ה- VPN הטוב ביותר לסנאפצ’ט 2020

מיליוני אנשים משתמשים בסנאפצ’אט כל יום כדי לשתף תמונות וסרטונים עם חבריהם ובני משפחתם. עם זאת, יתכנו זמנים שהם לא יכולים לגשת ליישום. זה ככל הנראה מכיוון שהושמו הגבלות, עליהן נדבר בהמשך. תהיה הסיבה אשר תהיה, שימוש באחד ממבחר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירת Snapchat יעזור לכם להשתמש באפליקציה כראות עיניכם..

מאז שנוסדה בשנת 2011, סנאפצ’ט צמחה לאפליקציית מדיה חברתית פופולרית. הוא משמש אנשים מכל הגילאים, אך הוא הפופולרי ביותר בקרב בני נוער שמשתמשים בזה כדרך מהנה לשמור על קשר ולשתף את מה שהם מתכוונים אליו.

אחת התכונות העיקריות שלו מאפשרת לך לשלוח תמונות או קטעי וידאו עם הודעה קצרה ולהגדיר טיימר למשך כמה זמן ניתן לצפות בהם לפני שהם נעלמים. בנוסף, נראה שלכולם יש לפחות סלפי אחד עם אוזני כלבים טרנדיות של סנאפצ’ט או כתר פרחים מקסים המאוחסן בטלפון שלהם.

עם כל התכונות הממכרות שלהם, Snapchat ומדיה חברתית אחרת נחסמים לרוב בבתי ספר, מכללות ומקומות עבודה. יש לנו קטע כיצד לבטל את חסימת אינסטגרם, כמו גם VPN הטוב ביותר לבית הספר, אם תרצה לקרוא אותם.

חסימות אלה קיימות כדי להבטיח שתלמידים ועובדים יתרכזו בעבודתם. סנאפצ’אט זכה לביקורת גם על שיתוף של תוכן שנוי במחלוקת, והפך למצע פופולרי לבריונות. במובן זה, חסימת היא גם חלק מההגנה.

גישה לתוכן יכולה להיות מסובכת גם במדינות מסוימות בגלל צנזורה קפדנית החוסמת תכנים מסוימים מאזרחיהם. ניתן למצוא זאת באזורים במזרח התיכון, וסין נמצאת בליגה משלה עם חומת האש הגדולה. אתה עשוי לגלות שסנאפצ’ט חסומה, כמו גם המדיה החברתית בכלל. רק תסתכל על ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה איראן לדוגמא.

חסימות אלה יכולות להיות מסיבות פוליטיות או דתיות. זה מגביל את חופש הדיבור ועם סנאפצ’ט יש את האיום שהפוסטים נעלמים לאחר פרק זמן מוגדר. תכונה זו גורמת למשתמשים פחות לפחד לדבר על דעתם.

זכור, עם זאת, זה לא מפריע למישהו לצלם צילום מסך של ההודעה שלך לפני שהוא נעלם, אז יש לזכור את מה שאתה מפרסם.

ה- VPN הטוב ביותר לסנאפצ’ט 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור Snapchat

לא משנה מה ההגבלות בהן נתקלת, שימוש באחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר יעזור לך לעקוף אותם. פירוש הדבר שתהיה לך גישה לא רק לסנאפצ’ט, אלא גם למדיה חברתית מוגבלת ותכנים אחרים. זה יראה אותך כאילו אתה נמצא במקום כלשהו שיש לו גישה למה שאתה רוצה להציג.

בבחירת שירות לשימוש עם Snapchat, רשת שרתים טובה צריכה להיות בראש הרשימה שלך. בכך שאתה מוודא שיש שפע שרתים לבחירה, במיוחד בקרבת מקום שאתה נמצא במדינה שבה זה אסור, לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך..

גורם מרכזי נוסף הוא הביטחון. רשת פרטית וירטואלית מצפינה את הנתונים שלך, כולל Snapchat, כך שאנשים אחרים לא יוכלו לקרוא אותם. פירוש הדבר שבית הספר או המשרד שלך לא יוכלו לראות שאתה משתמש בשירות המדיה החברתית. כדאי לוודא שגם ל- VPN יש מתג להרוג. זה ינתק אותך מהאינטרנט אם זה יפסיק לעבוד.

למרות שזמין במקומות רבים, WiFi ציבורי עלול להיות מסוכן. קבלת הצפנה טובה מבטיחה שהמידע האישי שלך יתרחק מעיניים סקרניות.

גם הפרטיות שלך חשובה. אם תבחר ספק שלא ישמור יומנים כלשהם, לא תהיה תיעוד של מה שעשית עליו. בהתחשב בעובדה שרובכם Snapchatters יהיו בטלפון נייד, כדאי לוודא שהספק מציע לקוחות עבור המכשיר שלכם..

מפתה כשירותי VPN בחינם הם, במיוחד עבור בני נוער וסטודנטים, אנו לא ממליצים עליהם. בעוד שחלקם לא נוראים, כפי שאתה יכול לקרוא את מיטב שירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שלנו, אתה צריך לדעת למה אתה נרשם. אפילו הטובים יכולים להיות בעלי מגבלות רוחב פס מעצבנות.

הבעיה העיקרית עם VPNs בחינם היא שבטיחותך עשויה להיות בסכנה. לחלקם יש תוכנות זדוניות, לשמור יומנים או למכור את הנתונים שלכם. קרא על כל הסכנות במאמר ספקי ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו.

דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון הם קלות השימוש והתאמה אישית. מועיל גם שירות מהיר מועיל, במיוחד אם אתה מתחבר לשרת רחוק. אתה רוצה שירות לקוחות טוב אם כל דבר ישתבש ולבסוף המחירים משתנים, כך שיכול להיות מקבלי ההחלטות עבורך.

1. VPN הטוב ביותר לסנאפצ’ט: ExpressVPN

ExpressVPN זכה במקום הראשון פעמים רבות ב- Cloudwards.net. השירות שלה נהדר מסביב ויתאים לצרכים של רוב האנשים. יש לו שרתים רבים הפזורים ב -94 מדינות, כך שלא אמור להיות לך בעיה למצוא אחד שיעקוף את הבלוקים האלה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת כברירת מחדל וניתן להגדיל אותה כדי שתרגיש עוד יותר בטוח. יש לו גם מתג להרוג מובנה לשקט נפשי נוסף. קיימת מדיניות קפדנית של אי-יומני, כך שלא תהיה שום תיעוד של מה שעשית עליו.

יש יישומים ניידים עבור אנדרואיד ו- iOS זמינים ולקוחות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, שמאבטחים אותך בכל המכשירים שיש לך. לאחר ההתקנה, קל לשימוש ובחירה מצוינת למי שאין לו ניסיון להשתמש ב- VPN מכיוון שהוא עושה כמעט הכל בשבילך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר בסביבה, כך שהוא נהדר לחיבור לאורך מרחקים ארוכים. שירות הלקוחות שלה אינו מהיר, עם זאת, וישנן מערכות תמיכה מהירות יותר במקום אחר.

עם זאת, הצוות שמחה לעזור עם תשובות יסודיות. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי, הזמין 24/7, או באמצעות דוא”ל, אם כי האחרון ייקח יותר זמן. עיין בבדיקת ExpressVPN המלאה שלנו למידע נוסף.

ExpressVPN הוא יקר, במיוחד לאלה עם תקציב מצומצם, אבל, לרמת השירות שאתה מקבל, זה שווה את זה. הרשמה לתקופה ארוכה יותר תביא לך חסכון מסוים, אך אם אתה מרגיש קצת לא בנוח לעשות זאת, אתה יכול לנצל את ההבטחה החזר הכספית של 30 יום כדי לוודא שאתה קודם כל מרוצה ממנו.

2. NordVPN

NordVPN הוא עוד ספק נהדר שמומלץ לרוב במאמרים שלנו. יש לה רשת שרתים טובה, שנותנת לך המון מה לבחירה בעת עקיפת ההגבלות. השירות הוא מהמאובטחים ביותר, כאשר הבונוס של הצפנת כפול הופ הופך את החיבור ליותר מכך.

קודם

הבא

זה יותר מציגה מ- ExpressVPN, אך וודא שאתה יודע מה אתה עושה לפני שאתה נוגע בזה. ניתן לקבל מתג להרוג כדי לשמור על בטיחותך אם ה- VPN נכשל ולא נשמרים יומני פעילותך.

אתה יכול להתקין אותו גם ב- Android או iOS ובדומה ל- ExpressVPN, יש לו גם לקוחות למחשבי Windows ו- macOS. ההתקנה היא פשוטה ותוכל להתחבר תוך דקות. ללקוח יש פריסה טובה וגם קלה לשימוש.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ל- NordVPN מהירויות הגונות, אך הוא יכול להתאט על פני מרחקים ארוכים. עם זאת, זמן מעבר השרת מהיר בהרבה מזו של ExpressVPN. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים.

העזרה מוכנה דרך אפשרויות צ’אט חי ואימייל. התגובות הן מהירות, כאשר המהירות ביותר מגיעה מצ’אט חי, והצוות מועיל ויסודי. אם אתה מעדיף, אתה יכול להסתכל בבסיס הידע הנוח כדי לראות אם אתה יכול לפתור את הבעיה בעצמך.

יש לו מחיר חודשי בר השגה, אך הוצאת מנוי ארוך יותר נחמד הרבה יותר לארנק. אם תרצה לנסות את זה לפני שתתחייב, תוכל להשתמש בהחזר ההחזר של 30 יום.

3. VyprVPN

הבא הוא VyprVPN, עם רשת טובה הפרוסה על 64 מדינות. המספר בפועל של השרתים פחות מהבחירות האחרות שלנו. עם זאת, צריך להיות מספיק לבחירה לצורך גישה לסנאפצ’אט. יש לו אבטחה רבה ופרוטוקול ההצפנה הזיקית שלה בונה על זה. אתה יכול לקרוא עוד בסקירת VyprVPN שלנו.

זה כולל גם מתג להרוג, כך שאתה לא צריך לדאוג שהנתונים שלך ידלפו אם ה- VPN לא מצליח. כמו האחרים, זה לא שומר ביומנים, כך שתוכל לשוחח בצ’אט בביטחון.

VyprVPN מספקת אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS שקל להשתמש בהן. יש לו גם לקוחות שולחניים עבור Windows ו- macOS, אך ניתן היה לשפר את הפריסה שלהם. עם זאת, הם עושים את מה שהם צריכים לעשות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

המהירויות טובות, אך לפעמים זה יכול להיות איטי. אם אתה נתקל בבעיות, תוכל לפנות לסעיף השאלות הנפוצות לקבלת עזרה. אם נכשל בכך, צ’אט חי ודוא”ל זמינים ליצירת קשר עם התמיכה. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך תקבל תשובה טובה בהרבה באמצעות דואר אלקטרוני אם יש לך בעיה טכנית למדי.

VyprVPN-Homepage

התמחור של VyprVPN לא רע ויש לו תקופת החזר של 30 יום, כך שכדאי שיהיה לך מספיק זמן לראות אם אתה אוהב את זה.

4. CyberGhost

הבחירה הבאה שלנו היא CyberGhost. יש לה רשת טובה של שרתים המצביעים על 58 מדינות. זה אמור להספיק כדי להשיג מגבלות החוסמות את Snapchat. האבטחה היא נהדרת אך היא אינה ניתנת להתאמה אישית כמו אחרים. עם זאת יש לו מתג להרוג לצורך אבטחה יתרה, ואף כאן לא נשמרים יומנים.

CyberGhost זמין עבור אנדרואיד, iOS, Windows ו- macOS. הממשק עודכן לאחרונה, אך עדיין קל לשימוש ולראות היכן אתה צריך להיות.

עיין בסקירת CyberGhost המלאה שלנו למידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

המהירויות טובות, אבל זה יכול להתאט על פני מרחקים ארוכים. יש בסיס ידע נרחב שיעזור לפתור את הבעיות הנפוצות ביותר. תמיכת לקוחות זמינה באמצעות צ’אט חי או אימייל. צ’אט חי יביא לך את התשובה המהירה יותר והצוות מועיל ויספק תשובות יסודיות.

התוכנית החודשית היא סבירה, אך כמו אצל האחרים, ההרשמה לתכנית ארוכה הרבה יותר זולה בסופו של דבר. אתה יכול לנצל את ניסיון שבעה הימים אם אתה נמצא ב- Android או iOS לפני שתקבל החלטה סופית. יש גם ערבות להחזר כספי, לשקט נפשי נוסף.

5. TorGuard

אחרון חביב, יש את TorGuard. זהו עוד ספק נהדר עם שרתים הפרוסים ביותר מ- 50 מדינות, ונותן לך אפשרויות רבות להתמצאות בחסימות. זה מאובטח וניתן לשינוי יותר מספקים אחרים, כך שאנשים עם ידע טכני עשויים להעדיף זאת.

torguardclientarea

בדומה לבחירות האחרות שלנו, יש לו מתג להרוג כדי לנתק את החיבור שלך לאינטרנט אם ה- VPN יפסיק לעבוד. בנוסף, יש לה מדיניות ללא יומני, כך שאתה לא צריך לדאוג בקשר לזה.

ניתן להתקין את TorGuard באנדרואיד ו- iOS, אך ההתקנה הראשונית עלולה לסבול מכאבים. קיימים גם לקוחות עבור Windows ו- macOS. אתה יכול לקרוא עליהם יותר בסקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

המהירויות בסדר, אך יכולים להשתנות עם TorGuard ובנוסף, אבטחה גבוהה יותר יכולה להפחית אותם. אם אתה זקוק לעזרה, צ’אט חי זמין, אך עליך להיות מודע לכך שהוא לא מאויש תמיד. אם תושיט יד בזמן שהיא לא תצטרך להשאיר הודעה ומישהו יחזור אליך באמצעות הדוא”ל. עם זאת, ישנם מקורות שימושיים אם אתה רוצה להתחיל לתקן את הבעיה.

דף הבית של TorGuard 2017

המחיר לחודש הוא תלול, אבל אם תבחר לקבל מנוי ארוך יותר העלות יורדת במידה ניכרת. אתה יכול לנצל את ההבטחה להחזר הכסף בשבעה ימים כדי להבטיח תחילה שאתה מרוצה מהשירות.

מחשבות אחרונות

כעת כשתדעו לעקוף מגבלות החוסמות את הגישה לסנאפצ’ט, אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור ספק הגון מתוך ביקורות ה- VPN שלנו כדי לעשות זאת. הטוב ביותר הוא לרשת שרתים טובה בכמה שיותר מקומות. ככל שיהיו יותר זמינים, סיכוי טוב יותר לעקוף את המגבלות, במיוחד אם הם מוגדרים על ידי המדינה בה אתה נמצא.

גם הבטיחות המקוונת שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, לכן וודא שיש בה הצפנה טובה, מתג להרוג ולא תעדכן את פעולותיך. הוא זקוק גם ללקוח לכל מכשיר בו אתה משתמש.

ExpressVPN, עם רשת השרתים האדירה והביטחון המעולה שלו, הוא המנצח שלנו. זה שירות נהדר מסביב ושווה את הכסף. זכור, אתה יכול לנסות לפני שאתה קונה עם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום.

אם יש לך ניסיון בגישה ל- Snapchat בזמן שבלוקים קיימים, ספר לנו בתגובות למטה. נשמח לשמוע על זה. בארכיון ה- VPN שלנו יש מאמרים מעניינים יותר לקרוא, מדוע שלא תסתכל? תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me