כיצד להשיג כתובת IP ברזילאית בשנת 2020: הכוונה מחדש לריו

אם אתה מנסה להזרים את התכנות הברזילאיות המועדפות עליך מחוץ למדינה, יכול להיות ששמת לב שאינך יכול לגשת אליו. הסיבה לכך היא שתוכל לעשות זאת רק אם יש לך כתובת IP ברזילאית, ואנחנו נראה לך איך להשיג כתובת.


ברזילאים המתגוררים או נוסעים לחו”ל יודעים עד כמה יכול להיות בידור, ספורט וחדשות בשפה הפורטוגזית. לחלק מהאתרים הברזילאים ניתן לגשת רק דרך כתובות רשת מקומיות, ואילו אתרי סטרימינג, כמו Netflix Brazil, מגבילים את הגישה לתוכן עם חסימות גיאוגרפיים..

בגלל הרישוי, נטפליקס כוללת ספריות תוכן שונות בכל אחת מ -190 המדינות בהן היא זמינה, אך עם כתובת IP ברזילאית, תוכל לקבל את התיקון השבועי שלך בנטפליקס ברזיל ולהשתמש בתרגום כתוביות. ענקית הסטרימינג כוללת מערכת שתאתר את מרבית הפרוקסיאס או הרשתות הפרטיות הווירטואליות. קרא עוד במאמר האיסור שלנו על נטפליקס VPN. 

כתובת IP ממקומות אחרים בעולם תעכב את הגישה שלך לאתרי ברזיל, לשירותים מקוונים, כמו בנקאות ואפילו לתכנות המועדפת עליך ב- Globo.

כיצד להשיג כתובת IP ברזילאית

איך להשיג כתובת IP ברזילאית היא הבחירה שלך. אתה יכול לקחת את מסלול ה- proxy – אתה יכול למצוא את ההמלצות שלנו במדריך ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו – אך הן לא תמיד עובדות. פרוקסיות אינן אמינות ואינן מאובטחות, לכן אתה נותן פגיע לסכנות מקוונות. בנוסף, יהיה קל להתחקות אחר הפעילות שלך אליך מכיוון ש- proxy לא מגן על כתובת ה- IP האמיתית שלך.

האפשרות הטובה יותר היא להשתמש ב- VPN שיגן עליך ויאפשר לך לגשת לאנונימיות לשירותים מקוונים תוך הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך. אם ברצונך לגשת לנטפליקס ברזיל, אתה זקוק ל- VPN שיכול לעקוף את גלאי ה- VPN והמסננים שלו, אך מעטים מסוגלים לעשות זאת. תוכל ללמוד עוד על כך במאמר שגיאות ה- Proxy של Netflix שלנו.

בקיצור, שימוש בפרוקסי לא יבטיח את האבטחה שלך באופן מקוון ויותיר אותך פגיע לאיומים מקוונים, אך VPN יגן על זהותך, יאבטח את חיבור ה- WiFi שלך וייתן לך גישה לתוכן חסום. קרא את המאמר שלנו ב- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף.

רוב ספקי ה- VPN הטובים ביותר עומדים במשימה, אך כמה מהם טובים יותר עבור ברזיל.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה עבור ברזיל. רשת השרתים העצומה שלה כוללת יותר מ -5,500 שרתים והיא מכסה חלק ניכר מהעולם. בברזיל יש 26 כאלה, אשר אמורים להספיק כדי לגשת לתוכן הרצוי. זה לא שומר יומני, אז אתה יודע שהוא מתייחס ברצינות לפרטיות ויש לו כמה מהאבטחה הטובה ביותר שיש, עם שרתי כפול-הופ שמצפינים את החיבור שלך פעמיים.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

חלק מהתכונות של NordVPN כוללות רוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות טובות ומיתוג שרת מהיר. זה יכניס אותך לנטפליקס ברזיל וגם לשטפים. למען האמת, העברנו לה את המקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריכים.

אתה יכול להתקין אותו במערכות הפעלה מרכזיות, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS, ולקוחותיה קלים לשימוש. קיימת ערבות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לנסות אותה לפני שתירשם. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק נהדר ואחד ה- VPN הטובים ביותר. זהו ה- VPN המהיר ביותר ומדורג במקום הראשון ב- VPN המאובטח ביותר שלנו ו- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Netflix. יש לה יותר מ -3,000 שרתים הפרוסים על 94 מדינות ב -160 מיקומים, כולל ברזיל. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

מלבד הפרטיות והביטחון המצוינים שלה, ל- ExpressVPN אין בעיה להיכנס לנטפליקס וזכתה ב- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. זה גם דומה ל- NordVPN, כפי שאתה יכול לקרוא במאמר ExpressVPN לעומת NordVPN.

אתה יכול להשתמש בו במערכות ההפעלה העיקריות, עם לקוחות שקל להשתמש בהם גם אם אין לך ניסיון רב ב- VPN. אתה יכול לבדוק את זה בניסיון שבעה ימים שלו, ואם אתה לא אוהב את זה, יש ערובה ללא תשובות, 30 יום הכסף להחזר הכסף. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

CyberGhost

CyberGhost הוא VPN אחר שמתאים לברזיל. יש לה מדיניות פרטיות קפדנית וביטחון טוב, כמו גם רשת שרתים גדולה המכסה 60 מדינות, כולל ברזיל. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט מעמיק על השירות.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות הגון ורוחב פס בלתי מוגבל, והוא יכול לגשת לנטפליקס. אתה יכול להתקין אותו ברוב מערכות ההפעלה הגדולות ולחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שהופך אותו לאחד ה- VPN הטובים ביותר למספר מכשירים.. 

קיים ניסיון למשך שבעה ימים, כך שתוכל לבדוק אותו בעצמך, ויש אחריות להחזר הכסף של 45 יום שתוכל לחזור עליה אם אתה לא משוכנע.

הסכנות בשימוש בכתובת IP ברזילאית

הנתונים האישיים של הברזילאים אינם מוגנים על פי החוק, ולכן הם אינם נהנים מפרטיות מלאה. הסכסוך המתמשך של WhatsApp מעלה חששות לגבי פרטיות וצנזורה. בשנים 2015 ו- 2016 הוטל איסור זמני על השירות, אך הוא התהפך במהירות. מאז, היו חסימות מרובות לאי הפיכת המידע המבוקש המבוקש בחקירות פליליות. 

ניסיונות אחרים של הממשלה לצנזורה ופלישה לפרטיות כוללים הצעות המחייבות נותני שירותי אינטרנט ואתרים ספציפיים להחיל צנזורה פוליטית. היא מעוניינת כי בתי המשפט יאפשרו לאכוף חסימות על שירותים ואתרי אינטרנט ואכיפת החוק כדי לזהות את כתובות ה- IP של המשתמשים ללא הוראות בית משפט. 

VPN יאפשר למשתמשים לעקוף צנזורה תוך שמירה על פרטיותם אם הצעות כאלה היו מבוצעות.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תדעו להשיג כתובת IP ברזילאית. בין אם ברצונך להתעדכן בטלוויזיה המקומית או לגשת לחשבון הבנק שלך, VPN הוא הפיתרון הטוב והבטוח ביותר. לא רק שתוכלו לגשת לשירותים ותכנים ברזילאים, אלא תוכלו להיות בטוחים בהגנה. 

כל אחד משלושת ה- VPN ברשימה שלנו יקבל לך כתובת IP ברזילאית ותסווה את מיקומך האמיתי. הם גם מכניסים אותך לנטפליקס. הם מציעים ניסויים בחינם, כך שתוכלו לבדוק אותם בעצמכם, וערבות להחזר כספי, כך שתפסידו דבר אם תנסו להם לנסות. 

אם יש לך טיפים להשגת כתובת IP ברזילאית, שתף אותם בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map