ה- VPN הטוב ביותר למלזיה 2020

במלזיה תוכלו לחגוג על אוכל רחוב בפנגאנג, לבקר ביער הגשם העתיק ביותר בעולם, תמן נגרה, ולהביט בפליאה אל מגדלי התאומים הפטרונאס האקוניים, שגובהם 451 מטר, בקואלה לומפור. זהו מקום יפה ומגוון, אך אינך יכול להימלט מהצורך בביטחון כאשר אתה מקוון. הרכבנו רשימה של מיטב ה- VPN הטובים ביותר למלזיה, כך שתוכלו להישאר בטוחים בשמש.

ישנן סיבות רבות שהופכות רעיון טוב לשימוש ברשת פרטית וירטואלית. למרות שמדינות מסוימות, כמו סין, לא כל כך גרועות, מלזיה כפופה לצנזורה מקוונת (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין). על פי חופש ברשת 2017, מלזיה היא בחינם באופן חלקי, כך שתוכלו למצוא אתרים שנחסמו.

חסימות מסוימות, כמו הימורים מקוונים ופורנוגרפיה, מוצדקות כחוק על פי החוקים והתקנות של מלזיה, אך חסימת אתר בסגנון אינסטגרם בשם Jinggo Fotopages, המתמחה בפוליטיקה מלזית, ואחרים בעלי אופי דומה, מראה כי צנזורה שכזו היא מוטיבציה פוליטית.

צנזורה מלזית

צנזורה מלזית

בשנת 2015 חסמה הממשלה כמה אתרי חדשות עקב סיקורם שערוריית שתל בה נאשם ראש הממשלה לשעבר נג’יב רזאק בהעברת מיליונים מקרן ברהד לפיתוח מלזיה 1 לחשבון הבנק האישי שלו. הוא הואשם במעורבותו.

רבים מהאתרים הפוליטיים שאינם יכולים לפעול במלזיה העבירו את הכתובות שלהם לבריטניה, והקשו על הרשויות להעמידם לדין. הם עדיין חסומים במלזיה, אך VPN יכול לעזור לך לגשת אליהם.

בלוקים נפוצים

חסימות אחרות כוללות בלוגים, אתרי סיקור, אתר היכרויות בשם Find Friend Finder ואתרים המעורבים בהונאה מקוונת. הם נאכפים על ידי ועדת התקשורת והמולטימדיה המלזית. אין רשימה רשמית של אתרים, אך לעתים קרובות מופיעים בלוקים במחנות האלה.

MCMC יכול להורות לאתרים להסיר תוכן, במיוחד אם זה ביקורתי כלפי הממשלה. אף על פי שמדיה חברתית חופשית לשימוש, נאמר כי חלק מבעלי הבלוגים ומשתמשי הפייסבוק מסירים פוסטים בעלי אופי רגיש.

ניתן להשתמש בחוק ההתרדות של מלזיה, אשר עודכן בשנת 2015, בכדי להכריז על פרסומים כי הם מפתים ואף חסומים אותם.

לאזרחים יש את הזכות לחופש הביטוי והביטוי, אך עם חוק המרדה יש ​​מגבלות. החוק אוסר על כל דבר שמביא ביזיון נגד שליטי מלזיה ואוסר על הסתה לשנאה בין גזעים ודתות.

אם אתה נמצא אשם בהרגעה, אתה עלול להיתקל בכלא קנס או עד שבע שנים, שיכול להיות מוגבר למקסימום של 20 אם נמצא לך שגרם נזק גוף או נזק לרכוש.

סעיפים 499 עד 520 בחוק העונשין של מלזיה הופכים את לשון הרע לעבירה פלילית. לתקשורת יש יותר חופש, שניתן על פי חוק לשון הרע משנת 1957, כל עוד היא יכולה להוכיח כי התוכן מדויק ומתפרסם ללא זדון..

מעבר לכל אלה, היו הרבה מקרים של אנשים שנעצרו והועמדו לדין בגין דיבור ברשת, כולל גבר בשנת 2016 שנדון לשנת מאסר בגין העלבת משפחת מלוכה בפייסבוק.

לסינגפור יש בעיות דומות עליהן תוכלו לקרוא במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסינגפור.

פרטיותך במלזיה

היקף הפיקוח הממשלתי במלזיה אינו ידוע, אך בדרך כלל ההגנה על הפרטיות גרועה ואף בעלי הטלפונים הניידים נדרשים להירשם. קבוצת המחקר מבוססת אוניברסיטת טורונטו Citizen Lab דיווחה כי היא איתרה תוכנות המכונות FinFisher בשרתים ברחבי העולם, כולל במלזיה..

FinFisher היא תוכנת מעקב פולשנית המופצת על ידי חברת גמא אינטרנשיונל המאפשרת לרשויות אכיפת החוק והמודיעין הממשלתיות להתחבר לתקשורת ולגנוב סיסמאות. עם זאת, הממצאים של מעבדת Citizen מצביעים על שימוש נרחב יותר. קרא את היצירה שלנו בנושא מעקב לקבלת תובנה נוספת.

חוק הגנת המידע האישי המלזי משנת 2010 הופך את החוק בלתי חוקי לארגונים מסחריים למכור נתונים אישיים או לתת לצדדים שלישיים להשתמש בהם. עונשים בגין כך הם קנסות של עד 100,000 רינגיט מלזי (23,850 $) או זמן כלא. עם זאת, ממשלות פדרליות ומדינות פטורות מהחוק.

לצד הגנה על הנתונים שלך מפני מעקב, עליך לזכור פשיעה ברשת, כולל הונאה והונאות מקוונות. זה נמצא במגמת עלייה במלזיה והדאגה של הציבור מפני איומי הסייבר עולה על אלה הפיזיים. עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור תאילנד לקבלת מבט נוסף על איומים ברשת.

עכשיו כשאתה יודע למה אתה צריך להשתמש ב- VPN במלזיה, הבה נבחן כיצד בחרנו בבחירות שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר למלזיה 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר למלזיה

אמנם ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק מתוך סקירת ה- VPN שלנו, אך חלקם חשובים יותר מאחרים במלזיה. מעקב ממשלתי הוא נושא גדול שם, כמו גם פשעי רשת, אז אתה רוצה לוודא שאתה בוחר נושא שיש בו ביטחון רב. זה ישמור אותך מוסתר מפני הרשויות ויגן על הנתונים שלך מפני איומים מקוונים.

גם אנטי-וירוס מאובטח לא פוגע.

יחד עם אלה מתג להרוג הוא רעיון טוב להגנה עוד יותר. זה יבטיח שאתה מנותק מהאינטרנט אם ה- VPN נכשל, ימנע את הדלפת הפרטים שלך.

הפרטיות שלך חשובה לא פחות, ולכן ספק ה- VPN אמור להיות בעל מדיניות אי-יומני חזקה, מה שאומר שלא תהיה רשומה של הפעילויות המקוונות שלך.

אתה רוצה גם רשת שרתים טובה, מכיוון שזה יעזור לך לעקוף את כל הבלוקים שאתה נתקל בהם. זה כולל חסימות גיאוגרפיים, המונעות ממך גישה לשירותי סטרימינג באזורים שונים. שרתים נוספים מעניקים לך סיכוי טוב יותר לעבור אותם.

אם תרצה שתוכן יוגבל למלזיה, תצטרך שרתים שנמצאים שם. יש לנו גם קטע כיצד להשיג כתובת IP מלזית.

המהירות חשובה גם, במיוחד אם אתה רוצה יותר זרם מאשר גמגום. אתה יכול לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג לקבלת המלצות נוספות. גם רוחב פס בלתי מוגבל הוא רעיון טוב, מכיוון שלא תצטרך לדאוג להגבלות נתונים כלשהן.

אתה רוצה גם לשקול את קלות השימוש ואילו מכשירים הוא תומך, כמו גם את איכות התמיכה בלקוחות שהספק מציע. לבסוף, ההחלטה שלך עשויה להיות מושפעת מהמחיר, שמשתנה לפי השירות. עם זאת, אלה הם חששות משניים עבור המדריך שלנו.

1. ה- VPN הטוב ביותר למלזיה: NordVPN

NordVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו. האבטחה שלו מהשורה הראשונה וכוללת את האפשרות של שרתי כפול הופ שמצפינים את החיבור שלך פעמיים.

יש לו מתג להרוג כדי לשמור על הגנה אם ה- VPN נכשל ותוכלו להיות בטוחים כי פרטיותכם מכבדת באמצעות מדיניות ללא היומנים שלה..

קודם

הבא

ל- NordVPN שרתים רבים הפרוסים על פני 60 מדינות, לכן לא אמורה להיות לכם בעיה לגשת לתוכן הרצוי. יש שבעה במלזיה גם אם אתה רוצה שמוגבלת לתוכן. אתה יכול לקרוא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

מהירויות NordVPN טובות, אך זה יכול להיות איטי בעת חיבור לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, יש לו זמן מתג מהיר של שרתים, ורוחב פס בלתי מוגבל, כלומר אינך צריך לדאוג לשים גבול.

ההתקנה היא פשוטה ותחבר אותך במהירות. לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, שקל להשתמש בהם ויש להם פריסה טובה.

בסיס ידע מועיל זמין גם כן, כך שתוכלו לנסות לתקן בעיות קלות בעצמכם. אם מתעוררת בעיה טכנית יותר, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא המהיר מבין השניים, אך לא משנה מה תבחרו, הצוות מועיל.

יש לו מחיר חודשי בר השגה, אך אתה יכול לחסוך במזומן על ידי הרשמה לתכנית ארוכה יותר. NordVPN מציע גם החזר של 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת מבלי להסתכן בכסף.

2. ExpressVPN

אנו ממליצים על ExpressVPN בערך בתדירות גבוהה כמו NordVPN, ולא בכדי. יש לו ביטחון רב כדי לשמור על בטיחותך ומתג להרוג להגנה רבה יותר. היא גם מדורגת היטב בפרטיות, מכיוון שיש לה מדיניות ללא יומני קפדנית.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ל- ExpressVPN יש שרתים ב 94 מדינות, שהם יותר מ- NordVPN. עם זאת, יש לו פחות בסך הכל, אבל הספירה מספיקה. חלקם נמצאים גם במלזיה, אם אתה זקוק להם. קרא עוד על השירות בסקירת ExpressVPN שלנו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

ExpressVPN הגיע למקום הראשון בקטע שירותי ה- VPN המהיר ביותר שלנו ואין מגבלות רוחב פס. עם זאת, זמן ההחלפה האיטי שלו מאוכזב.

זה קל לשימוש וזה נהדר אם אתה רוצה משהו שעובד מחוץ לקופסה. לאחר ההתקנה, הוא עושה את הכל הכל בשבילך. כל שעליך לעשות הוא לבחור שרת מתאים ולוודא שאתה מחובר אליו. אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN ב- Windows, macOS, Android או iOS ולהוריד את תוסף הדפדפן עבור Firefox, Chrome או Safari.

תמיכת לקוחות זמינה 24/7 באמצעות צ’אט חי ומייל. לקבלת התגובה המהירה ביותר, אנו ממליצים להשתמש בצ’אט החי, אך מסלול הדוא”ל הוא הטוב ביותר לשאילתות טכניות נוספות. עם זאת, הצוות מועיל בכל מקרה.

החיסרון ל- ExpressVPN הוא מחירו, מכיוון שהוא אחת מהאפשרויות היקרות ביותר ל- VPN. עם זאת, שווה את העלות עבור השירות שאתה מקבל. אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר והיא מציעה ערבות 30 יום להחזר הכסף לשקט נפשי.

3. CyberGhost

CyberGhost היא הבאה, ולמרות שהיא לא יכולה לנצח את שתי הבחירות הראשונות שלנו, היא מציעה שירות טוב. יש לו אבטחה רבה, אך לא ניתן להתאמה אישית כמו חלקם, וגם מתג להרוג, לאתחל. אינך צריך לדאוג לפרטיות, מכיוון שהוא אינו שומר ביומני.

יש לו שרתים המכסים 58 מדינות, 10 מהן נמצאות במלזיה, מה שנותן לך הרבה מה לבחור. קרא את סקירת CyberGhost המלאה שלנו כדי לראות טוב יותר את השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

ל- CyberGhost מהירויות טובות, אבל כמו NordVPN, זה לא נהדר לאורך מרחקים ארוכים. אין כובעי רוחב פס, כך שאתה לא צריך לדאוג לכמה נתונים אתה משתמש.

אתה יכול להשתמש ב- CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק עודכן לאחרונה, ולמרות שזה יכול לקחת קצת זמן להתרגל, הוא קל לשימוש. 

אם אתה נתקל בבעיות אתה יכול להשתמש בבסיס הידע הנרחב, שאמור לעזור לבעיות קלות. אם אתה זקוק לסיוע נוסף, תוכל ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט חי או דואר אלקטרוני. גילינו שצ’אט חי הוא האפשרות היעילה ביותר.

המחיר החודשי של CyberGhost הוא סביר, אך אתה יכול להתחייב לתוכנית ארוכה יותר לחסוך כסף. ניסיון של שבעה ימים זמין עבור אנדרואיד ו- iOS, כך שתוכל לנסות זאת תחילה. בנוסף, יש ערבות להחזר כספי, החלה על כל הפלטפורמות. אתה מקבל 14 יום עם התוכנית החודשית ו -45 יום עם ימים ארוכים יותר.

4. TorGuard

TorGuard היא בחירה טובה נוספת עבור מלזיה. יש לו אבטחה הגונה והרבה התאמה אישית, שאנחנו אוהבים. יש הרבה פרוטוקולים לבחירה, אך וודא שאתה יודע מה אתה עושה קודם. זה מספק גם מתג להרוג, יחד עם מדיניות קפדנית ללא יומני.

torguardclientarea

יש לו שרתים ב 55 מדינות, כולל מלזיה, שנותנים לך מספיק אפשרות לבחור לעקוף חסימות. עיין בסקירת TorGuard שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

המהירויות הן הגונות, אך הן יכולות להשתנות. למרבה המזל, אין כובעי רוחב פס. לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. אפליקציות המובייל יכולות להיות כאב להגדרה.

אם יש לך בעיות, אתה יכול להשתמש במדריכים ובפורום שימושי. הם צריכים להספיק בכדי לתקן בעיות קלות. עם זאת, אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה. צ’אט חי מוצע, אך הוא מנוהל על ידי חברת שירות לקוחות כללית. מסיבה זו, תמיכה בדוא”ל היא האפשרות הטובה ביותר לבעיות טכניות נוספות.

דף הבית של TorGuard 2017

בדיוק כמו האחרים, אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת תוכנית שנתית במקום תוכנית חודשית. יש לו ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, כך שתוכל לנסות זאת לפני שתתחייב.

5. VyprVPN

הסיום האחרון הוא VyprVPN. למרות הדירוג החמישי, זהו שירות נהדר. יש לו אבטחה טובה ופרוטוקול הצפנה משלה, שנקרא Chameleon, אשר בעצם מוסיף הגנה למנהרת VPN. ל- VPN יש מתג להרוג ואתה יכול להיות בטוח שאין רישום של הפעילויות שלך מכיוון שהוא לא שומר ביומנים.

יש לו שרתים ב 64 מדינות, אך הסכום הכולל נמוך מאלו של ההמלצות האחרות שלנו. עדיין, חלקם נמצאים במלזיה, אם אתה זקוק להם. קרא את סקירת VyprVPN המלאה שלנו לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

המהירויות שלה בסדר, אבל לפעמים זה יכול להיות איטי. עם זאת אין הגבלה בכמה רוחב הפס שאתה משתמש, וזה יתרון. אתה יכול להתקין אותו ב- Windows ו- macOS אבל ללקוחות עבורם יש פריסות גרועות. אם אתה מעדיף, אתה יכול להשתמש באפליקציות לנייד עבור אנדרואיד ו- iOS, הטובות יותר.

תמיכה זמינה אם אתה זקוק לה. פרק השאלות הנפוצות יכול לעזור לך לפתור את מרבית הבעיות בעצמך. אם נכשל בכך, אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי מהיר יותר, אך תוכל לקבל שירות טוב יותר באמצעות דואר אלקטרוני אם הבעיה מורכבת.

VyprVPN-Homepage

התעריף החודשי של VyprVPN הוא סביר, אך בחירה בתכנית ארוכה יותר תהיה טובה יותר עבור הארנק שלך בטווח הרחוק. אתה יכול להשתמש בערבות של 30 יום להחזר הכסף, אשר אמור לתת לך מספיק זמן להחליט.

מחשבות אחרונות

אלה הבחירות שלנו ל- VPN הטוב ביותר למלזיה. עליך לבחור אחד שיש לו ביטחון טוב כדי להעלים אותך מפני מעקב, שיטור מקוון ופשעי רשת. מתג להרוג יעזור גם בזה. אתה רוצה גם להשתמש ב- VPN שיש לו רשת שרתים רחבה, מכיוון שזה ייתן לך את הסיכוי הטוב ביותר להגיע לחסימות מעבר.

אמנם כל ההמלצות שלנו יספיקו, ה- VPN הטוב ביותר למלזיה הוא NordVPN. יש לו אבטחה רבה כדי לסייע לך לאתחל מגן ומאלפי שרתים. עם ההחזר של 30 יום, אין לך מה להפסיד.

אם ביקרת במלזיה והשתמשת ב- VPN, הודע לנו על החוויה שלך בתגובות שלהלן. בדוק גם את מאמרי ה- VPN האחרים שלנו. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me