ה- VPN הטוב ביותר לאירופה בשנת 2020: העולם הישן, הטכנולוגיה החדשה

אירופה היא טלאים של מדינות. כל מדינה ידועה במשהו, כמו נקודת ציון מפורסמת, אירוע היסטורי או אדריכלות מדהימה. שלא לדבר על התרבויות והזנים המגוונים של האוכל. בין אם אתם מטיילים או מתיישבים במדינה מסוימת, זו בחירה נבונה להגן על עצמכם באופן מקוון באמצעות אחד ה- VPN הטובים ביותר לאירופה..


כדאי להשתמש ברשת פרטית וירטואלית באשר אתם. הם עמוסים בתכונות, כמו אבטחה, שיכולות להגן עליך מפני סכנות מקוונות. בנוסף, באפשרותך לשנות את כתובת ה- IP שלך כדי לקבל מגבלות בעבר, כגון חסימות גיאוגרפיים. מדינות מסוימות מצנזרות את האינטרנט שלהן יותר מאחרות. חומת האש הגדולה של סין היא דוגמה טובה לכמה שהיא יכולה להגיע.

הצרכים של כולם נבדלים זה מזה, כפי שאתה יכול לראות במאמרי VPN האחרים שלנו, ויש סיבות שתפיק תועלת משימוש ב- VPN מלבד האבטחה. אולי עברתם דירה וחסרתם את תכניות הטלוויזיה שלכם. VPN יאפשר לך לזייף את המיקום שלך ולגשת לתכניות שאתה רגיל בהן, בתוספת כל תוכן מוגבל של כל מדינה אחרת.

אולי תרצה לצפות במופע מסוים ב- Netflix, אך הוא אינו זמין במדינה שלך. הספרייה של נטפליקס משתנה מאוד ממדינה למדינה. גרסת ארה”ב מכילה את המספר הגדול ביותר של מופעים, ולכן אנשים רבים רוצים גישה אליו. היצירה שלנו באיסור ה- VPN של נטפליקס נכנסת לפרטים נוספים.

אם אתה נוסע, אתה עשוי לגלות שאתה לא יכול לגשת לחשבון הבנקאות המקוון שלך או לשירותים חשובים אחרים. בנקים רבים מאפשרים רק ללקוחות להתחבר מאותה מדינה. השתמש ב- VPN כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך למדינה זו ותוכל להתחבר כרגיל.

אירופה היא יעד גדול לפשעי רשת בעלי מוטיבציה כלכלית, על פי הערכת איומי הפשע המאורגנים באינטרנט 2017. VPN עם אבטחה טובה יעזור לשמור עליכם, וזה לא יפגע להתקין אנטי-וירוס הגון.

גם החוקים והתקנות המקוונים של כל מדינה נבדלים זה מזה. כדאי להתעדכן איתם כדי שלא תסתבכו בעצמכם. אם אתה רוצה להסתובב, במדינות מסוימות יש עונשים קשים יותר למי שעושה הפרת זכויות יוצרים.

בנוסף, ממשלות רבות עוסקות במעקב מקוון. VPN ישאיר אותך מוסתר מתוכניות פולשניות כאלה.

עם זאת, ישנן מדינות אירופאיות פחות פולשניות ויש להן חקיקה חזקה להגנה על פרטיותך, כמו שוויץ, נורווגיה ואיסלנד. קרא את היצירה שלנו על אילו מדינות יש את חוקי הפרטיות הטובים ביותר למידע נוסף.

כעת, נסתכל על מדינות עם מערכות מעקב פולשניות וסיבות אחרות לדאגה.

מדינות באיחוד

מבין 44 המדינות באירופה, רק 28 מהן נמצאות באיחוד האירופי, לפחות מבחינת בריטניה. מאז מאי 2018, מדינות אלו נאלצות לדבוק בתקנה הכללית להגנת מידע. ה- GDPR מגביר את ההגנות הקיימות על נתוני אזרחי האיחוד. על חברות שאינן עומדות בתקנות, ניתן קנסות כבדים.

גרמניה

בגרמניה קטגוריות מסוימות של דיבור ברשת אינן חוקיות. כל דבר שמשבח את הנאציזם נאסר והכחשת שואה היא פשע פדרלי, שעונשו עד חמש שנות מאסר. השמצה של דתות והקמת קבוצות טרור אינה חוקית על פי החוק הפלילי הגרמני.

אם אתה רוצה להסתעף, עליך לדעת שהסרת חומר המוגן בזכויות יוצרים בגרמניה אינה חוקית ועונשה עם קנס או כלא. ידוע שטרולי זכויות יוצרים מפקחים על טורנטים פופולריים עבור כתובות IP גרמניות כדי לתפוס אנשים במעשה.

דווח כי מטא נתונים של משתמשים נאספים ושירות המודיעין הפדרלי שיתף פעולה עם סוכנות הביטחון הלאומית האמריקאית. קרא עוד ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בגרמניה.

הממלכה המאוחדת

בבריטניה יש כללי פרטיות פולשניים. חוק סמכויות החקירה, המכונה גם אמנת הסנופים, מעניק לאכיפת החוק וסוכנויות בריטניה אחרות סמכויות פיקוח, כגון הצגת היסטוריית האינטרנט שלך ללא צו. חקיקה אחרת מסמיכה את המעקב, אולם העיתונאי איוואן מקאסקיל אומר שהיא הציגה את סמכויות המעקב הסוחפות ביותר בעולם המערבי.

בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבריטניה אם אתה מתכוון לבקר שם.

צרפת

צרפת נקטה בצעדים להתמודדות עם איומי הטרור מאז הפיגועים בפריס בשנת 2015. חופש האינטרנט הושפע מהגדלת סמכויות הצנזורה והמעקב המקוונות. משתמשים מנוטרים על ידי ספקי שירותי אינטרנט והתנהגות חשודה מועברת לשירותי מודיעין.

מסד נתונים ביומטרי לא חוקי נוצר גם בסתר, שכלל נתונים של 60 מיליון אזרחים. הרשויות אמרו כי הדבר הכרחי לביטחון הלאומי.

בנוסף, על פי החוק נגד צרפת נגד פירטיות, ניתן לקבל קנס כבד או אפילו להיאסר מהאינטרנט אם תזרק תוכן המוגן בזכויות יוצרים. במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לצרפת יש מידע נוסף על המדינה.

יוון

השמצה והעלבת הנשיא עלולים לגרום לעונשים פליליים, כמו קנס או מאסר. אם מדובר בתפקיד ציבורי, העונש יכול להיות חמור יותר.

תקשורת מקוונת אינה מוגנת על ידי חוקי פרטיות ביוון, שמשמעותה הרשויות יכולות לבצע פיקוח באופן חוקי כרצונם, כפי שציינו במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליוון..

שבדיה

שוודיה ידועה כצרכנית הגדולה ביותר של תוכן פיראטי, אך הרשויות נדחפו לפעול. ממשלת שבדיה הורתה לבהנהוף, אחת מספקיות ספקיות האינטרנט בשוודיה, למסור לה פרטים על מי שמפר את חוקי זכויות היוצרים.

בנוסף, יוזמת Spridningskollen משתמשת בתוכנה מיוחדת בכדי להשמיד את מי שמוריד תוכן המוגן בזכויות יוצרים. אם תיתפס, אתה יכול לעמוד בקנס של עד 250 $ לכל הפרה. עיין ב- VPN הטוב ביותר לשוודיה לקבלת פרטים נוספים.

אירלנד

אירלנד אינה חשובה לצנזורה וחוקים פולשים אחרים, אך הרשויות יכולות ליירט את התקשורת המקוונת שלך. זה נעשה כדי להילחם בפשעים חמורים ולהגן על ביטחון המדינה. קרא את המאמר הטוב ביותר ב- VPN עבור אירלנד אם אתה רוצה לדעת יותר.

מחוץ לאיחוד: רוסיה

חופש האינטרנט של רוסיה משאיר הרבה רצוי. תוכן הקשור לאופוזיציה הפוליטית, לסכסוך באוקראינה ולקהילה הלהט”בית נחסם. בשנת 2017 הוזמנו ספקיות האינטרנט לחסום 8,000 אתרי פיראטים כדי להילחם בהפרת זכויות יוצרים. הרשויות העלו את ההימור בשנת 2019 על ידי הוראה ל- VPN לחסום אתרים.

רוסיה החלה לחסום שירותי VPN בשנת 2017. ספקי VPN שהסכימו למנוע ממשתמשים לבקר באתרים חסומים הורשו להמשיך לפעול. קנסות הוטלו לאחר שרבים סירבו להיענות, אך הדרישה לא יושמה היטב. יש עוד דברים על הקטע המוקדש שלנו לאיסור VPN הרוסי.

ניתן לעניש הבדלנות או קיצוניות בעונש מאסר על פי החוק הפלילי הרוסי, והסתה לשנאה יכולה לגרום לשש שנות מאסר. פעילי להט”בים נענשו על כך שהביעו עצמם ברשת.

רוסיה משתמשת בכלי המעקב SORM, המאפשר לשירותי אבטחה לפקח על התעבורה באינטרנט באמצעות ספקיות האינטרנט. חוק Yarovaya מעניק לרשויות גישה לנתוני משתמשים. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור רוסיה אם אתה מתכנן לבקר במדינה.

ה- VPN הטוב ביותר לאירופה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור אירופה

אתה יכול לבחור את כל הספקים בביקורות ה- VPN שלנו, אך אתה צריך לוודא כי זה שאתה בוחר מתאים לאירופה. ל- VPNs יש הרבה תכונות, אך חלקן טובות יותר מאחרות.

בגלל התקנות הרבות ברחבי אירופה, אתה רוצה לבחור VPN שיש בו אבטחה רבה ומתג להרוג. האבטחה תגן עליך מפני סכנות כמו פשעי רשת. מתג ההריגה ינתק את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN נכשל, ושומר על המידע הרגיש שלך מפני עיניים סקרניות.

חשיבות גם לפרטיות, הנפרדת מאבטחה. בחר VPN עם מדיניות פרטיות המראה שהוא לא ישמור את הפעילויות המקוונות שלך.

עליכם לבחור גם אחד שיש בו רשת שרתים גדולה, במיוחד באירופה. ככל ששרתים זמינים בכמה שיותר מקומות, כך הסיכוי לעקוף מגבלות גדול יותר. אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל למדינה מסוימת, וודא שיש לספק שם שרתים.

אם אתה רוצה לצפות בתוכניות המועדפות עליך ב- Netflix, תזדקק לתוכנית שתוכל לעבור את מערכת איתור ה- VPN שלה, ויש רק מעטים שיכולים לעשות זאת. ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של נטפליקס כולל המלצות ייעודיות.

מהירות היא גורם חשוב נוסף, בייחוד אם אתם מתכננים להזרים או לבולם. אף אחד לא אוהב זמני טעינה איטיים, אז בחר מהיר. עליו להיות בעל רוחב פס בלתי מוגבל, כך שלא תגיע למגבלה.

גורמים נוספים שתרצה לקחת בחשבון הם באילו מכשירים הוא תומך, כמה קל הלקוחות שלהם להשתמש, כמה מכשירים ניתן לחבר בו זמנית, כמה טוב שירות הלקוחות וכמה הוא עולה.

1. ה- VPN הטוב ביותר לאירופה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר באירופה מכיוון שהוא מתקתק בכל התיבות והוא ה- VPN הטוב ביותר בסך הכל. יש לו אבטחה מצוינת, עם קידוד AES 256 סיביות, שהוא חיוני אם אתה מבקר במדינות קפדניות, כמו רוסיה. יש גם מדיניות חזקה ללא יומני, כך שהפעילות המקוונת שלך לא תירשם. מתג ההרג המובנה שלו מופעל כברירת מחדל, כך שגם לא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

התפשטות השרתים שלה היא מאסיבית, עם יותר מ -3,000 שרתים ב -94 מדינות. זה כולל מעל 45 מדינות אירופאיות, וזה יותר ממה שמציע ספק אחר. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

לא תהיה לך שום בעיה עם המהירות כי זה ה- VPN המהיר ביותר בשוק. זה כולל גם רוחב פס בלתי מוגבל. שלב את אלה עם העובדה שהיא יכולה להיכנס לרוב הגרסאות הבינלאומיות של נטפליקס, כמו גם שירותי סטרימינג אחרים, ולא פלא שהיא הגיעה לראשונה ב- VPN הכי טוב שלנו לסטרימינג וב- VPN הטוב ביותר עבור מאמרים של נטפליקס. זה גם מאפשר סיקור.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש לקוחות עבור Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS, כמו גם הרחבות דפדפן עבור Chrome, Firefox ו- Safari. הממשק קל לשימוש ובחירה טובה למתחילים. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם, וזה אמור להספיק.

תמיכת הלקוחות שלה טובה. יש בסיס ידע גדול המיועד לבעיות קטנות, כמו גם תמיכה בצ’אט ותמיכה בדוא”ל 24/7 / 7. יתכן שיהיה לך טוב יותר להשתמש בדוא”ל אם יש לך בעיה טכנית יותר.

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN היקרים יותר. עם זאת, הוא מציע שירות מעולה, כך שהוא שווה את הכסף. בנוסף, אם תבחר מנוי ארוך יותר, תחסוך כסף בטווח הרחוק. אם אתה מודאג מההרשמה, יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

2. NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה נוספת עבור אירופה. זה ספק נהדר שדומה ל- ExpressVPN במובנים רבים, כפי שאתה יכול לראות בראש בראש שלנו. האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר, עם תוספת של הצפנה כפולה, מה שמחזק את האבטחה של מנהרת ה- VPN. מתג להרוג כלול בשירות ומדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ל- NordVPN יותר מ -5,000 שרתים ברחבי העולם, כאשר 2,369 פרוסים על פני 36 מדינות אירופאיות. המהירויות שלה טובות, אך הן יכולות להיות איטיות אם אתה מתחבר לשרת רחוק. עם זאת, החלפת שרתים מהירה והיא מגיעה עם רוחב פס בלתי מוגבל.

תוכל להיכנס לשירותי סטרימינג, כגון Netflix, ללא כל בעיה. אם תרצה לסנן, תשמח לשמוע שגם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להתקין את NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות קלים לשימוש, ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנוח שלו לתיקון בעיות קלות. אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי ודוא”ל בכל עת. צ’אט חי יביא לך את התגובה המהירה ביותר, אך הצוות מועיל בכל מקרה.

התעריף החודשי של NordVPN הוא סביר, והשירות הוא ערך נהדר לכסף. ובכל זאת, אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתכנית ארוכה יותר. יש חלון החזר של 30 יום, שנותן לך מספיק זמן לבדוק אותו.

3. CyberGhost

אתה יכול גם להשתמש CyberGhost עבור אירופה. זה מספק אבטחה טובה ויש לו מדיניות ללא יומני קפדנית. יש מתג להרוג שמופעל לצמיתות, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה. קרא עוד על כך בסקירת CyberGhost שלנו.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

רשת השרתים של CyberGhost גדולה, עם יותר מ- 4,000 שרתים ברחבי העולם, כולל ביותר מ -30 מדינות באירופה. המהירויות שלה מהירות אך כמו NordVPN, הן יכולות להאט לאורך מרחקים ארוכים. אין כובעי רוחב פס. CyberGhost מאפשר סיקור, והיא יכולה להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן לפני זמן לא רב. זה קל לשימוש, אבל זה יכול לקחת זמן להתרגל אליו.

CyberGhost היא בחירה טובה אם יש לכם מכשירים רבים שתרצו לחבר בו זמנית מכיוון שהיא מאפשרת עד שבעה. זה זכה במקום השני ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לרשימת מכשירים מרובים. עם זאת, שבע הוא הגבול גם להתקנות.

עזרה זמינה אם אתה זקוק לה, כאשר התחנה הראשונה היא בסיס ידע נרחב המכסה את מרבית הבעיות. צ’אט חי זמין 24/7, אך הוא משמש בצורה הטובה ביותר לשאילתות פשוטות. אם יש לך בעיה טכנית יותר, עדיף להשתמש בדוא”ל.

CyberGhost לא יקר אם תבחר בתכנית לטווח ארוך. המחיר החודשי אינו טוב. אתה יכול להשתמש בניסיון שבעה ימים שלו זמין עבור אנדרואיד ו- iOS, כדי לראות אם אתה אוהב את זה. יש גם ערבות להחזר כספי, החלה על כל הפלטפורמות. זהו חלון של 14 יום לתוכנית החודשית, אך לתוכניות ארוכות יותר אתה מקבל 45 יום.

4. TorGuard

TorGuard הוא ספק טוב, במיוחד אם יש לך ניסיון ב- VPN. יש לו אבטחה חזקה עם הגדרות הניתנות להתאמה אישית ושלל פרוטוקולים. יש מתג להרוג מובנה שמופעל אוטומטית ברגע שאתה מתחבר לשרת. בנוסף, קיימת מדיניות אי-יומני מוצקה.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

יש לה מעל 3,000 שרתים, חלקם ב -30 מדינות אירופאיות. המהירויות שלה מהירות, אך הן יכולות להשתנות בהתאם למיקום ורמת האבטחה שהגדרת. עם זאת, מעבר בין שרתים מעצבן מכיוון שאתה צריך להתנתק מ- VPN כדי לעשות זאת. עם זאת, תוכלו ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל. TorGuard מאפשר גם סיקור.

עם זאת, הזרמת מכה ומתגעגעת. במהלך הבדיקה שלנו, TorGuard לא הצליח לגשת לגרסאות ארה”ב או בריטניה של Netflix או BBC iPlayer. עם זאת, היא מציעה כתובות IP סטרימינג ייעודיות לפי מדינה שתכניס אותך פנימה ולא הייתה לה בעיה עם שירותי סטרימינג אחרים. כתובות ה- IP הייעודיות שלה זיכו אותה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מטיילים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ניתן להשתמש ב- TorGuard ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות קלים לשימוש, אך הגדרת מכשירים ניידים עלולה להכאיב. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים כברירת מחדל, אך אם אתה זקוק ליותר אתה יכול לרכוש עד 20 במחיר של $ 1 לכל אחד. קרא עוד על כך בסקירת TorGuard שלנו.

אם אתה זקוק לעזרה האפשרויות מגוונות. ישנם מדריכי עזרה עצמית שימושיים ופורום מקוון, אבל אם אתה רוצה לשוחח עם איש צוות, הוא פחות נגיש מהמתחרים שלו. יש אפשרות לצ’אט חי, אבל TorGuard מיקור חוץ זה. המשמעות היא שזו אינה בחירה טובה עבור שאילתות טכניות. אפשרות הדוא”ל היא, עם זאת.

המחיר לא רע ואפשר לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. TorGuard מפרסם תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים, אבל זה באמת ערבות להחזר כספי של שבעה ימים מכיוון שאתה עדיין צריך לשלם מראש כדי להשתמש בו.

5. AirVPN

הבחירה האחרונה שלנו לאירופה היא AirVPN. זהו ספק טוב שמציע אבטחה מעולה, הניתנת להתאמה אישית אך חסרה בתחומים אחרים, וזו הסיבה שהיא מגיעה אחרונה. סקירת AirVPN שלנו מתארכת ביתר פירוט.

התחברות

רשימת שרתים של airvpn

מהירויות אוויר

הגדרות כלליות של airvpn

אזור לקוחות airvpn

קודם

הבא

זה לא מספק מתג להרוג. במקום זאת, יש לו נעילת רשת, החוסמת את כל התקשורת אלא אם כן היא עוברת דרך ה- VPN. זה לא רע, אבל זה אומר שהוא תמיד פועל, גם כשאתה מנותק משרתי AirVPN. AirVPN מציעה מדיניות פרטיות מעולה, שאומרת שהיא לא שומרת יומנים.

פיזור השרת שלו חסר בהשוואה לבחירות האחרות שלנו. עם זאת, הוא מציע 136 שרתים ב -15 מדינות אירופאיות. המהירויות שלה אינן עקביות, אך רובן לא רעות. באשר לסטרימינג, נטפליקס חסומה, אך היא מסוגלת להיכנס לשירותי סטרימינג אחרים, כמו Hulu. בנוסף, זה מאפשר סיקור.

סיבות אחרות שאנו אוהבים AirVPN

ניתן להשתמש ב- AirVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק טוב, אם הוא מתוארך במראהו. עם זאת, משתמשים חדשים יכולים להתקשות בשימוש. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

אם יש לך בעיה, אתה יכול להשתמש בשאלות הנפוצות המקוונות או בפורום לעזרה. אולם אין צ’אט חי, כך שאם אתה רוצה לדבר עם איש צוות, עליך למלא את הטופס המקוון לקבלת תמיכה בדוא”ל..

המחיר מוצג ביורו, אבל זה לא רע. עם זאת, לא מוצע החזר. ניסיון זמין בחינם, אך עליך לבקש זאת. אתה יכול גם לבחור באפשרות של שלושה ימים עבור אירו 1 לנסות את זה.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור VPN מתאים לאירופה. וודא שאתה בוחר אחת עם אבטחה ופרטיות טובות, כמו גם עם שרת אירופאי טוב. אם אתה רוצה להזרים, תצטרך אחד שיכול להיכנס לשירותים שאתה רוצה. עדיף לבחור מהיר שיש לו גם רוחב פס בלתי מוגבל.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר באירופה שכן הוא מציע אבטחה ופרטיות מעולים, כמו גם שרתים רבים ביבשת. זה גם מהיר, אין לו מגבלות רוחב פס והוא נהדר לסטרימינג. בנוסף, עם אחריות ההחזר הכספית של 30 יום, אין מה להפסיד. אנו יודעים שאי אפשר לספק כל מדינה אירופאית, אבל ExpressVPN עושה את העבודה הטובה ביותר.

אם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN לאירופה או שהחמצת משהו, אנא הודע לנו בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map