כיצד להשיג כתובת IP קניה בשנת 2020

אם אתה קניה שמתגורר בחו”ל ומשתוקק לצפות בסדרות המקומיות האהובות עליך, כמו דודה בוס או עקרות הבית האמיתיות של קוואנגוור, או שאתה רוצה לעשות את הבנקאות שלך ברשת, תצטרך כתובת IP קנייתית.


כתובת IP אינה רק קבוצה של מספרים אקראיים; הוא מלא במידע נסתר שיכול לחשוף את המיקום שלך באתרים או בשירותים מקוונים. כדי להציג תוכן חסום גיאוגרפי שמוגבל לקניה, כולל שירותי מנויים כמו DSTV או Showmax, אתה זקוק לכתובת IP שמראה שאתה בקניה..

ענקית הזרמת המדיה נטפליקס פועלת ברחבי העולם במאות מדינות, כולל קניה, אך עם הגבלות על רישיונות שידור לתכניות טלוויזיה שונות. תוכלו לקרוא עוד על כך במאמר שלנו על איסור ה- VPN של נטפליקס או לבחון את ההמלצות שלנו ל- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס אם אתם רק רוצים גישה.

בנקים ומוסדות פיננסיים רבים גם אינם מאפשרים לך להיכנס מחוץ למדינה כמגן מפני פעילות הונאה. כאן זה שימושי לשנות את כתובת ה- IP שלך מכיוון שהיא מאפשרת לך לזייף את המיקום שלך לגישה לחשבון הבנק שלך באופן מקוון.

עבור שירות ה- M-Pesa הפופולרי, לא תזדקק לכתובת IP קנייתית כדי לבצע פעולות מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים באנדרואיד ו- iOS לגשת לשירות M-Pesa Global דרך אפליקציית mySafaricom. משם אתה יכול לשלוח כסף למזרח אפריקה, לחשבונות בנק בגרמניה, סין ואיחוד האמירויות, סוכני ווסטרן יוניון (למעט צפון קוריאה וסוריה) ו- PayPal.

עם זאת, אתה עדיין יכול לגשת למופעי קניה על ידי קבלת רשת פרטית וירטואלית עם כתובת IP קנייתית. אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחד כזה.

כיצד להשיג כתובת IP קנייתית

כדי לקבל כתובת IP קנייתית, אתה יכול לנסוע בדרך הקלה יותר ולהשתמש בפרוקסי, אך הם לא אמינים ויכולים להשאיר אותך פגיע לפשעי רשת מכיוון שהם לא מצפינים תנועה או כוללים תכונות אבטחה. בנוסף, גם הפרוקסי חינם הטובים ביותר אינם מגנים על כתובת ה- IP שלך, כלומר ניתן לעקוב אחריך. תוכל לגלות יותר במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור.

הכלי הטוב ביותר לשימוש בכדי להשיג כתובת IP קנייתית הוא רשת פרטית וירטואלית. VPN יצפין את תעבורת האינטרנט של המכשיר שלך וינווט אותו דרך אחד מהשרתים שלו, כך שתוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ולבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי.. 

VPNs שומרים אותך על שם אנונימי ובטוח מפני סכנות מקוונות, אך הקפד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לקניה. תזדקק ל- VPN עם שרתים בקניה שיעזור לך לקבל גישה ל- Netflix, שיש לה מערכת גילוי VPN מורכבת שניתן לעקוף אותה רק על ידי קומץ VPNs..

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה מצוינת להשגת כתובת IP קנייתית. זה מאפשר לך גישה לתוכן כאילו היית בקניה, ללא קשר למקום שאתה נמצא, ושומר אותך על אנונימיות. זה נהדר בביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, במיוחד משירותי סטרימינג כמו נטפליקס. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

הביצועים המצטיינים שלו, רוחב הפס הבלתי מוגבל ומהירויות גבוהות הופכים אותו ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג, ואילו תכונות האבטחה החזקות שלו, כגון הצפנת AES 256 סיביות והגנת דליפות DNS, שומרים על פרטיותך ונתונים רגישים.

ה- VPN הוא ללא ספק הידידותי למשתמש ביותר, עם אפליקציות קלות לשימוש לרוב הפלטפורמות הגדולות, תמיכה מהירה ומסייעת ללקוחות באמצעות הצ’אט החי שלו 24/7 והתחייבות ללא תשלום 30 יום להחזר הכסף. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על הספק.

CyberGhost

CyberGhost הוא שירות VPN הגון נוסף. יש לה מעל 3,700 שרתים, מתוכם 10 בקניה. הוא כולל אבטחה הדוקה ומכבדת את פרטיותך באמצעות מדיניות רישום האפס שלה. בנוסף, זה לא שם כובעים על רוחב הפס. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

CyberGhost מסוגלת גם לבטל את חסימת Netflix ושירותי סטרימינג אחרים והיא תואמת את רוב מערכות ההפעלה הגדולות. אתה יכול להשתמש בו על עד שבעה מכשירים בו זמנית, וזו הסיבה שהוא אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור מספר מכשירים.

שלא כמו VPNs אחרים, CyberGhost מציעה ערבות נדיבה מאוד של 45 יום להחזר הכסף. ניסיון זמין בחינם, אך אורכו תלוי בלקוח שאתה מתקין. לדוגמה, תקופת הניסיון עבור לקוח Windows אורך 24 שעות בלבד, בעוד שאפליקציות האנדרואיד ו- iOS מציעות תקופות ניסיון של שבעה ימים.

Ivacy

שירות VPN חדש יחסית וזול זה. זה מלא בתכונות ויכול להכניס אותך לנטפליקס. יש לו יותר מ -450 שרתים, שאחד מהם נמצא בקניה, כך שאתה בטוח תקבל כתובת IP קנייתית. 

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

קודם

הבא

החיסרון שלה הוא מהירויות לא עקביות, שמשתנות בהתאם לשימוש שלך, ולכן זה נופל מספקי ה- VPN המהירים ביותר שלנו. עם זאת, הוא מפצה על כך עם תג המחיר הנמוך, מגוון שרתי המומחיות וסט התכונות החזק. 

אתה יכול לקרוא את סקירת ה- Ivacy שלנו לקבלת מבט מעמיק ב- VPN. הוא משתמש בהצפנת AES 256 סיביות בחיבור שלך כדי להעניק לך את האבטחה הטובה ביותר ושומר על מסירות ברורה לפרטיות המשתמשים.

הסכנות בשימוש בכתובת IP קנייתית

לקניה יש מוניטין רע לשמירה על מעקב קפדני בתקשורת של אזרחיה ובמעקב אחר מכשירי התקשורת שלהם. בשנת 2017 הודה ממשלת קניה כי הוציאה מיליוני דולרים על פעילויות מעקב, אך זה לא כל מה שלא בסדר.

המצב הקשה באבטחת הסייבר בקניה תרם לדירוגו הירוד כמדינה הפגיעה בסכני סייבר. למעשה, ב -3 ביוני, 2019, שורה של אתרי אינטרנט ממשלתיים נפרצו על ידי קבוצת ההאקרים האינדונזית Kurd Electronic Team.

כפי שאתה יכול לקרוא במדריך הצנזורה באינטרנט שלנו, מדינות רבות ברחבי העולם חוסמות את האינטרנט או מגבילות אותו. דו”ח בית החופש העניק לקניה ציון של 32 מתוך 100 ברשימה של המדינות הכי פחות חינמיות, כך שאתה עדיין צריך לדאוג שהממשלה תטפטף בתעבורת האינטרנט שלך. עליכם להיזהר גם מהאקרים ופושעי רשת המתוכננים לגניבת הנתונים הרגישים שלכם. 

למרות שזה לא חוקי להשתמש ב- VPN בקניה, קבלת כתובת IP קנייתית תקשה על פושעי הסייבר לגנוב את המידע שלך ותעזור לך לעקוף מגבלות חסימת גיאוגרפיה וצנזורה שעשויות למנוע ממך גישה לתוכן..

מחשבות אחרונות

VPN הוא הדבר הטוב ביותר שלך להשיג כתובת IP והגנה מקניית באופן מקוון, ללא קשר למיקומך. כל אחד משלושת ספקי שירותי ה- VPN שלמעלה יקבל לך את מה שאתה צריך, אבל ExpressVPN הוא הבחירה הטובה ביותר. 

עם בחירת השרתים העצומה שלה, אבטחה חזקה, ביצועים יוצאים מן הכלל ויכולת להיכנס לשירותי סטרימינג, הוא אמור להביא לך את כל מה שאתה צריך בכדי לקבל בבטחה את התוכן שאתה רוצה. בנוסף, עם ערבות ההחזר הכספי ללא 30 שעות, אין סיבה שלא לנסות זאת. 

נשמח לשמוע את ההמלצות שלך לקבלת כתובת IP קנייתית. השאירו תגובה בחלק הבא, ותודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map