ספקי ה- VPN הטובים ביותר של 2020: הגן על פרטיותך באופן מקוון

אחרי שנה של ביקורות חדשות, הגיע הזמן לעדכן את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו. אם זו הפעם הראשונה שלך, ברוך הבא. במהלך זה, אנו נציג את ספקי ה- VPN הטובים ביותר לכל מקרה לשימוש, ניהול חשבונות על סטרימינג, סיקור, פרטיות כללית ועוד. אם לא אכפת לך לקרוא את 6,000 בערך המילים שמרכיבות את זה, אתה יכול לעבור למצב קל ופשוט להירשם לחשבון עם ExpressVPN.


למי שרוצה אפשרויות נוספות המשך לקרוא. לקחנו את כל הספקים מביקורות ה- VPN שלנו והצבענו אותם זה נגד זה לקרב האולטימטיבי – והודאי nerdy -. אנו הולכים להתלהב עם הפרטים, כך שאם אתה רוצה סקירה רחבה, אנו ממליצים להציץ בתרשים ההשוואה ל- VPN שלנו..

הנה איך זה הולך לרדת. נתחיל על ידי פירוט מהי רשת פרטית וירטואלית וכיצד היא עובדת, ואז ניתן לכם כמה מהיתרונות של שימוש ב- VPN. לאחר מכן, נמשיך עם הבחירות המובילות שלנו בכל קטגוריה ונסיים עם ה- VPN הטוב ביותר בסך הכל, כמו גם ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב ו- VPN החינמי הטוב ביותר..

ספקי ה- VPN הטובים ביותר של 2020

כיצד עובד VPN?

VPN עובד

אם אתה חדש בעולם ה- VPN, אנו ממליצים לבדוק מה המדריך שלנו ל- VPN כדי להכיר כיצד הם עובדים בפירוט. אנו הולכים לספק תיאור קצר למטרות מדריך זה.

כשאתה מתחבר לאינטרנט, כתובת ה- IP שלך ומידע המערכת נשלחים יחד עם כל מנות. בקשות אלה עוברות דרך שרתי ה- DNS של ספק שירותי האינטרנט שלך ומנותבות לדומיינים שהם מבקשים. במהלך תקופה זו, חוטפי הממשלה והרשתות יכולים לרגל אחר החיבור שלך ולרשום את הנתונים שאתה מעביר.

ברגע שתגיע לאתר, מתרחש איסוף נתונים נוסף. כאשר הכל נאמר ונעשה, ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה והאתר שאליו אתה מתחבר ראו מאות נקודות נתונים ורושמים אותן..

VPN מבטל את זה. VPNs נכנסים לחיבור הראשוני ומצפינים את הנתונים שאתה שולח אליהם. לפני שהוא מנותב דרך ספק האינטרנט שלך ולאינטרנט הגדול יותר, ה- VPN יאמר אנונימי את כתובת ה- IP ופרטי הדפדפן שלך כך שאיש לא יידע מי אתה או היכן אתה נמצא.

בנוסף להגדלת הפרטיות שלך באופן מקוון, VPN הופך אותך לבטוח יותר. על ידי הצפנת החיבור המקורי, ה- VPN מבטיח ששום התקפות מבוססות רשת לא יכולות להשפיע על החיבור שלך. זרמים פתוחים כרוכים בסכנה, במיוחד אם הם לא מוצפנים, ולכן הוספת VPN לרשת הופכת את החיבור לאבטח יותר.

VPNs מועילים למטרות רבות מעבר להגנה על פרטיותך המקוונת ומספקים גם אבטחה, כפי שנפרט בסעיפים שלהלן..

מגבלות VPN

לפני שנכנס למידע על VPN, אנו הולכים להניח את כל הקלפים שלהם על השולחן. VPNs יעזרו לך להבטיח את פרטיותך באופן מקוון, אך פשוט אין עולם שאתה אנונימי לחלוטין. אם אתה רוצה להיות מחוץ למפה, הדבר הטוב ביותר הוא למצוא את האזור המרוחק ביותר שאתה יכול ולחיות חיי בדידות ללא חיבור לאינטרנט.

כאמור במדריך הגלישה האנונימי שלנו, אנונימיות אמיתית היא חלום צינור. אפילו ה- VPN הטובים ביותר עם עמדה ברורה על פרטיות צריכים לרשום היבטים מסוימים בחיבור שלך כדי להשאיר את השירות פועל. אם אין פרטים על החיבור שלך, אין שום דרך לפתור את השירות אם משהו משתבש.

עם זאת, המידע הנשמר אינו זקוק לזיהוי אישי. ישנו קו בין רישום מידע על שימוש באבחון לבין רישום נתוני משתמשים למכירות.

קח דוגמה ExpressVPN. אנו מדברים על פרטיותה, לא רק בגלל עמדתה החזקה לשמירה עליה, אלא גם בגלל מיקומה הידידותי לפרטיות ומדיניות הפרטיות הברורה. גם אז הוא אוסף מידע, כולל גרסת האפליקציה שלך, חיבורים מוצלחים וסכום נתונים מצטבר.

אין שום סיבה לחשוב שזה “שמירת יומנים”. טענת “אין יומני” מרמזת של- VPNs אין שום דבר רשום, ועצם העובדה שמשהו רשום יכולה לגרום לרושם שלילי לספק מסוים. קיומם של יומנים לא אומר שהם יכולים לזהות משתמש או לסכן את הפרטיות בכל דרך שהיא.

פירוש הדבר שכאשר אנו טוענים כי לא נערכים יומנים, אנו עושים זאת בתום לב ששום מידע לא ניתן לזהות. אנו מפצלים את השערות כך שאין ספק מה אתה שם באינטרנט. עברנו על מדיניות הפרטיות וביצענו את המחקר, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל מידע משמעותי אינו רשום.

פרטיות VPN

פרטיות VPN

הנושא המדובר כשמדובר ב- VPN הוא פרטיות המשתמשים. תרצו או לא, אתרים וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם הם מכונות רעבות נתונים שרוצים לדעת כל פרט אודותכם, בין אם זה להתאים לכם יותר פרסומות או לעשות משהו יותר רעוע – דוח המיעוטים, כל אחד?

סביר להניח שהנתונים שלך כבר מאוחסנים במסדי נתונים מרובים על ידי חברות מרובות. יהיה זה ככל שיהיה, VPN יכול לעזור לך לעצור את הדימום. על ידי שימוש בכתובת, אתה מסתיר את כתובת ה- IP שלך ואת המטא נתונים שנשלחים עם כל בקשת אינטרנט. כאמור, VPNs מתנהגים כמו מתווכים בינך לבין שרת אינטרנט, מקצים לך כתובת IP חדשה וככזו, מיקום חדש.

לפעמים השימוש ב- VPN פשוט מחליף סוג אחד של כריית נתונים באחר. למרות שהם טוענים שלא לשמור על בולי עץ, ספקים מסוימים, כמו IPVanish, נתפסו עם מכנסיהם הפתגם. תוכלו ללמוד על כך בסקירת IPVanish שלנו.

שוב, יש לרשום כמה מידע תפעולי כדי להבטיח שהשירות פועל בצורה חלקה, וזה בסדר. מה שלא בסדר זה רישום נתוני משתמשים לצורך שיווק או מכירה. ערכנו ספקים כדי להבטיח שההמלצות שלנו עומדות בתקני הפרטיות המחמירים ביותר, כך שאם זה מהווה דאגה עבורך, אנו ממליצים לדבוק בתמונות שלנו.

VPNs וצנזורה

לפעמים, זה לא פשוט כמו להסתיר את הנתונים האישיים שלך מארגונים רעבי נתונים או ספק שירותי האינטרנט שלך. תלוי איפה אתה גר, צנזורה עשויה למלא תפקיד גדול בבחירתך להשתמש ב- VPN או לא. על ידי החלפת כתובת ה- IP שלך במקום אחר ממקום אחר, אתה יכול לעקוף אפילו את הצנזורה המחמירה ביותר ולגשת לתוכן באינטרנט מרחבי העולם.

המדריך שלנו לצנזורה באינטרנט מכסה את חמש המדינות הידועות לשמצה ביותר, אך ישנן אחרות שיש בהן צורות צנזורה קטנות יותר המניעות כוח פוליטי. בנוסף, אם אתה מנסה לדבר נגד הכוח הזה, אתה יכול לעמוד בקנסות, זמן בכלא או אפילו מוות.

למרבה הצער, ישנם VPNs שנדבקו על ידי הממשלה כדי לקדם את סדר היום הזה – קרא דוגמא את סקירת BolehVPN שלנו – לכן חשוב לבחור ספק שממרכזו ממוקם במיקום עם חוקי פרטיות טובים..

VPN אבטחה

אבטחת VPN

אבטחת VPN מסתכמת בשני נושאים עיקריים: רמת הצפנה ופרוטוקול. פרוטוקול ה- VPN קובע כיצד החיבור יתרחש, באיזו הצפנה החיבור ישתמש ומידע שונה אחר להקמתו. בדרך כלל אנו מקפידים על OpenVPN, אך תוכלו ללמוד על ההבדלים בין הפרוטוקולים בפירוט פרוטוקול VPN שלנו.

באשר לאבטחה, הדאגה העיקרית היא הצפנה. בקיצור, ההצפנה הופכת את המנות שאתה שולח לבלתי ניתנות לקריאה לכל מי שאין לו את מפתח הפענוח המתאים. התיאור שלנו של קטע ההצפנה מדבר על איך זה עובד ברמה הטכנית, אבל זה בעצם מה שהושג.

על ידי הצפנת החיבור שלך, VPNs מגנים עליך מפני חטטנות ברשת ופשעי רשת. עם זאת לא כל ההצפנה שווה, וספקים עם תשתית חלשה יכולים לסכן את הקשר שלך. קרא את סקירת PureVPN שלנו לקבלת דוגמא לכך.

גם אלה המשתמשים בהצפנה בחוזק גבוה עלולים להיות מסוכנים. דליפות DNS, כמו גם דליפות WebRTC ו- IP, מהוות דאגה בכל הנוגע לאבטחת VPN. אף על פי שהמנהרה בינך לבין שרת ה- VPN עשויה להיווצר, בקשות DNS, מידע WebRTC וכתובת ה- IP שלך עלולות לדלוף, תוך ניצול יעיל של מטרת השימוש ב- VPN.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר מספקים לא רק את מיטב ההצפנה, אלא גם מנהרות גמישות שלא ידליפו את המידע שלך. בדקנו כאן כל ספק בכדי להבטיח ששום דבר לא יחליק דרך הסדקים.

בנוסף, הבחירות שלנו מציעות מתג להרוג. מתג להרוג הוא כמו רשת ביטחון עבור החיבור שלך. אם הפעלת אותה, ה- VPN ינתק את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN ייכשל, ימנע מהמידע האישי שלך לזרום בין השרתים. ישנם גם מתגי הרג נוספים המתקדמים עליהם נדבר בסעיף האבטחה שלהלן.

VPNs וסטרימינג

VPN Netflix

עם כל השיחות ברמה הגבוהה ביותר, קל לאבד את הראייה של הדברים הפשוטים שבהם VPNs מועילים. סטרימינג הוא אחד השימושים העיקריים שלהם מכיוון שהם מאפשרים לך לגשת לתוכן עם נעילה באזור ולהיות בטוח יותר בעת הצמדות.

ככל שיוטיוב ונטפליקס מרוויחים יותר כסף, מודלי ההפצה הופכים מורכבים יותר. לדוגמה, Annihilation – קלאסיקה מדעית מדע בדיוני, לטענת הכותב שלך – שוחררה בבתי הקולנוע בארה”ב, אך שוחררה אך ורק דרך נטפליקס בבריטניה ובאוסטרליה. באופן דומה, עונה רביעית של Better Call Saul שודרה ב- AMC בארה”ב, בעוד פרקים חדשים בבריטניה שודרו בנטפליקס.

אם אתה משתמש ב- VPN, אתה יכול לגשת לאותם תוכניות וסרטים בלעדיים, לא משנה היכן אתה נמצא כל עוד אתה יודע היכן הם זמינים. אם אתה בארה”ב, אתה יכול להשתמש בשרת בבריטניה כדי להזרים את Better Call Saul ושרת אוסטרלי כדי להזרים השמדה..

חברות זרימה אינן מטופשות. הם מודעים ל- VPNs ושימוש בהם כדרך לעקוף מנעולי חלוקה. המפתח הוא להזרים תוכן מבלי שהספק יידע שאתה משתמש ב- VPN.

אנו בודקים כל ספק שאנחנו בודקים עם ארבע פלטפורמות הזרימה המובילות על פני שרתים מרובים כדי להבטיח שהם יכולים לגשת לתוכן המאוחסן שם. למרבה הצער, לא כל ספקי ה- VPN יכולים, לכן הקפד לדבוק בהמלצות הזרימה במדריך זה אם זה דאגה עבורך.

VPNs וטרנינג

סיבה נוספת לשימוש ב- VPN היא לצורך סיקור. הסיכונים להתעוררות בחוק זכויות היוצרים המילניום הדיגיטלי הם אמיתיים. אם כי פעולה זו עשויה רק ​​לגרום להודעה של ספק שירותי האינטרנט שלך במדינות מסוימות, אך באחרים זה עלול להוביל לקנס או לכלא. אנחנו לא כאן כדי להתיר סחף של תוכן המוגן בזכויות יוצרים, או להרתיע אותו, אך עליך להשתמש ב- VPN אם אתה מתכוון לפיראטים.

עם זאת, תנועה עממית לעמית, וזה מה שטף, אוכלת רוחב פס רב, כך שלא כל הספקים ידידותיים אליו. זה אפילו לא שוקל את הסוגיות הברורות של הפרת זכויות יוצרים.

השאלה היא סיבוב בלתי חוקי היא מבולגנת, אך אינך מציית לחוק אם אתה גונב חומר המוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, שימוש ב- VPN יכול להגן עליך מפני פעולה משפטית. בדומה לפרטיות, הסתרת כתובת ה- IP וזהותך פירושה שאף אחד לא יכול לזהות מי עושה מה בשרת VPN, כך שהסחרור הופך למשחק הוגן.

בחירת ספקי ה- VPN הטובים ביותר

עם כל השימוש בשימוש ב- VPN, קשה לפרט מה ה- VPN הטוב ביותר. יצרנו עם זאת כמה קריטריונים ובחרנו את שלושת הספקים הטובים ביותר שלנו בכל קטגוריה, כך שיש לך מושג מה לחפש.

קלות שימוש

יש VPNs שקשה מאוד להשתמש בהם – קרא דוגמה את סקירת AirVPN שלנו, כך שאסור להתעלם מאלה שמציעים חוויה יעילה. VPNs שמדגימים קלות שימוש טובה הם בעלי איזון כוח ושימושיות, מבלי להקריב את תכונות הליבה המאפשרות התאמה אישית של החוויה. קרא את סקירת TunnelBear שלנו כדי לראות כיצד נראה פשטון יתר.

גם אסור להוזיל אסתטיקה. אפילו ספקים שיש להם ממשקים פשוטים, כגון Hide.me (קרא את סקירת Hide.me), נופלים אחרי הספקים המובילים אם הממשק שלהם לא נראה חם מדי. מצאנו ספקים עם עיצוב של השכל הישר, תהליך תשלומים קל והרבה כוח.

ExpressVPN

אף VPN לא משלב כוח ושימושיות ממש כמו ExpressVPN, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור משתמשי אנדרואיד ו- Mac. הממשק המייעל מאפשר אפילו לטכנופובים הקיצוניים ביותר להתחבר, תוך שהוא עדיין מספק מספיק כוח מתחת למכסה המנוע בכדי שיוכלו להשיג את הצעצועים שלהם. לאחר ההתקנה, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על “התחבר”.

ExpressVPN-Connected App

למרות היישום בסגנון הנייד, ל- ExpressVPN יש הרבה תכונות. אבל חנונים אמיתיים לא מעריכים את הגישה הסחירה שלה. קל למצוא את השרת שאתה רוצה מכיוון ExpressVPN מפריד בין מיקומים לפי אזור ומדינה, ותוכל לבצע בדיקת מהירות מהירה על כל אחד כדי לראות מה מתאים לך..

CyberGhost

לאיתור העבר של CyberGhost הייתה חווית משתמש יוצאת דופן שהורידה אותה כמה יתדות בגלל עקומת הלמידה. גרסה 7 מייעלת את הממשק, עם זאת, תוך שמירה על התכונות המייחדות את CyberGhost.

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

שפע התכונות פירושו שהוא לא ממש Plug-and-Play כמו ExpressVPN, אבל אלה המוסמכים עם תוכנה ימצאו איזון מצוין של כוח ושימושיות..

כמו ExpressVPN, ל- CyberGhost ממשק משתמש בסגנון סמארטפון עם כמה כפתורים. כדי להתחבר, עליך רק לסמן את מתג ה”חיבור “. עם זאת, ניתן להרחיב את הממשק. בעזרתו תוכלו לעיין בשרתי המומחיות של CyberGhost, להגדיר הגדרות אוטומציה ולגשת לתכונות הרבות שהיא מציעה. תוכלו ללמוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו.

NordVPN

NordVPN נוקטת בגישה נוספת. עם זאת, זה לא הופך את הניתן לנגישה. במקום להשתמש באפליקציה בסגנון סמארטפון, NordVPN נפתח עם מפה המציגה את כל מיקומי השרת שלה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מיקום ולתייג את מתג “התחבר” כדי להתחיל.

NordVPN-Main-Screen

אולם המקום תופס מקום שלישי מכיוון ששאר ממשק המשתמש ממש הגון. הגלילה בתכונות ואפשרויות התצורה שלו זהה לכל VPN אחר ומסובכת יותר מ- ExpressVPN בהתחשב בכמה הגדרות שיש. אף על פי כן, הגישה שלה לניווט בשרת מרוויחה אותה במדליית ארד.

מהירות

מהירות VPN

שלא כמו קלות השימוש, המהירות ניתנת לכימות. הצלילה שלנו לספקי ה- VPN המהירים ביותר נתנה תובנה לאילו VPNs היו הכי טובים איפה והתוצאות הפתיעו אותנו. בעוד שהבחירה הראשונה היא עדיין ExpressVPN, שתי ההמלצות האחרות שלנו לא היו ניכרות בהתחלה.

אנו מבססים את המלצותינו על בדיקות שנערכו על 16 ספקים עם OpenVPN ו- AES 256-bit. לספקים מסוימים, כמו CyberGhost, יש תוצאות טובות בהרבה עם פרוטוקולים אחרים. עם זאת, OpenVPN עם AES 256-bit הוא הסטנדרט שאנחנו מחפשים, ולכן אנו מבססים את ההמלצות שלנו על כך.

ExpressVPN

כפייבוריט כאן ב- Cloudwards.net, אנו שמחים לומר כי ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והעקבי ביותר שבדקנו. במהלך סבבי הבדיקה שלנו היה ל- NordVPN ממוצע מהיר יותר, אך הביצועים הלא עקביים שלה ברחבי העולם מנעו אותנו מלהמליץ. לעומת זאת, ExpressVPN הוא סלעי.

זה היה גמיש בכל שרת שבדקנו. הממוצע המשוקלל שלנו, שהעדיף את מיקום הבדיקה שלנו בארה”ב, היה בערך 70 אחוז מהמהירות הלא מוגנת שלנו. אם אנו רק משתמשים בארה”ב, איבדנו רק 20 אחוזים. מעבר לכל לוח, ExpressVPN שמרה גם על חביון נמוך והפכה אותו ל- VPN הטוב ביותר למשחקים.

גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנט הפתיעה אותנו. למרות שהבדיקות שלנו בסקירת ה- PIA הראו שהן מהירות, הנחנו שזה בגלל רמת ההצפנה הנמוכה שיש לה כברירת מחדל. בקבוצת הבדיקות האחרונה שלנו גילינו שזה לא המקרה. אפילו כאשר ההצפנה מופיעה, PIA הוא ה- VPN השני המהיר ביותר בשוק.

בהשוואה ל- ExpressVPN, היה זה מהירויות איטיות יותר בארה”ב, אך הוא הצליח להדביק את העולם. כשמחושב הממוצע המשוקלל, זה היה רק ​​5 מגה-ביט לשנייה איטית יותר מ- ExpressVPN. אם אתה רוצה לראות כיצד הם נערמים באזורים אחרים, הקפד לקרוא את ההשוואה ExpressVPN לעומת PIA.

אסטריל

אסטריל ניתז לרוב על ידי ספקים אחרים – ואתה יכול לראות מדוע בסקירת האסטריל שלנו – אבל היה זה טוב להציג בסבב הבדיקות האחרון שלנו. הממוצע המשוקלל שלה היה זהה לזה של ה- PIA, רק כדי לפנות אל ספקי המהירות האחרים שלנו, AirVPN ו- TorGuard (קרא את סקירת TorGuard שלנו).

אסטריל מציעה שני פרוטוקולים קנייניים ושניהם מהירים יותר מ- OpenVPN. עם זאת, היא עדיין תופסת את המקום השלישי בגלל הביצועים הטובים אך הלא מרשימים שלה באופן בינלאומי וחוסר עקביות בהשוואה ל- ExpressVPN.

אבטחה

אבטחת VPN

כל ה- VPNs הנמצאים במדף העליון והכי אמצעי מספקים את הרוטב הסודי כשמדובר באבטחה: AES 256-bit עם OpenVPN. זה מקשה לקבוע מי הוא “הטוב ביותר” מכיוון שרוב הספקים נמצאים במגרש משחק ברמה השניה בכל הנוגע לתקני הצפנה ופרוטוקול..

עם זאת, מצאנו את שלושת הספקים שמעבר להצפנת הנתונים שלך. בנוסף לספק את אבטחת ה- VPN האופיינית, הם מוסיפים תכונות אבטחה שיכולות להגן עליך כשאתה מנסה לעקוף צנזורה או סתם לתת לך שקט נפשי בעת פתיחת הדפדפן שלך.

NordVPN

ל- NordVPN יש הרבה תכונות אבטחה, מה שהופך אותו לבחירה ראשונה קלה. בנוסף להגדרות ההצפנה והפרוטוקול העליונות, הוא כולל שרתי מומחים רבים. מבחינת האבטחה, שרתי הכפולה הם המעניינים ביותר מכיוון שהם בעצם מאפשרים לך להכפיל את ההצפנה שלך.

זה מגיע גם עם CyberSec, שהוא כלי מובנה לחסימת תוכנות זדוניות ומודעות. רוב חוסמי מודעות ה- VPN הם רעים, אך CyberSec מרשימה. למרות שהיא אינה תחליף לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, Cybersec יכולה לחסום מודעות מעצבנות או להגן עליך מפני השתבשות בבוטנט. קרא את המדריך שלנו בנושא מדריך Botnet כדי ללמוד על כך.

TorGuard

TorGuard היא בחירה מצוינת עבור אבטחת VPN. זה לא עושה שום דבר מיוחד, אבל הוא משלב אבטחה מהשורה הראשונה עם יכולת התאמה אישית, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור מתכננים. זה מוגדר להשתמש ב- OpenVPN עם AES 256 סיביות מהקופסה, אבל אתה יכול לשנות את הפרוטוקול ואת הצופן שאתה משתמש בו. רוב הספקים מאפשרים לך לשנות את גודל המפתח בלבד.

מחוץ לזה, ל- TorGuard יש מתג להרוג שימושי. בנוסף לעבודה גלובלית על החיבור שלך, אתה יכול להגדיר את זה לעבוד על אפליקציות ספציפיות. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את זה לנתק את החיבור ללקוח המטריד שלך אם ה- VPN נכשל תוך שמירה על חיבור הדפדפן שלך על כנו.

ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש את תכונות האבטחה הסטנדרטיות שאנו רוצים לראות. זה כולל מתג להרוג, מגיע עם מלאי AES 256 סיביות והוא יכול לתמוך OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP ו- SSTP. עם זאת, זה לוקח מקום שלישי לאבטחה בגלל עקביותו.

למרות שזה רגיל בכל הקשור למפרטי אבטחה, ExpressVPN הוא הכל חוץ מאשר לגבי יציבות. במהלך הבדיקה שלנו, שנמשכה זמן רב מכיוון שרבים מהכותבים של Cloudwards.net משתמשים בה, ExpressVPN מעולם לא הדליף בקשת DNS או כתובת IP, ובמקרים בודדים שבהם הופעל מתג ההרג, הוא תמיד ניתק את הקשר מייד. כל ההיבטים הללו עזרו לו להגיע למקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת אחסון בענן.

פרטיות

פרטיות היא נקודת מחלוקת עבור הרבה קונים VPN. יש המון טענות “ללא יומני” שהועלו על ידי ספקי VPN, מה שמרמז על דבר שאינו נכון. עשינו את העבודה המלוכלכת כדי למצוא ספקים שיש להם עמדה ברורה על פרטיות ואינם רושמים שום דבר שמזהה באופן אישי.

למרות שיש לנו שלוש בחירות מובילות, זה לא אומר שספקים אחרים המוזכרים במדריך זה מנהלים יומנים. למיטב ידיעתנו, אף אחת מההמלצות שלנו אינה עושה זאת. אנו מבססים סעיף זה יותר על חוקי הפרטיות במדינות בהן הספקים נמצאים יותר מכל דבר אחר, ומפחית את הסיכון של נתונים אישיים ליפול לידיים הלא נכונות.

ExpressVPN

ExpressVPN הוכיח שמדובר בספק ידידותי לפרטיות. במיקומה באיי הבתולה הבריטיים יש כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם, ו- ExpressVPN נושא את יחס הממשלה לשירות VPN שלה..

ExpressVPN שומר רק על רשומות מבצעיות. מידע המאפשר זיהוי אישי אינו מנוטר או נשמר בזיכרון המערכת, אפילו לא באופן זמני. אם מישהו היה דופק בדלתו של ExpressVPN, מה שלא סביר בהתחשב במיקומו, לאנשי הצוות לא יהיה שום דבר למסור פרט לכונן קשיח ריק.

מולווד

Mullvad יש גישה “ברורה למחוק” כשמדובר בנתוני משתמשים. בנוסף להיותו אחד מהשירותים הבודדים המקבלים מזומנים כתשלום, Mullvad דורש מעט מידע אודותכם. אינך צריך לרשום שם משתמש, סיסמא או פרטי תשלום. מולווד לא יודע עליך כלום, אז הוא לא יכול למסור דבר.

במקום לגרום לך להירשם, Mullvad מבקש ממך ליצור מספר חשבון. זה מה שתשתמש בכדי להתחבר ולשלם עבור שירות נוסף. Mullvad עובד על העיקרון שאתה משלם עבור משך הזמן שאתה רוצה עם האפשרות להוסיף עוד מתי שאתה רוצה. זה מפנה את התסריט לפרטיות באופן שיש למעט ספקים אחרים.

NordVPN

ל- NordVPN יש עמדה ברורה ביחס לפרטיות. זה לא שומר עליך שום דבר על התיעוד ובקושי דורש ממך מידע מלכתחילה. כל שעליך לעשות במהלך ההרשמה הוא להזין את כתובת הדוא”ל שלך. גם מיקומה בפנמה מנחם, מכיוון שהוא לא נדרש לשמור על מידע משתמשים.

היומנים שעליו לשמור לצורך השירות נשמרים למינימום. NordVPN מאחסן את כתובת הדוא”ל שלך ואת פרטי התשלום למטרות ברורות ועוקב אחר ניתוח באתר האינטרנט שלה. אבל חוץ מזה אין שום דבר ברשומה. השם, כתובת ה- IP והמיקום שלך אינם שם.

מיקומי שרת

מספר השרתים ברשת VPN הפך לתחרות מדידה ידועה לך. הגודל לא תמיד משנה. בבחירת המלצותינו שקלנו את גודל רשת השרתים, וחשוב מכך – את התפשטותה. רק מכיוון שלחברה יש 5,000 שרתים, זה לא אומר שהם נמצאים במיקומים שימושיים.

עם זאת, רשתות קטנות אינן דבר טוב. קרא את סקירת VyprVPN שלנו כדי לראות כיצד הדבר פוגע בשירות.

בנוסף לכלי התקשורת הגדולים בעולם, חיפשנו רשתות עם מיקומים המייצגים בשוק ה- VPN. בפרט, אפריקה, המזרח התיכון ורוב אסיה הם אזורי אפלה עבור VPNs, כך שספקים עם שרתים במקומות אלה נמשכים קדימה.

ExpressVPN

ל- ExpressVPN נושא, וזה העקביות. למרות שיש לה רשת גדולה של למעלה מ -3,000 שרתים, היא ממוקמת במקום הראשון בגלל הביצועים העקבים שלה בכל מיקומים. יש לו גם אפשרויות שרת אקזוטיות, אז זה הרוויח שם נקודות בראוני.

ExpressVPN-מיקומים ברחבי העולם

זה נמצא ב 148 מיקומים, בכל אחד מהם מספר שרתים משתנה. הרשת של ExpressVPN משתרעת על 94 מדינות, אשר לרוב המתחרות אין תחרות. זה מכסה את כל היבשות למעט אנטארקטיקה, עם כיסוי מוצק באסיה ובאפריקה. עם זאת, שרתים מסוימים במיקומים אקזוטיים, כמו ויינטיאן או אלג’יר, הם וירטואליים, אז שימו לב אם אתם מודאגים מאבטחה..

NordVPN

NordVPN ידועה ברשת השרתים המסיבית שלה. בזמן הכתיבה יש לה 5,196 שרתי, שהיא ככל הנראה רשת השרתים הגדולה ביותר של VPN כלשהו. למרות שיש הרבה שרתים ברשת, הם לא מפוזרים כמו ExpressVPN. למרות שיש להם כל כך הרבה, NordVPN יש רק נוכחות ב -60 מדינות.

NordVPN-Server-Map

אנו אומרים “רק” ככה זה דבר רע כשלא. לרשת השרת אין תפוצה גדולה כמו ExpressVPN, אך היא עדיין מרשימה בהשוואה לכל ספק אחר. עם זאת, יתכן שקשה לאתר את השרת שאתה רוצה. NordVPN מפרט את האפשרויות אך אינו מבהיר היכן הן ממוקמות במדינה מסוימת.

HideMyAss

ל- HideMyAss יש בעיות בכל מה שקשור למהירות ופרטיות, אך רשת השרתים שלה מרשימה. יש יותר מ- 280 מיקומים לבחירה בלמעלה מ -190 מדינות. יש גם מיקומים חריגים ברשת, כולל קייפ ורדה, איי פוקלנד ופיג’י.

HMA! ServerList

בכל הנוגע לייצוג, HideMyAss היא המובילה בתעשייה. המשמעות היא שמיון האפשרויות יכול להיות קשה. למרבה המזל, הוא מספק “מצב חופש”, המנתב את הקשר שלך דרך המדינה הקרובה לחוקי דיבור חופשי באופן אוטומטי.

תמחור

עלות VPN

כפי שניתן לראות במדריך ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו, ישנן סיבות מדוע עליכם לשלם עבור VPN. עם זאת, אסור לך לשבור רק בגלל שאתה צריך לשלם. בנוסף למציאת VPNs הזולים ביותר בשוק, חיפשנו את הספקים שמציעים את התמורה הגבוהה ביותר עבור הדולר שלכם. אם אינך יכול להרשות לעצמך VPN, תוכל לקרוא את הקטע שלהלן בהמלצתנו החינמית.

המחיר היה ההיבט החשוב ביותר, אך שקלנו גם את מספר החיבורים בו זמנית, אפשרויות התשלום ואת תקופת ההחזר עבור כל ספק. שלושת הבחירות המובילות שלנו לא רק אורזות הרבה ערך, אלא מעניקות לך את הגמישות לפרוש מהמנוי.

גישה פרטית לאינטרנט

בחירת הספק המוביל שלנו עבור קטע זה לא הייתה קלה מכיוון שספק אחד עשוי להיות בעל תעריף חודשי נמוך יותר אך תקופת החזר גרועה יותר, בעוד שאחרת עשויה להיות הפוכה. PIA מאזן הערך הטוב ביותר בין התוכניות שלה, עם זאת, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור אגוזי פרטיות בתקציב.

התעריף החודשי טוב יותר מרוב ה- VPN, אך גרוע משני הבחירות האחרות שלנו. PIA תופסת את המקום הראשון בגלל התוכניות השנתיות והדו-שנתיות שלה, שהן הרבה יותר זולות מאשר כמעט כל VPN זמין אחר. התוכניות מגיעות עם חמישה חיבורים בו זמנית, ותוכלו לשלם כמעט בכל דרך שתרצו, כולל ביטקוין.

למרות שזה הערך הטוב ביותר, PIA אינה מושלמת. הוא מציע רק ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, וזו אחת התקופות הקצרות ביותר שראינו. תוכלו ללמוד עוד על הסיבות שלדעתנו כדאי בסקירת ה- PIA שלנו.

מולווד

למולבד גישה חסרת שטויות לתמחור. שירותו עולה 5.60 דולר לחודש ותוכלו לקנות כמה שתרצו בו זמנית. אין הנחות או תוספות רב-שנתיות להוסיף לתכנית שלך. המחיר הוא מה שזה. זה הופך את Mullvad לבלתי רגיל בקרב ספקי VPN וחברות תוכנה באופן כללי, אבל מה שמבדיל אותו באמת זה אפשרויות התשלום שלו.

זה מקבל מזומנים קרים וקשים. אתה יכול לשלוח כל סכום של מזומנים בכל מטבע למולוואד עם מספר החשבון שלך וזה יזכה את חשבונך על כך הרבה. Mullvad מספק דוגמה: אם אתה שולח 17 יורו, חשבונך יזוכה 100 ימי שימוש.

Mullvad מוזר כמו שהוא מקסים, ויש הרבה מה לאהוב בגישה היעילה שלו. תוכל ללמוד עוד בסקירת Mullvad שלנו או לנסות זאת בריצה מוגבלת של שלוש שעות.

בטוח יותר VPN

ל- SaferVPN אין את הגמישות של PIA או Mullvad. התוכניות מוצעות למשך שנה, שנתיים או שלוש, ללא אפשרות לשלם מדי חודש. למרות שזה נוגע לאנשים שנאספים במזומן, ל- SaferVPN יש כמה מהשיעורים הרב שנתיים הנמוכים ביותר שראינו. בנוסף, היא מציעה תוכנית לשלוש שנים, שאינה נדירה בקרב ספקים.

העובדה שאינך יכול לשלם מדי חודש מורכבת מחלון ההחזר של 30 יום וניסוי חינם בחינם למשך 24 שעות. לא תוכלו למצוא את המשפט מהדף הבית, אך אם תשאלו את סוכן הצ’אט, הם יספקו כתובת URL בה תוכלו להירשם ולהוריד אותה. תוכל ללמוד עוד בסקירת SaferVPN שלנו.

סטרימינג

הזרמת VPN

אחד השימושים הנפוצים ביותר ל- VPN הוא עקיפת חסימות גיאוגרפיים שהציבו פלטפורמות סטרימינג. למרות טענות שיווק אגרסיביות, לא כל ה- VPN יכולים לנצח את איסור ה- VPN של נטפליקס. ההמלצות שלנו הוכיחו כי הן יכולות לעקוף מגבלות אלה ללא כל בעיה.

למרות שלושת הבחירות המובילות שלנו טובות, אנו ממליצים לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לזרם ואת ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Netflix אם אתה רוצה לצלול עמוק בנושא זה. בנוסף ליכולת לעקוף מגבלות VPN, חיפשנו תכונות ספציפיות לזרם.

ExpressVPN

שוב, ExpressVPN מנצח לא מכיוון שהוא מציע את תכונות הזרם הכי הרבה אלא בגלל שהוא העמיד ביותר. ExpressVPN יכול לעקוף כמעט כל חסימה גיאוגרפית מכל מקום, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור צופים עם דחף של נסיעה. גם זה מהיר, כך שתוכל תמיד להזרים בהגדרה גבוהה או יותר טוב.

בנוסף לזכייה במדריך נטפליקס שלנו, ExpressVPN לקח את הכתר ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור היצירה ה- iPlayer של ה- BBC. אין בו שרתים ייעודיים או תכונות נוספות לסטרימינג, אך הביצועים הסולידיים המוצגים באספקטים אחרים של השירות מאירים גם בעת סטרימינג..

CyberGhost

שלא כמו ExpressVPN, ל- CyberGhost יש קטע בממשק שלה המוקדש לזרם. גרסה 7 כוללת שרתי התמחות עבור למעלה מ 50 פלטפורמות סטרימינג, עם כל מהסרטים למוזיקה בתמהיל. כל שרת מותאם לפלטפורמה מסוימת על סמך מיקומו. לדוגמה, ערוץ 4 מותאם בשרת בבריטניה ונטפליקס מותאמת לארה”ב.

עם זאת, במהלך הבדיקה גילינו שאפשר להשתמש בשרת ערוץ 4 בבריטניה כדי להזרים את Netflix. אף שמוציא מעט מהקסם למי שקיללל את הווילון, הגישה של CyberGhost עושה פלאים למתחילים חדשים. לאנשים שלא מכירים VPNs לא יהיו שאלות לאילו פלטפורמות סטרימינג הם יכולים לגשת ולאיזה שרת עליהם להשתמש.

NordVPN

NordVPN תמיד זנב את ExpressVPN, ועובדה זו זהה בכל הקשור לסטרימינג. זה יכול לעקוף כמעט כל גיאבלוק, ולקבל גישה לנטפליקס, הולו, אמזון פריים וידיאו, BBC iPlayer ועוד. במהלך הבדיקה הצלחנו לגשת אליהם, ובעקביות, אך המהירות פגעה בחוויה.

זה אולי יציב בכל מה שקשור לסטרימינג, אבל הוא לא סולידי בכל מה שקשור למהירות. הביצועים הלא עקביים של NordVPN בכל השרתים פירושם שתקדיש זמן למעקב אחר מיקום בו תוכל להשתמש בזרימה. למרות זאת, היכולת של NordVPN לעקוף מגבלות מרוויחה אותה במקום השלישי עבור חלק זה.

ה- VPN הטוב ביותר: ExpressVPN

best-vpn-expressvpn

מתוך שבעת המדורגים שלנו, ExpressVPN הרוויח מקום בשישה מהם. חולשתה היא התמחור שלה, שאינו נורא בהשוואה לספקים כמו Hide.me ואסטריל. למרות שזה לא הספק הכי ממוקד ערכים, ExpressVPN מקבל את כל הדברים הנכונים. זה מהיר, מאובטח וממוקד פרטיות, מה שהופך אותו ל- VPN הטוב ביותר כמעט לכל משימה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

למרות שאנחנו אוהבים לכלב את ExpressVPN במחיר שלו, זה לא נורא. כמו בכל VPN, התעריף החודשי שלו הוא, אבל התעריף השנתי תואם את מה שהיינו מצפים מספק מדף עליון. הדבר היחיד שאתה מוותר הוא זוג חיבורים בו זמנית.

מה שאתה מרוויח הוא אחת מחוויות ה- VPN הסולידיות ביותר שקיימות. מה ExpressVPN סוחר בתכונות שהוא מפצה בעקביות. מההרשמה לחיבור הראשון שלך, כל מה שקשור ל- ExpressVPN הוא נוזל וגמיש. מעבר ללוח, רשת השרתים שלה מהירה ומסוגלת לעקוף מגבלות.

זו אחת הסיבות שהיא לקחה את העוגה במדריך שירותי ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין. העקביות של ExpressVPN הופכת אותו לבחירה אידיאלית לעקיפת צנזורה, שם ירידה בחיבור VPN עשויה להיות קנס גדול או אפילו מאסר. במהלך הבדיקה שלנו, מתג ההרג שלו עבד במקרים הנדירים שהוא הופעל והמנהרה שלו מעולם לא דלפה.

בנוסף, יש לו עמדה חזקה בפרטיות. מדיניות הפרטיות של ExpressVPN ברורה. זה לא רושם מידע אודותיך בשום פנים ואופן, אפילו לא באופן זמני. כל מה שהוא יודע הוא משתמש ExpressVPN המחובר לשרת וקצת מידע שונה ולא מזוהה, כמו גרסת האפליקציה..

הכל אגודלים בכל מה שקשור ל- ExpressVPN, ותוכלו ללמוד מדוע בסקירת ExpressVPN שלנו. אם אתה מעדיף לבלות בזה זמן ידני, אתה יכול לעשות זאת ללא סיכון עם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר: Windscribe

best-vpn-for-torrenting-nordvpn

מדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו עוסק רבות בנושא, אך אין הרבה אפשרויות זמינות. נאבקנו לאסוף אפילו חמישה ספקים שהיו להם תוכניות חינמיות שלא יפגעו בפרטיות, אבטחה או מהירות.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

עם זאת, יש ספק אחד שאינו מתפשר על שום דבר. ל- Windscribe יש את התוכנית החינמית הטובה ביותר שראינו, עם מספר אפשרויות לשדרוג לתכנית בתשלום בעתיד. אתה מקבל העברת נתונים של 10 ג’יגה-בתים וגישה לרשת שרתים מוגבלת, אך כל הפיצ’רים האחרים נותרים שלמים. זה כולל את מגוון כלי הפרטיות של Windscribe עבור דפדפנים ובודק כתובות האתר שלו.

למרות שהעברת נתונים של 10 ג’יגה-בייט הופכת אותו ל- VPN החינמי הטוב ביותר כבר עכשיו, האפשרויות לשדרוג דוחפות אותו עוד יותר קדימה. אתה יכול להוסיף מיקומים לתכנית החינמית שלך במחיר של $ 1 לכל אחד, וכל מיקום נוסף מוסיף 10 ג’יגה-בתים נוספים למגבלה החודשית שלך. בנוסף, אם אתה מסתפק בבחירת השרת המוגבלת, אתה יכול לרכוש נתונים ללא הגבלה במחיר של $ 1 בלבד.

מעבר לזה, Windscribe מציינת את המודל “חופשי לשחק” בכל הנוגע לתוכנית החינמית שלה. מספר הבסיס הוא 10 ג’יגה-בתים, אך אתה יכול להרוויח יותר נתונים על ידי השלמת משימות מסוימות. ציוץ ירוויח לך תוספת של 5 ג’יגה-בייט, בעוד שפיתור של חיפזון בכרייה של cryptocurrency יכול להרוויח לך עד 10 ג’יגה-בתים לצמיתות או חודש של פרמיה בחינם.

Windscribe הוא נדיר בכל הנוגע לתמחור VPN, עד כדי כך שהוא ראוי לסעיף משלו במדריך זה. אם אתה רוצה ללמוד עוד, קרא את סקירת Windscribe שלנו או הירשם לתקופת ניסיון בחינם כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

לוגו של רישום רוח

סקירת Windscribe

החל מ- $ 417 לחודש
תוכנית חינמית זמינה כל התוכניות

בקר ב- Windscribe

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג: NordVPN

הטוב ביותר בחינם- vpn-windscribe

ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך סיבוכים משתף את כל הספקים שלדעתנו מתאימים לו, אבל NordVPN לוקח את מדליית הזהב. למרות שהבחירות האחרות שלנו, כגון ExpressVPN ו- CyberGhost, זהות בכל הנוגע לאבטחה, NordVPN מקצה אותם עם שרתי התמחות עבור חיבורי P2P..

קודם

הבא

שרתי P2P מיועדים לסיבוב, ומציעים אבטחה מוגברת וזרימת נתונים עבור אותם חיבורים רעבי נתונים. אם אתה מודאג במיוחד מהגילוי שלך, אתה יכול גם להשתמש באחד משרתי ה- Double Hop של NordVPN. שיטת חיבור זו מנתבת אותך דרך שני שרתי VPN ומכפילה למעשה את רמת האבטחה.

כל זה מגובה במדיניות הקפדנית ללא רישום של NordVPN ושיטות הרשמה מרובות. אתה יכול להשתמש בדוא”ל צורב ולשלם גם עם bitcoin כדי לוודא שאף מידע אישי אינו רשום.

NordVPN אינו מושלם, אך הוא קרוב. אתה יכול ללמוד את הפרטים של השירות בסקירת NordVPN שלנו או לנסות את זה ללא סיכון עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום..

לוגו NordVPN

סקירה של NordVPN

החל מ- 349 דולר לחודש
חסוך 71% מכל התוכניות

בקר ב- NordVPN
ערבות 30 יום

מחשבות אחרונות

שנה נוספת של ביקורות עומדת מאחורינו ו- ExpressVPN הוא עדיין ה- VPN הטוב ביותר שתוכלו לקנות. אף שהוא יקר, הוא מאזן בין כל מה שאנחנו רוצים לראות מספק, באופן שאיש אינו עושה. עם זאת, יתכן שזו לא הבחירה הטובה ביותר עבורך אם אתה מנסה לחסוך אגורה או לא אכפת מהגישה המייעלת שלה.

גם אנחנו אוהבים את NordVPN ו- CyberGhost. שניהם מגיעים עם ממשק מורחב ותכונות לא שגרתיות. אם אתה מנסה לחסוך כסף, אנו ממליצים לתת PIA או Windscribe.

אתה מסכים? אם לא, איזה VPN היית מדרג את הטוב ביותר? תן לנו לדעת בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

לוגו ExpressVPN

סקירה של

החל מ- 666 דולר לחודש
חסוך 49% מכל התוכניות

בקר ב- ExpressVPN
ערבות 30 יום

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map