כיצד להשיג כתובת IP דנית בשנת 2020: התחבר דרך קופנהגן

אם אתה דני שמתגורר בחו”ל, בטח שמת לב שאינך יכול לגשת לתוכן או לאתרים בדנמרק. כל מה שאתה מקבל זה הודעות שגיאה. זה נובע מחסימות גיאוגרפיות, המגבילות את הגישה לתוכן לדנמרק אלא אם כן אתה נמצא שם פיזית. 


אך למרבה המזל, אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך לדנית ולהזריק תוכן בלעדי מ- DR TV או אפילו לגשת לחשבון Danske Bank שלך. אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחד כזה.

כתובת IP היא קבוצה של מספרים אקראיים המכילה מידע על המיקום שלך והמכשיר בו אתה משתמש. על ידי שינוי כתובת ה- IP הנוכחית שלך לכתובת בדנמרק, אתה יכול להערים באתרים לחשוב שאתה שם, למרות שאתה לא, ולעקוף את תחזיות הגיאוגרפיה.

כיצד להשיג כתובת IP דנית

אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך בשתי שיטות: פרוקסי או רשת פרטית וירטואלית. פרוקסי עובד בדפדפן שלך ויכול לעזור לך לקבל כתובת IP דנית. 

החיסרון בשיטה זו הוא שהיא לא מצפינה אף אחד מהנתונים שלך, כלומר ניתן לאתר את הזהות שלך אליך והחיבור שלך אינו מאובטח. זה גם לא אמין ואינו מבטל את חסימת שירותי הזרמת המדיה.

השיטה הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN. מלבד קבלת כתובת IP דנית, היא תסוות את המיקום האמיתי שלך, ובנוסף תאבטח את החיבור שלך ותצפין את הנתונים שלך מעיניים סקרניות. 

שלא כמו פרוקסי, VPN יכול גם לפתוח אתרים מוגבלים, כך שתוכל לגשת למגוון רחב של תוכן דני משירותי סטרימינג, כמו נטפליקס, הולו ואחרים. קרא את המדריך שלנו ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור למידע נוסף.

רבים מהספקים במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו יקבלו לך את מה שאתה צריך, אך חלקם מתאימים יותר לדנמרק מאחרים. ה- VPN שאתה בוחר צריך שיהיה לו אבטחה טובה, חיבורים מהירים ושרתים בדנמרק, או שלא תוכל להשיג כתובת IP דנית.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בסביבה. יש לה רשת שרתים מסיבית הכוללת את דנמרק, אבטחה מעולה ומדיניות ללא יומני קפדנית. יש לו מוניטין גם למהירויות שרתים מהירות, וזו הסיבה שהוא מדורג במקום הראשון ברשימת שירותי ה- VPN המהירים ביותר שלנו. 

לא רק זה, הוא מספק רוחב פס בלתי מוגבל והוא אמין מאוד. זה גם עוקף באופן מהימן את חסימות הגיאוגרפיים של נטפליקס, וזו הסיבה ש- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה עובד בפלטפורמות Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS, וקל להתקנה ולהשתמש בהן. יש לו גם הרחבות דפדפן עבור Google Chrome, Safari ו- Mozilla Firefox. אם ברצונך לנסות לעשות זאת לפני שתירשם כמנוי, יש ניסיון חינם למשך שבעה ימים, בתוספת אחריות להחזר הכספי של 30 יום מעבר לזה.

ExpressVPN מציע תמיכה ללקוחות 24/7 באמצעות צ’אט חי או דוא”ל. הצוות הידידותי והיעיל שלו נותן תשובות יסודיות אם אתה זקוק לעזרה בהתקנה או בשאלות אחרות. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על השירות.

NordVPN

NordVPN יכול גם לקבל לך כתובת IP דנית. הרשת המונה למעלה מ -5,000 שרתים מכסה 60 מדינות, עם 79 בדנמרק. יש לו גם שרתים מיוחדים המותאמים במיוחד למשחקים, פרטיות או סיבוב (קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקבלת סיבוב). 

הוא מספק אבטחה מהשורה הראשונה, עם מתג kill ושרתי כפול הופ שמצפינים את החיבור שלך פעמיים. בנוסף, מדיניות ללא יומנים קיימת כך שפרטיותך מכובדת.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

יש לו גם רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות, אם כי הוא יכול להאט כאשר הוא מתחבר למרחקים ארוכים. עם זאת, הוא מפצה על כך בזמני מתגי השרת המהירים. NordVPN גם מבטל את חסימת Netflix ושירותי סטרימינג אחרים. עיין בסקירת NordVPN שלנו לקבלת פרטים נוספים על השירות.

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS בכל שישה מכשירים עם חיבור יחיד. תמיכת לקוחות זמינה באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי, והיא כוללת גם בסיס ידע מועיל עם מידע נוסף על פתרון בעיות. הוא מספק חלון החזר של 30 יום, כך שתוכל לנסות לבדוק אם תרצה אותו לפני שתתחייב לתכנית חודשית או שנתית..

CyberGhost

CyberGhost היא דרך טובה נוספת להשיג כתובת IP דנית מכיוון שיש לה יותר מ -4,700 שרתים ב 59 מדינות, עם 42 בדנמרק. האבטחה היא טובה, עם מהירויות הגון ושרתים מיוחדים לסטרימינג וטרנינג. יש לו רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. בנוסף, זה לא שומר רשומות על הפעילות המקוונת שלך.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין ולהשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS עם עד שבעה מכשירים המחוברים בו זמנית בחשבון יחיד. אין זה פלא שמדורג גבוה ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו למספר מכשירים. 

ניתן לקבל משפט בן שבעה ימים, כך שתוכל לראות אם אתה אוהב את זה, והוא מספק ערובה נדיבה של 45 יום להחזר הכסף שתוכל לחזור עליו אם אתה עדיין לא מוכן להתחייב. קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

הסכנות בשימוש בכתובת IP דנית

אין סכנה בשימוש בכתובת IP דנית. עם זאת, ישנם כמה דברים שאתה צריך לדעת על שימוש באינטרנט במדינה.

דוח משנת 2019 של גוף הסנגור Freedom House אומר כי האינטרנט בדנמרק הוא בחינם, מאחר שאזרחיו נהנים מביטוי ואסוציאציה חופשית, כמו גם מזכויות פוליטיות מלאות. עם זאת, דנמרק היא חלק מברית תשע העיניים, המורכבת ממדינות שמשתפות פעולה באיסוף ושיתוף מידע באמצעות מעקב המוני..

תשע עיניים הוא הרחבה של ברית חמש העיניים, שמטרתה לתאם את חילופי האותות הצבאיים והמודיעין בצורה או נתונים גולמיים, כמו גם דיווחים מוגמרים בין המדינות החברות. 

ממשלת דנמרק הוציאה את הצו המנהלי לשמירת נתונים, המאיים על פרטיות אזרחיה באמצעות מעקב פולשני ורישום מושבים, אשר כל ספקי האינטרנט נדרשו ליישם. זה הפיק כמות עצומה של נתונים שהעמידו את המידע על המשתמשים בסיכון להפרות אבטחה אפשריות.

עם זאת, צנזורה באינטרנט משמשת במידה רבה להגבלת אתרי שיתוף קבצים ולסינון אתרי הימורים וטרנינג, כמו גם אתרים הקשורים לפעילות בלתי חוקית, כמו מכירת סמים..

מחשבות אחרונות

אנו מקווים כי מדריך זה יעזור לך להשיג כתובת IP דנית. המסלול הטוב ביותר הוא להשתמש ב- VPN מכיוון שהוא משחרר אתכם מפני מעקב פולשני וצנזורה. בנוסף, הוא מציע אבטחה טובה ומסתיר את הזהות האמיתית שלך.

כל אחת מהאפשרויות שהמלצנו יכולה להביא לך כתובת IP לדנמרק, אבל ExpressVPN הוא המנצח שלנו בגלל האבטחה המעולה, המהירויות המהירות והתמיכה הטובה של הלקוחות. בנוסף, אתה יכול להשתמש בחלון ההחזר של 30 הימים שלו או לניסיון שבעה הימים, כך שתוכל לראות אם אתה אוהב אותו לפני שתירשם. עיין בספריית ה- VPN שלנו לקבלת מדריכים שימושיים אחרים.

האם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP דנית? נשמח לשמוע את ההמלצות שלך. ספר לנו עליהם בסעיף התגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map