ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר בשנת 2020: מורה מטריד

בתי ספר ומכללות רבות חוסמים את הגישה לאתרים או שירותים מסוימים על מנת לשמור על מיקוד התלמידים. לא זו בלבד שזה יכול להיות מתסכל, אלא שלפעמים זה אומר שאתה לא יכול לגשת לתוכן שאתה באמת צריך למחקר. אם אתה במצב כזה, אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות בבתי ספר יכול לעזור לך לפרוץ את המחסום.

אם אתה ממהר, אנו ממליצים להתקין את CyberGhost. זהו שירות VPN נהדר שמציע אבטחה ומהירות חזקה, כמו גם רשת שרתים מסיבית. זה גם קל לשימוש וזול. משתמשי אנדרואיד ו- iOS יכולים לנצל את תקופת הניסיון החינמית למשך שבע הימים שלה, ויש אחריות להחזר כספי גם כן..

למרות שזה מעצבן לגלות שחסמת את התוכן שאתה רוצה, בתי ספר ומכללות עושים זאת מסיבות טובות. נעבור על הסיבות בהמשך, אך רשת פרטית וירטואלית תעזור לך לעקוף את ההגבלות ולגשת למה שאתה רוצה. נדבר גם על אילו קריטריונים VPN צריך לעמוד ומדוע יש להימנע מכמה VPNs בחינם. 

ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר

  1. CyberGhost – ניסיון זול וחינם בן שבעה ימים
  2. הסתר – תוכנית בחינם עם נתונים של 10 ג’יגה-בתים, מהירויות הגון
  3. רישום רוח – תוכנית בחינם עם 2GB של נתונים שניתן להגדיל, תכנית זולה לבנייה 
  4. ExpressVPN – שירות מעולה, מהיר, מאובטח
  5. ProtonVPN – תוכנית חינם עם רוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות איטיות 
  6. מנהרת דוב – תוכנית בחינם עם 500MB של נתונים שניתן להגדיל, במהירויות בינוניות

1. CyberGhost

CyberGhost הוא ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר. הוא מגיע עם אבטחה רבה ומשתמש בהצפנת AES המומלצת של 256 סיביות. אתה מקבל גם מתג להרוג שהופעל לצמיתות כדי לשמור על בטיחותך, אך זה אומר שאתה לא יכול לכבות אותו. החברה גם לא מנהלת יומן של פעילויותיך.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה קל לשימוש, גם אם הממשק קצת מתרגל אליו בהתחלה, עליו תוכלו לקרוא עוד בסקירת CyberGhost שלנו. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ובמקרה שיש לך יותר ממכשיר אחד, אתה יכול להתחבר לשבע בו זמנית.

המהירויות של CyberGhost הן מהירות, אך ייתכן שתבחין שהן איטיות יותר כשאתה מתחבר לשרת רחוק. אתה מקבל רוחב פס בלתי מוגבל, והוא מסוגל להיכנס גם לשירותי סטרימינג, למקרה שזה משהו שאתה רוצה. יש לה רשת שרתים מסיבית, כך שמציאת שרת מתאים לא תהיה בעיה.

למרות ש- CyberGhost אינה בחינם, היא זולה. האפשרות לחודש אינה נהדרת, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. יש גם ניסיון חינם בן שבעה ימים עבור אנדרואיד ו- iOS, וזה נדיר. בנוסף, יש לו ערבות להחזר כספי, למקרה שלא תרצו.

2. הסתר

הבחירה השנייה שלנו היא Hide.me. זה ידוע בתכנית החינמית שלה, שהיא טובה וזכתה במקום ברשימת שירותי ה- VPN החינמית הטובה ביותר שלנו. יש לו אבטחה טובה, עם הרבה הגדרות ואפשרויות פרוטוקול. יש גם מתג להרוג שיש לו הגדרות משלו. 

ממשק סקירה של hideme

רשימת hideme-review-server

hideme-review-fallback

סקריפטים של hideme-review-custom

מדריכי hideme-review-setup

קודם

הבא

Hide.me יש מדיניות קפדנית ללא יומנים ואף עברה את הקילומטר הנוסף לכך שאושרה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Hide.me שלנו..

ניתן להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ולמרות שלוקח זמן להתקנה, הממשק שלו קל לשימוש. Hide.me הצליחה לבנות ממשק יעיל ועמוס בתכונות מתחת לפני השטח. התוכנית החינמית מאפשרת חיבור אחד, ותוכנית הפרימיום מאפשרת 10. 

ל- Hide.me יש מהירויות הגון, ולתכנית הפרימיום שלה יש נתונים ללא הגבלה, ואילו התוכנית החינמית מקבלת 10 ג’יגה-בייט. בכל הקשור לסטרימינג, התוכנית החינמית של Hide.me מסוגלת להיכנס ל- Amazon Prime Video ו- Hulu, אך לא לנטפליקס או ל- BBC iPlayer. אף על פי התוכנית בתשלום, היא עדיין נאבקת בנטפליקס. 

רשת השרתים שלה מכסה 60 מיקומים, אך רק חמישה מהם נגישים בתכנית החינמית. בנוסף, עיקר הכיסוי שלה הוא באירופה.

התוכנית החינמית של Hide.me היא טובה, ואנחנו דורג אותה כ- VPN החינמי הטוב ביותר לבית הספר. אף על פי שהתוכנית המשולמת הרבה הולכת על זה, היא מגיעה במחיר גבוה. ובכל זאת, אם תעשה את הצעד, יש ערבות להחזר הכסף של 30 יום לשלוות נפש.

3. רישום רוח

Windscribe הוא ספק הגון שיש לו גם תוכנית בחינם וגם בתשלום. האבטחה שלו טובה ומשתמשת בהצפנת AES של 256 סיביות. אתה מקבל גם מתג להרוג, אבל במקום זאת קוראים לו “חומת אש”. מינוי רוח אמנם שומר על כמה יומנים, אך הוא מינימלי ולא ניתן לאתר אותו אחריך. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת Windscribe שלנו.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

יש לו ממשק פשוט, מה שמקל על השימוש ומעולה למתחילים. ניתן להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. בנוסף, תוכלו לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים בו זמנית, אפילו בתכנית החינמית. 

המהירויות הגונות ונאות ברוב הפעילויות, כולל סטרימינג. ל- Windscribe שרתי סטרימינג ייעודיים הנקראים שרתי Windflix. אם אתה מתכנן להזרים עם Windscribe, שרתים אלה יבטיחו שתגיע לכל פלטפורמת סטרימינג. עם זאת, שרתי Windflix אינם כלולים בתוכנית החינמית. 

רשת השרתים של ווינסקריפט היא קטנה למדי, אך היא מכסה כ- 60 מדינות. התוכנית החינמית מקבלת גישה לקומץ בלבד. כך גם קצבאות נתונים. התוכנית בתשלום מקבלת נתונים ללא הגבלה, אך התוכנית החינמית מוגבלת ל -2 ג’יגה-בתים לחודש, או ל- 10 ג’יגה-בתים אם אתה מזין כתובת דוא”ל חוקית.

למרות שרוב מה שאמרנו מצביע על כך שהתכנית המלאה בתשלום תהיה טובה יותר, יש אפשרות זולה יותר להשיג את מה שאתה רוצה. על ידי שימוש באפשרות ה- build-a-plan של Windscribe, אתה יכול להשיג שרת אחד לבחירתך ורוחב פס בלתי מוגבל תמורת 2 דולר בלבד לחודש. אתה יכול אפילו לבחור שרת Windflix. 

אם תבחר בגרסה בתשלום ותשנה את דעתך, Windscribe תנפיק החזר אם תבקש אותה בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה.

4. ExpressVPN

ExpressVPN הוא בדרך כלל בראש או בסבב הסבב שלנו. זה ה- VPN הטוב ביותר שבדקנו והיה ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר אם זה היה יותר ידידותי למחיר לתלמידים. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לו תכונות אבטחה מעולות ומשתמש בהצפנת AES 256-bit. יש מתג להרוג שמופעל כברירת מחדל, אך שלא כמו ב- CyberGhost, אתה יכול לכבות את זה. מדיניות קפדנית ללא יומנים קיימת גם כן.

זהו אחד ה- VPN הקלים ביותר לשימוש, בכל המכשירים. זה עובד על Windows, macOS, Android ו- iOS וזה מאפשר לך לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. 

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, ואין מגבלות לשימוש בנתונים. התכונות הללו, כמו גם העובדה שהיא יכולה להיכנס לכל פלטפורמת סטרימינג, הופכת אותה ל- VPN הכי טוב שלנו לסטרימינג. ישנם אלפי שרתים המכסים 94 מדינות, כך שיש לך הרבה מה לבחור. קרא עוד בסקירת ExpressVPN שלנו.

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שהכסף שלך יכול לקנות, אך הוא יקר, וזה לא מועיל בתקציב סטודנטים. עם זאת, אם אתה מסוגל לזלוג, אנו ממליצים לעשות זאת. כמו אצל ספקים רבים אחרים, תוכניות ארוכות יותר מספקות מחירים טובים יותר מאלו לחודש. בנוסף, יש אחריות להחזר כספי של 30 יום.

5. ProtonVPN

ProtonVPN מספקת גם תוכנית בחינם וגם בתשלום. יש לו תכונות אבטחה טובות עם הצפנה חזקה. יש גם מתג להרוג ומדיניות אי-יומני מוצקה. זה קל לשימוש לאחר ההתקנה, והוא מספק לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הגבלת החיבור תלויה בתוכנית שתבחר, עם זאת, בה נגיע בהמשך. 

protonvpn- לוח המחוונים-המחוון -1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn- פרופילים-מחוון -3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunnel-slider-5

קודם

הבא

מה שמייחד את ProtonVPN הוא שהוא מציע רוחב פס בלתי מוגבל, אפילו בתכנית החינמית שלו. יש לו שרתים רבים שעוקפים חסימות רשת בתי ספר, אם כי הרשת שלה אינה גדולה. זה גם מסוגל להיכנס לכל פלטפורמות הסטרימינג. 

עם זאת, הסיבה שהיא לא קרובה לראש הרשימה שלנו היא בגלל שהיא מאוכזבת במהירויותיה. זה לא ה- VPN האיטי ביותר שנתקלנו בו, אבל הוא איטי, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ProtonVPN שלנו.

אם תבחר בתכנית החינמית, תקבל רוחב פס בלתי מוגבל, חיבור מכשיר אחד ושימוש בשלושה שרתים, הממוקמים בארה”ב, יפן והולנד. עם זאת, עלינו לציין שבמהלך הבדיקה מצאנו שהשרתים החינמיים אינם אמינים.

אם תבחר בתוכנית בתשלום, תוכל לבחור מבין שלוש תוכניות שונות. בסיסי הוא התוכנית הזולה ביותר, וקיבלתם שני מכשירים, כמו גם השימוש בכל השרתים שלה. תוכנית הפלוס מציעה את זהה לתכנית הבסיסית, אך אתה מקבל גם שלושה חיבורים נוספים והשימוש בשרתי ה- Secure Core, הזרימה וה- Tor של ProtonVPN.. 

התוכנית היקרה ביותר היא התוכנית Visionary. זה יביא לך 10 חיבורים בסך הכל, כמו גם השימוש בשירות הדוא”ל המוצפן שלו, ProtonMail. עם זאת, זה לא שווה את הכסף. מוטב שתתקיים עם תוכנית פלוס. אין ניסיון חינם, אך אתה יכול לבקש החזר כספי תוך 30 יום.

6. TunnelBear

הבחירה האחרונה שלנו, TunnelBear, היא ספקית נוספת המציעה תכנית בחינם וגם בתשלום. האבטחה שלו טובה, למרות שהפרוטוקול וההצפנה שהיא משתמשת בו נעולים. יש לה גם מתג להרוג, הנקרא VigilantBear. 

Tunnelbear-עמוד הבית -2019

יש מדיניות פרטיות, אך היא קובעת כי TunnelBear אוספת מידע מינימלי. עם זאת, המידע אינו מזהה ומשמש לשיפור הביצועים. תוכל ללמוד עוד בסקירת TunnelBear שלנו.

הממשק שלו קל בעין ונעים לשימוש. אתה מקבל מפה עם דוב קטן המציג את המיקום הנוכחי שלך. זה תואם ל- Windows, macOS, Android ו- iOS. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. 

המהירויות של TunnelBear אינן גדולות והן משתנות בשרתים שונים. בנוסף, כיסוי השרת שלו קטן. זה גם לא טוב להיכנס לשירותי סטרימינג, אז זה לא הולך להרוויח את הכתר ל- VPN החינמי הטוב ביותר לבית הספר. 

באשר לקצבת נתונים, אין מגבלה בתוכנית בתשלום, אך התוכנית החינמית מקבלת לך 500MB. זה לא דומה לתוכניות החינמיות האחרות המפורטות, אבל זה יכול להספיק אם המשימות שלך קלילות. ישנן דרכים להגדיל את הקצבה. אתה יכול להשיג ג’יגה-בייט נוסף פשוט על ידי ציוץ ציוץ על TunnelBear בכל חודש.

התוכנית בתשלום המלא של TunnelBear היא סבירה, במיוחד אם תבחר בתכנית השנתית ולא בתכנית לחודש. עם זאת, אין התחייבות להחזר. החזרים כספיים מונפקים כל מקרה לגופו, כך שתצטרך ליצור קשר עם TunnelBear כדי לנסות להשיג אחד כזה.

איך בחרנו את ה- VPN הטוב ביותר לבית הספר

למרות שרוב ה- VPN נראים כאילו יש להם אותן תכונות, כל שירות יכול להיות שונה מאוד. המהירויות, חוזק האבטחה, רשת השרתים וכן הלאה יכולים להשתנות באופן נרחב עם כל VPN, לכן חשוב לוודא שאתה מרוצה מהיכולות שלו לפני שאתה קופץ. רשימת הקריטריונים שלהלן נותנת לך מדריך למה עליך לחפש בו. שירות VPN.

בטיחות ופרטיות

אבטחה היא הגורם החשוב ביותר עבור VPN בית ספר. זה לבד לא יעזור לך לעקוף חסימה, אך חשוב לוודא שאתה מוגן, במיוחד כשאתה מתחבר לרשת ציבורית. ללא הגנה, אתה מסתכן להיות קורבן לפשעי רשת. 

VPN יסווה גם את מה שאתה עומד, כלומר בבית הספר שלך לא יהיה שום מושג שעוקפת את החסימות.

מתג להרוג הוא תכונה נוספת שמחזקת את האבטחה. זה ינתק את הקשר שלך לחלוטין אם ה- VPN ייכשל, כלומר אף אחד מהמידע הרגיש שלך לא יתגלה לעיניים סקרניות, ובית הספר שלך לא יגלה מה אתה עושה.

פרטיותך חשובה לא פחות, אך תכונות אבטחה טובות אינן מבטיחות זאת. עליכם לוודא שספק ה- VPN אינו מקיים יומני פעילות. ככה, אין תיעוד של הפעילויות המקוונות שלך.

תאימות מכשירים וקלות שימוש

מרבית שירותי ה- VPN תואמים למערכות הפעלה פופולריות, אך כדאי לבדוק אם המכשיר שלך מופיע לפני ההרשמה. אולי תרצה להתקין את ה- VPN במחשב בית הספר שלך למטרות מחקר, אבל אם אתה מחפש לגשת למדיה חברתית וכדומה, סביר להניח שתעשה זאת בטלפון הנייד שלך (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה ניידת).

בדוק גם את ידידותיות המשתמש שלה. מתחילים עשויים להעדיף משהו שיכול להתחבר בלחיצת כפתור, בעוד שמשתמשים מנוסים עשויים לרצות משהו מרהיב יותר. 

מהירות ורוחב פס

עליכם לקחת בחשבון גם את מהירות ה- VPN. מהירויות איטיות יכולות להמתין שאתה מחכה זמן רב לאיתור אתרים או שירותים לטעון או – בהזדמנות המשונה – להיכשל לחלוטין. אנו בטוחים שלא תרצו להקדיש את כל ההפסקה שלכם לבהות במסך טעינה, ולכן בחירה באחת עם מהירויות טובות היא חובה. 

על גבי המהירות עליכם לוודא כי קצבת רוחב הפס של ה- VPN מספיקה לפעילויות שאתם מתכננים לבצע. לדוגמה, אם אתה רק רוצה לשתף את ה- selfie האחרון שלך באינסטגרם, אתה לא מתכוון להשתמש בנתונים רבים. עם זאת, אם אתם מתכננים להזרים או להוריד הרבה, קצב הנתונים שלכם יאכל מהר.

אם תפגע במגבלת רוחב הפס שלך, ה- VPN כבר לא יעבוד. אתה לא רק יישאר פגיע, אלא גם לא תוכל לגשת לתוכן החסום.

רשת שרתים

לספקי VPN יכולים להיות שרתים רבים בכל רחבי העולם. ככל שיש יותר שרתים, כך קל יותר להגיע למגבלות. בחירת שרת קרוב יכולה לפעמים גם לעזור במהירות. 

ודא של- VPN יש ספירת שרתים הגונה וכי יש כאלה במדינה שאתה מבוסס. אם אין לו שרתים במדינה שלך, ייתכן שלא תוכל לגשת לתוכן מסוים או בסופו של דבר בגירסת מדינה אחרת.

מחיר

להיות סטודנט זה אומר שאין לך כסף לשלם עבור שירות חודשי. ישנם שירותים רבים המציעים תוכנית בחינם, אך וודאו שהתוכנית מכסה את מה שאתם צריכים. כמו כן, לרוב לשירותים בתשלום יש הנחות למנויים ארוכים יותר, אך עדיין עליכם להבטיח שתוכלו להרשות זאת לעצמכם.

מדוע אני זקוק ל- VPN לבית הספר?

ישנן כמה סיבות מדוע שימוש ב- VPN בבית הספר או במכללה מועיל. בתור התחלה, אתה אף פעם לא יודע כמה הרשת מאובטחת. דברים טעימים יכולים לחכות להדביק את המכשיר שלך, וברגע שהם עשו זאת, ניתן לגנוב את המידע הרגיש שלך. עדיף לוודא שאתה מוגן באמצעות VPN, אך גם אנטי-וירוס הגון יעזור.

למעט ביטחון, מקובל שבתי ספר ומכללות יציבו מגבלות על תוכן ושירותים מסוימים. רשת פרטית וירטואלית תעזור לך לעקוף כל חסימות על ידי חיבורך לשרת מחוץ לרשת בית הספר, במסווה של מיקומך האמיתי. 

זה אומר שכל השירותים או האתרים שבהם אתה מבקר יתעתעו במחשבה שאתה נמצא במקום בו השרת ממוקם, ומכיוון שאין הגבלות בשרת זה, תקבל גישה לכל מה שתרצה.

מדוע בתי ספר חוסמים אתרים ושירותים?

פלטפורמות המדיה החברתית – כמו פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, סנאפצ’ט וטוויטר – הן הקורבנות הרגילים. ניתן לחסום גם פלטפורמות סטרימינג כמו נטפליקס, אך דרוש מעט שרירים כדי לפרוץ את איסור ה- VPN של נטפליקס. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסיכום Netflix מפרט את אלו שמסוגלים להיכנס. 

הסיבה לכך שכל אלה נחסמים היא פשוטה: זה להבטיח שלא יסיחו את דעתם של התלמידים והעובדים במהלך השיעור. אתה לא יכול להגיד שאתה ממוקד לחלוטין אם אתה גולל בעדכון האינסטגרם של מישהו או צופה בסרטוני חתולים מצחיקים. 

למרות מידת התסכול שאתה מרגיש, בתי ספר ברשימה השחורה עם כוונות טובות. עם זאת, שרתי דוא”ל ותכנים חינוכיים יכולים להיתפס ברשת.

בלוקים נאכפים גם כדי להסדיר את רוחב הפס שמשמש. אם התלמידים הזרימו כל הזמן קטעי וידאו, הורידו משחקים – כמו Fortnite – וכל מה שהם יכולים למצוא כדי לשעשע את עצמם ברשת, הרשת לא הייתה מסוגלת להתמודד עם זה. 

יש גם עניין של סיקור. בתי ספר לא יאפשרו זאת, ולא בכדי. התלמידים חולקים לעתים קרובות גרסאות PDF של ספרי לימוד, אך בתי ספר נדרשים לעמוד בחוק זכויות היוצרים המילניום הדיגיטלי. אם נמצא שתלמיד מפר את מדיניות בית הספר, הם יכולים להיענש, אך VPN יסייע לך להישאר ללא גילוי.

האם אוכל לבטל את חסימת ה- WiFi של בית הספר ללא VPN?

יש דרך נוספת מלבד השימוש ב- VPN כדי לגשת לתוכן חסום, וזה עם פרוקסי. פרוקסי למעשה מסווה את כתובת ה- IP שלך, וגורם לך להיראות כאילו אתה במקום אחר. עם זאת, שרתי פרוקסי אינם בחירה טובה מכיוון שהם חסרים את הבטיחות והביטחון ש- VPN מביא, לכן איננו ממליצים להשתמש באחד. 

למרות שהמיקום שלך מוסווה, אתה לא אנונימי לחלוטין וכל אחד יכול להתחקות אחרך. לא תהיה לך שום הגנה מפני אתרים והאקרים זדוניים. קרא את המדריך שלנו ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור כדי לקבל הבנה טובה יותר.

כיצד אוכל לגשת לאתרי VPN בבית הספר?

אם עדיין לא נרשמת ל- VPN, ייתכן שתגלה שבית הספר שלך חסם את הגישה לאתרי VPN. אם אתר ה- VPN נחסם, לא תוכל להירשם לשירות ברשת בית הספר שלך. אם אינך מצליח לחכות או שאין לך חיבור בבית, יש כמה דרכים להירשם.

אם יש לך נתונים ניידים, תחילה תוכל להשתמש בזה כדי להירשם ל- VPN, ואתה יכול לקשור את מחשב בית הספר לטלפון שלך אם אתה רוצה להוריד את השירות שם – רק וודא שאתה מגן באמצעות סיסמה על נקודה החמה שלך. אתה יכול גם להשתמש בנקודה חמה WiFi בבית קפה סמוך. לא משנה מה השיטה שתבחר, זכור את החשבון הנייד שלך ואת הבטיחות שלך ב- WiFi ציבורי.

האם אוכל להשתמש ב- VPN חינם לבית הספר?

למרות שלא כל ה- VPN החינמי גרוע – כגון התוכניות החינמיות שהוזכרו לעיל – אנו לא ממליצים להשתמש באחד ממאות שירותי ה- VPN החינמיים המופיעים כשאתה מחפש בחנות האפליקציות או בדפדפן האינטרנט שלך. אנחנו יודעים שהם מפתים, במיוחד אם אתה מחפש כסף מזומן, אבל הרבה מאותם VPN יכולים להביא לך יותר נזק מתועלת.

אתה יכול לקרוא את הקטע החינמי הגרוע ביותר של ספקי ה- VPN כדי לראות כמה גרוע זה יכול להיות, אבל כמה מהסכנות הנפוצות ביותר כוללות הדבקה במכשיר שלך עם תוכנות זדוניות, הכנסת עוגיות מעקב ומכירת הנתונים שלך. מלבד כל הסכנות, ל- VPN בחינם סביר שיש מגבלות לשימוש בנתונים ואולי גם במהירויות איטיות.

מחשבות אחרונות

שימוש ב- VPN בבית הספר יכול לעזור לך לעקוף חסימות המונחות ברשת בית הספר ולשמור עליך מפני סכנות מקוונות. עם זאת, בחירה באחד העונה על צרכיך ונשארת במסגרת התקציב שלך יכולה להיות קשה אם אתה סטודנט. אבטחה היא הגורם החשוב ביותר לשמירה על ביטחונך, אך עליך לקחת בחשבון את קלות השימוש, המהירות והקצבת רוחב הפס שלה.. 

CyberGhost היא האפשרות הטובה ביותר עבור VPN בית ספר. יש לו תכונות אבטחה טובות, כולל מתג להרוג שהופעל לצמיתות. זה גם קל לשימוש, בעל מהירויות טובות ומגיע עם נתונים ללא הגבלה. בנוסף, זה זול, ויש תקופת ניסיון חינם למשתמשי אנדרואיד ו- iOS, כמו גם ערבות להחזר כספי. אתה לא יכול להשתבש.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN לבית הספר? ספר לנו בפרק התגובות. התבונן במאמרי VPN האחרים שלנו כשאתה גם כאן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me