כיצד להשיג כתובת IP תאילנדית 2020

גישה לתוכן שהייתם רגילים אליו יכולה להיות בעיה אם אתם מחוץ למדינת מולדתכם. הגבלות אזוריות יכולות לעצור אותך במסלוליך והדרך היחידה לעקוף אותם היא לשנות את כתובת ה- IP שלך. במאמר זה, אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP תאילנדית, כך שתושב תאילנד יכול להתנהג כמו שהם בבית, ברשת, בכל מקרה.


אף על פי שאינך יכול לראות אותה, כתובת ה- IP שלך היא כמו תג זיהוי המספר לאתרים ולשירותים המקוונים שאתה משתמש במקום שאתה נמצא. אם תנסה לגשת לתוכן שמוגבל למדינה שאינך נמצא בה, לא תוכל להציג אותו. אם על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך למדינה זו, תקבל גישה.

אם אתה נווד דיגיטלי ואתה צריך לגשת לחשבונות עסקיים או להיכנס לבנק שלך, יתכן שתמצא שאתה לא מסוגל לעשות זאת. זה אולי מעצבן, אבל זה רק אמצעי אבטחה לשמירה על זהותך. כל שעליך לעשות הוא לשנות את כתובת ה- IP שלך ואתה טוב ללכת.

אולי אתה רוצה לקבל את התיקון שלך של Netflix או שירותי סטרימינג אחרים. בגלל חוקי תוכן בינלאומיים, מה שאתה יכול להזרים מבוסס על המיקום שלך. שירותי סטרימינג זקוקים לרישיון לכל מופע בכל מדינה שהם משדרים אותם. הביקוש התרבותי ממלא גם תפקיד בזמינות. היצירה שלנו באיסור נטפליקס נכנסת לפרטים נוספים.

בין אם ברצונך להזרים או פשוט להתעדכן בחדשות מקומיות, חסימות הגיאוגרפיים הללו פירושן שתצטרך לשנות את כתובת ה- IP שלך. אם זאת נטפליקס שאתה רוצה, אתה יכול להציץ במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת המלצות נוספות..

כיצד להשיג כתובת IP תאילנדית

דרך קלה לזייף את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בפרוקסי – עיין במדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו – אך אנו לא נמליץ על כך. הם לא אמינים ומשאירים אותך פגיע להתקפות סייבר מכיוון שאין ביטחון. בנוסף, כתובת ה- IP שלך אינה מוגנת, כלומר ניתן לאתר אותה אחריך. עיין בקטע VPN לעומת פרוקסי לעומת טור כדי ללמוד עוד.

הדרך הבטוחה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. תקבלו אבטחה ופרטיות ייעודיים, וכתובת ה- IP שלכם תהיה בטוחה מפני חשיפה.

אתה יכול לבחור אחת ממסקרי ה- VPN הטובים ביותר שלנו, אך ברצונך לוודא תחילה שהוא טוב לתאילנד. העדיפות העיקרית שלך צריכה להיות שיש בה שרתים מכיוון שאתה תהיה באותו מצב בלעדיהם. כמו כן, תרצה לוודא שהיא תעבור דרך מערכת איתור ה- VPN של Netflix. היצירה שלנו בשגיאת ה- Proxy של נטפליקס כוללת פרטים נוספים.

CyberGhost

CyberGhost היא ספקית הגונה עם אלפי שרתים ברחבי העולם, כולל 10 בתאילנד. האבטחה שלו טובה והיא לא שומרת יומן על הפעילות שלך. יש לו מהירויות טובות ורוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם יכולת גישה לשירותי סטרימינג, כמו Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. היא מאפשרת עד שבעה חיבורים בו זמנית, ומעניקה לה את המיקום הראשון ב- VPNs הטובים ביותר שלנו להשוואה בין מכשירים מרובים. כדי לראות אם אתה אוהב את זה, אתה יכול להירשם למשפט שבעה ימים. אם אתה עדיין לא יכול להחליט אחרי זה, יש אחריות להחזר כספי. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף.

NordVPN

אתה יכול גם להשתמש ב- NordVPN כדי לקבל כתובת IP תאילנדית. יש לה מעל 5,000 שרתים, שבעה מהם נמצאים בתאילנד. זה יגן עליך עם כמה מהאבטחה הטובה ביותר שקיימת ולא תהיה תיעוד של מה שהיית. המהירויות שלו טובות ואין כובעי רוחב פס. בנוסף, תוכל לגשת לשירותי סטרימינג ללא בעיה.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

NordVPN תואם לרוב מערכות ההפעלה הגדולות ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בכל פעם. תקופת ההחזר של 30 יום אמורה לתת לך מספיק זמן לראות אם היא מתאימה לך. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

ExpressVPN

ExpressVPN היא בחירה טובה מכיוון שיש לה שרתים בתאילנד. זה מספק אבטחה מעולה ויש לו מדיניות ללא יומני קפדנית. בנוסף, זה ה- VPN המהיר ביותר בסביבה. רוחב הפס הזה ובלתי מוגבל הופכים אותו ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. לא אמורה להיות לך בעיה לקבל גישה.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש שלהם בכל מערכות ההפעלה הפופולריות. זה כל כך פשוט שזו הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים ללא ניסיון בשימוש ב- VPN. זה יאפשר לחבר עד שלושה מכשירים גם בפעם אחת. יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, וזה מספיק זמן לבדוק את זה. סקירת ExpressVPN שלנו מפרטת יותר את השירות.

הסכנות בשימוש בכתובת IP תאילנדית

השימוש בכתובת IP תאילנדית זה בסדר, כל עוד אתה מוודא שאתה מוגן בזמן שאתה עושה זאת. לדוגמה, מדינות מסוימות פולשות למעקב ואין להן את חוקי הפרטיות הטובים ביותר.

הערות שהושמעו באופן מקוון בעלות ביקורת על המלוכה עלולות לגרום לתביעה על פי חוק הליגה-מג’סט של תאילנד. הרשויות יכולות לעקוב אחר פעילויותיך בקלות, אך יש גם סכנה להתקפות מקוונות. תאילנד היא אחד המקומות הגרועים ביותר לפשעי רשת, לכן תרצה לוודא שאתה מוגן. יש גם אנטי-וירוס טוב.

עיין במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לתאילנד למידע נוסף על המדינה.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעזרנו לך להבין כיצד לקבל כתובת IP בתאילנד. הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות VPN מכיוון שתגנו על ידי האבטחה והפרטיות שלכם תכובד.

אתה יכול לבחור אחת מההמלצות שלנו לעיל עבור תאילנד, אבל CyberGhost היא האפשרות הטובה ביותר מכיוון שיש לה הכי הרבה שרתים שם, מה שמאפשר לך את הסיכוי הטוב ביותר למצוא אחד מתאים. עם תקופת הניסיון של שבעה הימים, תוכל לעבור אותו במהלכו, אך אם עדיין לא תוכל להחליט עד אז אתה תהיה מכוסה בערבות להחזר הכסף..

אם אתה יכול להמליץ ​​על דרך להשיג כתובת IP תאילנדית, השאר תגובה למטה. נשמח לשמוע על זה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map