שירותי VPN המהירים ביותר של 2020: פסטינה לנטה

למעט אבטחה, מהירות היא ההיבט החשוב ביותר ברשת פרטית וירטואלית. לא משנה באיזה VPN אתה משתמש, זה ישפיע על המהירות שלך. במקרים מסוימים, זה חיובי, למשל כאשר ה- VPN מתעלם עם ספק שירותי האינטרנט, בעוד שבאחרים זה שלילי, לאכול את רוחב הפס הקטן שיש לך.


במדריך זה ל- VPN המהיר ביותר, אנו הולכים להשוות את התוצאות לאחר שלקחנו 16 מהספקים המובילים שלנו והריצו אותם באמצעות גנטלט של בדיקות מהירות. אף ששום מבחן אינו מושלם, נקטנו גישה מדעית ככל האפשר, וחשבנו על כל משתנה שיכולנו.

הספקים שבחרנו התבססו על כמה גורמים. ראשית, אלה במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו היו תכלילים אוטומטיים. השאר נבחרו על סמך הבדיקה שבדקנו כשבדקנו אותם או על ידי טענות מהירות שהגיש הספק.

VPNs המהירים ביותר של 2020

מה עושה VPN מהיר?

כמו היבטים רבים של VPNs, למהירות יש הרבה משתנים. אם אינך מכיר כיצד עובד VPN, אנו ממליצים לקרוא את מדריך ה- VPN שלנו. זה ייתן לך הבנה בסיסית של האופן בו גורמים מהירות לתוכנית כולה. מסביר המהירות לעומת ההשהיה שלנו הוא קריאה נוספת ונחמדה.

הגורמים הישירים ביותר הם פרוטוקול ורמת ההצפנה.

באופן כללי, צ’יפים המשתמשים בגדלים גדולים יותר הם מאובטחים יותר, בתנאי שהצופן כמובן לא נסדק. ההצפנה וגודל המפתח מכתיבים את אופן הקמת התקשורת עם השרת המרוחק ועד כמה מורכבת האלגוריתם שיעביר את נתוני הפלאסט שלך לפריפטקסט. למידע נוסף על התהליך, קרא את תיאור ההצפנה שלנו.

בקיצור, יש איזון בין מהירות לביטחון. גם הפרוטוקול שאתה משתמש בו משחק. פרוטוקולים מסוימים מאפשרים להשתמש בצ’פרים מסוימים רק בעוד שאחרים מצפינים בנקודות שונות בשרשרת הרשת. זה יכול גם להשפיע על המהירות.

כשמדברים על כמה “מהיר” VPN אנו מדברים על כמה רוחב פס לוקח מחיבור האינטרנט הרגיל שלך. לדוגמא, אם נתחיל בקצב הורדה של 200 מגה-ביט לשנייה ונמדוד קצב הורדה של 140 מגה-ביט לשנייה לאחר התחברות ל- VPN, ה- VPN לוקח רוחב פס של 60 מגה-ביט לשנייה מהמהירות הלא מוגנת שלנו.

אבל זה לא אותו דבר כמו תפוקה. התפוקה היא כמה נתונים עוברים דרך החיבור, ואילו רוחב הפס הוא כמה החיבור הזה מסוגל. עבור VPNs, הגורמים המשפיעים על התפוקה יכולים להיות מספר המשתמשים בשרת מסוים או רוחב הפס המרבי האפשרי של החומרה בה היא משתמשת.

ברוב המשימות, שיעור ההורדות הוא הערך הישיר ביותר עבור “מהירות”. סטרימינג וגלישה עוסקים בזה יותר מכל דבר אחר, כך שזו הערך שעליך להתרכז בו לשימוש בסיסי ב- VPN.

חביון או פינג אינם חשובים לאותם משימות. פינג הוא המדד לכמה זמן לוקח להודעה לנסוע לשרת ובחזרה. עבור סטרימינג זה לא משנה. אפילו אם השרת נמצא 500 אלפיות שנייה מאחור, הוא נמצא הרחק מאחור בעקביות.

מצד שני, משימות כמו משחק נשענות על חביון.

המשחקים, במיוחד כאשר מדובר ברב-משתתפים, אינם דורשים העברת נתונים רבה. בשתי המכונות יש את המרקמים והדגמים המאוחסנים ומועוברים באופן מקומי, ולכן יש להעביר רק כמות קטנה של נתונים, כגון נקודות השפעה ואירועים שהופעלו. כדי לגרום לאירועים אלה להתרחש קרוב ככל האפשר, זמן החביון של כל שחקן צריך להיות נמוך.

במדריך זה לא נכסה משחקיות, כך שאם זה הדאגה העיקרית שלך, אנו ממליצים לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת משחק.

כיצד המרחק משפיע על מהירות VPN

המרחק שאתה מנהור משפיע בעיקר על זמן ההשהיה של החיבור. יש מרחק פיזי יותר להודעה לנסוע, כך שלוקח יותר זמן עד שההודעה תעבור הלוך ושוב.

אבל שם זה נעשה מבולגן. תיאורטית, רוחב הפס לא אמור להשתנות, כל עוד לשרת שאליו אתה מתחבר יש רוחב פס זהה לזה ששרת קרוב אליך. אף על פי כן, לוקח מנות זמן רב יותר לנסוע למרחק הזה, וזה משפיע על שיעורי ההורדה וההעלאה.

הזמן שלוקח לחבילה לנסוע יכול להשפיע על שיעורי התפוקה, עליהם עמדנו לעיל. למרות שהחיבור יכול לתמוך באותה כמות של רוחב פס בתיאוריה, התרחיש בעולם האמיתי פירושו שיהיה לך חיבור איטי יותר. בגלל זה, בדרך כלל כדאי יותר להתחבר לשרת VPN קרוב לבית אלא אם כן אתה מנסה לעקוף צנזורה קפדנית..

תוצאות בדיקת מהירות VPN המהירות ביותר

בדקנו שלושה לוקיישנים – ניו יורק, אמסטרדם וטוקיו – על פני 16 ספקי VPN. בחרנו במיקומים אלו מכיוון שלרוב השירותים יש שרתים בסביבתם או בסמוך להם. הבדיקות נערכו שלוש פעמים והיינו ממוצעים של התוצאות. בטבלה שלהלן תמצא את הממוצע המשוקלל של שלושת המיקומים. אם אתה רוצה את מערך הנתונים המלא, אתה יכול להסתכל בגיליון האלקטרוני לבדיקה שלנו.

הבדיקה התקיימה במשך מספר ימים בחיבור קווי. כדי לשמור על הכל כמה שיותר הוגן, אימתנו את המהירות הבלתי מוגנת שלנו לפני כל סבב בדיקות. בימים שבהם התוצאות היו 10 אחוז מעל או מתחת למקובל, לא בדקנו. למרבה המזל, המצב הזה מעולם לא עלה.

התוצאות שלנו מוצגות במגה-ביט לשנייה, כך שאם אתה מצפה לשיעורים נמוכים יותר, זו הסיבה. ישנם שמונה ביטים לבייט, כך שקצב ההורדה של 200 מגהביט לשנייה יהיה זהה ל 25 מגה בייט לשנייה.

תוצאות שהיו 10 אחוז או פחות מהמהירות הלא מוגנת שלנו נזרקו ונבדקו 10 פעמים. אם הם לא עברו את אחוז החסימה של עשרה אחוזים, שמרנו על תוצאת הבדיקה האחרונה עבור הסבב המסויים שבדקנו. הכלל חל על סיבובים בודדים. לדוגמה, אם ספק קלע טוב בסיבוב אחד אך בעקביות כבש גרוע בסיבוב אחר, הוא עדיין הוגדר לממוצע.

בנוסף לחישוב הממוצעים להורדה, העלאה ופינג לכל מיקום, חישבנו את הממוצע הממוצע המשוקלל. הממוצע המשוקלל שנמדד בממוצעים מכל המקומות, עם משקל של 40 אחוז לקראת מיקום הבדיקה שלנו בארה”ב ו -30 אחוז עבור שני המיקומים בחו”ל.

למרות שהתקווה שלנו הייתה לתת דין וחשבון לכל משתנה, זה פשוט לא היה אפשרי.

לספקים מסוימים אין מרכזי נתונים במיקומים שבדקנו ולעיתים, שרת מסוים ביצע גרוע בהרבה מאחרים באותו מיקום. כדי לטפל בכך, השתמשנו בשרת המומלץ עבור המיקום במידת האפשר ואימצנו שרתים מרובים באותו מיקום היו בעלי מהירות דומה.

בנוסף התחשבנו ברמת ההצפנה. הבדיקות שלנו נעשו באמצעות OpenVPN עם AES 256 סיביות, מכיוון שההגדרה הזו סטנדרטית לאבטחת VPN. למרבה המזל, כל הספקים שבדקנו מאפשרים זאת, אם כי יש ברירת מחדל לשימוש ב- IKEv2. להלן תוכלו לראות את התוצאות שלנו.

טבלת מהירות VPN

ספק: משוקלל למעלה משוקלל למטה
לוגו ExpressVPN
לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost
לוגו פרטי גישה לאינטרנט
לוגו TorGuard
לוגו אסטריל
לוגו VyprVPN
לוגו PureVPN
לוגו IPVanish
לוגו AirVPN
לוגו של רישום רוח56.46
לוגו VPNArea

6.26

67.26
לוגו מולווד

6.94

114.19
לוגו של הסתר

7.56

63.95
הלוגו של HideMyAss

5.84

88.14
ProtonVPN לוגו

6.11

100.62

בהסתכלות על הנתונים, ספקים נכנסים לאחד משני מחנות: “מעולה” או “הגון”. ישנם יוצאים מן הכלל. לדוגמה, הספק המהיר ביותר המבוסס על הממוצע שלנו הוא NordVPN, אך אנו מהססים לקרוא לזה ה- VPN המהיר ביותר בסביבה.

NordVPN היא הסיבה שהיינו צריכים ליישם כלל מקיף יותר. התוצאות של כמה שרתים במיקום מסוים היו מצוינות, בעוד שאחרים באותו מיקום היו נוראיים, כמו פחות מעשרה אחוזים מהמהירות הלא מוגנת שלנו נוראית.

CyberGhost החזיר גם תוצאות מוזרות. נתנו לו דירוג של 90 אחוז במהירות בסקירת CyberGhost שלנו, אבל בקבוצת הבדיקות הזו היא הייתה הספקית בעלת הביצועים הגרועים ביותר. ברירת המחדל היא להשתמש ב- IKEv2, וזה הרבה יותר מהיר כשמשתמש בפרוטוקול ה- VPN ההוא. זה לא מסתדר עם OpenVPN, כמו בכל הבדיקה שלנו, אבל זה עדיין שמיש עם IKEv2.

די אם נאמר כי למרות שהממוצע המשוקלל מוסיף נקודת השוואה טובה, תרצה לבדוק את הגיליון האלקטרוני המלא שלנו לקבלת הפרטים. לדוגמה, ל- IPVanish היו ציונים מצוינים בארה”ב, אך ציונים איומים בחו”ל, כך שהממוצע המשוקלל העדיף אותה. באופן דומה, PureVPN לא עשה זאת כל כך חם במבחן ארה”ב, אלא ביצע ביצועים טובים יותר באמסטרדם ובטוקיו.

ספקי ה- VPN המהירים ביותר

עם כל הנתונים והקריטריונים על הסף, הגיע הזמן לנקוב בספקי ה- VPN המהירים ביותר שמצאנו. כפי שהוזכר בסעיף לעיל, היו חריגות במהלך הבדיקה, ולכן היינו צריכים לפנות לשיפוט על כמה ספקים ואיך הם יוסדרו ברשת.

ExpressVPN

למרות של- NordVPN היה ממוצע משוקלל גבוה יותר, זה לא היה עקבי. לעומת זאת, ExpressVPN הצליחה להשיג ממוצע גבוה באופן עקבי. זה היה גמיש מקבוצת הבדיקות הראשונה שלנו, ובהתבסס על התוצאות שנרשמו בסקירת ExpressVPN שלנו, הוא יכול להעלות מספרים דומים ברחבי העולם.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לו את היכולת הנדירה להישאר במהירות למרחקים ארוכים, וזו הסיבה שדרגנו אותה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר עבור מדריך Netflix. לא משנה איזה תוכן אתה מנסה לפתוח, ExpressVPN יכול להתמודד עם זה ולעשות זאת במהירויות מהירות, כדי לאתחל.

בנוסף, זה יכול לעשות זאת בצורה מאובטחת. עם שילוב ברירת המחדל של AES 256-bit ופרוטוקול OpenVPN, ExpressVPN ישמור על בטיחותך בזמן הגלישה. זה גם טוב לעקוף צנזורה, וזו הסיבה שהיא לקחה את העוגה בשירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך סין..

עם זאת, זה עושה את כל זה במחיר כבד. למרות ש- ExpressVPN אינו יקר כמו, למשל, Hide.me (קרא את סקירת Hide.me שלנו), הוא אינו זול. זה קוזז במקצת מהערבות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לנסות את השירות ללא סיכון.

גישה פרטית לאינטרנט

תמיד ידענו שגישה לאינטרנט פרטי הייתה מהירה, אך ייחסנו את שיעוריה המרשימים לרמת ההצפנה בה היא משתמשת כברירת מחדל. עם זאת, לאחר חבורת הבדיקות, ברור: PIA הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר בסביבה.

מכשירים פרטיים-גישה גישה לביקורת-נתמכים

ברירת המחדל של PIA היא AES 128-bit, שלדבריה אמור להספיק כדי להגן עליך תוך לא הוספת תקורה מיותרת. למרות שאנו מסכימים במקרים רבים, AES 256-bit הוא התקן שקובעים ספקים אחרים קובעים. PIA הצליחה לשחק בכדור גם במגרש ההוא, ונפלה רק מ- ExpressVPN בממוצע המשוקלל.

אף על פי שהוא יותר ספורדי במיקומים מסוימים, PIA שמרה על שיעור יחסית ביחס לשלושת השרתים שבדקנו. כצפוי, למבחן ניו יורק היה שיעור ההורדות הממוצע הטוב ביותר, אך שרתי אמסטרדם וטוקיו לא היו הרחק מאחור.

אם אכפת לך רק ממהירות וביטחון, PIA היא בחירה מצוינת, במיוחד בהתחשב במחיר של מחיר למחיר ExpressVPN. עם זאת, יש יותר מסוגיה אחת בשימושיות, עליהן תוכלו ללמוד בסקירת ה- PIA שלנו. אם אתה מעדיף לנסות את זה בעצמך, אתה יכול להירשם ללא סיכון באמצעות ערבות ההחזר הכספי לשבעה ימים.

אסטריל

יש לנו יחסי אהבה-שנאה עם אסטריל. התכונות שלו נהדרות, אבל הממשק שלה מבאס. האבטחה שלו מהשורה הראשונה, אך תג המחיר שלה גבוה מדי. למרות העליות והמורדות הללו, הוא נותר אחד ה- VPN המהירים ביותר הקיימים.

אסטריל-סליידר 1

אסטריל-סליידר 2

אסטריל-סליידר 3

אסטריל-סליידר 4

קודם

הבא

למרות שהיא מדורגת במקום השלישי למבחן זה, אסטריל מסוגלת להביא לתוצאות מהירות יותר. בנוסף לתמיכה ב- OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP ו- PPTP, זה מגיע עם כמה פרוטוקולים קנייניים. OpenWeb, למשל, הוא פרוטוקול מבוסס TCP המשתמש ב- AES 256 סיביות, ובהתבסס על הבדיקות שלנו, הוא מהיר יותר מ- OpenVPN.

סבב הבדיקות הזה העלה חששות. כאשר ניסה להוריד ניסוי של אסטריל עם כתובת דוא”ל אחרת, הלקוח הצליח לגלות שמכונת הבדיקה שלנו כבר השתמשה בניסיון. איננו יכולים להאשים, אבל זה אולי משהו שאתה רוצה לקחת בחשבון.

בלי קשר, מה שחשוב כאן הוא שאסטריל היא מהירה ועשירה בתכונות. עם זאת, תווית המחיר תואמת. זה לא יקר כמו Hide.me, אבל זה כמה דולרים יותר בחודש מאשר ExpressVPN. עם זאת, היא מציעה ניסיון חינם, כך שתוכל להוריד ולנסות אותה או לקרוא את סקירת Astrill שלנו לקבלת פרטים נוספים.

TorGuard

ל- TorGuard אין הממשק האטרקטיבי ביותר, אך זהו אחד ה- VPNs הניתנים להתאמה אישית ביותר בשוק. זה מציב את האבטחה במקום הראשון ומצליח להיות מהיר תוך כדי כך.

ה- VPN המהיר הטוב ביותר

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

למרות שהממוצע המשוקלל היה נמוך מזה של PIA ואסטריל, TorGuard הצליחה מהירות ממוצעת גבוהה יותר בארה”ב. כפי שניתן לראות מתוצאות המהירות שלנו בסקירת TorGuard שלנו, שרתים מסוימים מביאים ביצועים טובים יותר מאחרים. אם היינו מבצעים אופטימיזציה ובחרנו את השרתים הטובים ביותר ברשת של TorGuard, זה כנראה היה מוריד את כל המדריך.

עם זאת, גם עם כמה שרתי המשנה המשנה, סרגל ה- TorGuard גבוה. במהלך הבדיקה שלנו, שמנו לב לירידות זניחות בשיעורי ההורדות, בעוד שההשהיה נותרה נמוכה. בכל הנוגע להורדת הממוצע המשוקלל, השרת באמסטרדם היה אחראי, אך הוא עדיין שמר על שיעור ההורדות שלנו סביב 100 מגהביט לשנייה.

TorGuard הוא מהיר, אך הוא גם עשיר בתכונות. תקבל מכשיר הורג הניתן להתאמה אישית, הגדרות עבור סקריפטים מותאמים אישית לפני ואחרי חיבור וחשבון דואר אלקטרוני מוצפן בחינם. גם המחיר לכל זה נמוך. תוכל לקרוא את הביקורת שלנו כדי ללמוד עוד או לנסות אותה בעצמך באמצעות ניסיון חינם של שבוע.

AirVPN

בדומה לאסטריל, יש לנו יחסי אהבה-שנאה עם AirVPN. זהו VPN מאובטח עם שלל תכונות, אך הוא פונה יותר לטכנופילים מאשר לכל אחד אחר. כל עוד אתה יכול להתמודד עם הממשק המתוארך שלו, הוא אחד ה- VPN המהירים שבהם אתה יכול להשתמש.

התחברות

רשימת שרתים של airvpn

מהירויות אוויר

הגדרות כלליות של airvpn

אזור לקוחות airvpn

קודם

הבא

למרות שהתברר כי הממוצע המשוקלל ממקם את ה- AirVPN החמישי, היינו ממקמים אותו כאן בכל מקרה. כאשר זה מהיר, זה מהיר, אך לא כל השרתים יעניקו לך את החוויה הזו. בסקירת AirVPN שלנו, ציינו כי בכמה מיקומים, כגון מרכז הנתונים בטורונטו, יש מהירויות תהומות.

זה מהיר, אין ספק בכך, אבל זה לא עקבי. לדוגמה, שלושת סבבי הבדיקה במרכז הנתונים באמסטרדם הראו שיעורי הורדות שונים להפליא. סיבוב אחד נתן לנו 109.63 מגהביט לשנייה ואילו סיבוב אחר היה רק ​​52.3 מגהביט לשנייה. הגמישות של מרכז הנתונים בניו יורק העלתה את הממוצע.  

תצטרך לעשות כמה ויתורים עם AirVPN, אבל זה אחד ה- VPNs הניתנים להגדרה יותר בשוק. יש לו טון של תכונות, ואם תחשק לכם להתעסק, זה אולי האופציה המושלמת עבורכם. אין תקופת ניסיון בחינם, אך אתה יכול להירשם למסע של שלושה ימים תמורת $ 1.

התייחסות מכובדת

לא כל ספק יכול להיות הטוב ביותר, אבל זה לא הופך את אלה לא רעים. למטה תוכלו למצוא את המתחילים.

מולווד

Mullvad יכול היה להיות הבחירה החמישית שלנו, ואם היינו בוחרים שישה ספקים, זה היה ברשימה. הממוצע המשוקלל שלו נפל ממש מה- AirVPN ולמרות שזו הדרך הטובה ביותר לראות כמה טוב כל VPN ביצע, Mullvad היה עקבי יותר בכל הסבבים והמיקומים.

דף הבית של מולווד

למרות שהממשק שלו מעצבן לשימוש – הוא נעול למגש, Mullvad הוא בעל חווית משתמש מזמינה יותר מ- AirVPN. האפליקציה בערך בגודל של אפליקציית סמארטפון, ובדף הבית מבהירים שהיא עוסקת רק בחיבור. למרות אותה גישה יעילה, Mullvad הוא עדיין בחירה מצוינת לטכנולוגיות.

התוכנה היא קוד פתוח, כך שתוכלו להוריד את קוד המקור ב- GitHub ולשחק בתוך מעיים. למרות שאנחנו מדמיינים שרק אחוז קטן מהאנשים יעשה זאת, האופציה היא שם. תוכל ללמוד עוד על השירות בסקירת Mullvad שלנו או להוריד תקופת ניסיון מוגבלת של שלוש שעות כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

ProtonVPN

ProtonVPN עשוי להיות ה- VPN החינמי הטוב ביותר הקיים. זה קל לשימוש, מגיע עם מספר מכובד של תכונות והוא מהיר לאתחול. אמנם אתה יכול לגשת רק לשלושה מיקומי שרת באמצעות התוכנית החינמית, ו- ProtonVPN מפרסם את המהירות כ”נמוכה “, אתה יכול להשתמש בה ככל שתרצה.

ה- VPN המהיר הטוב ביותר

השירות בתשלום אינו רע, אך כפי שציינו בסקירת ProtonVPN שלנו, זה מרגיש שאותו סכום כסף יכול לקנות לך יותר במקום אחר. אף על פי כן, זו אפשרות מוצקה באמצע הסיבוב שנכנסת לנטפליקס. אתה יכול להירשם לחשבון בחינם כדי לנסות זאת בעצמך.

CyberGhost

ל- CyberGhost יש את המהירות הגרועה ביותר מבין הספקים שבדקנו. למרות שהיה כאן תצוגה לא טובה, זה טוב בהרבה עם IKEv2. אם אתה מעוניין בהגנה בסיכון נמוך, כמו הזרמת Netflix ללא ספק שירותי האינטרנט שלך, CyberGhost היא אפשרות נהדרת.

Cyberghost-עמוד הבית -2018

עם זאת, IKEv2 נחסם ביתר קלות מ- OpenVPN, לכן זו אינה בחירה מצוינת אם אתה מנסה לעקוף צנזורה במהירויות מהירות. עם זאת, זה נהדר לסטרימינג. CyberGhost מגיע עם מגוון שרתי סטרימינג מתמחים ביותר מ- 50 פלטפורמות, וכל אחת שבדקנו עבדה בניסיון הראשון.

תוכלו ללמוד עוד בסקירת CyberGhost שלנו או לנסות זאת בעצמכם עם ערבות נדיבה להחזר הכסף של 45 יום.

אזכרות בלתי נלהבות

הקבוצה האחרונה היא השירותים שהעניקו לנו תוצאות רעות, או מפוקפקות.

NordVPN

אנחנו אוהבים מאוד את NordVPN – זה מדורג במקום השני בביקורות ה- VPN שלנו – אבל הרגשנו צורך להכניס אותו לקטע אזכורים לא מכובד עבור מדריך זה. עבור כל התכונות שלה, NordVPN לא היה עקביים במהלך בדיקות המהירות שלנו. מיקומים מסוימים כמעט והתאימו ל- ExpressVPN, בעוד שאחרים לא יכלו להחזיר לנו אפילו 10 אחוזים מהמהירות הלא מוגנת שלנו.

קודם

הבא

במדריך זה, NordVPN זוכה לאזכור לא הוגן, אך הוא עדיין אחד ה- VPNs הטובים ביותר בשוק. סקירת NordVPN שלנו עושה עבודה טובה יותר בהסברת הספציפיות, אך לשם הסבר רחב היא קלה, קלה לשימוש ומגיעה עם שלל תכונות נהדרות.

VyprVPN

VyprVPN הפתיע אותנו במהלך סדרת הבדיקות הזו. למרות שמעולם לא היה ה- VPN המהיר ביותר בסביבה, הוא עדיין שמר על מהירויות שמישות. עם זאת, במפגש בדיקות זה, הושמד על ידי כל ספק אחר בעת השימוש ב- OpenVPN, והשימוש בפרוטוקול הקנייני של VyprVPN, Chameleon, לא עזר לעניין..

בחירת שרת VyprVPN

זה מאכזב במיוחד מכיוון ש- VyprVPN טוען שיש “מהירויות בוערות” בדף הבית שלה. אף שהוא עקבי, הוא מעולם לא הצליח להחזיר מחצית מהמהירות הלא מוגנת שלנו, וזו ביצועים גרועים. עם זאת, כל עוד יש לך חיבור מהיר שלא מוגן, הוא ניתן לשימוש. תוכל ללמוד עוד בסקירת VyprVPN שלנו או להירשם לתקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים.

IPVanish

הניקוד של IPVanish הוא אמצע הדרך ככל שהוא מקבל, מגמה שעוברת היבטים אחרים של השירות. למרות שהממוצע המשוקלל שלה הוא, ובכן, ממוצע, הציונים האישיים שלו משאירים הרבה לרצוי. שרתי ניו יורק ואמסטרדם התלקחו במהירות והתחרו כמו ה- ExpressVPN, אך טוקיו החזירה מהירות הורדה ממוצעת של 8.28 Mbps בלבד.

קודם

הבא

בנוסף, IPVanish נתפסה ומסירה יומנים לגופים ממשלתיים. אתה יכול לקרוא את הפרטים בסקירת IPVanish שלנו, אך הקיצור בכך הוא שלמרות טענה “ללא רישום” במדיניות הפרטיות שלה, כאשר צו בית משפט ביקש את יומני המשתמש הספציפי, IPVanish מסרה להם.

מחשבות אחרונות

לאחר מספר ימים של בדיקה וניתוח הנתונים, אנו שמחים לתבוע את ExpressVPN כ- VPN המהיר ביותר בשוק. NordVPN, מבחינה טכנית, היה ממוצע משוקלל גבוה יותר, אך כפי שהוסבר לעיל, עקביותו לא הייתה בשום מקום קרוב ל- ExpressVPN.

בעוד ExpressVPN הוא האלוף, ספקים אחרים מתקרבים. PIA ו- TorGuard, בפרט, מציעים שירות מעולה במחיר נמוך ועל סמך הבדיקה שלנו הם גם מהירים. AirVPN ו- Astrill הם מהירים, אך בעיות השימושיות שלהם מונעות מאיתנו להמליץ ​​על המלצה מלאה.

האם היה לך סיכוי לבדוק את הנתונים שאספנו? האם ביצעת בדיקות משלך? שנדע כיצד התרחש בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map