ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס בשנת 2020: אבטחה נוחה לשימוש

בחירת ספק ה- VPN הנכון יכולה להיראות כמשימה בלתי אפשרית, בהתחשב בכל האפשרויות הקיימות שם. אם אתם מחפשים VPN, באופן כללי, הרשימה שלנו עם שירותי ה- VPN הטובים ביותר היא המקום המושלם להתחיל בחיפוש שלכם. עם זאת, אם מה שאתה מחפש הוא ה- VPN הטוב ביותר עבור Firefox, ספציפית, הגעת למקום הנכון.


אם אתה זקוק לפירוט מלא של כל מה ש- VPN עושה, עליך לעבור למאמר שלנו המסביר מה זה VPN. בקצרה, VPN לוקח את כל התעבורה באינטרנט שלך, מצפין אותה ומנתב אותה דרך שרת נפרד כדי להסתיר את זהותך, מיקום ופעילותך.

עם צנזורה באינטרנט במגמת עלייה בכל רחבי העולם, התקנת VPN הפכה לחלק מכריע בהגנה על עצמכם ברשת. סיבות נוספות להתקנת VPN במחשב שלך כוללות סיבוב והגנה על עצמך מפני הסכנות של רשתות WiFi ציבוריות. 

כמו כן, ככל שנטרליות הרשת הופכת פחות וודאית, VPN הוא למעשה הדרך היחידה להבטיח שהספק שלך לא יגרום לחיבור שלך בהתבסס על מה שאתה עושה באינטרנט..

כמו שראינו עם ה- VPN הטוב ביותר עבור רשימת כרום של גוגל, גישה פרטית לאינטרנט היא המנצחת ברורה של Firefox, בשל תוסף הדפדפן המצוין שלה מלא בהגדרות לצבוט..

ה- VPN הטוב ביותר עבור Firefox 2020

מה עושה VPN הכי טוב עבור Firefox?

במאמר זה אנו שופטים את שירותי ה- VPN השונים באותה קבוצה של קריטריונים בהם אנו משתמשים לבדיקות VPN מסורתיות. מעבר לכך, נסקור מקרוב את הרחבות הדפדפן שלהם, ובמיוחד נראה אילו מאפשרים לך לעשות את המקסימום בלי לפתוח או אפילו להתקין את יישומי שולחן העבודה שלהם..

ExpressVPN-אנא כניסה

מחוץ לתוספי הדפדפן, הדבר החשוב ביותר עבור VPN ברשימה זו הוא שהוא לא מחזיק יומנים מכל סוג שהוא. רישום נרחב יכול להחמיר במהירות את ה- VPN מאשר חסר תועלת, מכיוון שהוא מייצר תחושת ביטחון שגויה. המהירות חשובה גם באופן קריטי, מכיוון שאיש אינו מעוניין להתחבר ל- VPN שלהם רק כדי לגלות שהם צריכים להמתין גילאים עד שהסרטון יאגר..

מספר גדול של שרתים הוא גם בונוס גדול, במיוחד אם הם מפוזרים בין יבשות ומדינות רבות ושונות. עבור אנשים רבים, VPN הוא דרך לעקוף אמצעים לחסימה גיאוגרפית, כמו אלו של נטפליקס או ה- BBC, כך שמבחר גדול של מדינות לבחירה הופך את זה להרבה יותר קל.

רשימת שרת ExpressVPN

ההצפנה היא כמובן קריטית, מכיוון ש- VPN שאינו מגן כראוי על הנתונים שלך אינו שווה את שטח הדיסק של המכשיר שלך. למרות שחשיבות ההצפנה היא גדולה מדי מכדי שנוכל לכסות בפירוט כאן, עבור אל תיאור ההצפנה שלנו בכדי ללמוד עוד על הסוגים השונים, כמו גם על נקודות החוזק והחולשה שלהם..

למרות שהקריטריונים שלעיל מכסים את היסודות של VPN, ישנם מספר תכונות אבטחה אחרות שאנו מצפים לראות ב- VPN טוב. אלה כוללים הגנה מפני דליפות DNS, חסימת WebRTC וסיגול IP.

עבור אנשים רבים, VPN הוא פשוט דרך לגשת לשירותי סטרימינג או לתוכן שאינו זמין במיקומם, כך שגם היכולת לשטות באיסור ה- VPN של Netflix – כמו השירותים ב- VPN הטוב ביותר לרשימת הזרמים שלנו – הוא גם חיוני למדי.

ה- VPN הטוב ביותר לפיירפוקס: גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטי היא בחירה מצוינת עבור VPN באופן כללי והיא אפילו טובה יותר כשאתה מסתכל רק על סיומת הדפדפן. בהשוואה לספקים האחרים ברשימה, PIA מספקת לך שלל הגדרות ממש בסיומת, ואי שימוש באפליקציית שולחן העבודה פירושו שאתה עוקף חלק מהטרדות שלנו מהשירות, כמו שהוא נעול למגש המערכת.

הגדרות PIA

כשמדובר באבטחה, PIA מחליפה ברירת המחדל ל- AES 128 סיביות, וזה הגון. אתה יכול לחזק את ההגנות שלך על ידי מעבר ל- AES 256-bit, אך אתה יכול לעשות זאת רק באפליקציית שולחן העבודה. 

OpenVPN היא הבחירה היחידה בפרוטוקול VPN עם PIA, ואם אתה רוצה ללמוד עוד על המשמעות של זה, בדוק את פירוט פרוטוקול VPN שלנו. אם לומר בקצרה, OpenVPN הוא פרוטוקול מעולה מסביב.

גישה לאינטרנט פרטי מציגה ציון טוב במהירות ומציעה 53 שרתים הממוקמים ב -33 מדינות שונות. שילוח נמל זמין ביישום שולחן העבודה, כמו גם מתג להרוג, אך מנהור מפוצל נעדר במיוחד.

שרתי PIA

תוסף הדפדפן מציג בפניך שלוש קטגוריות שונות של הגדרות שאפשר לשחק איתן. תחת אבטחה, אתה יכול לאפשר חסימת WebRTC, חסימת HTTPS ו- Flash. 

תחת פרטיות, PIA מאפשרת לך למנוע מ- Firefox לגשת למיקרופון, למצלמה ולמיקום שלך, וגם לאלץ אותה להשבית הגדרות דפדפן שונות, כגון מילוי אוטומטי וגלישה בטוחה..

הגדרות PIA- אבטחה

בשלב הבא הוא המעקב, היכן תוכלו לאפשר את MACE – חוסם תוכנות זדוניות – ולהשבית הפניות של HTTP, אשר במונחים של הדיוט פירושו שאתרים לא יוכלו לדעת היכן לחצתם על קישור לתחום שלהם. יש גם חבורה של עוקבים שאתה יכול לחסום בתפריט זה, כגון עוגיות ומדיה חברתית.

הגדרות מעקב PIA

לרוע המזל, PIA אינה בחירה טובה עבור סטרימינג. למרות שהיא יכולה לגשת לנטפליקס, זה בעניין, וספקי סטרימינג גדולים אחרים – כמו BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video – יכולים לזהות את נוכחותו ולחסום מכם לצפות בתוכן כלשהו בפלטפורמות שלהם..

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

PIA לא שומרת יומני פעילות, וזה דבר טוב, בהתחשב בכך שהחברה ממוקמת בארה”ב, מדינה שבאמצעות תוכנית PRISM ורשת הריגול Five Eyes הראתה שיש לה מעט קרצופים בכל מה שקשור לכפייה חברות להיענות לבקשות למידע על משתמשים.

לא משנה איזו מערכת הפעלה תעדיפו, בין אם מדובר ב- Windows, macOS, Linux, iOS או Android, תוכלו להשתמש ב- PIA. למעשה, הוא נחת במקום הראשון ברשימת שירותי VPN הטובים ביותר עבור לינוקס שלנו.

לקבלת סקירה מלאה של כל היתרונות והחסרונות, גש לסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט. אתה יכול גם להשתמש בתקופת ההחזר הכספית שלה בשבוע ולבדוק אותה בעצמך.

ExpressVPN

אם קראת את סקירת ExpressVPN שלנו, אתה יודע שאנחנו אוהדי השירות הגדולים. למען האמת, זו הייתה הבחירה מספר אחת שלנו ל- VPN, באופן כללי, ולמרות שזה לא מסתדר כאן טוב, זו עדיין בחירה סולידית בכל הקשור לכל דבר.

ExpressVPN-Extension-Main-Panel

לרוע המזל, הרחבת הדפדפן אינה מתפקדת כלל בלי להתקין גם את יישום שולחן העבודה. למרות שתמיד עליך להתקין את היישומים הייעודיים עבור כל הבחירות שלנו במאמר זה, אנו עדיין רוצים להשתמש בפונקציונליות סיומת בסיסית מבלי לעשות זאת.

בעיה משמעותית נוספת היא היעדר מוחלט של חסימת תוכנות זדוניות או מודעות, וזה דבר שהרבה VPNs בדפדפנים מספקים.

מבחינת קריטריוני הבדיקה הסטנדרטיים שלנו, ExpressVPN מכסה את כל הבסיסים. ה- VPN מהיר מאוד, ומעלה את רשימת שירותי ה- VPN המהירים ביותר שלנו. זה גם ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג, ולמרות שהוא יכול להיאבק עם הולו ואמזון פריים, אתה יכול להשתמש בו כדי לצפות בנטפליקס וב- BBC iPlayer ללא כל בעיה.

לצורך הצפנה ExpressVPN משתמש ב- AES 256 סיביות, שהוא תקן הזהב. הוא מציע גם ארבעה פרוטוקולים שונים, אך תצטרך להיכנס ליישום שולחן העבודה כדי לשנות אותו מהברירת המחדל, שהיא OpenVPN. עם זאת זהו פרוטוקול נהדר, כך שרוב המשתמשים לעולם לא יצטרכו לעשות זאת.

פרוטוקולי ExpressVPN-Desktop

מלבד חיבור, ניתוק ובחירת שרת, יש מעט מאוד מה שאתה יכול לעשות בתוסף Firefox עצמו. ישנן רק שלוש הגדרות שאתה יכול לשנות: זיוף מיקום, חסימת WebRTC ו- HTTPS בכל מקום. למרות שאנחנו שמחים שההגדרות הללו קיימות, אנחנו מאוד רוצים לקבל יותר שליטה בלי להסתמך על יישום שולחן העבודה.

ExpressVPN- הגדרות אבטחה

אין לנו תלונות בכל הקשור לבחירת שרתים, מכיוון ש- ExpressVPN מציעה רשימה ענקית של יותר מ -2,000 שרתים הפרוסים על 148 מיקומים ב 94 מדינות. אם כמות הבחירה מרגישה מאיימת, ExpressVPN מאפשר לך לבחור אזור (למשל, אירופה) והסיומת תבחר בשרת האופטימלי על סמך המיקום שלך..

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

עם יותר מ 60,000 משתמשים, ברור כי סיומת הדפדפן של ExpressVPN היא בחירה פופולרית בקרב משתמשי Firefox. סיבה סבירה לפופולריות זו היא המחויבות הגדולה שלה לפרטיות, שמירה על יומנים מכל סוג ואחסון כמות קטנה של מידע אישי לצורכי מנוי..

אתה יכול גם לשלם באמצעות bitcoin, המספק אנונימיות גדולה עוד יותר מאשר אם היית משלם באמצעות כרטיס אשראי או PayPal.

למרות שהשירות קצת יותר יקר מאחרים ברשימה זו, אתה בהחלט מקבל את מה שאתה משלם עבורו, ו- ExpressVPN מציע גם ערבות נדיבה של 30 יום להחזר הכסף למקרה שתרצה לנסות זאת בעצמך.

רישום רוח

כפי שעוסק בסקירת Windscribe שלנו, שירות זה מציע תוכנית בחינם נדיבה, עד לנקודה שבה הוא הבחירה מספר אחת שלנו עבור ה- VPN החינמי הטוב ביותר. זה כנראה מה שהפך את Windscribe לתוסף ה- VPN הפופולרי ביותר עבור Firefox מבין החמישה ברשימה זו, עם עד כה למעלה מ- 92,000 משתמשים..

למרות שלתוכנית החינמית יש גבולות מסוימים, כגון כובע נתונים של 2GB בחודש ורק 10 שרתים זמינים, עדיין זה נדיב מאוד בהתחשב בעובדה שלא תשלם אגורה. יתר על כן, אתה יכול להגדיל את הכובע ל -10 ג’יגה-בתים על ידי אישור הדוא”ל שלך.

Windscribe-Data-Cap

אם במקום זאת תבחר בתוכנית בתשלום, תקבל גישה ל 148 שרתים ב 62 מדינות, ולא לעשרה שסופקת לך בחינם. אם אינך זקוק לבחירה כה רבה, תוכל להתאים את תוכנית התשלומים שלך כך שתתאים לצרכים שלך, כאשר כל מיקום נוסף יעלה $ 1 לחודש..

רשימת WindScribe-Server

פרוטוקול ברירת המחדל הוא IKEv2, אך אם אתה מוריד את יישום שולחן העבודה, ניתנת לך האפשרות לשנות אותו ל- OpenVPN, IPSec או המכה.. 

לרוע המזל, IKEv2 די קל לזהות אתרים, כלומר בדרך כלל זה לא מספיק אם ברצונך להשתמש ב- Windscribe לשירות שחוסם VPNs. עם זאת אין לנו טענות לגבי ההצפנה, שכן אפשרות ברירת המחדל היא AES 256-bit.

Windscribe גם נהנה ממהירות מעולה, לפחות עבור הורדות. למרבה הצער, מהירות ההעלאה וההשהיה מותירים לא מעט רצויות, מה שהופך אותה לבחירה גרועה עבור פעילויות כמו משחקי מקוון או משימות אינטנסיביות אחרות של העלאה..

גרסת ה”פרו “מעניקה לך גישה לסוויטה המלאה של חוסמים, כולל תוכנות זדוניות, מדיה חברתית, מודעות, פורנו, הימורים, עוקבים, חדשות מזויפות, clickbait וקריפטומינרים. למרות שאתה עדיין יכול לאפשר את המערכת – בשם R.O.B.E.R.T – בתכנית החינמית, היא תחסום רק תוכנות זדוניות אם אינך לקוח משלם.

רישום רוח-רוברט

התכונה “אישיות מפוצלת” מחדשת אוטומטית את סוכן המשתמש שלך, מה שמגדיל את האנונימיות שלך, ואתה יכול גם לאפשר חסימת WebRTC ולגרום ל- VPN לזייף את מיקום ה- GPS ואת אזור הזמן שלך..

WindScribe- פרטיות

Windscribe היא גם בחירה מצוינת לסטרימינג ואפילו מספקת לך שרתים ייעודיים עבור Netflix, המכונה “Windflix”, שנראים כאילו הם עובדים טוב מאוד, מכיוון שלא היו לנו בעיות עם שגיאות proxy בזמן השימוש בשירות לגישה לנטפליקס. מסיבה זו, Windscribe הוא אחד הבחירות המובילות שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

WindFlix

למרות שיש מתג להרוג באפליקציית שולחן העבודה, אין מנהרות מפוצלות בשום מקום, וזו אחת החולשות הגדולות ביותר של Windscribe. עם זאת, תוכלו לחבר כמה שיותר מכשירים שתרצו, וזה בונוס עצום.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

המידע היחיד ש- Windscribe שומר על לקוחותיה הוא שימוש ברוחב הפס הכולל, שם המשתמש של פרוטוקול VPN, באיזה שרת VPN השתמשת לאחרונה, כמות הנתונים שבהם השתמשת וכמה זמן התחברת.

כל אלה, למעט השימוש ברוחב הפס הכולל, נמחק כשאתה מסיים את הפעלת ה- VPN שלך, והסיבה היחידה שמספר רוחב הפס נשמר היא להבטיח שמשתמשים בחינם לא יחרגו מכסי הנתונים שלהם.

NordVPN

NordVPN הוא הבחירה מספר 2 שלנו לשירות ה- VPN הטוב ביותר. יתר על כן, ברור מהסקירה של NordVPN כי היינו מרוצים מאוד מהביצועים שלה, גם אם עם כמה אזהרות, וזה בדרך כלל מכה את כמות הווינד-אסקייט ביצירות שלנו (קרא את ההשוואה שלנו ל- Windscribe לעומת NordVPN). יותר מ- 58,000 אנשים משתמשים בתוסף Firefox שלה, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית עבור הדפדפן.

ה- VPN מגיע עם חוסם תוכנות זדוניות ומודעות, כמו גם יכולת להשבית את WebRTC. אין מנהור מפוצל, אפילו ביישום שולחן העבודה, אבל אתה יכול לייעד אילו אפליקציות צריכות להתעלם ממתג ההריגה. זה דומה למנהור מפוצל, אך אין זה בשום אופן אלטרנטיבה מספקת.

Nord-Security-Settings

השרתים “המיוחדים” של NordVPN נמצאים באפליקציית שולחן העבודה, הכוללת שרתי P2P לטורנינג, שרתי בצל לחיבורי Tor (קרא את סקירת Tor שלנו למידע נוסף על זה) ושרתי כפול הופ שמעבירים את החיבור שלך דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך להכפיל את האבטחה והאנונימיות שלך באופן יעיל. מלבד השרתים המיוחדים הללו, NordVPN מציע יותר מ- 5,000 שרתים רגילים ב 62 מדינות.

נורד-לוח בקרה

עם זאת, לא כל החדשות הטובות, כפי שאתה בטח יכול לנחש מהמיקום הארוך של NordVPN ברשימה זו. המהירות שלו אינה עקבית באופן מדהים, ומכיוון שאלגוריתם השרת המומלץ נשבר לחלוטין, עליכם לצוד ידנית את השרת האופטימלי. 

זה יכול גם להקשות על הזרמה, מכיוון ש- NordVPN יכול להתמודד עם נטפליקס, BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video, אך רק בשרתים מסוימים..

עקב אכילס אמיתי של NordVPN, מבחינת דירוג זה, הוא העובדה שאתה לא רשאי לבחור שרת מסוים בתוסף הדפדפן. במקום זאת, נותנת לך רשימת מדינות, ו- NordVPN יבחר עבורך את השרת המדויק. בהתחשב כמה שבור האלגוריתם של השרת המומלץ, זוהי חולשה עצומה, באופן כללי.

רשימת Nord-Server

למען האבטחה, NordVPN מחליף ברירת מחדל להצפנת OpenVPN ו- AES 256 סיביות, שהן האפשרויות הטובות ביותר בשתי הקטגוריות. אתה יכול גם לשנות ל- IKEv2 אם אתה מוריד את האפליקציה לשולחן העבודה, ולמרות שאנחנו מעדיפים OpenVPN, זה בהחלט נחמד שיש את האפשרות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN לא שומר כל יומני פעילותך, ואם אתה רוצה להיות אנונימי עוד יותר, אתה יכול להשתמש בדוא”ל לטווח קצר כדי להירשם ולשלם באמצעות bitcoin. עם זאת, עליכם לאשר את הדוא”ל שלכם, אז וודא שתוכל לקבל הודעות בכתובת איתה נרשמת.

המחירים מצוינים גם, במיוחד אם בחרתם בתכנית לשנתיים או שלוש. אתה יכול לבדוק את NordVPN בעצמך באמצעות הערבות להחזר הכסף שלך למשך 30 יום.

מנהרת דוב

TunnelBear הוא שירות VPN נוסף עם תוכנית חינמית נדיבה למדי, המציע 500MB נתונים בחודש ללא עלות (היצירה שלנו ב- Windscribe לעומת TunnelBear משווה את התוכניות החינמיות של השניים). עם זאת, כפי שצייננו בסקירת TunnelBear שלנו, יש כמה בעיות עם הספק, מה שאומר שהוא רק בקושי מגיע לרשימה זו.

TunnelBear-Data-Cap

ראשית, נסתכל על הדברים הטובים. ההצפנה שלו מוצקה, כאשר האפשרות היחידה היא AES 256-bit. מחוץ לאפליקציית iOS, VPN משתמש ב- OpenVPN, שכפי שצייננו קודם, היא הבחירה הטובה ביותר. אנו גם לא יכולנו לזהות דליפות DNS במהלך הבדיקה, וישנו מתג להרוג ביישום שולחן העבודה, אך למרבה הצער אין תמיכה במנהור מפוצל מכל סוג שהוא..

כשמדובר בבחירת שרת, TunnelBear’s ממוקמים ב 22 מדינות שונות, אך בניגוד כמעט לכל VPN אחר, אתה יכול לבחור רק את המדינה ולא מיקום או שרת ספציפיים. מרבית המדינות נמצאות באירופה וצפון אמריקה, עם כיסוי דליל בלבד באסיה, דרום אמריקה ואוקיאניה, וכלום באפריקה.

TunnelBear-Server-List

המהירויות שלה אינן עקביות, במקרה הטוב, עם שיעורי ההורדה משתנים מאוד בהתאם לאיזה שרת (או מדינה, במקרה של TunnelBear) אתה מתחבר. השהיה אינה טובה יותר, מה שהופך אותה לבחירה גרועה למשחקים מקוונים. 

עבור סטרימינג זה לא משתפר, מכיוון שמצאנו את כל פלטפורמות הזרימה הגדולות ביותר – Netflix, BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video – הצליחו לאתר ולחסום חיבורים שמגיעים מ- VPN.

זה לא משתפר כשמסתכלים על התוסף פיירפוקס עצמו, מכיוון שהוא דליל להפליא. אין הגדרות שאפשר לשנות, והפונקציונליות היחידה שקיימת היא האפשרות לבחור מדינה ולחבר או להתנתק. כמו כן, לא נכלל חוסם תוכנות זדוניות או חוסמי מודעות, מה שיעזור לשלול חלק מהבעיות בשירות.

TunnelBear-Settings

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות מנהרה

כמו שאר ספקי ה- VPN ברשימה זו, TunnelBear לא שומר על יומני התנועה שלך. עם זאת, הוא אוסף נתונים מסוימים, כגון מערכת ההפעלה שלך ורוחב הפס הכולל, שכדאי לזכור. אתה יכול גם לשלם בביטקוין, מה שיעניק לך רמת הגנה נוספת זו.

שירות לקוחות מצוין, מכיוון שמצאנו כי התשובות לפניות שלנו היו יסודיות באופן מפתיע. אמנם אין צ’אט חי, אך יש בסיס ידע נרחב שאמור להכיל את הפיתרון לרוב הבעיות שאתה עלול להיתקל בהן ב- VPN.

מבחינת תמחור, TunnelBear הוא סביר, אם מעט בצד היקר של הדברים, בהשוואה לעסקות שמציעה, למשל, NordVPN. עם זאת, יותר מטריד הוא היעדר מוחלט של תקופת החזר, כלומר לא תקבל הזדמנות לבדוק בעצמך את תוכנית ה”פרו “מבלי להיפרד מכמה מזומנים..

מחשבות אחרונות

כעת, לאחר שקראתם את רשימת ה- VPN הטובה ביותר לפיירפוקס, עליכם להיות יותר מוכנים לבחור את המתאימה לכם ביותר. גישה פרטית לאינטרנט היא הבחירה המובילה שלנו, אך אם אתה עוסק בעיקר בסטרימינג, ייתכן שתוגש לך טוב יותר עם ExpressVPN או Windscribe, אשר האחרון גם מציע תוכנית בחינם מצויינת שתוכל לבדוק..

NordVPN למרבה הצער נופל כמה פעימות בסולם בהשוואה לרשימת ה- VPN הטובות ביותר שלנו, באופן כללי, בעיקר מכיוון שהוא לא מאפשר לך לבחור שרת ספציפי בתוסף, וגם מהביצועים הלא עקביים להפליא שלו, ההופכים להרבה יותר קריטי כשאתה מסתמך עליו לבחור שרת עבורך.

TunnelBear, לעומת זאת, היא בחירה טובה נוספת, גם אם היא נוחתת עד הסוף בתחתית הרשימה הזו בגלל המהירות הבלתי עקבית שלה, השהיה הנוראה וחוסר תקופת ההחזר.. 

עכשיו כשהגענו לסוף הרשימה שלנו, מה אתם חושבים על הבחירות שלנו? האם לא הצלחנו לכלול את סיומת הבחירה שלך ב- Firefox VPN? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map