ה- VPN הטוב ביותר לרוסיה 2020: בורשט וחסימות

רוסיה היא מדינה מסקרנת הידועה בחורפים הקרים שלה ובאהבת הוודקה. זו האומה הגדולה בעולם, חולקת גבולות עם מדינות רבות באירופה ובצפון אסיה. היא אולי מנוהלת על ידי ממשלה מעורפלת, אך אינך יכול לקחת ממנה את התרבות, המורשת והיופי שלה. ובכל זאת, אם אתה מתכוון להיכנס לרשת, עליך להשתמש באחד מ- VPN הטוב ביותר עבור בחירות רוסיה כדי להישאר בטוח.


השימוש ברשת פרטית וירטואלית הוא דבר שאינו מוח. לא משנה איפה אתה נמצא בעולם, אתה לא יכול להימלט מסכנות מקוונות, כמו פשע ברשת. בנוסף, יש חסימות גיאוגרפיות שאפשר להתמודד איתן. בכל הנוגע לרוסיה, יש צנזורה לעקיפה וסיבות אחרות שהופכות את זה לרעיון הגיוני להגן על עצמך באמצעות VPN.

ה- VPN הטוב ביותר לרוסיה 2020

צנזורה מקוונת ברוסיה

צנזורה באינטרנט נפוצה במדינות רבות. עם זאת, אצל חלקים זה גרוע יותר. לדוגמה, לסין קיימת אחת הצורות הגרועות ביותר של צנזורה מקוונת בעולם באמצעות חומת האש הגדולה של סין. למרות שעולמה המקוון של רוסיה אינו גרוע, בהחלט יש מגבלות במקום, וחופש האינטרנט יורד בעקביות.

הרשויות ברוסיה פיתחו ויישמו חוקים המאפשרים להם להגביל את הגישה לאתרים ותכנים מסוימים. זה יכול לכלול תוכן הקשור לאופוזיציה הפוליטית, לסכסוך באוקראינה ולקהילה הלהט”בית. 

כמה סוכנויות מסוגלות לקבל החלטות על מה שנחסם, כמו רוסקומנדזזור, השירות לבקרת הסמים הפדרלית והמשרד התובע הכללי. ניתן לחסום תוכן שנמצא בקטגוריות מסוימות ללא צו בית משפט.

זה כולל תוכן הקשור למידע על התאבדות, התעללות מינית בילדים, תעמולת סמים, הפרות זכויות יוצרים, קיצוניות, מידע על קורבנות פשעים צעירים ומעשים או עצרות ציבוריות שלא הוצאו לפועל. ניתן לחסום גם אתרים המכילים תוכן הקשור לנושאים כמו שחיתות, פורנוגרפיה ואמונות דתיות.

ניתן לחסום תוכן אחר באמצעות צו בית משפט, וספקי שירותי אינטרנט (ISPs) צריכים להתייעץ עם “רשימה שחורה” של אתרים אסורים. עם זאת, לעיתים קרובות חסרים ההנחיות לגבי מה יש לחסום, וספקי האינטרנט מבצעים לרוב חסימות נרחבות כדי להימנע מעונש. 

מספר אתרים נחסמו בשנת 2017 לאחר שנחשבו כ”בלתי רצויות “מכוח חוק 2015 אשר נועד לארגונים שהקרמלין מאשים בהפעלת התנגדות פוליטית. מקדם חופש האינטרנט Roskomsvoboda עוקב אחר צנזורה וגילה כי למעלה מ -10 מיליון אתרים נחסמו בשנת 2018.

ספקי שירותי האינטרנט המקומיים הצטוו לחסום 8,000 אתרי פיראטים בשנת 2017 ותוקנו חוקים מסוימים שאפשרו חסימת יותר מ- 600 אתרי מראה של פיראטים בשנת 2018. ענף הקולנוע הוא הכוח המניע, אך החסימה נועדה להילחם בהפרת זכויות יוצרים של מוזיקה, תוכנה. , ספרים ותכניות טלוויזיה.

אפליקציות מדיה חברתית והודעות ברוסיה

אפליקציות מדיה חברתיות רבות והודעות נפלו קורבן לעולם המקוון הקפדני של רוסיה. טלגרם נחסמה על ידי צו בית משפט בשנת 2018 מכיוון שהיא לא עמדה בחוק ירוביה. 

חוק זה מחייב שירותים מקוונים המציעים קידוד כדי לסייע לרשויות לפענוח הנתונים המוצפנים. טלגרם מציעה שירות בו אנשים יכולים להצפין הודעות טקסט, שהואשמו בשימוש לטרור.

טלגרם ניסתה להתגבר על החסימה, אך גם אתרי האירוח החדשים היו ממוקדים. פירוש הדבר שאתרים פופולריים כמו Google Cloud, Microsoft Azure ו- Amazon Web Services נחסמו גם הם. 

בשלב מסוים נחסמו 8 מיליון כתובות IP שהיו שייכות לספקי אירוח מובילים, מה שבתורם השפיע על שירותים מקוונים לבנקים, חנויות וחברות תעופה. למרות שרבים מהם לא נחסמו, הרשימה עדיין נותרה גדולה. 

למרות מאמצי רוסיה לחסום את טלגרם, היא עדיין נגישה. עם זאת, הממשלה חסמה פלטפורמות אחרות, כמו לינקדאין, בלקברי מסנג’ר, ליין, זלו ו- WeChat.

חסימות אלה נעשו במסגרת החוק הפדרלי למידע, טכנולוגיות מידע והגנה על מידע מכיוון שהחברות לא הצליחו להירשם כמפיצות מידע. לאחר ההרשמה הרשויות היו יכולות לגשת לנתונים שלהן.

לינקדאין נחסמה גם בשנת 2016 מכיוון שהיא לא הצליחה להעביר את עיבוד הנתונים האישיים של אזרחי רוסיה לשטח רוסיה. החוק הרוסי מחייב חברות מקומיות וזרות לאחסן את הנתונים האישיים של אזרחי רוסיה בשרתים רוסיים. חברות המסרבות יכולות לעמוד בקנס או להיחסם.

מעבדות קספרסקי נאלצו להעביר חלק ממרכזי הנתונים שלה בגלל החוקים של רוסיה. לאחרונה קיבלו פייסבוק וטוויטר תשעה חודשים להעביר את נתוני המשתמשים הרוסים לשרתים בתוך המדינה.

סגן ה- VPN הרוסי

בשנת 2017 רוסיה החלה לחסום את שירותי ה- VPN. ספקים שעד כה אפשרו למשתמשים לגשת לתוכן אסור ייחסם אלא אם כן הסכים להגביל משתמשים לבקר באתרים אסורים. אם הספק יסכים, הם יוכלו להמשיך לפעול במדינה.

רובם סירבו להיענות, וחלקם התעלמו לחלוטין מהבקשה. החוק תוקן לאחר מכן להטלת קנסות על שירותי VPN שאינם תואמים וממניזים אחרים. עם זאת, החוק לא יושם היטב.

בניסיון נוסף בשנת 2019, Roskomnadzor שלחה דוא”ל לספקי VPN, והורתה להם ליישם מנגנוני חסימת אתרים או להיחסם. 

אף אחד מספקי ה- VPN שפנו אליהם לא היה מוכן לשתף פעולה, עם זאת, מכיוון שזה בעצם אומר גם כניסה לפעילות המשתמשים. רבים מכבים את השרתים הרוסים שלהם. היצירה שלנו המוקדשת לאיסור ה- VPN הרוסי נכנסת לפרטים נוספים.

מעקב מקוון ברוסיה

מלבד הרשויות הרוסיות בעלות גישה לנתוני משתמשים בחוק Yarovaya, החקיקה המאפשרת לרשויות לבצע מעקב פולשני הולכת וגוברת. 

החוק למידע, טכנולוגיות מידע והגנה על המידע תוקן כדי לאסור על משתמשים להיות אנונימיים בפלטפורמות המדיה החברתית והתקשורתית. חשבונות משתמשים חייבים להיות מחוברים לזהויות אמיתיות, אך היה קשה ליישם.

יש לאחסן נתוני תקשורת מקוונים, הכוללים טקסט, וידאו ושמע, עד שישה חודשים. יש לשמור מטא נתונים מקוונים עד שנה. הרשויות מסוגלות לגשת לנתונים ללא צורך בצו בית משפט.

ממשלת רוסיה משתמשת גם במערכת של אמצעי חיפוש מבצעי (SORM) למעקב מקוון. ספקי שירותי האינטרנט נדרשים להתקין טכנולוגיית SORM המאפשרת מעקב אחר התעבורה באינטרנט. אם ספק לא מצליח לעמוד בדרישות, ניתן לקנס אותו או לאבד את הרישיון שלו. 

SORM משתמשת בטכנולוגיית בדיקת מנות עמוקה המאפשרת לשירות האבטחה הפדרלי (FSB) לצלצל ישירות לתקשורת. הוא זקוק לצו, אך אינו חייב להיות מוצג, כך שניתן ליירט את התקשורת בסתר.

בנוסף, הממשלה חושבת להשתמש ביכולות המעקב שלה כדי לפקח על פעילים, עיתונאים ואנשי אופוזיציה. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבריטניה וה- VPN הטוב ביותר לארצות הברית מראים מדינות אחרות העוסקות במעקב פולשני.

חופש הדיבור ברשת ברוסיה

למרות שהחוקה הרוסית קובעת חופש דיבור, ישנם חוקים אחרים המגבילים אותה.

כל מי שנחשב כמעורר התבדלות או קיצוניות באופן מקוון יכול להיענש עם עד חמש שנות מאסר על פי החוק הפלילי הרוסי. בנוסף, הסתה לשנאה תביא לשש שנות מאסר. 

רק פתיחת תיק כזה יכולה להביא לכך שהנאשמים יתווספו לרשימת הקיצונים. השירות הפדראלי למעקב פיננסי מתחזק את הרשימה, וכל מי שנמצא עליו יכול להיות מוגבל ממקצועות מסוימים ולהקפיא את חשבון הבנק שלו, גם אם לא הורשעו. גם ההגדרה של קיצוניות רחבה.

גם לשון הרע וקריאות טרור נענשים על פי החוק הפלילי. הקוד המינהלי אוסר להפיץ מידע כוזב על ברית המועצות במלחמת העולם השנייה ולהציג סמלים של ארגונים קיצוניים נאצים או אחרים.. 

למעלה מ -1,000 תיקים פליליים הוגשו בגין פעילות מקוונת, כמו פוסטים ברשתות החברתיות, ו- 98 מתוכם נדרשו עונש מאסר. משתמשים רבים הועמדו לדין בגין ביקורת על הדת, ובמיוחד הכנסייה הרוסית האורתודוכסית. 

באחד המקרים, תלמיד בן 19 הואשם בהסתה של דיבור שנאה לאחר שהשווה את דמות משחק הכס ג’ון סנואו לישו המשיח. על ידי המשטרה נתפס במחשבו, והוא הועמד לרשימה הקיצונית ועמד בפני אפשרות לעונש של חמש שנות מאסר. היו גם מקרים דומים, אז היזהר ממה שאתה מפרסם ברשת.

ניתן לראות בפעילי להט”בים כקידום יחסי מין לא מוסכמים, וכתוצאה מכך עונש על ביטוים המקוון. פעיל אחד שיתף מידע על קבוצה הדוגלת בגישה למידע בריאותי ומיני. הם הורשעו וקנסו 50,000 רובל רוסי (760 $).

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור רוסיה

אתה יכול פשוט לבחור ספק מבין אלה שבסקירות ה- VPN שלנו, אבל אתה צריך לוודא שהוא מתאים לרוסיה. בתור התחלה, לספק צריך להיות ביטחון רב כדי להגן עליך מפני סכנות מקוונות ולהשאיר אותך מוסתר מפני מעקב פולשני.

זה צריך לכלול גם מתג להרוג. זה ינתק את הקשר שלך אם ה- VPN ייכשל, שמירה על אבטחת הנתונים הרגישים שלך. יחד עם זאת, זה צריך לכבד את פרטיותך המקוונת. על השירות להיות עם מדיניות אי-יומני מוצקה, מה שבעצם אומר שהוא לא שומר על הפעילויות המקוונות שלך.

כדי לעקוף את הצנזורה של רוסיה, תצטרך לבחור אחת עם רשת שרתים טובה. ככל שיש יותר שרתים במדינות שונות, כך גדל הסיכוי שלכם למצוא אחד שיתאים לצרכים שלכם. 

זה נחשב גם לקבלת חסימה גיאוגרפית בעבר. לדוגמה, אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס בארה”ב ואינך נמצא במדינה, תצטרך כתובת IP אמריקאית. על ידי חיבור לשרת בתוך ארה”ב דרך VPN, תקבל גישה. למדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס יש כמה המלצות ייעודיות.

אם אתה רוצה לגשת לתוכן שמוגבל לרוסיה, אתה תצטרך שרתים במדינה. בגלל האיסור של VPN, ספקים רבים סגרו את השרתים הרוסיים שלהם. ישנם עדיין כמה שיש להם שרתים, אך זה עשוי אומר שהם עמדו בתקנות רוסיה. 

כדי לוודא שאתה לא מחכה כל הזמן לטעינת התוכן, עליך לבחור תוכן שיש לו מהירות טובה. רוחב פס בלתי מוגבל יבטיח שלא תפגעו בכובע לשימוש בנתונים. שתי התכונות הללו חשובות אם ברצונך לבצע סטרימינג או סיבוב.

תכונות אחרות שעליכם לקחת בחשבון כוללות את המכשירים שהיא תומכת בה, ידידותיות למשתמש שלה וכמה מכשירים אתם יכולים להתחבר בו זמנית. בנוסף, שירות לקוחות טוב הוא שימושי, וכמה עלויות השירות עשויות להשפיע על ההחלטה הסופית שלך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לרוסיה: ExpressVPN

הענקנו ל- ExpressVPN את הכתר הרוסי בגלל השירות המעולה והסביבתי שלו. זהו ה- VPN הטוב ביותר שקיים, ואין לנו ספק שתגנו עליו. הוא מספק אבטחה עם קידוד AES 256 סיביות, ותוכל להגדיל זאת אם תרצה. יש מתג להרוג מובנה, שמופעל כברירת מחדל, והוא לא שומר ביומנים. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לו יותר מ -3,000 שרתים זמינים ב 94 מדינות, מה שנותן לך הרבה מה לבחירה לעקיפת בלוקים. ל- ExpressVPN היו בעבר שרתים ברוסיה, אך מאז הוא הסיר אותם, כך שלא תוכל לגשת לתוכן מוגבל ברוסית. 

לא תהיה לך שום בעיה עם המהירות, מכיוון שזה ה- VPN המהיר ביותר בשוק ומספק גם רוחב פס בלתי מוגבל. התכונות הללו – והעובדה שהיא יכולה להיכנס לכל פלטפורמת סטרימינג – עזרו לה לתפוס את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סטרימינג. זה מאפשר גם סיקור. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

זה תואם ל- Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. בנוסף, יש תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

זה קל לשימוש, וזו הבחירה המושלמת אם אין לך ניסיון רב ב- VPN. לאחר התקנת ExpressVPN, הוא יעשה כמעט הכל בשבילך. כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה מחובר לשרת מתאים.

אם אתה זקוק לעזרה, יש בסיס מידע מועיל מקוון לעזרה עצמית. יש גם צ’אט חי ודוא”ל 24/7. למרות שהצוות מועיל בכל דרך שתעבור, תמיכת הדוא”ל טובה יותר בכל הנוגע לבעיות מעמיקות יותר. 

החיסרון ל- ExpressVPN הוא מחירו. זה אחד הספקים היקרים ביותר שנתקלנו בהם, אבל זה גם ה- VPN Cloudwards הטוב ביותר שבדק. אתה יכול להוריד חלק מהעלות הזו על ידי בחירה בתוכנית ארוכה יותר. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד.

2. NordVPN

NordVPN הוא עוד ספק נהדר שלעתים קרובות מוזכר במאמרי ה- VPN שלנו. האבטחה היא בין הטובות בשוק וכוללת את השימוש בשרתי הדופל-הופ שלה, המציעים יותר אבטחה למנהרת VPN. יש מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית לשקט נפשי נוסף.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו מספר עצום של שרתים (יותר מ -5,000), והם מפוזרים בכל 60 מדינות, כלומר לא אמורה להיות לך בעיה להתחבר לאחד שמתאים. עם זאת, בדומה ל- ExpressVPN, NordVPN היה בעבר עם שרתים ברוסיה אך הפסיקו אותם לאחר שהחוק של VPN ברוסיה הושם.

המהירויות שלו טובות, אבל זה יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים. זו הסיבה העיקרית שהיא איבדה את המקום הראשון. בכל התחומים האחרים, NordVPN דומה למנצח שלנו, ExpressVPN. אתה יכול לקרוא עוד על זה בקטע ExpressVPN לעומת NordVPN. 

ובכל זאת, אין כובעי רוחב פס במקום וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס. בנוסף, NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי, למקרה שזה משהו שאתה רוצה לעשות. קרא עוד אודות הספק בסקירת NordVPN המלאה שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להשתמש ב- NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, עם לקוחות קלים לשימוש. ניתן לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנוח הזמין כדי למיין את הבעיה בעצמך. אם נכשל בכך, יש צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל זמין 24/7. צ’אט חי כולל זמן תגובה מהיר ביותר, אך כך או כך, אתה בידיים טובות.

זה ערך טוב לכסף שלך, אבל התעריף החודשי אינו טוב. בחירה בתוכנית ארוכה יותר תחסוך לך כסף בטווח הרחוק. יש תקופת החזר של 30 יום, למקרה שלא תרצו.

3. CyberGhost

הבא הוא CyberGhost, שהוא ספק הגון עם אבטחה רבה. יש לו מתג להרוג שהופעל לצמיתות, כלומר אינך צריך לדאוג בקשר לכך והפעילויות המקוונות שלך אינן רשומות. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מספר גדול של שרתים המכסים 59 מדינות, אך אף אחד מהם לא נמצא ברוסיה, כך שלא תוכל לגשת לתוכן מוגבל. 

ל- CyberGhost מהירויות מהירות, אך בדומה ל- NordVPN, היא יכולה להיות איטית לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, תקבל רוחב פס בלתי מוגבל וזה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. זוהי גם בחירה טובה עבור סיבוב, עם רשימת שרתים המותאמים לכך. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף בנושא.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ניתן להתקין את CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן לאחרונה ולמרות שהוא לא קשה לשימוש, יתכן שיידרש זמן מה להתרגל אליו. 

אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזו הסיבה שהיא קיבלה מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מספר התקנים מרובים. עם זאת, שבעה הם הגבול לכמה מכשירים ניתן להתקין עליהם גם.

ל- CyberGhost אחד מבסיסי הידע הנרחבים ביותר שראינו. נוסף על כך, יש צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. שתיהן טובות, אך דוא”ל הוא האפשרות הטובה יותר לבעיות טכניות נוספות.

זהו שירות לא יקר, שמספק לך להירשם כמנוי ארוך יותר מכיוון שהתעריף החודשי הוא רע. יש ניסיון שבעה ימי חינם בחינם עבור אנדרואיד ו- iOS, כך שתוכל לראות אם אתה אוהב את זה. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי, שנמצאת במשך 14 יום על התוכנית החודשית, אך היא 45 יום אם אתה נמצא בתור ארוך יותר.

4. VyprVPN

VyprVPN יכול לשמש גם לרוסיה. זה לא טוב כמו הבחירות האחרות שלנו, אבל יש לו ביטחון מצוין, שזה המוקד העיקרי שלנו. אתה יכול להתאים אישית את ההגדרות, כך שזה נהדר עבור מתכננים, אבל זה טוב גם למתחילים. כלול מתג להרוג והוא לא ישמור תיעוד של השאנניגנים המקוונים שלך.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

יחד עם האבטחה תקבלו גישה גם לפרוטוקול הזיקית הקנייני שלו, שמוסיף הגנה רבה יותר לחיבור שלכם. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

רשת השרתים של VyprVPN קטנה בהשוואה ליריבותיה. ישנם פחות מאלף שרתים בסך הכל המכסים 64 מדינות. עם זאת, יש לה שרתים במוסקבה, כך שאם אתה צריך לגשת לתכנים המוגבלים לרוסיה, זהו ה- VPN עבורך.

המהירויות שלה אינן גדולות, אך הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. אין כובעי רוחב פס, זה מאפשר סיבוב ותוכל לגשת לרוב פלטפורמות הזרמה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק מתוארך, אך עדיין קל לשימוש. מספר המכשירים שתוכל לחבר בו זמנית תלוי באיזו חבילה תבחר. החבילה הסטנדרטית מאפשרת עד שלושה מכשירים ואילו חבילת הפרימיום מאפשרת עד חמישה. 

יש בסיס ידע, צ’אט חי ודוא”ל זמינים 24/7. עם זאת, בסקירתנו לא היה לנו את החוויה הטובה ביותר עם זה. בסיס הידע אינו גדול והתשובות מצוות התמיכה היו קצרות.

ל- VyprVPN שני שכבות לתמחור: החבילה הסטנדרטית וחבילת הפרימיום. כדי להשתמש בפרוטוקול זיקית, יהיה עליכם לבחור את חבילת הפרימיום. לאחר מכן תוכל לבחור בין תוכנית חודשית או שנתית, אך התוכנית השנתית מסתדרת בזול יותר. יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת קודם.

5. TorGuard

הבחירה האחרונה שלנו היא TorGuard. זהו ספק טוב ויש לו כמה מהאבטחה הניתנת להתאמה אישית ביותר בשוק. כלול מתג להרוג שמופעל אוטומטית ומדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת.

ל- TorGuard יש יותר מ -3,000 שרתים בכל 55 מדינות, אך אין להם עוד שרתים ברוסיה, למקרה שזה מה שאתה רוצה.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות מהירות, אך הן יכולות להשתנות לפי מיקום. בנוסף, אם תבחר בהגדרות אבטחה גבוהה, זה יכול גם להפחית את המהירות. יש רוחב פס בלתי מוגבל וזה מאפשר סיקור. 

עם זאת, TorGuard לא יכול להיכנס לכמה פלטפורמות סטרימינג, כמו Netflix. אבל יש דרך לעקוף זאת. יש לה IP-הזרמות ייעודיות, שתוכל להוסיף לחבילה שלך בתשלום חודשי. עם זאת, הם מובטחים לעבוד, וזו הסיבה שהיא הגיעה לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם מדריך IPs ייעודי. תוכלו לקרוא עוד בסקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ניתן להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. גרסת המובייל יכולה להיות מעצבנת להתקנה, עם זאת. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית, אך אם אתה זקוק ליותר, אתה יכול לרכוש עד 20 נוספים במחיר של $ 1 לכל חודש..

בסיס ידע ידני, מקורות מקוונים ופורום זמינים אם אתה זקוק לעזרה. יש גם צ’אט חי, אך הוא מאויש על ידי חברת תמיכה כללית ללקוחות, כך שזה אולי לא הבחירה הטובה ביותר לסוגיות טכניות. עם זאת, יש תמיכה בדוא”ל 24/7.

העלות החודשית אינה רעה, אך היא מסתדרת טוב יותר בתכניות ארוכות יותר. יש גם ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, למקרה שלא תרצו.

מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע מדוע חשוב להשתמש ב- VPN בזמן שאתה ברוסיה. אנו מקווים שמצאת שהמדריך שלנו מועיל ובחרת שירות VPN מתאים. עליך לוודא שיש לה אבטחה ופרטיות מעולים, כמו גם רשת שרתים טובה להשגת חסימות מעבר.

ExpressVPN הוא מנצח ברור בגלל הגדרות האבטחה ברמה הגבוהה, המסירות לפרטיות ותכונות רבות אחרות. זה יסתיר את זהותך ותוכל להכנס איתה לכל דבר. מדוע שלא תנסו זאת עם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום המוצעת?

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN ברוסיה, ספר לנו על כך בקטע התגובות. נשמח לשמוע על זה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map