כיצד להשיג כתובת IP ירדנית בשנת 2020: התחבר לפטרה

קבלת גישה לתכנים מסוימים ברשת יכולה להיות מתסכלת אם אתם מטיילים. שירותים ושירותים מקוונים מסוימים מוגבלים לאזור, כך שאם אתה לא נמצא שם פיזית, תקבל גרסה אחרת או הודעת שגיאה. החדשות הטובות הן שאתה יכול לעקוף מגבלות כאלה על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך. במדריך זה, אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP ירדנית.


כתובת IP מכילה מידע על המיקום שלך והמכשיר בו אתה משתמש. אם ברצונך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי, אתה יכול לעשות זאת רק עם כתובת IP המראה שאתה באזור בו הוא זמין. על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך, אתה מזייף את המיקום שלך כדי לחסום חסימות גיאוגרפיות מעבר שמפריעות לך לגשת לתוכן שאתה רוצה.

לדוגמה, אם אתה מחמיץ את הגרסה הירדנית של נטפליקס, אתה יכול לצפות בה רק לאחר שתקבל כתובת IP ירדנית. לנטפליקס ספריית תוכן שונה בכל מדינה בגלל רישיון והבדלי שפה ותרבות. קרא כיצד לנצח את קטע האיסור של VPN Netflix למידע נוסף.

בין אם ברצונך לבטל את חסימת אתרי הסטרימינג או להישאר אנונימיים ברשת, מדריך זה יראה לך כיצד להשיג כתובת IP ירדנית מכל מקום בעולם.

כיצד להשיג כתובת IP ירדנית

ישנן מספר שיטות בהן תוכל להשתמש כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך. שני מסלולים נפוצים הם באמצעות פרוקסי או באמצעות רשת פרטית וירטואלית.

פרוקסי מחליף את כתובת ה- IP שלך בכך שהוא מאפשר לך להתחבר לשרת במיקום אחר לפני המעבר לאינטרנט. היתרון העיקרי של בעלי הפרוקסי הוא שהם בדרך כלל בחינם (קרא את מדריך הפרוקסי הטוב ביותר שלנו ללא תשלום). עם זאת, איננו ממליצים להשתמש בהם מכיוון שהם אינם מאובטחים וניתן לעקוב אחר הקשר שלך. למידע נוסף בנושא VPN לעומת פרוקסי לעומת טור.

אנו ממליצים להשתמש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP ירדנית. VPNS מאפשר לך מנהרה כמעט בכל מקום בעולם תוך שמירה על חיבור מוצפן. זה אומר שהם ישמרו על בקשות שתשלחו באופן פרטי. הם עמוסים בתכונות אבטחה שיסתירו את כתובת ה- IP האמיתית שלך. בנוסף, הם לא מנהלים רישומים של הפעילות המקוונת שלך בזכות מדיניות הפרטיות שלהם.

אתה יכול לבחור VPN מבדיקות ה- VPN שלנו, אבל אתה צריך להיות בטוח שהוא מתאים לירדן. אם אין שרתים במדינה, לא תוכל לקבל כתובת IP ירדנית. אם נטפליקס היא בראש סדר העדיפויות, חפש ספק שיכול לעקוף את גלאי ה- VPN החכמים שלו מכיוון שמעטים יכולים לעשות זאת בצורה אמינה. קרא את חלק שגיאת ה- Proxy של נטפליקס לפרטים נוספים.

להלן ההמלצות שלנו לקבלת כתובת IP ירדנית, כולן מגיעות ממדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו.

HideMyAss

HideMyAss יכול להביא לך כתובת IP ירדנית. יש לה מעל 960 שרתים בלמעלה מ- 280 מיקומים המשתרעים על 190 מדינות, כולל שניים בירדן. האבטחה שלו טובה, עם קידוד AES 256 סיביות, והיא מספקת רוחב פס בלתי מוגבל.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

קודם

הבא

עם זאת, עלולותיה עולה על מהירויותיו הבינוניות ומדיניות הפרטיות המפוקפקת. זה שומר על יומני חיבור וניתוק למשך 30 יום. פירוש הדבר שהוא לא עושה כל כך נהדר להסתיר את התחת שלך.

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS ולהשתמש בעד חמישה חיבורים בכל פעם. תמיכת הלקוחות שלה מצוינת מכיוון שאתה מקבל עזרה בצ’אט ודואר אלקטרוני בשידור חי, כמו גם בסיס ידע ופורום קהילתי.

ניסיון של שבעה ימים זמין גם אם ברצונך לנסות HideMyAss, ויש אחריות של 30 יום להחזר כספי. קרא את סקירת HideMyAss שלנו לקבלת מבט מעמיק על השירות.

PureVPN

קשה להמליץ ​​על PureVPN לאף אחד. למעשה, הסיבה היחידה שהיא מכינה רשימה זו היא מכיוון שיש לה שישה שרתים בירדן. זה מתגאה ביותר מ -2000 שרתים ביותר מ -140 מדינות, וזה יותר ממה שמציעים ExpressVPN או NordVPN. מרבית המיקומים החריגים שלה ניתנים דרך שרת וירטואלי, מה שמבהיר PureVPN.

עם זאת, זה נופל בכמה תחומי מפתח. הבדיקות שלנו הראו הצפנה לקויה, דליפות DNS, מהירויות איומות, רצון במדיניות פרטיות והחזר כספי ושירות לקוחות נורא.

PureVPN-דף הבית -2018

האבטחה שלה מעורערת, אך היא מאפשרת לך לבחור בין הצפנת 128 סיביות ל 256 סיביות. אבל בתוך כל הז’רגון, המון קורה מתחת למכסה המנוע. ב- Cloudwards.net אנו ממליצים לא לקחת את המילה של PureVPN בנושאי אבטחה ופרטיות. יכול להיות שיש יותר סיכון מכפי שזה שווה. 

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, Mac, Android ו- iOS. בנוסף, הוא מציע הרחבות דפדפן Google Chrome ו- Mozilla Firefox, ותוכל להתקין אותו גם בנתב שלך. אתה יכול להשתמש בו על עד חמישה מכשירים בו זמנית, אם כי הוא אינו אחד ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירת מכשירים מרובים.

ניתן להבטיח 31 יום חזרה להחזר הכסף, כך שתוכל לבדוק אותה. קרא את סקירת PureVPN שלנו למידע נוסף על השירות.

הסכנות בשימוש בכתובת IP ירדנית

ירדן הייתה מודל בולט של חופש, למרות היותה אזור עם היסטוריה ארוכה של צנזורה באינטרנט. אין סכנה בשינוי כתובת ה- IP שלך, אלא אם כן אתה עושה משהו לא חוקי, למשל לקחת חלק בנאום שנאה או לתמוך בטרור..

עם זאת, עליכם לפרוק את הכללים הספציפיים למדינה לפני שתשנו את כתובת ה- IP שלכם. מדינות רבות מגבילות או חוסמות את האינטרנט תוך הטלת חוקים קשים המענשים משתמשים ודיסידנטים ידועים על פעילויות מקוונות מסוימות.

דוח בית החירות של 2018 מראה כי חירות האינטרנט בירדן השתפרה בגלל גישה טובה יותר, אקטיביזם דיגיטלי יעיל וירידה בחסימת אתרי חדשות בהשוואה לשנת 2017. 

הרשויות עדיין חוסמות אפליקציות למדיה חברתית כולל WhatsApp, Messenger Messenger, Twitter ואינסטגרם במהלך בחינות בית הספר. כמה פעילים נעצרו בגין קריאה לרפורמות או האשמת פקידי ציבור בשחיתות. 

יש גם סכנה של פשעי רשת, ו- WiFi ציבורי מהווה איום רציני על פרטיותך וביטחונך. ממשלת ירדן יכולה לפקח גם על הגישה לאינטרנט, שהוגבלה מספר פעמים בשנים האחרונות, על פי הדיווח בכתבים ללא גבולות.

גם אם אינך גר בירדן, אבטחת VPN צריכה להיות בעדיפות עבורך. ממשלת ארה”ב למשל, משתמשת בתוכניות כמו PRISM כדי לעקוב אחר נתוני משתמשים. גם פייסבוק ואמזון, בין ענקיות הטכנולוגיה האחרות, ניזונות מהבקשות שאתה שולח. עם VPN מאובטח, אתה יכול להגן על עצמך מפני איומים מקוונים מגניבים שעלולים ליפול בסדקים.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תדעו את הדרך הטובה ביותר להשיג כתובת IP ירדנית. VPN היא השיטה הטובה ביותר לשימוש מכיוון שהיא תגן עליך מפני איומים מקוונים ותסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך. עיין בארכיון האבטחה המקוון שלנו כדי ללמוד על דרכים נוספות להגן על עצמך.

HideMyAss הוא שירות טוב עם אבטחה ושרתים הגונים בירדן, לכן אנו ממליצים להשתמש בו כדי לקבל כתובת IP בירדן. בנוסף, תוכלו לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים ותקופת ההחזר של 30 יום כדי לראות אם תרצו.

האם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP ירדנית? ספר לנו על כך בקטע התגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map