כיצד להשיג כתובת IP טאיוונית בשנת 2020: ניתוב מחדש ל- ROC

אם אתה מנסה לגשת לחדשות האחרונות ב- TTV או להיכנס לפורטל הבנקאות שלך מחוץ לטאיוואן, ואתה מקבל הודעת שגיאה, סביר להניח שתפגע בגיאוגרף. הדרך היחידה לעקוף זאת היא על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP טייוונית.


כתובת IP היא קבוצה של מספרים המספרת לאתרים ושירותים מקוונים על המיקום שלך. אם אתה מנסה לגשת לתוכן המוגבל לטייוואן וכתובת ה- IP שלך אינה תואמת, לא תיכנס. 

כתובת IP טייוונית תבטל את חסימת ההגבלות הללו, ותאפשר לך לצפות בשירותי סטרימינג טייווניים, כגון TTV, לגשת לחשבון הבנק שלך מכל מקום בעולם ולגלוש באינטרנט כאילו היית בטייוואן..

כך גם לגבי נטפליקס. אם אתה חובב עולם אומנויות הלחימה ואתה רוצה לצפות בפילי פנטזיה: מלחמת הדרקונים או ערים של דברים אחרונים, לא תוכל לגשת לתוכן ללא כתובת IP טייוונית. נטפליקס מטילה מגבלות על תוכן שיעמוד בתנאים של חוקי זכויות יוצרים ורישוי טריטוריאלי. המאמר שלנו בנושא איסור VPN ב- Netflix מכסה את הדברים לעומק.

מערכת הגילוי המתוחכמת של נטפליקס מרימה פרוקסי רשתות וירטואליות פרטיות שלא יכולות לעקוף את המסננים והחסימות הגיאוגרפיים שלה. עם כתובת IP מטייוואן, אתה יכול לזייף את המיקום שלך ולהטעות אתרי אינטרנט ושירותים מקוונים אחרים, כולל נטפליקס, לחשוב שאתה גולש או זורם משם. הדרך הבטוחה ביותר להשיג אחת היא באמצעות VPN.

מדריך מהיר זה כיצד להשיג כתובת IP טייוונית יסביר כיצד VPN יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהמליץ ​​על כמה מהבחירות האהובות עלינו ממיטב ביקורות VPN שלנו..

כיצד להשיג כתובת IP טייוונית

ישנן שתי דרכים להשיג כתובת IP טייוונית: פרוקסי או VPN. אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך באמצעות שרת proxy, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת מכיוון שלמקסמים חסרים הצפנה ותכונות אבטחה בסיסיות. הם גם לא מהימנים, אינם מצליחים להציע פרטיות מקוונת ורובם בעלי רוחב פס ומגבלות מהירות מוגבלות.

VPN הוא המסלול הטוב והבטוח ביותר שכן הוא יאבטח את החיבור שלך ויסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך כדי להגן על פרטיותך מעיניהם המסקרנות של סוכנויות מעקב וסנפים. VPNs גם מסביב לחסימה גיאוגרפית וביטול חסימה של אתרי סטרימינג (עיין במאמר שגיאות ה- Proxy של Netflix למידע נוסף בנושא זה), כך שתוכל לגשת לתוכן הרצוי. 

המאמר שלנו VPN לעומת פרוקסי לעומת טור מסביר את ההבדלים העיקריים בין פרוקסי ו VPN.

אולם לא כל שירותי ה- VPN נוצרים שווים, וזו הסיבה שבחרנו שלושה מספקי ה- VPN הטובים ביותר שיעזרו לכם לקבל כתובת IP מטייוואן..

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בגלל איזון האבטחה, השימושיות, הביצועים והפרטיות שלו. זה ה- VPN המהיר ביותר במבחנים שלנו ומדורג את הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור נטפליקס ומדריכי ה- VPN המאובטחים ביותר. העקביות שלה מבדילה אותו, מה שאומר שתחוויו חוויה נהדרת, לא משנה באיזה שרת תבחרו או איך תגדיר את החיבור שלכם.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

רשת השרתים הגדולה שלה מכסה 94 מדינות, כולל טייוואן, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת לקבלת כתובת IP טאיוונית. אתה יכול להתקין אותו במערכות ההפעלה העיקריות, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא מציע גם הרחבות דפדפן עבור Google Chrome, Mozilla Firefox ו- Safari.

תמיכת הלקוחות של ExpressVPN זמינה 24/7, והצוות המסייע שלה מספק תגובות יסודיות ומהירות באמצעות צ’אט חי ומייל.

תוכל ללמוד עוד על השירות בסקירת ExpressVPN שלנו או לנסות אותו עם ערבות הכספים להחזר הכסף עבור 30 יום.

NordVPN

ל- NordVPN רשת מסיבית, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת לקבלת כתובת IP טייוונית. זה לא עקבי כמו ExpressVPN, אבל זה טוב בהרבה עבור פעילויות מסוימות, כמו סיבוב. קרא את ההשוואה שלנו ל- ExpressVPN לעומת NordVPN למידע נוסף. 

התכונות של NordVPN כוללות כלי חסימת תוכנות זדוניות מובנות, שרתי מומחיות, VPN כפול וממשק אטרקטיבי. תוכל למצוא את רשימת התכונות המלאה בסקירת NordVPN שלנו.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלו טובות ורוחב הפס אינו מוגבל, אך הוא יכול להיות איטי בעת חיבור לאורך מרחקים ארוכים. אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, Mac, Android ו- iOS. תמיכת לקוחות זמינה באמצעות אימייל או צ’אט חי, אך אתה יכול להשתמש בבסיס הידע כדי לתקן בעיות קלות בעצמך.

NordVPN מציע תעריף חודשי סביר, אך הרשמה לתכנית ארוכה יותר תחסוך לכם כסף. אתה יכול לקחת את זה לסיבוב עם 30 יום ההחזר הכספי שלו.

CyberGhost

CyberGhost הוא עוד VPN טוב להשגת כתובת IP טאיוונית מכיוון שיש לה מעל 3,700 שרתים, מתוכם 10 בטייוואן. יש לו שרתים מיוחדים לסטרימינג וסיבוב, אבטחה טובה, ממשק סולידי ומחיר נמוך. בנוסף, מדיניותה ללא רישום פירושה שהפרטיות שלך מכבדת מכיוון שהיא לא שומרת על הפעילויות המקוונות שלך.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול לחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית בכל מערכות ההפעלה העיקריות, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף או נסה אותה עם אחריות החזר הכסף שלך למשך 45 יום.

הסכנות בשימוש בכתובת IP טייוונית

שירותי האינטרנט של טייוואן אינם מוגבלים. על פי דו”ח בית החופש משנת 2019, הסביבה התקשורתית שלו היא אחת החופשיות באסיה, עם ציון של 93 מתוך 100, כך שאין סכנה בשימוש בכתובת IP טייוונית.

ממשלתה מספקת הגנות איתנות על חירויות אזרחיות ואין חסימות צנזורה קפדניות. זה לא אומר שאסור לדאוג לפרטיותך ולאנונימיות המקוונת שלך, עם זאת, במיוחד עם עליית נקודות ה- WiFi הציבוריות והסכנה לפשעי רשת..

באמצעות VPN אתה יכול להזרים תוכן ב- Netflix, לגשת לחשבון הבנק שלך ולשירותים מקוונים אחרים, להגן על פרטיותך ולאבטח את חיבור ה- WiFi שלך.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים כי מדריך זה הקל על תהליך השגת כתובת ה- IP של טייוואן. פרוקסי עשוי להשיג לך כזה, אך הוא לא יגן על זהותך באופן מקוון. עם VPN, אתה נראה כאילו אתה בטייוואן, הזהות שלך וכתובת ה- IP האמיתית שלך יהיו מוגנות ותוכל לעקוף חסימות גיאוגרפיים..

אם הסיבה העיקרית שלך לקבלת כתובת IP לטייוואן היא להזרים תוכן, כל שלושת ה- VPN שהמלצנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אבל ExpressVPN הוא הטוב ביותר בגלל הביצועים המצטיינים שלו, האבטחה החזקה, הפרטיות והמהירויות המהירות שלה..  

כעת כשתדעו להשיג כתובת IP טייוונית, עיינו בספריית ה- VPN שלנו ובארכיון האבטחה המקוון לקבלת המלצות נוספות על שמירה על ביטחון מקוון. 

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP טייוונית, נשמח לשמוע את המלצותיך. יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן. תודה שקראת. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map