ה- VPN הטוב ביותר לקולומביה בשנת 2020

יש אינסוף דברים לעשות ומקומות שניתן לראות בקולומביה, מהרי האנדים וכלה בחופים הקריביים הבלתי מפוקרים. במדינה הדרומית אמריקאית יש כמה מהמרגדים והקפה הטובים ביותר בעולם, אך סכסוך אלים והפרות זכויות אדם הם עדיין נושא. 


כדי להישאר בטוח מכל סכנה מקוונת כשאתה במדינה, עליך להשתמש באחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בקולומביה. אם אתה ממהר, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לקולומביה. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע עליך להשתמש באחד מ- VPNs שלנו לקולומביה ואילו תכונות עליו צריך.

ישנם יתרונות רבים לשימוש ברשת פרטית וירטואלית, וזו הסיבה שאנו ממליצים לכם להשקיע באחד. בתור התחלה, זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות, כמו פשעי רשת ופיקוח, אבל כלולים הרבה יותר בשירות. 

VPNs הם כלי נהדר להשגת חסימות אינטרנט בעבר. לדוגמה, אם נדחתה גישה לאתר או לשירות כשאתה נמצא במדינה אחרת, ובכן, זה בגלל חסימות גיאוגרפיים. חסימה גיאוגרפית משמשת למניעה של גישה למדינה אחת על ידי מדינה אחרת. חלק גדול מהתוכן שאתה רואה באינטרנט מבוסס על המיקום הגאוגרפי שלך.

אם אתה זין נטפליקס, בקרוב תבחין שהספרייה של נטפליקס קולומביה שונה במקצת מזו של המדינה שלך. אם אתה רוצה לגשת לנטפליקס בארה”ב, אתה תצטרך כתובת IP אמריקאית, וכאן נכנס VPN. 

צנזורה היא צורה אחרת של חסימת שאתה עלול להיתקל בה והיא הופכת פופולרית יותר ברחבי העולם. מדינות מסוימות מסננות כמה סוגים של תוכן אך ורק מסיבות מוסריות ומגנות. 

מדינות אחרות הולכות צעד אחד קדימה ומכתיבות לחלוטין את מה שאזרחיהן יכולות ואינן יכולות לראות. קרא את הקטע שלנו על חומת האש הגדולה של סין כדי לראות כמה גרוע זה יכול להיות.

ה- VPN הטוב ביותר לקולומביה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר לקולומביה

יש הרבה תכונות המרכיבות VPN, אך חלקן חשובות יותר בכל מה שקשור לשימוש בתכונה בקולומביה. 

אבטחה

ראשית, עליך לוודא שאתה בוחר אחד עם ביטחון טוב. בכך, תוכלו להבטיח שהגנתם מפני כל מעקב ממשלתי ושיטור מקוון. זה גם ישמור עליכם מפני פשעי רשת, מכיוון שלעולם לא תדעו מה הסכנות האורבות ב- WiFi ציבורי (זו גם סיבה טובה להתקין אנטי-וירוס הגון). 

כחלק מאותה אבטחה, ל- VPN צריך להיות מתג להרוג, אשר ינתק את החיבור שלך לחלוטין אם ה- VPN יפסיק לעבוד. עליך לוודא ש- VPN לא שומר יומן של הפעילות שלך, לכן וודא שיש לה מדיניות אי-יומני איתנה..

רשת שרתים 

למרות שחסימות תוכן אינן מהוות דאגה עצומה בקולומביה, רשת שרתים בגודל טוב תמיד תועיל. זה יעזור לך לעבור את כל הבלוקים שאתה נתקל בהם, כולל חסימות גיאוגרפיים. אם אתה רוצה לגשת לתוכן קולומביאני, עליך לבחור VPN שיש לו שרתים במדינה.

מהירות

המהירות היא גורם חשוב מכיוון שבלעדיה, הבידור היחיד שלך יהיה מסך טעינה מעורבב. רוחב הפס ללא הגבלה חשוב לא פחות. אם יש לך מגבלה, לא ייקח הרבה זמן להגיע אליו ותישאר ללא הגנה ברגע שתעשה זאת. שתי התכונות הללו חשובות אם ברצונך להזרים או לזרום. 

נטפליקס קולומביה

אם נטפליקס עומדת על סדר היום שלך, הקפד לבחור אחד שיכול לעקוף את גלאי ה- VPN של נטפליקס. אין הרבה VPN שיכולים, אבל ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאיתור Netflix יכול לעזור לך לבחור אחד מתאים. 

מומלץ גם לשקול לאילו מכשירים ה- VPN תואם וכמה חיבורים בו זמנית הוא מאפשר. קלות השימוש בו עשויה להיות מכריע עבורך, כמו גם דירוג שירות הלקוחות שלה. לבסוף, המחירים יכולים להשתנות באופן נרחב, כך שישפיעו על החלטתך.

ExpressVPN

בחרנו ב- ExpressVPN כמנצח שלנו בקולומביה. יש לו אבטחה מצוינת כדי להעלים אותך מפני סכנות מקוונות ומעקב ממשלתי, מספיק כדי להיות הבחירה העליונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בסין. הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כברירת מחדל, אך ניתן להגדיל אותה, אם אתה מעדיף. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

גם מתג להרוג מסופק, המאפשר כברירת מחדל. גם הפרטיות שלך אינה נושא, שכן ל- ExpressVPN קיימת מדיניות אי-רישום מוצקה. 

רשת השרתים של ExpressVPN גדולה, עם יותר מ -3,000 שרתים המכסים 94 מדינות. זה נותן לך המון לבחירה, וישנם גם בקולומביה לתוכן שמוגבל לשם.

זהו ה- VPN המהיר ביותר בשוק, והוא מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לסטרימינג. למעשה, זה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג מכיוון שהוא יכול להיכנס כמעט לכל פלטפורמת סטרימינג שזרקה את דרכה. זה גם יכסה אותך אם אתה רוצה לסנן. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN זמין ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. זה מאפשר עד חמישה חיבורים בו זמנית. זה קל לשימוש, וזו בחירה נהדרת אם אתה חדש בעולם ה- VPN. 

יש לו בסיס ידע מועיל, אם אתה זקוק לעזרה. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7, אך מסלול הדוא”ל הוא הבחירה הטובה ביותר לסיוע מעמיק יותר.

ExpressVPN הוא יקר, במיוחד בהשוואה ליריביו. עם זאת, באיכות השירות זה שווה כל סנט. בנוסף, תוכלו להירגע בידיעה שיש אחריות להחזר כספי של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

CyberGhost

הבחירה השנייה שלנו היא CyberGhost. יש לו אבטחה טובה שנקבעה להצפנת AES 256 סיביות ישר מהקופסה. יש גם מתג להרוג שמופעל לצמיתות. זה דבר טוב אם אתה עשוי לשכוח להפעיל אותו, אך גם אינך יכול לכבות אותו. מדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

ספירת השרתים שלו עולה ויורדת לעתים קרובות למדי, אך תמיד יש לה מספר מכובד. בזמן הכתיבה היו 5,500 שרתים ב -90 מדינות. ישנם גם 22 בקולומביה, כך שתוכלו לגשת לתוכן קולומביאני.

יש לו מהירויות מהירות, אך הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים. ובכל זאת, הם צריכים להיות בסדר לרוב הפעילויות, ואין מגבלות רוחב פס. הוא מסוגל להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס. 

CyberGhost ישמור על בטחונך בזמן סיבוב, ותוכל למצוא כרטיסייה “להתעוררות” בלוח המחוונים, המציג את כל השרתים העומדים במשימה. עיין בסקירת CyberGhost שלנו לקבלת מידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

CyberGhost תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS, ויש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. הממשק טוב, קל לשימוש ושיפור לקודמו. 

אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, אבל זה גם הגבול להתקנות. ובכל זאת, שבע הוא מספר הגון וצריך להספיק.

יש בסיס ידע נרחב לעזרה עצמית. תמיכה בצ’אט חי ובדוא”ל זמינה 24/7. למרות שצ’אט חי הוא נהדר לשאלות פשוטות ותשובה מהירה, תמיכה בדוא”ל היא האפשרות הטובה ביותר לשאילתות טכניות נוספות.

CyberGhost יקר בתעריף החודשי, אך על ידי בחירה בתכנית לטווח ארוך יותר, תוריד את העלות בצורה משמעותית. תקופת ניסיון של שבעה ימים זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS, ויש אחריות להחזר כספי המכסה גם את כל הפלטפורמות.

NordVPN

לאחר מכן יש לנו NordVPN. האבטחה שלה היא בין הטובות בשוק. הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כברירת מחדל, אך אתה יכול בקלות להגדיל אותה. אתה מקבל גם את השימוש בשרתי ההופעה הכפולים האופציונליים שלהם, המוסיפים הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN. מתג להרוג כלול, ויש גם מדיניות קפדנית ללא יומני.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

מספר השרתים של NordVPN קרוב ל 6,000, והם מכסים כ- 60 מדינות, מה שנותן הרבה אפשרויות. לעומת שני הבחירות הראשונות שלנו, אין קולומביה שרתים.

המהירויות שלה טובות, אבל זה דומה ל- CyberGhost מכיוון שהן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. רוחב פס בלתי מוגבל כלול, והוא גם מסוגל להיכנס לכל פלטפורמות הזרמה. אם אתם מתכננים לבצע סיקור, גם אתם תהיו שמחים לדעת כי NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. בסקירת NordVPN שלנו פרטים נוספים על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ל- NordVPN יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, כמו גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. זה קל לשימוש, ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

בסיס ידע שימושי נגיש אם אתה זקוק לעזרה. יש גם צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל 24/7, ותקבל עזרה טובה עם אחת מהאפשרויות.

העלות החודשית אינה נוראה, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. תקופת החזר של 30 יום קיימת גם היא, למקרה שתחליט שהיא לא בשבילך.

VyprVPN

VyprVPN היא בחירה הגונה נוספת עבור קולומביה, בעיקר בגלל האבטחה המצוינת שלה. ילדים חדשים יסתדרו ממש בסדר, אבל גם האנשים היודעים יכולים להסתובב עם ההגדרות שלה. בנוסף, תקבל גם את פרוטוקול הזיקית הקניינית של VyprVPN – תלוי בחבילה שתבחר – המספק רובד נוסף של אבטחה.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

מתג להרוג כלול ומדיניות ללא יומנים קיימת. בנוסף, כדאי להזכיר של- VyprVPN שירות נוסף בשם Cyphr, שהוא שירות העברת הודעות מוצפנת למכשירים ניידים. עם עדויות למעקב תקשורת בקולומביה והעובדה שהיא בחינם, יכול להיות שזה שווה לבדוק את זה.

עם פחות מ -1,000 שרתים ב -64 מדינות, רשת השרתים של VyprVPN אינה טובה כמו הבחירות הראשונות שלנו. עם זאת, זה עדיין צריך להיות מספיק כדי לעקוף את ההגבלות. ישנם גם שרתים בקולומביה, למקרה שתזדקקו להם.

המהירויות שלה יפות לרוב הפעילויות, ותקבל רוחב פס בלתי מוגבל. זה יכול להיכנס לרוב פלטפורמות הסטרימינג ויכסה אותך אם אתה רוצה גם סיקור. סקירת VyprVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

VyprVPN עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק שלו קל לשימוש, והוא אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור בחירות אנדרואיד בגלל האפליקציות הניידות המצוינות שלו. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, תלוי בתוכנית שתבחר.

אם אתה זקוק לעזרה, יש בסיס ידע לעזרה עצמית. צ’אט חי זמין 24/7, אך תחילה תחובר לבוט. אבל אתה יכול לדבר עם אדם אמיתי בלחיצת כפתור. תמיכה בדוא”ל זמינה גם היא 24/7.

המחיר שתשלם יהיה תלוי בחבילה שתבחר. התוכנית ה”סטנדרטית “תקנה לך שלושה חיבורים, והתוכנית ה”פרמיה” תקנה לך חמישה חיבורים, כמו גם את השימוש בפרוטוקול הזיקית שלה.. 

לאחר מכן תוכל לבחור בתוכנית החודשית או השנתית, אך התוכנית השנתית מסתדרת בסופו של דבר בזול יותר. קיימת ערבות להחזר כספי של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

רישום רוח

הבחירה האחרונה שלנו היא Windscribe, אבל זה לא אומר שזו בחירה לא טובה. יש לו אפשרויות רבות כשמדובר בבחירת התוכנית הנכונה. בתור התחלה, ל- Windscribe יש תוכנית חופשית נדיבה, כל כך נדיבה שהיא זכתה במקום הראשון בהשוואה הטובה ביותר שלנו לשירותי VPN. אתה יכול גם לבנות חבילה משלך או סתם לבחור בגרסה המלאה בתשלום; התכונות משתנות עם כל אחת מהן.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

האבטחה של Windscribe היא טובה וניתן להתאים אותה אישית. כלול מתג להרוג, אך הוא מכונה באופן מבלבל “חומת אש”. זה כולל תכונות פרטיות רבות, אך מידע מסוים נרשם. עם זאת, זה שום דבר שאינו בעל ערך אמיתי ולא ניתן לאתר אותו אחריך.

ישנם יותר מ -600 שרתים ב -60 מדינות, וזה דומה ל- VyprVPN. עם זאת, אם אתה בתוכנית החינמית, יש לך גישה רק לכמה מהם. לדוגמה, ישנם שרתים בקולומביה, אך אתה יכול לגשת אליהם רק אם אתה נמצא בתכנית “המקצוענים” בתשלום. או זה או שאתה יכול “לבנות תוכנית” ולהוסיף מיקומים במחיר של $ 1 לכל חודש.

הוספת מיקומים תביא לך גם הטבה נוספת. אלה שבתכנית בתשלום מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל, אך התוכנית החינמית מקבלת רק 2 ג’יגה-בתים לחודש, או 10 ג’יגה-בתים אם אתה מזין דוא”ל תקף. עבור כל מיקום שתוסיף, תקבל נתונים נוספים של 10GB.

המהירויות שלו בסדר ונאה עבור רוב הפעילויות. בנוסף, ל- Windscribe שרתי סטרימינג ייעודיים הנקראים שרתי Windflix. הם בנויים להזרמת נטפליקס ועובדים טוב. ניתן להוסיף אותם לחבילה שלך במחיר של $ 1 לחודש, אך חברים בתשלום מקבלים גישה אליהם בכל מקרה. קרא את סקירת Windscribe שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

ניתן להתקין את Windscribe ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, וישנן הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. הממשק שלו מתאים גם למתחילים וגם לטכנולוגיות, הוא פשוט אך ניתן להתאמה אישית. אתה יכול לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים, לא משנה באיזו תוכנית אתה עושה, והופך אותו ל- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים. 

בסיס ידע, שאלות נפוצות ומדריכי התקנה זמינים לעזרה עצמית, כמו גם Subreddit של Windscribe. תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7, אך הצ’אט החי נשלט על ידי בינה מלאכותית. זה טוב, אבל אתה צריך להגיש כרטיס לצוות הדוא”ל אם אתה מעדיף לדבר עם אדם אמיתי. 

התוכנית בתשלום היא די יקרה, במיוחד כשאתה משווה אותה למה שמציע NordVPN (קרא את הקטע שלנו ב- Windscribe לעומת NordVPN), אך אתה יכול להוריד את העלות על ידי הרשמה לתכנית ארוכה יותר. אין מדיניות החזר רשמית, אך אם אתה מבקש אחת תוך שלושה ימים מרגע הרכישה, הם יתנו לך אחת. אתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית כמשפט, לפחות.

צנזורה מקוונת בקולומביה

האינטרנט של קולומביה הוא בחינם לרוב. לעתים קרובות חסום תוכן פוליטי ורגיש. שירותי מדיה חברתית ושירותי מסרים זמינים בחופשיות. 

מרבית הבלוקים שמתקיימים מיושמים להגנה על קטינים. לדוגמה, תוכן הקשור להתעללות מינית או לפורנוגרפיה של ילדים, או שנחשב כלא הולם, יכול להיחסם על ידי המשטרה או מוסד אחר.. 

באוקטובר 2016 אושרה חקיקה להסדרת אתרי הימורים מקוונים. זה דורש מכל אתרי ההימורים רישיון הפעלה. בשנת 2017 הוזמנו ספקיות האינטרנט לחסום יותר מ -300 אתרי הימורים לאחר שנמצא כי הם פועלים ללא אישור. 

אם אתה רוצה להסתעף, עליך לשים לב כי סיקור תוכן המוגן בזכויות יוצרים עלול לגרום לעונשים קשים בקולומביה. חוק העונשין מעניש את ההעתקה, הפצה, אספקה ​​והצעה של תוכן ללא הסכמה, ויכולתם להסתיים בקנס של עד 327,000 $ ועונש מאסר של עד שמונה שנים. אין תקנים לשימוש הוגן.

באחד המקרים, סטודנט בן 26 עמד בפני משפט כזה לאחר שפרסם עבודת תואר שני שנכתבה על ידי מלומד אחר לאתר שיתוף הטקסט Scribd. 

הוא רצה לשתף את המידע עם חוקרים אחרים למקרה שלא הייתה להם גישה אליו, אך שנה לאחר מכן הגיש המחבר תלונה פלילית נגדו. למרבה המזל, בית משפט פינה אותו מכל אישום פלילי בהמשך.

מעקב מקוון בקולומביה

לסוכנויות הביון הקולומביאניות, לצבא ולמשטרה יש היסטוריה של עיסוק במעקב. פעולות כאלה מבוצעות במעט פיקוח, ועיתונאים ממשיכים לחקור ולחשוף הפרות פרטיות.

בשנת 2015 הודלפו מסמכים מחברת התוכנות ריגול Hacking Team שהראו כי קולומביה היא לקוחה. ישנן עדויות לכך שקולומביה רכשה מערכת שלט רחוק בשם גלילאו, המסוגלת לגשת למכשירים ממוקדים ולחטוף אותם. 

בנוסף בשנת 2015 הוכרז בדיקות לפלטפורמת ניטור וניתוח המכונה PUMA. בעזרתו ניתן לעקוב אחר קווי טלפון, אך הרשויות אמרו כי רשתות חברתיות וצ’אטים לא יעשו זאת. עם זאת, כוונתה היא לאפשר יירוט של תקשורת טלפונית ואינטרנט בזמן אמת, וזה כולל הודעות פרטיות. 

גורמים ציבוריים נידונו למעקב בלתי חוקי. חברי המחלקה לביטחון מינהלי המפורק הורשעו בהאזנת סתר, ומזכיר לשכת הנשיא לשעבר נידון לשמונה שנות מאסר בגין יירוט בלתי חוקי של עיתונאים, פוליטיקאים ותקשורת פרטית של חברי החברה האזרחית.. 

החוקים השולטים ביירוט התקשורת האישית מופרים בקולומביה. יירוט מורשה רק לחקירות פליליות ועם צו שיפוטי. 

עם זאת, ספקי שירותים צריכים לעבוד עם סוכנויות מודיעין ולספק גישה להיסטוריית תקשורת ולנתונים אחרים ללא צו. יש לשמור את הנתונים במשך חמש שנים.

חופש הדיבור בקולומביה

למרות שחוקת קולומביה מספקת חופש דיבור, יש מגבלות. הוצאת לשון הרע היא עבירה פלילית, ומי שמואשם בהעלבה יכול להיתקל בקנס ועונש של עד שש שנות מאסר על פי חוק העונשין. החוק קובע גם כי כל מי שמפרסם, משכפל או חוזר עלבון או השמצה יכול להיענש גם כן, אז יש להיזהר.

סעיף 73 לחוקה מגן על “פעילות עיתונאית”, אולם עיתונאים מתמודדים עם איומים ואלימות, וחלקם נרצחו בגלל עבודתם. מסיבה זו, רבים עוסקים בצנזורה עצמית ונמנעים מנושאים כמו שחיתות, אלימות וסמים.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין מדוע אתם זקוקים ל- VPN בקולומביה ומה התכונות החשובות ביותר. עם הגבלות מעקב ודיבור, עליך לוודא שאתה בוחר אחד שיש לו אבטחה טובה, כולל מתג להרוג. רשת שרת גדולה מועילה להתגבר על כל מגבלות, ומהירויות טובות יעזרו בשפיותכם.

עם התכונות הללו בראש, ExpressVPN הוא שירות ה- VPN הטוב ביותר לקולומביה. יש לו אבטחה מעולה, מתג להרוג ומבטיח שמירה על פרטיותך. רשת השרתים שלה גדולה וכוללת חלק בקולומביה. 

בנוסף, ל- ExpressVPN יש את המהירויות המהירות ביותר הזמינות והוא יכול להיכנס לכל פלטפורמות הזרימה. למה לא לנסות? אתה תמיד יכול ליפול מההבטחה להחזר הכסף של 30 יום.

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN בקולומביה, יידע אותנו על כך בקטע התגובות. נשמח לשמוע על זה. בדוק גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map