כיצד להשיג כתובת IP תימנית בשנת 2020: גלישה לצנעא

אם אתה תימני המתגורר או עובד בחו”ל ואתה רוצה לגשת לתוכן הזמין רק שם, אתה תצטרך כתובת IP תימנית. 

שירותים מקוונים המוצעים על ידי הממשלה או החברות הפיננסיות משנים את מה שאתה יכול לראות או חוסם אותך על סמך המיקום שלך. בנקים עושים זאת כדי להילחם בהונאות מקוונות, אך אם תשנה את כתובת ה- IP שלך, תוכל להתחבר לחשבון הבנק המקוון שלך כמו רגיל.

כתובת IP עוזרת להם לראות היכן אתה נמצא, ואם אתה לא בתימן, תקבל הודעת שגיאה בגלל חסימת גאוגרפיה. בקיצור, פירוש הדבר שאתר אינטרנט מגביל את הגישה בהתאם למיקום הגאוגרפי. כדי לעקוף חסימה כזו, תצטרך לקבל כתובת IP הרשומה במדינה המדוברת.

פלטפורמות סטרימינג משתמשות גם בחסימות גיאוגרפיות כדי להגביל את הגישה לתוכן ספציפי לאזור. אם תרצה לגשת לספריית נטפליקס התימנית, למשל, תצטרך כתובת IP תימנית. נטפליקס נמצאת ברוב המדינות, אך עם ספריות תוכן שונות מכיוון שהיא זקוקה לרישיון להצגות אוויר בכל מדינה. קרא עוד על זה במדריך שלנו כיצד לנצח את איסור ה- VPN של נטפליקס.

עם זאת, תימן נמצאת במצב של מלחמת אזרחים, וזה מתבטא בטבלת הניתוב העולמית מכיוון שהאינטרנט של המדינה מחולק בקווי קרב. המורדים החות’ים מחזיקים בצנעא, בירת האומה בצפון, ושולטים על מפעילת האינטרנט הלאומית של תימן, YemenNet.

ביולי 2018, המורדים החות’ים חתכו את קווי הסיבים האופטיים העיקריים המחברים בין משתמשים, ומנתקים 80 אחוז משירותי האינטרנט במדינה. המשמעות היא שהם יכולים לכבות, להצער או לחבר צנזורה של חיבורי אינטרנט, וזה לא תנאי נוח לאף אחד בלי כתובת IP תימנית, אז אנחנו הולכים להראות לכם איך להשיג אחת.

כיצד להשיג כתובת IP תימנית

יש שתי דרכים להשיג כתובת IP תימנית, אתה יכול להשתמש בפרוקסי או ברשת פרטית וירטואלית.

פרוקסי הוא הדרך הקלה ביותר לעבור, אך כפי שאתה יכול לקרוא בהשוואה ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, לא תהיה מוגן על ידי אבטחה וכתובת ה- IP האמיתית שלך עלולה לחשוף בקלות על ידי כל מי שרוצה לעשות זאת..

הדרך הטובה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך היא באמצעות VPN. הם קלים לשימוש, הם בעלי אבטחה טובה ורוב הספקים מקפידים על פעילויות מקוונות פרטיות. הם גם מגנים על כתובת ה- IP האמיתית שלך. חלקם יכולים לעקוף את מערכת הגילוי החכמה של Netflix (קרא את מדריך השגיאות של פרוקסי Netflix למידע נוסף), כך שתצטרך להשיג אחת שתוכל לגשת אליה ולספק כתובת IP תימנית..

HideMyAss

כל הספקים במאגר ה- VPN הטוב ביותר שלנו מציעים אבטחה טובה ונכנסים לשירותי סטרימינג, אך נכון לכתיבת שורות אלה, רק ל- HideMyAss יש שרתים בתימן. זה VPN טוב עם רשת שרתים מסיבית, אבל המהירויות שלו אינן ברמה של ספקי ה- VPN המהירים ביותר. זה גם שומר יומני על הפעילות המקוונת שלך, וזו הסיבה שהיא לא הביאה את הקיצוץ ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו למטיילים.

HideMyAss מציע מתג להרוג, אך תוכלו לבחור באפליקציות עליהן היא חלה במקום להגן על החיבור כולו. המכונה “להרוג אפליקציות” חסרה הפיצ’ר ברוב ה- VPN, כאשר אחת הספקיות היחידות שהציעו לה היא Astrill (קרא את סקירת Astrill שלנו).

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

האבטחה של HideMyAss טובה, עם הצפנה מוצקה של AES 256 סיביות. בנוסף, מצב ה”חופש “שלו מוליך אותך אוטומטית דרך מדינה עם חוקי דיבור חופשי. זה שימושי כשאתה רוצה לעקוף צנזורה וליהנות מאינטרנט פתוח יותר. זה יכול גם לגשת לנטפליקס, אך אין לה עקביות ללא גישה לפלטפורמות אחרות, כמו BBC iPlayer.

הממשק שלה טוב, והתמחור הוא הגון, אם כי הוא לא הספק הזול ביותר. ניתן להשיג ניסיון חינם בן שבעה ימים, אך הוא דורש שיטת תשלום כדי להיות רשומה. יש גם חלון החזר של 30 יום. אתה יכול לקבל תמיכה באמצעות צ’אט חי ומייל, כמו גם פורום קהילתי ובסיס ידע. קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף על השירות.

הסכנות בשימוש בכתובת IP תימנית

אין סכנות אמיתיות בשימוש בכתובת IP תימנית, אך אתה צריך לזכור קצת מידע על המדינה בגלל מלחמת האזרחים המתמשכת. מאז שהחל בשנת 2015, עיתונאים ומגיני זכויות אדם התמודדו עם מתקפות אלימות מצד המורדים החות’ים ויריבם, ממשלת האדי.

שירות העברת האינטרנט והנתונים היחיד במדינה, YemenNet, נשלט על ידי החות’ים, והם סגרו אותו בשנת 2018 כמתקפה נגד המשטר הסעודי. לאחר ההתקפה של 30 הדקות אנשים לא יכלו לתקשר באמצעות אפליקציות העברת הודעות, כמו פייסבוק, ואפליקציות רבות נחסמו.

עם זאת, לא רק המדיה החברתית נחסמת. כל דבר שהוא אנטי-ממשלתי, כולל אלה המתנגדים לעמדות המורדים, נחסם אף הוא. זה מותיר אזרחים הנאבקים להישאר מעודכנים בהתפתחויות בלחימה ובחדשות של העולם החיצון. מלבד זאת, חיבורים מצמצמים ואיטיים מקשים עליהם לבצע את העבודה.

WiFi ציבורי פופולרי גם הוא, החושף אנשים רבים יותר לפשעי רשת וכדומה. אתה לא יכול לדעת כמה נקודות אבטחה אלה מאובטחות, כך ששימוש ב- VPN יכול להגן עליך.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תדעו את הדרך הבטוחה ביותר להשיג כתובת IP תימנית. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN מכיוון שאתה מוגן מפני סנופים מקוונים ואיומים אחרים, וגם החיבור שלך יהיה מאובטח. מלבד קבלת כתובת IP תימנית, זה יסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

בדרך כלל אנו ממליצים על יותר מספק אחד, אך במקרה זה, HideMyAss הוא היחיד עם שרתים בתימן. זה שירות לא רע מכיוון שהוא מציע אבטחה טובה, תמיכת לקוחות מעולה ותכונות שימושיות אחרות. בנוסף, אתה יכול להשתמש בניסיון הניסיון ללא תשלום שבעה ימים ותקופת ההחזר של 30 יום כדי לראות אם אתה אוהב את זה.

האם יש לך המלצות לקבלת כתובת IP תימנית? ספרו לנו בפרק התגובות. עיין בספריית ה- VPN שלנו לקבלת מדריכים שימושיים אחרים. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me