ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד 2020

ניו זילנד היא מקום מעניין עם נופים ציוריים. לא הרבה מקומות יכולים לארוז כל כך הרבה הרפתקאות, עם הרים מושלגים, יערות גשם ממוזגים והרי געש הסובבים את העיר הגדולה ביותר שלה, אוקלנד. בכל מקום בו אתם נמצאים בארץ הענן הלבן והארוך, עליכם לדאוג להישאר בטוחים עם אחד ה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירות של ניו זילנד.

אם אתה עושה סיור באנטיפודס, אנו ממליצים לך לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר לבחירת אוסטרליה.

השימוש ברשת פרטית וירטואלית הוא מבטל לא משנה איפה אתה נמצא מכיוון שפעולה זו תשמור עליך מפני סכנות מקוונות ותעזור לך לגשת לתוכן חסום. מדינות רבות נוהגות בצנזורה, אך לאו דווקא באותה מידה. סין היא אחת האשמות הגרועות ביותר, ואילו ניו זילנד חופשית ברובה.

קיימת מערכת סינון הנקראת מערכת סינון ניצול ילדים דיגיטלית, שמופעלת על ידי המחלקה לענייני פנים, אך היא מתנדבת לספקי שירותי אינטרנט. היא משתמשת בחוק סיווג הסרטים, הסרטונים והפרסומים 1993 כדי להצדיק איסור על תוכן המסווג כתוכנה שבדית ושבדית לבצע את הסינון (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה בשבדיה).. 

המעשה מגדיר התנגדות כמו, בין היתר, כל חומר המקדם או תומך בהתעללות או ניצול מיני של ילדים וצעירים, עינויים או גרימת אלימות ואכזריות. ה- DCEFS מכוון למנוע ממשתמשים גישה לתוכן כזה תוך העלאת המודעות לניצול מיני של ילדים.

אם נמצא לך כי ביודעין להחזיק או להוריד חומר מעורר התנגדות, אתה יכול להישפט לעד חמש שנות מאסר. כל מי שיימצא או סוחר, להפיץ או להציג תוכן מעורר התנגדות דרך האינטרנט, יכול לעמוד בפני 14 שנים בכלא ו / או קנס. ניתן לקנס תאגיד עד 200,000 דולר ניו זילנדי (134,000 $).

מלבד זאת, האינטרנט בניו זילנד פתוח. המכשול הגדול ביותר להתגבר עליו הוא חסימות גיאוגרפיים. אלה בעצם מגבלות אזוריות המוטלות על תוכן בכדי למנוע ממדינות מסוימות לצפות בו. Netflix הוא דוגמה טובה לבלוקים גיאוגרפיים, מכיוון שכל ספריית המדינות שונה. VPN טוב יכול לעזור לך לצלוח אותם, כמו אלה שבמדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס.

מעקב בניו זילנד

כאשר אדוארד סנודן חשף עדויות למעקב המוני במדינות רבות, נכללה ניו זילנד. הוא ניתח תקשורת פרטית שנשלחה דרך רשתות האינטרנט, הלוויין, הרדיו והטלפון והמשרד לביטחון התקשורת הממשלתי הצליח לעקוב אחר כל מהלך שעשית באינטרנט, כל שיחה שביצעת וכל הודעה ששלחת..

בשנת 2012 התברר כי ה- GCSB ריגל באופן בלתי חוקי את טייקון האינטרנט קים דוטקום, ודו”ח רשמי מצא כי המקרה שלו היה אחד מני רבים שבהם הלשכה עקפה את גבולותיה. חקיקה חדשה שבאופן בסיסי העניקה ל- GCSB סמכויות נוספות לרגל אחרי תושבים נחקקה בשנת 2013. דוטקום הייתה אחת המתנגדות החזקות ביותר להצעת החוק..

בנוסף, בשנת 2017 אושרה חקיקת מודיעין ואבטחה חדשה שתאפשר גישה רבה יותר לתקשורת פרטית. זה גם חלק מקבוצת המעקב של חמש העיניים.

אף אחד לא יודע את מלוא היקף הפיקוח הממשלתי, לכן כדאי לשמור על עצמך מוגן. קרא את היצירה שלנו בנושא מעקב ממשלתי להבנה טובה יותר.

איומי סייבר בניו זילנד

המרכז הלאומי לביטחון סייבר ב- GCSB דיווח על עלייה של 17 אחוז בסכני הסייבר מיוני 2016 ליוני 2017. שר התקשורת קרא להגדיל את ביטחון הסייבר כדי לשמור על אזרחים וארגונים..

אסטרטגיית אבטחת הסייבר לשנת 2015 קיבלה מתיחת פנים וגרסת 2019 מפרטת באילו תחומים הממשלה תעדכן פעולה להבטחת עולם דיגיטלי מאובטח בניו זילנד.

אמנם היא מנסה להתייחס למספר ההולך וגובר של איומי הסייבר, אך זה לא אומר שלא תיתקל באף אחד, ולכן כדאי להתקין אנטי-וירוס הגון. המאמר הטוב ביותר שלנו ל- VPN לתאילנד מציג דוגמא כמה גרוע הוא יכול להגיע

ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור ניו זילנד

VPNs עשויים מחלקים רבים וכמה ספקים משלבים אותם טוב יותר מאחרים. כדאי לבחור בחירה אחת מביקורות ה- VPN שלנו, אך עליך לוודא שזה ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד.

אתה רוצה שתהיה רשת גדולה של שרתים מכיוון שתעזור לך לעקוף את מגבלות התוכן, כגון חסימות גיאוגרפיים. אם אתה רוצה להציג תוכן שמוגבל לניו זילנד, למשל התוכנית המועדפת עליך ב- Lightbox או Neon, תצטרך שם שרתים.

אם הזרמה תהיה הפעילות העיקרית שלך, תרצה מהירויות טובות ורוחב פס בלתי מוגבל, כך שלא תיתקע על מסך טעינה מעצבן או שתגיע למגבלת הנתונים שלך. במקרה האחרון, ה- VPN יפסיק לעבוד וישאיר אותך פגיע.

כמו כן, אמור להיות לו ביטחון טוב כדי להגן עליך מפני סכנות מקוונות, כמו פשעי רשת, ולהשאיר אותך מוסתר מפני מעקב. פרטיות חשובה לא פחות וביטחון טוב בלבד לא יבטיח אותה. לחברה צריכה להיות מדיניות חזקה ללא יומני, מה שאומר שהיא לא תעדכן את הפעילויות המקוונות שלך.

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון הם באילו מכשירים הספק תומך, כמה קל להשתמש בהם, כמה מכשירים ניתן לחבר בבת אחת, איכות שירות הלקוחות ומחירם..

1. ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד: ExpressVPN

ה- VPN הטוב ביותר לניו זילנד הוא ExpressVPN מכיוון שהוא ספק מעולה שמתקתק את כל התיבות.

יש לה רשת גדולה של שרתים ביותר מ- 90 מדינות, מה שמאפשר לך לעקוף את הבלוקים. זה כולל גם בניו זילנד, כך שתוכלו לגשת לתוכן משם.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זהו ה- VPN המהיר ביותר הזמין, לכן אסור לכם להפנט על ידי מסך טעינה. בנוסף, אין כובעי רוחב פס שצריך לדאוג להם, מה שעזר לה להיכנס תחילה גם ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע סטרימינג..

ל- ExpressVPN אבטחה רבה מחוץ לקופסה, עם אפשרות להגדיל אותה. למעשה, זה ה- VPN המאובטח ביותר שלנו. קיימת גם מדיניות ללא יומני קפדנית כדי להבטיח שהפעילות המקוונת שלך תישמר בסוד. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

זוהי בחירה נהדרת אם אין לך ניסיון רב בהגדרה או שימוש ב- VPN. כמעט הכל נעשה עבורך ברגע שהוא מותקן. אתה רק צריך להתחבר לשרת מתאים. אתה יכול לצבוט את ההגדרות אם תרצה, אך וודא שאתה יודע מה אתה עושה לפני כן.

לקוחות זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, והם קלים לשימוש. יש גם הרחבות דפדפן עבור פיירפוקס, כרום וספארי. ניתן לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית.

העזרה עומדת לרשותך בצ’אט חי ובדוא”ל 24/7. הצ’אט החי הוא האפשרות המהירה ביותר אך מסלול הדוא”ל טוב יותר לעזרה מעמיקה יותר. יש גם בסיס ידע שימושי לעזרה עצמית.

ExpressVPN היא בחירה יקרה בהשוואה לאחרים, אך איכות השירות שלה הופכת אותה לכדאית ואנחנו ממליצים עליה. חוץ מזה, אם תבחר לקבל מנוי ארוך יותר, תוכל להפחית את העלות הכוללת באופן משמעותי. יש גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לנסות זאת.

2. NordVPN

NordVPN כלול לעתים קרובות בחמשת המאמרים המובילים שלנו מכיוון שזה שירות נהדר הדומה לבחירה המובילה שלנו, כפי שתוכלו לקרוא בקטע ExpressVPN לעומת NordVPN..

יש לו יותר מ -5,000 שרתים ב 62 מדינות, כולל 34 בניו זילנד, כך שלא אמורה להיות לך בעיה להגיע למה שאתה רוצה.

קודם

הבא

המהירויות טובות, אבל אם אתה מתחבר לשרת המרוחק, אתה עשוי לגלות שהוא טובל. עם זאת, זה מספיק מהר כדי לטפל בזרם אם זה מה שאתה רוצה לעשות. יש לו גם רוחב פס בלתי מוגבל, כך שאין גבולות לדאוג.

אתה מוגן היטב עם NordVPN מכיוון שיש בו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת, עם אפשרויות של פרוטוקול הצפנה והאפשרות הנוספת לשימוש בשרתים של כפול הופ. מדיניות הפרטיות שלך מכובדת מדיניות מוצקה ללא יומני. סקירת NordVPN שלנו מפרטת יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

ניתן להשתמש ב- NordVPN במערכת Windows, macOS, Android ו- iOS באמצעות התקנה מהירה וקלה וממשק קל לשימוש. אתה יכול גם לחבר עד שישה מכשירים בבת אחת.

אם יש לך בעיה, אתה יכול להסתכל בבסיס הידע הגדול כדי לראות אם אתה מסוגל לתקן את זה בעצמך. לעזרה נוספת ניתן ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל 24/7. צ’אט חי הוא האפשרות הטובה ביותר, אך בכל מקרה אתה בידיים טובות.

התעריף החודשי של NordVPN בסדר, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתכנית ארוכה יותר. יש גם החזר של 30 יום לשקט נפשי.

3. CyberGhost

ל- CyberGhost יש שרתים ב 59 מדינות ו 10 נמצאים בניו זילנד, כך שתוכלו להציג תוכן משם.

יש לו מהירויות טובות, אבל כמו NordVPN, הוא יכול להיות איטי לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, הם עדיין הגונים, כך שלא אמור להיות לך בעיות. בנוסף, אין הגבלה בכמה רוחב הפס אתה יכול להשתמש.

גם האבטחה שלו טובה ותשמור עליכם מפני סכנות מקוונות. יש גם מדיניות אי-יומני איתנה, כלומר היא לא תעדכן את הפעילויות המקוונות שלך. עיין בסקירת CyberGhost המלאה שלנו לקבלת מידע נוסף על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

אתה יכול להשתמש ב- CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק שלו עודכן לאחרונה, ואף שהוא עשוי להתרגל, אך לא קשה להשתמש בו. אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, ולהרוויח אותו במקום השני ב- VPN הטוב ביותר עבור חלק מהתקנים המרובים, אם כי שבעה הם גם הגבול להתקנות.

אם יש לך בעיות, אתה יכול להסתכל על בסיס הידע הרחב. אם זה לא עוזר, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי הוא האפשרות המהירה ביותר, אך היא הטובה ביותר לשאלות פשוטות. לבעיות טכניות נוספות, מסלול הדוא”ל טוב יותר והוא עדיין מהיר.

המחיר החודשי של CyberGhost אינו רע, אך תחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. אתה יכול להשתמש בניסיון שבעה ימים עבור אנדרואיד ו- iOS כדי להבטיח שאתה אוהב את זה, ויש אחריות של 14 יום או 45 יום להחזר כספי, תלוי בתוכנית שתבחר.

4. VyprVPN

ל- VyprVPN אין שרתים רבים כמו הבחירות האחרות שלנו, עם פחות מאלף לבחירה, אך היא מכסה 64 מדינות, ולכן עדיין עליך למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך. חלקם נמצאים גם באוקלנד, למקרה שתזדקק להם.

בחירת שרת VyprVPN

אין לזה המהירויות הטובות ביותר, אבל הן צריכות להיות בסדר. אין כובעי רוחב פס כדי להגביל את מה שאתה עושה.

עם זאת, יש לו אבטחה מצוינת עם הצפנה הגונה ופרוטוקול זיקית משלה כדי להוסיף הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN. יש לו גם מדיניות קפדנית ללא רישום כיבוד הפרטיות שלך. סקירת VyprVPN שלנו מפרטת יותר את השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים VyprVPN

ההתקנה קלה, עם לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הממשק מתוארך אך הוא עדיין קל לשימוש. זה גם הפך את רשימת ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד שלנו. אתה יכול לחבר לשלושה מכשירים בכל פעם עם החבילה הסטנדרטית. חבילת הפרימיום מאפשרת לך להתחבר לחמישה.

יש פרק שימושי לשאלות נפוצות שיעזור לנושאים קטנים. אתה יכול גם ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל 24/7. עם זאת, העזרה אינה גדולה בשום אחד מהם.

vyprvpn-dns

התוכנית החודשית היא סבירה, אך אתה יכול להוריד את העלות הכוללת על ידי בחירת מנוי ארוך יותר. אתה יכול להשתמש בערבות של 30 יום להחזר הכסף כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

5. TorGuard

TorGuard היא האפשרות האחרונה שלנו ויש לה המון מה להציע. ישנם מעל 3,000 שרתים בכל 55 מדינות, כולל ניו זילנד, כך שיש לך המון אפשרויות.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

המהירויות משתנות, אך אמורות להיות מספיק טובות ואין מגבלת רוחב פס. עם זאת הכניסה לשירותי סטרימינג אינה התכונה הטובה ביותר שלה. אם אתה נאבק, אתה יכול לקבל כתובת IP ייעודית עבור המיקום שאתה צריך. זה עולה תוספת, אבל זה מובטח שיעבוד. זה עשוי להועיל אם אתה נוסע וזה זכה גם במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו למטיילים.

באשר לאבטחה, זהו אחד השירותים הניתנים להתאמה אישית ביותר שיש, עם פרוטוקולים שונים לבחירה. גם זה לא שומר על יומן הפעילויות שלך. קרא את סקירת TorGuard שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את TorGuard

ניתן להשתמש ב- TorGuard ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הלקוחות קלים לשימוש אך היישומים לנייד יכולים להוות כאב להתקנה. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם. אם אתה רוצה יותר, אתה יכול להוסיף עד 20 לחבילה שלך במחיר של $ 1 לכל אחד.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול להסתכל במדריכים ובפורום המקוון כדי לנסות ולתקן את הבעיה בעצמך. צ’אט חי זמין, אך אינו מוקדש. תועבר לחברת שירות לקוחות בסיסית שטור-גארד היא לקוחה של. זה בסדר לשאלות בסיסיות, אך עליך ליצור קשר עם התמיכה באמצעות הדוא”ל לקבלת בעיות טכניות נוספות.

המחיר החודשי שלה אינו רע, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. קיימת ערבות להחזר כספי של שבעה ימים, כך שאין מה להפסיד.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם לבחור ספק מתאים לניו זילנד. אתה צריך אחד שיש לו רשת טובה, כך שתוכל למצוא שרת שמתאים לצרכים שלך. אם תרצה לגשת לתוכן מניו זילנד, תצטרך גם שם שרתים.

זה צריך להיות מהירויות טובות ולא מכסי רוחב פס. חשוב גם לאבטחה הדוקה, כמו גם מדיניות ללא יומני קפדנית כדי לשמור על פעילויותיך בסוד.

ExpressVPN הוא הבחירה שלנו ל- VPN הטוב ביותר לניו זילנד בגלל רשת השרתים האדירה שלה, תכונות נהדרות ואבטחה מעולה. לא אמורה להיות לך שום בעיה להשתמש בו ועם ההבטחה להחזר הכסף של 30 יום, אין סיבה לא לנסות את זה.

אם יש לך הצעות לשימוש ב- VPN בניו זילנד, יידע אותנו בתגובות שלהלן. דפדף בספריית ה- VPN שלנו לקבלת מאמרים מועילים אחרים. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me