ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג 2020: שיט מים פירטיים

טורנטים הם דרך נהדרת להפיץ כמעט כל סוג של קובץ, בין אם זה שיר, סרט, משחק או אפילו תוכנה. עם זאת, מרבית התוכן בתוך טורנטים הוא חומר המוגן בזכויות יוצרים, ופיראטיות יכולה להנחית אותך במים חמים אם לא תכסה את המסלולים הדיגיטליים שלך. זו הסיבה שהרכבנו את המדריך הזה לרשת ה- VPN הטובה ביותר לבוררות.


העתקה ושיתוף בלתי חוקי של חומר המוגן בזכויות יוצרים זה לא גדול, אך בואו נודה בזה, זה מה שרוב התוכן באתרי סיקור הוא. הפרות זכויות יוצרים מקוממות את מצחה ברוב המדינות, ועל ידי סיבוב חומר שכזה, אתה מסתכן בקנס כספי או עונש מאסר אם אתה לא מגן על עצמך באמצעות VPN.

אנחנו בשום אופן לא מתיישרים עם פירטיות מקוונת, אבל אם אתה מתכוון לעשות זאת, עליך לדעת לעשות זאת בבטחה. אם אינך משתמש ב- VPN – ובנוסף לזה הגון – זה בעצם כמו להשאיר את הדלת שלך פתוחה. כל אחד יכול לראות את כתובת ה- IP שלך. בנוסף, ניתן לאתר את כל הפעילויות המקוונות שלך, שאף פעם אינן טובות בכל הנוגע להפרת זכויות יוצרים.

עבור הקוראים שלנו עם טווח קשב קצר, עליך להתקדם ולהתקין את NordVPN. VPN זה ישאיר אתכם מוסתרים ויגן עליכם מפני כל קובץ מגעיל בהורדה, ושרתי P2P המותאמים אישית שלו יכולים להתמודד עם התעלולים המבולבלים שלכם. המשך לקרוא לעוד המלצות VPN ומידע אחר שקשור לטרנינג.

ה- VPNs הטובים ביותר לטרנינג

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. CyberGhost
 4. VyprVPN
 5. ProtonVPN
 6. גישה פרטית לאינטרנט
 7. רישום רוח
 8. GooseVPN

1. NordVPN

NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב. יש לו את כל התכונות ש- VPN צריך להגן עליך בזמן שאתה מפליג במים שורצים בפיראטים, אבל זה מגיע גם עם כמה תוספות שימושיות.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

עוברת את העובדה ש- VPN מאפשרת למעשה תעבורת P2P, ל- NordVPN יש שרתי P2P מותאמים אישית המסוגלים יותר להתמודד עם פעילות סוערת מאשר לשרתים הרגילים שלה. תקבל הגנה רבה יותר גם עם שרתי P2P. עם זאת, אם הקיבולת אינה בראש סדר העדיפויות, שרתי ה- Double-Hop של NordVPN מוסיפים שכבת הגנה נוספת שלמה.

זה מעבר לשיעור ההצפנה הגבוה ש- NordVPN כבר מעסיק, והוא כולל מתג להרוג כדי להבטיח שלא תפספס אותך תקלה בשירות. ל- VPN יש גם מדיניות ללא יומני קפדנית, כך שלא תהיה רשומה של הפעולות המקוונות שלך. עם זאת, אם אתה מודאג במיוחד, אתה יכול להירשם באמצעות דוא”ל זורק ולהשתמש ב- bitcoin לתשלום.

הביצועים והמחיר של NordVPN

זה לא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, אבל הוא יכול לעמוד בקצב הצרכים של רוב האנשים, כפי שתוכל לקרוא בסקירת NordVPN שלנו. אתה מקבל נתונים ללא הגבלה, כך שלא תצטרך לדאוג לשים גבול ולהיזרק מרשת ה- VPN.

NordVPN מציע תמורה טובה לכסף שלך, וזו אפשרות פופולרית עבור אנשים שרוצים שירות VPN מעולה בתקציב קפדני. התוכנית החודשית שלה אינה הגרועה ביותר שראינו, אך תוכלו לחסוך כסף על ידי בחירה באחד מהמנויים הארוכים יותר שלה. יש גם חלון החזר של 30 יום, לשקט נפשי נוסף.

2. ExpressVPN

ExpressVPN הוא השירות הטוב והסביב ביותר בביקורות ה- VPN שלנו, אך למרות שהוא מלא בתכונות מעולות, אף אחת מהן איננה מוקדשת לסיבוב. עם זאת, זה לא אומר ש- VPN אינו מועיל למשימה. למעשה, כל אחד משרתי ה -3,000 פלוס שלו מתאימים לסיבוב, הם פשוט לא תוכננו במיוחד עבור זה. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

מלבד היעדר שרתי P2P ייעודיים, ExpressVPN דומה ל- NordVPN, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הראש-בראש שלנו. ה- VPN מגיע עם אבטחה מעולה, המשתמש בהצפנה של 256 סיביות ישר מהקופסה, אך אתה יכול להגדיל את זה ל -4096 סיביות, בתנאי שתרגיש בנוח עם ההגדרות. מתג Kill מובנה גם הוא, המאפשר כברירת מחדל.

ExpressVPN מעריך גם את פרטיותך, עם מדיניות אי-יומני איתנה. הוא ממוקם גם באיי הבתולה הבריטיים, שיש בו כמה מחוקי הפרטיות הטובים ביותר בענן ברחבי העולם.

לא תהיה לך שום בעיה עם המהירות כיוון שהיא מגיעה עם מהירויות ההורדה המהירות ביותר שבדקנו עד היום, ואין מגבלות רוחב פס שיעצור אותך במסלוליך, או. 

שני הגורמים הללו זיכו אותה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואה בין הזרמים. בנוסף, ה- VPN קל לשימוש ובחירה מושלמת למתחילים, כפי שתוכל לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו.

תג המחיר של ExpressVPN

משהו שתמיד נבעט לנו במקום שזה כואב הוא העלות של ExpressVPN – זה גבוה. עם זאת, אתה מקבל שירות VPN פנטסטי לכספך. התוכנית החודשית היא הגרועה ביותר, אך אתה יכול להוריד את העלות מעט על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. ExpressVPN מקבל ביטקוין וזה מגיע עם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, למקרה שתחליט שזה לא בשבילך.

3. CyberGhost

ה- VPN של CyberGhost הוא בחירה מצוינת לסיבוב. למרות שאין לזה ממש את התכונות של שני הבחירות הראשונות שלנו, זה לא רחוק. יש לה רשת שרתים מסיבית, ויש לה כרטיסיית פרופיל ייעודית המציגה את כל השרתים המאפשרים P2P שלה. בנוסף, עבור כל שרת אתה יכול לראות כמה חברים משתמשים בו כרגע, המרחק ממנו ועומס השרת. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

מלבד CyberGhost שנוסד בבוקרשט, רומניה – שלוקח את הפרטיות ברצינות – ל- CyberGhost שרתי NoSpy מיוחדים, היושבים מחוץ ל -14 העיניים. הם עולים מעט תוספת אך מוגדרים עם חומרה מובחרת לפרטיות נוספת. עם זאת, שרתים שתשתמש בהם, מדיניות פרטיות איתנה ללא יומנים תבטיח את פעילויותיך בסוד.

האבטחה שלו גדולה ותקבל מתג להרוג, למרות שהוא מופעל לצמיתות. זה טוב כי זה ממש חובה אם אתה סוחב, אבל זה גם מעצבן כי אתה לא יכול לכבות אותו. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

התכונות האחרות של CyberGhost

CyberGhost הוא שירות מהיר, אך בדומה ל- NordVPN, הוא יכול לסבול בעת חיבור לשרתים רחוקים. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, והוא מאפשר שבעה חיבורים בו זמנית, למקרה שתרצה לחבוט על צוות פיראטים שלם. הממשק שלו אולי נראה מעט מוזר בהתחלה, אבל זה בסדר ברגע שמתרגלים אליו.

זהו שירות לא יקר, אם כי אינך צריך לבחור בתעריף החודשי אם ברצונך להקטין את העלויות. תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים זמינה למשתמשי אנדרואיד ו- iOS, אך משתמשי שולחן העבודה מקבלים יום אחד בלבד. לצורך אנונימיות תוכלו לבדוק באמצעות BitPay. יש גם ערבות להחזר כספי, שהיא 14 יום על התוכנית החודשית ו -45 יום על אחריות ארוכות יותר.

4. VyprVPN

VyprVPN הוא שירות VPN יציב לטורפנות מכיוון שכל השרתים שלו תומכים בתעבורת P2P. אין רשימה מיוחדת או חישוקים שמשתמשים יוכלו לדלג עליהם. אתה פשוט בוחר שרת ומשם אתה הולך. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

אבטחה היא אחת הנקודות החזקות ביותר של VyprVPN. אתה יכול לבחור מבין פרוטוקולים רבים ושונים ויש את האפשרות של פרוטוקול זיקית משלה, שתוכל לקרוא עליו יותר בסקירת VyprVPN שלנו. 

ה- VPN כולל מתג להרוג, ויש לו מדיניות פרטיות קפדנית ללא יומנים. עם זאת, אם אתה מודע לחלוטין לפרטיות, נציין כי אינך יכול לשלם באמצעות cryptocurrency.

המהירויות שלו חסרות דופי על הנייר, אך בבדיקה שערכנו מצאנו שהם עקביים ולא כל כך גרועים. עם זאת, אם אתה סוחב קובץ גדול, ייתכן שתרצה להקפיץ את הקומקום או אולי לנמנם. עם זאת, יש לך רוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכל להוריד כמה שתרצה. ניתן היה לשפר את הממשק שלה, אך הוא עדיין פשוט לשימוש.

המחיר של VyprVPN תלוי באיזה רמה אתה בוחר. התוכנית הרגילה היא הזולה ביותר שלה ומעניקה לך שלושה חיבורים בו זמנית, בעוד שתוכנית הפרימיום מגדילה את החיבורים להגביל לחמישה ומאפשרת לך להשתמש בפרוטוקול הזיקית שלה. התוכנית השנתית חסכונית יותר ויש אחריות להחזר הכספים של 30 יום למקרה שתשנה את דעתך.

5. ProtonVPN

הבחירה הבאה שלנו, ProtonVPN, לא מוזכרת לעיתים קרובות מאוד במאמרי הסיכום שלנו. זה לא אומר שזה שירות גרוע, רק שאחרים היכו אותו בתחומים מסוימים. עם זאת, עבור טרנינג, ProtonVPN מביא כמה תכונות נחמדות לשולחן. 

protonvpn- לוח המחוונים-המחוון -1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn- פרופילים-מחוון -3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunnel-slider-5

קודם

הבא

שרתי ProtonVPN כבר ידידותיים לסיקור, אך יש לו שרתי P2P מיוחדים כדי להבטיח שמוגנים כראוי. בנוסף, היא מאפשרת לך להגדיר פרופילים לפעילויות ספציפיות כך שלא תצטרך להמשיך להגדיר אותה ידנית בכל פעם שאתה רוצה להשתמש בה. לדוגמה, באפשרותך להגדיר ולנקוב בשם בפרופיל סוחף עם הפרוטוקול הרצוי ושרת ספציפי.

נוסף על כך, האבטחה של ProtonVPN מהשורה הראשונה וכוללת שימוש במתג להרוג. ל- VPN מדיניות פרטיות נוקשה ואינו מחזיק ביומנים. לצורך אנונימיות מלאה, תוכלו להשתמש גם ב- bitcoin כתשלום. 

התכונות האחרות של ProtonVPN

אין מגבלות רוחב פס, ולמרות המהירויות שלה לא איטיות, הן גם לא המהירות ביותר, כפי שתוכל לקרוא בסקירת ProtonVPN שלנו. ההתקנה יכולה להיות כאב, אך ברגע שזה נעשה, הממשק פשוט לשימוש.

המחיר של ProtonVPN מבוסס על חבילות מרובות. התוכניות הזולות ביותר שלה הן התוכנית החינמית והבסיסית, אך איננו ממליצים על סיבוב. הסיבה לכך היא שלמרות שאתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל עם שניהם, התוכנית החינמית מגבילה את המהירות ואף לאף אחד אין גישה לשרתי P2P.

תוכנית הפלוס היא האפשרות הטובה ביותר. בכך אתה מקבל גישה לשרתי P2P וחמישה חיבורים בו זמנית, בנוסף זה לא התוכנית היקרה ביותר של ProtonVPN. 

התוכנית Visionary היא היקרה ביותר, ולמרות שאתה מקבל חמישה חיבורים נוספים והשימוש בשירות הדוא”ל המוצפן שלה, זה פשוט לא שווה את הכסף הנוסף. חלון החזר של 30 יום נמצא במקום.

6. גישה לאינטרנט פרטי

הבא הוא גישה פרטית לאינטרנט, שהוא שירות VPN נהדר עם כמה ניגושים קטנים שתצטרך לגהץ לצורך סיבוב. ה- VPN מציע שרתים ידידותיים לבולם, וכמה מיקומים תומכים בהעברת יציאות, המאפשרת חווית סיבוב טובה ומהירה יותר. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת ה- PIA שלנו.

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

קודם

הבא

האבטחה של PIA טובה, אך תצטרך להגדיל את רמת ההצפנה לפני שתעשה שום דבר חוץ-משפטי. כשאתה מתקין אותה, הגדרת ברירת המחדל היא הצפנה של 128 סיביות, שאינה מספיק בטוחה לאנונימיות מלאה. ה- VPN מגיע עם מתג להרוג ואינו שומר יומני כלשהו. אתה יכול גם לשלם עבור השירות באמצעות cryptocurrency.

זה מסוגל למהירויות מהירות, אפילו אחרי טבילה קלה ברגע שרמת ההצפנה גבוהה יותר, אם כי זה יכול להיות לא עקבי. אין מגבלות רוחב פס ו- VPN מאפשר 10 חיבורים בו זמנית. זה גם קל לשימוש, במיוחד לאחר עדכון הממשק האחרון שלו.

PIA זול. גם לאחר שהעלתה את מחיריה לפני זמן לא רב, נותרה הספקה אחת מאפשרויות שירות ה- VPN הזולות יותר. תקופת החזר של שבעה ימים קיימת, למקרה שתמצא שהיא לא בשבילך.

7. רישום רוח

Windscribe הוא גם VPN מתאים לסיבוב ואפילו יש לו מדריך להתקנת uTorrent בזמן שמוכן. הרשת שלה אינה ענקית, אך ברור אילו מיקומים אינם תומכים בהפרעה, מכיוון שיש להם אייקון P2P עם קו חוצה. ישנם המון לבחירה, תלוי בתוכנית שתבחר.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

למרות שאיננו ממליצים להשתמש ב- VPNs בחינם לצורך סיבוב – נדבר יותר על הסיבות לכך מאוחר יותר – התוכנית החינמית של Windscribe היא בחירה הגונה שאף עזרה לה לזכות במקום הראשון בהשוואה הטובה ביותר שלנו לשירותי VPN. זה לא מקפץ על אבטחה, אבל זה מגביל אותך בדרכים אחרות, כמו רק מתן גישה לקומץ של שרתי ה- VPN שלה.. 

ניתן להשתמש בשרתים אלה לתעבורת P2P, אך ישנם גורמים אחרים המונעים את זה מלהיות ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטורנינג. ראשית, המהירויות שלה לא גרועות, אך VPNs אחרים הם מהירים יותר. הגורם העיקרי, עם זאת, הוא העובדה שלמרות שאתה מקבל חיבורים סימולטניים ללא הגבלה עם אחת מהתוכניות, אתה רק מקבל רוחב פס בלתי מוגבל אם אתה משלם. 

עם תוכנית ה- Pro של Windscribe, אתה מקבל נתונים ללא הגבלה, כמו גם השימוש בכל השרתים שלה, כולל שרתי הסטרימינג של Windflix, עליהם תוכלו לקרוא בסקירת Windscribe שלנו. עם זאת, אתה יכול לקבל רוחב פס בלתי מוגבל על ידי בניית תוכנית משלך. הוספת שרת ספציפי ורוחב פס בלתי מוגבל תחזיר לך רק 2 $ לחודש.

התכונות האחרות של Windscribe

האבטחה של Windscribe טובה ומשתמשת בהצפנה AES-256. יש גם מתג להרוג, אבל זה נקרא באופן מבלבל “חומת אש”. מדיניות הפרטיות של Windscribe מציינת שהיא רושמת מידע כלשהו, ​​כגון רוחב הפס המשמש וחותמות זמן של פעילות, אך אין להן שום ערך אמיתי. עם זאת, עבור קצת אנונימיות נוספת אתה יכול להשתמש בביטקוין כתשלום.

הממשק שלו פשוט כמו שהם מקבלים, וזה נהדר למשתמשים בפעם הראשונה. אם אתה קצת יותר טכנאי, תרצה גם את היכולת להתעסק בזה. 

אם תשתחרר ותבחר בתוכנית בתשלום, מוטב שתירשם לתקופה ארוכה יותר. פעולה זו תחסוך לך כסף בטווח הרחוק. אם אתה מגלה שאתה לא אוהב את ה- VPN, אתה יכול לבקש החזר כספי בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה, אך יתכן שזה יהיה רעיון טוב לקחת תחילה את התוכנית החינמית לסיבוב.

8. GooseVPN

הבחירה האחרונה שלנו היא GooseVPN. זהו VPN ידידותי לסיקור ורוב השרתים שלו מסומנים כמתאימים לסיבוב. עם זאת, יש כמה סיבות לכך שהפריטים האחרונים ברשימה שלנו נמצאים ברמת ה- VPN הטובה ביותר לטרנינג.

אווז-VPN-עמוד הבית -2019

ל- VPN אבטחה גבוהה עם מספר אפשרויות לפרוטוקול לבחירה, כמו גם מתג ההרג הדרוש. עם זאת, זה לא בא ככה מחוץ לקופסה, אז תצטרך לדעת מה אתה עושה כדי להגדיר את זה נכון ולהישאר מוגן תוך כדי סיבוב. עם זאת, הממשק פשוט לשימוש.

עם זאת, צייננו בסקירת GooseVPN שלנו כי היו כמה שיפורים בשירות, כמו העובדה שכשסקרנו אותו לראשונה, היו דליפות DNS שמאלה, ימינה ומרכז. למרבה המזל, ה- VPN היה בסדר במהלך הבדיקות האחרונות שלנו. זה לא שומר יומני, אבל אתה לא יכול לשלם באמצעות cryptocurrency.

המהירויות של GooseVPN אינן גדולות, אך אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם חיבורים סימולטניים ללא הגבלה. 

התוכנית החודשית גבוהה למדי, אך התוכניות הארוכות שלה די יקרות. אתה יכול לנסות GooseVPN בחינם למשך 30 יום, אך עליך להזין פרטי תשלום כדי לעשות זאת. המשמעות היא גם שתצטרך לזכור לבטל אם אינך רוצה עוד, אחרת תחויב אוטומטית בתום 30 הימים. ובכל זאת, זה תירוץ טוב לתת לזה מערבולת.

כיצד בחרנו את ה- VPN הטובים ביותר עבור אימה

ראשית, כשאנחנו מנסים למצוא אילו VPNs הם הטובים ביותר לסיבוב, אנו יכולים לזרוק כל ספק שאינו מאפשר תנועה של P2P היישר מרשימת “אולי” שלנו.. 

שירותים מסוימים אינם מאפשרים סיבוב. הוא משתמש במהירות של טון רוחב פס, כך שמובן מדוע ספקים מסוימים מפנים אותו. בנוסף, חלקם פשוט לא אוהבים את העובדה שרוב פעילות ה- P2P כרוכה בשיתוף חומר המוגן בזכויות יוצרים.

אם ספק אינו תומך ב- P2P, הוא לא יגן עליך באותו אופן כמו אלה שכן. פרט לכך, ישנם כמה קריטריונים אחרים ש- VPN צריך להיות בכדי להיות אחד ה- VPN הטובים ביותר לטרור. 

אבטחה

מלבד ספק ה- VPN הזקוק לאפשר תנועת סיקור, חשוב ביותר שתבחר VPN עם תכונות אבטחה טובות. אתה זקוק לשיעור הצפנה חזק של AES-256 סיביות ומעלה, יחד עם מתג להרוג. 

אבטחת VPN טובה תוודא שאתה נשאר מוסתר ועל ידי ביצוע מתג להרוג אתה מכוסה במקרה ש- VPN לא יצליח. אם כן, זה ינתק לחלוטין את הקשר שלך לפני שיוכל לחשוף את אחד הפרטים הרגישים שלך. 

נוסף על כך, ה- VPN צריך לעבור בדיקות דליפת DNS. דליפת DNS היא חדשות רעות והמשמעות היא שניתן לאתר אותך. בדקנו את כל בחירות ה- VPN שלנו והם עברו. 

פרטיות

ה- VPN שאתה בוחר אמור לכבד גם את פרטיותך. צריכה להיות קיימת מדיניות אי-יומני מוצקה, שבבסיסה מבטיחה שאף אחת מהפעולות המקוונות שלך לא תירשם. המשמעות היא שגם אם הרשויות היו מבקשות יומנים, לא היה מה למסור. 

אם יש לך חוויה אנונימית לחלוטין, אתה יכול לבחור VPN שיאפשר לך להירשם באמצעות דוא”ל צורב ולשלם באמצעות cryptocurrency. 

מהירות

מהירות היא גורם חשוב בכל מה שקשור לסיבוב. בכל מקרה תצטרך להמתין עד שהקובץ יוריד, אך על ידי בחירת VPN שיש לו מהירויות מהירות, אתה לא מתכוון לחכות יותר ממה שאתה צריך. 

רוחב הפס

כמה VPNs מגבילים את כמות רוחב הפס שאתה יכול להשתמש בהם בחודש, אלא אם כן המגבלה הזו גבוהה או שאתה לא מתכנן לעשות הרבה, אתה תכה אותה די מהר. למרבה המזל, רוב שירותי ה- VPN מספקים רוחב פס בלתי מוגבל, לכן בדוק אם התכונה הזו היא.

קלות שימוש

רמת הניסיון שלך תהיה תלויה באיזה סוג חווית משתמש אתה מחפש. אם אתה מתחיל, סביר להניח שתעריך ממשק פשוט שיחבר אותך במהירות ובקלות. עם זאת, אם אתה טכנולוגיה, אתה עשוי להעדיף VPN שאתה יכול להתעסק איתו. כך או כך, בדוק אם הוא תואם גם למכשיר שלך.

מחיר

אף על פי שמחיר ה- VPN לא ישפיע על היכולת שלך להסתובב, עדיין עליך לבחור VPN שאתה יכול להרשות לעצמך.

מדוע אני זקוק ל- VPN כשאני מתלהב

לא כל השטפים אינם חוקיים, חלקם מכילים חומר מורשה ברשות הציבור או הקריאייטיב, ואינך צריך לתכסה את הפעילות שלך אם זה כל מה שאתה מתמודד איתו (אם כי אנו עדיין ממליצים להשתמש ב- VPN כדי להישאר מוסתר מפני מעקב ממשלתי ואחרים סכנות מקוונות).

עם זאת, כפי שציינו קודם, הכי סוחף הוא בשם הפיראטיות. אם אתה מוריד או משתף חומר המוגן בזכויות יוצרים, אתה מפר את החוק ומסכן להיתפס. 

לכל מדינה השקפה שונה על הפרת זכויות יוצרים, כמו גם חוקים ועונשים שונים. מדינות מסוימות מונעות ממך גישה לחומר כזה, אך אתה יכול לבטל חסימת אתרי סיקור בקלות. 

באמצע שנות התשעים, מניעת זכויות יוצרים מקוונות נתפסה כמשימה חשובה, ובשנת 1998 חתם הנשיא ביל קלינטון על חוק זכויות היוצרים Digital Millennium Copyright Act (DMCA). בכל מדינה עם חוקים כאלה, אתה יכול למצוא את עצמך עומד בפני עונש כמו קנס או מאסר. מסיבה זו, סיבוב ללא VPN אינו רעיון טוב. 

בעל זכויות יוצרים יכול לשלוח הודעה לספק שירותי אינטרנט (ISP) אם הוא מאמין שמשתמש הוריד תוכן ללא רשותו. מכיוון שהספק שלך יכול לראות את כל מה שאתה עושה באינטרנט, קל להבין מי העבריין, וניתן לשלוח הודעה על הפרת זכויות יוצרים.

זה אולי לא נשמע מדאיג מדי, אבל אם בעל זכויות היוצרים רוצה להמשיך את זה רחוק יותר, הם יכולים להגיש זימון על ספק שירותי האינטרנט למידע על העבריין לכאורה על מנת לתבוע אותם..

טרולים בזכויות יוצרים

טרולי זכויות יוצרים אינם רק יצורים מיתיים – הם קיימים ומונעים על ידי כסף. ידוע שמשרדי עורכי דין במדינות מסוימות עוקבים אחר סופות טורנטים ואוספים את כתובות ה- IP של מי שמפרים זכויות יוצרים. לאחר מכן הם מזמינים ספקי שירותי אינטרנט כדי לזהות את האשמים ולשלוח הודעות התנחלות. המאמר הטוב ביותר ל- VPN שלנו לגרמניה הוא דוגמא טובה.

איך VPN יכול להגן עלי כשאתה מסתער?

השימוש ב- VPN בעת סיקור – ובכל זמן אחר – יבטיח כי הפעילויות המקוונות שלך יישמרו מוסתרות מספק האינטרנט ומעיניים חטטניות אחרות. היא תסתיר את כתובת ה- IP שלך ותצפין את החיבור שלך.

אתה יכול לקרוא את המדריך הרחב הווירטואלי הפרטי המלא שלנו לקבלת הבנה מפורטת יותר של מה שעושה VPN, אך הוא בעצם מנתב את כל התנועה שלך דרך מנהרה מאובטחת מהמכשיר שלך לשרת VPN. המנהרה מוצפנת כך שאיש לא יוכל לראות מה אתה עומד, אך יש צורך במדיניות ללא יומנים כדי לוודא שה- VPN עצמו לא יכול לראות או להקליט את פעילויותיך.. 

עם זאת, זכור כי למרות ש- VPN יגן עליך בדרכים רבות, כדאי גם להתקין אנטי-וירוס הגון. ניתן לכלול קבצים מסוכנים בהורדה שלך, לכן עליך לוודא שאתה חמוש ומוכן. Bitdefender הוא בחירה טובה ב- VPN מכיוון שהוא יגן עליך בזמן אמת. קרא את סקירת האנטי-וירוס של Bitdefender לקבלת מידע נוסף על השירות.

האם אוכל להשתמש ב- VPN בחינם לטרנינג?

בקיצור, התשובה היא לא. אנחנו לא אומרים ש- VPNs בחינם הם חסרי תועלת לחלוטין, אנחנו פשוט לא ממליצים להשתמש באחד כזה למשהו כמו סיבוב, למרות שהתוכניות החינמיות של Windscribe ו- TunnelBear הן חריג. 

ישנן סיבות שונות לכך שיש להימנע מכל מחיר מאפליקציות ה- VPN ה”חינמיות “שאתה רואה בחנויות אפליקציות, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך החינמי הגרוע ביותר שלנו לספקי VPN, אך להלן מספר דוגמאות. 

ראשית, ספקים מסוימים מפרסמים את השירות כבעל הצפנה מצוינת, אך בפועל הוא משתמש בשיעור הצפנה פחות טוב או בכלל לא. חלקם מלאים בתוכנה זדונית שרק מחכים שתוכנסו ותורידו אותה. ספקים אחרים ממש מחטטים בתנועה שלך כדי שיוכלו למכור את הנתונים שלך לחברות אחרות.

מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע את הסכנות האמיתיות של סיבוב ללא VPN, אך עליך לדעת גם לבחור אחת המתאימה למשימה. ראשית, VPN צריך לאפשר תנועת P2P, אך הוא צריך גם להיות בעל מדיניות ללא יומנים ואבטחה מעולה באמצעות מתג להרוג. בנוסף, מהירויות ומהירות רוחב פס בלתי מוגבלת חשובות כך שלא תגיעו לבלגן מתוסכל.

עם כל זה בחשבון, NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב. יש לו שרתי P2P בהתאמה אישית להגנה נוספת, כמו גם אבטחה מעולה כסטנדרט. יש גם מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית. 

המהירויות של NordVPN אינן יכולות יותר וזה לא מגביל את רוחב הפס. חלון החזר של 30 יום נמצא במקום, כך שתוכל להיות בטוח שאתה אוהב אותו, ותוכל לשלם גם עם bitcoin.

ספר לנו בקטע התגובות על חווית הטרנינג שלך עם VPN, או אם יש משהו שפספסנו. התבונן במאמרי VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map