ה- VPN הטוב ביותר ליוון 2020

אם אתם מתכננים טיול ביוון, הראש שלכם כנראה מלא בכל המקומות שאפשר ללכת בהם בין אלפי האיים שלה. תוכלו לבקר בציוני הדרך העתיקים באתונה או סתם להתעכב באחד מחופי הים הרבים והיפים שלה. בל נשכח מהעולם המקוון, ואיך אתה יכול להשתמש באחד מ- VPN הטוב ביותר לבחירות ביוון כדי להישאר בטוח כשאתה שם.

כדאי להשתמש ברשת פרטית וירטואלית באשר אתם. על ידי שימוש בתוכן אחד, תבטיח שאתה מוגן מפני סכנות מקוונות ויכולה לגשת לתוכן מוגבל. מדינות רבות נוהגות צנזורה כלשהי, כשסין היא דוגמא לכמה שהיא יכולה להגיע (קרא את שירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו ליצירה בסין אם אתה מתכנן לבקר).

יוון הרבה יותר רגועה. האינטרנט פתוח ומדיה חברתית זמינה בחופשיות. המוקד שלה הוא אתרי סיקור, אתרי הימורים ללא רישיון ואתרי הימורים. ספקי שירותי אינטרנט חייבים לחסום אותם, וכישלון בכך עלול לגרום לקנס של 50,000 יורו (56,000 $) עבור כל יום שיישאר נגיש. אתה עשוי לגלות שאתה לא יכול להגיע לאתרי אינטרנט פופולריים, כגון 888 וספורטינגבט.

עם זאת, חופש הביטוי הוא סיפור אחר. החוקה של יוון קובעת זאת, אך חוקים מאפשרים גם העמדה לדין בגין אפליה, שנאה ואלימות על בסיס גזע או מוצא אתני. ישנם עונשים פליליים בגין לשון הרע וכל דבר שנחשב כעלבון לנשיא, פגיעה בדת או מגונה ניתן לתפוס..

על פי חוק העונשין, השמצה עלולה לגרום לעונש מאסר וקנס. עונשי מאסר וקנסות משתנים, עם זאת, עם עונש חמור יותר שמור למקרים בהם נציגי ציבור.

בשנת 2012 נעצר אדם והואשם בעבירות של חילול פנים זדוניים והעלבת דת. הוא יצר דף פייסבוק בשם Elder Pastitsios, ושילב שם של נזיר מפורסם ומנה יוונית פופולרית. הדף הוסר ובשנת 2014 ניתן עונש מאסר על תנאי למשך 10 חודשים.

עם זה בחשבון, היזהר במה שאתה מפרסם באינטרנט. ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסינגפור, ה- VPN הטוב ביותר עבור אינדונזיה וה- VPN הטוב ביותר עבור מאמרים בקטאר מציגים רק כמה דוגמאות למדינות עם חוקי השמצה חזקים..

מעקב ובטיחות מקוונת ביוון

תקשורת מבוססת אינטרנט אינה מוגנת על ידי חוקי הפרטיות ביוון. המשמעות היא שהרשויות מסוגלות להעמיד אותם תחת פיקוח כחוק. בהתחשב בכל הדרכים החכמות שהם מסוגלים לעשות זאת, סביר להניח שלעולם לא תדע. עיין בקטע המעקב שלנו למידע נוסף.

עליכם גם לזכור את האיום של פשעי רשת. נקודות חמות ציבוריות בחינם של WiFi הופכות פופולריות יותר ועם זה עולה סיכון גבוה יותר לפריצות, וירוסים וכן הלאה. שימוש ב- VPN יעזור לשמור עליכם מוגנים מפני הסכנות הללו וגם אנטי-וירוס הגון יעזור.

ה- VPN הטוב ביותר ליוון 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור יוון

לרוב הספקים בביקורות ה- VPN שלנו יש תכונות דומות, למעט כמה ייחודיות. עם זאת, עליך לוודא שלזו שתבחר תכונות המותאמות ליוון. תוך התחשבות עד כמה הם נוקשים כללי ההשמצה והסיכונים האחרים, עליך לבחור אחד עם ביטחון טוב.

זה יסתיר אותך מעיניים סקרניות ומתג להרוג מובנה יבטיח שהמידע שלך לא ידלף אם ה- VPN ייכשל על ידי ניתוק החיבור. פרטיות חשובה לא פחות, ולכן על ספק לספק מדיניות ללא יומני קפדנית, כלומר היא לא שומרת על הפעילויות שלך.

גודל רשת השרתים הוא גורם חשוב נוסף. ככל ששרתים זמינים יותר במדינות שונות, כך יהיה קל יותר לעקוף מגבלות, כגון חסימות גיאוגרפיים. אם אתה רוצה לצפות בארה”ב נטפליקס, תצטרך שם שרת. הדבר נכון גם לתכנים המוגבלים ליוון.

כדאי לבחור גם כזו עם מהירויות טובות, במיוחד אם תזרמו ולא תרצו לחכות לנצח לטעינת התוכנית המועדפת עליכם. יחד עם זאת, עליך לוודא שאין לה כובעי רוחב פס, כך שתוכל להזרים או להוריד כמה שתרצה.

גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון הם קלות השימוש בה ובאילו מכשירים היא תומכת. כמה אתה יכול להתחבר בבת אחת והמחיר שלה עשוי להשפיע גם עליך. לבסוף, שירות לקוחות טוב זה תמיד דבר טוב.

1. ה- VPN הטוב ביותר ליוון: NordVPN

NordVPN הוא שירות נהדר, המוזכר לעתים קרובות במאמרי VPN שלנו והוא המנצח שלנו ביוון. יש לו אבטחה מעולה והאפשרות להשתמש בשרתי כפול הופ היא הדובדבן שבקצפת. אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שהחיבור שלך בטוח וכי יש מתג להרוג להגנה עוד יותר. פרטיותך מכובדת גם באמצעות מדיניות ללא יומני.

קודם

הבא

יש לו אלפי שרתים, הפרוסים על פני 60 מדינות. זה כולל 10 ביוון, למקרה שתרצה תוכן משם. גם המהירויות טובות, אבל זה יכול להתאט כאשר מתחברים לשרתים רחוקים.

אתה יכול להזרים כמה שתרצה שאין כובעי רוחב פס וזה נהדר להיכנס לשירותי סטרימינג. אם אתה רוצה להסתובב, עליך לדעת שזה המנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סיקור. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, וההגדרה היא קלה. הלקוחות ידידותיים למשתמש. אתה יכול לחבר אותו בשישה מכשירים בו זמנית.

אם יש לך בעיות אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנוח, אשר אמור לעזור לך לפתור את הבעיות הנפוצות ביותר. אם אתה עדיין זקוק לעזרה לאחר התייעצות עם זה, אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי יביא לך את התגובה המהירה ביותר, אך כך או כך, הצוות מועיל.

NordVPN מציע תמורה נהדרת לכסף שלך. בעוד שהמחיר החודשי שלה הוא סביר, עדיף שתירשם לתקופה ארוכה יותר. יש החזר של 30 יום כך שתוכל לנסות זאת גם קודם, למקרה שאתה מהסס להתחייב.

2. ExpressVPN

הבחירה השנייה שלנו היא ExpressVPN שנחשבת לאחת מספקיות ה- VPN הטובות ביותר ב- Cloudwards.net ומשתווה ל- NordVPN, כפי שתוכלו לקרוא במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN שלנו..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

האבטחה היא גדולה, עם רמות שונות של הצפנה לבחירה ומתג להרוג. בנוסף, זה לא שומר יומן של הפעילות המקוונת שלך.

יש לה גם רשת שרתים גדולה. אמנם אין בו רבים כמו NordVPN, אך הוא מכסה יותר מדינות, לכן לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלך. ישנם גם שרתים ביוון כך שתוכלו להציג תוכן משם אם תרצו.

בנוסף, זה היה המנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע סטרימינג, כך שזו בחירה נהדרת אם זו תהיה הפעילות העיקרית שלך. המהירות לא צריכה להיות בעיה, מכיוון שהיא אחת ה- VPN המהירות ביותר הזמינות. אין גם גבולות רוחב פס לדאוג. עם זאת, זמן מעבר השרת יכול להיות מהיר יותר. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש של ExpressVPN ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זו בחירה טובה אם אתה בן / ת מתחיל / ה כיוון שהוא עושה כמעט הכל בשבילך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את השרת המתאים ולוודא שאתה מחובר. זה מאפשר לחבר חמישה מכשירים בו זמנית, וזה אמור להספיק לרוב האנשים.

שירות לקוחות זמין באמצעות צ’אט חי ומייל, 24/7. הצ’אט החי נותן את התגובה המהירה ביותר, אך תמיכה בדוא”ל אם היא הטובה ביותר לבעיות מורכבות יותר. בכל מקרה, הצוות הוא ידידותי ובעל ידע.

ExpressVPN הוא די יקר, וזה לאט. עם זאת, איכות השירות הופכת אותו לכדאי, ותוכלו לחסוך כסף על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. הוא מציע גם 30 יום הכסף להחזר כספי לשקט נפשי.

3. CyberGhost

ספק אחר הראוי לרשימה שלנו הוא CyberGhost. האבטחה שלו גדולה וכוללת מתג להרוג, כך שלא תצטרך לדאוג לחיבור שלך. בנוסף, זה לא שומר על יומני, כלומר הגרסאות המקוונות שלך יישארו בסוד.

יש לה מספר טוב של שרתים ב 59 מדינות וזה כולל 36 ביוון.

המהירויות שלה לא גרועות, אבל הן לא טובות כמו הבחירות האחרות שלנו. כמו NordVPN, הוא יכול להאט לאורך מרחקים ארוכים. ל- CyberGhost יש רוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכלו להזרים כמה שתרצו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ישנם לקוחות זמינים עבור Windows ו- macOS, Android ו- iOS. הממשק המעודכן יכול להתרגל מעט, אך הוא טוב יותר מהגרסה הישנה ועדיין קל לשימוש.

CyberGhost מאפשר לך לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, ולהרוויח נקודה ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מספר מכשירים. עם זאת, מרבית הספקים מאפשרים לך להתקין אותם במכשירים רבים, אך CyberGhost מגביל אותך לתקופה שבע. עיין בסקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף בנושא זה.

בסיס ידע נרחב זמין לשימוש עבור בעיות קלות. ניתן ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או באמצעות דוא”ל. צ’אט חי יביא לך את התגובה המהירה ביותר, אבל זה הכי טוב לשאלות פשוטות. אם הבעיה שלך מורכבת יותר, עדיף להשתמש באפשרות הדוא”ל.

המחירים שלה נוחים, אבל אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. יש ניסיון חינם בן שבעה ימים זמין עבור אנדרואיד ו- iOS, והתחייבות להחזר כספי זמינה לכל הפלטפורמות. התנאים לכך תלויים בתכנית שתבחרו, עם זאת, כאשר התוכנית החודשית מקבלת 14 יום וארוכים יותר המאפשרת 45.

4. VyprVPN

ל- VyprVPN הצפנה טובה ופרוטוקול זיקית משלה, שמוסיף הגנה רבה יותר למנהרת VPN. מתג להרוג כלול בשירות ויש לו מדיניות אי-יומני איתנה, כך שאין זכר לפעילויות שלך.

אין בו שרתים רבים כמו הבחירות האחרות שלנו, עם פחות מאלף המכסים 64 מדינות. עדיין, אתה אמור להיות מסוגל להתחבר לאחד המתאים. חלק מהשרתים שלו נמצאים באתונה, אם זה מה שאתה צריך.

המהירות אינה אחת מהנקודות החזקות של VyprVPN. זה יכול להיות איטי, אבל זה עדיין צריך להיות בסדר. אין גבולות רוחב פס לפקוח עין. קרא עוד בסקירת VyprVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

אתה יכול להגדיר את זה בקלות עם לקוחות שולחניים זמינים עבור Windows ו- macOS, ואפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. הממשק מתוארך אך קל לשימוש. באמצעות החבילה הבסיסית, אתה יכול לחבר לשלושה מכשירים בבת אחת. אם אתה זקוק ליותר מזה, אתה יכול לבחור את חבילת הפרימיום המאפשרת עד חמש.

שירות לקוחות זמין עם קטע שאלות נפוצות, צ’אט חי ודוא”ל, 24/7. הצ’אט החי הוא המהיר ביותר, אך בכל מסלול שתעברו, התשובות שהתקבלו הן קצרות.

VyprVPN-Homepage

התוכניות של VyprVPN הן במחיר סביר, אך עדיף שתמשיך למנוי השנתי מכיוון שהיא תוריד את העלות הכוללת. אתה יכול להשתמש בתקופת ההחזר של 30 יום כדי להכיר אותה.

5. TorGuard

TorGuard הוא גם בחירה טובה. יש לו אבטחה טובה והוא אחד השירותים הניתנים להתאמה אישית ביותר עם מספר פרוטוקולים לבחירה. רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה לפני שתתחיל לעבוד איתם. בדומה לבחירות האחרות שלנו, יש לו מתג להרוג כדי להגן עליך ויש מדיניות קפדנית ללא יומני שמירה על ביטחוןך.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

השירות מציע יותר מ -3,000 שרתים ב 55 מדינות, כולל יוון, כך שלא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד מהם.

המהירויות שלה משתנות אך אמורות להיות מספיק טובות וזה לא מגביל את רוחב הפס. עם זאת, זה לא טוב להיכנס לשירותי סטרימינג. כדי לעקוף זאת אתה יכול לבחור כתובת IP ייעודית למדינה שאתה זקוק לה. זה עולה תוספת, אבל זה מובטח שיעבוד. זה עזר לו לנצח ב- VPN הטוב ביותר שלנו עם השוואת IPs ייעודיים וגם לזכות במקום ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו למטיילים.

קרא עוד על השירות בסקירת TorGuard שלנו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הם קלים לשימוש אך אפליקציות הנייד יכולות להיות מעצבנות להתקנה. TorGuard מאפשר לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית כברירת מחדל, אך אתה יכול להוסיף עד 20 לחבילה שלך תמורת 1 $ לכל אחד..

תמיכת לקוחות זמינה אם אתה זקוק לה. יש צ’אט חי, אך הוא מנוהל על ידי חברת שירות לקוחות בסיסית, כך שתוכל למצוא שהתמיכה בדוא”ל מועילה יותר בכל הנוגע לבעיות טכניות. ישנם מדריכים מקוונים וגם פורום, אם אתה מעדיף לפתור את הבעיה בעצמך.

התעריף החודשי אינו רע, אך ישנם תוספות שעשויות להעלות את המחיר. אתה יכול להוריד את העלות על ידי בחירת תוכנית ארוכה יותר. יש אחריות לשבעה ימים להחזר הכסף, כך שאין לך מה להפסיד.

מחשבות אחרונות

יש לקוות שעזרנו לך לבחור ספק VPN מתאים, בין אם אתה שוהה או מבקר ביוון. רק זכרו לבחור כזה שיש לו ביטחון טוב כדי לשמור עליכם מוגנים מפני שיטור מקוון וסיכונים אחרים. אתה רוצה גם שרשת שרת גדולה תקל על התמצאות במגבלות.

המנצח שלנו הוא NordVPN מכיוון שיש לה רשת שרת ענקית וכמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק. בנוסף, עם החזר ההחזר של 30 יום, אין שום סיכון לנסות זאת.

ספר לנו בפרק התגובות למטה על ההתנסויות שלך בשימוש ב- VPN ביוון. נשמח לשמוע אותם. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me