקומוניקציה הגיע בשנת 2017. הנתונים כוללים כתובות IP, זמני חיבור, מיקום גיאוגרפי ומידע תקשורת אחר..

חופש הדיבור ברשת בוונצואלה

החוקה בוונצואלה מבטיחה חופש ביטוי, אך חוקים ותקנות שהתקבלו על ידי הממשלה מגבילים אותו בפועל. 

החוק החוקתי נגד שנאה, לדו קיום וסובלנות שלווים מנוסח במעורפל ומטיל עונשים כבדים של עד 20 שנות מאסר בגין הסתה לשנאה או אלימות ברשת.

השמצה נגד פקידי ציבור ופרסום של מידע כוזב עלולים לגרום לעונש מאסר על פי חוק העונשין. משתמשי מדיה חברתית, עיתונאים ופעילים עמדו בפני תביעה בגין פעילותם המקוונת. עיתונאים מסתכנים גם במעצר ואלימות פיזית בקשר לעבודתם, במיוחד אם זה קריטי לממשלה. 

שלושה בני נוער נעצרו בשנת 2018, הואשמו בהסתה לשנאה באמצעות קבוצות צ’ט ומדיה חברתית, וכן בארגון הפגנות נגד הממשלה. הם נכלאו עד 20 שנות מאסר, למרות ששוחררו חודשים לאחר מכן.

גם בתחילת 2018, הוגשה נגדם תביעה נגד השמצה נגד שלושה עורכים ועיתונאית בגלל שני מאמרים שפורסמו וחשפו אי סדרים בייבוא ​​מזון ממדינה ובמשא ומתן שלה עם הנשיא מדורו. רביעיית החקירה התמודדה עם קנס בסך 59,000 $ ועד שש שנות מאסר, מה שהוביל אותם לברוח מהארץ.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין מדוע עליכם להשתמש ב- VPN בוונצואלה ואילו תכונות עליו צריך. המדינה סובלת מצנזורה מגוונת, גם אם חלקה זמנית. בנוסף, המעקב הממשלתי גובר ויש עונשים קשים על הערות ביקורתיות. 

עליכם לבחור אחת שיש לה רשת שרת גדולה שתעניק לכם את הסיכוי הטוב ביותר לעקוף חסימות כלשהן. אם ברצונך לגשת לתכנים המוגבלים בוונצואלה, תצטרך גם שרתים במדינה. אבטחה טובה חשובה גם כדי לשמור על הגנתך.

עם זאת בחשבון, ExpressVPN הוא הדבר הטוב ביותר שלך בכל מה שקשור לוונצואלה. יש לה רשת שרתים גדולה עם כמה בוונצואלה. בנוסף, זה ישמור עליכם, מכיוון שזה ה- VPN הכי מאובטח שיש. למה לא לנסות? עם אחריות ההחזר הכספי שלך ל -30 יום, אין לך מה להפסיד.

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בוונצואלה, ספר לנו על כך בקטע התגובות. נשמח לקרוא על זה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me