איך להשיג כתובת IP עומנית בשנת 2020: תנועות מוסקט

אם אתה עוזב את עומאן לעסק או לחופשה, ייתכן שתצטרך להיערך אם ברצונך להזרים את הפרק האחרון של המופע שאתה עוקב בבית. באופן דומה, אם ברצונך לגשת לחשבון הבנק שלך מחוץ לעומאן, סביר להניח שתיתקל בבלוק גיאוגרפי. עליך לשנות את כתובת ה- IP שלך כדי לקבל גישה, אז נראה לך כיצד להשיג כתובת IP עומנית.

אם אתה רוצה להזרים את אומני נטפליקס מחוץ לעומאן, סביר להניח שתחסום בגלל חוקים לרישוי טריטוריאלי וזכויות יוצרים. לנטפליקס ספריות שונות בכל אחת מ -190 המדינות בהן היא פועלת. חלק מהתוכניות בלעדיות למדינה אחת בגלל הבדלי תרבות ושפה, בעוד שאחרים נמצאים בכל מקום. למידע נוסף במדריך שלנו לאיסור VPN ל- Netflix.

כתובת IP עומנית תעזור לך לעקוף מגבלות סטרימינג וצנזורה ממשלתית באינטרנט, כך שתוכל לגשת לתוכניות הטלוויזיה והשירותים המקוונים שלך. בנוסף, תוכלו להתחבר לשירותי בנקאות מקוונת, שלעתים קרובות מוגבלות אזור כדרך להילחם בהונאה במגזר הפיננסי..

כיצד להשיג כתובת IP עומנית

ישנן מספר דרכים להשיג כתובת IP עבור עומאן, אך שתי הפופולריות ביותר הן פרוקסי רשתות וירטואליות פרטיות. פרוקסי חופשיים לשימוש ויכולים להביא לך כתובת IP אומנית, אך כפי שאתה יכול לקרוא בהשוואה ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, הם לא אמינים, חסרים אבטחה, מתגלים בקלות וחסמים אותם וניתן לאתר אותם אליך.

השיטה הטובה ביותר לשימוש היא VPN. למרות ש- VPNs מתפקדים כמו פרוקסי על ידי חיבורך לשרת מרוחק המחליף את כתובת ה- IP האמיתית שלך, הם מציעים גם תכונות אבטחה, כגון הצפנה, כדי להסתיר את מקור החיבור שלך. הם מבטיחים שהזהות שלך תישאר בעילום שם באופן מקוון ושגם אתה לא נחסם על ידי מערכות איתור.

אנו הולכים להגיש שתי המלצות שיש בהן מיקומי שרת בעומאן, יכולות להביא לך כתובת IP עומנית, להציע אבטחה ולאפשר לך גישה לתוכן הרצוי..

HideMyAss

HideMyAss יכול להביא לך כתובת IP אומנית. יש לו אבטחה טובה, מתג להרוג ומעל 900 שרתים ברחבי 190 מדינות, כולל עומאן. עם זאת, יש לזה בעיה עם הפרטיות מכיוון שהיא שומרת יומני חיבורים וניתוקים למשך עד 30 יום. המהירויות שלה בסדר ואין כובעי רוחב פס.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

אתה יכול להתקין HideMyAss ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, והלקוחות קלים לשימוש. תוכל להגיע לצוות התמיכה ללקוחות הידידותיים והעוזרים של החברה באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. בסיס ידע שימושי זמין לתיקונים ברוב הבעיות הנפוצות.

אם ברצונך לנסות את השירות לפני ההרשמה, תוכל להשתמש בניסיון בן שבעת הימים כדי לראות אם אתה אוהב אותו, אך זכור לבטל בתוך אותה תקופה או שתחויב כמנוי לשנה. קרא את סקירת HideMyAss שלנו לקבלת פרטים נוספים.

PureVPN

הסיבה היחידה שאנחנו מזכירים את PureVPN היא מכיוון שיש לה שרתים בעומאן. אם הפעילויות המקוונות שלך רגישות באופיין, אנו לא ממליצים להשתמש בה. עם זאת, יש לה רשת שרתים טובה והאבטחה בסדר, אך עליכם להגדיר אותה להצפנה של 256 סיביות. הוא מציע גם מתג להרוג, אך מדיניות הפרטיות שלו אינה עקבית, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת PureVPN שלנו.

PureVPN-דף הבית -2018

המהירויות שלו טובות ואין מכסים על רוחב הפס. אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, אם כי הממשק הרעוף שלו נראה מוזר. בהשוואה ל- HideMyAss, PureVPN היא אפשרות זולה בהרבה, ויש לה ערבות להחזר כספי של 31 יום ותמיכה 24/7.

הסכנות בשימוש בכתובת IP עומנית

אין סכנה בשימוש בכתובת IP עומנית, אבל יש דברים שכדאי לזכור.

האינטרנט בעומאן נשלט בצורה הדוקה, כמו במדינות רבות, אך לא במידה רבה כמו בסין. אתרי אינטרנט המכילים חומר הומוסקסואלי ולסבי, פורנוגרפיה, אתרי היכרויות שיש בהם תמונות ותכנים מיני מפורשים הקשורים לסמים לא חוקיים חסומים. זה אולי מפריע לגולים, לתיירים או לכל מי שנוסע לעומאן ומקווה להשתמש באינטרנט.

לספקי שירותי אינטרנט בעומאן יש תנאים והגבלות מחמירים בהסכמים שלהם לגבי סוג הפעילויות המותרות. פעילויות הסותרות את הערכים הפוליטיים, החברתיים, הדתיים, הכלכליים או התרבותיים של המלוכה או שעלולות לפגוע בצד שלישי אינן חוקיות. אי עמידה בתקנות אלה עלול להוביל להפסקת שירות ותביעה פלילית או אזרחית.

זה גם לא חוקי להשתמש בסקייפ, WhatsApp ו- FaceTime. זה חל על בתי קפה באינטרנט, שרובם פשטו, וכתוצאה מכך אנשים נעצרים, כלואים או חויבים בקנסות כבדים בגין הצעת שירותי VoIP.

אף על פי שחוקתו של עומאן מבטיחה חופש דעה וביטוי בגבולות החוק, אין להתיר דיבור שמבקר את המלוכה או הממשלה או סוטה מהאסלאם. עיתונאים, בלוגרים ואזרחים אחרים מצנזים את עצמם כדי להימנע מחקירות, מעצרים או מאסרי כלא בגין דיבורים נגד המשפחה השלטת במדיה החברתית.. 

לדוגמה, בשנת 2016, הסופר והפעיל הפעיל הנודע עבדאללה חביב נידון לשלוש שנות מאסר וקנס ב -2,000 ריאלים עומאניים (5,200 $) בגין פרסום פוסטים בפייסבוק בנושאים פוליטיים וזכויות אדם..

הממשלה גם מפקחת על התקשורת הפרטית של אזרחיה, כולל דוא”ל, טלפון נייד וחדרי צ’ט. זה, בשילוב עם הסכנות שבשימוש ב- WiFi ציבורי והתקפות סייבר, מהווה סיכון גדול לכל מי שמשתמש בכתובת IP של עומאן.

למרבה המזל, אתה יכול להשתמש באחד מ- VPN שהמלצנו כדי לקבל כתובת IP עומנית וגישה למה שהיית רגיל לביתך.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שזה יעזור לך לקבל כתובת IP עומנית. VPN היא השיטה הטובה ביותר לשימוש מכיוון שהיא מציעה אבטחה טובה, משחררת אותך ממעקב וצנזורה פולשניות, שומרת על זהותך האמיתית ומבטלת את חסימה של שירותי הזרמת מדיה.. 

כל אחת מהאפשרויות שהמלצנו היא די והותר כדי להתחיל, אבל HideMyAss היא הבחירה שלנו בגלל האבטחה הטובה שלה ותמיכת הלקוחות המצוינת. בנוסף, תוכלו להשתמש בניסיון הניסיון ללא תשלום שבעה ימים ותקופת ההחזר של 30 יום כדי לראות אם תרצו. אם תרצה אפשרויות נוספות, הסתכל ב- VPN הכי טוב שלנו ליצירה עומאן.

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP עומנית, נשמח לשמוע את המלצותיך. ספר לנו עליהם בסעיף התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me