כיצד להשיג כתובת IP צ’יליאנית בשנת 2020: Swinging על ידי סנטיאגו

אם אתם נוסעים מחוץ לצ’ילה בחופשה או לעסקים, אולי תרצו להתחבר לאינטרנט כדי לגשת לשירותי הבנקאות והזרמים המקוונים בהם אתם משתמשים בבית, כמו Canal 13 או Netflix. עם זאת, בגלל חסימות גיאוגרפיה, אינך יכול לגשת לשירותים אלה ללא כתובת IP צ’ילה. אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחד כזה.


כתובת IP הינה קבוצה של מספרים אקראיים ועשרוניים אשר תקבל בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט. הוא מכיל מידע המזהה את המכשיר והמיקום שלך. בגלל כתובות ה- IP ומגבלות הרישיון, לא תוכל לגשת לתוכן שמוגבל לצ’ילה אם אתה מנסה להציג אותו מחוץ למדינה..

Canal 13, ערוץ טלוויזיה צ’יליאני חופשי-לאוויר, מציע המון אפשרויות תכנות בפלטפורמה המקוונת שלו, אך הוא מוגבל גאוגרפי. ל- Netflix צ’ילה מגבלות דומות בגלל רישוי טריטוריאלי, כך שללא כתובת IP צ’ילאית, אינך יכול לצפות בקאדו קון חיגוס או בפתיעות האהובות עליך. קרא עוד כיצד לנצח את מאמר האיסור על נטפליקס VPN.

אתה יכול לזייף את המיקום שלך על ידי קבלת כתובת IP צ’ילית כדי להטעות אתרים או שירותים מקוונים כדי להגיש לך תוכן כאילו אתה גולש או זורם מצ’ילה, אם כי.

כיצד להשיג כתובת IP צ’ילה

מלבד היכולת לבטל חסימת שירותי סטרימינג, גישה לחשבונות בנק או קבלת מבצעים טובים יותר בזמן קניות ברשת, כתובת IP צ’יליאנית מעניקה לך אנונימיות. אם אתה מודאג מצנזורה ממשלתית, אתה יכול לנוח בקלות מאחורי כתובת IP מזויפת וחומת הצפנה. 

צ’יליאנים נהנים יותר מחירויות אינטרנט מאשר מקביליהם במדינות השכנות, כך ששימוש בכתובת IP צ’ילה מאפשרת לך את אותה גישה בלתי מוגבלת שאזרח צ’יליאני מקבל, למרות שאתה מחוץ למדינה.

ישנן שתי דרכים להשיג כתובת IP צ’ילה: פרוקסי או רשת פרטית וירטואלית. מסלול ה- Proxy לא תמיד עובד מכיוון שהם לא אמינים ואינם מציעים תכונות אבטחה, ומשאיר אותך פגיע לסכנות מקוונות. אתה יכול גם להיות עקיבה מכיוון שקרובים לא חוסמים את כתובת ה- IP האמיתית שלך. אם אתה עדיין מעוניין להשתמש באחד מהם, קרא את מדריך הפרוקסי הטוב ביותר בחינם לקבלת ההמלצות שלנו.. 

השימוש ב- VPN הוא האפשרות הטובה יותר מכיוון שהיא תגן עליך ותמשיך לבטל את חסימת אתרי הזרמת ושירותים מקוונים, שבהם תוכל להשתמש בעילום שם מכיוון שהיא גם תסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך. קרא את המאמר שלנו ב- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף. 

אם אתה רוצה לגשת לנטפליקס צ’ילה, כמה VPNs שיכולים לעקוף את זיהוי ה- VPN החכם שלה. קרא את מאמר שגיאות ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף.

בסקירות ה- VPN הטובות ביותר שלנו, אנו מציגים ספקים מצוינים, אך ישנם כמה שיהיו טובים יותר לצ’ילה. בואו נראה את שלושת הטובים ביותר.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה לקבלת כתובת IP צ’ילאית מכיוון שיש לה יותר מ -3,700 שרתים, מתוכם 10 בצ’ילה. הוא מכבד את פרטיותך באמצעות מדיניות ללא כניסה ובעל אבטחה טובה. תפיק תועלת מהמהירויות הגונות שלה, רוחב הפס הבלתי מוגבל והיכולת לבטל חסימה ולהשתמש בשירותי סטרימינג, כולל Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה תואם למערכות הפעלה מרכזיות, כגון Windows, macOS, Android ו- iOS, ותוכלו לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

ניסיון של שבעה ימים זמין אם ברצונך לבדוק את השירות, אך אם אתה זקוק ליותר זמן, CyberGhost מציעה ערבות נדיבה של 45 יום להחזר הכסף..

ExpressVPN

אנו ממליצים גם על ExpressVPN לקבלת כתובת IP צ’ילה. יש לה רשת שרתים ענקית הכוללת שרתים בצ’ילה. זהו גם ה- VPN המהיר ביותר, מציע רוחב פס בלתי מוגבל ונכנס לרוב שירותי הסטרימינג הגדולים, כולל Netflix, וזו הסיבה שהיא זכתה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו להשוואת סטרימינג. בנוסף, יש לו אבטחה מעולה ומכבדת את פרטיותך. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה עובד על חלונות, macOS, Android ו- iOS. קל מאוד להתקין ולהשתמש גם בלקוחותיה, ולכן זוהי בחירה נהדרת אם אינך מנוסה עם VPN. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט מעמיק על השירות.

למרות שזו אחת מהאפשרויות היקרות ביותר ב- VPN, אתה עדיין מקבל תמורה לכסף מכיוון ששירות הליבה שלה מעולה. אתה יכול לחסוך כסף גם אם אתה מתחייב לתוכנית ארוכה יותר. נוסף על כך, ניתן לקבל ניסיון של שבעה ימים לנסות אותו, ואם אתה מרגיש ש- ExpressVPN אינו מתאים לך, יש אחריות של 30 יום להחזר הכסף.. 

NordVPN

בחירה טובה נוספת לקבלת כתובת IP צ’ילה היא NordVPN. זה מספק אבטחה מהשורה הראשונה, עם שרתי כפול הופ שמצפינים את החיבור שלך פעמיים ומתג להרוג. בנוסף, זה לא שומר ביומנים, ולכן הפרטיות שלך מכבדת. יש לה רשת שרתים ענקית הכוללת חמישה שרתים גם בצ’ילה. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו גם מהירויות טובות, החלפת שרת מהירה ונכנסת לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. בנוסף, אין כובעי רוחב פס. עיין בסקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

אתה יכול להשתמש בו על עד שישה מכשירים בו זמנית, וזה עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS. קיימת תקופת החזר של 30 יום, כך שיש לך מספיק זמן לנסות אותה לפני שתירשם.

הסכנות בשימוש בכתובת IP צ’ילה

צ’ילה היא מדינה ידידותית למשתמש, אך כמו מדינות אחרות בעולם, היא מועדת לאיומים כמו פשעי רשת. אפילו אחד הבנקים הגדולים שלו, בנקו דה צ’ילה, הפסיד 10 מיליון דולר ביוני 2018 בשורה של מתקפות סייבר שמכוונות למערכות העברת תשלומים..

עם זאת, צ’יליאנים נהנים מחירויות אינטרנט שלא כמו מרבית המדינות השכנות, וצ’ילה שודרגה לאחרונה ל”חינם “על ידי Freedom House בגלל הגישה הבלתי מוגבלת שלה כמעט לרשת. זו עמדה מעוררת קנאה, במיוחד אם אתה גר במדינה המחויבת במעקב או צנזורה ממשלתית.

עם זאת, יש חששות מהמסגרת המשפטית של צ’ילה מכיוון שהיא מאפשרת מעקב אחר תקשורת. בנוסף, החוקים שלו מעורפלים או מיושנים מכיוון שהם אינם תואמים את מציאות התקשורת או הטכנולוגיה המשתנה במהירות. ספקי שירותי אינטרנט בצ’ילה צריכים לרשום נתוני משתמשים, ויש חששות לפיקוח על עיתונאים ולהביע דעות פוליטיות. 

הוועדה להגנה על עיתונאים העלתה דאגות במארס 2018 לאחר הדיווחים כי המשטרה הצ’יליאנית מרגלת על כתבים כחלק מפעילות המודיעין שלהם, תוך יירוט שיחות טלפון והודעות ב- WhatsApp וטלגרם..

על ידי שימוש ב- VPN, גם אתה יכול ליהנות מרמת החופש המקוון בצ’ילה מכיוון שהוא לא מוגבל לאנשים החיים בגבולותיה. אתה יכול לעבור דרך מחסומים דיגיטליים ולבקר באותם אתרים, לפרסם באותו פורומים כמו ילידי צ’ילה ולצפות באותם סרטונים..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שמצאת את המדריך הזה מועיל וכעת תדע כיצד לקבל כתובת IP צ’ילה. VPN יסייע לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים תוך מתן האבטחה והכלים הדרושים לך, כך שאין סיבה לא לנסות אף אחד משלושת ספקי ה- VPN שלמעלה.

נשמח לשמוע את הטיפים וההמלצות שלך לקבלת כתובת IP צ’ילה. ספר לנו עליהם בסעיף התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map