ה- VPN הטוב ביותר להולנד בשנת 2020: הולנד הולנד

הולנד היא ארץ שטוחה, חלקה הגדול מתחת לפני הים, וביתם של צבעונים, נעלי עץ ומריחואנה חצי חוקית. אבל הכל לא טוב. מלבד מזג האוויר האבקה והעניים, ההולנדים נאלצים להתמודד עם היותה האומה הכי חוטפת באירופה, וזו הסיבה שהרכבנו את רשימת ה- VPN הטובה ביותר להולנד..


הבחירה המובילה שלנו היא ExpressVPN, בזכות השרתים ההולנדיים הרבים שלה, המהירויות הפנטסטיות והרשת העולמית הגדולה שלה, אך אף אחד מארבעת המתמודדים האחרים שלנו אינו תלוי בשום אמצעי.

אחרי הכל, אם הממשלה מקשיבה לשיחות שלך, יש לך רק שתי אפשרויות: להגיש או להילחם. למרות שמעטים מאיתנו מוכנים להתחיל להפיל משאיות במרכז האג, פשוט הרשמה לאחד מהבחירות הטובות ביותר ל- VPN שלנו היא סוג נהדר של מחאה שקטה ותעצבן את הכוחות שיספיקו לכם להרגיש חם בפנים כשאתם חושבים בנוגע לזה.

במאמר זה, אנו נעבור על חלק מחקיקות החקיקה המהוללות ביותר של הולנד הנוגעות לפרטיות ומעקב ללא אחריות לפני שנראה לך את התכונות שרשת פרטית וירטואלית צריכה להיות צריכה להכות אותן. לאחר מכן, נעבור על הבחירות שלנו בפירוט כדי שתוכל לבצע רכישה מושכלת. נתחיל.

ה- VPN הטוב ביותר להולנד 2020

מעקב בהולנד

ההולנדים הם האנשים עם הברגה ביותר עם חוטים באירופה, עם הקשה על כ- 22,000 טלפונים בכל זמן נתון. אוכלוסייה של בערך 17 מיליון אולי לא נראית כמו הרבה, אבל אפילו בבריטניה שמחה על המעקב, שאנשים רבים לא יורטו את השיחות הפרטיות שלהם (קרא עוד על צעריה של בריטניה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה הבריטית).

זו לא סין, אבל זה עדיין המון קורא לשירות המודיעין והביטחון הכללי (AIVD או Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst) ואחיה הצבאי, ה- MIVD, מאזינים. האם סוכנויות הולנדיות מאכילות את השיחות האלה לאכילון, רשת המעקב של חמש העיניים, עומדת לדיון, אך עדיין מדובר במפחיד שמזכיר לנו פריזמה.

מעבר לכך, הפיקוח על קהילת המעקב ההולנדית הוא רפה, בלשון המעטה. בטיוטה הראשונה לחוק האחרון שנועדה להסדיר את קהילת המודיעין, Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten 2017, או חוק לשירותי הביון והביטחון, לא היה שום מנגנון פיקוח מובנה.

למעשה, היה צורך לדחות את יישומה מתחילת 2018 ועד מאי 2018 בגלל ההפגנות על בדיקות ומאזנים לקויים, ועל רקע התפקיד המטורף שקיבלו AIVD ו- MIVD בה. בדוגמה נדירה של פעילי מרגלים ששינו את חשיבתם של מחוקקים הולנדים, החוק התעכב ליישום פיקוח טוב יותר.

בקיצור, שירותי המודיעין יכולים להקיש על חיבור האינטרנט השכונתי של כל מי שנחשד בעוולה (הגדרה רחבה בהולנד), כלומר אתה יכול להיות נתון למעקב מכיוון ששכנתך התייצבה פעם אחת על הממשלה בפורום מקוון פעם אחת..

Sleepwet: מסיבה כמו 1984

החוק החדש כונה “פעילת שינה” על ידי פעילים, מחזה על מילים לסוג המשוטט שמטפלי דייגים משתמשים בו, שם המילה “רשת” החליפה את המילה “חוק”. זה היה תיאור מתאים לכלל חדש שאיפשר לשירותי אבטחה לגייס את כל המידע שיכול היה לחפש בחיפוש מאסיבי ביומן באינטרנט.

למרות שאנחנו לא מקנאים במי שיצטרך לנפות את כל הנתונים האלה – אנשים עושים דברים מוזרים באינטרנט – זה כן מזכיר לנו את הנהגים המשמשים משטרים יותר בזויים כדי לשמור על שליטת האוכלוסייה שלהם. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאיראן ואת המאמרים הטובים ביותר ל- VPN עבור וייטנאם לדוגמאות.

ההפגנות קיבלו פיקוח רב יותר על החוק החדש, אך הסמכויות שהשיגו AIVD ו- MIVD נותרו ללא שינוי. הפיקוח מנוהל על ידי ועדה, ה- TIB, המורכבת ברובה ממונים פוליטיים. זה צפוי שהוועדה תהיה תחת לחץ עצום ותהפוך למכונת חותמות גומי שתעבור את כל האמצעים שמונחים לפניהם..

חופש הדיבור בהולנד

עם זאת, מדינת המעקב ההולנדית הופכת לחזקה יותר. אולם המוזר הוא שלולנד יש חופש דיבור כמעט מוחלט, כפי שמעוגן בסעיף 7 לחוקתה. נראה כי ממשלת הולנד רוצה שליטה לצורך קיומה, לא מכיוון שהיא רוצה לצנזר אנשים.

הגבולות היחידים לחופש הביטוי ההולנדי הם הסתה לשנאה או אלימות, ולמרות שהתובעים חיפשו לעיתים את גבולות ההגבלה הזו (המקרה של גרגוריוס נקשוט, קריקטוריסט בעל טעם מפוקפק, הוא דוגמא טובה), באופן כללי, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה בהולנד בלי לחשוש מפני תגמול ממשלתי.

האם טורנטינג משפטי בהולנד?

אתה יכול לצפות להשלכות חמורות על הורדה או סחיטה בלתי חוקית של חומר המוגן בזכויות יוצרים. אם תיתפסו, וסביר להניח שתודה בזכות כל המעקב, תוכלו לצפות למכתב של מפיץ הסרטים Dutch FilmWorks בה אתה מאיים בתביעה אלא אם כן תשלם קנס בסך כמה מאות אירו..

אם אתה בהולנד ורוצה להסתלק, אתה צריך להשתמש באחד ה- VPN הטובים ביותר לצורך סיבוב או שתקבל אחד מאותם אותיות. תצטרך אחד רק כדי לגשת למפרץ הפיראטים או לאתרי סיקור אלטרנטיביים מכיוון שאתרים הידועים כמי שיש בהם תוכן פיראטי חסומים בעת שימוש בכתובת IP הולנדית.

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור הולנד

בין מעקב ממשלתי, העובדה שטורנינג אינו חוקי (טוב, פחות או יותר) ופשעי רשת הולכים וגדלים בהולנד, אנו חושבים שהביטחון הוא הדאגה העיקרית שלך בעת השימוש ב- VPN בזמן שהות בהולנד. בדרך זו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הנתונים שלכם בטוחים בזמן הגלישה.

עם זאת, אבטחה אינה מועילה אם אינך יכול לגלוש בקצב הרגיל שלך, ולכן החלטנו שהמהירות היא הגורם השני שעלינו לקחת בחשבון. אין דבר גרוע מאגירת נטפליקס כשאתה צופה בחשיפה הגדולה של סוף העונה.

שלישית היא נוכחותם של שפע שרתים בהולנד, כמו גם המדינות שסביבה. מכיוון שהולנד היא רכזת שרת מאסיבית, זו לא בעיה גדולה, אבל אתה עדיין רוצה שפע שרתים מהירים ואיכותיים מסביב.

נדבר גם על קריטריונים אחרים שהשתמשנו בהם, אך שלושת הגורמים הללו הם העיקריים. אם אתה מעוניין בפירוט קטן של שירות VPN שהכי טוב במקום היכן, עיין ברשימה שלהלן:

 • אבטחה: ExpressVPN, NordVPN, TorGuard
 • מהירות: ExpressVPN, VPN של אווז, TorGuard
 • רשת: CyberGhost, ExpressVPN, VPN של אווז

ה- VPN הטוב ביותר להולנד: ExpressVPN

ExpressVPN מנצח במאמר זה מכיוון שהוא מתקתק בכל התיבות. אחרי הכל, יש סיבה שאנחנו מדרגים אותה בראש כל ה- VPN. זה מאובטח (קרא את המאמר שלנו בנושא אבטחת VPN כדי לראות כיצד אנו קובעים זאת), ומציע אבטחה קשה ישר מהשער. למעשה, כנראה שלא תצטרך לשנות את הגדרות האבטחה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

מעבר לכך שהוא מאובטח, ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר. במהלך בדיקות המהירות שלנו, היא הצליחה יותר ממתחרים כקילומטר כמעט בכל מצב. רק גישה פרטית לאינטרנט התקרבה, וזאת מכיוון שהיא משתמשת בהצפנה נחותה (קרא את סקירת PIA או מאמר ExpressVPN לעומת PIA למידע נוסף בנושא זה).

בנוסף, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו, הוא מציע כמה שרתים מהירים בהולנד (בדרך כלל בין שתיים לארבע), כמו גם בכל המדינות השכנות, כולל בריטניה (היא גם זכתה ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מעקב בבריטניה). מכיוון שהוא ציון כל כך טוב בשלושת הקריטריונים שלנו, אנו ממליצים על ExpressVPN לצרכי הגלישה ההולנדיים שלך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

מלבד כל זה, ExpressVPN קל לשימוש. הפעלתו היא עניין פשוט של לחיצה על הכפתור המסיבי במרכז הממשק, ושינוי שרתים רק מחייב ללחוץ על התפריט ולגלול עד שתמצא את זה שאתה רוצה. ExpressVPN הוא גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix, כך שתוכלו לתפוס כל מופע שתרצו, בכל מקום בעולם.

עם זאת, ישנו חסרון אחד רציני ב- ExpressVPN, וזה המחיר. זה עולה 99 דולר לשנה אחת, מה שהופך אותו לשירות ה- VPN היקר ביותר, גם אם אתה קובע שאתה מקבל שלושה חודשים על 12 המקוריים אם תירשם באמצעות קישור זה. עם זאת, זה מגיע לתקופת החזר של 30 יום, כך שגם אם אתה לא אוהב את זה, לא תאבד דבר.

VPN של אווז

במקום השני ברשימה זו נמצא Goose VPN, שירות VPN הולנדי שעובד קשה בשנים האחרונות כדי להפוך אותו למוביל בשוק. אנו חוזים שהיא לא רחוקה מהמטרה הזו מכיוון שהיא מציעה שילוב מעניין של תכונות במחיר סביר. הוא צריך לתקן את המהירויות שלו אם הוא רוצה לעלות עוד יותר, מכיוון שכשבדקנו אותם לבדיקת ה- VPN של Goose, הם היו רעים.

אווז-VPN-Slider1

אווז-VPN-Slider2

אווז-VPN-Slider3

אווז-VPN-Slider4

GooseVPN-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, אם אתה משתמש ב- Goose VPN אך ורק כדרך לעקוף את שינה, המהירות לא צריכה להיות יותר מדי בעיה. כיאה לספק VPN ביתי, יש לו מספר עצום של שרתים בהולנד, כך שתוכל להתחבר לשרת בטווח הקרוב. באופן בינלאומי זה גם לא שפל, עם הרבה אפשרויות במדינות הסביבה.

באשר לאבטחה, VPN של אווז הוא יציב, ומציע AES 256 סיביות כסטנדרט (קרא את תיאור ההצפנה שלנו אם זה פשוט מדליק לך) ופרוטוקולי VPN רבים. עם זאת, ברירת המחדל היא ל- IKE, שאנחנו לא משוגעים עליהם כאן ב- Cloudwards.net, לכן אנו ממליצים לעבור ל- OpenVPN בתפריט ההגדרות..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים VPN של אווז

מלבד הסיבות לעיל, תכונה נהדרת נוספת של VPN של Goose היא שהיא מאפשרת לקשר מכשירים ללא הגבלה לחשבונך. המשמעות היא שתוכל לחבר כמנויים רבים כמחשבים, טאבלטים וטלפונים חכמים כמנוי מבלי לשלם תוספת. ExpressVPN, למשל, מאפשר רק לשלושה, ולכן VPN של אווז היה אביזר ל- VPN הטוב ביותר למספר מכשירים..

VPN של אווז עולה בסביבות 60 $ לשנה עבור התוכנית המלאה, או 3 $ לחודש עבור תוכנית מוגבלת המציעה 50 ג’יגה רוחב פס בחודש. זה תמחור טוב, אבל התוכנית המוגבלת צריכה לשמש רק אנשים שבוחרים בררניים ביחס לאבטחה. כך או כך, לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שניסיון זה לא יעלה לך אגורה.

NordVPN

NordVPN משיגה את המקום השלישי ברשימה זו בזכות האבטחה הנהדרת ורשת השרתים הנהדרת שלה, אך מאבדת נקודות בהשוואה לשתי המובילות בגלל מהירויותיה הבלתי עקביות. כפי שאנו מתארים בסקירת NordVPN שלנו, מציאת שרת שיביא לך מהירויות טובות היא פרשת ניסויים וטעויות שעלולה להיות מעצבנת..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, לאחר שתעבור על זה אתה תצחק, בזכות הקלות השימוש המדהימה של NordVPN. האבטחה שלו ניתנת להגדרה גבוהה. זה רק עניין של סיבוב של כמה סליידרים ולסמן כמה תיבות ואתה תהיה אנונימי ככל יכול להיות. יש לו שרתי DoubleVPN לבטיחות יתרה, כמו גם שרתים טורפים, כך שתוכלו להימנע מגני זכויות היוצרים.

באשר לרשת שרתים, ל- NordVPN מאות שרתים ברחבי מערב אירופה, כאשר אמסטרדם והאג הם המוקדמים. לא תצטרך לחפש זמן רב אחר שרת בהולנד, בלגיה או גרמניה (זהו גם אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לגרמניה).

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ההגרלה העיקרית הנוספת של NordVPN היא שמדובר באחד ה- VPNs הטובים ביותר לסטרימינג, ומאפשר לך לגשת לנטפליקס, הולו, אמזון פריים וידיאו. הבעיה היחידה היא נושא המהירות, אך נסה מספיק פעמים ושום שגיאת פרוקסי לא תוכל לעמוד בך.

אחד התכונות הטובות ביותר של NordVPN הוא התמחור שלה. למרות שהעלות לשנה שלה סבירה, אתה יכול להירשם לשלוש שנים ולשלם רק 108 $, העומדת בניגוד מוחלט ל- ExpressVPN (בדוק כיצד השניים משתווים במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN). אנו ממליצים לנסות את NordVPN. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שזה לא סיכון גדול.

CyberGhost

הרביעי הוא CyberGhost, שהוא שירות נהדר לא משנה איך חתכת אותו אך נופל לשלוש הראשונים. עם זאת, אם הולנד היא רק עצירה קצרה וערפילית בסיבוב הופעות אירופי ארוך יותר, תרצו לבדוק את CyberGhost מכיוון שיש לה את הכיסוי הטוב ביותר באירופה של כל אחד משירותי ה- VPN המובילים שלנו, מה שהופך אותו לאחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו. לאירופה.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

כשמדובר באבטחה, CyberGhost חזק כמו כל אחד ברשימה שלנו. הוא כולל אותם פרוטוקולי הצפנה כמו ExpressVPN ו- NordVPN, באמצעות AES 256-bit ו- OpenVPN כהגדרות ברירת המחדל, ויש לו מכשיר הורג נהדר שינתק את החיבור שלך כששרת נכשל. תוכלו לקרוא עוד על האבטחה שלה בסקירת CyberGhost שלנו.

המהירות היא המקום בו CyberGhost נופל מאחור. למרות שהוא אמין, הוא איטי בהשוואה ל- ExpressVPN (קרא את הקטע שלנו ExpressVPN לעומת CyberGhost לפרטים על כך). למרות שזה בסדר לסטרימינג וכל זה, CyberGhost צריך להתיישב במושב האחורי בסבב זה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

בכל הנוגע לנוחות השימוש, CyberGhost היא ספק נהדר, המשתמש בממשק מבוסס אריחים שמקל על הניווט לאנשים שאינם מכירים תפריטים או סלידה מהם. זה לא נעים כמו זה של NordVPN (קרא את המאמר שלנו NordVPN לעומת CyberGhost להשוואה מלאה), אבל זה אולי פשוט יגיע למקום המתוק בשבילך.

נקודת המכירה הגדולה ביותר של CyberGhost היא מחירו. זהו ה- VPN הזול ביותר בסביבה שמציע שלוש שנות שירות במחיר של 99 דולר בלבד. זה מגיע גם עם ערבות ענקית להחזר הכסף של 45 יום, כך שתוכל לשחק איתו לתוכן ליבך לפני המכירה סופית. תן לזה הזדמנות. בטח תאהבו את זה.

TorGuard

נסיים את הרשימה עם TorGuard, שהוא שירות מעולה שמציע את כל מה שתרצה מ- VPN, אך הוא מגיע עם מחיר. זה קשה לשימוש, מה שהופך אותו למצב לא טוב עבור אנשים רבים שרוצים רק שירות VPN להגדיר את זה ולשכוח אותו. קרא את סקירת TorGuard שלנו לפרטים על כך.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, לאחר שעוברים את זה, TorGuard הוא שירות מעולה. זה מאובטח (הוא מדורג כאחד ה- VPN הטובים ביותר לסין מסיבה כלשהי) ומהיר, אך תזדקק לכתובת IP ייעודית כדי להגיע למהירויות הגבוהות ביותר. זה יחזיר לך כמה דולרים נוספים בחודש, אבל זה יכול להיות שווה את זה אם הביצועים הם בראש סדר העדיפויות שלך.

באשר לרשת, TorGuard’s הוא קטן, אך יש לו כמה שרתים בהולנד ובמדינות הסביבה. מלבד זאת, הוא מכסה קטע ענק בעולם, והופך אותו לאחד ה- VPN הטובים ביותר לנוסעים. אם אתה מחפש כתובת IP או שתיים ייעודיות, הטווח הזה גדל עוד יותר, כך TorGuard הוא אפשרות טובה אם אתה מעביר הרבה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

TorGuard אולי קשה לשימוש, אך הוא בודק את כל התיבות בכל מחלקה אחרת. זה נהדר לסטרימינג (עיין במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו ל HBO Now לדוגמא אחת) ויביא אותך לרוב האתרים רוב הזמן.

העלות של TorGuard זה בסדר, אבל זה יכול להיות טוב יותר, במיוחד אם אתה קובע את המחיר של כתובת IP ייעודית. חבילת ה- VPN הבסיסית תחזיר לך 60 $ לשנה והיא מגיעה עם משפט קצר בן שבעה ימים, כך שתצטרך להחליט מהירה אם זה ה- VPN בשבילך. ראשי טכניים יאהבו את זה, כך שאם אתה חושב על עצמך כאחד, יכול להיות שזו הדרך ללכת.

ציון לשבח: ה- VPN החינמי הטוב ביותר להולנד

למרות שאנו משוכנעים כי חמשת שירותי ה- VPN לעיל הם הטובים ביותר שלך, אנו מבינים שלא לכולם יש את הכסף שנועד לרכוש VPN מלא, במיוחד לא אם אתה תרמילאי עם מזומנים. אם כסף הוא נושא, Windscribe היא ספקית טובה כל עוד אינך צריך להשתמש ברוחב פס רב מדי.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Windscribe שלנו, הוא מציע עד 10 ג’יגה-בתים בחודש בחינם, כלומר אתה יכול לגלוש בצורה מאובטחת כל עוד אינך זורם וידיאו ב- YouTube או Netflix. יש לה גם ארבעה שרתים בהולנד, כך שגם המהירות לא צריכה להיות יותר מדי נושא.

בסך הכל, אנו אוהבים את Windscribe, כך שאם אתה אוהב את התוכנית החינמית אתה יכול לשדרג לתוכניות בתשלום שלה. אם אתה זקוק לרוחב פס רב יותר, אתה יכול פשוט לעבור מ- VPN חינם אחד למשנהו. עיין במאמר שלנו בנושא שירותי VPN הטובים ביותר ללא תשלום לקבלת הצעות אחרות.

מחשבות אחרונות

הולנד היא מדינה צפופה וידידותית עם המון מה לעשות ולראות. עם זאת, עם האיום של פשעי רשת ועיניהם של האח הגדול עליך, שימוש ב- VPN אינו אלא השכל הישר בזמן שאתה שם. VPNs לעיל יקבלו לך את המהירות והביטחון הדרושים לך בהולנד, וכולם מגיעים עם סוג כלשהו של החזר כספי, כך שאין לך מה להפסיד.

מה אתה חושב על המעקב של המדינה ההולנדית? האם זה דבר טוב או דבר רע? האם יש לך ניסיון עם אחד מה- VPN שהזכרנו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map