ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד 2020: חולם על כבשים חשמליות

הטלפונים שלנו הפכו די הרבה לגפיים נוספות. אנחנו כל הזמן משתמשים בהן, ולא רק כדי לבדוק את האישה. חשוב להגן על עצמך במחשב הנייד, אך הטלפונים שלנו הם יעדים קלים, במיוחד כשמדובר בחטטנות וסכנות מאפליקציות של צד שלישי. עם זאת, אחד ממבחר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאנדרואיד יעזור לך להגן עליך.

אם אתה רק רוצה להגיע ישירות אליו, אנו ממליצים להתקין את ExpressVPN. זו חתיכת תוכנה נהדרת שקל להשתמש בה בכל מכשיר. תוכלו להיות מוגנים על ידי אבטחה מעולה ותוכלו ליהנות מתכונות אחרות, כמו מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל. בנוסף, משתמשי אנדרואיד יכולים לנצל ניסיון חינם בן שבעה ימים המוצע. 

טלפונים ניידים הם יעדים קלים ויכולים להעמיד אותך יותר בסיכון לפשעי רשת מאשר מחשב. אפליקציות מזויפות – ואפליקציות ממקורות לא ידועים – ניתנות לטיפול בתוכנה זדונית. האקרים יכולים ליירט את התנועה שלך ולגנוב מידע רגיש אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי לא מאובטח.

בנוסף, ספק הטלפונים הסלולריים שלך או הממשלה עשויים לחטט בפעילויות שלך. אתה יכול להגן על עצמך מפני כל הדברים האלה באמצעות רשת פרטית וירטואלית (כמו גם התקנת אנטי-וירוס הגון). המשך לקרוא לקבלת המלצות VPN נוספות ואילו קריטריונים השירות צריך לעמוד. בנוסף, נעבור בפירוט רב יותר מדוע עליך להשתמש ב- VPN, וכן מדוע VPN בחינם אינו הבחירה הטובה ביותר..

ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. VyprVPN
  5. רישום רוח
  6. גישה פרטית לאינטרנט
  7. מנהרת דוב
  8. ProtonVPN

1. ExpressVPN

בחרנו ב- ExpressVPN כרטיסי ה- VPN הטובים ביותר לאנדרואיד מסיבות רבות. בתור התחלה, זהו אחד ה- VPN הקלים ביותר לשימוש והוא בחירה נהדרת למתחילים. טכניקות יכולות עדיין להתמודד עם ההגדרות שלה. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אפליקציית האנדרואיד שלה שונה מגרסאות שולחן העבודה ו- iOS והיא עשויה להתרגל מעט אם השתמשת בלקוח שולחן העבודה. עם זאת, הוא עדיין ידידותי למשתמש וכולל את אותו כפתור “on” גדול לחיבור מהיר למיקום חכם. בנוסף, ExpressVPN יכול להתחבר אוטומטית כשאתה מצטרף לרשת WiFi לא מהימנה או חוזר להצטרף אליה.

כדי להחליף שרתים, פשוט הקש על שלוש הנקודות שליד המיקום הנוכחי שלכם, וניתן לגשת לכל השאר דרך תפריט ההמבורגר.. 

יש גם תכונת קיצורי דרך המאפשרת לך להפעיל אפליקציות ישירות מאפליקציית VPN, במקום שתצטרך לחזור למסך הבית שלך. בנוסף, באפשרותך להוסיף ווידג’ט ExpressVPN למסך הבית שלך, המאפשר לך לבחור מיקום ולהפעיל במהירות את ה- VPN והפעלתו. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

התכונות האחרות של ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש מדיניות ללא יומני ואבטחה מעולה. אפליקציית האנדרואיד שלה מגיעה עם מתג להרוג מובנה שישמור עליכם מוגנים בכל עת. אך למרבה הצער, לקוח אנדרואיד חסר בתפריט ההגדרות, בהשוואה לגרסאות אחרות. אתה יכול להגדיר רק את פקדי ההפעלה שלו ובאילו פרוטוקול VPN אתה רוצה להשתמש. 

בנוסף, OpenVPN זמין, אבל IKEv2 לא, חבל בהתחשב בכך שהיא אפשרות מאובטחת ועם זאת מהירה יותר. עדיין, אי-קיום פרוטוקול IKEv2 אינו סיבה לדלג על מעבר ExpressVPN. זהו ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו עד כה, כך שאין צורך ב- IKEv2 על OpenVPN. זה גם מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל והוא ה- VPN המוביל שלנו לסטרימינג וה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב הוא שזה לא מגיע עם חוסם של מודעות או תוכנות זדוניות, כך שתצטרך להתקין תוכנה אחרת להגנה. עם זאת, אחד האנטי-וירוסים הטובים ביותר עבור בחירות אנדרואיד יכול לעזור לך להילחם בתוכנות זדוניות.

ל- ExpressVPN יש את כל מה שצריך כדי להיות אפליקציית ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד (כמו גם לאייפון), אך היא מגיעה במחיר גבוה. עם זאת, שווה את הכסף אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך. אתה יכול לקחת את זה לסיבוב עם תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים, ואם תירשם אליו לאחר המשפט, תקבל אחריות של 30 יום כספי להחזר הכסף..

2. NordVPN

NordVPN לא נמצא הרחק מאחורי הבחירה המובילה שלנו, כפי שאתה יכול לראות בהשוואה ExpressVPN לעומת NordVPN. לקוח האנדרואיד שלה דומה מאוד לגרסת שולחן העבודה. יש לו כפתור לחיבור מהיר, כך שתוכלו להתחבר ל- VPN דרך שרת מומלץ. מפת המיקום כלולה גם היא, המאפשרת לבחור מיקום ידני, כמו גם להוסיף אותו למועדפים שלך.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול גם לגשת לשרתי המומחיות של NordVPN, כולל peer-to-peer, IP ייעודי, VPN כפול ובצל באמצעות VPN. אנו מדברים יותר על אלה שבסקירת NordVPN שלנו, אך שרתי ההופלה הכפולה בעצם מצפינים את החיבור שלך פעמיים. 

אתה יכול להגדיר את ה- VPN להתחבר באופן אוטומטי ב- WiFi, נתונים סלולריים או להישאר מחובר כל הזמן, ותוכל להתחבר ל- NordVPN באמצעות פרוטוקול IKEv2.

בנוסף, תקבל גישה ל- CyberSec, שהיא חסימת המודעות והתוכנות הזדוניות של NordVPN. זה יגן עליך מפני גישה לאתרים מסוכנים העלולים לארח תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול או תוכנה זדונית אחרת. CyberSec יבטיח גם שהמכשיר שלך לא יהפוך לחלק מהבוטנט.

האבטחה של NordVPN היא מהטובות בשוק, ואפליקציית האנדרואיד שלה מגיעה עם מערך תכונות נהדר, כולל מתג להרוג. קיימת גם מדיניות קפדנית ללא יומני. התכונות הללו הן מה שהפך אותו ל- VPN העליון שלנו לטרור.

יש לו מהירויות מהירות, אך הן יכולות להאט אם אתה מתחבר לשרת רחוק. אין גבולות רוחב פס לדאוג.

NordVPN ערך טוב לכסף. אתה יכול להירשם בתוך האפליקציה, ויש ניסיון של שבעה ימים שאתה יכול לנצל אותו, אך יהיה עליך להזין פרטי תשלום כדי להשתמש בו. אם החלטתם להירשם, התוכניות הארוכות יותר שלה מציעות יותר הנחה, בנוסף יש חלון החזר של 30 יום, למקרה שתשנו את דעתכם.

3. CyberGhost

CyberGhost היא עוד בחירה טובה ב- VPN עבור אנדרואיד, מה גם שהיא עדכנה את לקוחותיה להיות שווים בכל הפלטפורמות. זה אומר שאתה יכול ליהנות מאותה חוויה כמו גרסת שולחן העבודה, אך באנדרואיד (בתנאי שיש לך מכשיר עם אנדרואיד 4.4 לפחות). 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

ברז אחד יחבר אותך לשרת מומלץ, ותוכל בקלות לבחור מיקום ספציפי אם אתה צריך, כמו גם להוסיף אותו למועדפים שלך. תהיה לך גישה גם לשרתי ההסרה והזרמה הייעודיים שלה. המון שירותים מכוסים בשרתי הסטרימינג שלה, ואלו שבדקנו עבדו טוב. 

הגרסה האחרונה של CyberGhost כוללת תכונה נוספת הנקראת “כללים חכמים”, שבאופן בסיסי מאפשרת לך להפוך את השימוש שלך ב- VPN לאוטומטי. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את זה להתחבר אוטומטית כשאתה מצטרף לרשתות WiFi או לרשת בפרט. ניתן להתאים את האופן שבו CyberGhost מגיב גם לרשת ידועה.

האבטחה של CyberGhost היא טובה ותגנו על ידי מתג הרג אוטומטי. זה גם אומר שאתה לא יכול לכבות את זה. מדיניות פרטיות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן. אתה מקבל גם חסימת מודעות והגנה מפני תוכנות זדוניות, למרות שבדיקת הסקירה CyberGhost שלנו מצאה כי הביצועים שלה היו מדביקים.

המהירויות שלו מהירות, אבל זה יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים, כמו שעושה NordVPN. אין גבולות רוחב פס לפקוח עין.

מבחינת מחיר, CyberGhost הוא שירות לא יקר, כל עוד לא תבחר את התעריף החודשי. תוכניות ארוכות יותר מציעות את התמורה הטובה ביותר, וקיימת ניסיון חינם למשך שבעה ימים עבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS. לאחר מכן, תחויב בכספי החזר כספי.

4. VyprVPN

למרות שלקוח השולחן של VyprVPN לא כל כך מרגש, אפליקציית האנדרואיד שלו נהדרת. לאחר ההרשמה, תעבור דרך מדריך הגדרה, אבל זה טוב מכיוון שיש לו הרבה מה להציע. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

במסך הבית יראה לך אם אתה מחובר וכתובת ה- IP הנוכחית שלך. כפתור החיבור / ניתוק גדול ובחלקו התחתון של המסך. על ידי הקשה על זה, תחובר לשרת מומלץ, אך תוכל גם לשנות בקלות את השרת ולנווט להגדרות מסוימות..

האבטחה של VyprVPN מצוינת, ולאפליקציית אנדרואיד יש כמעט אותו מספר אפשרויות כמו לקוח שולחן העבודה. ישנן פרוטוקולים שונים לבחירה, כולל פרוטוקול הזיקית הקניינית של VyprVPN, שמוסיף הגנה רבה יותר למנהרת VPN. מתג להרוג זמין וניתן להפעיל אותו בתפריט “התאמה אישית”.

אתה יכול להגדיר את ה- VPN להתחבר אוטומטית גם אם אתה מצטרף לרשת לא ידועה. זה לא שומר על יומנים, וגם Golden Frog, החברה שמאחורי VyprVPN, מציעה גם שירות העברת הודעות פרטית בחינם בשם Cyphr. זה מצפין את ההודעות שלך לחלוטין, אבל מי שתכנן לבצע העברת הודעות יצטרך להשתמש גם ב- Cyphr. קרא על כך בסקירת VyprVPN שלנו.

המהירויות של VyprVPN מאפשרות לנייר. עם זאת, במהלך הבדיקה הוא היה מסוגל לרוב הפעילויות, כולל סטרימינג. זה מגיע גם עם רוחב פס בלתי מוגבל.

מחירו מבוסס על שכבות שונות. התוכנית הרגילה מעניקה לך שלושה חיבורים, ותוכנית הפרימיום מעניקה לך חמישה חיבורים בתוספת השימוש בפרוטוקול הזיקית שלה. ברגע שאתה יודע איזו חבילה תרצה, עליך לבחור תכנית חודשית או שנתית. התוכנית השנתית מסתדרת בזול יותר בטווח הרחוק, ויש אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

5. רישום רוח

Windscribe שווה להזכיר VPN ל- Android, בעיקר בגלל התוכנית החינמית שלה, אליה נגיע בעוד דקה. אפליקציית האנדרואיד שלה קלה לשימוש. בפינה השמאלית העליונה יש כפתור “מופעל” גדול, והקשה שתחבר אותך למה שהוא רואה כמיקום הטוב ביותר עבורך. 

<

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

בשאר המסך תוכלו לראות את מצב החיבור שלכם ואת מיקום השרת, כמו גם את כתובת ה- IP שלכם וכמה נתונים שנותרו לכם להשתמש. יש לך ארבע כרטיסיות לשרתים שונים, כולל מיקומים כלליים, המועדפים שלך, ה- IP הסטטי שלך (אם הוספת חבילה לחבילה שלך) ושרתי Windflix שלה. 

שרתי Windflix של Windscribe בנויים להזרמת Netflix והם עובדים היטב. הם זמינים בארה”ב, בריטניה, קנדה ויפן, ותוכלו לקרוא עליהם יותר בסקירת Windscribe שלנו.

האבטחה שלו טובה, עם ארבעה פרוטוקולים לבחירה: OpenVPN, UDP / TCP, IKEv2 ו- Stealth. יש לו גם תכונה “תמיד מופעלת”, שהיא כמו מתג להרוג, אך שונה. 

חסימה של מודעות Windscribe ותוכנות זדוניות, R.O.B.E.R.T, כלולה. אתה מכוסה גם על ידי מדיניות פרטיות הגונה. הוא קובע שמידע כלשהו נרשם, אך אין שום דבר שיכול להיות קשור אליך.

התכונות האחרות של Windscribe

המהירויות של Windscribe טובות לרוב הפעילויות, כולל סטרימינג. קצבת רוחב הפס שלך תלויה בחבילה שתבחר, עם זאת. אם תבחר בתכנית החינמית, תקבל נתונים של 2GB לחודש, אך תוכל להגדיל אותם ל -10 ג’יגה-בתים רק על ידי הזנת דוא”ל חוקי. 

מדובר בעסקה לא רעה והיא זכתה במקום הראשון בראש מיטב שירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שלנו, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור VPN אנדרואיד בחינם..

עם זאת, עם התוכנית החינמית, אתה מוגבל למספר קטן של שרתים ולא תוכל לגשת לשרתי Windflix שלה. לחלופין, אתה יכול פשוט להירשם לחבילת ה- Pro שלה, שתתן לך גישה לכל השרתים שלה, כולל Windflix, ותקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל..

אתה יכול גם לבנות תוכנית משלך ולחסוך כסף. לדוגמה, אם תוסיף שרת אחד ורוחב פס בלתי מוגבל לחבילה שלך, זה יגיע ל -2 $ לחודש. שרת זה יכול אפילו להיות אחד משרתי Windflix שלו. אם תבחר בתוכנית בתשלום ולא תאהב אותה, Windscribe תחזיר לך את הכסף שלך, בתנאי שתבקש בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה.

6. גישה לאינטרנט פרטי

גישה לאינטרנט פרטית היא VPN סולידי ללא סלסולים עם אפליקציית אנדרואיד קלה לשימוש. העיצוב הפשוט שלו מראה את מצב החיבור שלך כמסך הראשי. 

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

קודם

הבא

לאחר מכן יש לך כפתור חיבור / ניתוק, כמו גם האזור הנוכחי שלך וכתובת ה- IP בחלק התחתון של המסך. ואז יש כפתור המבורגר בחלקו העליון בו תוכלו למצוא את כל ההגדרות שלכם. 

יש לו אבטחה טובה ותוכלו לבחור מפרוטוקולי PPTP, OpenVPN ו- L2TP / IPSec. עם זאת, PIA מתקין כאשר קידוד AES 128 סיביות מופעל, לכן עליך לשנות זאת להצפנה המומלצת של AES 256 סיביות להגנה נוספת. כלול מתג להרוג אותו ניתן להפעיל או לכבות דרך תפריט ההגדרות. 

אתה יכול להגדיר את ה- VPN לסמוך על רשתות מסוימות, ותוכל להשתמש במערכת שפותחה על ידי PIA בשם MACE כדי לחסום מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת ה- PIA שלנו, כמו גם כיצד הוכנסה מדיניות אי-יומני PIA למבחן והוכחה כחזקה.

מהירויות PIA בדרך כלל מהירות, אם כי חלק מהמהירות נובעת מכך באמצעות הצפנה קלה יותר. על ידי הגדלת קצב ההצפנה שלה הוא יאט את חלקם, אך הוא עדיין הגון. אתה מקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל.

גישה פרטית לאינטרנט היא שירות הגון במחיר הגון. זו עדיין אחת האפשרויות הזולות ביותר בשוק, אפילו לאחר עליית המחירים שלה לפני זמן לא רב. בנוסף, תכוסה תקופת החזר של 30 יום.

7. TunnelBear

הבא הוא TunnelBear, שהפך את הרשימה שלנו לנוחות השימוש והתכנית החינמית שלה. יש לו את אחד הלקוחות הנראים ביותר, מתוך מאגר ביקורות VPN שלנו, ואפליקציית האנדרואיד שלה מעניקה חוויה נעימה כוללת. אתה יכול לנווט בין שרתים שונים באמצעות המפה הפשוטה והאינטואיטיבית שלה, וסמל דוב קטן מציג את המיקום הנוכחי שלך.

Tunnelbear-עמוד הבית -2019

יש מתג מיתוג פשוט ליד החלק העליון להפעלת או כיבוי ה- VPN, ותפריט המבורגר בצד שמאל למעלה יוביל אותך להגדרות ואפשרויות אחרות. משם אתה יכול להגדיר את ה- VPN להתחבר אוטומטית לרשתות מסוימות, ותמצא גם אפשרויות, כגון “תמיד דולק”, שתשאיר אותך מחובר 24 // 7. ווידג’ט למסך הבית זמין גם הוא.

האבטחה של TunnelBear טובה, ותקבל את השימוש במתג ההרג שלה, שנקרא “VigilantBear.” מדיניות הפרטיות קובעת שהיא שומרת על מינימום מידע, כגון נתונים לשיפור הביצועים. עם זאת, זה לא ניתן לזיהוי עבורך. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת TunnelBear שלנו.

המהירויות שלה אינן הטובות ביותר ומשתנות על פני שרתים שונים, אך הן צריכות להיות בסדר לרוב הפעילויות. אתה מקבל גם רוחב פס בלתי מוגבל. 

אם אתה רק רוצה להגן על המכשיר שלך תוך כדי גלישה וביצוע משימות כלליות באופן מקוון, התוכנית החינמית של TunnelBear די טובה. אתה מקבל 500MB נתונים בחודש, ואתה יכול להוסיף תוספת של 1 ג’יגה-בייט רק על ידי ציוץ ל- TunnelBear. עם זאת, אם אתה מתכנן להזרים, הקצבה הזו תיגמר במהירות (קרא את ההשוואה שלנו ל- Windscribe לעומת TunnelBear)..

כאן נכנסת התוכנית המשולמת של TunnelBear. גם כאן אין בלבול; זו רק חבילה אחת שנותנת חמישה חיבורים בו זמנית ורוחב פס בלתי מוגבל. כל שעליך לעשות הוא לבחור אם אתה רוצה תוכנית חודשית או שנתית. 

התוכנית השנתית שלה תחסוך לך כסף בטווח הרחוק, אך כדאי לוודא שאתה אוהב אותה תחילה על ידי שימוש בתוכנית החינמית. הסיבה לכך היא של- TunnelBear אין מדיניות החזר רשמית; הוא מציע החזרים כספיים לכל מקרה.

8. ProtonVPN

הרשומה האחרונה שלנו היא ProtonVPN. זהו שירות VPN הגון עם הרבה תכונות, אך הוא מאולץ במהירות שלו. אפליקציית האנדרואיד שלה פשוטה לשימוש עם רשימת מדינות ומפה. תפריט המבורגר מאפשר לך לגשת להגדרות ואפשרויות אחרות. 

protonvpn- לוח המחוונים-המחוון -1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn- פרופילים-מחוון -3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunnel-slider-5

קודם

הבא

יש לו אבטחה טובה עם הרבה תכונות ומדיניות ללא יומני קפדנית. זה תומך גם ב- IKEv2 / IPSec וגם ב- OpenVPN. אתה מקבל גם שימוש בתכונות ה”תמיד-על “ובמתג ההריגה שלו.

המהירות של ProtonVPN אינה גדולה, כפי שאתה יכול לראות בסקירת ProtonVPN שלנו, אם כי זה אמור להיות בסדר לרוב המשימות. בנוסף, אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, כולל בתוכנית החינמית שלו, כך שתנאי שלא תטריד מהמהירות, ProtonVPN יכול להיות ה- VPN האנדרואיד הטוב ביותר עבורך.. 

בתכנית החינמית תוכלו לחבר מכשיר אחד ולקבל גישה לשלושה שרתים: יפן, הולנד וארה”ב. לאחר מכן, ישנן שלוש תוכניות בתשלום לבחירה. התוכנית הבסיסית מעניקה לך שני חיבורים בו זמנית וגישה לכל שרתי הארץ. עם זאת, אין בו שימוש בסטרימינג והשרתי המאובטחים של התוכניות הגבוהות יותר.

תוכנית פלוס מביאה לך את כל האמור לעיל, בסך הכל חמישה חיבורים והשימוש בשרתי ה- Secure Core, הזרימה והטור שלה. יש גם את התוכנית החזונית שלה, שמקנה לך את כל מה שתוכנית הפלוס נותנת, בתוספת חמישה חיבורים סימולטניים נוספים והשימוש בשירות הדואר המוצפן שלה, ProtonMail.

נסתפק בתכנית פלוס לערך, במיוחד לאור העלייה בעלויות עם התוכנית Visionary. אם נרשמת לתכנית בתשלום אך החלטת שלא תאהב אותה, תוכל להחזיר את כספך תוך 30 יום מרגע הרכישה.

כיצד בחרנו את ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד

למרות שרבים מ- VPN רבים כוללים את אותן התכונות המפורטות, זה לא אומר שכולם שווים. חלקם מיישמים תכונות אלה בצורה גרועה או גרוע מכך, אינם כוללים בפועל חלק מהן. 

הבעיה עם אפליקציות VPN ל- Android היא שחלק מתכונות השירות אינן זמינות לפלטפורמה. קח, למשל, מתג להרוג. לרוב יישומים שולחניים כוללים יישומים שולחניים, אך הם לא תמיד זמינים בגירסת הנייד. כדי להיחשב ביישומי ה- VPN המובילים שלנו עבור אנדרואיד, נלקחו בחשבון הקריטריונים הבאים.

קלות שימוש

רק מכיוון שלקוח שולחן העבודה של שירות VPN הוא קל לשימוש, אין זה אומר שהגרסה הניידת תהיה זהה. יש כאלה שאין להם לקוח ידידותי למשתמש בכלל. כשאתה משתמש בשירות כזה ממסך נייד קטן, אתה רוצה שירות שהוא פשוט אבל יש את כל מה שאתה צריך בו זמנית. 

כפתור להתחברות מהירה בתוך האפליקציה או אפילו ווידג’ט שימושי שתוכלו להציב על מסך הבית שלכם הופך את החוויה לחלקה חלקה. בנוסף, היכולת להחליף מתג להרוג, לשנות שרתים או להתמודד עם הגדרות אפליקציות אחרות בקלות עם מספר ברזים זה נהדר.

אבטחה

לשירות ה- VPN צריך להיות ביטחון טוב כדי לשמור על הגנתך. זה אמור לכלול הצפנה טובה, כאשר AES 256-bit הוא סטנדרטי, ומתג להרוג הוא חשוב מכיוון שהוא ינתק אותך מהרשת אם ה- VPN נכשל.. 

יש הרבה פרוטוקולים שונים שם, כאשר OpenVPN הוא בחירה פופולרית ואמינה. עם זאת, למרות של- OpenVPN יש הצפנה מהשורה הראשונה, המשתמשים הניידים עשויים להעדיף להשתמש ב- IKEv2 מכיוון שזה מהיר יותר. אתה יכול לקרוא עליהם יותר בפירוט פרוטוקול VPN שלנו, אך ראוי לציין שלא כל אפליקציות ה- VPN כוללות IKEv2.

נוסף על כך, אפליקציות אנדרואיד מסוימות מאפשרות לך לבחור הגדרה “תמיד מופעלת”, מה שבעצם אומר שאתה מוגן כל הזמן. זו אפשרות טובה אם המכשיר שלך תמיד מחובר לאינטרנט. הגדרות אחרות מאפשרות לך ליצור VPN להתחבר אוטומטית כשאתה מתחבר לרשתות ספציפיות. 

פרטיות

פרטיותך חשובה, וביטחון טוב אינו מספק אותה במאה אחוז. שירות VPN עצמו יכול לאסוף בקלות נתונים או להחזיק רשומות של פעילויות מקוונות שלך, כדי להימנע מכך, עליך לבחור אחד שיש בו מדיניות קפדנית ללא יומנים. בכך יש לא לאחסן יומני פעילות, כך שאין מה למסור לרשויות אם תתבקש. 

מהירות ורוחב פס

מהירות ה- VPN היא בהחלט משהו שצריך להסתכל עליו, אבל מה שאתה צריך תלוי באילו פעילויות תבצע. לגלישה מזדמנת או לבדיקת הדוא”ל שלך, מהירויות מהירות עשויות להיות לא בראש סדר העדיפויות שלך, אבל אם אתה מתכנן להזרים מהנייד שלך, אתה מתוסכל אם תבחר אחד עם מהירויות איטיות.

אותו מושג חל על הקצבה לרוחב הפס שלך. אם תבחר אחת שיש לה גבול אך אינך מבצע משימות רעבות נתונים, אתה אמור להיות בסדר. עם זאת, אם תזרמי, אתה יכול די לנשק את הקצבה שלך. עבור האחרונים, או כל משימות אחרות עם שימוש רב בנתונים, עליך לבחור VPN הכולל רוחב פס בלתי מוגבל.

מחיר

המחירים משתנים בשוק ה- VPN. חלקם במחירים גבוהים, חלקם נמוכים ולחלקם יש תוכניות בחינם הגונות. עליכם לוודא שהמחיר משתלב עם התקציב שלכם, אך ערך לכסף שלכם חשוב בהרבה. אל תדלג על מעבר ל- VPN רק בגלל עלותו, וגם אל תפסול אחד מכיוון שהוא בחינם או זול.  

מדוע אני זקוק ל- VPN במכשיר ה- Android שלי?

VPNs יכולים לעשות הרבה דברים, אך עבור משתמשי אנדרואיד הדאגה העיקרית היא האבטחה. מכשיר ה- Android שלך יכול להיחשף להרבה איומים, במיוחד אם הוא נלקח לכל מקום שאתה הולך אליו. הם יעדים קלים לחטטנות ויכולים להידבק בלי שתבינו אפילו. 

אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי, אתה מסכן את עצמך להיפרץ, אם אתה לא מגן על עצמך. מרבית הרשתות הללו – אם לא כולן – אינן מאובטחות, כך שאם אינך מגן על עצמך, זה כמו להשאיר את הדלת פתוחה ולהזמין אנשים לקפה. ניתן ליירט את התנועה שלך ולגנוב את פרטי כרטיס האשראי, כמו גם מידע רגיש אחר. 

לא רק זה, אלא שיש הרבה יישומים זמינים ב- Google Play שהם זאב בבגדי כבשים. אתה מוריד מה שנראה כמו אפליקציה לגיטימית, אבל כל מה שהוא באמת עושה זה להדביק את המכשיר שלך בווירוס מגעיל, או לאסוף מידע ברקע. 

באמצעות VPN אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך ואת פעילות הגלישה שלך מעיניים חטטניות, כמו גם לאבטח את המכשיר שלך מפני הסכנות האורבות בנקודות חמות של WiFi או באפליקציות של צד שלישי. תוכל גם ליהנות מתכונות אחרות של VPN, כגון גישה לתוכן חסום גיאוגרפי.

האם אוכל להשתמש ב- VPN בחינם עבור אנדרואיד?

יש המון VPNs בחינם בשוק. רק חיפוש מהיר בחנות Google Play יביא המון אפליקציות המפרסמות שירות מאובטח שלעתים קרובות הוא בחינם. עם זאת, רק בגלל שהוא אומר שהוא מאובטח זה לא אומר שזה כן. 

כפי שאתה יכול לקרוא בסיכום הגרוע ביותר של ספקי ה- VPN שלנו, ישנם המון שירותי VPN שרוטים שם. חלקן מלאות במודעות, שיכולות להצביע על כך שחברה שמאחורי ה- VPN מתאימה יותר למה שהיא מרוויחה מפרסומות, ולא על האופן בו המשתמשים שלה מוגנים.. 

VPNs בחינם אחרים מרוויחים כסף על ידי מכירת הנתונים שהיא אוספת ממך לחברות אחרות. בנוסף, חלק מהאנשים שאנו בוחנים לא יאבטחו את החיבור שלך כמובטח, עם קידוד בדרגה נמוכה יותר או בכלל לא. 

למעט חריגות של תוכניות חינמיות כמו Windscribe, TunnelBear ו- ProtonVPN, אם זה בחינם, זה כנראה לא שווה את הסיכון.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך לבחור שירות VPN טוב למכשיר ה- Android שלך. כדי להישאר מוגנים, עליך לבחור אחד עם אבטחה טובה שכולל מתג להרוג עבור אנדרואיד, כמו גם כזה שיש בו מדיניות ללא יומנים.. 

הגדרות אחרות, כגון התחברות אוטומטית או “תמיד פועלות”, טעימות. יש לבדוק גם מהירות וקצבת רוחב פס. בנוסף, תרצה שהלקוח יהיה ידידותי למשתמש.

עם כל זה בחשבון, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד. הוא מגיע עם אפליקציה קלה לשימוש וביטחון מעולה, כולל מתג להרוג, ויש לה את המהירויות המהירות ביותר הקיימות. 

ל- ExpressVPN אין חוסם מודעות ותוכנות זדוניות, אך אתה תמיד יכול להתקין אנטי-וירוס, כגון קספרסקי, במקום זאת (קרא את סקירת Kaspersky אנטי-וירוס שלנו). נסה זאת עם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום, אנו בטוחים שתאהבו את זה. 

ספר לנו על החוויה שלך עם VPN תואם אנדרואיד בקטע התגובות למטה. בדוק את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me