כיצד להשיג כתובת IP יפנית בשנת 2020

למרות שהאינטרנט נהדר ליצירת קשר עם אנשים ברחבי העולם או למציאת תוכן שאחרת לא תוכל לגשת אליו, החיבור הרגיל שלך לא יכול למצוא הכל. כשאתה מתחבר לאינטרנט, מוקצה לך כתובת IP המציינת את המיקום היחסי שלך בעולם.


בהתבסס על כתובת IP זו, אתרים מסוימים עשויים להיחסם על ידי תהליך המכונה חסימת גיאוגרפיה. בנוסף לבנקים ואתרי ממשל, שירותי סטרימינג רבים, כמו נטפליקס, מפלחים ספריות מסוימות לאזורים מסוימים, עליהם תוכלו לקרוא במדריך שלנו כיצד לנצח את האיסור של נטפליקס..

עם זאת, אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך כך שתופיע כאילו אתה נמצא במקום אחר. במדריך זה כיצד להשיג כתובת IP יפנית, אנו נראה לך כיצד להיראות כאילו אתה ביפן כמעט, למרות המקומות שבהם אתה מתחבר פיזית. ישנן דרכים רבות להשיג כתובת IP חדשה, אך אנו נתמקד בדרכים לעשות זאת בצורה מאובטחת.

לא משנה לאיזה תוכן יפני אתה מנסה לגשת, בין אם מדובר בפלטפורמות סטרימינג, בנקים או צורות בידור חלופיות, אנו יכולים לעזור. בנוסף להראות לך כיצד להשיג כתובת IP יפנית, אנו ניגע גם בסכנות הפוטנציאליות שבשימוש בכתובת זו.

כיצד להשיג כתובת IP יפנית

קבלת כתובת IP חדשה באזור מסוים אינה קשה. עבור טירוני אבטחת סייבר, זה מושג על ידי איתור פרוקסי בחינם באזור והתחברות אליו. אתה יכול למצוא את אלה במדריך ה- proxy החינמי הטוב ביותר שלנו. שרת פרוקסי עומד בין המחשב שלך לאן שאתה מתחבר אליו, ומחליף את כתובת ה- IP שלך במקום זה.

במקום להופיע כאילו אתה בא מהמחשב שלך, החיבור יופיע כאילו הוא מגיע משרת ה- Proxy. אבל זה לא תוכנית אידיאלית. כפי שאתה יכול לראות במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, שרתי פרוקסי מגיעים עם כל מיני אי נעימות, כולל מהירויות איטיות, תוכנות זדוניות ולעתים גם פשעי רשת..

זה מתעלם מהעובדה שקל מאוד לזהות ולחסום proxies. כפי שמוצג במדריך שלנו לשגיאת ה- Proxy של נטפליקס, לרוב האתרים יש מערכות גילוי שיכולות לזהות פרוקסי בעת השימוש בו. מעקב אחר מסלול פשוט יראה גם היכן מקור החיבור.

הסיבה לכך שקרובי משפחה אינם מוסיפים קידוד לחיבור שלך. מה שאתה מביא זה מה שיש לך. כאן נכנסת רשת פרטית וירטואלית. VPNs מתפקדים באופן דומה לפרוקסי. אתה מתחבר לשרת מרוחק, שמחליף את כתובת ה- IP שלך. לעומת זאת, בניגוד לבעלי פרוקסי, החיבור הראשוני שלך מוצפן באמצעות פרוטוקול VPN, ומסתיר את מקור החיבור.

מדריך האבטחה שלנו ל- VPN ותיאור ההצפנה מסבירים כיצד התהליך מתדרדר ברמה הטכנית, אך כל מה שצריך לדעת כדי להשיג כתובת IP יפנית הוא ש- VPN הוא חיוני. זה הופך את מעקב התוואי לבלתי אפשרי וכל עוד אתה מתמודד עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלך, לא תחסום אותך על ידי מערכות איתור.

אנו הולכים לתת שלוש המלצות שיש בהן מיקומים ביפן, אך למרבה המזל, מיקומים ביפן נפוצים בקרב VPNs, בניגוד לשירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו לסין. אם אתה רוצה אפשרויות נוספות, קרא את ביקורות VPN שלנו.

ExpressVPN

מבחן expressvpn-review-speed-speed

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בסביבה. זהו ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו ודורגנו במקום הראשון ב- VPN המאובטח ביותר שלנו ו- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Netflix. אף שהוא מצוין בכל קטגוריה, מהירות לפרטיות, הדבר האמיתי המייחד אותה הוא עקביות. לא משנה איך תגדיר את החיבור שלך או באיזה שרת תבחר, זה מספק חוויה נהדרת.

זה גם פשוט לשימוש. אף כי ניתן להגדיר את התצורה של, למשל, TorGuard (קרא את סקירת TorGuard שלנו), הגישה המייעלת של ExpressVPN יכולה לפנות לכל אחד. תוכלו ללמוד עוד בסקירת ExpressVPN שלנו או לנסות זאת עם אחריות החזר הכסף עבור 30 יום.

NordVPN

nordvpn-review-marker-selection

NordVPN אינו עקבי כמו ExpressVPN, מה שמציב אותו רק יתד מתחת לכלבנו העליון. עם זאת, עדיף ליישומים מסוימים. לדוגמה, היא ניצחה את ExpressVPN ב- VPN הטוב ביותר שלנו למטרת סיקור. עם כמאה שרתים ביפן, זוהי בחירה מצוינת להשיג גם כתובת IP יפנית.

הרשת מאסיבית, מה שמסביר את ספירת השרתים הגבוהה ביפן. עם זאת, NordVPN נבדל זה מזה עם רשימה נהדרת של תכונות, כולל שרתי מומחיות, כלי מובנה לחסימת תוכנות זדוניות ועוד. תוכל למצוא את רשימת התכונות המלאה בסקירת NordVPN שלנו או לנסות את השירות עם אחריות החזר הכסף שלו למשך 30 יום.

CyberGhost

ביקורת סייברגוסט-מורחבת-ui

CyberGhost נאבק בכל מה שקשור למהירות. למרות זאת, היא קיבלה מקום ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליפן וב- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי סטרימינג. הרשת אינה גדולה כמו NordVPN, אך מעטות הן הרשתות. עם זאת, CyberGhost מציעה 31 שרתים ביפן.

בדומה ל- NordVPN, יש לו שרתים מיוחדים לסטרימינג וסיבוב, כמו גם ממשק מעוצב מחדש שהופך את המיקום לאן אתה צריך ללכת לפשוט. זה גם זול, כפי שאתה יכול לראות בסקירת CyberGhost שלנו. אם זה נשמע לכם מעניין, נסו זאת עם הערבות הנדיבה של 45 יום להחזר הכסף.

הסכנות בשימוש בכתובת IP יפנית

שלא כמו המדריך שלנו בנושא קבלת כתובת IP סינית, ביפן אין חוקים לצנזורה קפדניים. בדומה לארה”ב (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך ארה”ב), חוקי הצנזורה ביפן מתמקדים בהפצה של חומר המוגן בזכויות יוצרים ותכנים מגונים, כגון התעללות או פורנוגרפיית ילדים..

עם זאת, יפן היא גם כמו ארה”ב בכך שהיא יכולה לרגל אחר אזרחיה. בשנת 2000 חוקקה יפן חוק האזנת סתר המאפשר לאכיפת החוק לעקוב אחר שיחות טלפון במסגרת צו בית משפט. למרות שהתחילה רק אפשרה פיקוח במקרים בהם מדובר בסמים, סחר בבני אדם, רצח וחלוקת נשק, החוק הורחב בשנת 2016 לכלול גניבה והונאה..

מה שגרם לשנת 2017 היו כמעט 11,000 שיחות טלפון שהוקלטו ו -61 מעצרים. אף שהוא נהדר לעצירת הפשע, הפיקוח של יפן אינו פוגע מעל לחגורה. הצבא פיקח על אזרחים באופן לא חוקי בעבר, ומסמך שהודלף בשנת 2013 מראה כי ארה”ב סיפקה ליפן את XKEYSCORE, שיכול לפקח כמעט על כל מה שמישהו עושה באינטרנט.

אם אתה משתמש בכתובת IP ביפן, אתה נתון לאותו פוטנציאל לפיקוח. עם זאת, אם אתה משתמש ב- VPN מאובטח, כגון ExpressVPN, זה לא אומר כלום. הבעיה האמיתית מגיעה אם אתה, למשל, משתמש באפשרות ממדריך ה- VPN החינמי הגרוע ביותר שלנו.

כל עוד אתה משתמש באחת הספקיות המובילות שלנו, או באפשרות מסקירה זו, אתה אמור להיות בסדר. חשוב להשתמש אך ורק ב- VPN שיש לו מדיניות ללא יומנים, מכיוון שמידע ממשלתי היפני – או כל אחד אחר – יכול לבקש את נתוני השימוש שמגלה מי אתה (קרא את סקירת HideMyAss שלנו כדי לראות ספק ששומר יומנים).

מחשבות אחרונות

לא קיימת סכנה רבה בקבלת כתובת IP יפנית, כל עוד אתה משתמש בשירות שמגן על החיבור שלך. ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost ו- TorGuard הם כולם אפשרויות סולידיות, אבל גם Windscribe לא רע (קרא את סקירת Windscribe שלנו).

עבור כל דבר, החל מהגדרת VPN ועד להבטיח שאתה מוגן בזמן השימוש בו, עיין בארכיון ה- VPN שלנו. בנוסף לסקירות ומדריכים, תוכלו למצוא מאמרים בנושא הגדרת VPN ולהבטיח שהוא מוגדר כהלכה.

באיזה VPN אתה משתמש עבור כתובת IP יפנית? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map