NordVPN לעומת CyberGhost: קרב 2020 חסכוני

מבין כל ספקי הרשת הפרטית הווירטואלית שבדקנו, CyberGhost ו- NordVPN היו צוואר וצוואר מספר אחד ושניים מזה זמן. גם שני אלה מילאו תפקידים כה גבוהים מסיבות דומות.


אם אתה מסתכל על סקירת CyberGhost שלנו, אתה תראה שהיא הצליחה כמעט בכל קטגוריה, אך במיוחד אהבנו את התמחור, את קלות השימוש ואת תכונת המנהור המפוצל. באופן דומה, בסקירת NordVPN שלנו, אנו מדגישים את התמחור המצוין לטווח הארוך של NordVPN וקלות השימוש. 

כששני ה- VPN הללו מתחרים בעקביות זה בזה על מקום בראש, ובנוסף רשימת הדמיון הארוכה ביניהם, חשבנו שהגיע הזמן לראות מה עדיף בהתאמה ראשונה NordVPN לעומת CyberGhost..

הגדרת קרב: NordVPN לעומת CyberGhost

כדי להבטיח שההתאמה של CyberGhost לעומת NordVPN שלנו תהיה הוגנת, פיתחנו מערכת בת תשעה סיבובים. בכל סיבוב נתמקד בהיבט יחיד של ביצועי VPN. נבדוק כיצד כל VPN מתפקד בקטגוריה הנתונה הזו ונכריז על זוכה בסוף כל סיבוב.

בתום כל תשעת המחזורים, ה- VPN עם הכי הרבה נקודות מוכרז כמנצח. אם סיבוב כלשהו קרוב מדי להתקשר, יתכן שניתן להכריז עליו כקישור, ובמקרה זה שני VPNs ירוויחו נקודה לאותו סיבוב.

1

מהירות

אם אתה מסתכל במאמר ה- VPN המהיר ביותר שלנו, אתה תגלה ש- NordVPN רשום למעשה בקטגוריית “אזכור בלתי-ישיר”. הסיבה לכך היא שבמשך השנים הרבות בהן אנו בודקים VPNs, NordVPN הציגה באופן עקבי המון חוסר עקביות עם ביצועי המהירות שלה..

עם זאת, הדבר השתפר מאוד לאורך זמן, ואולי נצטרך לבצע שינויים במאמר זה מתישהו בעתיד הקרוב. במהלך הבדיקה שערכנו למאמר זה, NordVPN הצליחה להשיג ביצועים מרשימים מאוד בכל מיקום עם רק כמה שיהוקים קלים..

מהירות NordVPN

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן4289.17344.56
ארה”ב.8204.57233.70
בריטניה80220.2439.82
יפן167187.57200.05
ישראל14171.6078.27

NordVPN גברה על מהירויות ההורדה של CyberGhost בשוליים משמעותיים בכל מיקום שבדקנו. המקום היחיד בו הוא היה אפילו קרוב היה במיקום האחד בו NordVPN האט האט מעט, שהיה בישראל. 

מהירות CyberGhost

מיקום: PingDownloadUpload
לא מוגן4289.17344.56
ארה”ב.4493.62197.34
בריטניה7988.54219.24
יפן15877.50322.24
ישראל13866.9463.45

ל- NordVPN יש קצת יותר בעיות עם מהירות העלאה, ורק מנצחים במחצית המיקומים. עם זאת, מהירויות העלאה פחות חיוניות לביצועים הכוללים, רוב הזמן ורק הופכים להיות קריטיים אם אתה שולח קבצים גדולים. 

כמו כן, אפילו במיקומים שבהם היא מציגה ביצועים גרועים, ל- NordVPN יש עדיין מספיק רוחב פס להעלאה בכדי לאפשר לה ביצועים טובים לחלוטין לגלישה באינטרנט והזרמתם. 

דבר אחד שעליו הצטיינה CyberGhost היה זמן הפינג. בשלושה מתוך ארבעת המיקומים בהם הסתכלנו, CyberGhost הצליחה לגלח רק כמה אלפיות השנייה משעת הפינג, מה שיכול להפוך אותו ל- VPN נהדר למשחקים. 

למרות של- NordVPN היו בעיות עקביות בעבר, הדברים השתפרו עם הזמן. בבדיקות האחרונות שלנו, כולל להשוואה זו של NordVPN לעומת CyberGhost, היו NordVPN במהירויות מאוד שמישות ואמינות ברחבי העולם, מה שמאפשר לו לנצח את הסיבוב הזה עם מהירויות ההורדה הטובות יותר סביב הכל.. 

סיבוב: נקודת מהירות ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

2

סטרימינג

גם NordVPN וגם CyberGhost יכולים לעקוף את רוב אמצעי חסימת ה- VPN שמפעילים אתרי סטרימינג. שתי הספקיות יכולות להזרים Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ואפילו תוכן iPlayer של BBC, וזו הסיבה ששניהם מדורגים גבוה ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Hulu ו VPN הטוב ביותר עבור מאמרים של Netflix. עם זאת, ישנם הבדלים משמעותיים בביצועים של כל אחד מהם בזמן הסטרימינג. 

עם CyberGhost, ישנם שרתים סטנדרטיים כמו גם קומץ שרתי סטרימינג ייעודיים. ניתן לראות זאת גם במאמר שלנו NordVPN לעומת Windscribe, כאשר Windscribe משתמש במערכת דומה. בשני הזרמים הייעודיים והלא-ייעודיים של CyberGhost, הצלחנו לגרום ל- Amazon Prime Video, Netflix ו- Hulu לעבוד.

שרתי זרימת CyberGhost

עם זאת, Hulu ו- Amazon Prime Video שניהם נטענו לאט לאט על השרתים הרגילים. להולו הייתה גם בעיה שבה הסרטונים היו נטענים ללא הגבלת זמן ותישארו לבהות במסך שחור. נושאים אלה לא היו נוכחים בשרתי הסטרימינג של CyberGhost, אך אמזון פריים עדיין נראתה מעט איטית ועדיין תיטען לפעמים ברזולוציה נמוכה מאוד. 

ל- NordVPN, לעומת זאת, אין שרתי סטרימינג ייעודיים. כל אתר סטרימינג שניסינו עבד בצורה מושלמת, כולל אמזון פריים, שהיה הרבה יותר מגיב ממה שהיה בזמן שהיינו ברשת ה- VPN של CyberGhost. זה שיפר את קלות השימוש שלו ללא צורך בשרתים ייעודיים, והביצועים המעולים זוכים ב- NordVPN בסיבוב זה.

סיבוב: נקודת סטרימינג ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

3

בטיחות ופרטיות

CyberGhost ו- NordVPN דומים מאוד כשמדובר באבטחה ופרטיות. שני ספקי ה- VPN מכסים את כל תכונות האבטחה הבסיסיות ביותר שאנו מצפים לראות, כולל מתג להרוג מתפקד ואיזו דרך להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה.. 

nordvpn- סקירת הגדרות

באשר לאבטחת חיבור, שני ה- VPN מציעים OpenVPN בשילוב עם קידוד AES-256. זיווג זה הוא מה שאנו מציעים כמעט לכולם להשתמש כמעט בכל היישומים, שכן הוא מציע אבטחה מעולה כמו גם ביצועים אמינים.

CyberGhost מאפשרת למשתמשים גם להגדיר את הפרוטוקול ל- IKEv2, אך זה דבר שבדרך כלל לא היינו ממליצים עליו. אם אתה מחפש VPN שיש לו כמה אפשרויות פרוטוקול ייחודיות, הקפד לבדוק את סקירת VyprVPN שלנו. VyprVPN מציע מספר פרוטוקולים, כולל פרוטוקול הזיקית הייחודי שלה. 

הגדרות ביקורות ברשת

לשני ה- VPN יש מדיניות מוצקה ללא רישום ואוספים כמות מינימאלית של מידע אודותיך ועל השימוש שלך ב- VPN. כאשר CyberGhost וגם NordVPN מציעים רמות דומות של אבטחה ופרטיות, הגורם המכריע בסבב זה מסתכם בכמה מהתכונות הנוספות של NordVPN. NordVPN מציע VPN כפול לתוספת אבטחה וכן VP VPN לגלישה באינטרנט עמוק. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

4

מפחיד

כפי שראינו במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN שלנו, NordVPN מקבל את המהירויות הטובות ביותר של כל VPN שבדקנו בכל מה שקשור לטרנינג. ראינו את NordVPN להגיע למהירויות של עד 17MB / s תוך סיבוב קבצים גדולים והצלחנו להשלים את כל הורדת הבדיקה של 1.4GB תוך שלוש דקות. 

עם זאת, ל- NordVPN יש שרתי P2P ייעודיים כמו גם השרתים הסטנדרטיים שלה ואנחנו למעשה רואים ביצועים טובים יותר בשרתים הרגילים. המהירות של 17 מגה-סיבייט לשנייה וההורדה בתתי שלוש דקות הושגו שרתים רגילים. נראה כי שרתי שיתוף הקבצים הייעודיים מותאמים יותר לאבטחה מכיוון שהם לא כמעט מהירים ונראים שהם ממוקמים ביוון ולא יותר מקומית.. 

CyberGhost, במקרה זה – שלא כמו בקטע הסטרימינג – אין שרתי P2P ייעודיים לסיבוב. למרות זאת, היא הצליחה להסתדר לא רע במבחן הטרנינג של 1.4 ג’יגה-בייט. אחרי דקה אחת, הסיקור נכנס במהירות 4MB / s, ובמשך דקה וחצי זה התפוצץ ל -10MB / s. כאן נשארה מהירות ההורדה עד לסיום ההורדה תוך שלוש דקות וחמש שניות.

למרות ש- CyberGhost עשה זמן טוב והצליחה להוריד את קובץ הבדיקה שלנו די מהר, הוא עדיין לא יכול היה לסיים את שלטונו של NordVPN כמלך הטרנינג. 

סיבוב: נקודת טרנינג ל- NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

5

מיקומי שרת

אף על פי שגם ל- NordVPN וגם ל- CyberGhost יש גודל רשת דומה הכוללת – מגיעות לכ -5,000 שרתים כל אחת – ל- CyberGhost יש תפוצה טובה יותר. ל- CyberGhost יש שרתים ב- 80 מדינות ואילו NordVPN מציע רק מיקומים ב -62 מדינות.

nordvpn-review-marker-selection

CyberGhost אכן מציע יותר מיקומים מאשר NordVPN, אך היא עדיין משאירה אזורים גדולים באפריקה ואסיה מעט עקרים בכל מה שקשור לבחירות בשרת. אם אתה מחפש ספק VPN עם שרתים בכל פינות העולם, הקפד לקרוא את סקירת HideMyAss שלנו. ל- HideMyAss שרתים ב -190 מדינות.

סבב: נקודת מיקומי שרת עבור CyberGhost

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

6

חיבורים סימולטניים

בעוד שחלק מה- VPNs מאפשרים למשתמשים לקבל מספר בלתי מוגבל של חיבורים (עיין במאמר שלנו ב- Windscribe לעומת TunnelBear לדוגמא לכך), רוב הספקים מגבילים את מספר החיבורים בו זמנית שיכולים להיות לך. זה בדרך כלל כדי למנוע מאנשים לשתף את חשבונותיהם עם טונות של חברים ולהגביל את הלחץ הכללי על שרתי ה- VPN. 

NordVPN מאפשר למשתמשים לחבר עד שישה מכשירים בפעם אחת. לעומת זאת, CyberGhost מאפשרת לחבר עד שבעה מכשירים בבת אחת, כלומר CyberGhost מנצח את הסיבוב הזה בשוליים צרים.. 

סיבוב: נקודת חיבורים סימולטניים עבור CyberGhost

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

ז

תמחור

כפי שאנו ממשיכים לראות בסקירה זו, CyberGhost ו- NordVPN דומים מאוד כמעט בכל דרך. התמחור אינו שונה, מכיוון שלשני ספקים אלה יש מודלים שונים של תמחור כולל. 

החל מאופציית ההרשמה החודשית, NordVPN הוא הבחירה הזולה יותר בכמיליון דולר. התוכנית הבאה המוצעת על ידי שני ה- VPNs היא התוכנית השנתית, שהיא מחיר מעט טוב יותר עם CyberGhost, שמגיעה בזמן הזה במחיר של פחות מהתכנית השנתית של NordVPN.

שני ה- VPNs מציעים אפשרות לשנתיים ושלוש שנים, כאשר CyberGhost שוב נכנס למעט פחות מדולר זול לחודש בכל מסגרת זמן. בקופה CyberGhost נותן לך גם את האפשרות לכלול IP ייעודי תמורת חמישה דולר נוספים לחודש. 

מעבר לתמחור המעולה, CyberGhost מציעה למשתמשים גם תקופת ניסיון ללא תשלום 24 שעות ביממה, בעוד של- NordVPN אין שום צורה של ניסיון חינם. עיין בסקירת Windscribe שלנו עבור VPN חינמי שאין לו מגבלת זמן. 

CyberGhost אפילו מכה את הערבות להחזר הכסף של NordVPN. CyberGhost מעניקה למשתמשים 45 יום נדיבים להפליא להחזיר את כספם, ואילו אחריות הכספים של NordVPN נמשכת רק ל 30 יום. 

סיבוב: נקודת תמחור עבור CyberGhost

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

8

ידידותיות למשתמש

זה סוף סוף תחום אחד בו CyberGhost לעומת NordVPN נבדלים מאוד. ל- CyberGhost ממשק משתמש די קומפקטי ומינימליסטי. בצורתו הרגילה, יש רק כפתור באמצע לחיבור וניתוק מ- VPN, בתוספת תפריט נפתח למטה המאפשר לך לבחור את המיקום שאליו ברצונך להתחבר..

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

כשפותחים את ההגדרות של CyberGhost, החלון מתרחב לכשל פי שלושה מגודלו הרגיל ומתמלא במידע מפורט יותר בהרבה. חלון מורחב זה מאפשר לראות את רשימת השרתים המלאה ולהגדיר הגדרות שונות. תפריט ההגדרות של CyberGhost ערוך היטב ולכל הגדרה יש הסבר קצר מתחתיו שמסביר מה היא עושה.

ל- NordVPN, לעומת זאת, יש ממשק משתמש גדול אשר לרוב תופס מפה. במפה זו יש סמנים כחולים בכל מיקום שאליו אתה יכול להתחבר. זה מקל על הגלישה בבחירת השרתים.

nordvpn-review-server-navigation

תפריטי ההגדרות של NordVPN דומים בפריסה שלהם לתכני CyberGhost, והם מציעים גם כמה הסברים פשוטים לרוב האפשרויות. למרות של CyberGhost יש כמה נגיעות קטנות – כמו מצב חשוך – המסייעות בשיפור ידידותיות המשתמש הכוללת של התוכנה, היא עדיין לא יכולה לנצח את המפה של NordVPN.

גם ל- CyberGhost וגם ל- NordVPN יש ממשקים שמישים מאוד שמשתמש המחשבים הממוצע שלך – אפילו ללא ידיעת VPN קודמת – כמעט בהחלט יוכל להבין זאת ללא צורך בעזרה. עם זאת, המפה של NordVPN פשוט נותנת לו את אותו מעט שימושיות נוספת שחסרה ב- CyberGhost. 

סבב: נקודת ידידותיות למשתמש עבור NordVPN

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

9

תכונות

מלבד התכונות הסטנדרטיות שאנו מצפים שיהיה לכל VPN, כגון מתג להרוג וסוג של חיבור אוטומטי, גם ל- CyberGhost וגם NordVPN יש כמה פעמונים ושריקות נוספות להשוויץ.. 

בתור התחלה, NordVPN מציעה “CyberSec.” זהו סוג של תוכנות זדוניות וחוסם מודעות שיכולים לעזור לך להגן עליך על ידי חסימת האתרים שידועים כמארחים תוכן מזיק או מעצבן. ל- NordVPN יש גם כמה אפשרויות מעניינות בכל מה שקשור לשרתים מיוחדים.

nordvpn-review-killswitch

כפי שכבר הזכרנו בסעיף “סיקור”, ישנם שרתי P2P ייעודיים, אך אלה אינם מעניינים כמו אפשרויות ה- VPN הכפולות או אפשרויות Onion-over-VPN. 

תכונת Onion over VPN מחברת אותך לטור, דפדפן מיוחד לעיון באינטרנט האפל, בעוד שתכונת ה- VPN הכפולה מחברת אותך דרך שני שרתים כדי לשפר את האבטחה ולהקשות על הפעילות המקוונת שלך אפילו יותר קשה לעקוב אחר. 

CyberGhost מחקה כמה מהתכונות שה- NordVPN מציע, כולל החוסם, אך חוסמי מודעות ותוכנות זדוניות הם כתוצאה מתריסר בימינו. ההגרלה האמיתית של CyberGhost היא אחת התכונות הקשות ביותר למצוא שם: מנהור מפוצל. 

הגדרות cyberghost-review-privacy

מנהור מפוצל הוא משהו שתוכלו לקרוא עליו גם בסקירת ExpressVPN שלנו. למרות ש- ExpressVPN עושה זאת אחרת, CyberGhost מאפשרת לך ליצור רשימה של אתרי אינטרנט שישמשו כחריגים. פירוש הדבר שכשאתה מבקר באתרים אלה, לא תחבר דרך החיבור המנהור של ה- VPN, אלא במקום זאת יהיה בחיבור רגיל שלא מוגן..

CyberGhost מאפשרת לך גם להגדיר כללים שיחברו אותך אוטומטית ל- VPN במקום מוגדר בכל פעם שתפתח תוכנית מסוימת. למרות שאיננו חשים ש”החוקים החכמים “של CyberGhost הם חזקים בצורה של מנהור מפוצל כמו של ExpressVPN, אנו חושבים שזה מנצח את מה ש- NordVPN מציע כשמדובר בתכונות.

כללי סייברגוסט-סקירה-חכמים

סיבוב: תכונות נקודה עבור CyberGhost

לוגו NordVPN
לוגו CyberGhost

10

פסק הדין

בעוד ששני ה- VPN הראו ביצועים נהדרים בבדיקות שלנו והדגימו מדוע הם שייכים בראש, המנצח הוא NordVPN עם ציון של חמש עד ארבעה. NordVPN עלתה ליתרון מוקדם עם המהירויות הטובות יותר והגישה הקלה יותר לסטרימינג ו- CyberGhost אפילו נראתה כקאמבק לקראת הסוף.. 

הזוכה: NordVPN

אולם בסופו של דבר זה פשוט לא הספיק והקלות השימוש המעולה של NordVPN סייעה לדחוף אותו מעבר לקצה בניצחון נקודה זו. אם חוויתם חוויות טובות או רעות עם CyberGhost או NordVPN, נשמח לשמוע על כך בתגובות שלהלן. קרא את הקטע NordVPN לעומת IPVanish כדי לראות כיצד הם משווים. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map