כיצד להשיג כתובת IP מצרית בשנת 2020: מיקום לוקסור

לא לכל המדינות יש גישה מלאה לאינטרנט, מה שעלול להיות מעצבן. אם אתה מצרי בחו”ל ואינך יכול לגשת לאתרים ולשירותים המקוונים שאתה רגיל אליהם, תצטרך לקבל כתובת IP מצרית. זה אולי נשמע כמו טרחה, אבל אנו הולכים להראות לכם את הדרך הקלה ביותר לעשות זאת.


כתובת ה- IP שלך יותר מתוחכמת מסתם חבורה של מספרים אקראיים. זה אומר לאתרי האינטרנט והשירותים המקוונים שאתה מבקר איפה שאתה נמצא. אמנם זה אולי לא נראה רע, אך לעתים קרובות התוכן נחסם לחסימה גיאוגרפית, כך שתוכל להציג אותו רק אם אתה נמצא במדינה אליה היא מוגבלת. כאן נכנס לשנות את כתובת ה- IP שלך, לזייף את המיקום שלך.

נניח שאתה צריך לבדוק את הכספים בחשבון הבנק שלך. יתכן שתגלה שאינך יכול לעשות זאת ברגע שתעזוב את הארץ. בנקים וחברות פיננסיות רבות אינן מאפשרות למשתמשים להתחבר מחוץ למדינה. הם עושים זאת כאמצעי ביטחון מפני הונאה.

אולי תרצה לצפות בערוץ טלוויזיה מקומי, כמו Nile TV International, או בסדרה בנטפליקס בלעדית למצרים. בגלל מגבלות רישיון, לא תוכל להציג אף אחת ללא כתובת IP מצרית.

הסיבה לכך היא שלכל מופע שרשת משדרת חייבת להיות רישיון לכל מדינה בה היא מוצגת. Netflix זמין במדינות רבות ברחבי העולם, אך הספריות משתנות לפי מדינה בגלל המגבלות הללו, כפי שתוכלו לקרוא בקטע שלנו. באיסור ה- VPN של נטפליקס.

גרסת ארה”ב מחזיקה ללא ספק את הספרייה הגדולה ביותר והיא זו שרוב האנשים רוצים לגשת אליה. אם זו העדיפות שלך, תוכל לבדוק את המלצות ה- VPN הטוב ביותר שלנו ל- Netflix.

כיצד להשיג כתובת IP מצרית

ישנן כמה דרכים להשיג כתובת IP מצרית. השיטה הקלה ביותר היא להשתמש בפרוקסי – תוכלו למצוא כמה אפשרויות במדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו – אך הן אינן אמינות ואינן כוללות אבטחה. ללא ביטחון, תשאיר את עצמך פתוחה לפשעי רשת. בנוסף, כתובת ה- IP האמיתית שלך אינה מוסווה, כך שניתן לאתר אותה אליך. למידע נוסף, קרא את ה- VPN לעומת ה- proxy לעומת ה- Tor.

הדרך השנייה והטובה ביותר לשנות את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. תוגן על ידי אבטחת ה- VPN והיא תסוות את כתובת ה- IP שלך כדי לשמור על אנונימיות. ביקורות VPN הטובות ביותר כוללות ספקים מצוינים לבחירה, אך ברצונך לוודא כי זו שתבחר תואמת את מצרים.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה עבור מצרים. יש לו כמות אדירה של שרתים, ושלושה מהם נמצאים שם. אבטחה מהשורה הראשונה, כולל האפשרות להשתמש בהצפנה כפולה, והיא לא שומרת יומן של הפעילות שלך. יש לו מהירויות הגון ואין כובעי רוחב פס. בנוסף, אין לו שום בעיה להיכנס לשירותי סטרימינג, כולל נטפליקס.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין את הלקוחות הנוחים לשימוש שלהם ב- Windows, macOS, Android ו- iOS ולחבר עד שישה מכשירים בכל פעם. קרא את סקירת NordVPN שלנו לפרטים נוספים או נסה זאת בעצמך באמצעות תקופת ההחזר של 30 יום.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא גם בחירה טובה להשגת כתובת IP מצרית. יש לו שרתים רבים, חלקם במצרים. זה מספק אבטחה ופרטיות מעולים, ובמקביל להיות ה- VPN המהיר ביותר. בנוסף, עם רוחב הפס הבלתי מוגבל והיכולת להכניס אותך לשירותי סטרימינג, כמו נטפליקס, אין זה מפתיע שהיא הגיעה לראשונה ב- VPN הטוב ביותר שלנו לקטע סטרימינג..

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה עובד עם כל מערכות ההפעלה, ומכיוון שהוא כל כך קל לשימוש, זה טוב במיוחד למי שאין לו ניסיון רב ב- VPN. אתה יכול להשתמש בו בשלושה מכשירים בו זמנית. יש התחייבות להחזר כספי של 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד. עיין בסקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף על הספק.

VPNArea

ל- VPNArea יש שרתים ב -70 מדינות, כולל מצרים, כך שתוכל לקבל כתובת IP מצרית. האבטחה שלו טובה, והיא מציעה אפשרות להשתמש בשרתי כפול הופ והיא לא שומרת יומנים. המהירויות שלה משתנות, אך הן צריכות להיות בסדר. אין גבולות לכמה רוחב הפס אתה יכול להשתמש. בנוסף, זה יכול להיכנס לנטפליקס.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

אתה יכול להתקין אותו ב- Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux, ולקוחותיה קלים לשימוש. זה יאפשר לך לחבר עד שישה מכשירים בו זמנית. יש ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף, שאמורה להיות מספיק זמן לנסות זאת. קרא את סקירת ה- VPNArea לפרטים נוספים.

הסכנות בשימוש בכתובת IP מצרית

זה לא מסוכן להשיג כתובת IP מצרית, אבל יש מידע שמראה שעליך לעשות זאת בזהירות. למרות שבמדינות רבות יש חוקי פרטיות הגונים, ישנם רבים אחרים המשתמשים במעקב או שאין להם חוקים המתקיימים.

במצרים רואים פיגועים רבים וכתוצאה מכך הוטל מצב חירום. חוק החירום מאפשר לרשויות לפקח ולצנזר תקשורת מקוונת, כמו גם לבצע חיפושים על אנשים והתכתבות ללא צו.

הרשויות גם נופלות קשה על אנשים שעושים כיף לממשלה. עונשים כוללים קנסות ועונשי מאסר. בנוסף, מצרים היא אחת המדינות הפגיעות ביותר באפריקה למתקפות רשת, לכן שמירה על עצמך צריכה להיות בעדיפות גבוהה. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה במצרים למידע נוסף על המדינה.

מחשבות אחרונות

אני מקווה שעזרנו לך להבין כיצד להשיג כתובת IP מצרית בבטחה. עליך לוודא שאתה מוגן כשאתה עושה זאת, והדרך הטובה ביותר להבטיח שזה עם VPN.  

כל הספקים שהמלצנו יקבלו לך את מה שאתה צריך. NordVPN היא הבחירה העליונה שלנו מכיוון שיש לה אבטחה ופרטיות רבה. בנוסף, אין לה שום בעיה להיכנס לשירותי סטרימינג. עם תקופת ההחזר של 30 יום, אתה צריך שיהיה לך מספיק זמן לוודא שאתה אוהב את זה.

אם יש לך הצעות לקבלת כתובת IP במצרים, יידע אותנו בקטע התגובות למטה. אנו שמחים לשמוע אותם. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map