שירותי VPN הטובים ביותר לסין 2020

עם רשימה הולכת וגדלה של ביקורות VPN, החלטנו שזה רעיון טוב לעדכן את רשימת ה- VPN שלנו לסין. מכיוון שזו אחת המדינות בהן השימוש ב- VPN חיוני, חשוב להתעדכן באפשרויות חדשות שפורצות את חומת האש הגדולה ואת המועדפים הישנים שאיבדו את הברק שלהם.


במדריך זה ל- VPN הטוב ביותר לסין, אנו הולכים לתת לך חמישה בחירות וציון אחד מכובד שיעקוף את החסימות שהציבה ממשלת סין. לפני שנתחבר לזה, אנו נסביר מדוע אתה זקוק ל- VPN לסין וכיצד בחרנו את הבחירות שלנו.

זה צריך להפתיע מעט כי הבחירות שלנו מתיישרות עם מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו. אבטחה היא הדאגה העיקרית בעת שימוש ב- VPN באופן כללי, אך היא חשובה במיוחד כאשר נמצאת מתחת לחמישה כוכבים. עם זאת, שמור על הבחירות שלנו ותהיה בטוח.

למה אתה צריך VPN בסין

סין המפורסמת ידועה לשמצה בגלל אחיזת החנק שלה באינטרנט. כשני מיליון אנשים מחפשים תנועה באינטרנט היוצאת מהארץ, וזה מבוסס על דיווח עוד בשנת 2013. בהתחשב בהבדל הזמן, בטוח להניח שאנשים רבים יותר עוקבים אחריו כעת.

הניטור הוא לצורך הצנזורה. סין חוסמת כמעט את כל צורות המדיה המסורתית. בנוסף ל- CNN, ה- BBC ועוד שנחסמו, הרשויות הסיניות גם כיבו את בלומברג בקצרה כשניהלה סיפור על אזרח סיני עשיר. ככל הנראה, העורך הרג כמה סיפורים כדי לקבל שוב גישה.

מעבר לצנזורה הוא המקום בו נכנסת רשת פרטית וירטואלית. VPN יחבר אותך לשרת אחר לפני שישלח אותך לאינטרנט הפתוח, יחליף את כתובת ה- IP שלך חדשה ותסתיר את בקשותיך. במקום שזה ייראה כאילו אתה ניגש לאתר מסין, זה ייראה כאילו אתה נמצא במקום אחר בעולם.

אצל הילידים הסינים מקרה השימוש ברור. ידע הוא כוח, כמו שאומרים, ואין להכפיש את היכולת לגשת לחדשות עולמיות.

עם זאת, התרחיש הסביר יותר בהתחשב בעובדה שאתה קורא את המאמר שלנו הוא שאתה נוסע לסין ורוצה לגשת לאתרים שאתה מכיר ואוהב, כמו Netflix או BBC iPlayer.

ה- VPN הטוב ביותר לסין 2020

בחירת ה- VPN הטוב ביותר לסין

כשמדובר בבחירת ה- VPN הטוב ביותר לסין, הכל קשור לאבטחה. למרות שאנו חובבי CyberGhost, פרוטוקול IKEv2 המוגדר כברירת מחדל לא היה מצליח בסין (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). אבטחה עמידה היא המוקד שלנו כאן, כך שגם ספקים טובים שיש להם כמה טעויות שגויות לא ייכללו.

מדריך האבטחה שלנו ל- VPN מעמיק את מה שאנחנו מחפשים, אך בקיצור, זה שילוב של פרוטוקול והצפנה. כפי שאנו מסבירים בפירוט פרוטוקול VPN שלנו, OpenVPN היא האפשרות הטובה ביותר מכיוון שהיא משתמשת בטוב ביותר בהצפנה בחיבור רשת רגיל, מה שגורם לה להראות כאילו שום דבר לא יוצא דופן.

למרבה הצער, זה לא פשוט כמו להשתמש ב- OpenVPN ולקרוא לזה יום בו מנהרות מסין. בגלל בדיקת מנות עמוקה, שבודקת כל פרט בחבילה בזמן שנשלח, קל לממשלה הסינית לאתר ולחסום חיבורי VPN. במקרים מסוימים, אתה אפילו לא יודע שאתה נמצא תחת פיקוח.

בגלל זה, חשוב שתבחרו את פרוטוקול התחבורה שלכם ועוד יותר מכך שתוכלו לבחור את הנמל שתרצו למנהרה. שימוש ב- TCP, שיש בו אימות מנות, בדרך כלל יאפשר לך לעקוף חומות אש שאחרת לא היו ניתנות לשבירה. בנוסף, מכיוון שהחבילות שלך מאומתות, תדע אם פיקוח על החיבור שלך.

ערפול מנות הוא פיתרון נוסף. בעיקרו של דבר, הוא מוסיף משתנים לחבילות שאתה שולח כדי להקשות יותר על פיענוח על ידי בדיקת מנות עמוקה. למרות ש OpenVPN לא מעלימה את המנות שלך בעצמה, אופי הקוד הפתוח של הפרוטוקול מאפשר לאחרים להוסיף תכונה כזו אליו.

לבסוף, תזדקק למתג להרוג. למרות שאנחנו תמיד מחפשים מתג להרוג, זה לא תכונה נחמדה לסין. מתג להרוג יחסום את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN נכשל, יגן על זהותך מפני כל מי שמפקח על החיבור שלך. אנו יודעים שהממשלה הסינית עוקבת אחר הקשר שלך, כך שתלוש אחד של ה- VPN יכול להיות בעל השלכות חמורות.

גורמים אחרים, כמו קלות השימוש, התמיכה והמהירות, חשובים אך לא במחיר האבטחה. למרות שניסינו לכלול ספקים שיש להם מהירויות מהירות וממשקים קלים לשימוש, אלה היו חששות משניים. הביטחון הוא המלך במדריך זה.

1. VPN הטוב ביותר לסין: ExpressVPN

כאמור, האבטחה הייתה הדאגה העיקרית שלנו בעת בחירת הבחירות שלנו, גם אם הספק הקריב את קלות השימוש או המהירות כדי לחזק אותו. ExpressVPN מוכיח שאתה יכול לקבל הכל, עם זאת. למרות היותו מאובטח ביותר, הוא גם יעיל, קל לשימוש וה- VPN המהיר ביותר שבדקנו.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

אף על פי שרוב ה- VPN נאבק בכדי לעמוד באיסור ה- VPN של סין, ExpressVPN נשאר עמיד. יש לו היסטוריה של עדכון השירות כדי להמשיך ולעקוף את האיסורים המתפתחים מסין. גם אין בה מיקומים בסין, כלומר זה לא צריך לציית לחוקי הסדרת הנתונים הסיניים.

זהו משחק של חתול ועכבר בין שירותי סין לשירותי VPN, אך גם כאשר כמה משרתי ExpressVPN נחסמים, הוא בדרך כלל משחזר אותם תוך מספר ימים. ExpressVPN מחויב לסין, כך שלמרות שהוא עדיין נופל קורבן לתוכניות הגילוי של סין, הוא מהיר להתאושש.

גם האבטחה של השירות מצוינת. ExpressVPN משתמש ב- OpenVPN עם קידוד AES 256 סיביות, ומאפשר לך לבחור באיזה פרוטוקול תובלה להשתמש. זה כולל גם מתג להרוג, הגנת דליפות DNS והגנת IPv6, שחשוב שיהיה לך, כפי שאתה יכול לראות במדריך שלנו IPv4 לעומת IPv6.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

למרות שהאבטחה של ExpressVPN מהשורה הראשונה, השילוב שלה בין קלות השימוש, המהירות והפרטיות הוא זה שמייחד אותה. גם כאשר משתמשים בהצפנה ברמה גבוהה, הוא נשאר מהיר ועושה זאת לאורך מרחקים ארוכים. לא משנה איפה אתה מנהור, זה שומר על רוב המהירות שלך על כנה.

זו הסיבה שהיא דורגה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג וב- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Netflix. אנשים המנהלים מחוץ לסין מנסים בדרך כלל לגשת לאתרים חסומים, כמו Netflix, שיכולים להיות בעייתיים. לפלטפורמות סטרימינג יש חסימות VPN משלהן, כלומר תצטרך לפרוץ שתי שכבות כדי להביע את בית הקלפים.

אולם ExpressVPN עומד על המשימה. זה עושה את זה פשוט לעשות גם. היא עושה כל מה שאנחנו רוצים ש- VPN יעשה בהצטיינות, תוך שילוב בין אבטחה ללא פשרות עם ממשק קל לשימוש ומהירות מעולה. תוכלו ללמוד עוד בסקירת ExpressVPN שלנו או לנסות זאת בעצמכם עם ההבטחה להחזר הכסף עבור 30 יום.

2. NordVPN

בדומה ל- ExpressVPN, גם NordVPN עבדה באופן עקבי בסין, אם כי היא תופסת את המקום השני בגלל בעיות במהירות. עם זאת, זהו שירות חזק המספק הרבה יותר תכונות מ- ExpressVPN במחיר נמוך יותר. אם אתה מוכן לסחור בעקביות עבור עוד כפתורים וכפתורים, NordVPN יכול לספק.

nordvpn-review-server-navigation

NordVPN משתמש גם ב- OpenVPN עם הצפנת AES 256 סיביות לחיבור שלך, אך יש לו היתרון הנוסף של שרתי מומחים, שרבים מהם מושלמים לסין. האפשרות הרלוונטית ביותר היא השרתים המעורפלים, שכאמור מערבלים את מנות ה- OpenVPN שלך כדי לעקוף בדיקת מנות עמוקה..

NordVPN כולל גם שרתי טור מעל VPN, עליהם תוכלו ללמוד במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת מדריך טור, ושרתי VPN כפולים, המניפים את החיבור שלכם משני שרתים לפני שאתם שולחים אותו לאינטרנט. שיטת חיבור זו הוצגה על ידי Windscribe (קרא את סקירת Windscribe שלנו) אך פופולרית על ידי NordVPN.

אף על פי שרשת השרת של NordVPN איננה אלא עקבית, הגודל בלבד פירושו שתמצאו שרת שעובד. עם יותר מ -5,000 אפשרויות לבחירה, קשה לממשלת סין לחסום את כולן, ועם שחזור מתמיד של NordVPN לשרתים חסומים, פירושו מנהרה עקבית לעולם החיצון..

סיבות אחרות אנחנו אוהבים את NordVPN

התכונות הן שמוכרות את NordVPN. בנוסף לשרתי ההתמחות, NordVPN כולל CyberSec. זהו כלי חינמי לתוכנות זדוניות וחסימת מודעות שעובד בצורה מפתיעה, במיוחד בהתחשב בחוסמי מודעות מקובצים בדרך כלל לא עושים הרבה.

אף על פי ששרתי ה- VPN הערפלים, ה- VPN הכפול וה- Tor מעל שרתי ה- VPN חלים על סין, אתה יכול גם לנצל את שרתי הטרנינג של NordVPN. הם לא עושים שום דבר מיוחד. במקום זאת, הם מוקצים לחיבורים בין עמיתים לעמית הדורשים העברת נתונים רבה. עבור אותם שרתים בלבד, NordVPN קיבלה את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך טורינג.

נתנו ל- NordVPN כמעט ציונים מושלמים בכל קטגוריה מלבד מהירות, כלומר זה יכול לעלות על ExpressVPN אם הוא יתקן את התוצאות הלא עקביות ברחבי הרשת שלה. עם זאת, סוגיה זו ניתנת לטיפול בקלות, והופכת את NordVPN לאחד ה- VPNs הטובים ביותר לסין ובכלל. תוכל ללמוד עוד בסקירת NordVPN שלנו או לנסות זאת בעצמך באמצעות NordVPN שלה.

3. TorGuard

TorGuard אינו מיועד לכל אחד, אך הוא נשאר מועדף כאן ב- Cloudwards.net. הממשק שלו תפל, מתוארך ולא נגיש במיוחד, אך הפנים המכוערות מורכבות ממגוון מרשים של תכונות אבטחה. TorGuard לא נשאר עם החבילה. במקום זאת, הוא מציע תכונות ייחודיות לו, וכל זאת תוך שמירה על רשת שרתים איתנה.

torguard-review-ממשק

כברירת מחדל, תשתמש ב- OpenVPN עם קידוד AES 256 סיביות, אך TorGuard נותן לך שליטה רבה בפרוטוקול וההצפנה שלך. אתה יכול לבחור את הצופן, גודל המפתח ושיטת אימות הנתונים שבהם תרצה להשתמש, יחד עם פרוטוקול ההובלה. לא משנה באילו הגדרות תבחרו, TorGuard יתחמש אוטומטית למתג ההרג לאחר החיבור הראשון.

יש תכונות במיוחד לסין. הראשונה היא הגדרת פרוקסי התגנבות, המסווה את לחיצת היד של הרשת שמתרחשת כתוצאה מהצפנת החיבור שלך. בכך מקשה על הרשויות הסיניות לגלות שאתה משתמש ב- VPN מכיוון שראיית המפתח המציעה לך היא מוסתרת.

אתה יכול גם להשתמש ב- Cisco AnyConnect, אותו ממליץ TorGuard אם אתה מנהר מסין. סיסקו AnyConnect הוא VPN מבוסס SSL / TLS המשווק כלפי עסקים, אך הוא שימושי במיוחד למנהור בסין. לא רק TorGuard הוא אחד ה- VPN הבודדים התומכים בו, אלא שהוא כולל גם משאבי תמיכה להקמה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

TorGuard מציע התאמה אישית רבה בכל הקשור לאבטחה, אך ההגדרות לא נעצרות שם. זה כנראה ה- VPN הניתן להגדרה ביותר, ומספק לך מסגרת VPN המאפשרת לך להגדיר אותה איך שאתה רוצה. למרות הממשק המתואר והמכוער, TorGuard גורם לתכונות מתקדמות רבות להרגיש גם נגישות.

לדוגמה, TorGuard תומך בסקריפטים מותאמים אישית. אתה יכול לגרום להם לרוץ לפני חיבור, לאחר חיבור או לאחר ניתוק. אם אחד מאותם אירועים יפעיל, TorGuard יקרא לתסריט ויעשה את מה שהוא צריך. האפשרויות עם זה הן אינסופיות. אתה יכול לומר ל- TorGuard להפעיל יישום ספציפי לאחר חיבור או אפילו לקשור הגדרות כיבוי ל- VPN.

אם אתה לא חושש ללכלך את הידיים שלך, TorGuard יתגמל אותך. זה לא יפה, אבל TorGuard מציע גמישות שאבדה כשספקים מנסים להפוך יישומים לנגישים יותר. אתה יכול לקרוא עוד בסקירת TorGuard שלנו או לראות איך אתה אוהב את זה עם תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים.

4. AirVPN

בדומה ל- TorGuard, AirVPN מציעה אפליקציה מיושנת שהיא מכוערת וקשה לניווט. עם זאת, ככל הנראה שהמגמה מתקדמת, היא מציעה אבטחה מעולה, עם קהילת טכנאים מסביב שמאפשרת למצוא תצורות מורכבות קלות. זה לא VPN למתחילים חדשים, אבל זה לא אומר שהוא גרוע.

רשימת שרתים של airvpn

למעשה, זה די טוב. ה- VPN בנוי סביב OpenVPN, באמצעות AES 256 סיביות עם מפתח RSA 4096 סיביות ללחיצת היד. אתה יכול גם לעבור מנהרה דרך SSL או SSH, מה שאמור לעזור לך לעקוף את חסימות ה- VPN שהציבו הרשויות הסיניות.

כפי שממליץ על AirVPN, הדרך הטובה ביותר לעקוף חסימות היא להימנע משימוש ב- UDP. ההגדרה המומלצת היא OpenVPN דרך SSL ליציאה 443 או OpenVPN ל- tls-crypt ב- TCP. זה הרבה טכני-יכולת, אז אנחנו סולחים לך אם אתה לא מבין. AirVPN מאפשר לתצורות מתקדמות אלה לקרות, אך הן דורשות שתדע מה אתה עושה.

שלא כמו TorGuard, AirVPN אינו מאפשר נגישים לתצורה. במקום זאת, ההמלצות על מה שאתה צריך לעשות קבורות בפורומים עם מעט או ללא הקשר. ככה יש כאלה שמעדיפים לעבוד, כך שאם תאהב את עצמך מתמרמר, אתה תהיה בסדר. אם לא, עדיף לשמור על האפשרויות האחרות שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים AirVPN

באותה קו של קביעת התצורה של ה- VPN באופן ידני, AirVPN כולל תכונות אבטחה שימושיות, אך יתכן שהן לא מלהיבות כמו, למשל, שרתי המומחיות של NordVPN. לדוגמה, הוא תומך בחיבורים כפולים כמו NordVPN, אך לא באותו אופן. במקום זאת, תצטרך להשתמש בשניים מחיבורים בו זמנית באמצעות מחשבי Mac OS וירטואליים.

המשמעות היא שתוכלו להחזיק עד חמש כשות, אך בעלות משמעותית. לא רק שתצטרך את הידע והסבלנות כדי להגדיר ארבע מחשבי Mac OS וירטואליים, תצטרך גם לשתף משאבים ביניהם. ההתקנה מראה על מה AirVPN עוסק בכל זאת. אתה יכול לעשות עם זה כמה דברים מעניינים, אבל בניגוד לרוב ה- VPN, זה לא יחזיק לך את היד בתהליך.

אם אתה רוצה שליטה על החיבור שלך בזמן המנהור בסין, AirVPN הוא הימור בטוח. עם זאת, TorGuard והאפשרויות האחרות שלנו מקבלות את רוב הדרך לשם בעודן נגישות. תוכל ללמוד עוד בסקירת AirVPN שלנו או לרכוש מעבר לשלושה ימים כדי לנסות זאת בעצמך.

5. אסטריל

בדומה ל- ExpressVPN, אסטריל הוא VPN עיקרי לשימוש בסין. לשירות יש אבטחה ומהירויות מכובדות, אך אנו כוללים אותו כאן מכיוון שאתה יכול לרכוש מנוי כשאתה בסין.

אסטריל-סליידר 1

האפשרויות האחרות שלנו דורשות לרכוש ולהקים את ה- VPN לפני היציאה מכיוון שברגע שתפגע בסין היבשתית, אתרי האינטרנט שלהם ככל הנראה ייחסמו. Astrill’s זה גם כן, אבל אתה יכול להשתמש astrill4u.com, שהוא מראה של האתר הרגיל, כדי לרכוש מנוי כשאתה בסין..

זה לא פיתרון מושלם. הממשלה הסינית עוקבת אחר התנועה שלך, ויהיה קל לאסוף כי רכשת VPN. עם זאת, יתכן שזו האופציה היחידה אם אתרי ה- VPN האחרים חסומים.

עם זאת, ישנן סיבות להשתמש באסטריל בסין מחוץ ליכולת לגשת לאתר האינטרנט שלה. לאסטריל שני פרוטוקולים קנייניים: StealthVPN ו- OpenWeb. הם נועדו לעקוף צנזורה, במיוחד בסין. OpenWeb הוא פרוטוקול קל וחסר חיבור המשתמש ב- TCP, בעוד StealthVPN הוא טייק ב- OpenVPN עם חבילות מוסתרות..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות אסטריל

לאסטריל יש ממשק זעיר שאי אפשר לשנות את גודלו, כך שלמרות שהידידותיות למשתמש אינה רעה, הניווט הוא סיוט. זהו החיסרון שקל לקבל עם המהירות והתכונות שאסטריל מציעה.

היא דורגה שתי נקודות מתחת ל- ExpressVPN במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, ועברה גישה לאינטרנט פרטי (קרא את סקירת ה- PIA שלנו). עם זאת, זה היה מהיר יותר מ- TorGuard, AirVPN ו- Mullvad, שלקחו את המקום הרביעי, החמישי והשישי במדריך ההוא, בהתאמה (קרא את סקירת Mullvad שלנו).

בנוסף, אתה מקבל מנהור מפוצל, שרק לעתים רחוקות נראה בקרב VPNs – קרא את סקירת PureVPN שלנו לקבלת דוגמא נוספת ל- VPN שיש לו – ובדיקת מהירות מובנית. אסטריל מעצבן להשתמש, אך התכונות והמהירות משתלמות בטווח הרחוק. תוכל לקרוא את סקירת Astrill שלנו כדי ללמוד עוד או לראות איך אתה אוהב את זה בניסיון בן שבוע.

ציון לשבח: VyprVPN

VyprVPN נראה מתאים טבעי לפרוטוקול הזיקית הקנייני שלו. בקיצור, זיקית היא ספין ב- OpenVPN שמטשטש את המנות שלך, בדומה לאסטריל ו- NordVPN. עם זאת, מדובר כאן בכבוד בגלל גישה לא עקבית.

vyprvpn-review-interface

זה לא תמיד מופיע בסין, וזו עובדה שהוחמרה על ידי הרשת הקטנה VyprVPN Sports. זיקית בנויה לעקיפת מגבלות בסין, אולם כאשר היא עובדת היא עובדת היטב.

חבילת האבטחה הכוללת VyprVPN כוללת גם היא מצוינת. כל התעבורה מופנית דרך שרתי ה- DNS של VyprVPN, כלומר אין בשום שלב בשרשרת הרשת התנועה שלך מנוטרת או נרשמת. VyprVPN כולל גם חומת אש NAT, שעובדת כמו כל חומת אש אחרת, למעט שהיא חוסמת איומים מבוססי רשת לפני שהם אפילו יכולים להגיע לנתב שלך.

כאופציה זולה עם תכונות ייחודיות, VyprVPN עובד טוב, אך הגישה הלא עקבית שלה לסין היא דבר שכדאי לקחת בחשבון. תוכל ללמוד עוד בסקירת VyprVPN שלנו או לנצל את ההבטחה להחזר הכסף שלך למשך 30 יום.

מחשבות אחרונות

מציאת VPN לסין היא עסק רציני, והספקים שלמעלה לא לוקחים סיכונים בביטחון שלך. ExpressVPN הוא עדיין הכלב העליון, אך התכונות הלא שגרתיות של NordVPN והתצורה של TorGuard עשויות להניף אותך לעבר אפשרות אחרת. גם אסטריל ו- AirVPN טובים, אבל תצטרך סיבה מוצקה לבחור אחד מהם על פני שלוש הראשונות שלנו.

אם אף אחת מהבחירות שלנו לא עובדת בשבילך, תוכל לעיין בביקורות ה- VPN שלנו לקבלת אפשרויות נוספות. עם זאת, ראו הוזהרתם כי רק מכיוון שספק דורג דירוג גבוה אין פירושו שהוא לא ייחסם בסין.

באיזה VPN אתה משתמש בסין? ספרו לנו בתגובות למטה. דפדף במאמרי VPN האחרים שלנו כשאתה כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map