PureVPN לעומת ExpressVPN: קרב מעודכן לשנת 2020

ExpressVPN מדורג כיום כ- VPN הטוב ביותר שסקרנו, ומשלב רשימת תכונות מצוינת, ממשק קל לשימוש ואבטחה ללא דופי תחת קורת גג אחת. היא מריצה את מכלול ההתאמה, והורידה אפילו טיטנים של ענף הרשת הפרטית הווירטואלית (קרא את ההשוואה שלנו ל- ExpressVPN לעומת NordVPN לשם כך). 


בנוסף, ExpressVPN הורידה את PureVPN בפעם האחרונה בה השווינו בין שני השירותים. עם זאת, לאחר ביקורת פרטיות תובנה ואתר מחודש, PureVPN חרג מהסרגל שקבעה בעבר, כלומר שוב הגיע הזמן לראות מי ינצח בקרב ExpressVPN לעומת PureVPN. 

כמו בכל ההשוואה בינינו, אנו בוחנים את שני ה- VPN הללו בוואקום, לכן אנו ממליצים לקרוא את סקירת ה- PureVPN שלנו ואת סקירת ExpressVPN עבור מחשבותינו המלאות. למרות שהם שונים זה מזה בתחומים מרובים, שניהם מספקים שירות מעולה ועם מדיניות החזר נדיבה מוכנה, אין שום סיכון לנסות אותם.

הגדרת קרב: ExpressVPN לעומת PureVPN

לפני שנכנס לזה, בוא נקבע כמה כללי יסוד. אנו הולכים להשוות בין ExpressVPN ו- PureVPN בחמישה סבבים: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. כל אחד מהסיבובים הללו שווה נקודה אחת, וכל שירות VPN שיש לו הכי הרבה נקודות בסוף יהיה המנצח הכללי שלנו. 

אף על פי שיש סיבובים טבעיים בין סבבים, אנו ננסה כמיטב יכולתנו להגביל את הדירוג לסבב בודד. פירוש הדבר שאם המחיר טוב, הוא טוב, גם אם יש גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון. גורמים אחרים אלו יסוכמו בסוף כל סיבוב, לכן אנו ממליצים לקרוא את מחשבותינו המלאות ולא רק לרפרף אחר הזוכים.. 

בנוסף, תפקידנו להיות מכריע בכל סיבוב, אך לעיתים יש יותר סיפור מאשר רק מנצח בודד. הטוב ביותר עבורך עשוי להיות שונה מהזוכה שלנו, תלוי במגוון גורמים. במקרה זה, שבו אנו משווים בין שני ספקי VPN סולידיים, קשה לומר באופן סופי שאחד טוב יותר מהשני עבור כולם.

1

תכונות

עם ריבוי VPNs מוצקים, התכונות הפכו למאפיין המכונן עבור הכלבים המובילים. כפי שראינו פעמים רבות בעבר, היעדר תכונות מוביל לחוויה תת-חלקית, גם אם שירות ה- VPN הליבה הוא בסדר (קרא דוגמא לכך לסקירת VPN של Goose VPN). בסיבוב זה נראה כיצד ExpressVPN וגם PureVPN בונים על חוויית הפרטיות האופיינית.

PureVPN

PureVPN תמיד היה ספק VPN ממוקד על-פי תכונות, ולמרות שחלק מהתכונות הללו נעולות מאחורי קיר שכר, המנוי הבסיסי שלך עדיין מקבל לך הרבה. זה מתחיל, כמו שצריך בכל VPN טוב, עם מתג להרוג שיחסום את חיבור האינטרנט שלך במקרה שתאבד את החיבור לשרת המרוחק שלך.. 

עם זאת, PureVPN בונה על מתג ההרג באמצעות בדיקת מהירות ומנהור מפוצל. למרות שבדיקת המהירות בסיסית למדי, היא בכל זאת תוספת מבורכת. מנהור מפוצל הוא הרבה יותר מרגש, ומאפשר לך למקד לחיבור ה- VPN על בסיס אפליקציה. התכונה החסרה היחידה היא להרוג אפליקציות, שכפי שניתן לראות בסקירת Astrill שלנו, היא די מתמחה.

מנהור-פירוש-סקירה-פיצול

התכונות בתשלום כוללות העברת יציאות, הגנת DDoS וכתובת IP ייעודית. כל אחת מהן מרימה דולר נוסף לחודש, וזה לא שיעור רע. עם זאת, היינו רוצים לראות שהגנת DDoS כלולה בחינם. חיוב עבור חיוב עבור שילוח יציאות ו- IP ייעודי, אך הגנת DDoS צריכה להיות תכונה כלולה. 

אולי “התכונה” הבולטת ביותר היא הגישה המודאלית של PureVPN לתהליך חיבור השרת. ככל שניכנס לסיבוב השלישי, ישנם מצבים מרובים שתוכלו לבחור מהם כשאתם מתחברים לשרת. 

למרות שלעתים קרובות מצבים אלה גורמים לטרחה רבה יותר ממה שהם שווים בבחירת שרת, מצב ‘סטרימינג’ הוא תכונה נחמדה המאפשרת לך להתחבר לשרת על בסיס האתר שאליו אתה מנסה לגשת.. 

אחרת, PureVPN כולל סיומת ל- Chrome ול- Firefox. זוהי בעיקר גרסת חשפנות של אפליקציית שולחן העבודה שלה, ומספקת תהליך חיבור שרת פשוט יותר. עם זאת, הוא מגיע גם עם הגנת דליפות WebRTC וחיבור המבוסס על האתר. 

ExpressVPN

ExpressVPN הוא יישום ממוקד, כלומר, הוא עוסק יותר בחיבור איתך מאשר בהתאמה אישית (קרא את סקירת TorGuard שלנו לשם כך). למרות שיש לא מעט תכונות שאפשר להתמודד איתן, הן שמורות לחלקים אחרים של היישום על מנת לשמור על חוויית המשתמש כמה שיותר פשוטה. 

זה הולך מכף רגל ועד ראש עם PureVPN במחלקת התכונות, ומספק מתג להרוג, בדיקת מהירות ומנהור מפוצל. מתג ה- kill הוא מעט ייחודי בכך שהוא עדיין מאפשר לך להשתמש במכשירים, כגון מדפסות, ברשת המקומית שלך, בעוד שהחיבור שלך לאינטרנט הפתוח חסום. המנהור המפוצל שלה סטנדרטי. 

לעומת זאת, מבחן המהירות הוא חזק יותר. במקום פשוט לבדוק את ההשהיה, כמו שעושה PureVPN, ExpressVPN מציג את החביון ואת מהירות ההורדה של כל אחד ממיקומיו, וכן מספק אינדקס מהירות, המציין כמה מהר הוא ברשימה הכוללת. למרות הבדל קטן, מבחן המהירות החזק יותר של ExpressVPN מצטיין אותו מעל PureVPN.

מבחן expressvpn-review-speed-speed

ExpressVPN מציע גם הרחבת דפדפן המספקת דרך פשוטה יותר להתחבר לשרת. עם זאת, היא מתרחבת עם יישום PureVPN באמצעות ארגז כלים פרטיות קטן, ומאפשרת לך לזייף את המיקום שלך, לחסום בקשות WebRTC ולכפות HTTPS בכל מקום (קרא את מדריך SSL לעומת TLS למידע נוסף בנושא זה).  

מחשבות סביב סיבוב אחד

תכונה לתכונה, ExpressVPN ו- PureVPN שווים זה לזה. שני ה- VPNs מציעים מנהור מפוצל, מתג להרוג, הרחבת דפדפן ובדיקת מהירות. עם זאת, ExpressVPN מציע גרסאות חזקות יותר של תכונות אלה, מציג את מהירות ההורדה במבחן המהירות ומציע כלי פרטיות מרובים בתוסף הדפדפן..

סיבוב: נקודת תכונות עבור ExpressVPN

לוגו PureVPN
לוגו ExpressVPN

2

תמחור

התמחור חשוב לכל פיסת תוכנה או שירות מקוון, אך במיוחד עבור VPNs. נראה שיש רמה גבוהה של חוסר עקביות בכל הנוגע לעלות VPN – קרא את סקירת Hide.me שלנו כדוגמה לכך – מה שהופך את הסבב הזה לראשונה. בסיבוב זה, אנו הולכים להשוות בין העלויות, מחזורי החיוב הזמינים ומדיניות ההחזר הכספית של PureVPN ו- ExpressVPN. 

PureVPN

בסוף הדברים החודשיים והשנתיים, PureVPN תואם את שאר השוק וגובה כ -11 דולר לחודש וכ -70 דולר לשנה. אף על פי ששיעור לא רע, ישנם מבצעים טובים יותר אם אתה ממוקד למשך זמן קצר יותר (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה זו). 

מנויים לטווח קצר הם הגונים, במקרה הטוב, אך PureVPN מצטיין בכל הקשור לחוזים רב שנתיים. זהו אחד השירותים הבודדים המציעים מנוי לחמש שנים, מה שמוריד את העלות הכוללת לפחות ממאה דולר. לשם נקודת התייחסות, התוכנית לשלוש שנים של CyberGhost של $ 99 היא אחד הערכים הטובים ביותר בשוק (קרא את סקירת CyberGhost שלנו, ואת סקירת ExpressVPN לעומת CyberGhost שלנו). 

PureVPN אין תחרות בכל הנוגע למנויים ארוכי טווח. משך הזמן הקצר יותר אינו מרשים, אך כאשר אתה יכול לקבל הגנה על פרטיות בסביבות $ 1.50 לחודש, זה כמעט ולא משנה. בנוסף, PureVPN מציעה ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום, כלומר אין שום סיכון לנסות זאת. 

אם אתה מעדיף לרכוש חשבון ניסיון, אתה יכול, אבל זה לא הרבה. PureVPN מציע חשבון ניסיון לתקופה של שלושה ימים במחיר של $ 2.50, אך עם מדיניות ההחזר מוכנה, עדיף רק לנסות תוכנית מלאה.

ExpressVPN

ExpressVPN היא אחת האפשרויות היקרות יותר, עם שער חודשי היקר יותר ב- $ 1 מ- NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו). למרות שהשיעור עולה בקנה אחד עם שירותי VPN מהשורה הראשונה, הוא מספק מעט ערך בהשוואה למשך זמן ארוך יותר. 

בנוסף לתכנית של חודש, ExpressVPN מציעה אופציות לחצי שנה ושנה. התוכנית לחצי שנה עוברת מעט פחות מהתוכנית השנתית של PureVPN במחיר של $ 60, ואילו האופציה השנתית עולה זהה לתוכנית החמישית של PureVPN ב 100 $. אתה יכול לקבל שירות של שלושה חודשים בחינם כשאתה נרשם לראשונה, אך ללא קשר, התעריף הוא הרבה יותר גבוה מזה של PureVPN. 

גיבוי המנוי מהווה ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, אשר ExpressVPN מכבדת, בשונה מה- VPN.asia (קרא את סקירת VPN.asia שלנו למידע נוסף בנושא זה). אף כי מבחינה טכנית יום קצר מחלון ההחזר של PureVPN, מדיניות ההחזר הכספית זהה פחות או יותר. 

באשר לתשלום, ExpressVPN תואם את PureVPN עם PayPal, כרטיסי אשראי ו- bitcoin, וזה טוב יותר מ- IPVanish (קרא את הקטע ExpressVPN לעומת IPVanish), אם כי חסר לו אפשרויות אחרות שממוקדות פרטיות, כגון מזומנים. אם זה מה שאתה מחפש, הקפד לקרוא את סקירת Mullvad שלנו.

שתי מחשבות עגולות

למרות ש- ExpressVPN ו- PureVPN מציעים שירות סולידי במחירים שלהם, אין להכחיש ש- PureVPN מספק ערך טוב יותר. קשה להתמודד עם תוכנית של 100 דולר לחמש שנים, אפילו עבור ExpressVPN. זה מעמיד את PureVPN על הלוח לסיבוב השני הזה.

סבב: נקודת תמחור עבור PureVPN

לוגו PureVPN
לוגו ExpressVPN

3

קלות שימוש

VPN צריך להיות אוטומטי, ומאפשר לך לבחור את המיקום שלך ולשכוח שהאפליקציה אפילו פועלת. בסיבוב זה נלך להשוות כמה קל להקים את ExpressVPN ו- PureVPN, כמו גם כמה קל לחבר את ה- VPN. 

PureVPN

PureVPN נוקטת גישה שונה בעת חיבור. במקום רק להציג בפניך מספר שרתים ולבקש ממך לבחור אחד מהם, ה- VPN מספק מספר מצבים. מצבים אלה אינם משנים דבר לגבי תהליך החיבור. במקום זאת, הם מכוונים אותך לכיוון שרתים ספציפיים או מאפשרים לך להתחבר על בסיס אתר. 

מצבי סקירה של purevpn

למרות שהרעיון נהדר בתיאוריה, הוא הופך את חווית המשתמש ב- VPN למסורבלת יותר בפועל. הם, לכל דבר ועניין, אפשרויות סינון למספר השרתים, אם כי במסווה של משהו גדול יותר. 

יתר על כן, הם עלולים לגרום לבלבול מסוים בעת ההתחברות. לדוגמה, בעת השימוש במצב הזרמת ה- VPN, נאבקנו לגשת לנטפליקס, אך במצב “חופש האינטרנט” הרגיל, נטפליקס נטען בסדר גמור. 

אתה יכול למקם מיקומים מועדפים לגישה מהירה לשרתים שאתה תדיר, אך מחוץ לכך, אין אפשרויות סינון. אינך יכול לבצע אלף-בית לפי רשימת המיקומים או להתחבר על בסיס שרת מומלץ מ- PureVPN. אפליקציית ה- VPN עדיין שמישה, אך היא מרגישה חמודה מדי. בניסיון להפוך את האפליקציה ליותר ממה שהיא, PureVPN פוגע בחוויית המשתמש. 

החלק הפוך הוא אזור החבר אליו תוכלו לגשת ב- PureVPN. לוח מחוונים זה מעולה, מאפשר לך לנהל במהירות את המנוי שלך, למצוא עזרה כשאתה זקוק לו ולהגדיר את היישום בפלטפורמות אחרות. אנו רוצים לראות כי פילוסופיית העיצוב מועברת לאפליקציה המקומית. 

ExpressVPN

ExpressVPN, כאמור בסיבוב הראשון, מתייעל דרך ומעבר. לאחר בחירת תוכנית ובדיקה, אינך צריך אפילו להיכנס ליישום. במקום זאת, ExpressVPN מספק קוד הפעלה בו תשתמש לאימות המכשיר שלך. 

לאחר מכן, ExpressVPN ייפתח, יציג מיקום חכם שנבחר בהתבסס על המיקום שלך בפועל, וכפתור “on” גדול. למרות שזה לא צריך להסביר, ExpressVPN מבהיר שעליך ללחוץ על הכפתור כדי לאבטח את חיבור השרת שלך. עבור מרבית האנשים מיקום השרת החכם הוא בסדר, אך אתה יכול גם לבחור שרת באמצעות כפתור “בחר מיקום”. 

השקת expressvpn-review

ישנן מספר הגדרות המאפשרות כברירת מחדל, כולל מתג להרוג. הגדרת ברירת המחדל החשובה ביותר קשורה עם הפעלה. ExpressVPN יפעל ומתחבר אוטומטית בעת הפעלת המחשב. כל עוד אתה תוכן נשאר באותו מיקום וירטואלי, סביר להניח שתשכח שזה אפילו במחשב שלך. 

כל מה שקשור ל- ExpressVPN מדגיש שמישות, ומאפשר ל- VPN לצאת מהדרך של תהליך החיבור היומי שלך. האפליקציה מתאימה גם למכשירים ניידים, ומרוויחה את ExpressVPN הנהון ב- VPN הטוב ביותר שלנו לאייפון ורשת ה- VPN הטובה ביותר למדריכי אנדרואיד..

שלוש מחשבות עגולות

הסיבוב הזה הוא המכריע ביותר במגרש. למרות ש- PureVPN אינו קשה לשימוש, הוא חסר את הלק של ExpressVPN. קלות השימוש של ExpressVPN עוזרת לו להמיס על רקע השימוש במחשבים היומיומיים שלך, ולהרוויח אותו בקלות בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור ExpressVPN

לוגו PureVPN
לוגו ExpressVPN

4

מהירות

אולי הסבב הקונקרטי ביותר בהשוואה זו, מהירות היא אחד הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון בבחירת VPN. להלן, נעבור על תוצאות בדיקות המהירות שלנו עבור PureVPN ו- ExpressVPN. עבור שני ה- VPNs, בדקנו מספר מיקומים באמצעות OpenVPN / UDP ו- AES-256, עם המהירות הבלתי מוגנת שלנו כנקודת השוואה. 

PureVPN

PureVPN הופיע בצורה מרשימה במהלך סבב הבדיקות האחרון שלנו. יש לו מספר שרתים וירטואליים, אך בדקנו רק שרתים פיזיים כדי להבטיח שהכל יהיה הוגן. כפי שתוכלו לראות בתוצאות שלנו להלן, PureVPN המשיכה לעמוד במנהרה באותה מדינה וצנחה מעט רק כשהיא נוסעת לחו”ל. 

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)ז81.2321.06
ניו יורק, ארה”ב.3561.5817.1
ונקובר, קנדה7659.0717.88
סאו פאולו ברזיל15458.1915.61
הונג קונג22557.8312.12
בריסביין, אוסטרליה22525.6211.4

יש שונות מסוימת, אך למרות זאת, PureVPN מהיר. המרשים ביותר היה כמה מהיר היה כשחוברו להונג קונג. למרות שמהירות ההעלאה שלנו צנחה הרבה במיקום זה, איבדנו רק 25Mbps בקצב ההורדה שלנו, וזה מצוין. גם החביון נשאר נמוך. 

הגורם הגדול ביותר עם PureVPN הוא המהירות הלא מוגנת שלך. זה מהיר, אין ספק בכך, אבל יש כמות קטנה של שונות שאתה צריך להתמודד איתה. אם כבר יש לך חיבור איטי ואתה זקוק למיקום ספציפי מאוד, יתכן – אם כי לא סביר – שהוא יהיה איטי יותר משאר המיקומים. 

ExpressVPN

ExpressVPN נותר שירות ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, לא רק בגלל שהוא נשאר מהיר כשקרוב לבית, אלא מכיוון שהוא נשאר מהיר כשאתה בחו”ל. בהשוואה בין מספרים, זה עקבי יותר מ- PureVPN ומוריד מעט מאוד את החיבור הראשוני. אולם המרשים ביותר הוא הביצועים הבינלאומיים שלה.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9161.8310.22
מיקום חכם – קנזס סיטי44105.497.94
טורונטו3590.577.89
אמסטרדם145103.124.48
סינגפור24485.472.98
יפן163100.824.84

בהשוואה בין ממוצעים, PureVPN ריחפה סביב 64 אחוזים ממהירות ההורדה הבלתי מוגנת שלנו, בממוצע, וזה מצוין. מהירויות ExpressVPN מהירות יותר, עם זאת. הממוצע שלה היה 78 אחוז מהמהירות הלא מוגנת שלנו. למרות שהם סוחרים מכות קרוב לבית, הביצועים הבינלאומיים של ExpressVPN הופכים את הכלל למהיר יותר. 

כפי שניתן לראות בתוצאות שלנו, ExpressVPN שמרה על מהירויות עקביות ברחבי העולם, וצנחה רק מעט ביפן. עם זאת, כמו PureVPN, אם המהירויות הנכנסות שלך איטיות, יתכן שיהיה יותר מדי מס ראשוני.

סיבוב ארבע מחשבות

הסיבוב הזה קשה. בעת יצירת מדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, ביססנו את הבדיקות שלנו על ממוצע משוקלל, אשר מלט את ExpressVPN בראש הרשימה שלנו, אם כי רק בהפרש קטן. השימוש בממוצעים משוקללים הוא הטוב ביותר בבדיקת מספר VPNs מכיוון שברוב המקרים, מיקומים הקרובים למיקומך הפיזי יהיו מהירים יותר. 

זה לא נכון לגבי PureVPN ו- ExpressVPN. שני VPNs מהירים למדי, אפילו כשנוסעים לחו”ל. לצורך הסבב הזה אנו הולכים לחזור למספרים. בממוצע, ל- ExpressVPN נרשמה ירידת הורדות פחותה, והרוויחה את זה בניצחון בסיבוב הזה. 

סיבוב: נקודת מהירות עבור ExpressVPN

לוגו PureVPN
לוגו ExpressVPN

5

אבטחה & פרטיות

לא משנה מה המחיר או התכונות, VPN הוא דבר אם האבטחה והפרטיות שלו לא נשמעות. בסיבוב זה, אנו הולכים להשוות בין מדיניות הפרטיות של PureVPN ו- ExpressVPN, כמו גם את אפשרויות האבטחה המוצעות בכל יישום..

PureVPN

PureVPN ברירת מחדל לפרוטוקול “אוטומטי” כאשר אתה מאתחל את היישום, שלטענתו יש את האיזון הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה. פרוטוקול אוטומטי זה הוא דו משמעי, שכן PureVPN יכול להשתמש בכל דבר מ- PPTP ל- OpenVPN בהתבסס על החיבור שלך. אנו ממליצים לעבור מייד ל- OpenVPN (קרא את פירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו כדי ללמוד מדוע).  

פרוטוקולי purevpn-review

OpenVPN משולב עם AES-256, שזה החומר החזק ביותר בסביבה, כפי שתוכלו לראות בתיאור ההצפנה שלנו. כדי להבטיח שאמצעי האבטחה היו טובים ככל שנראו, העברנו את PureVPN דרך סדרת בדיקות דליפת DNS, ובדקנו גם דליפות IP ו- WebRTC. למרבה המזל, הכל יצא נקי. 

עם זאת, חשוב לזכור של- PureVPN יש מספר גדול של שרתים וירטואליים. הם מציינים באפליקציה, כך שתוכל להימנע מהם אם אתה מודאג מהביטחון. בבדיקת השרתים הווירטואליים נוכל לעקוב בקלות אחר המיקום הפיזי של השרת. עם זאת, בשרתי מתכת חשופים הכל היה בסדר. 

בכל הנוגע לפרטיות, PureVPN שומר על יומני חיבורים בסיסיים, הכוללים את החיבור ואת ה- ISP בו השתמשת. ה- IP המקורי שלך, ה- IP של היעד, הזמן הספציפי שחיברת ופעילויות שלך לא מנוטרים או נרשמים. עם זאת, PureVPN סייע ל- FBI בעבר לתפוס מתכנן סייבר. באותו אירוע זה לא הפר את מדיניות הפרטיות שלו. 

ExpressVPN

ExpressVPN יוצא מתנדנד עם תקן הזהב באבטחת VPN: OpenVPN עם AES-256. בדומה ל- PureVPN, ישנן אפשרויות פרוטוקול אחרות, כולל SSTP, L2TP ו- PPTP, אך OpenVPN משמש כברירת מחדל. ההצפנה נעולה, כמו אצל מרבית ה- VPNs, אך אתה יכול להגדיר אותה אם לא אכפת לך להסתובב עם קבצי תצורה של OpenVPN..

אפשרויות expressvpn-review-protocol

יש גם אפשרות אוטומטית, ושוב אנו ממליצים לשנות אותה. מפעיל את ExpressVPN דרך אותה סדרת בדיקות דליפה, הכל יצא נקי. ישנם גם מספר מיקומים וירטואליים, אם כי פחות מאשר PureVPN. 

הפרטיות מטופלת בכבוד הגדול ביותר. ExpressVPN אוסף מידע מינימלי במהלך החיבור, כולל סך הנתונים שהועברו, גרסת האפליקציה ואם החיבור היה מוצלח. לא נרשם שום מידע המאפשר זיהוי אישי, אך אם אתה באמת עוסק בפרטיות, אתה יכול ללכת צעד אחד קדימה. 

אימות מבוסס אסימון של ExpressVPN פירושו שאינך צריך להשתמש בכתובת דוא”ל אמיתית. אתה יכול בקלות להירשם באמצעות דוא”ל צורב ולשלם באמצעות קריפטו. 

מכיוון שלעולם אינך צריך להיכנס באופן מקומי, לעולם אינך צריך למסור מידע ל- ExpressVPN. גם אם זה אכן היה קורה, מידע זה יהיה בידיים בטוחות, בהתחשב ב- ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, שיש בהם כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. 

הגישה לפרטיות מסוכמת בצורה הטובה ביותר במדיניות הפרטיות של ExpressVPN: “אנו עשויים לדעת שלקוח השתמש ב- ExpressVPN, אך לעולם איננו יודעים כיצד הם השתמשו בשירות שלנו.”

מחשבות סיבוב חמש

זהו עוד סיבוב קרוב, וקביעת הזוכה בזה היא קצת נקודת בטל. שני ה- VPNs מציעים מדיניות ללא יומנים ו- OpenVPN עם AES-256. התפקיד שלנו הוא לפצל שערות. בהקשר זה, ל- ExpressVPN יש יתרון קל עם האימות המבוסס על אסימון ומיקומו באיי הבתולה הבריטיים.

סיבוב: ביטחון & נקודת פרטיות עבור ExpressVPN

לוגו PureVPN
לוגו ExpressVPN

6

מחשבות אחרונות

בגרסאות קודמות להשוואה זו היא לא הייתה קרובה כלל ו- ExpressVPN טפח על הרצפה עם PureVPN. זה הרבה יותר קרוב עכשיו מכיוון ש PureVPN שיפר חלקים רבים מהאבטחה שלו ונכנס לכמה מהירויות מהירות כדי לאתחל. עם זאת, השימושיות עדיין מציבה מושב אחורי ל- ExpressVPN, וזה היה הגורם הקובע עבורנו. 

הזוכה: ExpressVPN

מה אתה חושב על VPNs אלה? האם אתה מסכים ש- ExpressVPN היא האפשרות הטובה יותר? ספר לנו מדוע ומדוע לא בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map