כיצד להשיג כתובת IP אפגנית בשנת 2020: כבלים לקאבול

חיבור לאפגניסטן דרך האינטרנט לצפייה בתכניות טלוויזיה או שימוש בשירותים מקוונים מחו”ל יכול להיות מתסכל. בטח שמתם לב להודעות השגיאה המעצבנות שצצות, מה שפשוט אומר שנתקלתם בחסימה גיאוגרפית. כדי לעקוף חסימות אלה, תזדקק לכתובת IP אפגנית. מדריך זה יראה לכם כיצד להשיג אחד בלי יותר מדי צרות.

כתובת IP היא קבוצה ייחודית של ספרות המספרת לכל שירות או אתר מקוון את המיקום שלך, ספק שירותי האינטרנט, המכשיר שבו אתה משתמש ומידע על הדפדפן. שינוי כתובת ה- IP שלך לאפגנינית הופך את האתרים לחשוב שאתה נמצא במדינה כדי שתוכל לגשת לשירותים ולצפות בטלוויזיה ציבורית.

כיצד להשיג כתובת IP אפגנית

ישנן מספר דרכים בהן ניתן להשיג כתובת IP אפגנית, אך שתי הנפוצות הן באמצעות פרוקסי או רשת פרטית וירטואלית, או VPN.

פרוקסי הוא בחינם לשימוש ועובד בדפדפן שלך, אך הוא אינו מציע תכונות אבטחה. זה גם לא אמין ולא באמת מסתיר את כתובת ה- IP שלך, כך שהוא חושף את הזהות האמיתית שלך.

השיטה הטובה ביותר היא שימוש ב- VPN. לא רק שתקבל כתובת IP לאפגניסטן, תוכל גם לגלוש בבטחה והחיבור שלך מאובטח, בזכות תכונות אבטחה שנמצאות ברוב ה- VPN.. 

זה גם יבטל את חסימת שירותי הזרמת כמו Netflix ושירותים מקוונים אחרים, כך שתוכל לגשת לתוכן הרצוי. המאמר שלנו VPN לעומת פרוקסי לעומת טור מסביר את ההבדלים העיקריים בין פרוקסי ו VPN.

אתה יכול לבחור VPN מבדיקות VPN שלנו, אבל עליו להיות שרתי באפגניסטן אם אתה רוצה לקבל כתובת IP אפגנית. אם נטפליקס היא העדיפות שלך, מעט מאוד VPNs יכולים לעקוף את המסננים והגלאים החכמים שלה, אז בחר אחד שיכול לעשות זאת בצורה אמינה. קרא את מאמר שגיאות ה- Proxy של Netflix למידע נוסף.

בחרנו שני ספקים שיש להם שרתים באפגניסטן, תכונות אבטחה של VPN ויכולים לעקוף חסימות גיאוגרפיים. 

HideMyAss

HideMyAss הוא VPN טוב עם רשת מאסיבית של יותר מ 960 שרתים המכסים 280 מיקומים ב -190 מדינות, כולל אפגניסטן. הוא מציע אבטחה טובה עם קידוד AES 256 סיביות ומתג להרוג.

אחת התכונות הייחודיות שלה, המכונה “kill app”, מאפשרת להחיל את ה- VPN על בחירת היישומים שלך, במקום לאבטח את החיבור כולו. שירות ה- VPN היחיד הנוסף שמציע תכונה זו הוא Astrill (קרא את סקירת Astrill שלנו).

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

הוא מציע גם “מצב חופש”, שמעביר אותך אוטומטית למדינה עם חוקי דיבור חופשי. זה יועיל אם תרצו לעקוף את הצנזורה המקוונת של אפגניסטן וחופש הדיבור. זה גם מבטל את חסימת Netflix, אך אתה עלול לחוות כמה חוסר עקביות עם ה- BBC iPlayer, או שלא תוכל לגשת אליו בכלל.

החסרונות העיקריים שלו הם המהירויות שלהן, שאינן ברמה של ספקי ה- VPN המהירות ביותר, ומדיניות הפרטיות המפוקפקת שלה, מכיוון שהיא שומרת על יומני פעילות במשך 30 יום.

אתה יכול להתקין HideMyAss ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ובמקביל לחבר עד חמישה מכשירים. תמיכה זמינה באמצעות צ’אט חי ומייל, כמו גם פורום קהילתי מועיל ובסיס ידע לפתרון בעיות.

זה אולי לא השירות הזול ביותר, אך הוא מציע תקופת ניסיון בת שבעה ימים בחינם וחלון להחזר של 30 יום, כך שתוכל לנסות אותו לפני שתירשם. קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף על השירות.

PureVPN

PureVPN יכול גם להביא לך כתובת IP אפגנית, אבל זו הסיבה היחידה שהיא הופכת את הרשימה הזו. אם אתה מבצע פעילויות רגישות באופן מקוון, אנו לא ממליצים להשתמש בהן. אתה טוב יותר עם HideMyAss למטרה זו.

PureVPN-דף הבית -2018

האבטחה שלה בסדר, אם כי תצטרך להגדיר אותה להצפנה של 256 סיביות, בנוסף יש מתג להרוג למקרה שהחיבור שלך יירד. המהירויות שלה גם הוגנות, ואין מגבלות רוחב פס. מדיניות הפרטיות שלה אינה עקבית, עם זאת, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת PureVPN שלנו.

אתה יכול להתקין PureVPN במערכת Windows, macOS, Android ו- iOS ובמקביל לחבר עד חמישה מכשירים, עם זאת זה לא נמצא ברשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור מספר מכשירים מרובים. התמיכה זמינה 24/7 וקיימת אחריות להחזר הכסף של 31 יום, כך שתוכל לנסות זאת. 

הסכנות בשימוש בכתובת IP אפגנית

אין סכנה ממשית בשימוש בכתובת IP אפגנית, אך ישנם כמה דברים שעליכם להיות מודעים אליהם לגבי השימוש באינטרנט במדינה.

על פי גורם הסנגור Freedom House, חירות האינטרנט באפגניסטן נמצאת תחת מתקפה, שכן הממשלה הטילה צנזורה במאמץ לשוטר על מה שאזרחים יכולים או לא יכולים לגשת אליהם. חירויות אזרחיות וזכויות פוליטיות מעוקמות למעשה על ידי שחיתות, אלימות, פטרונות ותהליכים פגומים.

הממשלה מסננת אתרים כמו פייסבוק, טוויטר ו- YouTube, בין היתר, לכל תוכן הקשור לאלכוהול וסמים, הימורים, אלימות ומין. בנוסף, כל שפה שנחשבת כעלבון לאסלאם – בין מגוון נושאים מעוררי התנגדות – אסורה אף היא במדינה.

למרות חופש הביטוי המעוגן בחוקת המדינה, חוק המדיה של אפגניסטן מאלץ את בתי התקשורת לחסום כל ידיעה שנחשבת לאנטי-דתית. הם גם לא יכולים לדון בנושאי טאבו, כולל נושאים שמכפישים או מעליבים אנשים, או חושפים את זהותם של נפגעי אלימות.

ייתכן שמשטר הטאליבן לא יהיה בשלטון יותר, אך האפגנים טרם נהנו מחופש מקוון אמיתי בגלל צנזורה באינטרנט. עם זאת, הייתה התקדמות מסוימת לקראת פתיחת האינטרנט, אם כי לאט לאט. 

למרות זאת, עדיין קיימות מגבלות מסוימות באשר לאזרחים יכולים להציג או לשתף באופן מקוון. הממשלה עובדת גם על חוקים בנושא אבטחת סייבר אשר יגנו על משתמשי האינטרנט במדינה.

מחשבות אחרונות

קבלת כתובת IP אפגנית אינה קשה. אנו מקווים כי מדריך זה עזר להקל על תהליך קבלת המדריך. השימוש ב- VPN הוא השיטה הטובה ביותר, מכיוון שהיא תגן על עצמך באופן מקוון על ידי הסתרת זהותך וכתובת IP אמיתית תוך אבטחת החיבור שלך מאיומים מקוונים. עיין בארכיון האבטחה המקוון שלנו לקבלת טיפים נוספים כיצד להגן על עצמך.

HideMyAss הוא VPN טוב עם שרתים באפגניסטן וביטחון הגון, בנוסף, הוא נכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. אנו ממליצים להשתמש בה כדי לקבל כתובת IP לאפגניסטן. אתה יכול גם לנסות את זה באמצעות ניסיון בחינם למשך שבעה ימים וחלון ההחזר של 30 יום.

אם יש לך ניסיון או המלצות כיצד להשיג כתובת IP אפגנית, נשמח לשמוע עליה. שתף אותם בקטע התגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me