כיצד להשיג כתובת IP מקסיקנית בשנת 2020

אם אתה מחוץ למקסיקו, יתכן שיש לך בעיות בגישה לאתרים ושירותים משם. הסיבה לכך היא שכתובת ה- IP שלך מראה שאינך נמצא במקסיקו והתוכן מוגבל גאוגרפי. אנו נראה לך כיצד להשיג כתובת IP מקסיקנית כדי שתוכל לעקוף את המגבלות האלה.


יתכן שתצטרך לבדוק את חשבון הבנק המקסיקני שלך, או לרצות לצפות ברשת טלוויזיה מקומית, כגון Televisa. יתכן כי ההצעות הבלעדיות של נטפליקס המקסיקנית קוראות לך, ובמקרה זה ייתכן ש- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה של נטפליקס שווה לקרוא. כך או כך, עד שתשנה את כתובת ה- IP שלך כדי שתיראה כאילו אתה במקסיקו, לא תוכל לגשת אליהם.

תכניות טלוויזיה וסרטים מחויבים בחוקי הגבלת תוכן, וכל מדינה שונה. הסכמי רישוי עבורם הם הכרחיים והם חייבים להיעשות בכל מדינה בה שירות רוצה לפעול. לא ניתן לקבל רישיון לתוכן מסוים במדינות מסוימות, אף שאין טעם לספק אותו באחרים מכיוון שיש ביקוש מועט.

כיצד להשיג כתובת IP מקסיקנית

השיטה בה אתה משתמש כדי לקבל כתובת IP מקסיקנית תלויה בך. אתה יכול לנסוע בדרך הקלה ביותר ולהשתמש בפרוקסי, אך זו לא דרך אמינה לעשות זאת. אפילו ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו לא תמיד עובד ויכול להותיר אותך פגיע. בנוסף, כתובת ה- IP האמיתית שלך אינה מוגנת ודי קל לאתר את הדברים אליך. קרא עוד את ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור.

הדרך הטובה ביותר להשיג כתובת IP מקסיקנית היא באמצעות רשת פרטית וירטואלית. ככה, תהיה מוגן ותישאר אנונימי. ישנן הרבה אפשרויות טובות בביקורות VPN הטובות ביותר שלנו, אך חלקן טובות יותר מאחרות עבור מקסיקו. החשוב ביותר הוא שיש לספק שם שרתים, וככל שיש לו יותר טוב, אחרת אתה תקוע איפה שהתחלת.

כמו כן, אם זה נטפליקס שאתה רוצה, אתה זקוק לשירות שיכול לעבור את מערכת גילוי ה- VPN שלו. אם תבחר אחת שלא תעשה את העבודה, תישאר בהודעת שגיאה. קרא את הקטע שלנו על שגיאת ה- Proxy של נטפליקס למידע נוסף. אבל יש כמה שיכולים לעבור את זה.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה עבור מקסיקו. מתוך יותר מ -3,000 שרתים ברחבי העולם, 20 נמצאים במקסיקו, מה שנותן לך שפע של אפשרויות לשנות את כתובת ה- IP שלך. יש לו ביטחון טוב ומכבד גם את הפרטיות.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

בנוסף המהירויות שלה הגונות ואין כובעי רוחב פס, כלומר זה טוב לסטרימינג. זה יביא אותך לאתרי נטפליקס ברחבי העולם, כמו גם ל- BBC iPlayer. עם זאת, היו לנו תוצאות מעורבות רק עם הולו, אולם זה אמור להיכנס לרוב רשתות הכבלים המקסיקניות.

אתה יכול להשתמש בו בכל מערכות ההפעלה העיקריות ולחבר עד שבעה מכשירים בו זמנית, מה שזיכה אותו במקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו למספר מכשירים. אתה יכול לעשות שימוש בניסיון שבעה ימים כדי לראות אם אתה אוהב את זה, כמו גם את הערבות להחזר הכסף. קרא את סקירת CyberGhost שלנו למידע נוסף על השירות.

ExpressVPN

ExpressVPN מציע שירות מעולה עם אבטחה ופרטיות מהשורה הראשונה. יש לה מעל 2,000 שרתים ב 94 מדינות, אחד מהם במקסיקו. לפני שאתה מודאג, ExpressVPN משתמש בשרתים מיוחדים בעלי קיבולת גבוהה ולעתים רחוקות חווינו עומס יתר בזמן השימוש באחד מהם.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ExpressVPN היה ה- VPN המהיר ביותר במהלך הבדיקה שלנו ומציע רוחב פס בלתי מוגבל. אין לזה גם שום בעיה להיכנס לנטפליקס, כך שלא קשה להבין מדוע זה ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג.

זה עובד עם כל מערכות ההפעלה העיקריות והוא בחירה מצוינת עבור מי שאין לו ניסיון רב ב- VPN מכיוון שהוא קל לשימוש. יש ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, כך שאין סיכון לנסות זאת. סקירת ExpressVPN שלנו מספקת מבט מפורט יותר על הספק.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה נוספת עבור מקסיקו. יש לה אלפי שרתים ברחבי העולם, כולל שמונה במקסיקו. בדומה ל- ExpressVPN, יש לו אבטחה ופרטיות מהשורה הראשונה, כפי שתוכלו לקרוא במאמר הראש בראש שלנו.

קודם

הבא

יש לו רוחב פס בלתי מוגבל עם מהירויות הגון והוא יכול להיכנס לנטפליקס. החזר של 30 יום כלול, כך שתוכל לוודא שאתה אוהב אותו. עיין בסקירת NordVPN שלנו כדי לראות מדוע אנו עושים זאת.

הסכנות בשימוש בכתובת IP מקסיקנית

למרות שזה לא מסוכן במיוחד עם כתובת IP מקסיקנית, ישנן סיבות שבגללן עליך לוודא שהחיבור שלך מאובטח. לבדוק היכן מבוסס הספק זה רעיון טוב אם הפעילויות שלך הולכות להיות בעלות אופי רגיש יותר. אתה יכול לראות מדוע בקטע שלנו בנושא דיני פרטיות.

המעקב הממשלתי גדל במקסיקו, מה שמאפשר שמירת נתונים ואיסוף מידע על מיקום גיאוגרפי של משתמשים. ספקי שירותי אינטרנט ורשתות ניידות צריכים לתת מיקום גיאוגרפי ומטא נתונים לרשויות. בנוסף, יש לשמור את הרשומות הללו לפחות שנתיים, כך שניתן לגשת אליה בכל עת שתתבקש.

מקסיקו היא גם מילה גדולה בכל מה שקשור לתוכנת מעקב, המאפשרת לאכיפת החוק וגורמים אחרים לרגל אחרי אזרחים. אתה יכול לקרוא עוד על המדינה ב- VPN הטוב ביותר שלנו למקסיקו.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין כיצד לקבל כתובת IP מקסיקנית. לא משנה מה הסיבה שלך, VPN הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. הם פשוטים לשימוש ובכל זאת מלאים בתכונות מעולות, כולל אבטחה.

המועמד הטוב ביותר למקסיקו הוא CyberGhost. זה ישמור עליך מוגן, יכניס אותך לנטפליקס ויאפשר לך להישאר מתחת לרדאר. המשפט בן שבעת הימים אמור לתת לך מספיק זמן להעביר אותו במהלכו והערבות להחזר הכסף היא רק הדובדבן על העוגה. עם זאת, כל ההמלצות האחרות שלנו הן בחירה טובה גם עבור מקסיקו.

יש לך הצעות לקבלת כתובת IP מקסיקנית? אם כן, פופ אותם בתגובות למטה. נשמח לשמוע אותם. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map