ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזיה 2020: מרדקה במאה ה -21

אינדונזיה היא הארכיפלג הגדול ביותר בעולם, המורכב מ -17500 איים עם הרי געש, מקדשים וחופים שניתן לטייל בהם. גם עם כל היופי והקסם הטבעי שלה, לא תשתחררי מהצד המכוער של להיות מקוון. כדי לעזור לך להישאר מוגנים, הרכבנו רשימה של מיטב ה- VPN לאינדונזיה.


שימוש ברשת פרטית וירטואלית זה תמיד רעיון טוב, לא משנה איפה אתה נמצא. זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות, כמו גם מגבלות עקיפה שאתה נתקל בהן. באינדונזיה זה חשוב במיוחד.

נעבור מדוע אתה זקוק ל- VPN לאינדונזיה, הגורמים השונים בהם הסתכלנו תוך כדי בחירת הבחירות והבחירות עצמן.

צנזורה מקוונת באינדונזיה

האינטרנט של אינדונזיה נשלט בחוזקה. תוכן שהממשלה רואה בו כהפרה של חוקים או נורמות חברתיות מוגבל. זה כולל פורנוגרפיה, אלימות, הימורים והוצאת דיבה. עם זאת, ההגדרות לאלה כל כך רחבות, שחומרים אחרים יכולים להסתבך בצנזורה, כמו תוכן להט”בי או אתרי היכרויות.

בידור מצונזר בכבדות ואפשר גם להגביל אתרי אינטרנט פופולריים כמו YouTube, Vimeo, Reddit ו- Imgur. בשלב מסוים נאסר על נטפליקס מכיוון שלא הצליחה למסור את פרטי ספריית המדיה שלה לצנזורים המדינה. אולם הוא זמין כעת.

מדינה אחרת עם צנזורה קפדנית היא סין. חומת האש הגדולה שלה חוסמת את רוב התכנים המערביים מאזרחיה, ולכן רבים מהקריטריונים ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לסין שלנו יחולו גם כאן.

לפקדים במקום יש מבנה דו שכבתי. הממשלה מגדירה רשימה של כתובות ומילות מפתח לאיסור, ואז ספקי שירותי אינטרנט אוכפים את אותם חסימות. הבעיה היא שאינדונזיה משתמשת בוואריאציה שונה של האלף-בית הלטיני, וגורמת לבלבול מסוים בכתובות אתרים, ולא כל עובדי ספק שירותי האינטרנט יכולים להבין מילים מערביות.

מסיבה זו, ספקי שירותי האינטרנט נוקטים בחסימת אתרים, במקום ליישם שירות סינון כדי לחסום דפים באתר הכוללים מונחים מסוימים. הם מעדיפים להגביל יתר על המידה את הגישה לאינטרנט כדי להיות בטוחים מעונש, וכתוצאה מכך אתרים מסוימים שאינם מסומנים כפוגעניים נחסמים. איסורים יכולים להימשך שנים שהוגדרו פעם אחת, כך שתוכלו לראות מדוע הם רוצים להימנע מאחד מהם.

חסימות שהשפיעו על שיתוף תמונות ווידאו באפליקציות כמו טוויטר, WhatsApp, Facebook ו- Telegram הוטלו כדי “לשמור על דמוקרטיה”, אך החסימה הוסרה כעבור שלושה ימים. ביולי 2019, משרד המידע והתקשורת (קומינפו) אמר גם כי הם לא יהססו לחסום VPNs שאינם מורשים באינדונזיה. עם זאת, אנו לא בטוחים איך זה יתברר.

חופש הדיבור באינדונזיה

ממשלת אינדונזיה מדורגת כמושחתת מאוד על ידי Transparency International והיא יכולה להגביל תוכן מכוח חוק המידע והעסקאות האלקטרוניות שלה. היא מנצלת את החוק לסדר היום שלו, ומנמקת כי החסימה נאכפת על מנת לשמור על הסדר הציבורי.

אולי אפילו תמצא כמה אתרי חדשות הכוללים מידע פוליטי וביקורת חסומים. הוא משמש גם למאבק בחדשות מזויפות, מתיחות ודיבור שנאה.

חוק IET נוצר בשנת 2008 ונראה על ידי המבקרים כתקיפה על חופש הביטוי והגישה למידע באופן מקוון. כל מי שמפרסם, ניגש או יוצר תוכן פוגע פוליטית או דתית, מפר את המעשה. אם יימצאו אשמים, הם עלולים להיאסר עד שש שנות מאסר וקנס כספי בסביבות 100,000 $.

אתרי אינטרנט ופלטפורמות אחרות עם סוג זה של תוכן נאמר להסיר אותו או להסתכן שייחסם. גם חשבונות המדיה החברתית, במיוחד בפייסבוק, הוגבלו. היו תביעות נגד השמצה נגד גופי חדשות, אך גם אנשים צריכים להיזהר.

העונשים על השמצה פלילית, דיבור שנאה והסתה לאלימות הם קשים. על משתמש בפייסבוק נגזר עונש מאסר של 14 חודשים וקנס של 5 מיליון IDR (350 דולר) מכיוון שהוא תויג בדיווח חדשותי על ידי חבר וזה עלה על ציר הזמן שלו. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסינגפור כולל סוגיות דומות.

מעקב מקוון באינדונזיה

לא רק שהממשלה מצנזרת אתרים רבים, אלא שהיא גם יכולה לפקח על מדיה חברתית ולרגל אחר אזרחיה במסגרת חוק מודיעין המדינה משנת 2011. החוק מנוסח בצורה כל כך מעורפלת שהוא מאפשר יירוט של תקשורת ללא אישור של בית משפט. בנוסף, משתמשי הטלפון הנייד נדרשים לרשום את המספר שלהם בממשלה.

הצבא האינדונזי הואשם בביצוע מעקב בלתי מורשה והממשלה קנתה טכנולוגית מעקב המאפשרת גישה למכשירים ורשתות. בשנת 2015 דווח כי אינדונזיה הייתה אחת מתוך 21 מדינות שקנו רישיון לשימוש בטכנולוגיית ניטור טלפונים ניידים, המכונים לוכדי IMSI, מחברות שוויצריות..

פשע ברשת באינדונזיה

מעבר לכל זאת, אינדונזיה נחשבת לאחת המדינות הפגיעות ביותר בעולם לפשעי רשת. המקרים כוללים פריצה, וירוסים ותוכנות זדוניות, על פי הדיווחים. עם זאת, ניתן לחסום או לתקן את כל אלה עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלנו.

אינדונזיה עקפה את סין בשלב מסוים כדי להפוך למקור הגדול ביותר להתקפות סייבר. תאילנד נמצאת די גבוהה בדירוג פשיעה ברשת, כפי שתוכלו לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בתאילנד. בשנת 2017 שיתפה סינגפור את חוויותיה בהתמודדות עם פשעי רשת עם אינדונזיה וסיפרה לה כיצד לנהל סוכנות לביטחון רשת. אינדונזיה הייתה מעוניינת להקים אחת ועשתה זאת בינואר 2018.

אם ברצונך ללמוד עוד על פשעי רשת, קרא את המדריכים שלנו לבוטנט, תוכנות כופר, דיוג וחטיפת דפדפן..

ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזיה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור אינדונזיה

יש הרבה מה לחשוב עליהם בעת בחירת VPN לאינדונזיה. מעקב ממשלתי והסכנה להאשים בעבירות עוולות ברשת הם נושאים גדולים. אנו ממליצים לבחור ספק מביקורות ה- VPN שלנו שיש לו אבטחה רבה בכדי להגן עליכם מפני ניטור ולחיזוק ההגנה שלכם מפני סכנות סייבר..

למען בטיחות רבה יותר, מועיל שיהיה לו מתג להרוג מובנה, שמבטיח שאף אחד מהנתונים שלך לא ידלוף על ידי ניתוק חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN יפסיק לעבוד..

פרטיות חשובה לא פחות ולמרות שאתה עשוי לחשוב שהיא מכוסה באבטחה, זו תכונה נפרדת. ספקים מכבדים את פרטיותך על ידי מדיניות ללא יומני. המשמעות היא שהם לא רושמים את הפעילויות המקוונות שלך, כך שגם אם הרשויות יבקשו, הן לא יוכלו למסור דבר.

ברגע שמטפלים באלה, יש את כל הצנזורה הזו להסתובב. כדי להקל עליו, בחר ספק עם רשת שרתים טובה. ככל שיש בה, במדינות רבות יותר, הסיכוי שלכם לעקוף מגבלות יהיה טוב יותר. ודא שחלקם נמצאים באינדונזיה, אם ברצונך לגשת לתוכן הזמין רק שם.

זה יעזור גם עם חסימות גיאוגרפיים. לדוגמה, אם אתה רוצה לגשת לארה”ב נטפליקס, לא תוכל לאינדונזיה. על ידי שימוש ב- VPN ובחירת שרת בארה”ב, תוכל להתחבר ולצפות בתוכניות המועדפות עליך. עיין ב- VPN הטוב ביותר עבור קטע נטפליקס לקבלת המלצות נוספות.

מהירות היא משהו אחר שיש לקחת בחשבון. אם תבחר ספק עם מהירויות טובות, תיהנה מזמני טעינה מהירים ותחסוך את שפיותך. זה גם חובה לסטרימינג.

יחד עם התכונות הללו, אולי תרצה לבדוק כמה מכשירים ה- VPN מאפשר להתחבר בו זמנית, אם יש לו לקוח למכשיר שלך וכמה קל להשתמש בו, במיוחד אם אתה מתחיל למתחיל.

שירות לקוחות טוב נחמד אם נתקלתם בבעיות, והמחירים משתנים, לכן תרצו לוודא שהוא מתאים לתקציב שלכם. לקחנו בחשבון אלה גם עבור הרשימה, אך פחות מכך מהקריטריונים האחרים שלנו.

1. ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזיה: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר על פי עובדי מערכת Cloudwards.net והוא זוכה במקום הראשון גם באינדונזיה. יש לו שירות נהדר מסביב מלכתחילה, אך גם מתקתק את כל התיבות לאינדונזיה. אתה יכול לקרוא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו כדי לראות מדוע אנחנו כל כך אוהבים.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה בוחן היטב את האבטחה באמצעות הצפנת AES 256 סיביות, וזה מספיק כדי לשמור עליך מוגן מפני מעקב וסיכונים מקוונים. יש בו מתג להרוג מובנה, כך שאינך צריך לדאוג שהפרטים שלך ידלפו אם הם ייכשלו וכן מדיניות קפדנית של אי-יומני, כלומר, איש אינו יכול לגלות מה עשית.

נוסף על כך, יש לו שרתים רבים הפזורים ב -94 מדינות, ונותנים לך המון מה לבחירה כדי לעקוף מגבלות. חלקם נמצאים גם באינדונזיה, מה שאומר שתוכלו לגשת לתוכן מוגבל למדינה זו. ExpressVPN הגיע גם למקום הראשון בקטע המהיר ביותר של ה- VPN שלנו, כך שלא תראו שום מסכי טעינה מתערבלים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אם אין לך ניסיון רב בשימוש ב- VPN, ExpressVPN היא בחירה טובה. לאחר ההתקנה, הוא מטפל כמעט בכל דבר עבורך. פשוט בחר את השרת שאתה רוצה וודא שאתה מחובר אליו.

אתה יכול להגדיר את זה ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש לו גם תוספי דפדפן עבור פיירפוקס, כרום וספארי. זה יאפשר גם עד חמישה חיבורים בו זמנית. תמיכת הלקוחות טובה והצוות מועיל ובקיא. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי או באמצעות דוא”ל, 24/7.

ExpressVPN הוא יקר בהשוואה לספקים אחרים, אך כדאי לאיכות השירות. אתה יכול להוריד את העלות על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. יש אחריות של 30 יום הכספים בחזרה למקרה שלא תאהב את זה. עם זאת, אנו בטוחים שתעשה זאת.

2. NordVPN

NordVPN הוא שירות נהדר נוסף עבור אינדונזיה. אתה יכול ללמוד את ההבדלים בינה לבין הבחירה המובילה שלנו ביצירת ExpressVPN לעומת NordVPN. יש לו אבטחה מעולה, עם תוספת של שרתי כפול-הופ המעניקים הגנה עוד יותר.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

זה יותר מציגה מ- ExpressVPN, שאולי תרצה. פשוט אל תשתקע, אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה. מתג להרוג כלול בשירות ויש לו מדיניות ללא כניסה להגנה על פרטיותך. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

יש לו מגוון טוב של שרתים, יותר מ- ExpressVPN, אך הם מפוזרים סביב פחות מדינות. ובכל זאת, יש מספיק לעקיפת בלוקים. ישנם 10 באינדונזיה, לכן לא אמורה להיות לך בעיה לגשת לתכנים המוגבלים לאזור זה.

המהירות טובה, אך היא יכולה להאט כאשר מתחברים למרחקים ארוכים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN במערכת Windows, macOS, Android ו- iOS ולהגדיר אותה במהירות. הפריסה טובה ופשוטה לשימוש. NordVPN מאפשר לך לחבר עד שישה מכשירים בכל פעם, וזה זכה למקומו ב- VPN הטוב ביותר עבור רשימת מכשירים מרובים. אם יש לך הרבה טכנולוגיה, זו בחירה טובה.

העזרה זמינה בצורה של צ’אט חי ומייל, והתגובות מהירות ויסודיות. אתה יכול גם להשתמש בבסיס הידע הנוח, שאמור להראות לך כיצד לתקן בעיות נפוצות בעצמך.

NordVPN מציע ערך רב עם תכנית חודשית במחיר סביר, אך אם תירשמו לתכנית ארוכה יותר תוכלו לראות חסכון מסוים. אתה גם לא צריך לדאוג לגבי הצלילה. יש לו ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום למקרה שזה לא מתאים לך.

3. CyberGhost

הבא הוא CyberGhost, שהוא שירות טוב, אם כי לא ממש ברמה של שתי הבחירות הראשונות שלנו. יש לו אבטחה הגונה, אבל זה לא ניתן להתאמה אישית כמו של NordVPN. מתג להרוג הוא גם חלק מהחבילה וכדי להגנה נוספת אי אפשר לכבות אותו. זה מסתדר גם עם הפרטיות על ידי שמירת יומנים.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לה מעל 6,000 שרתים הפרוסים על 90 מדינות. שמונה נמצאים גם באינדונזיה, למקרה שתזדקקו להם. יש לו מהירויות טובות, אך הוא יכול להתעצב בעת חיבור לשרת מרוחק. למידע נוסף על השירות, עיין בסקירת CyberGhost שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ההתקנה קלה, עם לקוחות שולחניים זמינים עבור Windows ו- macOS. יש גם אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. הממשק המעודכן קל לשימוש גם.

CyberGhost יכול לרוץ בשבעה מכשירים בבת אחת, וזה טוב, אבל זה גם הגבול לכמה שתוכלו להתקין עליהם. לשם השוואה, NordVPN יאפשר שישה חיבורים בו זמנית, אך תוכלו להתקין אותו בכמה מכשירים שתרצו.

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול להסתכל בבסיס הידע הנרחב, המכסה את רוב הבעיות הנפוצות. אם אתה עדיין זקוק לעזרה, אתה יכול ליצור קשר עם חבר התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא המהיר ביותר, אך בכל אחת משתי הדרכים תקבלו תשובה איתנה.

יש לו מחיר חודשי סביר אך בחירה בתוכנית ארוכה יותר יכולה לחסוך לך כסף. לפני שאתה מתחייב, אתה יכול לנצל את הניסיון בן שבעת הימים הזמין למשתמשי Android ו- iOS. יש גם ערבות להחזר כספי, שאמורה לתת לך מספיק זמן לראות אם אתה אוהב את זה.

4. VyprVPN

VyprVPN הוא שירות טוב עם אבטחה טובה, לאתחל. יש לה אפילו פרוטוקול הצפנה משלו, שנקרא Chameleon, מה שמאבטח עוד יותר את מנהרת ה- VPN. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת VyprVPN שלנו. זה כולל מתג להרוג, כך שאתה לא צריך לדאוג לנתונים שלך אם ה- VPN נכשל, ותוכל לגלוש בביטחון מכיוון שהוא לא שומר על יומני שימוש..

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

קודם

הבא

אין בו שרתים רבים כמו יריביו, אך הוא עדיין מכסה מעל 60 מדינות, כך שתוכל למצוא שרת שיתאים לצרכים שלך. יש גם כאלה בג’קרטה, למקרה שתזדקק להם. המהירות לא רעה, אבל לפעמים זה יכול להיות איטי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

ההתקנה אינה אורכת זמן רב והיא ניתנת להתקנה ב- Windows ו- macOS, והלקוחות קלים לשימוש. יש לו אפליקציות סלולריות טובות בהרבה עבור אנדרואיד ו- iOS, וזו הסיבה שהיא נמצאת ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד.

VyprVPN מאפשר לך להתחבר לשלושה מכשירים בו זמנית. עם זאת, אם אתה זקוק ליותר, אתה יכול לבחור את חבילת הפרימיום המאפשרת עד חמש. שלא כמו CyberGhost, אין מגבלה לכמה מכשירים אתה יכול להתקין את האפליקציה.

תמיכת לקוחות זמינה דרך צ’אט חי או דואר אלקטרוני. הצ’אט החי יחבר אותך לבוט בתחילה, אך יש כפתור להתחברות לאדם. עם זאת, זה לא תמיד מאויש, לכן ייתכן שתצטרך להשאיר הודעה. יש גם קטע שאלות נפוצות בהן תוכלו להשתמש בכדי לפתור בעיות בעצמכם.

VyprVPN הוא סביר, עם תוכנית חודשית או שנתית לבחירה. יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לקחת את זה לסיבוב.

5. רישום רוח

Windscribe מרשים עבור האפשרויות שהיא מציעה, גם אם היא לא טובה כמו המתחרות שלה. האבטחה טובה ותוכלו להתאים אותה בהתאם לצרכים שלכם. יש בו מתג להרוג מובנה, אך מסיבה כלשהי הוא מכונה “חומת אש”, וזה יכול להיות מבלבל, כפי שאתה יכול לראות בסקירת Windscribe שלנו.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

קודם

הבא

יש בה הרבה הגדרות פרטיות לפעילויות שלך, וזה טוב מכיוון שהן לא מוצעות על ידי ספקים רבים. עם זאת, החיסרון הוא שהוא שומר יומני. עם זאת, הם נשמרים למינימום, ולנתונים אין שום ערך אמיתי. בנוסף, אין שום סיכוי שזה ייקבע אחריך.

כיסוי השרת שלו דומה לזה של VyprVPN בכך שאין להם הרבה, אבל הם מכסים 60 מדינות, כך שתצטרך להספיק כדי לעקוף חסימות. חלקם נמצאים בג’קרטה, אך אתה צריך להיות חבר מקצוען כדי להשתמש בהם. זה לא ה- VPN המהיר ביותר בסביבה, אבל המהירויות שלו לא גרועות ויספיקו לרוב הפעילויות, אפילו לסטרימינג.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

ל- Windscribe ממשק פשוט שמתאים למי שאין לו ניסיון רב. עם זאת, יש בה מספיק הגדרות לטינקררים. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS עם חיבורים בו זמנית ללא הגבלה.

שירות לקוחות זמין 24/7 באמצעות צ’אט חי, אך תדבר עם גארי, נציג AI. ובכל זאת, התגובות שלו די טובות. אתה יכול להגיש כרטיס ולדבר עם אדם אמיתי במקום, אם אתה מעדיף. יש לו בסיס ידע כללי, שאלות נפוצות ומדריכים שיעזרו לכם, בנוסף לסובדדיט עם אלפי מנויים מוכנים לעזור.

מנוי רוח הוא די יקר, אך הרשמה על פני תקופה ארוכה יותר יכולה לחסוך לך כסף. הוא מציע תוכנית בחינם, שהיא נדיבה בהשוואה לחלקם, אך אתה תהיה מוגבל בשימוש ברוחב הפס. גם אין מדיניות החזר כספי, אך אתה יכול לבקש החזר כספי בתוך שלושה ימים מרגע הרכישה אם אינך אוהב אותה.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור שירות מתאים לאינדונזיה. למרות שזה רעיון טוב להשתמש ב- VPN בכל מקום שאתה נמצא, באינדונזיה יש סיבות שלא ניתן להתעלם מהן. עם שיעורי המעקב הממשלתי ופשעי האינטרנט, עליכם להקפיד לבחור ספק שמציע אבטחה מהשורה הראשונה ומדיניות ללא כניסה..

עם כל זה בחשבון, ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאינדונזיה. יש לו אבטחה ופרטיות רבה, בתוספת פריסת שרת עצומה. זהו שירות מצוין בכל מקום ואינך יכול להשתבש עם ערבות ההחזר הכספי שלו למשך 30 יום.

האם יש לך ניסיון בשימוש ב- VPN באינדונזיה? נשמח לשמוע על זה, כמו גם הצעות, אז הפוך אותם בתגובות למטה. התבונן גם במאמרי VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map