NordVPN לעומת PureVPN: מציג אותם בחבלים בשנת 2020

NordVPN ממוקמת במקום השני ברשימת ביקורות ה VPN שלנו, ונמצאת פחות מ- ExpressVPN. אם קראת את סקירת NordVPN שלנו, אתה יכול לראות שאנחנו אוהבים אותה בגלל העיצוב הקל לשימוש שלה, האבטחה האמינה והתמחור המעולה לטווח הארוך. 

לעומת זאת, PureVPN נמצא בהמשך הדירוג, אך אם תבדוק את סקירת PureVPN שלנו מלפני יותר משנה, אתה יכול לראות שהדברים השתפרו. מאז, התמחור וחלק מהתכונות שמציעה PureVPN השתנו. 

עם זה בחשבון, החלטנו לתת ל- PureVPN זריקה לעבר הליגות הגדולות כדי לראות כיצד היא מתפקדת מול אחת האהובות עלינו.

הגדרת קטטה: NordVPN לעומת PureVPN

כדי להבטיח ש- NordVPN ו- PureVPN יתמודדו במגרש משחק הוגן, תכננו מערכת של חמישה סיבובים. בכל סיבוב אנו בוחנים פן קריטי מסוים של VPNs, כולל תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה..

בסוף כל סיבוב, אנו קובעים מי משני המתחרים הצליח טוב יותר ומקצה נקודה על סמך זה. ה- VPN עם הכי הרבה נקודות בתום חמישה מחזורים מוכרז כמנצח.

1

תכונות

כפי שראינו בהתאמת ExpressVPN לעומת NordVPN, NordVPN אינה אפשרות ה- VPN החזקה ביותר בכל מה שקשור לתכונות, כך שהסבב הזה יכול להגדיר את PureVPN עם יתרון מוקדם. הדברים הקריטיים שנפקח אחריהם בקטע זה הם ש- VPN מציע מתג להרוג ויכול להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה.

שתי תכונות אלה חשובות מכיוון שהן מייצרות בסיס חזק לאבטחה מקוונת כאשר הן משולבות עם ההצפנה והפרוטוקול הנכונים, שנבחן בקטע “אבטחה ופרטיות”. כל דבר ש- VPN כולל מחוץ לדברים האלה הוא הדובדבן בעוגה וישפר את ההתאמה האישית שלה.

כמו כן, בקטע זה, נסקור את סוג ביצועי הזרימה שאתה יכול לצפות כשאתה ניגש לתוכן חסום גיאוגרפי, כמו זה ב- Netflix ו- BBC iPlayer.

NordVPN 

NordVPN עושה עבודה טובה בכיסוי התכונות הבסיסיות. קל למצוא את מתג ההשמדה, אם כי אינו מופעל כברירת מחדל, וניתן להגדיר את הלקוח לפתיחה אוטומטית בעת ההפעלה.. 

nordvpn-review-killswitch

אתה יכול לגרום ליישום להתחבר אוטומטית עם פתיחתו ולבחור לאן יתחבר אוטומטית. בנוסף למתג להרוג האינטרנט שמכבה את החיבור שלך אם אתה מאבד את חיבור ה- VPN המאובטח, ישנו מתג להרוג אפליקציות שמאפשר להגדיר רשימת תוכניות עבור NordVPN להפסקת אם חיבור ה- VPN יאבד..

בהגדרות, אתה יכול להגדיר את המחשב שלך להיות בלתי נראה למכשירים אחרים ברשת, וזה נהדר להגנה נוספת בעת השימוש ב- WiFi ציבורי. אם תעמיק יותר בהגדרות, תמצא אפשרויות מתקדמות יותר, כולל החלפת הפרוטוקול בין TCP ל- UDP והאפשרות להגדיר שרת DNS מותאם אישית..

הלקוח של NordVPN שודרג לאחרונה באמצעות תכונה בשם CyberSec. זהו מסנן זדוני שעוזר לחסום מודעות ותוכן זדוני שעלול להיגרם. למרות שזה נחמד, אנו מציעים לאנשים המודאגים מסוג איום זה להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס מן המניין. 

באשר לסטרימינג, NordVPN הצליחה לנחש את גילוי ה- VPN של כל שירות סטרימינג שניסינו, כולל Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

PureVPN

אחד הדברים הראשונים שמוצגים לך בלקוח PureVPN הוא כמה אפשרויות “מצב”. הם כוללים סטרימינג, חופש באינטרנט וביטחון. ההבדלים ביניהם אינם ברורים, ולכן קשה לקרוא להם תכונה. 

PureVPN-Ozone

עוברים על פני אלה, ל- PureVPN יש מגוון מרשים של תכונות, שבמקרים מסוימים הן לא שגרתיות. ראשית, הוא יכול להפוך את המכשיר שלך לנקודה חמה VPN WiFi, ולאפשר לך לחבר מכשירים אחרים למנהרה המאובטחת.

זה מכסה גם את התכונות הקריטיות שהזכרנו, מציע מתג להרוג ויכולת להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. יש לו אפילו הגדרה שתתחבר אליו אוטומטית אם החיבור יאבד.

על ידי הפעלת תכונות בטא, אתה מקבל אפשרות מנהור מפוצלת עליה PureVPN עדיין עובד. זה מאפשר לך לבחור אילו תוכניות המשתמשות בחיבור VPN המאובטח ואילו מהן משתמשות בחיבור האינטרנט הלא מוגן. 

אנו נסתכל על פרוטוקולים יותר בקטע “אבטחה ופרטיות”, אך כדאי להזכיר זאת בעוד אנו בוחנים תכונות ש- PureVPN מאפשר לך לבחור מתוך רשימה ארוכה של אפשרויות, כולל OpenVPN, PPTP, L2TP ועוד.

לבסוף, PureVPN הצליח להביא אותנו לתכני נטפליקס והולו, אבל Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer סיכלו את זה, לא משנה באיזה מצב ניסינו.

מחשבות סביב סיבוב אחד

NordVPN לא ידוע שהוא VPN עשיר בתכונות, ולרוב, נותן לך רק את התכונות החיוניות. ל- PureVPN יש תכונה חדשה של מנהור מפוצל, תכונה נקודה חמה יוצאת דופן ופרוטוקולים רבים ש- NordVPN לא תומך בהם. 

בסך הכל, PureVPN מציע תכונות נוספות ונותן למשתמשים שליטה רבה יותר על אופן פעולתו של ה- VPN ומתנהג. עם זאת, זה פחות מביצועים בהשוואה ל- NordVPN בכל מה שקשור לתוכן סטרימינג, כך שאם זה הדבר העיקרי שאחריו, NordVPN עדיין יכול להיות הימור טוב יותר. 

עגול: נקודת תכונות עבור PureVPN

לוגו NordVPN
לוגו PureVPN

2

מחיר

אי אפשר להשוות בין דברים שאתה קונה בלי לשקול את המחיר. בחלק זה לא נבחן רק כמה עולה כל VPN. נשקול גם את מדיניות ההחזר הכספי שלהם, אם הם מציעים תקופת ניסיון ללא תשלום ואילו אמצעי תשלום הם מקבלים. 

עם כל המידע הזה, נחבר תצוגה הוליסטית של איך להיות לקוח משלם עם NordVPN ו- PureVPN, ואז נקצה נקודה שמתבססת על התמחור של המדיניות ועל המדיניות שלה.

NordVPN 

כפי שראינו בהתאמה של NordVPN לעומת CyberGhost, התמחור של NordVPN מעט מחוספס במבט ראשון. התמחור החודשי יקר דיו בכדי להשוות לרוב ה- VPN המתקדם בשוק. התוכנית לשנה מציעה חיסכון ניכר, אך התמחור עדיין תואם לאופציות VPN פרמיות אחרות. 

אולם במקום בו נוריות NordVPN זורחות היא התמחור הרב שנתי שלה. התוכניות לשנתיים ושלוש נותנות ללקוחות הנחה עמוקה והופכות את NordVPN לאחת ה- VPN הזולות ביותר שיש שם. כל תוכנית מאפשרת למשתמשים לחבר עד שישה מכשירים ומספקת רוחב פס בלתי מוגבל.

אין תקופת ניסיון בחינם, אך NordVPN מציעה אחריות להחזר כספי של 30 יום ללקוחות שאינם מרוצים. בתשלום זה כרוך בכרטיסי אשראי, cryptocurrencies וקומץ של אפשרויות תשלום עלומות כמו Amazon Pay, UnionPay ו- Alipay. 

PureVPN

התוכנית החודשית של PureVPN מתומחרת בהשוואה לתוכנית של NordVPN, והיא מגיעה לכמיליון דולר פחות. התמחור השנתי שלה מעניק למשתמשים הנחה אדירה והוא נמצא הרבה מתחת לעלות השנתית של NordVPN. 

למעשה, העלות השנתית של PureVPN דומה לתוכנית התלת-שנתית של NordVPN כאשר היא מחולקת למחיר החודשי. PureVPN מציעה גם אפשרות לשנתיים שהיא העסקה הטובה ביותר מבין התוכניות שמציעות שני המתחרים שלנו.

PureVPN אינו מציע תקופת ניסיון בחינם, אך יש לו ערבות להחזר הכסף של 31 יום, העולה על מדיניותה של NordVPN ביום אחד. כל חשבון יכול לחבר חמישה מכשירים לכל היותר והמכשירים שלך מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל. 

לבסוף, PureVPN נוקטת יותר אמצעי תשלום מאשר NordVPN, כולל ביטקוין, כרטיסי אשראי, PayPal, Alipay ואפילו כרטיסי מתנה. חשוב לציין כי כרטיסי מתנה ו- cryptocurrency אינם ניתנים להחזרה. 

שתי מחשבות עגולות

NordVPN בנתה לעצמה שם בזכות הערך שמציעה התוכניות לשנתיים ושלוש. עם זאת, PureVPN הוא זול יותר בכל מסגרת זמן ומקבל אמצעי תשלום רבים יותר. 

בנוסף, אף ששני VPN לא מציעים תוכנית חינמית, מדיניות ההחזר של PureVPN למשך 31 הימים מנצחת את NordVPN ביום אחד, כלומר PureVPN לוקח את הנקודה לסיבוב זה. 

סבב: נקודת מחיר ל- PureVPN

לוגו NordVPN
לוגו PureVPN

3

ידידותיות למשתמש

קלות שימוש היא הדבר הסובייקטיבי ביותר שאנו מסתכלים על ההתאמות שלנו, אך חשוב לתת לך מושג ברור איך זה להשתמש ב- VPNs שאנחנו משווים. בסיבוב זה, נסקור את הפריסה של הלקוח וכיצד מוצגים הדברים.

לאחר מכן ננסה לקבוע עד כמה נבנית חוויית המשתמש עבור כל VPN ונקצה נקודה לכל ספק שמסוגל לייצר VPN מעודן וידידותי למשתמש יותר..

NordVPN 

ל- NordVPN אחד הלקוחות הנראים בשוק. כשאתה פותח את היישום, אתה מקבל את פניך עם מסך שצולם לרוב על ידי מפת העולם. במפה יש בועות כחולות על פני הרבה מיקומים שאתה יכול ללחוץ כדי להתחבר לשרת VPN באותה מדינה. 

nordvpn-review-marker-selection

אתה יכול להתקרב ולהתרחק על המפה באמצעות גלגל הגלילה שלך, וכך להקל על התצוגה הטובה על העולם ועל המיקומים הזמינים. משמאל למפה רשימה של שרתים המופיעים לפי אותיות אלף-בית ובו הדגל ליד שם כל מדינה, כך שקל לגלוש. יש גם סרגל חיפוש בראש רשימת השרתים שיעזור לך למצוא את המיקום שאתה מחפש.

תפריטי ההגדרות של NordVPN מותאמים גם הם היטב ומקלים על מציאת הכל. הניסוח בכל ההגדרות גם כן עשוי היטב ולכל אפשרות הסבר ברור מה היא עושה.

PureVPN

מתווה הלקוח של PureVPN יעיל הרבה פחות מזה של NordVPN. במקום שיהיה לך מפה, המסך שאליו אתה מתקדם הוא חלון כהה עם תיבה נפתחת לבחירת המיקום הרצוי שלך וכפתור המאפשר לך להתחבר ל- VPN. 

ממשק PureVPN-Main-Tile

רשימת המיקומים אינה מכילה אלף-בית, ומקשה על הגלישה, אך יש בה סרגל חיפוש. תפריטי ההגדרות מנוסחים בצורה גרועה ויש יותר מדי כרטיסיות המחלקות דברים לקטגוריות בצד שמאל של המסך.

למרות שרוב הדברים העיקריים שהמשתמשים היו מחפשים ומנסים לשנות הם בכרטיסיית הגדרות האפליקציה, משום מה מתג ה- kill מוסתר בכרטיסיית האפשרויות המתקדמות ומכבה כברירת מחדל. מה שגרוע יותר הוא שבחירת המצבים מקבלת גם לשונית משלה בתפריט ההגדרות, אך עדיין לא ברור מה מצבים עושים. 

ישנן התראות בכמה תחומי לקוח כי תכונות מסוימות מופסקות בקרוב, כמו חוסם תוכנות זדוניות המכונה “כוח המשיכה”. המצב הקבוע של הבנייה יחד עם שיש לו יותר מדי כרטיסיות גורם ללקוח להרגיש קדחתני וקל ללכת לאיבוד בחיפוש אחר דברים מסוימים..

שלוש מחשבות עגולות

ל- NordVPN לקוח מעודן ואסתטי. זה מקל, אפילו נעים, להשתמש ולמצוא את מה שאתה מחפש בהגדרות. 

לעומת זאת, ל- PureVPN יש לקוח שנראה מבולגן ומקשה על הדברים בהשוואה. מסיבה זו, המנצח הברור בסיבוב זה הוא NordVPN.

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו PureVPN

4

מהירות

המהירות היא החלק המדעי ביותר בכל הנוגע למתודולוגיית הבדיקה שלנו. כדי להבטיח תוצאות עקביות והוגנות, אנו קובעים לכל VPN להריץ את פרוטוקול OpenVPN והצפנת AES 256-bit. 

בנוסף, אנו בודקים כל VPN באותו חמשת מיקומים ומשתמשים במהירות הלא מוגנת שלנו לשם השוואה. לאחר מכן אנו משתמשים בנתונים אלה, יחד עם עדויות אנקדוטיות לגבי מה זה רוצה לגלוש באינטרנט עם כל VPN, כדי לקבוע איזה מהם מציע מהירויות טובות יותר..

NordVPN 

בבדיקה שערכנו, NordVPN הציעה ביצועים מכובדים ועקביים, אך היא לא הייתה מספיק טובה בכדי להגיע לרשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו. אף כי כמה שרתים, כמו ארה”ב, ביצעו ביצועים טובים ורק איבדו חלק קטן מהמהירות שלנו, אחרים, היינו יפן וברזיל, היו הרבה יותר איטיים, תוך שמירה על כמחצית מרוחב הפס הלא מוגן שלנו.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן9165.510.57
ארה”ב # 247923133.538.87
בריטניה # 20115334.786.06
הולנד # 6614566.915.39
יפן מספר 69159132.833.31
VPN כפול (ארה”ב לקנדה מספר 4)7920.488.64

עם זאת, אפילו בשרתים האיטיים והמרוחקים יותר, חוויית הגלישה הייתה מגיבה. אתרי אינטרנט נטענים ללא עיכוב בולט רב וסרטוני וידאו זרמו בסדר גמור ברזולוציה גבוהה. 

רבות מזמני הפינג שראינו היו מרשימות גם כן, ושרתים סמוכים היו בעלי פינגים נמוכים מספיק ש- NordVPN יכול היה לשמש אותך גם כ- VPN למשחקים. למרות של- NordVPN אין ביצועים מדהימים בכל מה שקשור למהירות, זה אמין ומהיר מספיק שרוב המשימות היומיומיות לא ירגישו איטיות יותר באופן בולט.

PureVPN

למרות שהשרת הראשון שבדקנו עליו PureVPN ביצע ביצועים טובים ונתן לנו כמעט את כל רוחב הפס הלא מוגן שלנו, השאר היו מבצעים גרועים. שרתי בריטניה, יפן ודרום אפריקה לקחו מחצית עד למעלה משלושת רבעים מרוחב הפס שלנו.

מיקומים: Ping (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
לא מוגן2843.536.4
טירנה, אל1066.29.5
אמסטרדם, הולנד8332.911.7
העיר ניו יורק23416.381.25
לוס אנג’לס, קליפורניה36317.191.07
טוקיו, ג’יי.פי48016.021.10

חווית הגלישה בשרתים הייתה גרועה יותר ממה שחווינו עם NordVPN. אפילו השרתים שהיו מהירים יותר על הנייר, כמו ברזיל, גרמו לעיכוב של שניים עד שתיים שניות לפני טעינת אתרים.

הצפייה בסרטונים הייתה גם איטית הרבה יותר, כאשר חלק מהסרטונים כברירת מחדל לרזולוציה נמוכה ואחרים נדרשים לחיץ לפני שמתחילים. לא ראינו זאת במידה גרועה כמעט ככל שהשתמשנו ב- NordVPN.

סיבוב ארבע מחשבות

הסיבוב הזה הוא ניצחון ברור עבור NordVPN. זה הציע ביצועים הרבה יותר עקביים על הנייר, כאשר אף אחד מהשרתים לא התפוצץ עד למעלה ממחצית משרתי ה- PureVPN שבדקנו.

נוסף על כך, NordVPN היה הרבה יותר מגיב בכל הגלישה בזמן הגלישה באינטרנט בהשוואה ל- PureVPN, שלעתים קרובות נדרשה שניה או שתיים נוספות נוספות כדי לטעון אתרים..

סיבוב: נקודת מהירות ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו PureVPN

5

אבטחה & פרטיות

במקרה שלא שמרת על ציון זה שניים עד שניים, כך שהסיבוב האחרון הזה יקבע את המנצח במשחק. עם זאת, הבה נעבור במהירות על מה שאנחנו מחפשים בביטחון ופרטיות.

בתור התחלה, אנו קובעים את רמת האבטחה שכל VPN מציע על ידי התבוננות באילו פרוטוקולים והצפנות הם משתמשים, כאשר OpenVPN ו- AES-256 הם המצב האידיאלי. אנו בודקים גם אם מדובר בדליפות DNS וצורות אחרות של דליפת נתונים. לצורך פרטיות אנו בודקים את מדיניות הפרטיות של כל ספק כדי לראות איזה מידע הם אוספים ומה הם עושים איתו.

NordVPN 

כאמור בסעיף “תכונות”, NordVPN מצויד רק ב- OpenVPN כברירת מחדל, אך ישנם מדריכים באתר האינטרנט המספרים כיצד להשיג את IKEv2. NordVPN מזדווג את הפרוטוקולים הללו עם קידוד AES 256 סיביות, שכפי שתוכלו לקרוא בהצגת ההצפנה שלנו, הוא מאובטח. 

פרוטוקול OpenVPN עם קידוד AES 256 סיביות, כמו גם מתג להרוג חזק ותכונות חיבור אוטומטי הופכים את NordVPN לאופציה מאובטחת. מדיניות הפרטיות מעוצבת היטב ואחת הקצרות והטובות ביותר שנראינו.

NordVPN אוסף כתובת דוא”ל ואמצעי תשלום ליצירת חשבון. זהו כמות המידע המינימלית הנחוצה לשמירה על חשבון וניתן לעקוף אותה באמצעות דוא”ל צורב. בעת השימוש ב- VPN, המידע היחיד שנאסף קשור לטעינת שרתים, כך שאף אחד מהמידע שנאסף אינו ניתן לזיהוי בשום דרך. 

לבסוף, באתר האינטרנט שלה, NordVPN אוספת מידע על אופן השימוש של אנשים באתר כדי לתחזק אותו ולשפר אותו. אם אתה קורא את מדריך הגלישה האנונימי שלנו, אתה תמצא שזו מציאות בלתי ניתנת להשגה.

PureVPN

PureVPN מציעה אפשרויות הצפנה רבות למשתמשים, כולל IKEv2, PPTP, L2TP ו- OpenVPN. זה גם מאפשר למשתמשים לבחור בין 128 סיביות להצפנה של 256 סיביות, כלומר יש לו את תקן הזהב של OpenVPN ו- AES 256 סיביות..

בהתחשב בפרטיותו של PureVPN, גילינו סיפור די מעניין. בתחילת מדיניות הפרטיות כתוב ש PureVPN אינו שומר ביומנים. בהמשך המסמך, עם זאת, נאמר כי יומני החיבורים מתועדים אך אנונימיים וכי נתונים משמשים לתמיכה בתחזוקת הרשת.

עם זאת, בשנת 2017 החברה הצליחה למסור מידע למשטרה במקרה של פשע קיברנטי שהוביל למעצר. באופן טבעי, למשתמשי PureVPN היו המון שאלות לגבי האופן בו הוא מסוגל לספק מידע מזהה שיכול להוביל למעצר, ובתגובה, הוא פרסם פוסט זה המגן על עצמו. 

למרות שזה היה לפני מספר שנים, ומדיניות הפרטיות עוצבה מחדש מאז אותה תקופה, זו סוג ההתנהגות שיכולה להכתים לצמיתות את שם ספק VPN. 

מחשבות סיבוב חמש

NordVPN ו- PureVPN עברו את בדיקות האבטחה שלנו ללא דליפות DNS או נתונים שניתן לגלות. שני VPNs מעניקים לך גם את היכולת להשתמש OpenVPN ו- AES 256-bit, זיווג שמציע אבטחה הדוקה וביצועים סולידיים..

עם זאת, כשמדובר בפרטיות, ל- NordVPN יש מדיניות טובה ואין לה היסטוריה של מידע כלשהו שאסור לה או להשתמש במידע זה באופן שאינו חיובי עבור לקוחותיה. לעומת זאת, PureVPN הראה שהוא מוכן להעביר מידע שמפליל ומזהה. מסיבה זו, NordVPN הוא המנצח הברור בסיבוב זה.

סיבוב: ביטחון & נקודת פרטיות עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו PureVPN

6

מחשבות אחרונות

PureVPN הצליחה להשיג מוביל מוקדם בזכות מערך התכונות הרחב שלה ותמחור טוב יותר, אך NordVPN קשרה אותו בסבב “קלות השימוש” וה”מהירות “. לבסוף, בסיבוב האחרון שלנו, השגנו את המנצח שלנו, עם ציון סופי של שלושה עד שניים עבור NordVPN. 

הזוכה: NordVPN

למרות של- NordVPN אין תכונות רבות כמו PureVPN, זה יכול להגיע לתוכן חסום יותר geoblock. נוסף על כך, המהירות הטובה יותר, קלות השימוש והפרטיות והביטחון הופכים אותה לאופציה הכוללת טובה יותר כמעט לכל אחד.

אם השתמשת ב- NordVPN או ב- PureVPN, אנו מעוניינים לשמוע על החוויות שלך איתם בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map