כיצד להשיג כתובת IP בסרי לנקה בשנת 2020

סרי לנקה היא מדינה יפהפייה באי בדרום אסיה, והיא ביתה של תשתית אינטרנט שוקקת. אם אתה מטייל מחוץ למדינה לעבודה או לחופשה ואתה זקוק לגישה לבנקאות מקוונת, לאתרים ממשלתיים או לתכנות טלוויזיה, אתה נתקל בחסימות גיאוגרפי אם אין לך כתובת IP בסרי לנקה. אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחד כזה.


כתובת IP היא קבוצה ייחודית של מספרים אקראיים המסייעת לשירותים מקוונים ואתרים לזהות את המכשיר ואת המיקום שלך, ספק שירותי אינטרנט ומידע על הדפדפן. אם אתה בחו”ל ומנסה לגשת לשירותי סטרימינג או לאתרי אינטרנט בסרי לנקה, כגון אלה המנוהלים על ידי הממשלה או הבנקאות המקוונת, לא תוכל לעשות זאת בגלל מגבלות אזוריות.

בנקים וממשלות משתמשים במגבלות גאוגרפיות כדי למנוע פעילות הונאה, ואילו ערוצי טלוויזיה ושירותי הזרמת מדיה, כמו נטפליקס, עושים זאת בכדי לעמוד בתנאי חוקי זכויות היוצרים והגבלות רישוי טריטוריאליות. סקרנו את זה לעומק כיצד לנצח את מאמר האיסור של VPN ב- Netflix.

ל- Netflix מערכת סינון מתוחכמת ומחוזקת שתוכל לאסוף בכל פרוקסי או רשת פרטית וירטואלית שאינה יכולה לעקוף את חסימות הגיאוגרפיים והמסננים שלה. כתובת IP של סרי לנקה תקלקל את המיקום שלך, ותערים אתרים ושירותים מקוונים אחרים, כולל נטפליקס, לחשוב שאתה גולש או זורם מסרי לנקה.

לא משנה מה הסיבה שלך לקבלת כתובת IP בסרי לנקה, השיטה הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN. מדריך זה יסביר מדוע VPN חשוב וממליץ על כמה מהמועדפים שלנו, את כולם ניתן למצוא גם בביקורות VPN הטובות ביותר..

כיצד להשיג כתובת IP בסרי לנקה

אחת הדרכים לשנות את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בפרוקסי. מדריך ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו מסביר כיצד להשתמש באחד מהם ומציע המלצות. פרוקסי לא מצפינים את החיבור שלך, עם זאת, כך שהם ישאירו אותך פתוחה לתוכנות זדוניות ופשעי רשת מכיוון שה- IP האמיתי שלך גלוי. בנוסף, הם לא אמינים וקל לאתר ולחסום.

כאן נכנס לשימוש באמצעות VPN. זה יתפקד כמו פרוקסי על ידי חיבור לשרת מרוחק שמחליף את כתובת ה- IP האמיתית שלך, אך הוא גם יצפין את החיבור שלך עם פרוטוקול VPN כדי להסתיר את מקורו. עיין בהשוואה ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף.

VPN הופך את מעקב אחר המסלול לבלתי אפשרי. הבחירה שלנו עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר תבטיח שלא תחסמו אותך על ידי מערכות איתור ותישארו אנונימיים ברשת.

בשלב הבא, אנו נותנים לך שלוש המלצות עם מיקומי שרת בסרי לנקה שתוכלו להשתמש בהן כדי לקבל כתובת IP של סרי לנקה ולגשת לתוכן הרצוי..

ExpressVPN

אנו ממליצים על ExpressVPN לשנות את כתובת ה- IP שלך לסרי לנקה. זהו ה- VPN הטוב והמהיר ביותר, עם אבטחה מעולה, רשת שרתים מאסיבית הכוללת את סרי לנקה ומדיניות ללא יומני קפדנית. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ExpressVPN מספק גם רוחב פס בלתי מוגבל ונכנס לנטפליקס וזו הסיבה שהיא ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג. זה עובד על כל מערכות ההפעלה העיקריות, וקל להתקנה ולשימוש. תקופת ניסיון חינם של שבעה ימים זמינה ויש אחריות של 30 יום להחזר כספי מעבר לכך, כך שתוכל לתת לזה פסק זמן לפני שתירשם כמנוי..

HideMyAss

HideMyAss יכולה להביא לך גם כתובת IP של סרי לנקה. יש לה רשת שרתים מאסיבית הפזורה ב -190 מדינות, כולל סרי לנקה. זה גם מספק אבטחה טובה, אך הוא שומר יומני עד 30 יום. לסקירת HideMyAss שלנו מידע נוסף על השירות.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

המהירויות של HideMyAss הן בסדר לרוב הפעילויות וזה לא מכניס כובעים לרוחב הפס. בנוסף זה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג. אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. ניתן לקבל ניסיון למשך שבעה ימים, כמו גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

PureVPN

מאז הסקירה האחרונה שלנו, PureVPN השתפר מאוד, אך הוא עדיין נופל בכמה תחומים קריטיים. למען האמת, אם זה לא נועד שיש שישה שרתים בסרי לנקה, הוא לא היה מעלה את הרשימה הזו. עם זאת, זו בחירה הוגנת אם הפעילויות שלך אינן רגישות, אך לכל מטרה אחרת, השתמש בשתי האפשרויות האחרות. קרא את סקירת PureVPN שלנו כדי לגלות מדוע.

PureVPN-דף הבית -2018

רשת השרתים שלה טובה, המהירויות שלה הגון והיא אינה מטילה מגבלות רוחב פס. האבטחה היא גם בסדר, אך עליך להגדיר להצפנה של 256 סיביות. יש לו גם מתג להרוג ומדיניות פרטיות, אך הוא נותן מידע סותר על האופן בו הוא שומר יומני.

PureVPN עובד עם Windows, macOS, Android ו- iOS. התמיכה זמינה דרך צ’אט חי, מהיר ואימייל, אך יכול להיות טוב יותר. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף של 31 יום. השירות זול בהרבה מרוב הספקים, אך אינך צריך לבסס את החלטתך על מחיר.

הסכנות בשימוש בכתובת IP של סרי לנקה

לא תהיה בסכנה שלך באמצעות כתובת IP של סרי לנקה, אבל יש כמה דברים שאתה צריך לזכור. יש מדינות שיש להן חוקים נוקשים על חופש הביטוי, אינן מכבדות את הפרטיות ונמצאות תחת מעקב כבד.

ציון חופש האינטרנט הכללי של סרי לנקה אינו ברמה של הסטנדרטים המערביים, אך המדינה עשתה שיפורים בשנים האחרונות. לאחר אלימות קהילתית בפברואר ומרץ 2018, ממשלת סרי לנקה אסרה על אתרי מדיה חברתית, כמו פייסבוק, אינסטגרם, WhatsApp וויבר, ואמרו כי הפלטפורמות מתפשטות ומגבירות דיבור שנאה..

על פי נתוני בית החופש, למדינה יש היסטוריה מדאיגה של מעצר ועיתונאים כלואים באינטרנט תוך שימוש בחקיקה קודמת, כמו חוק מניעת טרור. החוקים הוחלפו על ידי מסגרת חדשה נגד טרור, אך פעילים ומלומדים משפטיים מתעקשים שהיא מכילה גם הוראות שיכולות להגביל את חופש הביטוי..

בגלל הדברים האלה, עליך לשקול להשתמש ב- VPN כשאתה מנסה לגשת לאתרים או לתכנים בסרי לנקה באמצעות פלטפורמות הזרמת מדיה. זה לא רק יעקוף את הצנזורה, אלא גם יגן על פרטיותך, יאבטח את החיבור שלך ויפתח שלל תוכן חסום גיאוגרפי, כמו נטפליקס ותכנות טלוויזיה מקוונת..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך להשיג כתובת IP בסרי לנקה. השיטה הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN מכיוון שהיא מציעה אבטחה טובה שתשאיר אותך מוסתר והחיבור שלך מאובטח. כל אחת מהבחירות של ה- VPN שלנו תקבל את מה שאתה צריך, אבל ExpressVPN הוא הטוב ביותר בגלל האבטחה והפרטיות החזקות שלו, המהירויות המהירות והיכולת להיכנס לשירותי סטרימינג..

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP בסרי לנקה, נשמח לשמוע את המלצותיך. ספר לנו עליהם בסעיף התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map