ה- VPN הטוב ביותר לטייוואן 2020: לחישות סיניות

טייוואן הוא אי טרופי וגשום מול חופי סין, שהפך לשם ביתי בזכות בום השבבים של שנות השמונים, כמו גם מוצרי הפלסטיק הזולים שלו. נכון לעכשיו, המדינה חווה קצת תנופה תיירותית, שהיוותה לנו השראה להרכיב רשימה של מיטב ה- VPN הטובים ביותר לטייוואן, כך שתוכלו לשמור על ביטחוןכם בזמן שאתם מקוונים שם..


תמצאו גם המון סיבות לעשות זאת. למרות שלאינטרנט הטאיוואני יש מעט מגבלות, המדינה כלואה במאבק הנוגע לזהותה ומעמדה הבינלאומי עם שכנתה המסיבית (נדבר על כך בהמשך). מכיוון שכך, המעקב הסיני התפזר באינטרנט הטאיוואני, שכולו גם פשעי רשת.

עם זאת, שימוש ברשת פרטית וירטואלית ישמור עליכם מפני רוב האיומים המקוונים – אם לא כולם – וחפרנו באמצעות מערך ה- VPN הטוב ביותר שלנו כדי למצוא את הטובים ביותר לשימוש בטייוואן, כולל בחירות שיעבדו טוב על אנדרואיד. לכל אפליקציות ה- VPN יש שרתי טייוואן.

אם אינך סוג הקריאה, אנו ממליצים על ExpressVPN כ- VPN הטוב ביותר לטייוואן, רוב הזמן, אז קדימה נצלו את תקופת ההחזר הכספית של 30 יום לשירות מצוין אם אתה ממהר. עכשיו, בלי להתייחס יותר, בואו נסתכל איך מתרחש באינטרנט בטייוואן.

ה- VPN הטוב ביותר לטייוואן 2020

ממשלת טייוואן

אף על פי שהעולם כולו מכיר את האי כטייוואן, מבחינה טכנית הוא נקרא הרפובליקה של סין והוא מקיף קומץ איים, שאחד מהם, קינמן, נמצא רק כמה מיילים מחופי סין היבשתית.. 

אוסף הטריטוריות המוזר הזה ושמו המוזר – שלא להתבלבל עם הרפובליקה העממית של סין, כלומר היבשת – הוא המורשת של מעט היסטוריה אפלה מאוד.

בקיצור, טייוואן היא המפלט האחרון של הצד המפסיד במלחמת האזרחים הסינית, שנמשך מספר עשורים לאחר נפילתו של הקיסר הסיני האחרון בשנת 1912 וראה טבח של מיליונים. 

אף על פי שהפוליטיקה של השנים הסוערות הללו מכדי להיכנס לכאן, המאבק היה בין “הלבנים”, המפלגה הלאומית הסינית או הקומינטאנג (KMT), לבין “האדומים”, או המפלגה הקומוניסטית הסינית.

אם קראת את החדשות בכל 70 שנה אחרונות – או אם בדקת את מפת הצנזורה המקוונת שלנו – תראה מהר כי הקומוניסטים הם אלה שניצחו במאבק ההוא ובאופן מוחלט בזה.. 

מנהיג KMT, צ’אנג קאי-שק, נאלץ להימלט מהיבשת ולצאת לטייוואן בשנת 1948 עם בערך שני מיליון עוקבים, במטרה ללקק את פצעיו ולתכנן פלישה לכיבוש מחדש של סין.

אנחנו עדיין מחכים לזה.

בשנים שחלפו מאז, שתי המדינות התפתחו בדרכים שונות מאוד, כאשר היבשת הפכה לדיקטטורה הטוטליטרית המוכרת לנו כיום, בעוד טייוואן פנתה מהעריצות של ה- KMT והפכה לדמוקרטיה תוססת, עם כלכלה בריאה מבוססת שוק שתוכל ללכת איתה זה.

עם זאת, שאלת זהותה ומעמדה של טייוואן המשיכה להכות את קשריה עם סין ועם שאר העולם, מה שהוביל למשבר זהות במדינה: האם היא עדיין סינית מבחינה תרבותית, או יותר נכון מדינה נפרדת?

למרות שהוויכוח התוסס הזה משתולל על האי, הקומוניסטים היבשתיים מעדיפים לעשות דבר מלבד לספח אותו, דינמיקה התלויה כמו ענן אפל מעל האי והאינטרנט שלו.

נאום חופשי בטייוואן

כדמוקרטיה חופשית ופתוחה, כמעט ואין צנזורה בטייוואן. אנשים חופשיים למחות הן ברשת והן ברחובות, אם כי ישנם כמה מקרים מאוד ספציפיים שבהם צמצום הביטוי המקוון.

הראשון כולל חוקי השמצה מרחיקי לכת של טייוואן, המשמשים לעתים קרובות ליישומי ציונים. בקיצור, הבעת דעה על מישהו אחר זה בסדר, אלא אם כן זה נחשב מעליב, ובמקרה כזה אתה יכול לצפות לקנס רציני. דוגמא אחת היא בלוגר שהתקשה 30 יום וקנס בסך 200,000 דולר NT (בערך 13,000 $) בגין כתיבת ביקורת שלילית על מסעדות.

אם חוקים כאלו היו אוניברסליים, אף עורך Cloudwards.net לא היה עונש, אך אנו מביטים. קרא את ביקורת ה- IPVanish שלנו לגבי שירות אחד שעשוי לרצות לתבוע אותנו, ואת סקירת PureVPN שלנו לגבי שירות אחר שאיים לעשות כן..

טייוואן אינה המדינה היחידה במזרח הרחוק שיש לה חוקים כאלה. דוגמה טובה נוספת היא סינגפור (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בסינגפור למידע נוסף על זה). 

התחום השני בו שולטת המדינה הטייוונית בביטוי הוא כשמדובר בחברות מדיה סיניות המתמקמות באי. בעבר, חברות המדיה מסין סגרו את משרדיהן, אם כי לעתים קרובות רק לפרקי זמן קצרים. לעתים קרובות זה נבע מהחלפות פוליטיות בטייוואן, יותר מכל דבר אחר.

עם זאת, חברות מדיה רבות קשורות לסין, ולכן קיימת מידה של צנזורה עצמית שמופעלת על ידי חנויות כאלה. כמו כן, מכיוון שהפוליטיקה מקוטבת מאוד בטייוואן – במיוחד כשמדובר בנקודה הכואבת של עצמאות טייוואן – חנויות רבות נוטלות צד במחנה זה או אחר, כלומר החדשות מתעוותות לעיתים מאוד.

מעקב מקוון בטייוואן

באשר לבדיקה אם אנשים מתנהגים באופן מקוון, טייוואן היא קצת תיק מעורב. אף על פי שצנזורה מקוונת מעולם לא הייתה דבר בטייוואן מכיוון שהדיקטטורה של KMT הגיעה לסיומה לפני שהומצא הרשת, בשנים האחרונות נראה כי הדבר השתנה.

ראשית, רק בשנה שעברה התגלה דו”ח של איגוד טייוואן לזכויות אדם כי רשויות הממשלה ביקשו את נתוני האנשים ממספר אתרים, שהיה הראשון לטייוואן. 

למרות שנדמה שרוב הבקשות לא היו מזיקות – אף אחד לא נעלם בחלק האחורי של משאית בגלל שהעביר ביקורת על הממשלה – ישנם כמה חששות קשים לגבי השקיפות והצורך בבקשות האלה.

מדאיג גם האיסור של קבוצת פעילים סטודנטים מפייסבוק בשנת 2018. הם מחו – כפי שעושים סטודנטים – באנדרטה לזכר צ’אנג קאי-שק, שהביא עמו את דרכיו האלימות יותר כשברחו מטאיוואן. קבוצת הפייסבוק בה נהגו לארגן הפגנות שלום הוסרה, שהיא לא בדיוק דמוקרטית.

למרות שטייוואן היא בהחלט דמוקרטיה חזקה, היא חווה כמה מאותם סוגיות שמדינות במערב עושות בכל הנוגע לזכויות האזרחים. לדוגמה אחת, עיין במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לגרמניה.

אימה בטייוואן

תיאוריות, תיאוריה, אינה חוקית בטייוואן, כשהממשלה נדרשת בשנת 2009 להיאבק בהפרת זכויות יוצרים על ידי יישום כלל של שלוש שביתות לאנשים המשתמשים בטכנולוגיית P2P לשם כך. כעבור כמה שנים הוצע חוק אחר לחסום אתרים המציעים תוכן פיראטי, אם כי לא ברור אם זה ייכנס לתוקף אי פעם.

אולם בפועל, נראה שחוקים אלה לעיל הם אותיות מתות. רוב האנשים שדיברנו איתם שחיו בטייוואן סיקור לתוכן ליבם ולעולם לא מסתבכים. עם זאת, תמיד עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער, ואנו ממליצים להשתמש ב- VPN בזמן סיבוב בטייוואן.

מה עושה VPN הכי טוב עבור טייוואן

עם כל האמור לעיל שנלקח בחשבון, קבענו שלושה קריטריונים עיקריים שקיבלנו בחשבון בעת ​​בחירת ה- VPN הטוב ביותר לטייוואן. הראשון הוא ביטחון, לא רק כדי לשמור על עצמך מפני מעקב טייוואני אפשרי, אלא גם מפני פשעי רשת. השימוש בכל אחד מה- VPN שלהלן מובטח לשמור על בטיחותך בזמן שאתה מקוון בזכות השימוש במתג kill והצפנה של 256 סיביות.

הקריטריון השני הוא מהירות. VPNs רבים יצפנו את החיבור שלך, אך אז הימנע מאי היכולת להיות בלתי שמיש. כל הבחירות שלהלן מקבלות מהירויות הגון, כך שלא תקבל איום אינסופי כשאתה צופה בסרטוני YouTube או בהמתנה של שלושה ימים בזמן שמשחק Steam שלך מוריד. מה הטעם לעשות שימוש ברשת הסיבים-אופטיים הפנטסטיים של טייוואן אם ה- VPN שלך מאט אותך?

שלישית, רצינו לוודא שלכל הבחירות המובילות שלנו יש נוכחות אזורית חזקה וגם שרתים בטייוואן (כך שתוכלו לקבל כתובת IP טייוונית). למרות שלכל הבחירות שלנו יש סיקור נהדר באירופה ובצפון אמריקה, אך העדיפנו עדיפות לרשתות אסייתיות, חלקן אפילו יתנו לכם את היכולת לקבל כתובת IP סינית, הודות לשרתים ביבשת.

ה- VPN הטוב ביותר לטייוואן: ExpressVPN

כפי שציינו במבוא, ExpressVPN הוא הבחירה המובילה שלנו בטייוואן. הסיבה לכך היא שהיא מציגה את ציוני הדירוג בכל שלושת הקריטריונים המרכזיים שלנו, כמו גם כמעט בכל התנאים המשניים. 

ראשית, זהו ה- VPN המהיר ביותר בכל סבב בדיקות שביצענו אי פעם, ומנצח את התחרות שלו בקלות. השירות היחיד שמתקרב הוא גישה פרטית לאינטרנט, ותוכלו לקרוא את המאמר ExpressVPN לעומת PIA למידע נוסף בנושא.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

באשר לאבטחה, ExpressVPN הוא גם ה- VPN המאובטח ביותר שלנו, הכולל מצבי הצפנה מרובים וברירת מחדל ל- OpenVPN, האפשרות הבטוחה ביותר מבין פרוטוקולי VPN. בזכות כל אלה כמעט מובטחת לך אנונימיות מוחלטת בעת השימוש ב- ExpressVPN, והחלק החיצוני הוא שאתה אפילו לא צריך להגדיר אותה..

זהו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין מסיבה מסוימת, ואם הוא יכול להתמודד עם הרפובליקה העממית של סין, ככלל אצבע, הוא יכול להתמודד גם עם הרפובליקה הסדירה של סין..

באשר לרשת השרתים, גם אתה מוגש היטב. כאשר לוקחים בחשבון התפשטות, ל- ExpressVPN יש את אחד הגדולים בעסק, אם כי המספרים שלהם נמוכים מרוב המתחרים מכיוון שהוא משתמש בכמה שרתי קיבולת גבוהה ולא חבורה קטנה יותר.

יש לו גם שני שרתים בטייוואן עצמה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

מלבד כל זה, ExpressVPN הוא גם קל לשימוש בצורה מגוחכת. הממשק שלו די מורכב מכפתור מסיבי אחד בלבד, עליו לוחצים כדי להפעיל אותו, ושוב כדי לכבות אותו. זה די הרבה, באמת, אלא אם כן תרצו להחליף שרתים, שתוכלו לעשות באמצעות התפריט הפשוט שלה. זוהי מערכת כמעט אטומה בפני טיפש, כפי שתוכל לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו.

החיסרון של ExpressVPN, לעומת זאת, הוא מחירו, שמגיע ל 100 $ לשנה. זה די יקר בהשוואה לשאר השוק, במיוחד כאשר המספרים שתיים ושלוש שנבחרות ברשימה זו מציעות עסקאות רב שנתיות בערך באותו סכום.. 

עם זאת, אתה מקבל את מה שאתה משלם, ו- ExpressVPN שווה כל שקל. נסה זאת באמצעות הערבות להחזר הכסף עבור 30 יום כדי לראות למה אנחנו מתכוונים.

NordVPN

במשבצת מספר 2 אנו מוצאים את ה- VPN השני הכולל הטוב ביותר שלנו, NordVPN. זה מביא ציון טוב לכל דבר, כמו ExpressVPN עושה, אבל תמיד קיצוץ קטן מתחת למתחרה. זהו דפוס שמופיע במהירות גם בקטע ההשוואה ExpressVPN לעומת NordVPN שלנו. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

קח מהירות, למשל. NordVPN אינו תלוש, אך מכיוון שהוא משתמש במספר גדול של שרתים חלשים, המהירות הופכת במהירות לא עקבית. עם זאת, הרשת גדולה יותר משל כולם, עם יותר מ -5,500 שרתים פזורים בכל רחבי העולם, רבים מהם באסיה, כולל טייוואן.

עם זאת, כשמדובר באבטחה, NordVPN מצוין, המציע לא רק הצפנה מהשורה הראשונה, אלא גם התאמה אישית גבוהה יותר מ- ExpressVPN. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיבוב בזכות שרתי ה- P2P ה”מומחיות “שלו, כך שאם פירטיות היא הסיבה העיקרית שלך להשיג VPN, NordVPN היא הדרך ללכת.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN הוא גם קל מאוד לשימוש, ונבדל מ- ExpressVPN על ידי גישה לגישה גרפית יותר עם מפת עולם בה תוכלו לבחור מיקומים להתחבר אליהם. השכבה שמאחורי המפה מבוססת יותר על רשימה, מה שעובד טוב, אם כי זה כרוך בגלילה רבה יותר ממה שאולי נוח לך. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

עם זאת, הזכייה הגדולה ביותר עם NordVPN מגיעה בדף התמחור. שלוש שנים עם שירות מעולה זה יחזיר לך כמה דולרים בלבד מצפון לבנימין. זה הופך אותו כמעט לשליש ממחיר ExpressVPN ורק מעט יותר יקר מהכניסה הבאה שלנו, CyberGhost. NordVPN מציע גם החזר של 30 יום, אז בדקו זאת בשעות הפנאי שלכם.

CyberGhost

אנו מסייגים את שלושת הבחירות הראשונות של ה- VPN הטוב ביותר לטייוואן עם CyberGhost. זה שירות מצוין וניתן למצוא אותו ברבות מהרשימות שלנו, כולל ה- VPN הטוב ביותר למספר מכשירים, אך הוא מפספס את הרגע שיש ל- ExpressVPN ו- NordVPN באזורים מרכזיים מסוימים. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

ראשית, המהירויות של CyberGhost הן קצת בצד האיטי, ויוצאות די לא טוב במהלך בדיקות המהירות שלנו. לאמיתו של דבר, זהו אחד הגרועים ביותר למהירות בקרב VPNs המובילים שלנו ונשמר רק מהעובדה שהוא מצליח כל כך טוב בכל תחום אחר (קרא עוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו).

לדוגמה, יש לה רשת שרתים נהדרת, עם שרתים גם בטאיוואן וגם באזור הרחב (זהו אחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות דרום קוריאה). עם זאת, הוא מציע גם אבטחה מעולה, שתוכלו להגדיר כרצונכם. יש לו גם מתג להרוג מגיב, שיהיה אידיאלי עבור טורנטים ואחרים החולקים מידע רגיש.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

CyberGhost עברה מסלול שונה משני ExpressVPN וגם NordVPN בממשק שלו, ובחרת לעיצוב מבוסס אריחים שמקבל את הנקודה אך יכול להרגיש מעט מגושם לעיתים (בדוק את המאמרים CyberGhost לעומת ExpressVPN ו- CyberGhost לעומת NordVPN עבור מאמרים יותר על ההבדלים). עם זאת, זה עדיין עושה עבודה נהדרת וישתלב במיוחד עם חובבי Windows 10. 

CyberGhost גם נבדל משאר ה- VPN המובילים האחרים בגלל מחירו. זה כרגע הזול מסוגו שבמחיר, ומחירו רק 100 דולר לשלוש שנות שירות. נוסף על כך, היא מציעה גם תקופת ניסיון של אפליקציה לנייד שלה (גרסת שולחן העבודה מקבלת רק יום אחד) ויש לה ערבות ענקית של 45 יום להחזר הכסף. אנו חושבים שלבד זה הופך את השווה לנסות.

VPNArea

במקום הרביעי נמצאת VPNArea, שמצאה את דרכה ליותר ויותר מהרשימות שלנו במהלך החודשים האחרונים בזכות השירות שהשתפר. ראשית, המהירות שלו טובה בעקביות, וזה הישג שלא כל שירות מפסיק. קרא את סקירת ה- VPNArea למידע נוסף בנושא זה. 

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

אנו אוהבים גם את אפשרויות האבטחה שלה – אם כי יש בה פחות פעמונים ושריקות מאשר בערכים האחרים שלנו – מכיוון שהיא עושה הכל נכון בלי יותר מדי שנאנאנים מוזרים. VPNArea פשוט עובד וישמור על בטיחותך בזמן שאתה מקוון. לדוגמה לשירות שנראה שפשוט לא אכפת לו, קרא את סקירת ה- X-VPN שלנו.

באשר לשרתים, ל- VPNArea ישנם כאלה בטייוואן, כמו גם במדינות הסביבה, כולל סין היבשתית. אם אתה רוצה, נאמר, לבטל את חסימת Youku, זה בחירה מצוינת, אם כי תמיד היינו מזהירים אנשים לא לשתף יותר מדי מידע רגיש דרך האינטרנט הסיני. עם זאת, זה דבר שימושי, במיוחד אם בעסק שלך אתה חוצה את מיצר טייוואן לעתים קרובות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VPNArea

מלבד היותו מהיר ובטוח באופן אמין, VPNArea הוא גם די קל לשימוש. זה עוקב אחר ממשק רגיל ומשעמם המגיב במהירות לכל מה שאתה צריך ומאפשר לך לבחור מכל השרתים שלו באמצעות רשימה אלפביתית או אחת המבוססת על מיקום. זה לא יזכה בפרסים כלשהם, אבל זה עושה את העבודה.

עם זאת, ככל שמ VPNArea בולט בתחומים רבים, יש לו תמחור נהדר. אף על פי שהיא אינה מציעה עסקאות רב שנתיות, יש לה אחת התוכניות השנתיות הטובות ביותר במחיר של $ 60, כך שהיא נהדרת לאנשים עם תקציב. אנו ממליצים לתת לו סיבוב באמצעות אחריות החזר הכסף שלו למשך 30 יום.

TorGuard

אנו מסיימים את ה- Roundup הזה עם TorGuard, שירות נהדר שמבקש היטב את כל הקריטריונים העיקריים שלנו, אך הוא פשוט כאב לשימוש. עם זאת, אופיו המעורפל הופך אותו להתאמה מושלמת לחנונים טכניים, והוא מופיע בצורה בולטת ברשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור לינוקס הטובה ביותר שלנו..

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

זהו גם ה- VPN הטוב ביותר עם כתובות IP ייעודיות מכיוון TorGuard מקל על רכישת שטח שרת בדיוק בשבילך, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בטייוואן ובסין. לא רק שתהיה לך גישה לשרתים הציבוריים באזור, אתה יכול גם לקנות שטח ייעודי, שזו אפשרות בטוחה מאוד. 

נוסף על כך, אתה מקבל גם כמה מהאבטחה הניתנת להגדרה בתעשייה, כך שהאנונימיות שלך מובטחת כמעט. זה גם מהיר מאוד, ומוכה רק על ידי ExpressVPN ומספר ספקי VPN אחרים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

עם זאת – וידעת שיהיה אחד מבין הבחירות מספר חמש ברשימה זו – TorGuard קשה לשימוש. אתה באמת צריך לדעת מה אתה עושה כדי להפעיל את ההגדרות, עמוקות ככל שיהיו. זה בסדר כשלעצמו, אבל משום מה הממשק של TorGuard פשוט לא אינטואיטיבי, עם כפתורים ממוקמים בצורה מוזרה ובחירות עיצוב מוזרות.

עם זאת, אם אתה יכול להתמודד עם זה, אנו ממליצים על TorGuard לכל מי שאוהב להיכנס לבטן של הטכנולוגיה שלהם. זה מאוד מספק לספק את השירות הזה לעבוד בדיוק איך שאתה רוצה, והשימוש בו הוא תענוג של חנון. זה מגיע עם החזר של שבוע, לכן אנו ממליצים לבדוק אותו.

מחשבות אחרונות

למרות שטייוואן אינה המדינה הראשונה שעולה בראשכם כשאתם חושבים על צנזורה באינטרנט, אנו ממליצים לכם להשתמש ב- VPN בזמן שאתם שם, אפילו אם זה רק כדי לתת לעצמכם קצת שקט נפשי. ExpressVPN הוא הבחירה המובילה שלנו, אך כל אחד מארבעת האחרים ברשימה זו יעמוד בך במקום טוב.

מהן החוויות שלך עם האינטרנט הטאיוואני? האם השתמשת ב- VPN כשהיית שם? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map