ה- VPN הטוב ביותר לאירלנד 2020

אירלנד היא מקום יפהפה עם כל כך הרבה מה לראות ולעשות. אתה יכול לקחת את היופי הטבעי הבולט במצוקי מוהר במחוז קלייר או לגדל כוס מהדברים השחורים בלילה בחוץ בדבלין. גם אם אתה רק מבקר כדי להשתמט, אתה חייב להיכנס לרשת, ולכן ריכזנו רשימה של ה- VPN הטובים ביותר לאירלנד בכדי לשמור על בטיחותך.

שימו לב כי מאמר זה מכוון לרפובליקה. לגבי צפון אירלנד, בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור היצירה הבריטית.

ישנן סיבות רבות להשתמש ברשת פרטית וירטואלית, לא משנה היכן אתם נמצאים. לרוב, זה יגן עליך מפני סכנות מקוונות, אך זה גם יביא לך גישה לתכנים ושירותים מוגבלים. כל אחד מהספקים בביקורות ה- VPN שלנו יקבל לך את מה שאתה צריך, אך חשוב להבין אילו תכונות דרושות לאירלנד.

מדינות רבות נוהגות בצנזורה וזה יכול להיות קפדני מאוד (פשוט תציץ בסין), אך ממשלת אירלנד אינה מטילה מגבלות קשות, וזה נהדר.

עם זאת, זה לא כל כך נהדר אם אתה מעוניין להסתיר חומר המוגן בזכויות יוצרים. לאחר פסיקת בית משפט בתחילת 2018, על ספקי שירותי אינטרנט לחסום אתרים הכרוכים בשיתוף בלתי חוקי של חומר המוגן בזכויות יוצרים.

אם אתה מוצא אחד שאינו חסום ומפר באופן מכוון את זכויות היוצרים, זה עלול לגרום להשעייתך או לניתוק לצמיתות משירות הפס הרחב. מאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לגרמניה מציג דוגמא נוספת לחוקי זכויות יוצרים קפדניים.

בשנת 2010 נחשף כי ממשלת אירללה שקלה להציג סינון אינטרנטי, בטענה שהיא תסיר חומר פוגעני ולא חוקי ותקשה על המעורבים לפעול. בשנת 2013, איגוד ספקי האינטרנט של אירלנד אמר כי אסור להפוך את שירותי האינטרנט לצנזורים של תוכן אינטרנטי. אמנם אין כעת סינון, אבל מי יודע מה צופן העתיד.

ישנן דרכים אחרות שניתן למנוע ממנה להציג תוכן מלבד צנזורה. חסימות גיאוגרפיים יכולות להיות כאב אמיתי. הם חוסמים ממך גישה לתוכן אלא אם אתה במדינה מותרת. קח לדוגמא את נגן RTE, בגלל מגבלות רישיון תוכל לגשת לספריה המלאה שלה רק אם אתה מתחבר לשרת אירי..

ניתן לומר את אותו הדבר אם ברצונך לצפות בארה”ב נטפליקס. אתה צריך להתחבר לשרת שם. עם VPN מתאים, גם לא תהיה לך בעיה לעשות. קרא את ה- VPN הטוב ביותר עבור קטע נטפליקס לקבלת הצעות נוספות.

מעקב באירלנד

המעקב באירלנד נשלט על ידי חוק היירוט של מנות דואר ותקשורת משנת 1993 וחוק הצדק הפלילי משנת 2009. עם אלה הרשויות יכולות ליירט את הדוא”ל שלך ותקשורת אחרת כדי להילחם בפשע חמור ולהגן על ביטחון המדינה.

עם זאת, מעט מאוד ידוע על אופן השימוש בהם ויש צורך באישור של שופט רק כאשר משתמשים במכשירי פיקוח, כמו מצלמות..

היעדר פיקוח שיפוטי פירושו כי הרשויות יכולות לסקר כמעט כל אחד ללא השלכות. בשנת 2010, חברת גרדאי נתפסה מרגלת על בן זוגה לשעבר באמצעות שמירת נתונים. גם לאחר הליך משמעתי פנימי, היא לא התמודדה עם כל תביעה ושמרה על תפקידה.

בשנת 2015, הודעות דוא”ל שהודלפו הראו כי כוחות ההגנה האיריים שוחחו עם חברת מעקב שנויה במחלוקת בשם Hacking Team, המוכרת תוכנות ריגול לרשויות ברחבי העולם. המיילים הראו תקשורת משנת 2012 ועד אמצע 2015. הצבא אמר שהוא לא קנה כלום, אבל זה לא בהכרח נכון.

אפילו עם כל זה, זה לא חודר כמו שכניו הרחוקים, כמו שאתה יכול לקרוא ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור היצירה בארה”ב..

ה- VPN הטוב ביותר לאירלנד 2020

מה הופך VPN לטוב ביותר עבור אירלנד

רבים מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו מציעים שירות טוב, אך לחלקם יש תכונות שהופכות אותם יותר מתאימים לאירלנד.

ראשית, אתה רוצה לוודא שלספק יש שרתים בכמה שיותר מקומות. זה יקל על עקיפת ההגבלות. ייתכן שתרצה גם שרתים באירלנד, במיוחד אם אתה לא במדינה, מכיוון שזה יאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל לשם, כמו תוכניות מסוימות ב- RTE Player.

המהירות שלו מהווה גורם חשוב אם אתם מתכננים להזרים או לסובב אותם, וכך גם רוחב הפס הבלתי מוגבל.

אתה צריך לבחור אחד עם ביטחון טוב, גם. זה ישמור על עצמך מוסתר מפני מעקב ממשלתי ויגן עליך מפני פשעי רשת. סכנות רבות עלולות להסתובב ב- WiFi ציבורי וזו גם סיבה טובה להתקין אנטי-וירוס הגון.

בנוסף, אתה מעוניין במדיניות חזקה ללא יומני, מה שאומר שהחברה לא מנהלת רישום של הפעילות שלך.

גורמים נוספים שכדאי לזכור הם קלות השימוש, אילו מכשירים נתמכים, שירות לקוחות וכמה אתם מוכנים לתקצב את השירות.

1. ה- VPN הטוב ביותר לאירלנד: NordVPN

NordVPN הוא השירות הטוב ביותר עבור אירלנד מכיוון שהוא מציע שירות מעולה עם תכונות רבות המתאימות לצרכים שלך. יש לו אלפי שרתים המשתרעים על 60 מדינות, כלומר לא אמורה להיות לך בעיה למצוא אחד שעובד. 43 מהם נמצאים באירלנד, וזה יותר מכל ספק אחר שבדקנו.

קודם

הבא

המהירויות שלו טובות, אבל זה יכול להאט בעת ההתחברות לשרת רחוק. עם זאת, הם עדיין הגונים ותוכל להחליף שרתים במהירות. NordVPN נכנס לרוב שירותי הסטרימינג ויש רוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכלו להקדיש לזה זמן רב ככל שתרצו. איך שתרצה.

בנוסף, זוהי בחירה טובה אם תרצה לסנן, כיוון שהיא הגיעה לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירת סיבוב.

האבטחה שלו היא בין הטובות ביותר ויש לה אפשרות להשתמש בהצפנה כפולה. זה מוסיף הגנה רבה יותר למנהרת ה- VPN. החברה גם מכבדת את פרטיותך באמצעות מדיניות קפדנית של אי-יומני, כך שאין רישום של הפעילויות המקוונות שלך.

קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

יש לו לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. הם ידידותיים למשתמש ובעלי פריסה טובה, לכן קל לבחור שרתים. אתה יכול לחבר שישה מכשירים בו זמנית.

תמיכה זמינה אם אתה זקוק לה. יש בסיס ידע טוב, כך שתוכל לנסות לתקן את הבעיה בעצמך. אם אתה עדיין זקוק לסיוע לאחר מכן, אתה יכול ליצור קשר עם איש צוות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. צ’אט חי יביא לך את המענה המהיר ביותר והצוות מועיל.

המחיר החודשי של NordVPN מציע ערך טוב לכסף, אך עדיף שתבחר למנוי ארוך יותר מכיוון שתחסוך כסף בכך. אם אתה עייף מזה, יש החזר של 30 יום, כך שתוכל לוודא שהשירות מתאים לך לפני שאתה צולל פנימה.

2. ExpressVPN

בדומה ל- NordVPN, ExpressVPN מציע שירות מעולה. בדוק את היצירה שלנו ExpressVPN לעומת NordVPN כדי לראות כיצד הם משווים. יש לו שרתים רבים הפרוסים על 94 מדינות, כולל אירלנד, כך שתוכלו לגשת לתוכן משם.

מהירות אינה בעיה מכיוון שהיא אחת ה- VPN המהירות ביותר בסביבת ה- VPN הטובה ביותר לסטרימינג. עם רוחב הפס הבלתי מוגבל שלה, היא גם בחירה מצוינת לסיבוב.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

יש לו אבטחה רבה ואינך צריך להתעסק עם הגדרות ברירת המחדל כדי לקבל אותה. בנוסף, אתה יכול בקלות להגדיל אותו אם אתה רוצה. ExpressVPN מגן עליך גם על ידי מדיניות אי-יומני מוצקה. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

יש לו לקוחות שולחניים עבור Windows ו- macOS ואפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS, כולם קלים לשימוש. זוהי בחירה טובה למי שאין לו ניסיון בשימוש ב- VPN מכיוון שהוא עושה כמעט הכל בשבילך מחוץ לקופסה. אתה רק צריך לוודא שאתה מחובר לשרת מתאים.

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול לבקש עזרה באמצעות צ’אט חי ודוא”ל. שניהם זמינים 24/7 והצוות עוזר וידידותי. אם יש לך בעיה מסובכת יותר, תמיכה בדוא”ל היא האפשרות הטובה ביותר שכן העזרה תהיה יסודית יותר.

החיסרון ל- ExpressVPN הוא שהוא יקר לעומת יריביו. עם זאת, הוא מציע שירות מצוין, כך שהוא שווה את הכסף. יש ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב את זה.

3. CyberGhost

CyberGhost הוא שירות טוב אחר. יש לו יותר מ -3,000 שרתים ב 59 מדינות, מה שמאפשר לך לבחור בהרבה, כולל 20 באירלנד.

לקוח חלונות VPN של Cyberghost
אה … יפה

אין כובעי רוחב פס והמהירויות שלה טובות, אבל כמו NordVPN, היא יכולה להאט לאורך מרחקים ארוכים. עם זאת, זוהי בחירה הגונה לסטרימינג וסיבוב.

אתה תהיה מוגן באבטחה רבה, אך לא ניתן להתאמה אישית כמו שירותים מסוימים. CyberGhost גם לא מתעלם מהפרטיות, מכיוון שהיא נושאת במדיניות טובה ללא יומני. קרא את הסקירה המלאה של CyberGhost לפרטים נוספים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows ו- macOS, Android ו- iOS. הממשק שלו יכול להתרגל מעט, גם לאחר שהוא עודכן. עדיין, זה לא קשה לשימוש. CyberGhost מאפשרת גם שבעה חיבורים בו זמנית, וזו הסיבה שהיא אחת ה- VPN הטובות ביותר שלנו לבחירת מכשירים מרובים. זו בחירה טובה אם אתם שמחים על גאדג’טים.

תמיכת לקוחות כוללת בסיס ידע מועיל שיעזור לך לפתור בעיות נפוצות. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול להגיע לחבר צוות באמצעות צ’אט חי. גם אימייל זמין ועדיף לבעיות טכניות נוספות.

התוכנית החודשית שלה אינה נהדרת, לכן עדיף שתבחר לבחור בתכנית ארוכה יותר. משתמשי אנדרואיד ו- iOS יכולים לנסות זאת לפני שהם מתחייבים על ידי ניצול הניסיון של שבעה הימים. יש גם ערבות להחזר כספי, כך שלא תוכלו להשתבש. התוכנית החודשית מקבלת 14 יום ומנויים ארוכים יותר מקבלים 45.

4. גישה לאינטרנט פרטי

לגישה לאינטרנט פרטי יש שרתים ב -33 מדינות, שאינן רבות כמו הבחירות האחרות שלנו. עם זאת ישנם 10 באירלנד, כך שתוכל עדיין לקבל תוכן שמוגבל לרפובליקה.

המהירויות שלו טובות, אך זה נובע בעיקר מכך שהוא משתמש כברירת מחדל בהצפנה קלה יותר. האבטחה מוגדרת כ- 128 סיביות, אך אתה יכול לעבור ל 256 סיביות העדיפה יותר בקלות. פעולה זו תאט אותה, אך זה עדיין יהיה בסדר.

גם הפעילויות שלך יישארו חשאיות, מכיוון ש- PIA לא שומרת יומנים.

לא אמורה להיות לך בעיה להזרים את התוכניות המועדפות עליך באמצעות Netflix. זה נכון במיוחד לגירסת ארה”ב, מכיוון שרוב השרתים של PIA נמצאים באותה מדינה. עם זאת, זה לא נהדר להיכנס לשירותי סטרימינג אחרים. רוחב הפס הבלתי מוגבל שלו מאפשר לכם לצפות כמה שתרצו והופך אותו לבחירה טובה נוספת לסיבוב. סקירת ה- PIA שלנו מתארכת ביתר פירוט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים PIA

ההתקנה קלה ותוכל להתחבר במהירות באמצעות אחד מלקוחותיה עבור Windows, macOS, Android או iOS.

תמיכת הלקוחות טובה אך חסרה צ’אט חי. אולם יש בסיס ידע ודוא”ל 24/7, והעזרה יסודית וידידותית.

התעריף החודשי הוא הגון, אך בעבר היה זול יותר. אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לתקופה ארוכה יותר. יש ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף, למקרה שתחליט שזה לא בשבילך.

5. רישום רוח

כיסוי השרתים של Windscribe אינו טוב כמו חלקם, אם כי יש לו מעל 600 שרתים ב 55 מדינות, כולל כאלה בדבלין. זה אמור להספיק כדי להגיע למה שאתה רוצה. עם זאת, בחלק מהמיקומים, כולל אירלנד, עליך להיות חבר מקצוען כדי לקבל גישה.

יש לו גם שרתי Windflix בבריטניה, ארה”ב, קנדה ויפן. הם בנויים לסטרימינג ועובדים טוב. השירות הוא בחירה טובה גם לסיבוב. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת Windscribe שלנו.

ממשק מינוי רוח

העדפות רישום לרוח

תוסף דפדפן למנועי רוח

הרשמה לאפשרויות פרטיות

לבצע בדיקות דליפות במנוי רוח

קודם

הבא

המהירות אינה רעה וצריכה להיות מסוגלת להתמודד עם מרבית הפעילויות, כולל הסטרימינג, אך היא אינה מהירה כמו הבחירות האחרות שלנו. עם התוכנית החינמית רוחב הפס שלך מוגבל ל -2 ג’יגה-בייט, אך יש דרכים להגדיל אותה. עם זאת, אם תבחר בתכנית בתשלום, Windscribe מעניק לך רוחב פס בלתי מוגבל.

האבטחה שלו טובה וניתנת להתאמה בהתאם לצרכים שלך. ישנן הרבה הגדרות פרטיות, וזה טוב, אבל אומרים שהיא שומרת יומנים. עם זאת, לנתונים המוחזקים אין שום ערך אמיתי והם נשמרים למינימום. אין שום סיכוי שזה ייקבע אחריך אליך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים להרשם לרוח

ל- Windscribe ממשק פשוט, וזה נהדר למי שאין לו ניסיון רב. יש הגדרות שאפשר להתמודד איתן, אם זה משהו שאתה אוהב. זה זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. 

אם יש לך בעיות, תוכל לעיין בבסיס הידע הכללי, בשאלות הנפוצות ובמדריכים לקבלת עזרה. ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט חי 24/7, אך זה יחבר אותך לנציג AI בשם גארי. אבל אם להיות הוגנים, התגובות שלו טובות, ואם אתה מעדיף, אתה יכול להגיש כרטיס לשיחה עם אדם אמיתי במקום.

זה די יקר, חבל, אבל אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירה בתכנית ארוכה יותר. יש תוכנית חינמית שאינה גרועה בהשוואה לאחרים, אך תהיה מוגבל ברוחב הפס. ל- Windscribe אין מדיניות החזר, אך אתה יכול לבקש החזר כספי בשלושת הימים הראשונים שיש לך אותה אם לא תרצה..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שהקלנו על בחירת ספק מתאים לאירלנד. שימוש ב- VPN יעזור לך לגשת לתוכן שהוגבל, כמו גם לשמור עליך מפני מעקב ממשלתי ואיומים אחרים. עליך לבחור אחת עם רשת שרת גדולה ואבטחה טובה.

NordVPN הוא המנצח שלנו באירלנד. יש לו אלפי שרתים במדינות רבות, כולל 32 באירלנד, כך שזה נהדר עבור אלה שרוצים לגשת לתוכן אירי. בנוסף, האבטחה שלו מצוינת כך שתשמור על בטיחותך ברשת.

אם יש לך הצעות או ניסיון עם שימוש ב- VPN באירלנד, יידע אותנו בתגובות שלהלן. אל תשכח לבדוק בארכיון ה- VPN שלנו מאמרים קשורים. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me