NordVPN לעומת IPVanish: אתגר לשנת 2020?

NordVPN הוא אחד ה- VPN הגדולים ביותר בשוק וכמעט הוא שם ביתי, שם למעלה כמו ExpressVPN. בסקירת NordVPN שלנו לא מצאנו הרבה מה לנקוט. במקום זאת, מצאנו את עצמנו מתרשמים מהתמחור המצוין שלה לטווח הארוך, ידידותיות למשתמש וביטחון מוחלט. 


IPVanish, לעומת זאת, הוא VPN שרבים עשויים לשקול שהוא אויב לא ראוי. בסקירת ה- IPVanish שלנו אנו מדברים על השערוריה שפרצה בשנת 2018 ביחס למסירת יומני IPVanish שלטענתה היא לא קיימת. זה הכתה לצמיתות את המוניטין של ה- VPN. 

עם זאת, החלטנו שזה עדיין שווה את המאמץ לבצע השוואה בין NordVPN לעומת IPVanish ראש בראש כדי לראות אם NordVPN באמת יכול להחזיק את עצמו כנגד מה שצריך להיות יריב קל, או אם זה פשוט בית כרטיסים שמחכה להיות מפוצץ.

הגדרת קטטה: NordVPN לעומת IPVanish

ערכנו מערכת כללים כדי להבטיח שההשוואה בין IPVanish לעומת NordVPN שלנו תהיה הוגנת ושכל שירות VPN מתמודד בשווי שוויון. חילקנו את השידוך לתשעה מחזורים.

בכל סיבוב אנו בוחנים אלמנט ספציפי של ביצועי VPN, כמו אבטחה, מהירות או ביצועי סטרימינג. הסבבים משוקללים באופן שווה, והזכייה בסיבוב מעניקה ל- VPN נקודה יחידה. אפשרי קשר, ובמקרה זה שני ה- VPN מקבלים נקודה. בסוף המשחק, ה- VPN עם הכי הרבה נקודות מוכרז כמנצח.

1

מהירות

כפי שראינו בעבר, למשל במאמר ה- VPN המהיר ביותר שלנו, גם NordVPN וגם IPVanish יכולים להיות מדהימים למדי בכל מה שקשור למהירויות. שני ספקי ה- VPN הללו הסתיימו בקטע “אזכור בלתי-ישיר” במאמר זה, אך משתי סיבות שונות מאוד. 

NordVPN נחת את עצמו בעמדה בלתי רצויה זו בכך שהוא לא היה עקביים בצורה מדהימה מבדיקה אחת לאחרת. ל- NordVPN יכולות להיות מאות שרתים בכל מיקום, כך שתלוי לאיזה שרת התחברתם, התוצאות שלך יכולות לנוע בין פנטסטי ועד בלתי שמיש גבולי.. 

אולם לאחרונה, NordVPN ביצעה שיפורים משמעותיים בעניין זה. בבדיקתנו למאמר זה, שרתי NordVPN לא נתנו לנו שום בעיה והביצועים היו יציבים בכל רחבי הסביבה.

מהירויות NordVPN

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן5289.23344.22
ארה”ב.8198.44286.92
בריטניה78223.7251.38
הונג קונג225188.18218.10
ישראל146115.91153.18
שוויץ105206.72206.84

השיהוק הקל היחיד היה בבריטניה, שם מהירויות ההעלאה על הנייר היו איטיות יותר משאר המקומות. עם זאת, זה עדיין היה בטווח 50Mb / s, וזה מספיק כמעט לכל משימה.

מהירויות IPVanish

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן5289.23344.22
ארה”ב.4158.27175.19
בריטניה996.4922.80
הונג קונג39425.7351.13
ישראל15522.1469.79
שוויץ10419.8187.59

IPVanish מציין את האזכורים הבלתי מכוברים מסיבה ברורה יותר: זה פשוט לא כל כך מהיר. בבדיקת המהירות שלנו ראינו ביצועים מרשימים בשרת האמריקני, שהוא במקרה גם השרת הכי קרוב אלינו. לכל שרת אחר שבדקנו תוצאות בינוניות במקרה הטוב ותוצאות רעות עלילות במקרה הרע, כמו בבריטניה. 

בבריטניה, IPVanish העניקה לנו 8Mb / s בלבד, שזה הרבה מתחת להמלצת Netflix על 25Mb / s עבור סטרימינג 4K. המספרים על הנייר והביצועים בעולם האמיתי שאנו רואים בעת השימוש בכל ספק VPN מצייר תמונה ברורה לחלוטין, ו- NordVPN מנצח את הסיבוב הזה, בידיים למטה.

סיבוב: נקודת מהירות ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

2

סטרימינג

סקרנו את NordVPN מספר פעמים בכל מה שקשור לסטרימינג, למשל ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix ו- VPN הטוב ביותר עבור מאמרים Hulu. אולם בניגוד לסעיף הקודם, NordVPN נמצא ברשימות אלה מהסיבה הנכונה: הוא נהדר לסטרימינג. 

NordVPN אינו משתמש בשרתי סטרימינג ייעודיים, בניגוד ל- Windscribe, עליהם תוכלו לקרוא עוד במאמר ההתאמה שלנו ל- Windscribe לעומת NordVPN. במקום זאת, אתה פשוט מתחבר לשרתים הסטנדרטיים, כמו שהיית עושה כמעט לכל משימה אחרת, ואתרי הסטרימינג פשוט עובדים. 

נטפליקס, אמזון פריים ו- BBC iPlayer כולם עובדים בצורה פנטסטית עם NordVPN. הולו היה קצת איטי לטעון כשעשינו את הבדיקות שלנו למאמר זה, אבל זה יכול היה להיות בסוף שלנו או אפילו בסוף הולו, מכיוון של- NordVPN לא היה שום בעיה עם הולו בעבר.

IPVanish גם לא משתמש בשרתי סטרימינג ייעודיים, אך אין לה כמעט הצלחה שה NordVPN מצליח להגיע לתוכן חסום גיאוגרפי. הצלחנו לגרום לנטפליקס לעבוד מצוין, אבל הולו ואמזון פריים חסמו אותנו. סוג זה הופך את אפליקציית הטלוויזיה Fire of IPVanish לקצת חסרת תועלת, אם היא לא ממש יכולה להיכנס לאמזון פריים או לשירותי סטרימינג אחרים.

NordVPN הצליחה להשיג תוכן מכל אחד משירותי הסטרימינג שבדקנו, בעוד ש- IPVanish נחסם על ידי רובם. זה הופך את זה לסיבוב קל נוסף לניקוד, כאשר NordVPN הוא המנצח הברור.

סיבוב: נקודת סטרימינג ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

3

בטיחות ופרטיות

כשמדובר בפרטיות ובביטחון, NordVPN שומר על זה די פשוט על ידי הצעת רק את הטוב ביותר. NordVPN משתמש ב- OpenVPN כפרוטוקול במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, ואילו IKEv2 משמש למכשירי אייפון. זה משולב עם הצפנת AES-256, שהיא, לכל צרכים פרקטיים, בלתי ניתנת לניתוק אפילו על ידי מחשבי-על.

נוסף על כך, ל- NordVPN יש גם מספר מאפייני אבטחה נוספים. נדבר יותר על זה במאפייני התכונות, אך NordVPN מציע VPN ו- Onion כפול מעל VPN, שתיהן תכונות נהדרות לראות למשתמשים מודעים לאבטחה, במיוחד אם תרצו לחקור את האינטרנט העמוק.

IPVanish מציע טונות של אפשרויות בכל הקשור לאבטחה. בדומה ל- NordVPN, הוא גם נותן למשתמשים את הבחירה של OpenVPN עם קידוד AES-256, אך הוא גם נותן אפשרות להשתמש בפרוטוקולים אחרים, כמו L2TP, SSTP ו- PPTP. 

עם זאת, לא היינו ממליצים על אף אחד מהפרוטוקולים הללו על OpenVPN לרוב השימושים, כפי שתוכל לקרוא בפירוט פרוטוקול VPN שלנו. לפרוטוקול ייחודי שכדאי להשתמש בו, עיין בסקירת VyprVPN שלנו לשמוע על פרוטוקול זיקית שלו.

פרוטוקולי IPVanish

עם זאת, כל זה ברובו לא רלוונטי מכיוון שבסופו של יום, איננו יכולים להמליץ ​​על IPVanish אם אתם מודאגים מאבטחה ופרטיות. למרות ש- IPVanish טוענת שהיא לא שומרת יומנים, הוכח שהיא עושה בדיוק את זה.

אנו מכירים את היקף יומני ה- IPVanish בגלל אירוע 2018, כאשר פוסט של Reddit שנמחק כעת שבר סיפור על העברת IPVanish ליומנים למשרד לביטחון פנים אמריקני, לאחר שקיבל זימון למקרה בו היה משתמש IPVanish החשוד בהפצת פורנוגרפיית ילדים. תוכלו לראות את PDF המקרה המלא כאן.

זה מפר את כל האמון שאנחנו יכולים לתת ל- IPVanish. למרות שהדברים עשויים להיות שונים והחברה נמצאת תחת ניהול חדש, נדרשת רק אחת מאותן תקריות כדי לערער לצמיתות את אמינותך בעולם האבטחה ברשת.. 

לשם השוואה, NordVPN מציע אבטחה מהשורה הראשונה עם OpenVPN ו- AES-256, כמו גם כמה תכונות אבטחה סולידיות ומדיניות אמיתית ללא רישום שמעולם לא הופרכה לחלוטין..

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

4

מפחיד

NordVPN הוא כרגע מלך הסחף, כפי שאתה יכול לראות בסקירת ExpressVPN לעומת NordVPN. NordVPN לא תמיד מתחיל הכי מהר, אבל יש לו נטייה להמשיך לטפס, אפילו עם טורנטים גדולים מאוד. 

בבדיקה שערכנו מצאנו כי השרתים הרגילים של NordVPN היו מהירים יותר משרתי ה- P2P הייעודיים. בשרתים הלא-ייעודיים ראינו שמהירויות עולות בהתמדה לאורך כל ההורדה והגיעו עד 17MB / s בסוף זה.

כל הורדת הבדיקה שלנו ארכה מספר שניות בלבד במשך שלוש דקות, ונראה כאילו היינו רואים מהירות גבוהה עוד יותר אם ההורדה הייתה גדולה יותר.

IPVanish התחילה גם היא איטית, אך היא נותרה די איטית במשך שלוש הדקות הראשונות. לצורך הבדיקה הראשונה נראה היה כי ה טורנט הוצמד במהירות 5MB / s עם התפרצויות קצרות במהירות 7MB / s. לאחר מכן ההורדה האיצה מעט יותר והגיעה לכ 11MB / s. אולם בשלב זה הקרב כבר היה אבוד. 

IPVanish בסופו של דבר לקח כמעט חמש דקות לסיים את ההורדה, שהיה קובץ וידאו לבדיקה שווה ערך לפרק טלוויזיה אחד בערך. למרות שזו לא תקופה נוראית לחכות לפרק הטלוויזיה, זה היה סיבוב זרוע היטב וחבילות הביצועים של IPVanish בהשוואה לסרטים של NordVPN, מה שהופך את זה לסיבוב נוסף שאין לערער עליו עבור NordVPN.

סיבוב: נקודת טרנינג ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

5

מיקומי שרת

רשת שרת ה- VPN של IPVanish מונה 1,300 שרתים, החל מה- 29 בפברואר 2020. שרתים אלה פרושים על פני 75 מדינות שונות ברחבי העולם. ברשת NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים הפרוסים על 62 מדינות.

IPVanish-Server-Map

למרות של- NordVPN יש מספר רב של שרתים, ל- IPVanish יש רשת שמתפשטת על פני יותר מיקומים. באופן טבעי ישנם פחמים במצב זה. הרשת של NordVPN חזקה יותר במובן זה שהיא יכולה להתמודד עם עומסי תנועה עצומים מבלי להאט. עם כמעט 1,700 שרתים בארה”ב בלבד, NordVPN יהיה אמין בהרבה.

nordvpn-סקירה-ממשק

לעומת זאת, IPVanish פונה למי שרוצה כמה שיותר מקומות זמינים. מכיוון שכל שירות VPN המתמחה בתחום אחר וההחלטה איזה מהם עדיף מסתכם בהעדפה האישית, אנו קוראים לסבב זה עניבה.

סבב: מיקומי שרת אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

6

חיבורים סימולטניים

סיבוב זה הוא הקל ביותר במאמר. NordVPN מאפשר למשתמשים לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית בחשבון יחיד. IPVanish מאפשר עד 10 חיבורים בו זמנית, כלומר IPVanish הוא המנצח בסיבוב זה. 

אם הרעיון לאפשר להשתמש רק במספר מסוים של מכשירים בחשבונך מפריע לך, הקפד לבדוק את סקירת Windscribe שלנו. Windscribe מאפשר למשתמשים לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים לחשבון שלהם.

סיבוב: נקודת חיבור סימולטנית ל- IPVanish

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

ז

תמחור

NordVPN ו- IPVanish מתחילים ברמה החודשית בתמחור זהה כמעט לחלוטין. כל ספק VPN מגיע עם תג מחיר מדף עליון, כאשר IPVanish נכנס בכמה סנטים נוספים. עם עלייה כרונולוגית, IPVanish מציעה תוכנית לשלושה חודשים שהיא כמה דולרים פחות מהאופציה החודשית שלה.

מעבר לכך, גם ל- NordVPN וגם ל- IPVanish יש תוכנית לשנה. תוכנית זו מורידה עוד כמה דולרים ממחיר התוכנית לשלושה חודשים של IPVanish, ושוב, שני ה- VPNs מתומחרים בצורה דומה למדי, כאשר IPVanish נכנסת לחצי דולר פחות לחודש. 

כאן מסתיימות התוכניות של IPVanish, אך NordVPN מציעה גם תוכניות לשנתיים ושלוש. שתי התוכניות הללו מציעות ערך מצויין כשהן מחולקות לעלות לחודש, ואחת מהן פוגעת בתמחור של IPVanish, ללא קשר למסגרת הזמן. התוכנית לשלוש שנים של NordVPN היא אחד הערכים הטובים ביותר בשוק. 

אף אחד מאנשי ה- VPN האלה לא מציע תקופת ניסיון בחינם, כך שאם אתה מעוניין לטעום איך VPN נראה, בדוק את סקירת ProtonVPN שלנו. ProtonVPN מציע תוכנית בחינם מעולה. VPNs רבים אינם מציעים תוכניות או ניסויים בחינם, אלא מעודדים משתמשים פוטנציאליים לנצל את מדיניות ההחזר. 

ל- NordVPN יש ערבות נדיבה של 30 יום להחזר הכסף, אך בשלב זה 30 יום הוא די סטנדרט בתעשייה. לעומת זאת, IPVanish מציעה למשתמשים רק שבעה ימים להחזיר את כספם. 

בין התמחור הפנטסטי לטווח הארוך לבין ההתחייבות הכספית להחזר הכסף במשך 30 יום, NordVPN הוא האפשרות הטובה יותר בכל מה שקשור לתמחור.

סבב: נקודת תמחור עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

8

ידידותיות למשתמש

כשמדובר בתכנון ממשק המשתמש, NordVPN ו- IPVanish הם ניגודים קוטביים. הממשק של NordVPN נקי ומייעל. את רוב החלון תופס מפה עם בועות כחולות שמציינת לאן ניתן להתחבר, כאשר רשימת שרתים רגילה מבוססת טקסט תופסת את הצד השמאלי של המסך.. 

בלחיצה על הבועה במדינה שבחרתם, ה- VPN בוחר אוטומטית את השרת הטוב ביותר ומחבר אתכם.

nordvpn-review-server-navigation

הממשק של IPVanish מלא בעיקר בתרשים שמציג את מהירויות התנועה שלך כשאתה מחובר. כדי לבחור מיקום, יש מתחת לתרשים תפריט נפתח, כמו גם לשונית בצד שמאל שמאפשרת להציג רשימת שרתים ברורה ומעמיקה הרבה יותר..

IPVanish- חיבור מהיר

IPVanish כולל גם מגוון מידע, כגון כתובת ה- IP הנראית שלך בחלק השמאלי העליון ותיבה בחלק השמאלי התחתון המציגה דברים כמו זמן חיבור ופרוטוקול. הפרוטוקול מופיע גם בצד שמאל למעלה. בסך הכל, ממשק ה- IPVanish עמוס הרבה יותר מזה של NordVPN.

מעבר אל ההגדרות, IPVanish מציע מעט מאוד הסברים למה כל אחת מהאפשרויות עושה. עם זאת, למען ההגינות, לא קורה הרבה בהגדרות של IPVanish שמשתמש המחשב הממוצע שלך כבר לא היה מכיר. ל- NordVPN, לעומת זאת, יש הסברים קטנים בשורה או שתיים לגבי מה שעושה כל הגדרה. 

nordvpn- סקירת הגדרות

למרות שאנו רוצים שה- NordVPN ישלב אפשרות למצב כהה או סתם יש מצב כהה קבוע, כמו הממשק של IPVanish, השימושיות שלה קשה לנצח. המפה של NordVPN הופכת את מציאת המיקום הרצוי לכם לקלה וגלישה מהנה, בעוד ההגדרות מציעות הסברים ברורים למה שהכל עושה. שוב, NordVPN מבטיח בקלות את הסיבוב הזה.

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

9

תכונות

כשמדובר בתכונות, ישנם מספר יסודות שאנו מצפים מכל VPN להציע. אלה כוללים מתג להרוג ואיזו דרך להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. גם ל- IPVanish וגם ל- NordVPN יש מתג להרוג פונקציונלי כמו גם אפשרויות חיבור אוטומטיות הניתנות להתאמה אישית מלאה.

שני VPNs עושים עבודה טובה בכיסוי התכונות “החובה” שלנו, כך שהסבב הזה מסתכם למי יש את התכונות הנוספות הטובות יותר. בכל מה שקשור לפעמונים ושריקות נוספות של IPVanish, באמת שאין הרבה על מה לדבר, למרבה הצער. 

ל- NordVPN, לעומת זאת, כמה דברים מעניינים במעלה השרוולים. בתור התחלה, זה לאחרונה הוסיף תכונה בשם CyberSec, שהיא בעצם חוסם מודעות מבושל. זה לא רק חוסם מודעות, זה יכול גם לעזור לך להגן עליך מפני תוכנות זדוניות ואי פישינג על ידי חסימת האתרים המארחים את התוכן הזה. 

nordvpn-review-killswitch

ל- NordVPN, כפי שהזכרנו קודם, גם תכונה VPN כפולה המאפשרת למשתמשים לקפוץ משרת VPN אחד לשרת VPN אחר לפני שהם מתחברים סוף סוף לאתר הרצוי. זה עוזר להוסיף שכבת אבטחה נוספת לגלישה באינטרנט שלך, מה שמקשה עליך לעקוב אפילו יותר באינטרנט. 

NordVPN מציעה גם Onion over VPN, שהיא דרך בטוחה יותר למי שמעוניין לצלול לרשת העמוקה. באופן לא מפתיע בנקודה זו, NordVPN מנצחת את הסיבוב האחרון בקפידה. 

סיבוב: נקודת תכונות עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו IPVanish

10

מחשבות אחרונות

כפי שאמרנו בתחילת המאמר הזה של NordVPN לעומת IPVanish, הפסד כאן יכול היה להיות מכה קשה למוניטין של NordVPN. עם זאת, הדברים התגלו כציפינו. עם ציון סופי של שמונה עד שתיים, NordVPN טיפל בקלות ביריבו והראה בדיוק מה ההבדל בין ממוצע לראש קו.. 

הזוכה: NordVPN

אם היה לך ניסיון עם אחד מאותם VPN, נשמח לשמוע על זה בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map