כיצד להשיג כתובת IP ניגרית בשנת 2020

אם אתה ניגרי המתגורר בחו”ל או נוסע מחוץ למדינה ואתה רוצה להתעדכן בנתיב היורובה האחרון שצפית בו ב- IrokoTV, אתה עלול להתוסכל מנסה לגשת לתוכן בגלל חסימות גיאוגרפיות. אתה צריך לקבל כתובת IP ניגרית כדי להציג תוכן מוגבל כזה, ואנחנו נראה לך איך להשיג כזה. 

כשאתה מתחבר לאינטרנט תקבל כתובת IP שנראית כמו מספרים אקראיים אך הם למעשה חושפים את מיקומך היחסי בעולם לאתרי האינטרנט והשירותים המקוונים שאתה מבקר בהם. בהתבסס על כתובת ה- IP שלך, אתרים מסוימים עשויים להיחסם, כולל אתרים ממשלתיים ובנקים. 

לשירותי סטרימינג, כמו IrokoTV ו- Netflix, יש ספריות שונות המורשות באזורים ספציפיים, עליהן תוכלו לקרוא במדריך שלנו בנושא איסור VPN של Netflix. אף אחת מספריות התוכן הללו אינה זמינה מחוץ לניגריה, לכן עליך לזייף את המיקום שלך על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך כדי להציג את התוכן אליו היית רגיל.

במדריך זה כיצד להשיג כתובת IP ניגרית, נסביר מדוע רשתות פרטיות וירטואליות כל כך חשובות ונמליץ על כמה מהבחירות המובילות שלנו, כולן מגיעות מרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו..

כיצד להשיג כתובת IP ניגרית

השיטה הקלה ביותר להשיג כתובת IP ניגרית היא באמצעות פרוקסי, אך הם לא אמינים ואינם כוללים תכונות אבטחה, כך שכתובת ה- IP האמיתית שלך תיחשף וניתן לאתר אותה אליך. בנוסף, תשאיר את עצמך פתוחה לפשעי רשת. ובכל זאת, תוכלו למצוא כמה אפשרויות במדריך ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו אם ברצונכם לעבור בדרך זו.

עם זאת, יש שיטה טובה יותר, בטוחה ופשוטה יותר לשנות את כתובת ה- IP שלך, המשתמשת ב- VPN. VPN ישמור על פרטיותך ויסווה את כתובת ה- IP שלך כדי לשמור על אנונימיות, בניגוד לפרוקסי, אשר ישאיר אותך פגיע לאיומים מקוונים. קרא את המאמר שלנו VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף.

השימוש ב- VPN הוא השיטה האמינה ביותר לגישה לתוכן חסום, הגנה על זהותך, אבטחת חיבור ה- WiFi שלך לגלישה בטוחה יותר וחסכון כסף בעלומי טלפון בעת ​​השימוש בו במכשיר הנייד שלך. ביקורות VPN הטובות ביותר כוללות ספקים מצוינים, אך יהיה עליכם לבחור אחת הטובה ביותר לניגריה. 

Ivacy

Ivacy מגיע עם תג מחיר נמוך ומגוון מצוין של שרתים מיוחדים. למרות כמה בעיות, כגון מהירויות לא עקביות, זהו שירות מעולה שיש בו מערך תכונות חזק, כולל מתג להרוג והצפנה AES 256 סיביות, והוא נכנס ל- Netflix ו- DSTv. 

ל- VPN יש יותר מאלף שרתים בלמעלה ממאה מקומות ברחבי העולם. רובם נמצאים בארה”ב, אך יש מגוון מכובד של מדינות, כולל ניגריה. יש לו הקדשה ברורה לפרטיות המשתמשים, ואם אתה רוצה להיכנס למנהרה בזול, היא בין האפשרויות הטובות ביותר בשוק. תוכלו לקרוא עוד על כך בסקירת Ivacy שלנו.

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

קודם

הבא

שירות הלקוחות שלה נהדר מבחינת קלות הגישה והאיכות מכיוון שתוכלו להשיג את מרבית תכונות התמיכה מאפליקציית אנדרואיד או iOS, כולל בקשת כרטיס, שאלות ותשובות קצרות, בסיס ידע חזק, שפע אפשרויות יצירת קשר, הגשת משוב וזמני תגובה מהירים.

עם זאת, איווסי אינה חסרת פגמים. המהירויות שלו אינן עקביות, הממשק מוזר וצריך להתנתק כדי להחליף שרתים. אם אתה מודאג מהאזורים האלה, אתה עשוי להשתפר טוב יותר עם שאר האפשרויות בסקירה זו.

HideMyAss

HideMyAss תקבל כתובת IP ניגרית. יש לה רשת שרתים מאסיבית המשתרעת על פני 190 מדינות, כולל שני שרתים בניגריה, אבטחה טובה ומדיניות פרטיות, אך היא שומרת על יומני חיבור וניתוק למשך 30 יום. המהירויות שלה מספיקות ויש רוחב פס בלתי מוגבל. בנוסף, אתה יכול לגשת לרוב שירותי ההזרמה.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש ב- HideMyAss ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש לו לקוחות פשוטים המאפשרים לך לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. ניתן לקבל ניסיון למשך שבעה ימים, כך שתוכל לבדוק אותו כדי לראות אם אתה אוהב את זה, והתחייבות להחזר כספי של 30 יום מוצעת למקרה שאתה עדיין לא מתלבט. קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף על השירות.

PureVPN

PureVPN לא היה מכין רשימה זו אם זה לא נועד להחזיק 12 שרתים בניגריה. אם הפעילויות שלך אינן רגישות, זו יכולה להיות בחירה הוגנת עבורך, אך לכל מטרה אחרת, שמור על הבחירות האחרות שלנו.

האבטחה שלה בסדר, אך עליך להגדיר את ההצפנה ל -256 סיביות. יש לו גם מתג להרוג ומדיניות פרטיות, אך האחרון אינו עקבי, מכיוון שהוא סותר את עצמו בשמירת יומנים, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת PureVPN שלנו. רשת השרת טובה, מה שמתרגם למהירויות הגונות, והשירות אינו מטיל כובעי רוחב פס. 

מיקומי PureVPN-Server

ל- PureVPN יש לקוחות עבור Windows, macOS, Android ו- iOS, אך ייתכן שלא תאהבו את סגנון האריחים שלה. תמיכה בדוא”ל וצ’אט חי זמינים 24/7, וזה בסדר, אבל זה משאיר הרבה רצוי. ה- VPN זול גם מרוב הספקים ומציע ערבות להחזר הכסף של 31 יום, אך המחיר לא אמור להיות הגורם המכריע.

הסכנות בשימוש בכתובת IP ניגרית

צנזורה באינטרנט היא נושא בניגריה. יש מגמה שבה מדינות אפריקה מתמקדות בשליטה בפעילות האינטרנט של אזרחיהן. עם זאת, תוכלו להיתקל גם באתרים מוגבלים גיאוגרפיים, מה שקורה לעתים קרובות בשירותי סטרימינג, אך מיטב ה- VPN הטוב ביותר יכול לבטל את החסימה שלהם. 

למרות שחוקת ניגריה מספקת הגנה על חופש הביטוי והתקשורת, הממשלה מגבילה או מפריעה לזכויות אלה. זה היה ידוע כמעצר בלוגרים ועיתונאים, כשהוא מאשים אותם ב”מעבר ברשת “. קבוצות מיליטנטיות במדינה איימו גם על עיתונאים וכלי תקשורת, והרגו לעיתים את אנשי העיתונות.

כמו כן, הממשלה מתמוגגת מההתנגדות המקוונת, במיוחד בבחירות הלאומיות, כפי שקרה במארס 2018, כאשר הסנאט הציע הצעת חוק דיבור שנאה שתוכיח כמגבלת חופש הביטוי במדינה. ניגריה היא גם אחת המדינות הכי מתקפות סייבר ונוטות הונאה ביבשת.

השימוש בכתובת IP ניגרית מכניסה אותך לאותו פוטנציאל למעקב, אך אם אתה משתמש ב- VPN מרשימה זו, אתה אמור להיות בסדר.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין כיצד להשיג כתובת IP ניגרית בבטחה. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתה מוגן תוך כדי כך היא להשתמש ב- VPN. 

כל הספקים שהמלצנו בסקירה זו יקבלו לך את מה שאתה צריך. Ivacy היא הבחירה העליונה שלנו שכן היא מציעה פרטיות וביטחון רב יותר. בנוסף, זה מבטל את החסימה של תוכן מוגבל כולל שירותי סטרימינג. 

אנו שמחים לשמוע את הצעותיך כיצד להשיג כתובת IP בניגריה. ספר לנו בפרק התגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me