כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית בשנת 2020: כותרת תחתית

אוסטים בחו”ל כנראה מתגעגעים לצפייה בתכניות הטלוויזיה המקומיות שלהם וביכולת לגשת לחשבונות הבנק המקוונים שלהם. במדריך זה נראה לך כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיים ולהשתמש באינטרנט כמו שהיית בבית.


אם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה האוסטרלית בחו”ל, תגלה שהערוצים הרגילים שלך – כגון פקסטל, 10Play או Nine’s World Wide of Sports – אינם נגישים. עם זאת, זה לא רק אתרי בידור שנחסמים. בנקים ואתרי ממשלה מגבילים את הגישה לשירותיהם אם אתה מחוץ למדינה כדרך להילחם בהונאה.

כתובת ה- IP שלך מכילה מידע על המיקום שלך והמכשיר בו אתה משתמש. על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך לאוסטרלית, אתה יכול להערים על אתרים לחשוב שאתה שם. זה פותח אפשרות לגישה לשירותים מקוונים, נטפליקס ועוד.

כיצד להשיג כתובת IP אוסטרלית

הדרך הקלה ביותר להשיג כתובת IP אוסטרלית היא באמצעות פרוקסי. פרוקסי לרוב פועלים בדפדפן ומזייפים את המיקום שלך על ידי ניתוב מחדש של תנועת האינטרנט שלך דרך נקודת יציאה אחרת באינטרנט. לקבלת המלצות, קרא את מאמר ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו.

עם זאת, ציבורים אינם בטוחים או אמינים. החיבור אינו מוצפן, מה שאומר שהוא עדיין חושף את כתובת ה- IP האמיתית שלך, מה שמקל על אתרים וסנופים מקוונים לדעת את מיקומך. 

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית כדי לא רק לאבטח את החיבור שלך ולהימנע מעיניהם המסקרנות של סוכנים סודיים ומשווקים, אלא גם לעקוף חסימות גיאוגרפיים. ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי. לעומת מאמר של טור מסביר יותר על ההבדלים, אך הליבה היא האבטחה.

אולם לא כל ה- VPN נוצרים שווים, לכן בחרנו שלושה מספקי ה- VPN הטובים ביותר שיעזרו לכם להשיג כתובת IP לאוסטרליה ללא טרחה.. 

ExpressVPN

ExpressVPN נמצא בראש רשימת ספקי ה- VPN הטובים ביותר. האבטחה שלו מצוינת, עם תכונות כמו הצפנה של 256 סיביות, מכשיר הרגה ומדיניות ללא יומנים כדי לשמור על פרטי היסטוריית הגלישה והסיבוב שלך..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

משתמשים באוסטרליה יעריכו את הביצועים הבולטים ש- ExpressVPN מספק בגלל המהירויות המהירות שלה שעוזרות בעת הזרמת. יש לו גם יותר מ -3,000 שרתים ברחבי העולם ומציע ארבעה מיקומים באוסטרליה – מלבורן, סידני, בריסביין ופרת ‘- כך שתמיד תקבל כתובת IP אוסטרלית, גם אם מרכז נתונים אחד יירד.

ExpressVPN עוקף באופן אמין עוקבים גיאוגרפיים, כולל רשתות של Netflix, שהשיגו אותה במקום הראשון ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לרשת Netflix. אתה יכול להתקין אותו בפלטפורמות Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף ונסה אותה עם ניסיון למשך שבעה ימים והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום. 

NordVPN

NordVPN יכול גם לקבל לך כתובת IP אוסטרלית. יש לו מבחר שרתים גדול ומתחבר לרוב שירותי הסטרימינג במהירות ובאמינות מהירה. אין זה פלא שמדובר ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע סטרימינג. בנוסף לכיסוי הרשת שלה, הוא מגן על פרטיותך ואבטחתך באמצעות הצפנת AES 256 סיביות בשילוב עם פרוטוקול OpenVPN לשמירת האקרים וסנופים. בנוסף, זה לא שומר ביומני.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

תמיכת הלקוחות של NordVPN מהירה ואמינה עם שירות צ’אט חי ומגוון ידע מקיף. זה זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS ותוכלו לנסות זאת עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת מידע נוסף.

CyberGhost

CyberGhost הוא VPN חזק וקל לשימוש ומסביב עם מגוון תכונות שימושיות. הוא מתגאה ב -76 שרתים באוסטרליה, כמו גם יותר מ -4,500 שרתים הפרוסים על פני 60 מדינות, מה שאמור לשרת אותך היטב כשאתה זורם תוכן. 

בכל הקשור לפרטיות ואבטחה, CyberGhost כיסה אותך. מלבד אי שמירת יומני, זה מספק מתג להרוג ושרתים מאובטחים מיוחדים אם אתה זקוק להצפנה חזקה במיוחד. המהירויות שלו טובות, ואין כובעי רוחב פס.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין CyberGhost ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ובמקביל לחבר עד שבעה מכשירים. ממשק המשתמש שלה קל גם לשימוש, אם כי עיצוב האריחים שלו מעט מוזר, כך שאולי לא תמצא אותו מושך. בנושאים טכניים, אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות באמצעות צ’אט חי או דוא”ל, או להשתמש בבסיס הידע הרחב לקבלת טיפים נוספים לפתרון בעיות..

יש לו ניסיון של שבעה ימים והתחייבות נדיבה להחזר הכסף של 45 יום, גם אם אתה רק רוצה לנסות את זה. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת מבט מעמיק על השירות.

הסכנות שבשימוש בכתובת IP אוסטרלית

האוסטים נהנים בדרך כלל מגישה גבוהה ואיכותית לאינטרנט. גוף הסנגור Freedom House מקטלג את נוף האינטרנט באוסטרליה כ”חופשי “, אם כי לרשויות אכיפת החוק גישה בלתי מוגבלת למטא נתונים של משתמשים.

בעקבות חוק תיקון התקשורת משנת 2015, חברות נדרשות לאחסן נתונים אלה במשך שנתיים כך שהממשלה תוכל לחטוף את אזרחיה (קרא עוד במאמר שלנו בנושא PRISM, Snowden ומעקב ממשלתי) וסוכנויות הביון יוכלו להציג את הנתונים ללא צו. 

המשטרה הפדרלית באוסטרליה השתמשה במידע זה כדי למקד לעיתונאים העובדים עם מבקשי מקלט ולאיתור מקורותיהם באמצעות רשומות האינטרנט או הטלפון שלהם.

עם זאת, התוכן זמין באופן מקוון באופן מקוון, ואין דיווחים על סינון או חסימת מידע פוליטי וחברתי, בשונה מסין ומדינות אחרות המכתיבות את התוכן שאזרחים יכולים לגשת אליו. אולם ישנם עונשים מוגזמים בגין השמצה מקוונת.

האוסטרלים שיתפו את החששות שלהם בנוגע לפרטיותם המקוונת, אך הדברים אינם עגומים כמו שהם נראים מכיוון ש- VPNs קיבלו את הגב שלך. באמצעות VPN אתה יכול לגשת לתוכן מאוסטרליה ומאזורים אחרים בעולם, כולל Netflix, BBC iPlayer ועוד. זה גם מסווה את כתובת ה- IP האמיתית שלך ומאבטח את החיבור שלך, כך שאתה חופשי מפושעי רשת, ספק שירותי האינטרנט שלך ומעקב ממשלתי, לא משנה היכן אתה נמצא.

מחשבות אחרונות

קבלת כתובת IP אוסטרלית אינה קשה מדי, ואנחנו מקווים שמדריך זה הקל את התהליך עבורך. עם ה- VPN הנכון, אתה יכול להזרים תוכן ולצפות בספורט חי, ערוצים מקומיים ונטפליקס כדי לראות מה קורה בארץ למטה.

כל אחד מסוגי ה- VPN הללו מבצעים עבודה מדהימה באבטחת החיבור שלך, שמירה על פרטיותך וביטול חסימת אתרי סטרימינג ושירותים מקוונים. הם מספקים גם ניסויים בחינם והתחייבויות להחזר כספי, כך שתוכל לנסות אותם ולמצוא את המתאימה ביותר עבורך.

ExpressVPN הוא האהוב עלינו בגלל המהירויות המהירות שלו, הרשת החזקה, האמינות והיכולת לבטל חסימת אתרי סטרימינג, כמו Netflix Australia ועוד. אם אתה עדיין צריך לעשות קניות, בדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאוסטרליה.

אם ניסית להשיג כתובת IP מאוסטרליה, יידע אותנו כיצד עשית זאת בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map