כיצד להשיג כתובת IP דרום קוריאה בשנת 2020: בטוח בסיאול

אם אתה חובב Hallyu הארדקור או שאתה מעוניין בסרט קוריאני, תרצה לצפות בו כשאתה מטייל או עובד מחוץ לדרום קוריאה. למרבה הצער, בגלל חסימות גיאוגרפיה, אתה עלול לקבל מספר הודעות שגיאה כשאתה מנסה לגשת לתוכן. עם זאת, עם כתובת IP דרום קוריאנית אתה יכול לגשת לשירותי סטרימינג ולצפות בתוכן הרצוי. אנחנו הולכים להראות לך איך להשיג אחד כזה.


על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך, תרוקן את המיקום שלך ותעקוף את חסימות הגיאוגרפיה כדי לגשת לתוכן הרצוי. לדוגמה, אם ברצונך לצפות בסדרה הקוריאנית המועדפת עליך ב- Netflix, אתה יכול לעשות זאת רק עם כתובת IP דרום קוריאה. 

Netflix מספקת ספריות תוכן שונות על בסיס המדינה בה היא זמינה. זה בגלל הבדלי שפה ותרבות, כמו גם רישוי טריטוריאלי. קרא את קטע האיסור שלנו ל- Netflix VPN לפרטים נוספים.

כיצד להשיג כתובת IP דרום קוריאנית באופן דומה, אם ברצונך לגשת לחשבון הבנק הדרומי קוריאני שלך או לשירותים מקוונים שבהם אתה משתמש בבית, לא תוכל לעשות זאת בגלל מגבלות מבוססות אזור. עם כתובת IP דרום קוריאה, אתה יכול לקבל גישה ללא קשר לשירותים אלה.

כיצד להשיג כתובת IP דרום קוריאנית

שני המסלולים הנפוצים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לשנות את כתובת ה- IP שלכם הם באמצעות פרוקסי או רשת פרטית וירטואלית. פרוקסי מחליפים את כתובת ה- IP שלך בכך שהיא מאפשרת לך להתחבר לשרת במקום אחר לפני שאתה עובר לאינטרנט (קרא את מדריך ה- Proxy החינמי הטוב ביותר שלנו). 

אמנם פרוקסי חינם חופשיים לשימוש, אך הם גם אינם אמינים ואינם מציעים אבטחה עבור החיבור שלך. זה משאיר את כתובת ה- IP שלך חשופה, ואת החיבור שלך ניתן לעקוב אחריך אליך.

אנו ממליצים להשתמש ב- VPN כדי לקבל כתובת IP דרום קוריאה. VPNs מצפינים את החיבור שלך, ומאפשרים לך מנהרה כמעט בכל מקום בעולם (קרא את מדריך ההצפנה שלנו למידע נוסף).

יש להם גם מדיניות ללא יומנים, מה שאומר שהם לא מנהלים רישומים של הפעילות המקוונת שלך ותכונות האבטחה השונות של VPN שמסתירות את כתובת ה- IP האמיתית שלך. למידע נוסף במדריך הפרטיות המקוון שלנו או VPN לעומת פרוקסי לעומת טור.

אתה יכול לבחור VPN מבדיקות ה- VPN שלנו, אבל צריך שיהיו לו שרתים בדרום קוריאה, אחרת לא תוכל לקבל כתובת IP דרום קוריאה. אם העדיפות שלך היא להזרים תוכן מ- Netflix, בחר אחד שיכול לעקוף את המסננים והגלאים החכמים שלו, מכיוון שמעטים מאוד יכולים לעשות זאת בצורה אמינה. במאמר שגיאות ה- proxy של Netflix יש פרטים נוספים.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר בסביבה. זוהי בחירה טובה לקבלת כתובת IP בדרום קוריאה בגלל רשת השרתים הגדולה שלה הפרושה על 94 מדינות, כולל דרום קוריאה. יש לו מוניטין שהושג היטב בזכות מהירויות שרת מהירות, אבטחה ואמינות חזקות, וזו הסיבה שהוא מדורג במקום הראשון בשירותי ה- VPN המהירים ביותר ובמדריכי ה- VPN המאובטחים ביותר שלנו.. 

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

זה יכול גם לעקוף באופן מהימן את חסימוני הגאווה של נטפליקס, וזו הסיבה שהיא זכתה במקום הראשון ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך Netflix..  

קל להשתמש ולהתקין את ExpressVPN ב- Windows, macOS, Linux, Android ו- iOS. אתה יכול גם להוריד את תוספי הדפדפן עבור Google Chrome, Mozilla Firefox ו- Safari. 

אם אתה זקוק לעזרה בהתקנה או בשאלות אחרות, תמיכת לקוחות זמינה 24/7. הצוות נותן תגובות מועילות ויסודיות באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו למידע נוסף.

למרות ש- ExpressVPN יקר, השירות המעולה שלו מבטיח שתשיג את הכסף שלך. זה גם מספק ניסיון חינם למשך שבעה ימים והבטחת החזר כספי למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות אותו ללא סיכון.

NordVPN

NordVPN היא בחירה טובה נוספת לקבלת כתובת IP דרום קוריאה. יש לה רשת של יותר מ -5,000 שרתים המכסים 60 מדינות, עם 10 בדרום קוריאה, כך שלא אמורה להיות לך בעיה לגשת לתוכן משם. 

אבטחה מהשורה הראשונה, עם הרגת הרגלים, שרתי כפול-הופ שמצפינים את החיבור שלך פעמיים ומדיניות ללא כניסה לכבוד פרטיותך. NordVPN מציע גם רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות טובות. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

עם זאת, הוא יכול להאט בעת חיבור למרחקים ארוכים, אך הוא מפצה על כך עם זמן מתג השרת המהיר. זה יכניס אותך לנטפליקס קוריאה הדרומית וגם לשטפים, וזו הסיבה שהיא הגיעה לראשונה ב- VPN הכי טוב שלנו למדריך טורינג. 

אתה יכול להתקין אותו בפשטות ולהתחבר במהירות ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. תמיכת לקוחות זמינה גם באמצעות צ’אט חי, דוא”ל ובסיס ידע מועיל. 

NordVPN מציע מחיר חודשי במחיר משתלם, אך תחסוך כסף אם תירשם לתכנית ארוכה יותר. הוא מספק חלון החזר של 30 יום, כך שתוכל לנסות אותו תחילה. קרא את סקירת NordVPN שלנו למידע נוסף.

VPNArea

VPNArea יכול גם להביא לך כתובת IP עבור דרום קוריאה. האבטחה טובה ומקבלת שרתי כפול הופ לתוספת אבטחה, ממש כמו NordVPN. השרתים שלו מכסים 65 מדינות, כך שיש לכם מגוון מיקומים לבחירה, כולל דרום קוריאה. יש גם מדיניות ללא יומנים לפרטיות נוספת.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלו די איטיות, אבל אתה נהנה מרוחב פס בלתי מוגבל, והוא יכול להיכנס לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס. קרא את סקירת ה- VPNArea לפרטים נוספים.

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, עם עד שישה מכשירים המחוברים בו זמנית. תמיכת לקוחות זמינה באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי 24/7 ובסיס ידע. השירות לא יקר, אבל אם תרצו לבדוק אותו לפני שתירשמו, יש אחריות של 30 יום הכספים להחזר הכסף. 

הסכנות בשימוש בכתובת IP דרום קוריאה

אין סכנה להשיג או אפילו להשתמש בכתובת IP דרום קוריאה, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לדרום קוריאה. עם זאת, עליכם לדעת כמה כללים ספציפיים לגבי השימוש באינטרנט במדינה.

על פי גורם הסנגור Freedom House, חופש האינטרנט בדרום קוריאה הוא חלקי חינם. ממשלת דרום קוריאה מפעילה כמה מאמצי צנזורה באינטרנט ותקשורת אינטנסיביים כדי להסדיר מה ניתן ולא ניתן לעשות באופן מקוון. 

הוא חוסם סוגים ספציפיים של תוכן, כמו אתרי פורנו והימורים, הערות ואתרים פרו-צפון קוריאה, וכל דעה פוליטית נוגדת, במיוחד בנוגע לנשיא..

משתמשי האינטרנט נדרשים גם לזהות את עצמם אם הם מוסיפים הודעה או תגובה גלויים לעין לאתרים לא מצונזרים, או רוצים גישה לדפים שנחשבים לא הולמים עבור קטינים. לאחר מכן מאומתים זהותם באמצעות עותק של דרכון המשתמש או, עבור אזרחי דרום קוריאה, מספר רישום תושב.

למגבלות אלה יש טווח רחב למדי, בין היתר בגלל חוק לשון הרע בסייבר, שהופך אותו לפשע לחשוף כל סוג של מידע מתוך כוונה לפגוע במוניטין של אדם. החוק שימש כדי לפגוע בדיונים אנטי ממסדיים או ביקורתיים של הממשלה.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעכשיו תדעו להשיג כתובת IP דרום קוריאה. VPN הוא הדרך המאובטחת והיעילה ביותר לעשות זאת. שלושת ספקי ה- VPN שלנו יכולים להשיג לך כתובת IP עבור דרום קוריאה תוך שמירה על החיבור שלך מאובטח והגנה על זהותך. 

נשמח לשמוע את החוויה וההמלצות שלך לקבלת כתובת IP לדרום קוריאה. שתף אותם בקטע התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map